Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 21.09.2008 13:58:15 vasta tsitaadiga

MÜÜN ära enda "Terratec Cinergy T USB XXS HD" , kuna Tabasalus ei saanud selle väikse antenniga pilti ette ja maja antenni kaablit ei viitsi ka vedada ning nüüd kasutan digi tv, kes soovib PS !
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 22.09.2008 10:13:39 vasta tsitaadiga

Sain ubuntu peal ka ilusti pildi ette - MythTV'ga.
Nüüd peaks katsetama kas ka mingit ressursi võitu sellega saavutab. Või on kellelgi juba rohkem kogemusi jagada?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 10:19:09 vasta tsitaadiga

Ressursi võitu? Mis sa selle all mõtled?
Edit: Ja kuna pole linuxi alal kodus, siis mis H264 koodekit kasutad?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 22.09.2008 10:36:22 vasta tsitaadiga

Kui kirjutatakse, et mythTV-ga töötab, siis peaks pulk olema suht-koht investeering tulevikku? Varsti plaan linuxile üle kolida ja kui too pulk töötab hästi, siis võiks ju selle ka endale muretseda? Talvel jõuluhullusega lähevad ka kindlasti Atom protsessoriga netbookid natuke odavamaks ja siis oleks mugav sellist linuxi kompaktkooslust omada...
Eespool oli kirjas, et 1,6 GHz ja 1G mälu veab rahulikult välja, kas ka 1,6GHz ja 512MB (Intel Centrino) asja käima veab?

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2008 19:44:13 vasta tsitaadiga

THC-st uus versioon väljas 5.106.00.637
Nagu ka changelog'is kirjas, uue versiooni kontroll toimib.
Aga kas keegi on ETV teleteksti tööle saanud?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 19:54:01 vasta tsitaadiga

Mis sa ikka sest teletextist passid icon_razz1.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2008 20:04:34 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Mis sa ikka sest teletextist passid icon_razz1.gif

Kui ta tehtud on, siis tuleb ikka kaeda icon_wink.gif. Aga vastust ma oma küsimusele ikka ei saanud.

Sai proovitud nüüd seda pulka ka VLC-ga. Täitsa töötab.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 22:12:20 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:


Sai proovitud nüüd seda pulka ka VLC-ga. Täitsa töötab.


ära hoia tarkust vaka all
http://forum.videohelp.com/topic283406.html see teema või midagist muud?
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2008 22:17:06 vasta tsitaadiga

Asi märksa lihtsam. Ma ei tea varasemast, vbl tuli see VLC 0.9.2'ga seoses.

DigiTV foorumist. Kasutaja "spetsialist" postitus:

vlc 0.9.2
media-->open capture device-->capture mode "DVB DirectShow"-->Card selection DVB-T-->transponder/multiplex frequency vali Tallinnas 666000 kHz-->bandwith 8 Mhz-->Play

http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=8&t=9821

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2008 22:23:51 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Asi märksa lihtsam. Ma ei tea varasemast, vbl tuli see VLC 0.9.2'ga seoses.

DigiTV foorumist. Kasutaja "spetsialist" postitus:

vlc 0.9.2
media-->open capture device-->capture mode "DVB DirectShow"-->Card selection DVB-T-->transponder/multiplex frequency vali Tallinnas 666000 kHz-->bandwith 8 Mhz-->Play

http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=8&t=9821


super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 23.09.2008 17:03:45 vasta tsitaadiga

kas kuidagimoodi oleks võimalik ka kahe kanali pilti korraga vaadata?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 19:29:28 vasta tsitaadiga

allar4 kirjutas:
kas kuidagimoodi oleks võimalik ka kahe kanali pilti korraga vaadata?

Jah, 2 tuunerit. Tegelt picture in picture funktsioon.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.09.2008 22:49:20 vasta tsitaadiga

skulmars kirjutas:
Dijital kirjutas:
Asi märksa lihtsam. Ma ei tea varasemast, vbl tuli see VLC 0.9.2'ga seoses.

DigiTV foorumist. Kasutaja "spetsialist" postitus:

vlc 0.9.2
media-->open capture device-->capture mode "DVB DirectShow"-->Card selection DVB-T-->transponder/multiplex frequency vali Tallinnas 666000 kHz-->bandwith 8 Mhz-->Play

http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=8&t=9821


super thumbs_up.gif

Super küll, kuid ei jaga ära, mismoodi kanaleid saab vahetada? icon_rolleyes.gif

Ok,leidsin.

Playback--Program--
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 23.09.2008 23:33:05 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:

Eespool oli kirjas, et 1,6 GHz ja 1G mälu veab rahulikult välja, kas ka 1,6GHz ja 512MB (Intel Centrino) asja käima veab?

