Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 12:25:17 vasta tsitaadiga

Ei tea, olen igatepidi proovinud, ei saa seda normaalselt käima. Ega ma ei hakka seda rooli ju ometi lahti kiskuma...


E: Kas arvuti käivitamisel seda kontrolli roolil maha pole võimalik võtta? Hommikuti käib suht pinda kui rool möllama hakkab kusagil icon_neutral.gif

E: Tagumine käik ka enam sisse ei lähe, täiega piixus ikka
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 15.02.2009 16:45:57 vasta tsitaadiga

see et tagumine käik sisse ei lähe, on neil tüüpiline probleem
selleks tuleb käiguvaheti lahti võtta ja natuke parandustööd teha ühe nupu kallal
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 16:49:28 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
see et tagumine käik sisse ei lähe, on neil tüüpiline probleem
selleks tuleb käiguvaheti lahti võtta ja natuke parandustööd teha ühe nupu kallal


Oskad mingile kindlale õpetusele viidata?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 15.02.2009 16:53:22 vasta tsitaadiga

ega kuskilt netist mingit õpetust ei ole otsinud. lihtsalt kui endal see probleem oli, võtsin selle lahti ja avastasin, et see nupuke on jootest lahti ja kui see käigukang alla vajutada, siis see ei mulju mitte seda nuppu alla vaid liigub ise tervenisti allapoole, seetõttu see ka ei tööta. on vaja lihtsalt see jootekoht uuesti kinni lasta, et see enam allapoole ei liiguks. vähemalt mul oli mingi selline probleem
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 15:38:46 vasta tsitaadiga

Tre,

Piltidega õpetus peaks olema RaceSimCentral-i foorumis. Aga seal on hetkel ka rasked ajad ning foorum on pikemat aega maas. Võimalik, et netist otsides leiab veel kohti kus selline õpetus üleval on.
Seda kalibreerimist vist maha võtta ei saa, endal ka rool tavaliselt koguaeg arvuti taga ja krutib igal restardil. Samas ise sellega juba ammu ära harjunud icon_smile.gif

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 16:18:55 vasta tsitaadiga

Mingi õpetuse leidsin vist. Aga ei hakka ise möllama. Garantii ilmselt parem lahendus.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 16:25:39 vasta tsitaadiga

GT5P hoopis teine peale selle komplekti soetamist, mis oleks hetkel väärt mäng pc-le osta selle komplekti jaoks?
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.02.2009 17:00:23 vasta tsitaadiga

juhitavuse poolest on hea LiveForSpeed
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 17:10:59 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
juhitavuse poolest on hea LiveForSpeed


Ise mängin ainult LFSi sellega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 18:55:07 vasta tsitaadiga

iRacing, rFactor, GTR2, Race07 (+ selle lisapakid..GTR Evolution ja STCC - The Game).
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 22.06.2009 22:38:58 vasta tsitaadiga

ons kellegi esinenud probleeme mootoritega? mul igatahes üks mootoritest ei tööta enam nii nagu peab, ehk hakkab suitsema
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 11:53:27 vasta tsitaadiga

Tre,

Bumer kirjutas:
ons kellegi esinenud probleeme mootoritega? mul igatahes üks mootoritest ei tööta enam nii nagu peab, ehk hakkab suitsema


Kui suitseb, ons asi ikka väga halb, see viitab lühisele. Kui on garantii, kindlasti välja vahetada. Mootorite osas nagu pole küll väga häda kuulda olnud. Pigem, et mootorid on mürarikkad.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 25.06.2009 16:00:34 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Tre,

Bumer kirjutas:
ons kellegi esinenud probleeme mootoritega? mul igatahes üks mootoritest ei tööta enam nii nagu peab, ehk hakkab suitsema


Kui suitseb, ons asi ikka väga halb, see viitab lühisele. Kui on garantii, kindlasti välja vahetada. Mootorite osas nagu pole küll väga häda kuulda olnud. Pigem, et mootorid on mürarikkad.

