Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  ASUS Eee PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 10:27:55 vasta tsitaadiga

Paned Windowsiga arvutis unetbootin'i käima, näitad talle, kus on ISO, kus on SD-kaart ja annad minna. Ma just lasin huvi pärast oma gigase SD peale uue versiooni, varem oli Ubuntu-eee 8.01 vms.

Xandrose all ma seda tõesti teha ei oska. Rohkem win-inimene ikkagi.

PS. BIOS'i boot order'is ka ikka pärast SD-kaart esimeseks valikuks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samsungime
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 05.04.2009 17:33:58 vasta tsitaadiga

icon_razz1.gif seda ma juba isegi mõtlema hakkasin, et ehk prooviks teises arvutis selle kaardi vormistada. Egas midagi peab üritama, vaja ainult oodata siis kuni plika külapeale läheb.
P.S. 3L beer_yum.gif on mööda läinud ja nüüd-
ei no ma ei saa aru! kas tõesti peab enne talle selle Winni peale ajama et midagi teha saaks! Kurat on loll aparaat- tegelt ise olen loll, aga närvi ajab juba, mitte essugi ei tule välja ei nii ei naa. Mitte muhvigi ei saa ise aru aga ajan selle issipissi talle peale! kas või kirvega!
icon_evil.gif
"sudo"= minu jaoks juba judo-dzuudo, krt, peaks talle karated või ninjat näitama! icon_wink.gif
Hei jah!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.04.2009 23:18:18 vasta tsitaadiga

Masinaks Eee901. Kas keegi on kokku puutunud sellise probleemiga, et teatud värvi pindade kuvamisel tekivad ekraanile vertikaalsed triibud, eriti hästi jälgitavad pooltoonide puhul ja ekraani "altpoolt" vaadates? Vt pilti. Tundub olevat rauaviga, sest esineb nii XP kui EasyPeasyga. BIOSi uuendamine nähtust ei mõjutanud.
Kui ma nüüd Klikk-salongi garantiisse pöördun, siis võtavad asja uurimisele ja mina imen mõned kuud näppu või kuidas see käib?
Manus
Ekraanipilt
Ekraanipilt

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 23:28:46 vasta tsitaadiga

karumõmm, tegemist jah ikka rauaveaga ja tuleks garantiisse viia... näppu pead sel ajal paraku imema kahjuks jah. thumbs_down.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2009 01:59:53 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
karumõmm, tegemist jah ikka rauaveaga ja tuleks garantiisse viia... näppu pead sel ajal paraku imema kahjuks jah. thumbs_down.gif


Jep, raua viga. midagi sarnast oli minu 900'ga, aga garantii toimis kiirelt, 4 päeva ja OK. Uus ekraan. Aparaat oli ostetud Leedust, aga garantii teostati kusagil Tallinnas.

_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2009 08:33:11 vasta tsitaadiga

Aga ma nüüd räägiks veidi hoiatavat juttu ka teile. Nimelt juhtus selline asi neljapäev, et suurema ketta part tabel sai mai tea, mis moel vigastada. Kokkuvõttes "kadus" lihtsalt suurema ketta partitsioon ära. Õnneks õnnestus mul küll enamus asju taastada, kuid siiski, nii mõndagi taastus vigaselt ja olen mõnedest asjadest ilma. Windowsi errorlog näitas ~5-10 errorit jutti, mis kõik seotud ketta kontrolleriga. Juhtus asi täiesti lampi keset netis surfamist... Et jah, vb väga õnnetu juhus, kuid ma hakkan nüüd välisel kettal terve arvuti backup'i hoidma. icon_razz.gif

Tänaseks päevaks olen just saanud windooza ja office'i tagasi peale, et koolitööd edasi teha. icon_razz.gif Njah... varsti hakkan backup'ima. icon_biggrin.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 06.04.2009 09:12:52 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Palju 7 pärast installi ruumi õgis? 4-gigase SSD peal on ikka?

