|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
04.11.2008 22:20:45
|
|
|
Huvitav, et neid nii erinevaid on, küll nagisevad ja imevad tolmu ja mitte miski normaalselt ei tööta ja akud vastu ei pea...
Paistab, et mul siis niisama jopanud vist Aasta aega kasutanud ja mitte ühtegi probleemi pole olnud ja tolmu ka kusagil pole niiväga. Isegi kokku pole jooksnud, mida eelmine telefon (3250) tegi pidevalt
Edit: Valetasin Kaamera klaas käis mingi aeg garantiis, sest oli liimist lahti, aga see on veits teine teema siiski
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
06.11.2008 11:33:14
|
|
|
Kõige rohkem häiribki see, et tolm tuleb küll kenasti nii ekraani kui ka kaamera klaasi taha (esimest neist on kerge puhastada, vaja torx kruvikeerajat ning kaas maha keerata, viimast mul puhastada ei õnnestunud). Ma väga ei usu, et see koostekvaliteet nii hullusti kõigub, et osadel üldse ei ole, tundub tüüpvea moodi olevat. Mõnikord läheb lolliks ka ning vajab restarti, eriti kui netiga jamada, aga see väga ei häiri. Muus osas etteheiteid ei ole. Aku on lausa super.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZaHooR
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2006
|
06.11.2008 21:37:41
|
|
|
| Ise kasutan veebruarist seda. Siiamaani pole erilist jama olnud. Ainuke asi oli, et tagumine kaas nagises natukene, aga sinna panin paberitüki vahele ja asi korras. Tolmu ei võta kuskilt sisse, vähemalt pole tähele pannud, et võtaks. Ainuke asi mis häirib on see, et sõnumi toon on ilgelt vali. Seda vist kuskilt muuta ei saa? Ma pole igastahes seda kohta veel telefonis leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
07.11.2008 18:07:40
|
|
|
Sõnumi tooni valjusus on helina omaga sama vist. Eraldi timmida ei saa. Võid helina tugevust vaiksemaks panna
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sputnik
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003
|
12.11.2008 03:08:12
|
|
|
kas on võimalik kuidagi nii teha et ta äratuskellale ei pane vibrat juurde?
_________________ deviantART |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.11.2008 09:46:42
|
|
|
| sputnik kirjutas: |
| kas on võimalik kuidagi nii teha et ta äratuskellale ei pane vibrat juurde? |
Olen isegi sama sooviga. 8) Aga ilmselt ei ole seda võimalik eraldi sättida.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
12.11.2008 12:34:10
|
|
|
Oskab keegi öelda miks ma kodusesse wifi võrku enam ei saa, just veel eile sain täna ütleb et ei saa ühendust
Samas teistesse võrkudesse saab sisse seega seadistuses asi pole ....
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
12.11.2008 21:08:03
|
|
|
| Kas seda nö tervitus muusikat ei saa kuidagi maha võtta mis telefoni sisse lülitades tuleb? Suht pinda käib see tilulilu. Oma peaga pole küll jälile saanud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.11.2008 23:53:47
|
|
|
| Kui hoiatustoonid maha keerata, kaob ka see.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz
külaline
|
13.11.2008 00:10:04
|
|
|
Sain enda telefoni remondist tagasi vahetatud emaplaadiga, naljakas oli aga see, et viga ei olnud mitte kuskile kadunud ning soovitati hoopis uurida teenusepakkuja poolt, et äkki sealt miski jama hoopis (ma küll ei tea mismoodi wifi peaks teenusepakkujaga seotud olema... aga nu sai nii tehtud). Telefon laadis ööotsa ning järgneva ööpäeva jooksul oli ta uuesti tühi ning aku taga suht tuline. Sai uue ringiga remonti tagasi viidud, et ei ole mul temaga niimoodi suurt midagi teha. Asi läks remonti Leetu (järgmise taseme remont pidavat seal olema). Samuti saatis teenusepakkuja nüüd mail, et nende poolt on nagu kõik korras... samamoodi töötab sama kaart hetkel ajutises 6021 telefonis väga ilust (GPRS ja asjad siis).
Eks ootan selle kuu-paar siis ära nüüd... eks näis mis saab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
13.11.2008 00:35:58
|
|
|
| jõuluvana kirjutas: |
| Kas seda nö tervitus muusikat ei saa kuidagi maha võtta mis telefoni sisse lülitades tuleb? Suht pinda käib see tilulilu. Oma peaga pole küll jälile saanud. |
Seda saab muuta ka (mp3 fail) - isegi selle käesurumisvideo saab vahetada näiteks matrixi tähesaju vastu.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Domeen
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2003
|
13.11.2008 19:01:58
|
|
|
äratusega peaks vibra kaasnema vaid siis, kui valitud profiilis on vibra lubatud.