Equ


garantii on juba üle aasta vist läbi, kui see üks aasta oli. samas ei tea, et mootori sees midagi lühisesse saaks minna
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.07.2009 23:09:39 vasta tsitaadiga

ise ostsin HV'st kasutatud G25. kõik muu on OK, aga vahest 2. käiku sisse lükates tahab kangesti 4. peale minna. uurisin netist seda asja ja tegin ka ise lahti selle käiguvaheti. seal 2 potekat, millega käik ära määratakse, ise ootasin ikka mingit lüliti süsteemi seal näha. ehk et siis ilmselt horisontaalipidiliikumistjälgiv potekas veica jamab. proovisin ka testriga mõõta ja natuke nagu hüppab jah see takistus tal. huvitav, kas neid potekaid saada ka on kuskilt. tevalost vaatasin, seal nagu silma küll ei hakkand. ise lahendasin asja ajutiselt nii, et kleepisin superattackiga veidike seda sinist isoleeri sinna selle plaadi peale, kuhu see kruvi toetab ennast 1-2 käigu asendis, aga ilmselt see kaua seal ei kesta. ma mõtlen see lahendus, kuna täna GTR evolutioni rallitades tahtis jälle 4 vahepeal korraks sisse panna.

huvitav, äkki on võimalik ikka kuidagi microlülititega asi ära lahendada. kui järgmine kord lahti võtta, siis peaks ka paar modi tegema selle klõpsu vähendamiseks ja veidike jäikust juurde panna, muidu tundub natuke liiga lohvka olema see süsteem.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.07.2009 23:24:00 vasta tsitaadiga

Vanema Formula Force GP rooli poteka võtsin aegajalt lahti et kulunud pahnast ära puhastada, aitas ja ei hüpanud enam rool keerates, ehk aitab ka sama lahend sinu puhul ?
Teine võimalus on samade parameetritega uus potekas asemele osta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.07.2009 23:35:02 vasta tsitaadiga

kunagi vist isegi sai mingid joystickul samamoodi potekat puhastatud/lahti võetud, aga sellel käiguvahetil ma ei saand seda potekat üldse kätte millegi pärast. kui jälle segama hakkab see värk, siis proovin uuesti. suht tülikas on seda kupatust kokku panna. 2 metallplaadi vahel asub see kogu kangisüsteem ja fiksaator kujutab endast siis sellist vedru/kuul/auk süsteemi icon_lol.gif ei oska paremini kirjelada seda ja kui koos on, siis on see süsteem horisontaalselt ja need paganama plaadid ei taha eriti lõbusalt just sinna korpusesse tagasi minna. mitu tundi ikka jurasin, enamus ajast siis otsisin vedru ja kuuli taga icon_lol.gif aga jah, peaks siis mingi vana vidina otsima, kus sarnane potekas sees ja selle peal kuiva trenni tegema enne lislt. ära ka ei taha lõhkuda seda päris.

ahjaa, nii palju, kui ma veel siin vahepeal lugesin/uurisin, siis päris sellist õiget potekat ei saagi väga. tevalos sellise kujuga potti ei leind ja väljamaa foorumites (logitechi ametlikus foorumis) öeldi, et see suht spets pott seal vahel icon_rolleyes.gif samas keegi olla DFP pedaali potega vahetand ja pidavat töötama icon_confused.gif kui tõsi see on, ei oska öelda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.07.2009 02:49:48 vasta tsitaadiga

Kas selle poteka ümbrust natuke nudida vms ei annaks, et teistsugust (paremat ja vastupidavamat) asemele panna ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.07.2009 11:21:28 vasta tsitaadiga

ma ei saand seda potekatki kätte sealt esimese raksuga icon_lol.gif oleks kätte saand, teaks paremini öelda, aga muidu on mõte küll sinna ikka miski asjalikum asi panna. praegu nüüd tulevad suht huvitavad nädalavahetused kah ja tööpäeva õhtu pigem teen kiiremaid ringe, kui et hakkan jälle lahti kangutama. kui mahti saan, siis proovib uuesti. beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2009 20:33:35 vasta tsitaadiga