Üsna palju. Tuli vLite'iga kohandada ja program files läks D kettale. Lisaks veel windowsi enda kaustu tühjemaks teha, kus võimalik. Hetkel, kui kõik, mis vaja on peal on kuskil 470 mega vaba C kettal. Kenasti töötab. Peab ootama kui tuleb 7Lite vm, siis saab paremini asjad seada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2009 10:37:33 vasta tsitaadiga

jnt, see tuletab meelde seda, mis juhtus kui ma nädal aega unustasin backuppida oma asju icon_biggrin.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Joks222
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2008




sõnum 06.04.2009 20:37:38 vasta tsitaadiga

plaan ka netbookile üle minna, kuidas selle eee-ga trükkimine on, sõrmed väga koos pole? Ja Photopointis tahavad 901 eest praegu 4500 eeku
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teiv
HV kasutaja
Teiv

liitunud: 13.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2009 22:39:45 vasta tsitaadiga

Kui trükkimine on oluline, siis soovitan pigem 1000 seeriast või vähemalt 10" ekraaniga midagi, 901 klaveriga on raske (küll siiski mitte võimatu) trükkida, välja arvatud lastel ja väiksemate kätega inimestel ehk.
_________________
Black Edition
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2009 22:51:58 vasta tsitaadiga

Teiv kirjutas:
Kui trükkimine on oluline, siis soovitan pigem 1000 seeriast või vähemalt 10" ekraaniga midagi, 901 klaveriga on raske (küll siiski mitte võimatu) trükkida, välja arvatud lastel ja väiksemate kätega inimestel ehk.


Jah 901 on trükkimine raskem kui suured näpud, 1000h-l aga seda muret pole.
Kui väiksus olulisem ja parem auku iga siis 901 etem kui just palju kirjutamist ei ole vaja teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.04.2009 13:09:43 vasta tsitaadiga

mudeliks 1000HE (ca nädalat vana) ja probleem WLan/WiFi'ga. Nimelt katkeb ühendus pidevalt ära, kuigi tugevuseks on 2-3 kriipsu. Kõrvalasuval Lenovo V200 seda probleemi ei ole.
Katkemine on kummaline sellesmõttes, et see juhtub päeval, kui kasutajaid on vähe ja õhtul, kui kasutajate arv on suurem probleemi esineb vähem.
Kas probleem võiks olla riistvaraline või pigem tarkvaraline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teiv
HV kasutaja
Teiv

liitunud: 13.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 22:52:02 vasta tsitaadiga

Pigem tarkvaraline paistab olevat, aga pead ei anna. Proovi uuendada WiFi kaardi drivereid ning WiFi ruuteri firmware'i näiteks.
_________________
Black Edition
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 14.04.2009 14:51:30 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
mudeliks 1000HE (ca nädalat vana) ja probleem WLan/WiFi'ga. Nimelt katkeb ühendus pidevalt ära, kuigi tugevuseks on 2-3 kriipsu. Kõrvalasuval Lenovo V200 seda probleemi ei ole.
Katkemine on kummaline sellesmõttes, et see juhtub päeval, kui kasutajaid on vähe ja õhtul, kui kasutajate arv on suurem probleemi esineb vähem.
Kas probleem võiks olla riistvaraline või pigem tarkvaraline.

Drivereid soovitan uuendada jah.. Kus kohast sa ostsid 1000HE?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.04.2009 21:34:26 vasta tsitaadiga

krustok kirjutas:
degrass kirjutas:
mudeliks 1000HE (ca nädalat vana) ja probleem WLan/WiFi'ga. Nimelt katkeb ühendus pidevalt ära, kuigi tugevuseks on 2-3 kriipsu. Kõrvalasuval Lenovo V200 seda probleemi ei ole.
Katkemine on kummaline sellesmõttes, et see juhtub päeval, kui kasutajaid on vähe ja õhtul, kui kasutajate arv on suurem probleemi esineb vähem.
Kas probleem võiks olla riistvaraline või pigem tarkvaraline.

Drivereid soovitan uuendada jah.. Kus kohast sa ostsid 1000HE?


Tänud soovituste eest.
Ostsin saksamaalt MediaMarkt 399 €
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 15.04.2009 13:44:45 vasta tsitaadiga

kust saab 1000h-le softi, millega saaks need 2 lisanuppu ära bindida ja downclokkida? leidsin ainult mingit jura..
( XP pro )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2009 14:59:47 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Aga ma nüüd räägiks veidi hoiatavat juttu ka teile. Nimelt juhtus selline asi neljapäev, et suurema ketta part tabel sai mai tea, mis moel vigastada. Kokkuvõttes "kadus" lihtsalt suurema ketta partitsioon ära. Õnneks õnnestus mul küll enamus asju taastada, kuid siiski, nii mõndagi taastus vigaselt ja olen mõnedest asjadest ilma. Windowsi errorlog näitas ~5-10 errorit jutti, mis kõik seotud ketta kontrolleriga. Juhtus asi täiesti lampi keset netis surfamist... Et jah, vb väga õnnetu juhus, kuid ma hakkan nüüd välisel kettal terve arvuti backup'i hoidma. icon_razz.gif

