Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 188, 189, 190  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 05.09.2008 18:31:30 vasta tsitaadiga

väga võimalik, et tuleks isegi suurem skoor, kui 5.9, üsna mitmel real, vaadates su profiili icon_smile.gif aga selleks on vaja, et MS ka reaalselt mingi uuenduse välja laseks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 05.09.2008 18:50:17 vasta tsitaadiga

üldskoori näitab raisk vaid madalaima skoori järgi, s.o. 5,6 icon_rolleyes.gif Teised näitajad kõik 5,8 või 5,9

viimati muutis tom1245 05.09.2008 18:54:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 18:53:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
*Set your WinSAT(performance index) score to be higher:This is pretty simple.In your OS go to C:/Windows/Perormance/Winsat/datastore and select 2008-01-15 03.10.28.812 Assessment (Initial).WinSAT.xml(the date depends).And open it with Notepad and behind WinSPR line change the values to whatever you want as seen in picture below:
Spoiler Spoiler Spoiler

Now your computer is a supercomputer.Retesting does not change the score.If you want accurate score then simply delete this file and retest your PC.

Ma võin 9.9 skoorid kah üles lüüa icon_lol.gif thumbs_up.gif .Tegelikult olen 5.0 saanud kätte.Enamasti 4.9 siiski.Raptor annab kohe 5.9 8) thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.09.2008 18:59:06 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
mks, Samsungi ketastega oli skoor 5,7
Ostsin eile ja täna uued 640GB-sed WD-d ja kohe 5,9 8)
see oli mul eelmisel mail ostetud hitachi 7k1000 ka icon_rolleyes.gif
ainus pidur oli 3,3GHz e6600

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 23:14:01 vasta tsitaadiga

Kuidas saab muuta topeltkliki tähendust failil. Pm kõikide piltidega topeltklikk sooritab "preview" käsu, aga giffidega open ja avab neti brauseriga. Muutsin avamise proge win photo galleryks, aga siis tegi lahti proge, kuid ei avanud pilti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 07.09.2008 00:34:43 vasta tsitaadiga

Tõstsin vhpeal 80gb-se ketta teise arvutisse millele on installitud Win server 2003. Nüüd tõstsin vindi profiilikasti tagasi, aga vista ei luba kettale enne ligi kui sellele formaadi teen. Data on kindlasti vaja kätte saada. Oskab keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 00:43:09 vasta tsitaadiga

tagasi serveriga masinasse?

ära jumala eest räägi, mida täpselt tähendab 'ei luba kettale ligi' ja mis failisüsteemiga seal peal tegu on. meil ei ole vaja teada...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 07.09.2008 01:10:15 vasta tsitaadiga

londiste, failisüsteem on NTFS quick vist. Vista leiab muidu ketta üles aga kui "Computer"-s duubel kliki teen selle peal sis küsb formatit. Homme proovin serveriga masinasse tagasi panna, siis saadan vajalikud asjad läbi länni vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 01:33:04 vasta tsitaadiga

ma saan oma nö. tavalise 250GB WD (7200rpm) kettaga 5,9 kätte icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif

PlatoonSgtElias, btw, miks sul seal DELL-i logo on? 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.09.2008 09:55:28 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
ma saan oma nö. tavalise 250GB WD (7200rpm) kettaga 5,9 kätte icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif

PlatoonSgtElias, btw, miks sul seal DELL-i logo on? 8)
tal polnud piraphotoshop veel installitud icon_razz.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 23:42:38 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Skeptik kirjutas:
ma saan oma nö. tavalise 250GB WD (7200rpm) kettaga 5,9 kätte icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif

PlatoonSgtElias, btw, miks sul seal DELL-i logo on? 8)
tal polnud piraphotoshop veel installitud icon_razz.gif

selge icon_lol.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 09:59:09 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Kuidas saab muuta topeltkliki tähendust failil. Pm kõikide piltidega topeltklikk sooritab "preview" käsu, aga giffidega open ja avab neti brauseriga. Muutsin avamise proge win photo galleryks, aga siis tegi lahti proge, kuid ei avanud pilti.


Ikka vaevab mind see probleem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.09.2008 16:13:11 vasta tsitaadiga

Läppari kohta on okei skoor muidu? icon_lol.gif (Profiilis olev)
Ja 160GB (5400rpm) peabki nii madala skoori saama?

