|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
seganelugu
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.03.2009 23:34:59
|
|
|
Kiidaks Sony digitüünerit. Kui lasta scardist digiboksi pilt sisse või kasutada teleka oma tüünerit siis on ikka kõva vahe sees. Umbes nagu vhs vs dvd, kanali vahetus on ka kiire, alla 2 sekundi. V4500 siis.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
28.03.2009 23:56:10
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Kiidaks Sony digitüünerit. Kui lasta scardist digiboksi pilt sisse või kasutada teleka oma tüünerit siis on ikka kõva vahe sees. Umbes nagu vhs vs dvd, kanali vahetus on ka kiire, alla 2 sekundi. V4500 siis. |
Mis digiboksiga testisid ja miks kõrvutad analoogsignaali (scart) digisignaaliga (teleri sisene tuuner)??
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
29.03.2009 00:14:31
|
|
|
Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
29.03.2009 09:57:06
|
|
|
| see poes vaatamine ei ole nii lihtne. Peab ju uurima nii analoog kui digitaal signaale siis vaja neid paneele kõrvuti panna jne. Igas poee ei viitsita, saada sinuga tegelda. Lihtsam oleks mõni test leida, aga pole veel avastand philipsi 7 seeria versus panasonicu plasma. Lugesin siit http://www.digitalversus.com/article-364.html plasmade kohta välja et neid üldse ei soovitatata arvuti taha, et põletavat pildi sisse, aga kas see pildi sisse põletamine polnud vanade plasmade probleem
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
29.03.2009 18:17:25
|
|
|
| huvipärst küsin, kas sony-l on enne ka olnud 37" LCD? endale küll meelde ei tule, nüüd näen et uued seeriad väljas...W5500 tundub näitajate poolest päris asjalik!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
29.03.2009 18:49:04
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| huvipärst küsin, kas sony-l on enne ka olnud 37" LCD? endale küll meelde ei tule, nüüd näen et uued seeriad väljas...W5500 tundub näitajate poolest päris asjalik! |
37" oli ka mullu.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
29.03.2009 19:00:32
|
|
|
| ronn kirjutas: |
| Teema päris suureks läinud, teeks mingi kokkuvõtte, et mis siis praegast rahva lemmikud on? Tundub et kiidetakse Philipsi 7 seeria LCD paneele. Aga kui võrrelda omavahel Philipsi 7 seeria LCD paneeli ja Panasonicu G11 plasmapaneeli, milline parema pildiga on? |
9 seeria
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.03.2009 08:45:04
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi. |
Ma kardan, et väline tuuner ükskõik mis analoog sisendi otsas ei saa mingil juhul olla võrreldav sisemise tuuneriga. Väline tuuner scarti küljes peaks lisama vähemalt ühe D->A ja televiisori sees ühe A->D konverteerimise, mis paraku mõlemad pildikvaliteedile head ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
30.03.2009 09:21:12
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
| huvipärst küsin, kas sony-l on enne ka olnud 37" LCD? endale küll meelde ei tule, nüüd näen et uued seeriad väljas...W5500 tundub näitajate poolest päris asjalik! |
37" oli ka mullu. |
Sonyl olid mullu veel kõik 37"-sed telehad HD Ready, Full HD olid 32" ja 40". Mina tahtsin just 37" ja sellepärast ei saanudki Sony võtta, sai hoopis Sharp võetud. Nüüd see uus mudel paistab küll olevat Full HD: The Sony Bravia KDL-37W5500 LCD TV has a resolution of 1920x1080 and has Motionflow 100hz on board for extra smooth and sharp images.
