|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
15.02.2009 12:25:17
|
|
|
Ei tea, olen igatepidi proovinud, ei saa seda normaalselt käima. Ega ma ei hakka seda rooli ju ometi lahti kiskuma...
E: Kas arvuti käivitamisel seda kontrolli roolil maha pole võimalik võtta? Hommikuti käib suht pinda kui rool möllama hakkab kusagil
E: Tagumine käik ka enam sisse ei lähe, täiega piixus ikka
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
15.02.2009 16:45:57
|
|
|
see et tagumine käik sisse ei lähe, on neil tüüpiline probleem
selleks tuleb käiguvaheti lahti võtta ja natuke parandustööd teha ühe nupu kallal
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
15.02.2009 16:49:28
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
see et tagumine käik sisse ei lähe, on neil tüüpiline probleem
selleks tuleb käiguvaheti lahti võtta ja natuke parandustööd teha ühe nupu kallal |
Oskad mingile kindlale õpetusele viidata?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
15.02.2009 16:53:22
|
|
|
| ega kuskilt netist mingit õpetust ei ole otsinud. lihtsalt kui endal see probleem oli, võtsin selle lahti ja avastasin, et see nupuke on jootest lahti ja kui see käigukang alla vajutada, siis see ei mulju mitte seda nuppu alla vaid liigub ise tervenisti allapoole, seetõttu see ka ei tööta. on vaja lihtsalt see jootekoht uuesti kinni lasta, et see enam allapoole ei liiguks. vähemalt mul oli mingi selline probleem
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
16.02.2009 15:38:46
|
|
|
Tre,
Piltidega õpetus peaks olema RaceSimCentral-i foorumis. Aga seal on hetkel ka rasked ajad ning foorum on pikemat aega maas. Võimalik, et netist otsides leiab veel kohti kus selline õpetus üleval on.
Seda kalibreerimist vist maha võtta ei saa, endal ka rool tavaliselt koguaeg arvuti taga ja krutib igal restardil. Samas ise sellega juba ammu ära harjunud
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
16.02.2009 16:18:55
|
|
|
| Mingi õpetuse leidsin vist. Aga ei hakka ise möllama. Garantii ilmselt parem lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
16.02.2009 16:25:39
|
|
|
| GT5P hoopis teine peale selle komplekti soetamist, mis oleks hetkel väärt mäng pc-le osta selle komplekti jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
16.02.2009 17:00:23
|
|
|
| juhitavuse poolest on hea LiveForSpeed
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
16.02.2009 17:10:59
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| juhitavuse poolest on hea LiveForSpeed |
Ise mängin ainult LFSi sellega
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
16.02.2009 18:55:07
|
|
|
| iRacing, rFactor, GTR2, Race07 (+ selle lisapakid..GTR Evolution ja STCC - The Game).
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
22.06.2009 22:38:58
|
|
|
| ons kellegi esinenud probleeme mootoritega? mul igatahes üks mootoritest ei tööta enam nii nagu peab, ehk hakkab suitsema
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
25.06.2009 11:53:27
|
|
|
Tre,
| Bumer kirjutas: |
| ons kellegi esinenud probleeme mootoritega? mul igatahes üks mootoritest ei tööta enam nii nagu peab, ehk hakkab suitsema |
Kui suitseb, ons asi ikka väga halb, see viitab lühisele. Kui on garantii, kindlasti välja vahetada. Mootorite osas nagu pole küll väga häda kuulda olnud. Pigem, et mootorid on mürarikkad.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
25.06.2009 16:00:34
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Tre,
| Bumer kirjutas: |
| ons kellegi esinenud probleeme mootoritega? mul igatahes üks mootoritest ei tööta enam nii nagu peab, ehk hakkab suitsema |
Kui suitseb, ons asi ikka väga halb, see viitab lühisele. Kui on garantii, kindlasti välja vahetada. Mootorite osas nagu pole küll väga häda kuulda olnud. Pigem, et mootorid on mürarikkad.
