Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 17:51:23 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Tänu plasma madalale resole ei tohiks eriti vahet olla VGA ja HDMI ühenduse pildikvaliteedis kui just meetri kauguselt ei hakka ekraani puurima.


Testisin just Pana 42PV80P mudeliga 3 kaablit. VGA on ilusam kui s-video aga DVI-d HDMI kaabli vastu ta kuidagi ei saa. Pilt ei ole mitte lihtsalt teravam meetri kauguselt vaid igast asendist. VGA reso, mis kuvas kõige kvaliteetsema pildi telerisse oli 1024 x768

HDMI otsa panin teleri külge ja DVI-d arvutisse. Videokaart ati 2600 seeriast. Teler sisse, arvuti käima ja automaatselt leiti 1680 x 1050 telerisse ja pilt silmnähtavalt parem. Proovisin jooksutada 720p materjali mis netist saada ning enam ei saa kahelda kumba juhet kahe masina vahel hoida tuleb. Pana plasma pilt on tõeliselt positiivselt üllatanud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 01:47:54 vasta tsitaadiga

ma paar kuud tagasi otsin 42pfl7603 lcd, väga mõnus on, samas mõte on see, et paneks selle magamistuppa koos digiboxiga ja ostaks elutuppa uue ja suurema, sellise variandi, et ei oleks enam digiboxi vaja, vaid oleks mpeg4 toetav teler + siis see kaardimoodul, mida niiöelda tasuliste "väärtkanalite" jaoks vaja on, on see võimalik või ainult minu fantaasia?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 09.08.2008 01:52:11 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
ma paar kuud tagasi otsin 42pfl7603 lcd, väga mõnus on, samas mõte on see, et paneks selle magamistuppa koos digiboxiga ja ostaks elutuppa uue ja suurema, sellise variandi, et ei oleks enam digiboxi vaja, vaid oleks mpeg4 toetav teler + siis see kaardimoodul, mida niiöelda tasuliste "väärtkanalite" jaoks vaja on, on see võimalik või ainult minu fantaasia?

Täiesti võimalik.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighter
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2002




sõnum 09.08.2008 12:29:10 vasta tsitaadiga

Minu aasta vanal Samsung LE32S81-l on tekkinud 4:3 "ääred", paremal häiriv, vasakul vaevu märgatav. Tea mis tegema peaks, garantii alla need ei lähe?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 12:32:04 vasta tsitaadiga

Võibolla proovid mingit proget jooksutada 16:9 formaadis, mis vahetab kiirelt erinevat värvi piksleid näiteks 12 tundi järjest.. Ehk see aitab. Natuke imelik, et lcd ekraanil need tekkinud on.. Plasma pidi selle koha pealt nõrk olema.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighter
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2002




sõnum 09.08.2008 20:08:37 vasta tsitaadiga

Huvitav mis selle efekti nimi on, pole tegu ju burn-ini ega image persistence-iga, vaid lihtsalt äärtes on toonierinevus. Aga tundub et ööseks läheb mingi kirju proge tööle igatahes, tänud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 09.08.2008 22:56:42 vasta tsitaadiga

Winampil selline tore plugin nagu Milkdrop vms. Kasuta seda täisekraanil.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 10.08.2008 13:40:55 vasta tsitaadiga

Plaanin soetada endale uut LCD tv'd . Mida arvate nendest http://www.pixmania.com/ee/ee/973157/art/toshiba/42xv503dg-lcd-television.html?form=4#tech-specs , http://www.pixmania.com/ee/ee/969046/art/philips/37pfl5603d-lcd-television.html ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 10.08.2008 14:41:12 vasta tsitaadiga

kas see mitte koos mpeg4 toetusega pole ? http://www.pixmania.com/ee/ee/950774/art/philips/37pfl5603h-lcd-television.html?form=100#tech-specs
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 10.08.2008 15:49:53 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
kas see mitte koos mpeg4 toetusega pole ? http://www.pixmania.com/ee/ee/950774/art/philips/37pfl5603h-lcd-television.html?form=100#tech-specs