_________________ Press Ctrl-Alt-Delete to login. Press Start to logout. To connect, click Work Offline. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.11.2008 20:34:08
|
|
|
| Domeen kirjutas: |
| äratusega peaks vibra kaasnema vaid siis, kui valitud profiilis on vibra lubatud. |
Kõlab loogiliselt - vibra kaasneb tõesti vaid siis, kui vibra on lubatud. Aga vaata ei viitsi kogu aeg profiilide vahel switchida! Oleks tal ajastatud profiilid olemas, nagu S40-l, siis ehk kasutaks neid. Eraldi softi selleks aga ei viitsi ainult ühe veidi häiriva äratusvibra pärast eriti otsida.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
13.11.2008 21:48:42
|
|
|
| olen just uus E51 omanik ning tekkis kohe küsimus, et miks nii on, et eelmises telefonis olevad kontaktid olid Näiteks Nimi Perekonnanmi, aga E51's oli mul nii, et Nimi/M, ja siis see ka veel, et ma saan aru, et kontaktid pean kopeerima sim kaardilt telefoni, aga kas siis kui ma lisan uue kontakti siis ta läheb mul ainult telefoni mällu, või mõlemasse, et siis sim kaarti ja telefonisse..?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
14.11.2008 10:13:02
|
|
|
multizync,
jah... kuna ta kasutab ainult telefonis olevaid kontakte...
ja juhul kui teeed uue siis see salvestub ainult telefoni mälusse
p.s.
ise kasutan seda pea aasta ja pmst kõigega rahul
e:
aga aku võiks olla ikka veidi suurema mahutavusega nt. 2000mAh
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
14.11.2008 13:52:18
|
|
|
| kuidas automaatse klahviluku maha võtta saan..?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
14.11.2008 15:52:52
|
|
|
| multizync kirjutas: |
| kuidas automaatse klahviluku maha võtta saan..? |
See käib (S60) Symbianil kummalisel kombel turvaseadete alt. Kui sealt otsida ei oska, siis võibki tõesti leidmata jääda...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
14.11.2008 16:20:07
|
|
|
| nii. kuidas ja kas ma saan Mail for Exchangega lugeda kirju mis inboksis lähevad ruulsidega otse mõnda alamkausta?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
15.11.2008 02:10:15
|
|
|
mul tekkis kohe ka küsimus, et on vist nii, et kui ma uuendan softi, siis kogu inf kaob mul telefonist ära, programmid, kontaktid, jne, ühesõnaga kõik, kui mul on asjad telefoni mälus..?
Kuidas ma PC Suitega seda teostan, kas panen make a backup vee..?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.11.2008 07:41:23
|
|
|
| multizync kirjutas: |
mul tekkis kohe ka küsimus, et on vist nii, et kui ma uuendan softi, siis kogu inf kaob mul telefonist ära, programmid, kontaktid, jne, ühesõnaga kõik, kui mul on asjad telefoni mälus..?
Kuidas ma PC Suitega seda teostan, kas panen make a backup vee..? |
Jah.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
22.11.2008 20:28:25
|
|
|
| YRO kirjutas: |
| ranz kirjutas: |
| Hetkel oli probleem selles, et seadistasin telefoni äratuskella tööpäevadele E-R, järgneval esmaspäeval enam hommikul ei äratanud... vaatan kalendrit, temal laupäev... ja nii tegi kaks korda järjest. Tegin siis softile reinstalli... |
Mul sama häda kalendriga - lihtsalt paneb kuupäeva valeks. Uus soft ei aidanud - tõi ainult kaasa probleemi sisselülitamisel: "installin" ja lõpus "install ebaõnnestus".
Koostekvaliteet paistab ka olematu, sest imeb igast praost tolmu sisse. |
Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand??
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.11.2008 20:35:55
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand?? |
Mitu korda nädalas sul pühapäev on?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
24.11.2008 11:37:14
|
|
|
| rex kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand?? |
Mitu korda nädalas sul pühapäev on? |
Proovi uut firmwaret, äkki aitab? Pole küll tähele pannud, et mitu korda nädalas mingit teatud päeva oleks, korra keeras millegipärast kella tund tagasi suvalisel hetkel (ilmselt teenusepakkuja ajaserver pani segast).