Equ |
garantii on juba üle aasta vist läbi, kui see üks aasta oli. samas ei tea, et mootori sees midagi lühisesse saaks minna
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.07.2009 23:09:39
|
|
|
ise ostsin HV'st kasutatud G25. kõik muu on OK, aga vahest 2. käiku sisse lükates tahab kangesti 4. peale minna. uurisin netist seda asja ja tegin ka ise lahti selle käiguvaheti. seal 2 potekat, millega käik ära määratakse, ise ootasin ikka mingit lüliti süsteemi seal näha. ehk et siis ilmselt horisontaalipidiliikumistjälgiv potekas veica jamab. proovisin ka testriga mõõta ja natuke nagu hüppab jah see takistus tal. huvitav, kas neid potekaid saada ka on kuskilt. tevalost vaatasin, seal nagu silma küll ei hakkand. ise lahendasin asja ajutiselt nii, et kleepisin superattackiga veidike seda sinist isoleeri sinna selle plaadi peale, kuhu see kruvi toetab ennast 1-2 käigu asendis, aga ilmselt see kaua seal ei kesta. ma mõtlen see lahendus, kuna täna GTR evolutioni rallitades tahtis jälle 4 vahepeal korraks sisse panna.
huvitav, äkki on võimalik ikka kuidagi microlülititega asi ära lahendada. kui järgmine kord lahti võtta, siis peaks ka paar modi tegema selle klõpsu vähendamiseks ja veidike jäikust juurde panna, muidu tundub natuke liiga lohvka olema see süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.07.2009 23:24:00
|
|
|
Vanema Formula Force GP rooli poteka võtsin aegajalt lahti et kulunud pahnast ära puhastada, aitas ja ei hüpanud enam rool keerates, ehk aitab ka sama lahend sinu puhul ?
Teine võimalus on samade parameetritega uus potekas asemele osta.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.07.2009 23:35:02
|
|
|
kunagi vist isegi sai mingid joystickul samamoodi potekat puhastatud/lahti võetud, aga sellel käiguvahetil ma ei saand seda potekat üldse kätte millegi pärast. kui jälle segama hakkab see värk, siis proovin uuesti. suht tülikas on seda kupatust kokku panna. 2 metallplaadi vahel asub see kogu kangisüsteem ja fiksaator kujutab endast siis sellist vedru/kuul/auk süsteemi ei oska paremini kirjelada seda ja kui koos on, siis on see süsteem horisontaalselt ja need paganama plaadid ei taha eriti lõbusalt just sinna korpusesse tagasi minna. mitu tundi ikka jurasin, enamus ajast siis otsisin vedru ja kuuli taga aga jah, peaks siis mingi vana vidina otsima, kus sarnane potekas sees ja selle peal kuiva trenni tegema enne lislt. ära ka ei taha lõhkuda seda päris.
ahjaa, nii palju, kui ma veel siin vahepeal lugesin/uurisin, siis päris sellist õiget potekat ei saagi väga. tevalos sellise kujuga potti ei leind ja väljamaa foorumites (logitechi ametlikus foorumis) öeldi, et see suht spets pott seal vahel samas keegi olla DFP pedaali potega vahetand ja pidavat töötama kui tõsi see on, ei oska öelda.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.07.2009 02:49:48
|
|
|
| Kas selle poteka ümbrust natuke nudida vms ei annaks, et teistsugust (paremat ja vastupidavamat) asemele panna ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
27.07.2009 11:21:28
|
|
|
ma ei saand seda potekatki kätte sealt esimese raksuga oleks kätte saand, teaks paremini öelda, aga muidu on mõte küll sinna ikka miski asjalikum asi panna. praegu nüüd tulevad suht huvitavad nädalavahetused kah ja tööpäeva õhtu pigem teen kiiremaid ringe, kui et hakkan jälle lahti kangutama. kui mahti saan, siis proovib uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
08.08.2009 20:33:35
|
|
|
Laenasin endale ühe G25 komplekti. LFS-i hoopis teine tera mängida kui klaveri ja hiirega - tohutul määral nauditavam. Arcade racerid (GRID, DiRT) olid samas esmapilgul totaalne wtf, rohkem toimus sõit rajapiirete vastu hõõrdudes kui rajal Teisipäevaks tuleb komplekt tagastada, senini on soovitusi mis on veel "must-have" simud, mida proovida?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
09.08.2009 00:28:46
|
|
|
siLc, rFactor ja modideks näiteks CTDP06, Endurance Series, CART Factor, Historic GT & TC. Või vanemast F1-st nt GP79. Radu ja mode saab siit.
RBR on ka hea simu jah. SimBin-i simud alates Race-ist on mõttetud olnud, liiga arcade-iks läinud. Volvo on eriti arcade, aga see promo mäng ka. GTR ja GTR2 on head.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.08.2009 00:32:30
|
|
|
Volvo mänguke on jah suht arkaad, GTR, GTR2, rF koos eelmainitud modidega, eriti soovitaks GP79 modi, mis on tõesti väga mõnus, kui kasutad H-shifterit(nagu irl tollal oli), abid maha ja 79. aasta trackpack ka peale, NOM NOM.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
09.08.2009 00:53:20
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| SimBin-i simud alates Race-ist on mõttetud olnud, liiga arcade-iks läinud. GTR ja GTR2 on head. |
Mis mõttes liiga arcade?