| elukaz kirjutas: |
| Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi. |
Minu loogika ütleb, et kui sa tahad neid võrrelda, siis peaks digiboks üle HDMI käima. Siis saaks ehk adekvaatse võrdluse.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wifebeater
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2009
|
30.03.2009 09:25:09
|
|
|
| angel kirjutas: |
| kas kuidagi on võimalik ka PC'le selgeks teha et lase läbi HDMi kaabli limited color range'i ? Või ainuke viis seda paika seada on monitoril heledus põhja kruvida ja värvide jms seadistustega jamada. Asi selles et kui HDMI kaudu osad LCD'd ja TV'd arvutist pildi sisse saavad siis kaob nokia lcd testis täiesti ülemine rida musta varjundeid ära. Ehk siis tunduks nagu suruks PC talle full hdmi värvi jura peale kuigi ekraan suudab ainult "piiratud" asja vastu võtta. |
nxt mu teleri menüüs on "hdmi black level" seade võimalus, selle abil saab hdmi musta varjundid teistest sisenditest sõltumatult paika panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.03.2009 10:25:55
|
|
|
| ronn kirjutas: |
| Teema päris suureks läinud, teeks mingi kokkuvõtte, et mis siis praegast rahva lemmikud on? Tundub et kiidetakse Philipsi 7 seeria LCD paneele. Aga kui võrrelda omavahel Philipsi 7 seeria LCD paneeli ja Panasonicu G11 plasmapaneeli, milline parema pildiga on? |
Panasonicul on juba ka järgmine põlvkond väljas - G12 paneeliga. Kahjuks pole ühtegi põhjalikku testi jõudnud lugeda, vähemalt paberil näeb hea välja.
Näiteks G10 seeria 42": http://www.panasonic.ee/products.php?prod=4512 - 40000:1 kontrast (dünaamiline 2000000:1), DVB-T, DVB-C (mõlemad MPEG4) ning eelkäijast kõvasti madalam voolutarve.
PS! Aru ei saa miks ajavad tootjad mudelinimedega inimesi hulluks - DELL võttis Latitude puhul mudelinimetused väga sarnased Inteli prosedele (näiteks E6400) ning Panasonic nüüd hakkab segaseks ajama paneelide ja mudelinimetustega - vana paneel G11, uus paneel G12, mudeliseeria G10...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.03.2009 11:20:15
Panasonic VIERA Plasma Line-Up 2009 |
|
|
G12 paneeliga plasmad peaksid järgmised tulema (parim...lahjem) :
Z1 - 46" 54"
V10 - 42" 50"
G15 - 42" 46"
G10 - 42" 46" 50"
S10 - 42" 46" 50"
X10 - 37" 42" 50"
C10 - 37" 42" 50"
Nendest siis G10 & X10 seeria mudelid juba ka müügil, teised peaksid kuu-paari jooksul ilmuma. Muidugi, kas kõik ka meie poodidesse, see juba iseasi...
Mis neil vahet on, võib siit lugeda: http://www.panasonic.co.uk/html/en_GB/News/Latest+news/New+VIERA+Plasma+Line-Up/2115746/index.html#anker_2115749
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es0sef
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003
|
30.03.2009 18:47:47
|
|
|
| ksms kirjutas: |
| Kas praegu on võimalik saada parema hinnaga 40" (või suuremat) telekat kui Elionis pakutav 40" Altus (6990.-)? |
Soetasin endale just selle mudeli. Sellise raha asja on asja palju. PowerStrip programmiga Windowsile õiged monitori parameetrid ette andes saab PC sisendi kaudu asja 1280x768 resolutsiooniga käima (1366x786 resot ei toeta minu arvuti lihtsalt). Scardiga digiboksist pilti sisse söötes suudab telekas madala resolutsiooniga pilti üpris edukalt upscale'ida. Digisisendeid pole mul võimalust proovida olnud.
_________________ Kuressaare webcam |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
30.03.2009 21:05:26
|
|
|
Kas keegi oskab midagi sellise asja kohta öelda?
| tsitaat: |
| Make sure you do not get a Bulgaria made 9603 because they have some problems with PC connectivity. My 9603 is made in France and it works great! |
Jutt siis philipsi 9603 seeria mudelitest.
Kuidas seda identifitseerida et kus nad tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.03.2009 21:09:32
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
Kas keegi oskab midagi sellise asja kohta öelda?
| tsitaat: |
| Make sure you do not get a Bulgaria made 9603 because they have some problems with PC connectivity. My 9603 is made in France and it works great! |
Jutt siis philipsi 9603 seeria mudelitest.
Kuidas seda identifitseerida et kus nad tehtud? |
| ot: |
Siemens ja Bosch nõudepesumasinate puhul:
"Made in Germany" - Saksamaa
"Made in EU" - Poola
|
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
30.03.2009 23:12:46
|
|
|
| raix kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi. |
Minu loogika ütleb, et kui sa tahad neid võrrelda, siis peaks digiboks üle HDMI käima. Siis saaks ehk adekvaatse võrdluse. |
Pana plasma näitas oma digi tüüneriga igatahes teravamat ja selgemat pilti, kui Zoombox'ist üle HDMI.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yb228a
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2001
|
31.03.2009 00:40:47
|
|
|
Panasonicu uutest plasmadest http://panasonic.net/avc/viera/
V seeria 54 tolline tundub päris ahvatlev.