Laenasin endale ühe G25 komplekti. LFS-i hoopis teine tera mängida kui klaveri ja hiirega - tohutul määral nauditavam. Arcade racerid (GRID, DiRT) olid samas esmapilgul totaalne wtf, rohkem toimus sõit rajapiirete vastu hõõrdudes kui rajal icon_lol.gif Teisipäevaks tuleb komplekt tagastada, senini on soovitusi mis on veel "must-have" simud, mida proovida?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 08.08.2009 20:42:06 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Teisipäevaks tuleb komplekt tagastada, senini on soovitusi mis on veel "must-have" simud, mida proovida?


GTR Evolution thumbs_up.gif --> http://www.gtr-evolution.com/
WTCC Race 07 kuulub sinna alla.

Tasuta saab tirida. Samad tegijad kes GTR Evolutioni tegid.
Volvo The Game --> http://www.simbin.se/games/volvogame.htm

BMW M3 Challenge. --> http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/mseries/m3coupe/2007/experience/game/content.html

Ise üritan Richard Burns Rally't ka G25-ga mängida aga pole seda rooli veel nii seadistada suutnud, et sõidust midagi välja tuleks. Klaviatuuriga oskan paremini icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif Muidu eelpool toodud mängud + G25 thumbs_up.gif

Test Drive Unlimited-i võiks ka proovida, pole simu aga fun sellegipoolest.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 00:28:46 vasta tsitaadiga

siLc, rFactor ja modideks näiteks CTDP06, Endurance Series, CART Factor, Historic GT & TC. Või vanemast F1-st nt GP79. Radu ja mode saab siit.

RBR on ka hea simu jah. SimBin-i simud alates Race-ist on mõttetud olnud, liiga arcade-iks läinud. Volvo on eriti arcade, aga see promo mäng ka. GTR ja GTR2 on head.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 00:32:30 vasta tsitaadiga

Volvo mänguke on jah suht arkaad, GTR, GTR2, rF koos eelmainitud modidega, eriti soovitaks GP79 modi, mis on tõesti väga mõnus, kui kasutad H-shifterit(nagu irl tollal oli), abid maha ja 79. aasta trackpack ka peale, NOM NOM.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 09.08.2009 00:53:20 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
SimBin-i simud alates Race-ist on mõttetud olnud, liiga arcade-iks läinud. GTR ja GTR2 on head.


Mis mõttes liiga arcade?

Mille poolest GTR ja GTR2 paremad siis on?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 01:00:15 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
henri200 kirjutas:
SimBin-i simud alates Race-ist on mõttetud olnud, liiga arcade-iks läinud. GTR ja GTR2 on head.


Mis mõttes liiga arcade?

Mille poolest GTR ja GTR2 paremad siis on?


Realistikumad. rFactor + parimad modid ja iRacing on parimad simud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 21:07:45 vasta tsitaadiga

Tre,

Kindlasti tasub proovida ka GT Legends'i. Simbin'i meeste tehtud. Sobib G25-le suurepäraselt, saad kogu kaadervärki täies mahus kasutada. Teised põhilised simud on juba ära nimetatud mida veel proovida.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 16.08.2009 15:38:46 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Laenasin endale ühe G25 komplekti. LFS-i hoopis teine tera mängida kui klaveri ja hiirega - tohutul määral nauditavam. Arcade racerid (GRID, DiRT) olid samas esmapilgul totaalne wtf, rohkem toimus sõit rajapiirete vastu hõõrdudes kui rajal icon_lol.gif Teisipäevaks tuleb komplekt tagastada, senini on soovitusi mis on veel "must-have" simud, mida proovida?
Jobu, ajasid minu ka vist selle jutuga üle ääre.. Pikka aega juba kaalunud G25 soetamist icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 16.08.2009 20:39:31 vasta tsitaadiga