Mille poolest GTR ja GTR2 paremad siis on?
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
09.08.2009 01:00:15
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| SimBin-i simud alates Race-ist on mõttetud olnud, liiga arcade-iks läinud. GTR ja GTR2 on head. |
Mis mõttes liiga arcade?
Mille poolest GTR ja GTR2 paremad siis on? |
Realistikumad. rFactor + parimad modid ja iRacing on parimad simud
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
09.08.2009 21:07:45
|
|
|
Tre,
Kindlasti tasub proovida ka GT Legends'i. Simbin'i meeste tehtud. Sobib G25-le suurepäraselt, saad kogu kaadervärki täies mahus kasutada. Teised põhilised simud on juba ära nimetatud mida veel proovida.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
16.08.2009 15:38:46
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Laenasin endale ühe G25 komplekti. LFS-i hoopis teine tera mängida kui klaveri ja hiirega - tohutul määral nauditavam. Arcade racerid (GRID, DiRT) olid samas esmapilgul totaalne wtf, rohkem toimus sõit rajapiirete vastu hõõrdudes kui rajal Teisipäevaks tuleb komplekt tagastada, senini on soovitusi mis on veel "must-have" simud, mida proovida? |
Jobu, ajasid minu ka vist selle jutuga üle ääre.. Pikka aega juba kaalunud G25 soetamist
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
17.08.2009 02:07:17
|
|
|
Mis näeb konkreetselt jube välja.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
19.08.2009 15:16:32
|
|
|
Sain kätte oma G25 ja DAMN, väga hull on LFSi mängida
Aga nüüd pean suht nullist õppima, sest driftida mitte üldse ei oska rooliga.. Klaveriga ikka sigapalju kergem.
Rinkasõit on jällegi rooliga kergem ja vägisi tahavad PB ajad tulla!
Aga kaua ma sellega mängida vist ei saa, sest raha vaja juba
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.09.2009 18:13:09
|
|
|
kas mootorid peavadki ülikuumaks minema ve? ses mõttes et päris kärsakat ei tule ja töötab korralikult, aga kui peale mängimist käega katsun seda plastikust karpi rooliratta taga, siis see on küll üsna tuline.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
04.09.2009 18:19:31
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| kas mootorid peavadki ülikuumaks minema ve? ses mõttes et päris kärsakat ei tule ja töötab korralikult, aga kui peale mängimist käega katsun seda plastikust karpi rooliratta taga, siis see on küll üsna tuline. |
Kuumaks küll mitte. Mul läheb kergelt leigeks. aga vb oleneb force feedbackist ning kui palju sa keerutad seda rooli ühele ja teisele poole. pmst et kui force feedback maksimaalne ja pidevalt töötab siis võib kuumaks küll minna teoorias
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.09.2009 18:20:19
|
|
|
Läheb ikka väga kuumaks. Kui veel F1CEL liigas sõitsin(nii ca paar nädalat tagasi), siis F1 sõidu ajal ligi 1,5h mütates ja ikka aktiivselt möllates oli rool ikka väga kuum.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.09.2009 18:24:33
|
|
|
driveri settingutest on kõik 100% peal ja centering spring 0%/disabled
mängust (race driver grid) on kõik force 100% peal.
võimalik, et siis on normaalne.
maatriks, ja selle müttamise peale rool otsi pole andnud?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
04.09.2009 18:24:47
|
|
|
| Tule ikka F1CEL-i sõitma, mis seda GRID-i ikka mängid.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.09.2009 18:26:04
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| maatriks, ja selle müttamise peale rool otsi pole andnud? |
Ei, miks peaks?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.09.2009 18:42:28
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Tule ikka F1CEL-i sõitma, mis seda GRID-i ikka mängid. |
pole eriti proff sellel alal, aga prooviks küll seda F1 varianti.
seda F1 asja annab tasuta ka pruukida või et asi legaalne oleks, tuleb miski summa välja käia?