Kallimatel seeriatel peaks saadavus suvel tekkima.
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
31.03.2009 01:05:21
|
|
|
Viera Cast kõlab põnevalt. Iseasi, kui funktsionaalne/mugav ta päriselus ka on..
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.03.2009 08:23:49
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| raix kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi. |
Minu loogika ütleb, et kui sa tahad neid võrrelda, siis peaks digiboks üle HDMI käima. Siis saaks ehk adekvaatse võrdluse. |
Pana plasma näitas oma digi tüüneriga igatahes teravamat ja selgemat pilti, kui Zoombox'ist üle HDMI.  |
Pana upscaling lihtsalt parem kui zoomboxi oma vägagi tõenäoliselt.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uus kasuta
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2009
|
31.03.2009 08:35:06
|
|
|
| yb228a kirjutas: |
Panasonicu uutest plasmadest http://panasonic.net/avc/viera/
V seeria 54 tolline tundub päris ahvatlev.
Kallimatel seeriatel peaks saadavus suvel tekkima. |
Sellel Taani lehel on juba üleval ka orienteeruvad hinnad: link
Imelik, et nemad pakuvad V-seerial 42" ja 50" , pana ise pakub oma lehel 50" ja 54" mudeleid. Hindadest saab enamvähem ülevaate kätte korrutades 2,1 läbi. 50" hinnaks siis 38850 eek. (avforum.com pakub Inglismaa hinnaks 1799£ - 30500 eek.)Päris krõbe hind. Kas ongi Taanis kõik kaubad lihtsalt nii palju kallimad kui mujal, sest ka mudelit TX-P42G10 pakutakse oluliselt kõrgema hinnaga, kui Eestist saada.
Kas on keegi soetanud selle mudeli http://www.ox.ee/est/product/154169 Odavama otsa mudel G12 paneeliga. Huvitab just kuidas on Elioni DigiTV pilt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wifebeater
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2009
|
31.03.2009 09:11:34
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Lemmy kirjutas: |
| raix kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi. |
Minu loogika ütleb, et kui sa tahad neid võrrelda, siis peaks digiboks üle HDMI käima. Siis saaks ehk adekvaatse võrdluse. |
Pana plasma näitas oma digi tüüneriga igatahes teravamat ja selgemat pilti, kui Zoombox'ist üle HDMI.  |
Pana upscaling lihtsalt parem kui zoomboxi oma vägagi tõenäoliselt. |
vahe võib tulla ka deinterlace erinevustest. arvutiga vaadates ka kvaliteet muutub, kui deinterlace meetodit (discard, bob jne) muuta. upscale puhul,mis imet sa ikka korda saata oskad: kui orig. joon jääb kahe uue joone vahele, näidataxe seda mõlema uue joone poolt osalise heledusega, kusjuures see joon on heledam, kummale orig. joon lähemal on. pannes telerile arvuti taha, arvuti ekraanile näiteks peene shriftiga text ja muutes arvuti väljundi resot saab vaadata, kuidas teler skaleerib.
pana uued plasmad on õhukesed ja tarbivad vähe voolu, aga ikka kasutataxe ekraani puhul topeltklaasi, mis suurendab peegeldusi. pioneer kuro tehnoloogiani, kus fosfor on kantud esiklaasi tagaküljele, pole veel jõutud. "sissepõlemise" tase ka kahjuks pole võrreldes eelmiste seeriatega paranenud. kas ekraan on võrreldes eelneva seeriaga ka "mustemax" läinud, seda ei tea veel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
31.03.2009 13:54:29
|
|
|
| Kui tõenäoline see plasma paneelide sissepõlemine on, kui kasutada ka arvuti taga teda. Mitte peamiseks monitoriks vaid mõnikord filmid, mängud, nett?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
31.03.2009 14:16:34
|
|
|
| ronn, plasma probleem ei ole mitte arvuti taga olemine, vaid staatiline (mitteliikuv) pilt. Filme vaadates ja mängides ei juhtu temaga 100% midagi.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wifebeater
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2009
|
01.04.2009 10:19:15
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| ronn, plasma probleem ei ole mitte arvuti taga olemine, vaid staatiline (mitteliikuv) pilt. Filme vaadates ja mängides ei juhtu temaga 100% midagi. |
kui süstemaatiliselt 16:9 formaadis plasmaga 2,2:1 filme või 4:3 saateid vaatad, siis juhtub küll. testitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.04.2009 10:59:49
|
|
|
| wifebeater kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
| ronn, plasma probleem ei ole mitte arvuti taga olemine, vaid staatiline (mitteliikuv) pilt. Filme vaadates ja mängides ei juhtu temaga 100% midagi. |
kui süstemaatiliselt 16:9 formaadis plasmaga 2,2:1 filme või 4:3 saateid vaatad, siis juhtub küll. testitud. |
Mis aastakäigu plasmadega kogemused?