H-mudelid on.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 11.08.2008 22:57:34 vasta tsitaadiga

See on samuti mpeg4 avc dvb-t tuuneriga. http://www.pixmania.com/ee/ee/1072939/art/toshiba/regza-42xv515dg-lcd-telev.html
Muide, need Toshibad on päris kobedad pillid selle raha eest. avforums'is on suht mammutteema antud seeria kohta.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XXL
HV kasutaja
XXL

liitunud: 20.06.2003




sõnum 12.08.2008 10:39:07 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
See on samuti mpeg4 avc dvb-t tuuneriga. http://www.pixmania.com/ee/ee/1072939/art/toshiba/regza-42xv515dg-lcd-telev.html


On kellelgi kogemust antud aparaadiga, tundub päris tore pill olema aga kuidas suudab tavalist kaabel tv signaali edastada?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 15:26:36 vasta tsitaadiga

Nii, kopeerin selle postituse ka siia teemasse:

tsitaat:
Norras [kus on kasutusel MPEG-4] aksepteeritud telerid:

Panasonic:
TH-42PZ800E, TH-50PZ800E, TH-58PZ800E, TH-65PZ800E

Sony:
Bravia W3000, X3000 og X3500,KDL32W4000K, KDL40W4000K, KDL46W4000K, KDL52W4000K, KDL40W4210AEP, KDL46W4210AEP, KDL40W4220AEP, KDL46W4220AEP, KDL40W4230AEP, KDL46W4230AEP, KDL26E4000AEP, KDL26E4020AEP, KDL32E4000AEP, KDL32E4020AEP, KDL40E4000AEP, KDL40E4020AEP, KDL26V4500K, KDL32V4500K, KDL37V4500K, KDL32V4710AEP, KDL32V4720AEP, KDL32V4730AEP
seega need vastuvõtuseadmed peaks ka meil toimima


Loomulikult pole need ainsad MPEG-4 toega telerid, aeg väh. Norras on need (väidetavalt icon_razz1.gif) aksepteeritud, seega mingi kindlus peaks olema icon_rolleyes.gif

Mõtlesin, et võiks koostada MPEG4 toega telerite listi, aga tootjad on ses suhtes info jagamisega suht kitsid, vähemalt veebilehtedel.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 16:54:35 vasta tsitaadiga

Endal kaa plaan osta ikkagi mingi korralik lcd aga kas seda on mõtet teha enne laser tehnoloogja tulekut?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 13.08.2008 18:53:32 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Endal kaa plaan osta ikkagi mingi korralik lcd aga kas seda on mõtet teha enne laser tehnoloogja tulekut?

Telerit on alati põhjus osta vastavalt vajadusele, kui ikka vana töötab korralikult siis ei ole just pointi. Kui aga tahad suuremat siis on jälle point olemas. Aga see pole küll mingi põhjus ostmata jätta, kuna uuem tehnoloogia tuleb peale, sest tehnika areneb kogu aeg ning nii jäädki ootama paremat. Raha kokkuhoiu mõttes võiks osta mitte viimase põlvkonna tippmudeli, vaid pisut vanema, ega see pilt teab mis palju parem pole uuemal.


viimati muutis MarekSäde 13.08.2008 22:00:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 13.08.2008 21:28:10 vasta tsitaadiga

Oskab keegi umbes prognoosida mis hinnaga 50" plasma hd ready teleka võiks talvel kätte saada? beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 22:03:18 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Oskab keegi umbes prognoosida mis hinnaga 50" plasma hd ready teleka võiks talvel kätte saada? beer_yum.gif

