Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 22:20:45 vasta tsitaadiga

Huvitav, et neid nii erinevaid on, küll nagisevad ja imevad tolmu ja mitte miski normaalselt ei tööta ja akud vastu ei pea...
Paistab, et mul siis niisama jopanud vist icon_smile.gif Aasta aega kasutanud ja mitte ühtegi probleemi pole olnud ja tolmu ka kusagil pole niiväga. Isegi kokku pole jooksnud, mida eelmine telefon (3250) tegi pidevalt icon_wink.gif
Edit: Valetasin icon_lol.gif Kaamera klaas käis mingi aeg garantiis, sest oli liimist lahti, aga see on veits teine teema siiski icon_razz1.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 11:33:14 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem häiribki see, et tolm tuleb küll kenasti nii ekraani kui ka kaamera klaasi taha (esimest neist on kerge puhastada, vaja torx kruvikeerajat ning kaas maha keerata, viimast mul puhastada ei õnnestunud). Ma väga ei usu, et see koostekvaliteet nii hullusti kõigub, et osadel üldse ei ole, tundub tüüpvea moodi olevat. Mõnikord läheb lolliks ka ning vajab restarti, eriti kui netiga jamada, aga see väga ei häiri. Muus osas etteheiteid ei ole. Aku on lausa super.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZaHooR
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2006




sõnum 06.11.2008 21:37:41 vasta tsitaadiga

Ise kasutan veebruarist seda. Siiamaani pole erilist jama olnud. Ainuke asi oli, et tagumine kaas nagises natukene, aga sinna panin paberitüki vahele ja asi korras. Tolmu ei võta kuskilt sisse, vähemalt pole tähele pannud, et võtaks. Ainuke asi mis häirib on see, et sõnumi toon on ilgelt vali. Seda vist kuskilt muuta ei saa? Ma pole igastahes seda kohta veel telefonis leidnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 18:07:40 vasta tsitaadiga

Sõnumi tooni valjusus on helina omaga sama vist. Eraldi timmida ei saa. Võid helina tugevust vaiksemaks panna icon_wink.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 12.11.2008 03:08:12 vasta tsitaadiga

kas on võimalik kuidagi nii teha et ta äratuskellale ei pane vibrat juurde?
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 09:46:42 vasta tsitaadiga

sputnik kirjutas:
kas on võimalik kuidagi nii teha et ta äratuskellale ei pane vibrat juurde?

Olen isegi sama sooviga. 8) Aga ilmselt ei ole seda võimalik eraldi sättida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 12.11.2008 12:34:10 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda miks ma kodusesse wifi võrku enam ei saa, just veel eile sain täna ütleb et ei saa ühendust icon_confused.gif
Samas teistesse võrkudesse saab sisse seega seadistuses asi pole ....

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 21:08:03 vasta tsitaadiga

Kas seda nö tervitus muusikat ei saa kuidagi maha võtta mis telefoni sisse lülitades tuleb? Suht pinda käib see tilulilu. Oma peaga pole küll jälile saanud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 23:53:47 vasta tsitaadiga

Kui hoiatustoonid maha keerata, kaob ka see.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz
külaline






sõnum 13.11.2008 00:10:04 vasta tsitaadiga

Sain enda telefoni remondist tagasi vahetatud emaplaadiga, naljakas oli aga see, et viga ei olnud mitte kuskile kadunud ning soovitati hoopis uurida teenusepakkuja poolt, et äkki sealt miski jama hoopis (ma küll ei tea mismoodi wifi peaks teenusepakkujaga seotud olema... aga nu sai nii tehtud). Telefon laadis ööotsa ning järgneva ööpäeva jooksul oli ta uuesti tühi ning aku taga suht tuline. Sai uue ringiga remonti tagasi viidud, et ei ole mul temaga niimoodi suurt midagi teha. Asi läks remonti Leetu (järgmise taseme remont pidavat seal olema). Samuti saatis teenusepakkuja nüüd mail, et nende poolt on nagu kõik korras... samamoodi töötab sama kaart hetkel ajutises 6021 telefonis väga ilust (GPRS ja asjad siis).
Eks ootan selle kuu-paar siis ära nüüd... eks näis mis saab.
tagasi üles
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 00:35:58 vasta tsitaadiga

jõuluvana kirjutas:
Kas seda nö tervitus muusikat ei saa kuidagi maha võtta mis telefoni sisse lülitades tuleb? Suht pinda käib see tilulilu. Oma peaga pole küll jälile saanud.