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hanno
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
25.11.2008 17:37:22
|
|
|
E51'le on lisandunud netiraadio kuulamise võimalus. Vastava rakenduse saab alla tõmmata [Laadi alla! -> Internet] ja sealt sikutada selline rakendus nagu Internet Radio. Eesti jaamadest õnnestus tööle saada ainult Power Hit Radio, aga teiste puhul ei saa aru miks neid tööle ei saa :/
Aga tõsiselt, väga mugav asi ikka
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.11.2008 17:58:23
|
|
|
| avax kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand?? |
Mitu korda nädalas sul pühapäev on? |
Proovi uut firmwaret, äkki aitab? Pole küll tähele pannud, et mitu korda nädalas mingit teatud päeva oleks, korra keeras millegipärast kella tund tagasi suvalisel hetkel (ilmselt teenusepakkuja ajaserver pani segast). |
Natuke sõnastasin valesti.
Pühapäev vaatan kalendrit ja ta näitab et on laupäev. Nüüd 2 nädalat jutti pole nii juthund aga siin vahepeal oli vist pea iga pühapäev nii et tema arvas et on veel laupäev. Ja siis emsaspäeval ei ärata. Mul automaatne uuendus maas. Või aitab see?
Kella-aeg on alati 100% õige old, ainult päeva kerib tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
26.11.2008 02:01:19
|
|
|
| hanno kirjutas: |
E51'le on lisandunud netiraadio kuulamise võimalus. Vastava rakenduse saab alla tõmmata [Laadi alla! -> Internet] ja sealt sikutada selline rakendus nagu Internet Radio. Eesti jaamadest õnnestus tööle saada ainult Power Hit Radio, aga teiste puhul ei saa aru miks neid tööle ei saa :/
Aga tõsiselt, väga mugav asi ikka  |
Proovisin sama asja, kuid lisatud ja tööle sain ainult dnb.ee ja virunet raadio striimid http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/INFO_JA_MEEDIA/Raadio/ON-LINE/
Et nagu mis aadressi ja mis kujul sa kirjutasid? Samuti mis tüüpi striime kuulasid - ogg, wma, mp3? powerit ma tööle ei saanud, teised tööle saadavad sisaldasid pls faili serverinime lõpus, m3u variante tööle ei saanud. Kirjutasin telefonisse serveri adre koos pordiga näiteks http://radio.dnb.ee:19026 ja jätsin ära lõpust /listen.pls mida neti.ee lehel viites näha on. Sama ka viruneti raadio puhul.
Kui keegi veel omab infot, laske tulla
Väga hea ei pea seda antenni juhet kaasas tassimas - kui wifi olemas saab raadiot kuulata 8) Varsti igast välismaised ka lisada kui asi selge
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hanno
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
28.11.2008 17:04:41
|
|
|
Kaks ilma kolmandata ei jää. .
Taaskord siis pronksikarva E51 käes. .
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
29.11.2008 15:34:47
|
|
|
| teab, keegi, kust saab rütmilise taustvalguse maha võtta..?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
29.11.2008 17:47:21
|
|
|
| Kas kuidagi saab sõnumeid arvutisse salvestada ja vajaduse korral neid hiljem telefonisse tagasi transportida?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
29.11.2008 18:13:35
|
|
|
| tsitaat: |
Kas kuidagi saab sõnumeid arvutisse salvestada ja vajaduse korral neid hiljem telefonisse tagasi transportida?
|
Backupiga saab ju, valid siis ainult messages sealt. Hiljem teed restore.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
29.11.2008 18:41:10
|
|
|
blackwerew, proovi seda siis hoida ikka
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moij
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2006
|
29.11.2008 22:00:29
|
|
|
| avax kirjutas: |
E51 uus firmware - v220.34.37
|
Sai ka uus 220.34.37 peale, nüüd WLAN keeldub töötamast, vanade AP-dega mingi segadus ja uute tegemine samuti WiFit ülesse ei aita saada. On see uue firmware viga või tuleb peale setingute taastamist mingeid nõkse kasutada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
30.11.2008 01:18:24
|
|
|
| Miks te üldse uuendate seda? Kui mul mingeid probleeme pole siis ei näe küll mõtet seda uuendada, sest siis need probleemid kipuvad alati tulema, nagu näha...