Jõuluale 9999.- oleks ju ilus icon_razz1.gif
Hetkel pakutakse neid 15999-ga, 9999 oleks vast liialt optimistlik, aga kuskil 13-14 kanti peaks küll hinnad liikuma.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 11:34:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kommentaari anda sellise Philips'i mudeli kohta nagu Philips 42" LCD TV 42PFL5603D. Kas selles on sees mpeg4 tüüner või mitte?
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 12:27:48 vasta tsitaadiga

olka, mõned postid üleval pool on kirjas icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 12:32:59 vasta tsitaadiga

ai sorry icon_redface.gif
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ettan
HV kasutaja
Ettan

liitunud: 29.02.2004




sõnum 14.08.2008 20:46:33 vasta tsitaadiga

Jõudis just 32PFL7603H philips koju, praegu üritan õhudigit panna, aga sound on, pilti pole. On see teema kuskilt läbi käinud või teab keeg mis tegema peaks?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 11:18:28 vasta tsitaadiga

Ju siis pole MPEG4 võimelist digituunerit seal sees!? Kuigi eespool olevate postituste järgi peaks H seeria mudelid seda omama...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 15.08.2008 11:21:38 vasta tsitaadiga

Kusagilt jäi silma, et telku maavaliku alt tuleb valida Prantsusmaa...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 11:57:28 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Kusagilt jäi silma, et telku maavaliku alt tuleb valida Prantsusmaa...

vanasti sai iga asja õigesti tööle saamiseks valida finland kuna asus kõige lähemal... nii igasugustes seadmetes kella õigeks saamiseks ning pal standardid jms sätted. nüüd tuleb mõelda kus tehniliselt sama lahendus töös on, tõepoolest prantslased kasutavad ju ka dvb-t mpeg4 peal.

PS. Kas eestisse pole sama seadust oodata kus müüjad peavad just MPEG4 digile sobilikke telereid müüma. Prantsusmaal keelati ilma õige digiboxita, ehk paneelisaasta müük ära. Mõnes mõttes oleks muidugi meil kasulik ka odavamaid ilma boxita telereid müüa kuna satipiraatlus on kohutavalt suur aga tehnikat mittetundvatel inimestel on silme eest kirju ja ei mõista mida osta. Vähemalt tehti nüüd "digilevi" kaubamärk.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ettan
HV kasutaja
Ettan

liitunud: 29.02.2004




sõnum 15.08.2008 12:30:44 vasta tsitaadiga

jep panin prantsusmaa peale ja toimib icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 13:43:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
PS. Kas eestisse pole sama seadust oodata kus müüjad peavad just MPEG4 digile sobilikke telereid müüma. Prantsusmaal keelati ilma õige digiboxita, ehk paneelisaasta müük ära. Mõnes mõttes oleks muidugi meil kasulik ka odavamaid ilma boxita telereid müüa kuna satipiraatlus on kohutavalt suur aga tehnikat mittetundvatel inimestel on silme eest kirju ja ei mõista mida osta. Vähemalt tehti nüüd "digilevi" kaubamärk.


See oleks absurdne.
Mida teevad need sajad tuhanded inimesed, kes elavad paneelmajades (kaabel-tv) või eramajades (viasati pann) ning ei tunne mingit huvi sisseehitatud digiboksiga teleka pärast kallima hinna maksmise vastu kui oleks võimalik integreeritud digiboksi arvelt raha säästa?
Hakkavad Lätist telekat tooma?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo36
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2007




sõnum 15.08.2008 14:37:42 vasta tsitaadiga

Sooviks teada kas sellel telekal on mpeg 4 ? link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 14:54:21 vasta tsitaadiga

Kristo36, ma väga kahtlen, kas tal see on. Väga suure tõenäosusega mitte icon_cry.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 15:53:30 vasta tsitaadiga

Kristo36, ei ole kindlasti, see on väga vana mudel.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo36
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2007




sõnum 15.08.2008 17:00:15 vasta tsitaadiga

Tänud teile mõlemale 1dumbpcuser ja WerteX kiire vastuse eest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 15.08.2008 17:22:38 vasta tsitaadiga

Kristo36 kirjutas:
Sooviks teada kas sellel telekal on mpeg 4 ?