See on teada, et vanad põlesid kergelt sisse, kuid uuemate puhul kasutusel igasugu "wobling" jms tehnoloogiad mis peaks pilti nihutama või muudmoodi staatilist pilti liigutama.
Võiksid seega täpsustada mudeleid/tootmisaega.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
01.04.2009 15:29:00
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| tehnoloogiad mis peaks pilti nihutama või muudmoodi staatilist pilti liigutama. |
Musta pikslit nihutab mustal taustal?
(21:9 ja 4:3)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
01.04.2009 15:53:19
|
|
|
| a1 kirjutas: |
Musta pikslit nihutab mustal taustal?
(21:9 ja 4:3) |
Nihutatkse pikslite rida mis on musta ala ja pildi äärel.
Btw- must pixel ei "põle sisse" kuna must pixel on põhimõtteliselt välja lülitatud pixel.
Sisse põleb eelkõige hele pixel mis on staatiline.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
01.04.2009 17:04:42
|
|
|
| kas on philpsite lcdtv mudelite koondtabelit kuskil netis, kus saaks teada millisel konkreetselt mudelil millised funktsioonid peal, näiteks 7x ja 9x seeria põhilised vahed, "H" ja "D" erinevused? Tnx!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
01.04.2009 17:34:03
|
|
|
| jaanpht kirjutas: |
| kas on philpsite lcdtv mudelite koondtabelit kuskil netis, kus saaks teada millisel konkreetselt mudelil millised funktsioonid peal, näiteks 7x ja 9x seeria põhilised vahed, "H" ja "D" erinevused? Tnx! |
H- Mpeg4 tuuner- saab vaadata eesti digi-tv-d
D- Mpeg2 tuuner- ei saa vaadata (küll aga kuulata ) eesti digi-tv-d ilma välise boksita
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
01.04.2009 19:42:20
|
|
|
| 1dumbpcuser: digitv all mõtlete Zuumi DVB-T (mpeg4) või kaabli DVB-C (mpeg2)? Kas philipsitel on mudeleid kus oleks DVB-C tuuner sees, starmani kaablidigi jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uus kasuta
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
01.04.2009 20:13:49
|
|
|
"DVB-T, supported in selected countries only
* DVB-T MPEG4 only for: France, Spain, Denmark, Norway, Finland,
Sweden. DVB-C MPEG4 only for selected providers: Denmark,
Norway, Finland, Sweden Most up to date information is available
on the type plate of the TV, or via www.philips.com/support under
the specific type number."
tundub et mingisugune loterii, ühes riigis on, teises ei ole
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
01.04.2009 22:02:20
|
|
|
| jaanpht kirjutas: |
"DVB-T, supported in selected countries only
* DVB-T MPEG4 only for: France, Spain, Denmark, Norway, Finland,
Sweden. DVB-C MPEG4 only for selected providers: Denmark,
Norway, Finland, Sweden Most up to date information is available
on the type plate of the TV, or via www.philips.com/support under
the specific type number."
tundub et mingisugune loterii, ühes riigis on, teises ei ole |
See tähendab, et ka Eestis...Kaabeldigi kohta ei oska öelda.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
02.04.2009 10:38:17
|
|
|
Palun soovitage hea hinnaga 32'' telekat, millega saab DVB-T signaali vastu võtta (vastuvõtjaga või selle puudumisel laienduspesaga). MPEG-4 tugi ka.
Võib olla ka suurema ekraaniga, lihtsalt inimesele kellele otsin, on hind kõige tähtsamaks kriteeriumiks. Ise olen leidnud, vist oli kõige odavam midagi 7k-ga.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.04.2009 11:49:41
|
|
|
Samsung LE32B450C4
Korralik pilt, DVB-T, DVB-C, MPEG4, mõistlik hind.