Veab vabalt ka 512MB mäluga. Seda siis vähemalt Windowsi all. Aga nagu juba öeldud, mitte THC käkerdisega, vaid näiteks DVB Vieweri või DVB Dreamiga. Ise ostsin omale DVB Vieweri ja olen asjaga stx rahul, asjalik investeering! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2008 23:45:26 vasta tsitaadiga

On ta tõesti nii palju parem kui DVBDream?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 24.09.2008 00:48:47 vasta tsitaadiga

@jyrisa
IMO on küll. Ainuke testitud softidest, mis pole mul isegi kordagi pangestunud. Viimasega DVB Dream ikka aeg-ajalt sai hakkama. Interfeiss on tal DVB Dream omast meeldivam ja paremini/lihtsamalt Terrateci puldiga kasutamiseks konfitav, kanalivahetus kiirem ja sujuvam. Huvitaval kombel väljastab vaadatava pildi ka kehvema signaali puhul, mis mobiilsel vaatamisel pole sugugi vähetähtis. Kuigi, ka DVB Dream on selles suhtes täitsa ok. Näiteks ProgDVB neist tasulistest testitutest oli kõige näkasem, sellel kulub ilmselt suur osa võhma piraatlusevastase kaitse peale, millist omadust siis klient justkui peaks lisaks veel suurema rahasumma väljakäimisega premeerima. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 24.09.2008 19:55:21 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
@jyrisa
IMO on küll. Ainuke testitud softidest, mis pole mul isegi kordagi pangestunud. Viimasega DVB Dream ikka aeg-ajalt sai hakkama. Interfeiss on tal DVB Dream omast meeldivam ja paremini/lihtsamalt Terrateci puldiga kasutamiseks konfitav, kanalivahetus kiirem ja sujuvam. Huvitaval kombel väljastab vaadatava pildi ka kehvema signaali puhul, mis mobiilsel vaatamisel pole sugugi vähetähtis. Kuigi, ka DVB Dream on selles suhtes täitsa ok. Näiteks ProgDVB neist tasulistest testitutest oli kõige näkasem, sellel kulub ilmselt suur osa võhma piraatlusevastase kaitse peale, millist omadust siis klient justkui peaks lisaks veel suurema rahasumma väljakäimisega premeerima. icon_lol.gif
Esmalt tänud hea programmi soovitamise eest.
Ehk oskab aidata?
Kasutan DVBviewer uuemat versiooni, probleem järgmine, kui tahan pilti Full screeni panna siis on video (TV) pilt ainult teleka ülemises nurgas väikse ruuduna.

Kasutuses on muidu Terratec Cinergy T USB XXS HD

Telekas ise on Full HD, ja arvutist läheb signaal televiisorise läbi HDMI kaabli.

Kas võib olla tv signaali viga, kvaliteet on 25 ja 40 vahe peal.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2008 20:06:55 vasta tsitaadiga

pigem tegu mingi overlay või scale'imise veaga.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 24.09.2008 21:07:53 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
pigem tegu mingi overlay või scale'imise veaga.
Olemas.
Probleem oli Video Renderer-i juures.

Saame teid tänama!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carat_EST
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2008




sõnum 25.09.2008 09:29:58 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
allar4 kirjutas:
kas kuidagimoodi oleks võimalik ka kahe kanali pilti korraga vaadata?

Jah, 2 tuunerit. Tegelt picture in picture funktsioon.


Ei ole ainult nii. Saab ka ainult ühe tuuneriga (sõltub muiduga ka riist- ja tarkvarast) ühe ja sama Muxi piires.
Mõningat infot leiab selle kohta digi-tv foorumist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2008 19:29:55 vasta tsitaadiga

Nipetnäpet muudetud ja uus versioon THC-st ongi jälle väljas, 5.108
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2008 20:25:16 vasta tsitaadiga

Dijital, oskad pakkuda, kuidas ma saaks puldi tööle? Algul töötas ja nüüd pole tükk aega töötanud. Pult iseenesest töötab (kontrollitud läbi mobla kaamera icon_wink.gif). Probleem saab olla siis kas tarkvaras (ise pole küll THC ega Remote Control'is midagi näpinud) või on IR vastuvõtja vahepeal pekki läinud icon_evil.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2008 20:39:57 vasta tsitaadiga

Kas sul laeb Remote Centrali automaatselt arvuti käivitades tööle? Ning kas sel ajal on ka "televiisor" arvutiga ühendatud? Igaljuhul, kui Remote Central tõmmatakse käima ilma selle jubinata arvuti küljes, siis ta ei vunksi. Peab korra kinni panema ja siis uuesti tööle.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 07:15:52 vasta tsitaadiga

Azoo, ma seda ei teadnudki, eks proovin.