Kui eelistuseks on Samsung, siis tuleks hästivarustatud poodidest nõuda näiteks neid mudeleid:
LE**A676 (32, 37, 40, 46)
LE**A466 (26 ja up)
full HD LE**A568 (32 ja up)
ja plasma PS42A466
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aps74
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2008 17:28:05 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
Kristo36 kirjutas:
Sooviks teada kas sellel telekal on mpeg 4 ?


Kui eelistuseks on Samsung, siis tuleks hästivarustatud poodidest nõuda näiteks neid mudeleid:
LE**A676 (32, 37, 40, 46)
LE**A466 (26 ja up)
full HD LE**A568 (32 ja up)
ja plasma PS42A466


Aga kui netist vaadata siis pole nagu eesti firmades 26 tollist LE**A466 saada?Kuskohast seda oleks võimalik soetada?Kas on ka 22 tolliseid SamsungI LCD-telereid millel digipox sees oleks?Sain nagu aru, et LE**A466-l on digipox sees?Või tehke selgeks mida see MPG-4 täpsemalt tähendab?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 16.08.2008 18:19:20 vasta tsitaadiga

aps74 kirjutas:
Aga kui netist vaadata siis pole nagu eesti firmades 26 tollist LE**A466 saada?Kuskohast seda oleks võimalik soetada?Kas on ka 22 tolliseid SamsungI LCD-telereid millel digipox sees oleks?Sain nagu aru, et LE**A466-l on digipox sees?Või tehke selgeks mida see MPG-4 täpsemalt tähendab?

Alla 26´´ pole meie digilevile sobilikku kohanud veel.
Saab näiteks sealt 10keek.
Kui suuruse järgi otsid, siis uuri ka: Sony BRAVIA KDL-26V4500
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blacky555
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2006




sõnum 20.08.2008 17:39:46 vasta tsitaadiga

Kuna vana telekas andis just otsad, siis oleks vaja kiiremas korras uut televiisorit. Soovitatavalt 32'' ja full hd.
Lugesin siin natuke seda foorumit ja ei saanudki selgusele, et kui ma olen elioni digitv kilent, siis kas nüüd uut telekat valides pean ka arvestama selle mpeg4 tuuneriga?

Kuskilt pakkumistest jäi silma selline tv: http://www.hdtvorg.co.uk/reviews/lcd/LG_37LG6000.htm

Aga sellel on dvb-t tuuner, et on see siis jama?

Olen pehmelt öeldes võhik, vabandan ette, kui väge loll küsimus on icon_smile.gif

Ah jaa, televiisor on siis mõeldud lihsalt tv vaatamiseks ja dvd vaatamiseks ja vb tekib tulevikus vajadus teda ka arvutiga ühendada, et siis arvutist film nö ümbersuunata telekasse.

Kui keegi oskab mõnda paremat telekat soovitada, siis oleksin ka tänulik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 20:03:05 vasta tsitaadiga

Hinnaklassi sa ei märkinud, aga näiteks Sony KDL37V4500 oleks hea valik: 37'' FullHD, Mpeg4 tüüner sees, hind kuskil 18k ringis. (Sama teleka 32'' versioon 12-13k)
Iseenesest Elioni digitv puhul pole tüüneriga midagi teha, aga kui tulevikus tekib vajadus ilma teenusepakkujata telekat vaadata, siis on tüüner vältimatu.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blacky555
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2006




sõnum 20.08.2008 20:53:05 vasta tsitaadiga

hinnaklass jääks kuskil kuni 25k.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 21:24:51 vasta tsitaadiga

Sony poolelt sellisel juhul KDL40W4000 (Mpeg4), aga kui tüüner oluline ei ole, siis näiteks Philipsi 37PFL9603D

Philipsi H-mudeleid (Mpeg4) kahjuks meie turul veel saada pole.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 21.08.2008 08:54:37 vasta tsitaadiga

ega keegi ei ole huvitatud DVI - HDMI kaablist 10m? Mul on üks üle. Või äkki tahab keegi vahetada 5m vastu?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Front
HV vaatleja

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.08.2008 14:17:29 vasta tsitaadiga

Kuna tekkis vajadus vana CRT telekas välja vahetada uuema pilli vastu, siis püüdsin ennast kurssi viia põhiliste teadmistega HDTV vallas. Enam-vähem nagu pilt selge, aga tahaks siiski targemate käest nõu küsida.