Seda saab muuta ka (mp3 fail) - isegi selle käesurumisvideo saab vahetada näiteks matrixi tähesaju vastu.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Domeen
HV vaatleja
Domeen

liitunud: 20.10.2003




sõnum 13.11.2008 19:01:58 vasta tsitaadiga

äratusega peaks vibra kaasnema vaid siis, kui valitud profiilis on vibra lubatud.
_________________
Press Ctrl-Alt-Delete to login. Press Start to logout. To connect, click Work Offline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 20:34:08 vasta tsitaadiga

Domeen kirjutas:
äratusega peaks vibra kaasnema vaid siis, kui valitud profiilis on vibra lubatud.

Kõlab loogiliselt - vibra kaasneb tõesti vaid siis, kui vibra on lubatud. icon_biggrin.gif Aga vaata ei viitsi kogu aeg profiilide vahel switchida! Oleks tal ajastatud profiilid olemas, nagu S40-l, siis ehk kasutaks neid. Eraldi softi selleks aga ei viitsi ainult ühe veidi häiriva äratusvibra pärast eriti otsida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2008 21:48:42 vasta tsitaadiga

olen just uus E51 omanik ning tekkis kohe küsimus, et miks nii on, et eelmises telefonis olevad kontaktid olid Näiteks Nimi Perekonnanmi, aga E51's oli mul nii, et Nimi/M, ja siis see ka veel, et ma saan aru, et kontaktid pean kopeerima sim kaardilt telefoni, aga kas siis kui ma lisan uue kontakti siis ta läheb mul ainult telefoni mällu, või mõlemasse, et siis sim kaarti ja telefonisse..?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 10:13:02 vasta tsitaadiga

multizync,
jah... kuna ta kasutab ainult telefonis olevaid kontakte...
ja juhul kui teeed uue siis see salvestub ainult telefoni mälusse icon_exclaim.gif
p.s.
ise kasutan seda pea aasta ja pmst kõigega rahul thumbs_up.gif
e:
aga aku võiks olla ikka veidi suurema mahutavusega nt. 2000mAh icon_razz.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 13:52:18 vasta tsitaadiga

kuidas automaatse klahviluku maha võtta saan..?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 15:52:52 vasta tsitaadiga

multizync kirjutas:
kuidas automaatse klahviluku maha võtta saan..?

See käib (S60) Symbianil kummalisel kombel turvaseadete alt. Kui sealt otsida ei oska, siis võibki tõesti leidmata jääda... icon_wink.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 16:20:07 vasta tsitaadiga

nii. kuidas ja kas ma saan Mail for Exchangega lugeda kirju mis inboksis lähevad ruulsidega otse mõnda alamkausta?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 00:08:11 vasta tsitaadiga

E51 uus firmware - v220.34.37

http://www.symbian-freak.com/forum/viewtopic.php?t=25659&postdays=0&postorder=asc&start=0

Näpitud on kaamera draiverit ja usb ühendust, täielik uuenduste nimekiri puudub veel:
Camera:
Support for new camera accelerator HW component

Other:
Support for USB flashing for new combo memory component

Telephony:
Support for variant configurable spool icon
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 02:10:15 vasta tsitaadiga

mul tekkis kohe ka küsimus, et on vist nii, et kui ma uuendan softi, siis kogu inf kaob mul telefonist ära, programmid, kontaktid, jne, ühesõnaga kõik, kui mul on asjad telefoni mälus..?

Kuidas ma PC Suitega seda teostan, kas panen make a backup vee..?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 07:41:23 vasta tsitaadiga

multizync kirjutas:
mul tekkis kohe ka küsimus, et on vist nii, et kui ma uuendan softi, siis kogu inf kaob mul telefonist ära, programmid, kontaktid, jne, ühesõnaga kõik, kui mul on asjad telefoni mälus..?

Kuidas ma PC Suitega seda teostan, kas panen make a backup vee..?

Jah.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.11.2008 20:28:25 vasta tsitaadiga

YRO kirjutas:
ranz kirjutas:
Hetkel oli probleem selles, et seadistasin telefoni äratuskella tööpäevadele E-R, järgneval esmaspäeval enam hommikul ei äratanud... vaatan kalendrit, temal laupäev... ja nii tegi kaks korda järjest. Tegin siis softile reinstalli...

Mul sama häda kalendriga - lihtsalt paneb kuupäeva valeks. Uus soft ei aidanud - tõi ainult kaasa probleemi sisselülitamisel: "installin" ja lõpus "install ebaõnnestus".
Koostekvaliteet paistab ka olematu, sest imeb igast praost tolmu sisse.


Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand??
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 20:35:55 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:

Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand??