EDIT: Pulk bootides küljes ja nüüd pult kah töötab icon_razz.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2008 12:51:29 vasta tsitaadiga

Peaks piisama isegi sellest, kui pelgalt puldi programm korraks sulgeda ja siis uuesti käima lasta, kui jublakas ühendatud.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 12:57:31 vasta tsitaadiga

Mul Vista juba kergelt "hapu", nii et selle programmi taasavamine ie aidanud.
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kissu19
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 02.10.2008 16:45:26 vasta tsitaadiga

See TerraTex XXS,

1) Installisin uusimad draiverid
2) Installisin uusima THC
3) Teise plaadi pealt installisin koodekid
4) THC käima ja SCAN paani peale, kust valisin single frequency 666Mhz ja Finest tuning -> "Scan"

Tulemus null. See tähendab, et see pisike antenn kehvavõitu jah?

5) SCAN valikuteks võtsin "Scan by region" ja regiooniks valisin "All", tuli terve suur nimekiri põnevatest kanalitest, kuid kõigile ütleb ekraanil, et "scrambled".

See tähendab siis, et peaks mõtlema hakkama mingi monstrumantenni ehitamisele?

EDIT: Sain asja korda, nihutasin antenni 10cm aknale lähemale.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 05.10.2008 14:28:35 vasta tsitaadiga

dvb vieweriga probleem....nimelt pilt ja kõik tuleb ette...kuid heli ei saa... icon_confused.gif Ja tahaks teada, mismoodi selle puldi selle dvb vieweri all tööle saan....mis plugina pean veel installima? vms...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2008 14:42:27 vasta tsitaadiga

Audio koodekid ikka paigas? Midagi punast pole seal? Mul kasutusel AC3Filter audio jaoks.

Puldi jaoks mingit pluginat ei pea installima. Pead lihtsalt tegema DVBVieweri jaoks profiili selles Remote Control Editor'is ja seal siis vajalikud käsud puldi nuppude alla ära määrama.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 05.10.2008 15:06:40 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Audio koodekid ikka paigas? Midagi punast pole seal? Mul kasutusel AC3Filter audio jaoks.

Puldi jaoks mingit pluginat ei pea installima. Pead lihtsalt tegema DVBVieweri jaoks profiili selles Remote Control Editor'is ja seal siis vajalikud käsud puldi nuppude alla ära määrama.


Puldist saan proge tööle küll, kuid ei oska nüüd näiteks numbrite alla kanaleid ära määrata jne...ehk keegi tooks ühe näite...Näiteks Klahv nr 1 oleks etv. jne Mis kus ja mida pean selleks tegema, et asi hakkaks nii toimima...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2008 15:13:12 vasta tsitaadiga

DVBDreamis määrad ETV Channel Propertisest CH No: 1.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 05.10.2008 15:25:49 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
DVBDreamis määrad ETV Channel Propertisest CH No: 1.



Mul on DVB Viewer....ja selat am ei leia sead channel porpertiest...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2008 15:53:09 vasta tsitaadiga

allar4 kirjutas:
Dijital kirjutas:
DVBDreamis määrad ETV Channel Propertisest CH No: 1.



Mul on DVB Viewer....ja selat am ei leia sead channel porpertiest...

Oops, vaatasin valesti. DVBVieweri kohta ei oska midagi öelda. Mul hakkas 15 Eurost kahju icon_wink.gif
Võid uurida Digi-TV foorumist, seal päris mitmetel see ostetud.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 16:47:42 vasta tsitaadiga

Kas seda http://www.ox.ee/est/product/108759 asja saab ka otse TV taha panna? Nagu ma näen pildilt on olemas tal s-video väljund. Samas kes talle pinget pakub? Tarkvara? Tavaline USB 5V laadija sobiks?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2008 16:54:32 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Kas seda http://www.ox.ee/est/product/108759 asja saab ka otse TV taha panna? Nagu ma näen pildilt on olemas tal s-video väljund. Samas kes talle pinget pakub? Tarkvara? Tavaline USB 5V laadija sobiks?

Ei saa. Mingi arvutusmasin peab ikka softi jooksutama. See S-video on sisend ja teised ka, et sa saaksid oma analoog videomakist koduvideosid digitaliseerida.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Co0lE.^^
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2008




sõnum 11.10.2008 18:37:17 vasta tsitaadiga

Kuna ei ole väga aega kõiki lehekülgi läbi lugeda, siis küsiks, et palju siis saab teemas oleva USB kaardiga kanaleid näha tasuta erinevate programmidega?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2008 18:54:02 vasta tsitaadiga

7+1
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 18:48:21 vasta tsitaadiga



Annab sellise veateate. icon_rolleyes.gif
Tööle üldse ei lähegi. Reinstall ei aidanud.