Lühidalt siis tingimustest ja soovidest:
Kuna elutuba üsna valguserikas, siis otsutasin LCD kasuks. Vaatamise kaugus telekast on umbes 2.5..3m, seega soovitav diagonaal oleks 40"..46". Reso võiks olla 1920x1080. Olen Starmani klient ja päris kindlasti ei hakka kunagi oma antenniga pilti püüdma, seega tüüner pole ehk vajalik (saan ma õigesti aru, et DVB-C tüüneriga telekaid ei tehta?). Vaadata tahaks siis enamus ajast TV, DVD, arvuti pilti, tulevikus ka Blue-Rayd. Hinnalagi oleks ehk 20k.
Endale jäi silma selline aparaat: SHARP LC-46X8E LCD. Mida sellest arvate? Oskate ehk midagi paremat soovitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 17:19:45 vasta tsitaadiga

_marek ma just ostsin endale arvutikeskusest Philipsi H-mudeli ja digitüüner töötab nagu vana loom , prantsusmaa seadete alt
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 17:21:08 vasta tsitaadiga

Front kirjutas:
Kuna tekkis vajadus vana CRT telekas välja vahetada uuema pilli vastu, siis püüdsin ennast kurssi viia põhiliste teadmistega HDTV vallas. Enam-vähem nagu pilt selge, aga tahaks siiski targemate käest nõu küsida.

Lühidalt siis tingimustest ja soovidest:
Kuna elutuba üsna valguserikas, siis otsutasin LCD kasuks. Vaatamise kaugus telekast on umbes 2.5..3m, seega soovitav diagonaal oleks 40"..46". Reso võiks olla 1920x1080. Olen Starmani klient ja päris kindlasti ei hakka kunagi oma antenniga pilti püüdma, seega tüüner pole ehk vajalik (saan ma õigesti aru, et DVB-C tüüneriga telekaid ei tehta?). Vaadata tahaks siis enamus ajast TV, DVD, arvuti pilti, tulevikus ka Blue-Rayd. Hinnalagi oleks ehk 20k.
Endale jäi silma selline aparaat: SHARP LC-46X8E LCD. Mida sellest arvate? Oskate ehk midagi paremat soovitada?


DVB-C tuunneriga telekaid on olemas küll, paljudel sonydel näiteks on see sees.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 18:27:18 vasta tsitaadiga

olka, marek mõtles arvatavasti avalikult suuremate poodide ladudes, onoff/euronics/plussmiinus/viva jne.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 19:14:29 vasta tsitaadiga

Ma mõtlen praegusel hetkel tegelikult kõiki Eesti poode ja Arvutikeskuse hinnakirjast ei leidnud ma mitte ühtegi H-mudelit.
Esimesed 32''-sed 9-seeria H-mudelid käisid alles Leviras testimises, turule peaksid jõudma teoreetiliselt septembris.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 21.08.2008 22:22:44 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Ma mõtlen praegusel hetkel tegelikult kõiki Eesti poode ja Arvutikeskuse hinnakirjast ei leidnud ma mitte ühtegi H-mudelit.
Esimesed 32''-sed 9-seeria H-mudelid käisid alles Leviras testimises, turule peaksid jõudma teoreetiliselt septembris.