Tänaseks päevaks olen just saanud windooza ja office'i tagasi peale, et koolitööd edasi teha. icon_razz.gif Njah... varsti hakkan backup'ima. icon_biggrin.gif


Igastahes jah, selle asjaga on vahepeal nii saanud, et asi hakkas uuesti kohe jukerdama samamoodi ja viisin asja kenasti garantiisse... (kolmapäeval oli see vist) Võeti kenasti vastu ja nüüd ootan. thumbs_up.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
samsungime
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 16.04.2009 22:46:36 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif No krt! Issil on nüüd pissi läpakas! Lõpuks! icon_razz1.gif Aga tegelt oli jah lihtne, mul ainlt see unetbootin oli vigaselt alla laetud, ( ja eks tihend on ka ikka natsa vigasevõitu icon_smile.gif ) ja siis see vigane vormindas ka kaarti vigaselt ei extraktinud vist kõiki vajalikke faile. ja nii ta mul jamaski - hakkas bootima ja jäigi .........boot , kõik. nüüd lasin Unetbootini uuesti alla, kaardi jälle ule- ja hakkas raibe tööle! Eks vaatab mis edasi saab.
Tänud kõigile, kes õiged jäljed kätte näitasid!PS. no vähemalt väljanägemine on sellel peacyl küll väga mõnus, vahva!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2009 00:08:45 vasta tsitaadiga

Noh, aega võttis, aga asja sai. thumbs_up.gif 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.04.2009 12:53:57 vasta tsitaadiga

AHV hädas nagu mustlane mädas icon_lol.gif
Nimelt vahva ja uhke EEE PC 1000 sai ostetud tüdrukule ja oleks nüüd paar asja millele ei leia lahendust..
Esiteks siis normaalset desktopi ei suuda mina peale saada icon_redface.gif
SELLISE õpetusega ei toimi asi mul,ehk jäävad jalgu ka mu teadmised"linuxi?" asjandusega icon_lol.gif Teadmisi tegelt polegi.
Teine asi oleks täpitähed mille panen peale,kuid peale restarti on kadunud ja jällegi enamus õpetusi ei taha väga toimida..
Kui neile asjadele saaks lahenduse oleks väga 5+
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2009 22:48:53 vasta tsitaadiga

probleem 701 installimisel. Lasin õpetuse järgi mälukaardile windoosa, biosist panin bootima, ja käimaminnes peksan esci ning valin card readeri, kuid hakkab ikkagi ssd-lt bootima millegi pärast... Milles kala olla võib?
EDIT: Sain tööle, boot menüüs näppisin midagi, täpselt ei tea mida, aga hakkas bootima icon_biggrin.gif.
EDIT: Jätab nii palju faile vahele copimisel ja ei suuda setupit alustada millegi pärast..

_________________
58017968
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 17:58:43 vasta tsitaadiga

Eee 900 selline probleem, et windowsis ei saa klaviatuuri kasutada normaalselt. Töötab ainult m ja veel mõni nupp. BIOSis saab nooltega liikuda ja tundub, et muud nupud ka töötavad. Windowsi uuesti installida ei saa kuna installimisel ka nupud ei tööta.

Väga veider probleem minu arust, oskab keegi aidata äkki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teiv
HV kasutaja
Teiv

liitunud: 13.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 21:56:19 vasta tsitaadiga

TREMAN, kõige hullem oleks hetkel, kui sul on tegu riistvaralise veaga. Proovi BIOSist laadida "optimal defaults" või midagi säärast (täpselt ei mäleta) ja vaata, kuidas siis reageerib. Kui siis midagi ei muutu, siis pead vist garantiisse viima.
_________________
Black Edition
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2009 21:59:58 vasta tsitaadiga

TREMAN, bios update ei aita?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 00:18:05 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
TREMAN, bios update ei aita?


Ei saa proovida, kuna Windowsil parool peal ja klaviatuur ei tööta. Peaks välise USB klaviatuuriga proovima, aga pole võtta kuskilt.

BIOSist panin Load Setup Defaults, kuid kasu ei midagi. Aitäh soovitamast siiski.