E: Versiooni uuendus siiski aitas lõpuks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 13:42:20 vasta tsitaadiga

Küsimus, kas see terrateci soft on võimeline ka mingi muu tootja TV-kaardi analoogsignaali mängima või tuleb selle jaoks kasutada kaardi originaalsofti. Lihtsalt tahaks teada, sest laiskus piinab ja ei kas on mõtet üldse panna sisse teist kaarti masinasse lisaks sellele usb jublakale, mis digipilti näitab.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 02:30:04 vasta tsitaadiga

Abi vaja!

Lasin uuema driveri peale, lasin terrateci upgrade ka pilti ei võtta lasin siis k-lite codeci ,Ei mdiagi ainult heli ja vsjoo oskab keegi öelda kuidas veel saada pilti ette
? Kasutan seda laptopi peal profiilis näha andmed !

EDIT: Sain korda Cinergy_T_USB_XXS_HD_Drv_Vista_XP_2.3.3.12 Sellega !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 12:37:49 vasta tsitaadiga

imelik Paides ei leia kohe kuidagi selle vidinaga ühtegi kanalit icon_rolleyes.gif
tuleb selline mõttetu teade icon_confused.gif
Your scan found no valid channels
Here are some hints to improve your scan:


Make sure that the antenna is connected to your Receiver hardware.
You scanned for DVB-T services:
Try a different antenna position. A metallic subsurface will advance the reception.
Some monitor can disturb the reception. Try to increase the distance between monitor and antenna.
You scanned with an USB device:
Try a different USB port.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 12:54:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

imelik Paides ei leia kohe kuidagi selle vidinaga ühtegi kanalit


Vahemiku panid ise kästisi või lased kõik sagedused skännida?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2008 13:30:05 vasta tsitaadiga

Ning mis antenniga sa püüad signaali ning kus antenn asub, samuti kus ise asud (kuskil keldris või veetorni katusel)? ...
Paides peaks vast Koeru signaali proovima.
http://www.levira.ee/380est.html

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2008 13:38:11 vasta tsitaadiga

proovisin seda Multipleks1 E57 762 MHz
ja antenniks kasutan seda originaali ja asun esimesel korrusel kesklinnas. Paides ikka.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2008 13:47:51 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
proovisin seda Multipleks1 E57 762 MHz
ja antenniks kasutan seda originaali ja asun esimesel korrusel kesklinnas. Paides ikka.


Kaasasoleva jupiga võib tõesti probleeme tulla, eriti kui asud kuskil majade vahel esimesel korrusel. Digi puhul tulevad igasugu signaalide peegeldused jmt rohkem arvesse võtta, kui analoogi puhul ehk vahel võib hoopis antenni suunamine risti vastupidi saatja asukohale anda parema tulemuse. Kui sul läpakas, siis mine proovi Vallitornis icon_wink.gif
Uuri signaali ScanChannelsBDA_UK nimelise jubinaga.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 14:13:32 vasta tsitaadiga

mis ma täpsemalt selle jubinaga tegema peaksin?

E: Kas installimisel ka on mingi kindel järjekord?

to proge ütleb nii aga pilti ikka pole
http://static1.nagi.ee/i/p/332/95/083239397c784d_l.jpg
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 15:36:00 vasta tsitaadiga

ok mina olen lootuse kautanud icon_biggrin.gif
midagi ei näita see pulk.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2008 16:21:24 vasta tsitaadiga

Võimalusel proovi katuseantenniga või mingi arvutiga kuskil kõrgemal kui esimene korrus (eelpool mainitud Vallitorn icon_razz.gif). Saad vähemalt teada, kas sul seal üldse miskit levib. Samuti tapavad signaali pakettaknad.

Mul omal ka toas, kui mingi 10cm nihutad antenni, siis signaali pole. Normaalset kohta tuleb otsida.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 19:24:25 vasta tsitaadiga

aga kas te kasutate sellepärast seda pisikest antenniniru, et katsetada kus üldse levib või pole maja küljes suuremat antenni katusel? suht loomulik ju, et see väike vidin ei püüa väga palju kinni..
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 20:51:49 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
aga kas te kasutate sellepärast seda pisikest antenniniru, et katsetada kus üldse levib või pole maja küljes suuremat antenni katusel? suht loomulik ju, et see väike vidin ei püüa väga palju kinni..


Kui näiteks maja valele küljele mastist ei jää, siis see vidin püüab päris asjalikult signaali kinni.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.