Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seganelugu
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2008




sõnum 28.03.2009 23:08:38 vasta tsitaadiga

kui oled tv välja valinud siis soovitaks seda uurida lähemalt ka sellelt aadressilt http://www.digitalversus.com/tests-11/monitor-lcd-tv-video-projector.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 23:34:59 vasta tsitaadiga

Kiidaks Sony digitüünerit. Kui lasta scardist digiboksi pilt sisse või kasutada teleka oma tüünerit siis on ikka kõva vahe sees. Umbes nagu vhs vs dvd, kanali vahetus on ka kiire, alla 2 sekundi. V4500 siis.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 23:56:10 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kiidaks Sony digitüünerit. Kui lasta scardist digiboksi pilt sisse või kasutada teleka oma tüünerit siis on ikka kõva vahe sees. Umbes nagu vhs vs dvd, kanali vahetus on ka kiire, alla 2 sekundi. V4500 siis.

Mis digiboksiga testisid ja miks kõrvutad analoogsignaali (scart) digisignaaliga (teleri sisene tuuner)??

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 00:14:31 vasta tsitaadiga

Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 29.03.2009 09:57:06 vasta tsitaadiga

see poes vaatamine ei ole nii lihtne. Peab ju uurima nii analoog kui digitaal signaale siis vaja neid paneele kõrvuti panna jne. Igas poee ei viitsita, saada sinuga tegelda. Lihtsam oleks mõni test leida, aga pole veel avastand philipsi 7 seeria versus panasonicu plasma. Lugesin siit http://www.digitalversus.com/article-364.html plasmade kohta välja et neid üldse ei soovitatata arvuti taha, et põletavat pildi sisse, aga kas see pildi sisse põletamine polnud vanade plasmade probleem
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 29.03.2009 18:17:25 vasta tsitaadiga

huvipärst küsin, kas sony-l on enne ka olnud 37" LCD? endale küll meelde ei tule, nüüd näen et uued seeriad väljas...W5500 tundub näitajate poolest päris asjalik!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 18:49:04 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
huvipärst küsin, kas sony-l on enne ka olnud 37" LCD? endale küll meelde ei tule, nüüd näen et uued seeriad väljas...W5500 tundub näitajate poolest päris asjalik!


37" oli ka mullu.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 19:00:32 vasta tsitaadiga

ronn kirjutas:
Teema päris suureks läinud, teeks mingi kokkuvõtte, et mis siis praegast rahva lemmikud on? Tundub et kiidetakse Philipsi 7 seeria LCD paneele. Aga kui võrrelda omavahel Philipsi 7 seeria LCD paneeli ja Panasonicu G11 plasmapaneeli, milline parema pildiga on?


9 seeria thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 08:45:04 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi.

Ma kardan, et väline tuuner ükskõik mis analoog sisendi otsas ei saa mingil juhul olla võrreldav sisemise tuuneriga. Väline tuuner scarti küljes peaks lisama vähemalt ühe D->A ja televiisori sees ühe A->D konverteerimise, mis paraku mõlemad pildikvaliteedile head ei tee.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix
Kreisi kasutaja
raix

liitunud: 09.11.2001




sõnum 30.03.2009 09:21:12 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
MaxPower kirjutas:
huvipärst küsin, kas sony-l on enne ka olnud 37" LCD? endale küll meelde ei tule, nüüd näen et uued seeriad väljas...W5500 tundub näitajate poolest päris asjalik!


37" oli ka mullu.

Sonyl olid mullu veel kõik 37"-sed telehad HD Ready, Full HD olid 32" ja 40". Mina tahtsin just 37" ja sellepärast ei saanudki Sony võtta, sai hoopis Sharp võetud. Nüüd see uus mudel paistab küll olevat Full HD: The Sony Bravia KDL-37W5500 LCD TV has a resolution of 1920x1080 and has Motionflow 100hz on board for extra smooth and sharp images.

elukaz kirjutas:
Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi.