Garantiiga ma ei tea kuidas lood on. Ostes oli peal linux, aga nüüd win. Kas siis garantii kehtib? Ostetud K-salongist muidu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 01:04:08 vasta tsitaadiga

linuxi saad kaasasoleva DVD-ga suht automaatselt taastada.
_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teiv
HV kasutaja
Teiv

liitunud: 13.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 09:14:56 vasta tsitaadiga

Siis tuleb seda välise klaveriga asja proovida jah, BIOSi uuendamine on veel viimane asi, mis võiks taastada klaveri toimivuse.
Linuxit vast taastada pole vaja - oma asi ju, mis opsüsteemi peale paned (kuigi ma pole garantiitingimusi uurinud, see vajaks vist väikest kontrolli). Ülimalt ebaloogiline oleks seepärast garantii üldse katkestada. Iseasi muidugi, kui pira windows peal, siis võidakse veel näkku panna, aga seda ka pigem ei juhtu, ma arvan.

_________________
Black Edition
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 09:18:08 vasta tsitaadiga

Tallinnas asuse paranduses ei olnud küll mingit kobisemist. Omal on samamoodi algselt linuxi masin aga siin on ikka igasuguseid op. süsteeme peal olnud. Ja k-arvutisalongi pole mõtet viia, otse asuse parandusse. Asub Ta siis põhimõtteliselt k-arvuti mustamäe tee 44 kontori kõrval.
_________________
58017968
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 12:16:49 vasta tsitaadiga

TREMAN, tõmba teise arvutiga biosi .rom fail, pane mälupulgale ja nimi muuda 901.rom'iks... ja ma nüüd ei mäleta, aga vajutades siis biosi laadimise ajal mingit nuppu hakkas update pihta.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
samsungime
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 20.04.2009 22:31:22 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif muinsus-tervitus sõbrad! Oleks jälle paar küsimust selle easy peacy kohta:
1. Kas see on normaalne, et asi käivitub tunduvalt aeglasemalt kui vana xandros? Kas asi selles et ta mälukaardilt boodib?, et kui installiks päris masinasse, siis boodiks ka kiiremini?
2. kuidas saab välisele monitorile täis-pildi, praegu nagu ei mahu kõik ära, parem serv jääb kadunuks? icon_confused.gif ja klaveril see "LCD/ väline kuvar" ( Fn F5) nupp ka ei toimi täielikult- saab ainult koos LCD-ga välise kuvari taha, või ainult LCD, aga ainult välist kuvarit ei anna.
3. FnF2 nupp, mis peaks WiFi sisse-välja lülima ka ei toimi, WiFi oleks nagu kogu aeg sees.

tegelt pole endal aega vahepeal rohkem susida olnud,( nädalavahetuseks jäi toitejuhe kah töö juurde, aku kooles ära ja ei saanudki midagi teha, aga võib-olla parem kah- naisel hea meel, et issi jälle oma pissiga ei mässanud icon_biggrin.gif kodus) võib-olla lahendused lihtsad, eks ma nüüd töö juures jälle susin, aga igaks juhuks küsin ette ära, ehk saan abi?

4. ja veel Web cam vist kah ei tööta icon_sad.gif , roheline tuluke kaamera kõrval läheb põlema aga pilti ei anna.
oi jah, vabandan- tegu siis eee 701-ga, kus nüüd siis sd kaardi pealt proovin seda easy peacy' t


viimati muutis samsungime 20.04.2009 23:10:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.04.2009 22:44:00 vasta tsitaadiga

karumõmm kirjutas:
Masinaks Eee901. Kas keegi on kokku puutunud sellise probleemiga, et teatud värvi pindade kuvamisel tekivad ekraanile vertikaalsed triibud, eriti hästi jälgitavad pooltoonide puhul ja ekraani "altpoolt" vaadates?

Ma vahepeal remonti pole jõudnud, aga täheldasin, et kirjeldatud jura esineb ainult siis, kui masin on power-save-režiimis, Inteli displaykonfist on lubatud Power Saving Technology ja vastav slider on kasvõi ühe sammu maximum qualityst maximum battery poole nihutatud (mida rohkem nihutada, seda hullemaks lähevad triibud). Seega ei teagi nüüd... ei viitsi vist õiendama minna, jätan ta max quality peale ja kaotan mõned minutid (kui üldse) akuajas. Aga huvitaks, kas kellelgi on veel nii, et kui see Inteli leiutis säästlikuks tirida, on vertikaaltriibud majas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 20.04.2009 23:26:47 vasta tsitaadiga

Proovisin just järgi, lükkasin Maximim Battery põhja ja mul ei ole mingeid triipe. Masin kah eeepc 901.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 17:12:56 vasta tsitaadiga

Mis seal siis imelikku on, kui max quality'st loobudes see quality enam nii max ei ole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 22.04.2009 11:45:03 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mis seal siis imelikku on, kui max quality'st loobudes see quality enam nii max ei ole?