| maatriks kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| maatriks, ja selle müttamise peale rool otsi pole andnud? |
Ei, miks peaks? |
leidsin siit foorumist müügiteema, kus üks ühe kärssand mootoriga G25 müüb
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
04.09.2009 18:49:31
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Tule ikka F1CEL-i sõitma, mis seda GRID-i ikka mängid. |
pole eriti proff sellel alal, aga prooviks küll seda F1 varianti.
seda F1 asja annab tasuta ka pruukida või et asi legaalne oleks, tuleb miski summa välja käia?
|
F1 liiga on ainult kiirematele sõitjatele (valitakse GP2 sõitjate põhjal) ja jah, F1 on ka tasuline, litsents maksab 200kr. GP2 ja WTCC BMW E90 on täiesti tasuta ja kõik saavad sõita nendes.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
18.09.2009 12:05:39
|
|
|
keegi teab, millega seda nahka puhastada võib? suht rämedalt ära higistatud ja nüüd kleebib rõvedalt
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
03.07.2012 12:23:02
|
|
|
Auto tarvete poest võid vaadata mingit naha hooldusvahendit, usun, et see on kõige parem.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
10.07.2012 09:19:42
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
matzz007, Usun, et ligi 3 aastaga on kasutaja ikka mingi lahenduse leidnud või rooli juba ammu maha kandnud  |
Kurja, ma kuupäeva üldse ei vaadanud . See oli küll nüüd väheke feil ...
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
07.09.2012 14:12:32
|
|
|
mis hinnaga sellised roolid praegusel ajal järelturul liiguvad?
nägin siin 100 Eur müügis seda olevat, on seda palju v vähe?
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
07.09.2012 19:12:33
|
|
|
Tre,
| entusiast kirjutas: |
nägin siin 100 Eur müügis seda olevat, on seda palju v vähe?
|
Ma ütleks, see on üsna OK hind G25 eest.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
10.09.2012 16:47:42
|
|
|
Kuidas kellelegi, mina maksin enda G25 eest 60€ Aga muidu jah, 100€ on okei kui kõik töökorras.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markz
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2011
|
24.10.2014 14:42:03
|
|
|
| Kui kellegi peaks juhuslikult veel G25/G27 alles olema siis palun võtke ühendust, kiirelt vaja!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
07.07.2015 19:09:57
|
|
|
Äkki on kellelegi abiks kuna googledades tundus levinud probleem olevat.
Üks päev hakkas tagumine käik väga rakselt sisse minema ja lõpuks ei läinud enam üldse. Rooli lahti lammutamisel selgus, et tagumise käigu sisse lükkamisel vajutatakse nuppu mis
eristab seda anduritele 6-st käigust. Tester näitas, et nupu vajutamisel ei jõua vajutus mooduli küljes olevasse pistiku pesasse. Kuna originaal rajad olid nupu jootmiskohtadega
ära murdunud siis neid enam kuidagi tööle ei saanud ja pidi lisa juhtmed jootma mis parandas ka probleemi.
Pildil tegu detailiga nr 12
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
08.07.2015 16:45:22
|
|
|
Mul on sama häda pikka aega olnud, korra lammutasin lahti ja timmisin aga ei aidanud. Viskan uuesti pilgu peale. Suht tüüp teema on küll jah. Seega
| -RaiTz- kirjutas: |
Äkki on kellelegi abiks kuna googledades tundus levinud probleem olevat.
Üks päev hakkas tagumine käik väga rakselt sisse minema ja lõpuks ei läinud enam üldse. Rooli lahti lammutamisel selgus, et tagumise käigu sisse lükkamisel vajutatakse nuppu mis
eristab seda anduritele 6-st käigust. Tester näitas, et nupu vajutamisel ei jõua vajutus mooduli küljes olevasse pistiku pesasse. Kuna originaal rajad olid nupu jootmiskohtadega
ära murdunud siis neid enam kuidagi tööle ei saanud ja pidi lisa juhtmed jootma mis parandas ka probleemi.
Pildil tegu detailiga nr 12
Spoiler 
|
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
14.07.2015 15:17:11
|
|
|
| kremlin kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
Keegi tahaks mulle oma G25 müüa (mõistliku hinnaga)  |
mul vedeleb kodus üks selline rool, mis hinnaks pakuksid? |
Enam ei paku miskit, teen load ja enam ei mängi.. kui siis ETS2'te
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kremlin
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003
|
14.07.2015 15:41:03
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
Enam ei paku miskit, teen load ja enam ei mängi.. kui siis ETS2'te  |
Ega siis lubade tegemine tähenda et enam rooli vaja pole:D
_________________ Naljakas video ärge vaadake;) |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|