Minu loogika ütleb, et kui sa tahad neid võrrelda, siis peaks digiboks üle HDMI käima. Siis saaks ehk adekvaatse võrdluse.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifebeater
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2009




sõnum 30.03.2009 09:25:09 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kas kuidagi on võimalik ka PC'le selgeks teha et lase läbi HDMi kaabli limited color range'i ? Või ainuke viis seda paika seada on monitoril heledus põhja kruvida ja värvide jms seadistustega jamada. Asi selles et kui HDMI kaudu osad LCD'd ja TV'd arvutist pildi sisse saavad siis kaob nokia lcd testis täiesti ülemine rida musta varjundeid ära. Ehk siis tunduks nagu suruks PC talle full hdmi värvi jura peale kuigi ekraan suudab ainult "piiratud" asja vastu võtta.

nxt mu teleri menüüs on "hdmi black level" seade võimalus, selle abil saab hdmi musta varjundid teistest sisenditest sõltumatult paika panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 10:25:55 vasta tsitaadiga

ronn kirjutas:
Teema päris suureks läinud, teeks mingi kokkuvõtte, et mis siis praegast rahva lemmikud on? Tundub et kiidetakse Philipsi 7 seeria LCD paneele. Aga kui võrrelda omavahel Philipsi 7 seeria LCD paneeli ja Panasonicu G11 plasmapaneeli, milline parema pildiga on?


Panasonicul on juba ka järgmine põlvkond väljas - G12 paneeliga. Kahjuks pole ühtegi põhjalikku testi jõudnud lugeda, vähemalt paberil näeb hea välja.

Näiteks G10 seeria 42": http://www.panasonic.ee/products.php?prod=4512 - 40000:1 kontrast (dünaamiline 2000000:1), DVB-T, DVB-C (mõlemad MPEG4) ning eelkäijast kõvasti madalam voolutarve.

PS! Aru ei saa miks ajavad tootjad mudelinimedega inimesi hulluks - DELL võttis Latitude puhul mudelinimetused väga sarnased Inteli prosedele (näiteks E6400) ning Panasonic nüüd hakkab segaseks ajama paneelide ja mudelinimetustega - vana paneel G11, uus paneel G12, mudeliseeria G10...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 11:20:15 Panasonic VIERA Plasma Line-Up 2009 vasta tsitaadiga

G12 paneeliga plasmad peaksid järgmised tulema (parim...lahjem) :
Z1 - 46" 54"
V10 - 42" 50"
G15 - 42" 46"
G10 - 42" 46" 50"
S10 - 42" 46" 50"
X10 - 37" 42" 50"
C10 - 37" 42" 50"

Nendest siis G10 & X10 seeria mudelid juba ka müügil, teised peaksid kuu-paari jooksul ilmuma. Muidugi, kas kõik ka meie poodidesse, see juba iseasi...
Mis neil vahet on, võib siit lugeda: http://www.panasonic.co.uk/html/en_GB/News/Latest+news/New+VIERA+Plasma+Line-Up/2115746/index.html#anker_2115749

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es0sef
HV vaatleja
es0sef

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 18:47:47 vasta tsitaadiga

ksms kirjutas:
Kas praegu on võimalik saada parema hinnaga 40" (või suuremat) telekat kui Elionis pakutav 40" Altus (6990.-)?

Soetasin endale just selle mudeli. Sellise raha asja on asja palju. PowerStrip programmiga Windowsile õiged monitori parameetrid ette andes saab PC sisendi kaudu asja 1280x768 resolutsiooniga käima (1366x786 resot ei toeta minu arvuti lihtsalt). Scardiga digiboksist pilti sisse söötes suudab telekas madala resolutsiooniga pilti üpris edukalt upscale'ida. Digisisendeid pole mul võimalust proovida olnud.

_________________
Kuressaare webcam
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 21:05:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab midagi sellise asja kohta öelda?
tsitaat:
Make sure you do not get a Bulgaria made 9603 because they have some problems with PC connectivity. My 9603 is made in France and it works great!

Jutt siis philipsi 9603 seeria mudelitest.
Kuidas seda identifitseerida et kus nad tehtud?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 21:09:32 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Kas keegi oskab midagi sellise asja kohta öelda?
tsitaat:
Make sure you do not get a Bulgaria made 9603 because they have some problems with PC connectivity. My 9603 is made in France and it works great!