Kas sul teeb siis ka nii? Ma ütleks küll, et imelik on, näeb välja nagu veits katkine display. Kirjelduste järgi olen aru saanud, et see Inteli trikk peaks värvide intensiivsust vähendama, triibud küll featuurina ei tundu. Igatahes hõiskasin vist liiga vara, isegi kui videokaardi Power Saving linnukese maha võtan, tekib vahest ikka triipe, kuigi vähem. Seda siis, kui üldine töörežiim on power saving, high perf korral on korras (vähemalt esialgu, ptüiptüiptüi).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.04.2009 16:59:08 vasta tsitaadiga

on see normaalne, et CPU-Z'ist vaadates vilgub prose clock nt. 1000 pealt 2000 peale ( kordaja 6 pealt 12 peale ) ( või kõik muud variandid.. 800 pealt 1600 peale nt. ühesõnaga, clock kõigub x ja 2x vahel.

clockisin eeectl'iga.

ja kuidas ma need 2 ülemist nuppu ära confida saan?

,aitäh!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 22:44:30 vasta tsitaadiga

Viisin läppari garantiisse ja järgmine päev sain kätte. Nüüd kõik korras. Tänud abi eest! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samsungime
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 28.04.2009 11:26:27 vasta tsitaadiga

Tere jalle.
icon_sad.gif ikka on m]ningad probleemid, lisaks eelpoolmainitutele, v.a v'line kuvar/ sellega nüüd k]ik ok,. Aga jama on natuke see, et nüüd see EEE PC küll juhtmeta v'lis hiirt ja klaverit omaks ei tunnista, ei t;;ta. Ehk keegi oskab n]u anda?

icon_lol.gif mnjah. Jälle tihendi viga! KLaver ja hiir toimivad küll, ühte nupukest pidi lihtsalt mehaaniliselt tugevamini vajutama, ma algul ei julgenud, mul õnnestub millegipärast tihtipeale asju katki vajutada ja puruks keerata. Aga probleeme on selle peacyga endiselt, praegu lihtsalt pole aega tegeleda, pealegi läks plika lauaarvuti arvatavasti lõplikult hingusele ja olin sunnitud oma eee putuka talle skypimiseks ja ratetamiseks jätma. Las mässab icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2009 13:30:09 vasta tsitaadiga

samsungime kirjutas:
Aga probleeme on selle peacyga endiselt, praegu lihtsalt pole aega tegeleda, pealegi läks plika lauaarvuti arvatavasti lõplikult hingusele ja olin sunnitud oma eee putuka talle skypimiseks ja ratetamiseks jätma. Las mässab icon_smile.gif

Seepärast soovitasingi kohe mitte toimivat süsteemi prügikasti visata. icon_wink.gif Ehk kui aega ja viitsimist on, saad seda SD peal olevat asja õppida ja harjutada, kui aga seal miskit ei toimi (loe: ei oska toimima panna) ja on vaja midagi kindlalt ära teha, töötab vana ikkagi ka veel. Mina sulle rohkem soovitusi anda ei oska, kuna ma ise kasutan igapäevaselt ikkagi XP-d. Linux'i osas olen ma ka suht halb tihend...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 09:25:53 vasta tsitaadiga

Tahtsi küsida, et kas ee pc 900-l töötab windows 7 rc korralikult. Tähendab draiverid on seal olemas ee pc jaoks? Või kas neid kuskilt saada on? Ja palju see kettal ruumi võtab?
_________________
58017968
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2009 22:48:35 vasta tsitaadiga

Lisainfoks siis, et sai ostetud suht huupi v6imalikult odav 2GB m2lu ja toimib 901'ga küll: http://www.ox.ee/est/product/94302
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 08:00:27 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Lisainfoks siis, et sai ostetud suht huupi v6imalikult odav 2GB m2lu ja toimib 901'ga küll: http://www.ox.ee/est/product/94302