Mitu korda nädalas sul pühapäev on?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2008 11:37:14 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
SilQ kirjutas:

Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand??

Mitu korda nädalas sul pühapäev on?


Proovi uut firmwaret, äkki aitab? Pole küll tähele pannud, et mitu korda nädalas mingit teatud päeva oleks, korra keeras millegipärast kella tund tagasi suvalisel hetkel (ilmselt teenusepakkuja ajaserver pani segast).
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanno
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 25.11.2008 17:37:22 vasta tsitaadiga

E51'le on lisandunud netiraadio kuulamise võimalus. Vastava rakenduse saab alla tõmmata [Laadi alla! -> Internet] ja sealt sikutada selline rakendus nagu Internet Radio. Eesti jaamadest õnnestus tööle saada ainult Power Hit Radio, aga teiste puhul ei saa aru miks neid tööle ei saa :/
Aga tõsiselt, väga mugav asi ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.11.2008 17:58:23 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
rex kirjutas:
SilQ kirjutas:

Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand??

Mitu korda nädalas sul pühapäev on?


Proovi uut firmwaret, äkki aitab? Pole küll tähele pannud, et mitu korda nädalas mingit teatud päeva oleks, korra keeras millegipärast kella tund tagasi suvalisel hetkel (ilmselt teenusepakkuja ajaserver pani segast).


Natuke sõnastasin valesti.
Pühapäev vaatan kalendrit ja ta näitab et on laupäev. Nüüd 2 nädalat jutti pole nii juthund aga siin vahepeal oli vist pea iga pühapäev nii et tema arvas et on veel laupäev. Ja siis emsaspäeval ei ärata. Mul automaatne uuendus maas. Või aitab see?
Kella-aeg on alati 100% õige old, ainult päeva kerib tagasi.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2008 02:01:19 vasta tsitaadiga

hanno kirjutas:
E51'le on lisandunud netiraadio kuulamise võimalus. Vastava rakenduse saab alla tõmmata [Laadi alla! -> Internet] ja sealt sikutada selline rakendus nagu Internet Radio. Eesti jaamadest õnnestus tööle saada ainult Power Hit Radio, aga teiste puhul ei saa aru miks neid tööle ei saa :/
Aga tõsiselt, väga mugav asi ikka thumbs_up.gif


Proovisin sama asja, kuid lisatud ja tööle sain ainult dnb.ee ja virunet raadio striimid http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/INFO_JA_MEEDIA/Raadio/ON-LINE/
Et nagu mis aadressi ja mis kujul sa kirjutasid? Samuti mis tüüpi striime kuulasid - ogg, wma, mp3? powerit ma tööle ei saanud, teised tööle saadavad sisaldasid pls faili serverinime lõpus, m3u variante tööle ei saanud. Kirjutasin telefonisse serveri adre koos pordiga näiteks http://radio.dnb.ee:19026 ja jätsin ära lõpust /listen.pls mida neti.ee lehel viites näha on. Sama ka viruneti raadio puhul.
Kui keegi veel omab infot, laske tulla thumbs_up.gif
Väga hea ei pea seda antenni juhet kaasas tassimas - kui wifi olemas saab raadiot kuulata 8) Varsti igast välismaised ka lisada kui asi selge icon_smile.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanno
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 26.11.2008 19:00:10 vasta tsitaadiga

Poweri sain tööle aadressiga http://217.159.201.236.8001 .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 28.11.2008 17:04:41 vasta tsitaadiga

Kaks ilma kolmandata ei jää. icon_biggrin.gif.
Taaskord siis pronksikarva E51 käes.icon_biggrin.gif.

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 15:34:47 vasta tsitaadiga

teab, keegi, kust saab rütmilise taustvalguse maha võtta..?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 17:47:21 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi saab sõnumeid arvutisse salvestada ja vajaduse korral neid hiljem telefonisse tagasi transportida?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 18:13:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas kuidagi saab sõnumeid arvutisse salvestada ja vajaduse korral neid hiljem telefonisse tagasi transportida?