Jutt siis philipsi 9603 seeria mudelitest.
Kuidas seda identifitseerida et kus nad tehtud?


ot:

Siemens ja Bosch nõudepesumasinate puhul:
"Made in Germany" - Saksamaa
"Made in EU" - Poola
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 30.03.2009 23:12:46 vasta tsitaadiga

raix kirjutas:
elukaz kirjutas:
Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi.

Minu loogika ütleb, et kui sa tahad neid võrrelda, siis peaks digiboks üle HDMI käima. Siis saaks ehk adekvaatse võrdluse.

Pana plasma näitas oma digi tüüneriga igatahes teravamat ja selgemat pilti, kui Zoombox'ist üle HDMI. thumbs_up.gif

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yb228a
Kreisi kasutaja
yb228a

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 00:40:47 vasta tsitaadiga

Panasonicu uutest plasmadest http://panasonic.net/avc/viera/
V seeria 54 tolline tundub päris ahvatlev.
Kallimatel seeriatel peaks saadavus suvel tekkima.
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 31.03.2009 01:05:21 vasta tsitaadiga

Viera Cast kõlab põnevalt. Iseasi, kui funktsionaalne/mugav ta päriselus ka on..
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 08:23:49 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
raix kirjutas:
elukaz kirjutas:
Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi.

Minu loogika ütleb, et kui sa tahad neid võrrelda, siis peaks digiboks üle HDMI käima. Siis saaks ehk adekvaatse võrdluse.

Pana plasma näitas oma digi tüüneriga igatahes teravamat ja selgemat pilti, kui Zoombox'ist üle HDMI. thumbs_up.gif

Pana upscaling lihtsalt parem kui zoomboxi oma vägagi tõenäoliselt.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uus kasuta
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 31.03.2009 08:35:06 vasta tsitaadiga

yb228a kirjutas:
Panasonicu uutest plasmadest http://panasonic.net/avc/viera/
V seeria 54 tolline tundub päris ahvatlev.
Kallimatel seeriatel peaks saadavus suvel tekkima.


Sellel Taani lehel on juba üleval ka orienteeruvad hinnad: link

Imelik, et nemad pakuvad V-seerial 42" ja 50" , pana ise pakub oma lehel 50" ja 54" mudeleid. Hindadest saab enamvähem ülevaate kätte korrutades 2,1 läbi. 50" hinnaks siis 38850 eek. (avforum.com pakub Inglismaa hinnaks 1799£ - 30500 eek.)Päris krõbe hind. Kas ongi Taanis kõik kaubad lihtsalt nii palju kallimad kui mujal, sest ka mudelit TX-P42G10 pakutakse oluliselt kõrgema hinnaga, kui Eestist saada.
Kas on keegi soetanud selle mudeli http://www.ox.ee/est/product/154169 Odavama otsa mudel G12 paneeliga. Huvitab just kuidas on Elioni DigiTV pilt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifebeater
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2009




sõnum 31.03.2009 09:11:34 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Lemmy kirjutas:
raix kirjutas:
elukaz kirjutas:
Jacobson t5 ja sellepärast et scart peaks väga puhta pildi suutma üle kanda. Muidugi ei tea pead anda et sealt rgb tuleb, vbolla kasutatakse hoopis composit klemmi.

Minu loogika ütleb, et kui sa tahad neid võrrelda, siis peaks digiboks üle HDMI käima. Siis saaks ehk adekvaatse võrdluse.

Pana plasma näitas oma digi tüüneriga igatahes teravamat ja selgemat pilti, kui Zoombox'ist üle HDMI. thumbs_up.gif

Pana upscaling lihtsalt parem kui zoomboxi oma vägagi tõenäoliselt.

vahe võib tulla ka deinterlace erinevustest. arvutiga vaadates ka kvaliteet muutub, kui deinterlace meetodit (discard, bob jne) muuta. upscale puhul,mis imet sa ikka korda saata oskad: kui orig. joon jääb kahe uue joone vahele, näidataxe seda mõlema uue joone poolt osalise heledusega, kusjuures see joon on heledam, kummale orig. joon lähemal on. pannes telerile arvuti taha, arvuti ekraanile näiteks peene shriftiga text ja muutes arvuti väljundi resot saab vaadata, kuidas teler skaleerib.