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
30.11.2008 02:33:04
|
|
|
Sai endale ka siis lõpuks E51 soetatud. Aga on probleem datakaabliga (DKE-2). Installeerisin uusima PC Suite. Aga arvuti ei tunneks nagu telefoni üldse ära. PC Suite ka ei tunne telefoni ära. Andmeedastus rehiimis töötab nii nagu peaks. Aga just PC Suitega ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hanno
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
30.11.2008 10:13:04
|
|
|
keeRISTOrm, ajaga peab ikka kaasas käima
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
30.11.2008 16:32:40
|
|
|
| keeRISTOrm kirjutas: |
| Miks te üldse uuendate seda? Kui mul mingeid probleeme pole siis ei näe küll mõtet seda uuendada, sest siis need probleemid kipuvad alati tulema, nagu näha... |
Pole E51 firmware uuenduse changelogi uurinud, aga enamasti on ikka selliseid fixe: 'fixes random crashes' või midagi sarnast. Kellel poleks ette tulnud vähemalt üks juhuslik hangumine?
Point selles, et probleeme on alati, aga uuenduste changelogid pole piisavalt detailsed, et aru saada, kas on vaja uuendada või mitte. Järelikult ikkagi võiks uuendada
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?...!
Piiratud kasutaja
liitunud: 22.10.2006
|
01.12.2008 00:42:08
|
|
|
| keeRISTOrm kirjutas: |
| Miks te üldse uuendate seda? Kui mul mingeid probleeme pole siis ei näe küll mõtet seda uuendada, sest siis need probleemid kipuvad alati tulema, nagu näha... |
Nõus
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moij
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2006
|
01.12.2008 10:33:49
|
|
|
| keeRISTOrm kirjutas: |
| Miks te üldse uuendate seda? ... |
Minul hakkas teatud resursinõudlike programmidega tuntavalt kiiremini töötama näiteks.
Aga oskab keegi juhatada, kuidas WLAN uuesti tööle saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
02.12.2008 14:08:55
|
|
|
| c20xe kirjutas: |
Sai endale ka siis lõpuks E51 soetatud. Aga on probleem datakaabliga (DKE-2). Installeerisin uusima PC Suite. Aga arvuti ei tunneks nagu telefoni üldse ära. PC Suite ka ei tunne telefoni ära. Andmeedastus rehiimis töötab nii nagu peaks. Aga just PC Suitega ei tööta.  |
Mul oli ka midagi säärast, ei süvenend, aga sinihambaga pold probleeme just usb kaabliga. Üldiselt ei kasuta PC suite, pole nagu miskit head tast leid.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz
külaline
|
03.12.2008 15:12:41
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| YRO kirjutas: |
| ranz kirjutas: |
| Hetkel oli probleem selles, et seadistasin telefoni äratuskella tööpäevadele E-R, järgneval esmaspäeval enam hommikul ei äratanud... vaatan kalendrit, temal laupäev... ja nii tegi kaks korda järjest. Tegin siis softile reinstalli... |
Mul sama häda kalendriga - lihtsalt paneb kuupäeva valeks. Uus soft ei aidanud - tõi ainult kaasa probleemi sisselülitamisel: "installin" ja lõpus "install ebaõnnestus".
Koostekvaliteet paistab ka olematu, sest imeb igast praost tolmu sisse. |
Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand?? |
Minul on nüüdseks telefon tagasi uue emplaadiga ning esimene nädalavahetus mis möödus jäi asi õigeks, eks näis mis edasi saama hakkab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
07.12.2008 16:25:04
|
|
|
Ja kadunud ta j2lle on. Kolm on ikka vist kohtuseadus.
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
07.12.2008 18:54:13
|
|
|
| blackwerew kirjutas: |
| Ja kadunud ta j2lle on. Kolm on ikka vist kohtuseadus. |
Jood liiga palju või oled lihtsalt rumal?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
07.12.2008 21:29:54
|
|
|
Imelik on see, et ma jäin magama siis telefon oli mul voodi kõrval. Hommikul enam ei olnud.:S
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz
külaline
|
08.12.2008 10:05:27
|
|
|
| ranz kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| YRO kirjutas: |
| ranz kirjutas: |
| Hetkel oli probleem selles, et seadistasin telefoni äratuskella tööpäevadele E-R, järgneval esmaspäeval enam hommikul ei äratanud... vaatan kalendrit, temal laupäev... ja nii tegi kaks korda järjest. Tegin siis softile reinstalli... |
Mul sama häda kalendriga - lihtsalt paneb kuupäeva valeks. Uus soft ei aidanud - tõi ainult kaasa probleemi sisselülitamisel: "installin" ja lõpus "install ebaõnnestus".