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 16:24:31 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Läppari kohta on okei skoor muidu? icon_lol.gif (Profiilis olev)
Ja 160GB (5400rpm) peabki nii madala skoori saama?


kui oleks 7200rpm siis oleks kõrgem thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 16:24:54 vasta tsitaadiga

iDemon, normaalne ju thumbs_up.gif
Mul CDT2400@1833MHz, 2x512MB PC4200/533MHz, 256MB Go7600, 120GB Samsung 5400rpm skoorid vastavalt: 4,7/4,5/4,5/4,1/4,5

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 16:27:00 vasta tsitaadiga

mul oli e4300 graafika 4850 ja 2gb rammuga 5.4prosel ja ülejäänud 5.9 icon_wink.gif
aga 5,9 on maximum v?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 16:28:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga 5,9 on maximum v?

hetkel küll, MS ütles, et kui tulevad võimsam riistvara, "unlockitakse" kõrgemad nr-d icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 16:43:34 vasta tsitaadiga

Nu graafika prose ja mälu skoorid saaks kindlasti juba 7.0 peale.
Ainus pidur tundub olevat vint,aga SSD on massidesse jõudmas thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 08.09.2008 17:14:16 vasta tsitaadiga

Nii...Oleks kaks küsimust/muret teile lahnedada anda icon_lol.gif
1. Kuidas saab vistas teha nii et kui tahad arvuti shutdown teha siis start-turn off computer-ja seal saad valida siis mis teha tahad kas sleep,shut down jne...kuid ma tahan et kui ma turn off computer peale et annab kohe automaatselt "shut down" .hetkel on seal sleep...et pean ise veel rippmenüüst shutdown panema!(tegemist siis lapakaga)
2.Ja see mure puudutab ka vistaga lapakat HP-d et mis kamm see on ,et vahest töötab lapaka sisseehitatud camera vahest mitte....ütleb,et mingine programm või midagi kasutab seda ja ei saa cammi teha!Ei msnis ega ka quickplay progras kus peaks seda teha saama...keegi ütles mulle et see hp ja quickplay mingine konflikt ,et pean quickplay maha laskma või midagi?oskab keegi öelda mis moodi ma camera koguaeg tööle saaksin?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 17:20:08 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
Nii...Oleks kaks küsimust/muret teile lahnedada anda icon_lol.gif
1. Kuidas saab vistas teha nii et kui tahad arvuti shutdown teha siis start-turn off computer-ja seal saad valida siis mis teha tahad kas sleep,shut down jne...kuid ma tahan et kui ma turn off computer peale et annab kohe automaatselt "shut down" .hetkel on seal sleep...et pean ise veel rippmenüüst shutdown panema!(tegemist siis lapakaga)


Control Panel/System/Power Settings ja sealt saab valida mis start menüü väljalülitusnupu funktsioon on:Sleep või Shut Down thumbs_up.gif .Seega ei peakski rippmenüüs hakkama valima.Lihtsalt klõps väljalülitusnupu peal Start menüüs ja arvuti teeb Shut Down-i kui settingutest nii pandud thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 17:27:28 vasta tsitaadiga

tomorrow, kus kohas? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 17:29:51 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
tomorrow, kus kohas? icon_eek.gif

Nää kohe Default Programs all lukuikooni kõrval on nupp thumbs_up.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 08.09.2008 17:30:16 vasta tsitaadiga

control panel ja seral kohe ongi power settings thumbs_up.gif
aitäh sel vastuse eest kuid ootaks ka vastust webcamera kohta icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 17:41:26 vasta tsitaadiga

Selle kämmiga on jah niimodi et lähed Quickplay optionitesse ja võtad sealt kasutamise maha thumbs_up.gif
Niiakua kuni see sodi Quick seda kasutab ei saa teda teisedel moel tarbida thumbs_down.gif
Võid üldse uninstallide selle jura thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shakedown
HV vaatleja
shakedown

liitunud: 26.01.2005




sõnum 09.09.2008 09:57:53 Vista heledus - brightness ja sleep mure vasta tsitaadiga

Mure järgmine, et läpakas Dell D630 ning Vista peal.
Kui ühendan läpaka dokki, kuhu on ka suur ekraan ühendatud, läheb miskipärast ekraani heledus päris suureks - kusjuures NVIDIA Control Panelis ei ole heleduse slider asukohta muutnud - isegi kui ma korraks sellel klikin, läheb asi paika. Aga asi ei ole siiski normaalne, kui iga kord dokki ühendamisel pean hakkama seda nvidia control panelit lahti võtma ja seal klikkima...

teine mure on see, et kui arvuti on dokis või vooluvõrgus, siis sleepi ei lähe, kuigi power planis on selgelt määratud, et ta seda teeks. Sleepi asemel lihtsam lukustab arvuti ja lülitab ekraani välja...

