|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
21.09.2008 13:58:15
|
|
|
| MÜÜN ära enda "Terratec Cinergy T USB XXS HD" , kuna Tabasalus ei saanud selle väikse antenniga pilti ette ja maja antenni kaablit ei viitsi ka vedada ning nüüd kasutan digi tv, kes soovib PS !
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
22.09.2008 10:13:39
|
|
|
Sain ubuntu peal ka ilusti pildi ette - MythTV'ga.
Nüüd peaks katsetama kas ka mingit ressursi võitu sellega saavutab. Või on kellelgi juba rohkem kogemusi jagada?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
22.09.2008 10:36:22
|
|
|
Kui kirjutatakse, et mythTV-ga töötab, siis peaks pulk olema suht-koht investeering tulevikku? Varsti plaan linuxile üle kolida ja kui too pulk töötab hästi, siis võiks ju selle ka endale muretseda? Talvel jõuluhullusega lähevad ka kindlasti Atom protsessoriga netbookid natuke odavamaks ja siis oleks mugav sellist linuxi kompaktkooslust omada...
Eespool oli kirjas, et 1,6 GHz ja 1G mälu veab rahulikult välja, kas ka 1,6GHz ja 512MB (Intel Centrino) asja käima veab?
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
22.09.2008 20:04:34
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Mis sa ikka sest teletextist passid  |
Kui ta tehtud on, siis tuleb ikka kaeda . Aga vastust ma oma küsimusele ikka ei saanud.
Sai proovitud nüüd seda pulka ka VLC-ga. Täitsa töötab.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skulmars
HV Guru
liitunud: 13.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 213 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skulmars
HV Guru
liitunud: 13.08.2004
|
22.09.2008 22:23:51
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Asi märksa lihtsam. Ma ei tea varasemast, vbl tuli see VLC 0.9.2'ga seoses.
DigiTV foorumist. Kasutaja "spetsialist" postitus:
vlc 0.9.2
media-->open capture device-->capture mode "DVB DirectShow"-->Card selection DVB-T-->transponder/multiplex frequency vali Tallinnas 666000 kHz-->bandwith 8 Mhz-->Play
http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=8&t=9821 |
super
|
|
| Kommentaarid: 213 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
23.09.2008 17:03:45
|
|
|
| kas kuidagimoodi oleks võimalik ka kahe kanali pilti korraga vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
23.09.2008 19:29:28
|
|
|
| allar4 kirjutas: |
| kas kuidagimoodi oleks võimalik ka kahe kanali pilti korraga vaadata? |
Jah, 2 tuunerit. Tegelt picture in picture funktsioon.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
23.09.2008 22:49:20
|
|
|
| skulmars kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
Asi märksa lihtsam. Ma ei tea varasemast, vbl tuli see VLC 0.9.2'ga seoses.
DigiTV foorumist. Kasutaja "spetsialist" postitus:
vlc 0.9.2
media-->open capture device-->capture mode "DVB DirectShow"-->Card selection DVB-T-->transponder/multiplex frequency vali Tallinnas 666000 kHz-->bandwith 8 Mhz-->Play
http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=8&t=9821 |
super  |
Super küll, kuid ei jaga ära, mismoodi kanaleid saab vahetada?
Ok,leidsin.