Ma pole ka peale selle mudeli rohkem näinud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 24.08.2008 01:54:25 vasta tsitaadiga

Kuna pole tõsiselt kursis hetke pakkumistega ja seisuga siis küsin teilt: mis on 8-10k ringis kõige õigem valik?
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 10:56:36 vasta tsitaadiga

inah kirjutas:
idikas kirjutas:
50" Plasma Panasonic TH-50PY800 ca 35K thumbs_up.gif

TH-50PY80 ca 30000 eeki. ei ole mõtet vist 5000 1 lisa hdmi ,ifc(mis soovitatakse välja lülitada) ja täiustatud audio pärast maksta aga jah pana on praegu kindel liider hinna ja kvaliteedi suhtes endal kah TH-42PY80.Ainuke miinus on suur elektri tarbimine


Oled nüüd seda Pana TH-42PY80 mõne aja kasutanud- kas on mingeid uuemaid muljeid-vigasid silma hakanud?
Tundub andmete järgi päris asjalik pill olevat- peab ootama millal G12 paneelid tulevad siis muutub ka hind natuke taskupärasemaks icon_wink.gif
Kuidas on pilt (N: Viasati) kaabli otas- vaevalt et ma kuskilt lähiajal HD signaali välja võluks (aga tulevikus HD signaali tulekul ei tahaks kohe telekat vahetama ka hakata)- pigem ikka tava TV vaatamiseks telerit vaja.

Alternatiiv oleks- TH42PV7P (kuigi erinevast "ooperist") aga hind on tõesti väga odav (9700.-)

Ehk täpsemalt sõnastades- kas Viasati/DVD ja võibolla vahel ka VHS-i icon_redface.gif vaatamiseks on TH-42PY80 raiskamine?
Kas selle signaalivaliku puhul suurt erinevust TH42PV7P ja TH-42PY80 vahel polegi...

Või on veel mõni alternatiiv peale Pana- isiklikult nagu teisi brände väga ei usalda- ja Pioneer käib selgelt üle jõu...
Just arvestades praeguseid signaaliallikaid- kas on suur vahe N: Pans, samsa ja Philipsi toodetud plasmadel?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 11:31:16 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
Oled nüüd seda Pana TH-42PY80 mõne aja kasutanud- kas on mingeid uuemaid muljeid-vigasid silma hakanud?
Tundub andmete järgi päris asjalik pill olevat- peab ootama millal G12 paneelid tulevad siis muutub ka hind natuke taskupärasemaks icon_wink.gif
Kuidas on pilt (N: Viasati) kaabli otas- vaevalt et ma kuskilt lähiajal HD signaali välja võluks (aga tulevikus HD signaali tulekul ei tahaks kohe telekat vahetama ka hakata)- pigem ikka tava TV vaatamiseks telerit vaja.

Alternatiiv oleks- TH42PV7P (kuigi erinevast "ooperist") aga hind on tõesti väga odav (9700.-)

Ehk täpsemalt sõnastades- kas Viasati/DVD ja võibolla vahel ka VHS-i icon_redface.gif vaatamiseks on TH-42PY80 raiskamine?
Kas selle signaalivaliku puhul suurt erinevust TH42PV7P ja TH-42PY80 vahel polegi...

Või on veel mõni alternatiiv peale Pana- isiklikult nagu teisi brände väga ei usalda- ja Pioneer käib selgelt üle jõu...
Just arvestades praeguseid signaaliallikaid- kas on suur vahe N: Pans, samsa ja Philipsi toodetud plasmadel?


Tavatelevisiooni jaoks on PY80 praegusel ajal küll raiskamine.
Kõrvuti mängivad PV80 ja PY80 - SD signaaliga on PV80 isegi selgema pildiga, sest pikselite arv kattub signaali resoga paremini.
Kui usud sellesse, et lähitulevikus meil HD kanalid levima hakkavad, võid osta PY80, aga minu arvates on mõistlik osta see telekas, mis ennast just praegu kõige paremini õigustab, sest teades selle sektori hinnalangusi uute mudelite väljatulekuga - FullHD plasma võid paari aasta pärast juba võileivaraha eest soetada.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 25.08.2008 12:43:58 vasta tsitaadiga