Koostekvaliteet paistab ka olematu, sest imeb igast praost tolmu sisse. |
Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand?? |
Minul on nüüdseks telefon tagasi uue emplaadiga ning esimene nädalavahetus mis möödus jäi asi õigeks, eks näis mis edasi saama hakkab. |
Sel nädala vahetusel oli siis pühapäeva asemel jällegi laupäev no krt... millest selline asi nüüd olla siis võib. Emaplaat uus, soft uusim... ja sellist mõttetut jama teeb...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
08.12.2008 10:52:01
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| c20xe kirjutas: |
Sai endale ka siis lõpuks E51 soetatud. Aga on probleem datakaabliga (DKE-2). Installeerisin uusima PC Suite. Aga arvuti ei tunneks nagu telefoni üldse ära. PC Suite ka ei tunne telefoni ära. Andmeedastus rehiimis töötab nii nagu peaks. Aga just PC Suitega ei tööta.  |
Mul oli ka midagi säärast, ei süvenend, aga sinihambaga pold probleeme just usb kaabliga. Üldiselt ei kasuta PC suite, pole nagu miskit head tast leid. |
No mul väike jama majas. Läpakal BT puudub.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
08.12.2008 13:07:55
|
|
|
| ranz kirjutas: |
| ranz kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| YRO kirjutas: |
| ranz kirjutas: |
| Hetkel oli probleem selles, et seadistasin telefoni äratuskella tööpäevadele E-R, järgneval esmaspäeval enam hommikul ei äratanud... vaatan kalendrit, temal laupäev... ja nii tegi kaks korda järjest. Tegin siis softile reinstalli... |
Mul sama häda kalendriga - lihtsalt paneb kuupäeva valeks. Uus soft ei aidanud - tõi ainult kaasa probleemi sisselülitamisel: "installin" ja lõpus "install ebaõnnestus".
Koostekvaliteet paistab ka olematu, sest imeb igast praost tolmu sisse. |
Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand?? |
Minul on nüüdseks telefon tagasi uue emplaadiga ning esimene nädalavahetus mis möödus jäi asi õigeks, eks näis mis edasi saama hakkab. |
Sel nädala vahetusel oli siis pühapäeva asemel jällegi laupäev no krt... millest selline asi nüüd olla siis võib. Emaplaat uus, soft uusim... ja sellist mõttetut jama teeb... |
Mul on viimased 3 nädalat stabiilne old. Panin automaatse uuenduse ka sisse, äki sellepärast. Sul on peal või maas?
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
08.12.2008 13:15:09
|
|
|
| ranz kirjutas: |
| ranz kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| YRO kirjutas: |
| ranz kirjutas: |
| Hetkel oli probleem selles, et seadistasin telefoni äratuskella tööpäevadele E-R, järgneval esmaspäeval enam hommikul ei äratanud... vaatan kalendrit, temal laupäev... ja nii tegi kaks korda järjest. Tegin siis softile reinstalli... |
Mul sama häda kalendriga - lihtsalt paneb kuupäeva valeks. Uus soft ei aidanud - tõi ainult kaasa probleemi sisselülitamisel: "installin" ja lõpus "install ebaõnnestus".
Koostekvaliteet paistab ka olematu, sest imeb igast praost tolmu sisse. |
Mul ka kipub pühapäeviti näitama et on laup. mitte alati aga 2x nädalas ikka. Keegi sellest veast jagu pole saand?? |
Minul on nüüdseks telefon tagasi uue emplaadiga ning esimene nädalavahetus mis möödus jäi asi õigeks, eks näis mis edasi saama hakkab. |
Sel nädala vahetusel oli siis pühapäeva asemel jällegi laupäev no krt... millest selline asi nüüd olla siis võib. Emaplaat uus, soft uusim... ja sellist mõttetut jama teeb... |
Uus emaplaat = uus telefon sisuliselt, mingit lisasofti pole installitud? Endal pole aasta jooksul kordagi mingit kuupäevatrikki teinud, kuupäeva automaatne uuendus sees EMT võrgus.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
08.12.2008 13:36:11
|
|
|
Mul on 6120c'ga sarnane viga, et reedel enam kuupäeva ära ei vaheta laupäevaks ja pühapäevaks.
algusest peale olnud. automaatne kell võrgu järgi ka ei toimi.
Mingi symiani eripära vist, et kui äratust pole L,P pandud siis kuupäeva ka ei muuda.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|