_________________
Kuidas müüa 74GB WD Raptorit?

Mina ka ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 10:08:22 vasta tsitaadiga

Millise ekraani heledus suureks läheb? Läpparil? Siis uuri Mobile PC alt Poer Optioneid ja Power plane ning nende setinguid.
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
shakedown
HV vaatleja
shakedown

liitunud: 26.01.2005




sõnum 09.09.2008 10:09:59 vasta tsitaadiga

Ei, just suurel ekraanil. Läppari ekraani heledus on OK.
Ühenduseks DVI-D

_________________
Kuidas müüa 74GB WD Raptorit?

Mina ka ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 10:14:32 vasta tsitaadiga

Pole eriti kursis selle teemaga, aga kas tollel dokil miskeid draivereid on? Vb on viga neis?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
shakedown
HV vaatleja
shakedown

liitunud: 26.01.2005




sõnum 09.09.2008 12:40:30 vasta tsitaadiga

Nonii... avastasin, milles sleepi viga: Power Planis on sellien sektsioon nagu Multimedia Settings -> When Sharing Media
Seal oli "On Battery: Allow the computer to enter Away Mode" Sai siis see muudetud "Allow the computer to sleep" ja asi töötas.
Ei oskand kuidagi sealt sellist asja otsida...

AGA UUS KÜSIMUS: Kas on võimalik windowsis teh anii, et kui mul on ükskõik mis fail selectitud ja tahan seda näiteks editplusiga avada, siis ma ei peaks tegema paremklikki+editplus, vaid võiksin klaviatuuril vajutada näiteks Ctrl+Alt+E vms..?

_________________
Kuidas müüa 74GB WD Raptorit?

Mina ka ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 09.09.2008 16:07:26 vasta tsitaadiga

tulen selle cammi jutuga tagasi...lasin lapakast selle quickplayeri maha ja siis lasi jah msnis teha webcammi...kuid jama oli ikka selles et mina ei saanud teiste omasi näha...jääbki loadima kuigi kiri all et ühendus olemas!sain siis lõpuks teada et asi on msni versioonis...tirisin siis uuema mingi msn 8 ja msn 9 beta jne selliseid msne ja vahet pole millise salvestasin mitte üheski ei näidanud enam minu webcammi icon_neutral.gif camera settingusse minna msnis ütleb et kas pole õhendatud või kasutab mõni teine programm seda mida ma ka usun et mingine asi seda jälle kasutab siis icon_neutral.gif igastahes teisteomasi nüüd näen kuid minul jälle sama jama mis oli ennem kui quickplayeri maha lasin!Mille nüüd maha pean laskma või mida settingutes muuta või mida tegema...kui ma õieti mäletan siis lõpuka jäi mulle msn 9 beta!
Lapakaks HP ja Vista !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 16:35:46 vasta tsitaadiga

webcammil mingit driverit vms pole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 09.09.2008 16:43:50 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
webcammil mingit driverit vms pole?

webcamera on sisseehitatud camera HP pavilionil! Vahest töötab kuid tihedamini mitte,ehk siis mingi kala ujub sees....arvan et satub mingise programmiga konflicti või midagi !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 17:12:59 vasta tsitaadiga

Draiver peab ikka olema!
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 09.09.2008 17:51:59 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Draiver peab ikka olema!

kuskohast ma seda vaatan uuendan mida tegema pean?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 17:54:41 vasta tsitaadiga

no mul oli näiteks ordi läpakaga kaasas webcami driver
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 18:44:45 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Draiver peab ikka olema!

kuskohast ma seda vaatan uuendan mida tegema pean?

Device Manager (kiirtee on WinKey + Pause, ja siis vasakult Tasks alt esimene valik icon_wink.gif). Seal peaks olema "Imaging Devices", kui seal on kollane hoiatusmärk, ei toimi see seade korralikult.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 20:10:04 vasta tsitaadiga

Kui Vistaga (home premium 32bit) läpaka ostsin, siis sai suure hooga enamus mittevajalikke protsesse kinni keeratud.
Nüüd aga, kui hakkasin Media Centerit kasutama, selgus kurb tõsiasi, et ilmselt on ka midagi selle proge toimimiseks vajalikku ära kägistatud.