pana uued plasmad on õhukesed ja tarbivad vähe voolu, aga ikka kasutataxe ekraani puhul topeltklaasi, mis suurendab peegeldusi. pioneer kuro tehnoloogiani, kus fosfor on kantud esiklaasi tagaküljele, pole veel jõutud. "sissepõlemise" tase ka kahjuks pole võrreldes eelmiste seeriatega paranenud. kas ekraan on võrreldes eelneva seeriaga ka "mustemax" läinud, seda ei tea veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 31.03.2009 13:54:29 vasta tsitaadiga

Kui tõenäoline see plasma paneelide sissepõlemine on, kui kasutada ka arvuti taga teda. Mitte peamiseks monitoriks vaid mõnikord filmid, mängud, nett?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 14:16:34 vasta tsitaadiga

ronn, plasma probleem ei ole mitte arvuti taga olemine, vaid staatiline (mitteliikuv) pilt. Filme vaadates ja mängides ei juhtu temaga 100% midagi.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifebeater
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2009




sõnum 01.04.2009 10:19:15 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
ronn, plasma probleem ei ole mitte arvuti taga olemine, vaid staatiline (mitteliikuv) pilt. Filme vaadates ja mängides ei juhtu temaga 100% midagi.

kui süstemaatiliselt 16:9 formaadis plasmaga 2,2:1 filme või 4:3 saateid vaatad, siis juhtub küll. testitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 10:59:49 vasta tsitaadiga

wifebeater kirjutas:
soulshaker kirjutas:
ronn, plasma probleem ei ole mitte arvuti taga olemine, vaid staatiline (mitteliikuv) pilt. Filme vaadates ja mängides ei juhtu temaga 100% midagi.

kui süstemaatiliselt 16:9 formaadis plasmaga 2,2:1 filme või 4:3 saateid vaatad, siis juhtub küll. testitud.


Mis aastakäigu plasmadega kogemused?
See on teada, et vanad põlesid kergelt sisse, kuid uuemate puhul kasutusel igasugu "wobling" jms tehnoloogiad mis peaks pilti nihutama või muudmoodi staatilist pilti liigutama.
Võiksid seega täpsustada mudeleid/tootmisaega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 01.04.2009 15:29:00 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
tehnoloogiad mis peaks pilti nihutama või muudmoodi staatilist pilti liigutama.


Musta pikslit nihutab mustal taustal?
(21:9 ja 4:3)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 15:53:19 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:

Musta pikslit nihutab mustal taustal?
(21:9 ja 4:3)


Nihutatkse pikslite rida mis on musta ala ja pildi äärel.

Btw- must pixel ei "põle sisse" kuna must pixel on põhimõtteliselt välja lülitatud pixel.
Sisse põleb eelkõige hele pixel mis on staatiline.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanpht
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2001




sõnum 01.04.2009 17:04:42 vasta tsitaadiga

kas on philpsite lcdtv mudelite koondtabelit kuskil netis, kus saaks teada millisel konkreetselt mudelil millised funktsioonid peal, näiteks 7x ja 9x seeria põhilised vahed, "H" ja "D" erinevused? Tnx!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 17:34:03 vasta tsitaadiga

jaanpht kirjutas:
kas on philpsite lcdtv mudelite koondtabelit kuskil netis, kus saaks teada millisel konkreetselt mudelil millised funktsioonid peal, näiteks 7x ja 9x seeria põhilised vahed, "H" ja "D" erinevused? Tnx!