Playback--Program--
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
23.09.2008 23:33:05
|
|
|
| ksl kirjutas: |
Eespool oli kirjas, et 1,6 GHz ja 1G mälu veab rahulikult välja, kas ka 1,6GHz ja 512MB (Intel Centrino) asja käima veab? |
Veab vabalt ka 512MB mäluga. Seda siis vähemalt Windowsi all. Aga nagu juba öeldud, mitte THC käkerdisega, vaid näiteks DVB Vieweri või DVB Dreamiga. Ise ostsin omale DVB Vieweri ja olen asjaga stx rahul, asjalik investeering!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
23.09.2008 23:45:26
|
|
|
| On ta tõesti nii palju parem kui DVBDream?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
24.09.2008 00:48:47
|
|
|
@jyrisa
IMO on küll. Ainuke testitud softidest, mis pole mul isegi kordagi pangestunud. Viimasega DVB Dream ikka aeg-ajalt sai hakkama. Interfeiss on tal DVB Dream omast meeldivam ja paremini/lihtsamalt Terrateci puldiga kasutamiseks konfitav, kanalivahetus kiirem ja sujuvam. Huvitaval kombel väljastab vaadatava pildi ka kehvema signaali puhul, mis mobiilsel vaatamisel pole sugugi vähetähtis. Kuigi, ka DVB Dream on selles suhtes täitsa ok. Näiteks ProgDVB neist tasulistest testitutest oli kõige näkasem, sellel kulub ilmselt suur osa võhma piraatlusevastase kaitse peale, millist omadust siis klient justkui peaks lisaks veel suurema rahasumma väljakäimisega premeerima.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
24.09.2008 19:55:21
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
@jyrisa
IMO on küll. Ainuke testitud softidest, mis pole mul isegi kordagi pangestunud. Viimasega DVB Dream ikka aeg-ajalt sai hakkama. Interfeiss on tal DVB Dream omast meeldivam ja paremini/lihtsamalt Terrateci puldiga kasutamiseks konfitav, kanalivahetus kiirem ja sujuvam. Huvitaval kombel väljastab vaadatava pildi ka kehvema signaali puhul, mis mobiilsel vaatamisel pole sugugi vähetähtis. Kuigi, ka DVB Dream on selles suhtes täitsa ok. Näiteks ProgDVB neist tasulistest testitutest oli kõige näkasem, sellel kulub ilmselt suur osa võhma piraatlusevastase kaitse peale, millist omadust siis klient justkui peaks lisaks veel suurema rahasumma väljakäimisega premeerima.  |
Esmalt tänud hea programmi soovitamise eest.
Ehk oskab aidata?
Kasutan DVBviewer uuemat versiooni, probleem järgmine, kui tahan pilti Full screeni panna siis on video (TV) pilt ainult teleka ülemises nurgas väikse ruuduna.
Kasutuses on muidu Terratec Cinergy T USB XXS HD
Telekas ise on Full HD, ja arvutist läheb signaal televiisorise läbi HDMI kaabli.
Kas võib olla tv signaali viga, kvaliteet on 25 ja 40 vahe peal.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
24.09.2008 21:07:53
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| pigem tegu mingi overlay või scale'imise veaga. |
Olemas.
Probleem oli Video Renderer-i juures.
Saame teid tänama!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carat_EST
HV vaatleja
liitunud: 20.08.2008
|
25.09.2008 09:29:58
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| allar4 kirjutas: |
| kas kuidagimoodi oleks võimalik ka kahe kanali pilti korraga vaadata? |
Jah, 2 tuunerit. Tegelt picture in picture funktsioon. |
Ei ole ainult nii. Saab ka ainult ühe tuuneriga (sõltub muiduga ka riist- ja tarkvarast) ühe ja sama Muxi piires.
Mõningat infot leiab selle kohta digi-tv foorumist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
29.09.2008 20:25:16
|
|
|
Dijital, oskad pakkuda, kuidas ma saaks puldi tööle? Algul töötas ja nüüd pole tükk aega töötanud. Pult iseenesest töötab (kontrollitud läbi mobla kaamera ). Probleem saab olla siis kas tarkvaras (ise pole küll THC ega Remote Control'is midagi näpinud) või on IR vastuvõtja vahepeal pekki läinud
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
29.09.2008 20:39:57
|
|
|
Kas sul laeb Remote Centrali automaatselt arvuti käivitades tööle? Ning kas sel ajal on ka "televiisor" arvutiga ühendatud? Igaljuhul, kui Remote Central tõmmatakse käima ilma selle jubinata arvuti küljes, siis ta ei vunksi. Peab korra kinni panema ja siis uuesti tööle.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kissu19
HV kasutaja
liitunud: 27.05.2004
|
02.10.2008 16:45:26
|
|
|
See TerraTex XXS,
1) Installisin uusimad draiverid
2) Installisin uusima THC
3) Teise plaadi pealt installisin koodekid
4) THC käima ja SCAN paani peale, kust valisin single frequency 666Mhz ja Finest tuning -> "Scan"
Tulemus null. See tähendab, et see pisike antenn kehvavõitu jah?