Oskab keegi ehk öelda, mis protsessid peaks MC jaoks avatud olema? Mul ta sinder jookseb lihtsalt kinni mingi aja jooksul (restart progele ja kõik kordub taas icon_smile.gif )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 21:16:03 vasta tsitaadiga

whoa... uuendasin läppari graafikakaardi draiverid ära ja preformance rating tõusis 3,8 pealt 4,0 peale \o/
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 22:34:20 vasta tsitaadiga

Tegin omale ühest filmist koopia kõvakettale ja ei saa seda nüüd maha kustuda. Vista muudkui hädaldab oma "permissioniga". Varem ei ole sellist asja täheldanud. Olen ainuke kasutaja ja peakski kõik õigused olemas olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 00:21:17 vasta tsitaadiga

murjam kirjutas:
Tegin omale ühest filmist koopia kõvakettale ja ei saa seda nüüd maha kustuda. Vista muudkui hädaldab oma "permissioniga". Varem ei ole sellist asja täheldanud. Olen ainuke kasutaja ja peakski kõik õigused olemas olema.

Take Ownership kasuta thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 18:45:46 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas täna soovis Vista x64 Ultimate veel kellelgi restarti peale uuenduse tõmbamist? Tegin restardi, loading bari ärajooksmise järel jooksis veel eraldi registrisse kirjutamise aken ja siis masin käivitus "configuring updates" kirjaga. Nüüd on olukord selline, et just oli 2 hard crashi selliselt, et aknad hakkasid üksteise järel Not Respondima, lõpuks pilt kadus üldse ära ja ette jäi must ekraan hiirekursoriga. Praegu on masin püsti, aga vahetevahel hakkab kursor ujuma ja "warpib" üle ekraani aegluubis.

Midagi muud pole peale pannud.

eile öösel läksid updated automaagiliselt masinale selga.
hommikuks oli masin pilditu.

nüüd lükkasin uuesti tööle, töötab...

vista ultimate x64

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 19:57:34 vasta tsitaadiga

keegi kasutab, on kasutanud Vista Home Basicut? Plaan osta üks sülearvuti(hind on odavam kui sama arvuti Home Premiumiga ja ka osta oleks mugavam) , millega see kaasas. kasutama hakataks internet office, filmide vaatamine/muusika kuulamine, tundub, et selle jaoks piisav, kuigi kärbitud on võrreldes Home Premiumiga päris palju. kui kellelgi kogemusi kirjutaks veidi kas Basic lihtsamaks kasutuseks on OK(näiteks mõni väike asi mis väga segab ja puudu on vms)? ms-i lehel Vistade võrdluses pole linnukest "Best choice for laptops..." ees icon_rolleyes.gif milles see väljendub.
Tänan vastuste eest icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 20:45:58 vasta tsitaadiga

laptopile on basic vast parem isegi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 20:49:34 vasta tsitaadiga

rewer, aero on puudu, mis on kindlasti suur asi paljudele.
siin täpsemalt: http://www.microsoft.com/windows/windows-vista/compare-editions/default.aspx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 22:11:37 vasta tsitaadiga

aero ilus muidugi, aga arvatavasti saab ka ilma hakkama. seda võrdlust olen vaadanud, suurim puudus tundub backup ja mobility center´i puudumine(?). muu võiks ju olla aga inimene kes arvuti ostab ei kasutaks neid arvatavasti(SIdeShow, DVD Maker jne).
mõtlesin just, et äkki keegi kasutanud ja puudu mõni asi mida seal võrdluses pole välja toodud ja on segav(kui muidugi on midagi sellist).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 22:21:05 vasta tsitaadiga

aero läpaka peal on niigi kahtlane variant.
backup ja mobility center on asjad, mida eriti vaja ei lähe.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 22:34:25 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
aero läpaka peal on niigi kahtlane variant.
backup ja mobility center on asjad, mida eriti vaja ei lähe.


Uue Lenovo R500 peal on Vista koos aerode ja kellade ja viledega 5+ thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 13.09.2008 00:52:29 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
londiste kirjutas:
aero läpaka peal on niigi kahtlane variant.
backup ja mobility center on asjad, mida eriti vaja ei lähe.


Uue Lenovo R500 peal on Vista koos aerode ja kellade ja viledega 5+ thumbs_up.gif

Saan järgmine/ülejärgmine nädal SL400 kätte siis võin selle kohta ka kommenteerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 01:40:51 vasta tsitaadiga

jätke jama, kui läpakas vähegi asi on, on Aero ikkagi ilus asi - võid ju arvata küll, et tilulilu aga kui juba kasutanud oled, ega muud ei taha ka....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 10:47:00 vasta tsitaadiga

ilus või mitte, mälu- ja voolutarve tõusevad. esimene rohkem kui teine.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 188, 189, 190  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.