Varsti tuleb uus Logitechi rool, G27 http://www.gtplanet.net/logitech-g27-confirmed-by-developer-first-look/
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 02:07:17 vasta tsitaadiga

Mis näeb konkreetselt jube välja.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.08.2009 12:09:42 vasta tsitaadiga

kui juba läks uue g27 peale jutt, võiks ühe video siia lisada
http://www.insidesimracing.tv/
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 19.08.2009 15:16:32 vasta tsitaadiga

Sain kätte oma G25 ja DAMN, väga hull on LFSi mängida icon_biggrin.gif
Aga nüüd pean suht nullist õppima, sest driftida mitte üldse ei oska rooliga.. Klaveriga ikka sigapalju kergem.
Rinkasõit on jällegi rooliga kergem ja vägisi tahavad PB ajad tulla! thumbs_up.gif
Aga kaua ma sellega mängida vist ei saa, sest raha vaja juba icon_confused.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.09.2009 18:13:09 vasta tsitaadiga

kas mootorid peavadki ülikuumaks minema ve? ses mõttes et päris kärsakat ei tule ja töötab korralikult, aga kui peale mängimist käega katsun seda plastikust karpi rooliratta taga, siis see on küll üsna tuline.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 04.09.2009 18:19:31 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kas mootorid peavadki ülikuumaks minema ve? ses mõttes et päris kärsakat ei tule ja töötab korralikult, aga kui peale mängimist käega katsun seda plastikust karpi rooliratta taga, siis see on küll üsna tuline.



Kuumaks küll mitte. Mul läheb kergelt leigeks. aga vb oleneb force feedbackist ning kui palju sa keerutad seda rooli ühele ja teisele poole. pmst et kui force feedback maksimaalne ja pidevalt töötab siis võib kuumaks küll minna teoorias icon_biggrin.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 18:20:19 vasta tsitaadiga

Läheb ikka väga kuumaks. Kui veel F1CEL liigas sõitsin(nii ca paar nädalat tagasi), siis F1 sõidu ajal ligi 1,5h mütates ja ikka aktiivselt möllates oli rool ikka väga kuum.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.09.2009 18:24:33 vasta tsitaadiga

driveri settingutest on kõik 100% peal ja centering spring 0%/disabled

mängust (race driver grid) on kõik force 100% peal.

võimalik, et siis on normaalne.

maatriks, ja selle müttamise peale rool otsi pole andnud?

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 18:24:47 vasta tsitaadiga

Tule ikka F1CEL-i sõitma, mis seda GRID-i ikka mängid.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 18:26:04 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
maatriks, ja selle müttamise peale rool otsi pole andnud?
Ei, miks peaks?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.09.2009 18:42:28 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Tule ikka F1CEL-i sõitma, mis seda GRID-i ikka mängid.


pole eriti proff sellel alal, aga prooviks küll seda F1 varianti.

seda F1 asja annab tasuta ka pruukida või et asi legaalne oleks, tuleb miski summa välja käia?

maatriks kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
maatriks, ja selle müttamise peale rool otsi pole andnud?
Ei, miks peaks?


leidsin siit foorumist müügiteema, kus üks ühe kärssand mootoriga G25 müüb

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 18:49:31 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
henri200 kirjutas:
Tule ikka F1CEL-i sõitma, mis seda GRID-i ikka mängid.


pole eriti proff sellel alal, aga prooviks küll seda F1 varianti.

seda F1 asja annab tasuta ka pruukida või et asi legaalne oleks, tuleb miski summa välja käia?