Ma ootan OLED telekad ära thumbs_up.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 22:07:24 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
marli1 kirjutas:
Oled nüüd seda Pana TH-42PY80 mõne aja kasutanud- kas on mingeid uuemaid muljeid-vigasid silma hakanud?
Tundub andmete järgi päris asjalik pill olevat- peab ootama millal G12 paneelid tulevad siis muutub ka hind natuke taskupärasemaks icon_wink.gif
Kuidas on pilt (N: Viasati) kaabli otas- vaevalt et ma kuskilt lähiajal HD signaali välja võluks (aga tulevikus HD signaali tulekul ei tahaks kohe telekat vahetama ka hakata)- pigem ikka tava TV vaatamiseks telerit vaja.

Alternatiiv oleks- TH42PV7P (kuigi erinevast "ooperist") aga hind on tõesti väga odav (9700.-)

Ehk täpsemalt sõnastades- kas Viasati/DVD ja võibolla vahel ka VHS-i icon_redface.gif vaatamiseks on TH-42PY80 raiskamine?
Kas selle signaalivaliku puhul suurt erinevust TH42PV7P ja TH-42PY80 vahel polegi...

Või on veel mõni alternatiiv peale Pana- isiklikult nagu teisi brände väga ei usalda- ja Pioneer käib selgelt üle jõu...
Just arvestades praeguseid signaaliallikaid- kas on suur vahe N: Pans, samsa ja Philipsi toodetud plasmadel?


Tavatelevisiooni jaoks on PY80 praegusel ajal küll raiskamine.
Kõrvuti mängivad PV80 ja PY80 - SD signaaliga on PV80 isegi selgema pildiga, sest pikselite arv kattub signaali resoga paremini.
Kui usud sellesse, et lähitulevikus meil HD kanalid levima hakkavad, võid osta PY80, aga minu arvates on mõistlik osta see telekas, mis ennast just praegu kõige paremini õigustab, sest teades selle sektori hinnalangusi uute mudelite väljatulekuga - FullHD plasma võid paari aasta pärast juba võileivaraha eest soetada.

mul endal on kodus elion digitv ja dreambox800 hd .Kõik oleneb mida vaadata jah sd signaal on päris jama siin oleneb muidugi veel tv kanali algallikast samas 3m. pealt on sd enamvähem ja veel kui pilt on 16:9 siis on pilt parem .sati pealt on võimalus mul vaadata viasat easti kah ainuke mis pildilt hea on tv1000 premium ja üldse 16:9 formaadis kanalid .HD on muidugi super ausalt öeldes kui hd vaatad ei taha enam sd vaadata.häirib teleka juures see et plasmal on ekraani ees klaas mis on natuke häiriv päeval kui päike paistab seevastu lcd-l on matt ekraan,elektrit võtab päris palju aga vähemalt ei ole talvel korteris külm icon_biggrin.gif Lõpuks arvan et jah tava sd vaatamiseks on ehk pv 80 parem kuna tal on 1366 x 768 pikslit näitab nii öelda vähem digi müra välja aga noh ise otsusta
PS . dvd -si ei vaata üldse nii et oska kommenteerida
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 09:01:19 vasta tsitaadiga

TH42PV7P- reso (1024×768 px) on ju sel juhul veelgi lähemal "tava" TV siganaalile- ehk oleks siis mõistlikum hoopis see?
Hetkel saaks seda ju hinnaga ca 9800.- ja kuna HD signaali hetkel pole (arvan et seda ei tule ka paari lähema aasta jooksul)
On ehk kellelgi võrdlusbaasi ka TH42PV7P kohta- kuidas on pilt SD signaaliga võrreldes mõne FullHD või näiteks TH42PV80-ga?
Või ehk isegi TH37PV7- pilt sellel ju veelgi "tihedam" kuna sama reso on mahutatud väiksemale paneelile- kuid hinnavahet hetkel 37" ja 42 G10 panelidel pole?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.