Backupiga saab ju, valid siis ainult messages sealt. Hiljem teed restore.
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 18:41:10 vasta tsitaadiga

blackwerew, proovi seda siis hoida ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moij
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 29.11.2008 22:00:29 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
E51 uus firmware - v220.34.37

Sai ka uus 220.34.37 peale, nüüd WLAN keeldub töötamast, vanade AP-dega mingi segadus ja uute tegemine samuti WiFit ülesse ei aita saada. On see uue firmware viga või tuleb peale setingute taastamist mingeid nõkse kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 01:18:24 vasta tsitaadiga

Miks te üldse uuendate seda? Kui mul mingeid probleeme pole siis ei näe küll mõtet seda uuendada, sest siis need probleemid kipuvad alati tulema, nagu näha...
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 30.11.2008 02:33:04 vasta tsitaadiga

Sai endale ka siis lõpuks E51 soetatud. Aga on probleem datakaabliga (DKE-2). Installeerisin uusima PC Suite. Aga arvuti ei tunneks nagu telefoni üldse ära. PC Suite ka ei tunne telefoni ära. Andmeedastus režhiimis töötab nii nagu peaks. Aga just PC Suitega ei tööta. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanno
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 30.11.2008 10:13:04 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm, ajaga peab ikka kaasas käima icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 16:32:40 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm kirjutas:
Miks te üldse uuendate seda? Kui mul mingeid probleeme pole siis ei näe küll mõtet seda uuendada, sest siis need probleemid kipuvad alati tulema, nagu näha...

Pole E51 firmware uuenduse changelogi uurinud, aga enamasti on ikka selliseid fixe: 'fixes random crashes' või midagi sarnast. Kellel poleks ette tulnud vähemalt üks juhuslik hangumine?
Point selles, et probleeme on alati, aga uuenduste changelogid pole piisavalt detailsed, et aru saada, kas on vaja uuendada või mitte. Järelikult ikkagi võiks uuendada icon_wink.gif

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?...!
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.10.2006




sõnum 01.12.2008 00:42:08 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm kirjutas:
Miks te üldse uuendate seda? Kui mul mingeid probleeme pole siis ei näe küll mõtet seda uuendada, sest siis need probleemid kipuvad alati tulema, nagu näha...

Nõus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moij
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 01.12.2008 10:33:49 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm kirjutas:
Miks te üldse uuendate seda? ...

Minul hakkas teatud resursinõudlike programmidega tuntavalt kiiremini töötama näiteks.
Aga oskab keegi juhatada, kuidas WLAN uuesti tööle saada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 02.12.2008 14:08:55 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
Sai endale ka siis lõpuks E51 soetatud. Aga on probleem datakaabliga (DKE-2). Installeerisin uusima PC Suite. Aga arvuti ei tunneks nagu telefoni üldse ära. PC Suite ka ei tunne telefoni ära. Andmeedastus režhiimis töötab nii nagu peaks. Aga just PC Suitega ei tööta. icon_neutral.gif


Mul oli ka midagi säärast, ei süvenend, aga sinihambaga pold probleeme just usb kaabliga. Üldiselt ei kasuta PC suite, pole nagu miskit head tast leid.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz
külaline






sõnum 03.12.2008 15:12:41 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
YRO kirjutas:
ranz kirjutas:
Hetkel oli probleem selles, et seadistasin telefoni äratuskella tööpäevadele E-R, järgneval esmaspäeval enam hommikul ei äratanud... vaatan kalendrit, temal laupäev... ja nii tegi kaks korda järjest. Tegin siis softile reinstalli...

Mul sama häda kalendriga - lihtsalt paneb kuupäeva valeks. Uus soft ei aidanud - tõi ainult kaasa probleemi sisselülitamisel: "installin" ja lõpus "install ebaõnnestus".
Koostekvaliteet paistab ka olematu, sest imeb igast praost tolmu sisse.


Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand??

Minul on nüüdseks telefon tagasi uue emplaadiga ning esimene nädalavahetus mis möödus jäi asi õigeks, eks näis mis edasi saama hakkab.
tagasi üles
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 07.12.2008 16:25:04 vasta tsitaadiga

Ja kadunud ta j2lle on. Kolm on ikka vist kohtuseadus.
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 07.12.2008 18:54:13 vasta tsitaadiga

blackwerew kirjutas:
Ja kadunud ta j2lle on. Kolm on ikka vist kohtuseadus.


Jood liiga palju või oled lihtsalt rumal?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 07.12.2008 21:29:54 vasta tsitaadiga

Imelik on see, et ma jäin magama siis telefon oli mul voodi kõrval. Hommikul enam ei olnud.:S
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranz
külaline






sõnum 08.12.2008 10:05:27 vasta tsitaadiga

ranz kirjutas:
SilQ kirjutas:
YRO kirjutas:
ranz kirjutas:
Hetkel oli probleem selles, et seadistasin telefoni äratuskella tööpäevadele E-R, järgneval esmaspäeval enam hommikul ei äratanud... vaatan kalendrit, temal laupäev... ja nii tegi kaks korda järjest. Tegin siis softile reinstalli...