5) SCAN valikuteks võtsin "Scan by region" ja regiooniks valisin "All", tuli terve suur nimekiri põnevatest kanalitest, kuid kõigile ütleb ekraanil, et "scrambled".
See tähendab siis, et peaks mõtlema hakkama mingi monstrumantenni ehitamisele?
EDIT: Sain asja korda, nihutasin antenni 10cm aknale lähemale.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
05.10.2008 14:28:35
|
|
|
dvb vieweriga probleem....nimelt pilt ja kõik tuleb ette...kuid heli ei saa... Ja tahaks teada, mismoodi selle puldi selle dvb vieweri all tööle saan....mis plugina pean veel installima? vms...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
05.10.2008 14:42:27
|
|
|
Audio koodekid ikka paigas? Midagi punast pole seal? Mul kasutusel AC3Filter audio jaoks.
Puldi jaoks mingit pluginat ei pea installima. Pead lihtsalt tegema DVBVieweri jaoks profiili selles Remote Control Editor'is ja seal siis vajalikud käsud puldi nuppude alla ära määrama.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
05.10.2008 15:06:40
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Audio koodekid ikka paigas? Midagi punast pole seal? Mul kasutusel AC3Filter audio jaoks.
Puldi jaoks mingit pluginat ei pea installima. Pead lihtsalt tegema DVBVieweri jaoks profiili selles Remote Control Editor'is ja seal siis vajalikud käsud puldi nuppude alla ära määrama. |
Puldist saan proge tööle küll, kuid ei oska nüüd näiteks numbrite alla kanaleid ära määrata jne...ehk keegi tooks ühe näite...Näiteks Klahv nr 1 oleks etv. jne Mis kus ja mida pean selleks tegema, et asi hakkaks nii toimima...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
05.10.2008 15:25:49
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| DVBDreamis määrad ETV Channel Propertisest CH No: 1. |
Mul on DVB Viewer....ja selat am ei leia sead channel porpertiest...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
05.10.2008 15:53:09
|
|
|
| allar4 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| DVBDreamis määrad ETV Channel Propertisest CH No: 1. |
Mul on DVB Viewer....ja selat am ei leia sead channel porpertiest... |
Oops, vaatasin valesti. DVBVieweri kohta ei oska midagi öelda. Mul hakkas 15 Eurost kahju
Võid uurida Digi-TV foorumist, seal päris mitmetel see ostetud.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.10.2008 16:47:42
|
|
|
| Kas seda http://www.ox.ee/est/product/108759 asja saab ka otse TV taha panna? Nagu ma näen pildilt on olemas tal s-video väljund. Samas kes talle pinget pakub? Tarkvara? Tavaline USB 5V laadija sobiks?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
08.10.2008 16:54:32
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Kas seda http://www.ox.ee/est/product/108759 asja saab ka otse TV taha panna? Nagu ma näen pildilt on olemas tal s-video väljund. Samas kes talle pinget pakub? Tarkvara? Tavaline USB 5V laadija sobiks? |
Ei saa. Mingi arvutusmasin peab ikka softi jooksutama. See S-video on sisend ja teised ka, et sa saaksid oma analoog videomakist koduvideosid digitaliseerida.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Co0lE.^^
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2008
|
11.10.2008 18:37:17
|
|
|
| Kuna ei ole väga aega kõiki lehekülgi läbi lugeda, siis küsiks, et palju siis saab teemas oleva USB kaardiga kanaleid näha tasuta erinevate programmidega?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.10.2008 18:48:21
|
|
|
Annab sellise veateate.