H- Mpeg4 tuuner- saab vaadata eesti digi-tv-d
D- Mpeg2 tuuner- ei saa vaadata (küll aga kuulata icon_biggrin.gif ) eesti digi-tv-d ilma välise boksita

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanpht
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2001




sõnum 01.04.2009 19:42:20 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser: digitv all mõtlete Zuumi DVB-T (mpeg4) või kaabli DVB-C (mpeg2)? Kas philipsitel on mudeleid kus oleks DVB-C tuuner sees, starmani kaablidigi jaoks?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
uus kasuta
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 01.04.2009 19:58:01 vasta tsitaadiga

jaanpht kirjutas:
1dumbpcuser: digitv all mõtlete Zuumi DVB-T (mpeg4) või kaabli DVB-C (mpeg2)? Kas philipsitel on mudeleid kus oleks DVB-C tuuner sees, starmani kaablidigi jaoks?


http://www.p4c.philips.com/files/4/42pfl5604h_12/42pfl5604h_12_pss_aen.pdf
http://www.p4c.philips.com/files/4/42pfl9803h_10/42pfl9803h_10_pss_aen.pdf
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanpht
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2001




sõnum 01.04.2009 20:13:49 vasta tsitaadiga

"DVB-T, supported in selected countries only
* DVB-T MPEG4 only for: France, Spain, Denmark, Norway, Finland,
Sweden. DVB-C MPEG4 only for selected providers: Denmark,
Norway, Finland, Sweden Most up to date information is available
on the type plate of the TV, or via www.philips.com/support under
the specific type number."

tundub et mingisugune loterii, ühes riigis on, teises ei ole
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 22:02:20 vasta tsitaadiga

jaanpht kirjutas:
"DVB-T, supported in selected countries only
* DVB-T MPEG4 only for: France, Spain, Denmark, Norway, Finland,
Sweden. DVB-C MPEG4 only for selected providers: Denmark,
Norway, Finland, Sweden Most up to date information is available
on the type plate of the TV, or via www.philips.com/support under
the specific type number."

tundub et mingisugune loterii, ühes riigis on, teises ei ole

See tähendab, et ka Eestis...Kaabeldigi kohta ei oska öelda.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 02.04.2009 10:38:17 vasta tsitaadiga

Palun soovitage hea hinnaga 32'' telekat, millega saab DVB-T signaali vastu võtta (vastuvõtjaga või selle puudumisel laienduspesaga). MPEG-4 tugi ka.
Võib olla ka suurema ekraaniga, lihtsalt inimesele kellele otsin, on hind kõige tähtsamaks kriteeriumiks. Ise olen leidnud, vist oli kõige odavam midagi 7k-ga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 11:49:41 vasta tsitaadiga

Samsung LE32B450C4
Korralik pilt, DVB-T, DVB-C, MPEG4, mõistlik hind.
Kõige odavam on ilmselt praegu Schaub-Lorenz mida OnOff 5999.- müüb, aga selle pildikvaliteet on lausa ropp...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanpht
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2001




sõnum 02.04.2009 14:46:57 vasta tsitaadiga

vortex: kuidas samsungite dvb perfomance on? Lülitab kanaleid kiiremini kui sony v4500 näiteks? Ja kas on keegi starmani kaabeldigi tööle saanud samsungiga?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 02.04.2009 17:03:49 vasta tsitaadiga

Sony KDL-40W5500 - keegi oskab öelda, kas sellel MPEG-4 ka on?

Osadel lehtedel näitab, et on MPEG-4 kuid Sony enda lehel on MPEG-2 märgitud:
http://www.sony.co.uk/product/t32-w-series/kdl-40w5500#pageType=TechnicalSpecs

Eelmisel mudelil, 40W4500, on sama asi märgitud kuid ma mäletan väga hästi kuidas ONOFFis sellel mudelil Digilevi kleeps nurga peal oli, samas ka väga paljud lehed ütlevad, et on MPEG-4 olemas. Sony lehel on ikkagi MPEG-2:
http://www.sony.co.uk/product/t32-w-series/kdl-40w4500#pageType=TechnicalSpecs
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 17:19:01 vasta tsitaadiga

inglismaal vist ei ole mpeg4 kasutusel. vahest seepärast nad seda ka ei märgi.
http://www.sony.lv/product/t32-w-series/kdl-40w5500#pageType=Overview
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 02.04.2009 17:19:56 vasta tsitaadiga

Õigus jah. Tänan kiire vastuse eest! icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 02.04.2009 19:34:56 vasta tsitaadiga

vortex, Kust sa välja loed et DVB-T/C ? Kas on tõesti lootust et see hakkab Starmani kaabli otsas ilma STB'ta tööle icon_eek.gif (digiTV reziimis siis) ??
Krt oleks ta veel 37'' 32'' asemel siis läheks lausa poodi kohe.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 20:47:46 vasta tsitaadiga