Kõige odavam on ilmselt praegu Schaub-Lorenz mida OnOff 5999.- müüb, aga selle pildikvaliteet on lausa ropp...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
02.04.2009 14:46:57
|
|
|
| vortex: kuidas samsungite dvb perfomance on? Lülitab kanaleid kiiremini kui sony v4500 näiteks? Ja kas on keegi starmani kaabeldigi tööle saanud samsungiga?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004

|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
02.04.2009 17:19:56
|
|
|
Õigus jah. Tänan kiire vastuse eest!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
02.04.2009 19:34:56
|
|
|
vortex, Kust sa välja loed et DVB-T/C ? Kas on tõesti lootust et see hakkab Starmani kaabli otsas ilma STB'ta tööle (digiTV reziimis siis) ??
Krt oleks ta veel 37'' 32'' asemel siis läheks lausa poodi kohe.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.04.2009 20:47:46
|
|
|
Kasutusjuhendist lugesin. Samuti on DVB-C välja toodud netipoodide kirjeldustes, näiteks siin.
Starmani kaabli otsas pole küll proovida saanud. 37" mudel on tulemas, 37" FullHD mudel on juba olemas: LE37B551A6WXBT
| jaanpht kirjutas: |
| vortex: kuidas samsungite dvb perfomance on? Lülitab kanaleid kiiremini kui sony v4500 näiteks |
Näib et Sony vahetab kanaleid siiski veidi kiiremini. Kuigi Samsung vahetab kanaleid tunduvalt kiiremini kui näiteks Sharpi DH65, näib et Sonyd vahetavad DVB kanaleid siiski hetkel kõigist konkurentidest kiiremini. Sonyl on veel lisaks mugav pisiasi et kanali- ja saateinfot näidatakse enne kui pilt kuvatakse ja saab vahetada kohe järgmisele kanalile, mitte ei pea ootama kuni kanal on kuvatud nagu teistel..
Väike pisiasi mis võib kellelegi siiski oluline olla: uutel Samsungitel on eesti keelne menüü..
Edit: Leidsin menüüst valiku "kaabeltelevisiooni seaded" kus saab valida skaneerimise sagedust, QAM modulatsiooni ja Symbolrate, järelikult ei tohiks olla probleemi Starmani kaabeldigi vastu võtta
viimati muutis vortex 03.04.2009 13:26:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar115
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
03.04.2009 13:16:10
|
|
|
Kumb nendest asisem? PHILIPS 37PFL7603H SAMSUNG LE37B551
v on pakkuda midagi paremat samas hinnaklassis? selleks siis u 13.5 K
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.04.2009 13:27:18
|
|
|
| Philipsil on telesignaaliga parem pilt, Samsung toimib paremini arvuti taga ja omab paremat DigiTV tarkvara.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar115
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
03.04.2009 14:54:43
|
|
|
| aga mul lähex sellele taha viasat(scart)?!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.04.2009 15:07:11
|
|
|
| Sama jutt kehtib ka Scart või muu ühenduse puhul, Philipsi pilt on Viasatiga parem (liikumine sujuvam, müratasandus parem, nahatoonid õigemad).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
03.04.2009 15:42:37
|
|
|
| aimar115, hääl Philipsile, parem pilditöötlus ja heli on ka philipsitel puhtam.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
04.04.2009 17:12:31
|
|
|
| aimar115 kirjutas: |
Kumb nendest asisem? PHILIPS 37PFL7603H SAMSUNG LE37B551
v on pakkuda midagi paremat samas hinnaklassis? selleks siis u 13.5 K |
37'' philipsil 7### on A-MVA odav paneel, isegi 50 graadi nurga puhul muutub must värv helesinikaks, eile testitud kristiine keskuses kolmes erinevas kaupluses. Kui poleks seda nurga probleemi oleks philips best pildi poolest. Kujutage ette, viiekesi filmi vaadates kodus näevad nurgas istujad pilti millel puudub igasugune kontrast. 9. seeria on minu teada vaba nurgaprobleemist, samuti kui ma eksi siis ka 7-s seeria al.42'' tollist on s-ips, normaalse vaatenurgaga paneel
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
05.04.2009 16:49:35
|
|
|
| Oskab keegi mõne Philipsi isendi nimetada mis ka DVB-C võimeline on ? 32'' -37'' ja alla 10 K
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|