Tööle üldse ei lähegi. Reinstall ei aidanud.
E: Versiooni uuendus siiski aitas lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
18.10.2008 13:42:20
|
|
|
Küsimus, kas see terrateci soft on võimeline ka mingi muu tootja TV-kaardi analoogsignaali mängima või tuleb selle jaoks kasutada kaardi originaalsofti. Lihtsalt tahaks teada, sest laiskus piinab ja ei kas on mõtet üldse panna sisse teist kaarti masinasse lisaks sellele usb jublakale, mis digipilti näitab.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
22.10.2008 02:30:04
|
|
|
Abi vaja!
Lasin uuema driveri peale, lasin terrateci upgrade ka pilti ei võtta lasin siis k-lite codeci ,Ei mdiagi ainult heli ja vsjoo oskab keegi öelda kuidas veel saada pilti ette
? Kasutan seda laptopi peal profiilis näha andmed !
EDIT: Sain korda Cinergy_T_USB_XXS_HD_Drv_Vista_XP_2.3.3.12 Sellega !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
24.10.2008 12:37:49
|
|
|
imelik Paides ei leia kohe kuidagi selle vidinaga ühtegi kanalit
tuleb selline mõttetu teade
Your scan found no valid channels
Here are some hints to improve your scan:
Make sure that the antenna is connected to your Receiver hardware.
You scanned for DVB-T services:
Try a different antenna position. A metallic subsurface will advance the reception.
Some monitor can disturb the reception. Try to increase the distance between monitor and antenna.
You scanned with an USB device:
Try a different USB port.
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
24.10.2008 12:54:46
|
|
|
| tsitaat: |
imelik Paides ei leia kohe kuidagi selle vidinaga ühtegi kanalit
|
Vahemiku panid ise kästisi või lased kõik sagedused skännida?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
24.10.2008 13:38:11
|
|
|
proovisin seda Multipleks1 E57 762 MHz
ja antenniks kasutan seda originaali ja asun esimesel korrusel kesklinnas. Paides ikka.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
24.10.2008 13:47:51
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
proovisin seda Multipleks1 E57 762 MHz
ja antenniks kasutan seda originaali ja asun esimesel korrusel kesklinnas. Paides ikka. |
Kaasasoleva jupiga võib tõesti probleeme tulla, eriti kui asud kuskil majade vahel esimesel korrusel. Digi puhul tulevad igasugu signaalide peegeldused jmt rohkem arvesse võtta, kui analoogi puhul ehk vahel võib hoopis antenni suunamine risti vastupidi saatja asukohale anda parema tulemuse. Kui sul läpakas, siis mine proovi Vallitornis
Uuri signaali ScanChannelsBDA_UK nimelise jubinaga.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
27.10.2008 15:36:00
|
|
|
ok mina olen lootuse kautanud
midagi ei näita see pulk.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
27.10.2008 16:21:24
|
|
|
Võimalusel proovi katuseantenniga või mingi arvutiga kuskil kõrgemal kui esimene korrus (eelpool mainitud Vallitorn ). Saad vähemalt teada, kas sul seal üldse miskit levib. Samuti tapavad signaali pakettaknad.
Mul omal ka toas, kui mingi 10cm nihutad antenni, siis signaali pole. Normaalset kohta tuleb otsida.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
27.10.2008 19:24:25
|
|
|
| aga kas te kasutate sellepärast seda pisikest antenniniru, et katsetada kus üldse levib või pole maja küljes suuremat antenni katusel? suht loomulik ju, et see väike vidin ei püüa väga palju kinni..
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
27.10.2008 20:51:49
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
| aga kas te kasutate sellepärast seda pisikest antenniniru, et katsetada kus üldse levib või pole maja küljes suuremat antenni katusel? suht loomulik ju, et see väike vidin ei püüa väga palju kinni.. |
Kui näiteks maja valele küljele mastist ei jää, siis see vidin püüab päris asjalikult signaali kinni.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|