F1 liiga on ainult kiirematele sõitjatele (valitakse GP2 sõitjate põhjal) ja jah, F1 on ka tasuline, litsents maksab 200kr. GP2 ja WTCC BMW E90 on täiesti tasuta ja kõik saavad sõita nendes.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.09.2009 12:05:39 vasta tsitaadiga

keegi teab, millega seda nahka puhastada võib? suht rämedalt ära higistatud ja nüüd kleebib rõvedalt
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 03.07.2012 12:23:02 vasta tsitaadiga

Auto tarvete poest võid vaadata mingit naha hooldusvahendit, usun, et see on kõige parem.
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2012 21:23:59 vasta tsitaadiga

matzz007, Usun, et ligi 3 aastaga on kasutaja ikka mingi lahenduse leidnud või rooli juba ammu maha kandnud icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 10.07.2012 09:19:42 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
matzz007, Usun, et ligi 3 aastaga on kasutaja ikka mingi lahenduse leidnud või rooli juba ammu maha kandnud icon_lol.gif


Kurja, ma kuupäeva üldse ei vaadanud icon_lol.gif . See oli küll nüüd väheke feil ...

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 14:12:32 vasta tsitaadiga

mis hinnaga sellised roolid praegusel ajal järelturul liiguvad?

nägin siin 100 Eur müügis seda olevat, on seda palju v vähe?

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 19:12:33 vasta tsitaadiga

Tre,

entusiast kirjutas:

nägin siin 100 Eur müügis seda olevat, on seda palju v vähe?


Ma ütleks, see on üsna OK hind G25 eest.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 10.09.2012 16:47:42 vasta tsitaadiga

Kuidas kellelegi, mina maksin enda G25 eest 60€ icon_lol.gif Aga muidu jah, 100€ on okei kui kõik töökorras.
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 14:42:03 vasta tsitaadiga

Kui kellegi peaks juhuslikult veel G25/G27 alles olema siis palun võtke ühendust, kiirelt vaja!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 19:09:57 vasta tsitaadiga

Äkki on kellelegi abiks kuna googledades tundus levinud probleem olevat.
Üks päev hakkas tagumine käik väga rakselt sisse minema ja lõpuks ei läinud enam üldse. Rooli lahti lammutamisel selgus, et tagumise käigu sisse lükkamisel vajutatakse nuppu mis
eristab seda anduritele 6-st käigust. Tester näitas, et nupu vajutamisel ei jõua vajutus mooduli küljes olevasse pistiku pesasse. Kuna originaal rajad olid nupu jootmiskohtadega
ära murdunud siis neid enam kuidagi tööle ei saanud ja pidi lisa juhtmed jootma mis parandas ka probleemi.

Pildil tegu detailiga nr 12
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 08.07.2015 16:45:22 vasta tsitaadiga

Mul on sama häda pikka aega olnud, korra lammutasin lahti ja timmisin aga ei aidanud. Viskan uuesti pilgu peale. Suht tüüp teema on küll jah. Seega beer_yum.gif


-RaiTz- kirjutas:
Äkki on kellelegi abiks kuna googledades tundus levinud probleem olevat.
Üks päev hakkas tagumine käik väga rakselt sisse minema ja lõpuks ei läinud enam üldse. Rooli lahti lammutamisel selgus, et tagumise käigu sisse lükkamisel vajutatakse nuppu mis
eristab seda anduritele 6-st käigust. Tester näitas, et nupu vajutamisel ei jõua vajutus mooduli küljes olevasse pistiku pesasse. Kuna originaal rajad olid nupu jootmiskohtadega
ära murdunud siis neid enam kuidagi tööle ei saanud ja pidi lisa juhtmed jootma mis parandas ka probleemi.

Pildil tegu detailiga nr 12
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 15:17:11 vasta tsitaadiga

kremlin kirjutas:
sweezy kirjutas:
Keegi tahaks mulle oma G25 müüa (mõistliku hinnaga) icon_question.gif


mul vedeleb kodus üks selline rool, mis hinnaks pakuksid?

Enam ei paku miskit, teen load ja enam ei mängi.. kui siis ETS2'te icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 14.07.2015 15:41:03 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Enam ei paku miskit, teen load ja enam ei mängi.. kui siis ETS2'te icon_lol.gif


Ega siis lubade tegemine tähenda et enam rooli vaja pole:D

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.