Endal see 1000H sees ja töötab ilusti, lisaks nüüd panin inteli 4965AGN wifi kaardi ning 3manda antenni ja püüab wifit ikka
palju paremini kui ralinki juust icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 08.05.2009 13:28:01 vasta tsitaadiga

ago123 kirjutas:
perfektne see pole aga mulle sobib väga hästi

Driveri link
Ei saa seda driverit peale, mis muudaks resolutsiooni 1024x768. Ei taha millegi pärast installida mõningaid faile
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 13:47:53 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Endal see 1000H sees ja töötab ilusti, lisaks nüüd panin inteli 4965AGN wifi kaardi ning 3manda antenni ja püüab wifit ikka
palju paremini kui ralinki juust icon_biggrin.gif

Kuhu kolmas antenn sai? Mõne eelneva kõrvale? Keegi välisantenni ei ole lisanud? M$ tehnoloogiaõhtul ITK's jäi üks vist Acer One silma, mille kaane küljes oli oma 20 cm pikk pulkantenn. Pidin uurima minema, aga kahjuks jõudis ta lõpus liiga kiirelt lahkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2009 14:07:43 vasta tsitaadiga

rex, Kaitsevärvides? Kui jah, siis tegemist mu klassivennaga. icon_biggrin.gif tüüp on sisse tuuninud veel gps'i, bt, usbhub'i, 3g modemi, 12h kestva aku ja vb midagi veel. Ei suuda minagi enam järge pidada... Kahjuks sai ta nüüd hiljuti ekraanile ämbliku, kuid varsti arvatavasti talle ka uus lcd tulemas. icon_wink.gif

Ise tol korral sinna tulla ei saanud, kuna suutsin just tolleks hetkeks haigeks jääda... icon_razz.gif muidu oli ka plaan tulla icon_razz.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 00:56:08 vasta tsitaadiga

Ma riietusele ei pööranudki eriti tähelepanu. Aga vaevalt, et selliseid läpakaid väga palju leidub. 8) Põhja all oli küll jah ka mingi ilgelt paks lisa, eks see siis võis see suur aku olla.

See välisantenn on tal statsionaarselt kaane külge kruvitud või miski iminapaga ja kaabel siis kuskil küljepeal eraldi pistikuga? Ta võiks Acer'i teemasse oma modidest kirjutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 10:07:40 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
haldo kirjutas:
Endal see 1000H sees ja töötab ilusti, lisaks nüüd panin inteli 4965AGN wifi kaardi ning 3manda antenni ja püüab wifit ikka
palju paremini kui ralinki juust icon_biggrin.gif

Kuhu kolmas antenn sai? Mõne eelneva kõrvale? Keegi välisantenni ei ole lisanud? M$ tehnoloogiaõhtul ITK's jäi üks vist Acer One silma, mille kaane küljes oli oma 20 cm pikk pulkantenn. Pidin uurima minema, aga kahjuks jõudis ta lõpus liiga kiirelt lahkuda.


3mas antenn on mul viidud ülesse ekraani nurka paremale, vähemalt levi ja võrke võtab paremini kui vana kaart.
Muid mode pole viitsind installima hakata thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 10:18:21 vasta tsitaadiga

rex, arvuti oli tal värvitud kaitsevärvidesse... (roheline ja pea-aegu must tumepruun) Antenn oli tal nii, et antenni pesa oli tal ekraani külge pandud ja siis antenni sai vajadusel ka ära keerata küljest, aga igasugu lisajuhtmed tal puudusid. icon_wink.gif

Kahjuks pole ta vist väga HV külastaja, kuid eks me näe. icon_wink.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 16:47:40 vasta tsitaadiga

See väline meeetsik antenn tal wifi vastuvõttu paremaks igatahes küll ei teinud ja oma aparaadi on ta üsna ära retsinud, pole tal paari nuppu enam ega eeskujulikku välimust.
_________________
58017968
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2009 18:06:56 vasta tsitaadiga

l2bukast, levi on tal parem, kui oli enne, kuid tal paras juust wifi kaart sees... nooleklahvide juurest kakkus 2 klahvi ära, kuna "talle jäid need pidevalt ette". icon_biggrin.gif
Aga muidu jah, ka mulle meeldib minu 901 rohkem. icon_razz.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 09.05.2009 20:55:22 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
rex, tüüp on sisse tuuninud veel gps'i, bt, usbhub'i, 3g modemi, 12h kestva aku ja vb midagi veel. Ei suuda minagi enam järge pidada...
Kui korralikult teha, siis parem kui mingid tomtomid ja muud navisüsteemid. Paned regio atlase peale ja kui on võimalik autosse keskele rooli kõrvale mingi kena raamistik ehitada, kuhu peale saad asuse külge visata, siis igati seff mööda Eestit ringi lasta. thumbs_up.gif
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  ASUS Eee PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.