Mul sama häda kalendriga - lihtsalt paneb kuupäeva valeks. Uus soft ei aidanud - tõi ainult kaasa probleemi sisselülitamisel: "installin" ja lõpus "install ebaõnnestus".
Koostekvaliteet paistab ka olematu, sest imeb igast praost tolmu sisse.


Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand??

Minul on nüüdseks telefon tagasi uue emplaadiga ning esimene nädalavahetus mis möödus jäi asi õigeks, eks näis mis edasi saama hakkab.

Sel nädala vahetusel oli siis pühapäeva asemel jällegi laupäev icon_sad.gif no krt... millest selline asi nüüd olla siis võib. Emaplaat uus, soft uusim... ja sellist mõttetut jama teeb...
tagasi üles
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 08.12.2008 10:52:01 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
c20xe kirjutas:
Sai endale ka siis lõpuks E51 soetatud. Aga on probleem datakaabliga (DKE-2). Installeerisin uusima PC Suite. Aga arvuti ei tunneks nagu telefoni üldse ära. PC Suite ka ei tunne telefoni ära. Andmeedastus režhiimis töötab nii nagu peaks. Aga just PC Suitega ei tööta. icon_neutral.gif


Mul oli ka midagi säärast, ei süvenend, aga sinihambaga pold probleeme just usb kaabliga. Üldiselt ei kasuta PC suite, pole nagu miskit head tast leid.


No mul väike jama majas. Läpakal BT puudub. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 08.12.2008 13:07:55 vasta tsitaadiga

ranz kirjutas:
ranz kirjutas:
SilQ kirjutas:
YRO kirjutas:
ranz kirjutas:
Hetkel oli probleem selles, et seadistasin telefoni äratuskella tööpäevadele E-R, järgneval esmaspäeval enam hommikul ei äratanud... vaatan kalendrit, temal laupäev... ja nii tegi kaks korda järjest. Tegin siis softile reinstalli...

Mul sama häda kalendriga - lihtsalt paneb kuupäeva valeks. Uus soft ei aidanud - tõi ainult kaasa probleemi sisselülitamisel: "installin" ja lõpus "install ebaõnnestus".
Koostekvaliteet paistab ka olematu, sest imeb igast praost tolmu sisse.


Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand??

Minul on nüüdseks telefon tagasi uue emplaadiga ning esimene nädalavahetus mis möödus jäi asi õigeks, eks näis mis edasi saama hakkab.

Sel nädala vahetusel oli siis pühapäeva asemel jällegi laupäev icon_sad.gif no krt... millest selline asi nüüd olla siis võib. Emaplaat uus, soft uusim... ja sellist mõttetut jama teeb...


Mul on viimased 3 nädalat stabiilne old. Panin automaatse uuenduse ka sisse, äki sellepärast. Sul on peal või maas?
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 13:15:09 vasta tsitaadiga

ranz kirjutas:
ranz kirjutas:
SilQ kirjutas:
YRO kirjutas:
ranz kirjutas:
Hetkel oli probleem selles, et seadistasin telefoni äratuskella tööpäevadele E-R, järgneval esmaspäeval enam hommikul ei äratanud... vaatan kalendrit, temal laupäev... ja nii tegi kaks korda järjest. Tegin siis softile reinstalli...

Mul sama häda kalendriga - lihtsalt paneb kuupäeva valeks. Uus soft ei aidanud - tõi ainult kaasa probleemi sisselülitamisel: "installin" ja lõpus "install ebaõnnestus".
Koostekvaliteet paistab ka olematu, sest imeb igast praost tolmu sisse.


Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand??

Minul on nüüdseks telefon tagasi uue emplaadiga ning esimene nädalavahetus mis möödus jäi asi õigeks, eks näis mis edasi saama hakkab.

Sel nädala vahetusel oli siis pühapäeva asemel jällegi laupäev icon_sad.gif no krt... millest selline asi nüüd olla siis võib. Emaplaat uus, soft uusim... ja sellist mõttetut jama teeb...


Uus emaplaat = uus telefon sisuliselt, mingit lisasofti pole installitud? Endal pole aasta jooksul kordagi mingit kuupäevatrikki teinud, kuupäeva automaatne uuendus sees EMT võrgus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 13:36:11 vasta tsitaadiga

Mul on 6120c'ga sarnane viga, et reedel enam kuupäeva ära ei vaheta laupäevaks ja pühapäevaks.
algusest peale olnud. automaatne kell võrgu järgi ka ei toimi.
Mingi symiani eripära vist, et kui äratust pole L,P pandud siis kuupäeva ka ei muuda.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.