Kasutusjuhendist lugesin. Samuti on DVB-C välja toodud netipoodide kirjeldustes, näiteks siin.
Starmani kaabli otsas pole küll proovida saanud. 37" mudel on tulemas, 37" FullHD mudel on juba olemas: LE37B551A6WXBT
jaanpht kirjutas:
vortex: kuidas samsungite dvb perfomance on? Lülitab kanaleid kiiremini kui sony v4500 näiteks

Näib et Sony vahetab kanaleid siiski veidi kiiremini. Kuigi Samsung vahetab kanaleid tunduvalt kiiremini kui näiteks Sharpi DH65, näib et Sonyd vahetavad DVB kanaleid siiski hetkel kõigist konkurentidest kiiremini. Sonyl on veel lisaks mugav pisiasi et kanali- ja saateinfot näidatakse enne kui pilt kuvatakse ja saab vahetada kohe järgmisele kanalile, mitte ei pea ootama kuni kanal on kuvatud nagu teistel..

Väike pisiasi mis võib kellelegi siiski oluline olla: uutel Samsungitel on eesti keelne menüü..

Edit: Leidsin menüüst valiku "kaabeltelevisiooni seaded" kus saab valida skaneerimise sagedust, QAM modulatsiooni ja Symbolrate, järelikult ei tohiks olla probleemi Starmani kaabeldigi vastu võtta


viimati muutis vortex 03.04.2009 13:26:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar115
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 13:16:10 vasta tsitaadiga

Kumb nendest asisem? PHILIPS 37PFL7603H icon_question.gif SAMSUNG LE37B551 icon_question.gif
v on pakkuda midagi paremat samas hinnaklassis? selleks siis u 13.5 K
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 13:27:18 vasta tsitaadiga

Philipsil on telesignaaliga parem pilt, Samsung toimib paremini arvuti taga ja omab paremat DigiTV tarkvara.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar115
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 14:54:43 vasta tsitaadiga

aga mul lähex sellele taha viasat(scart)?!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 15:07:11 vasta tsitaadiga

Sama jutt kehtib ka Scart või muu ühenduse puhul, Philipsi pilt on Viasatiga parem (liikumine sujuvam, müratasandus parem, nahatoonid õigemad).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 15:42:37 vasta tsitaadiga

aimar115, hääl Philipsile, parem pilditöötlus ja heli on ka philipsitel puhtam.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 04.04.2009 08:24:12 vasta tsitaadiga

aga miks mitte selle valiku juurde panna Panasonicu plasma PANASONIC TH-42PV80P http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/56501?opendocument&markID=75-15-10 või hoopis see full HD Panasonic TH42PY8P http://www.euronics.ee/product.aspx?cat=39&subcat=40&lang=1&brand=0&id=27087&group=545
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanpht
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2001




sõnum 04.04.2009 17:12:31 vasta tsitaadiga

aimar115 kirjutas:
Kumb nendest asisem? PHILIPS 37PFL7603H icon_question.gif SAMSUNG LE37B551 icon_question.gif
v on pakkuda midagi paremat samas hinnaklassis? selleks siis u 13.5 K


37'' philipsil 7### on A-MVA odav paneel, isegi 50 graadi nurga puhul muutub must värv helesinikaks, eile testitud kristiine keskuses kolmes erinevas kaupluses. Kui poleks seda nurga probleemi oleks philips best pildi poolest. Kujutage ette, viiekesi filmi vaadates kodus näevad nurgas istujad pilti millel puudub igasugune kontrast. 9. seeria on minu teada vaba nurgaprobleemist, samuti kui ma eksi siis ka 7-s seeria al.42'' tollist on s-ips, normaalse vaatenurgaga paneel
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 05.04.2009 16:49:35 vasta tsitaadiga

Oskab keegi mõne Philipsi isendi nimetada mis ka DVB-C võimeline on ? 32'' -37'' ja alla 10 K
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.