Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 210, 211, 212  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SvP
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2002




sõnum 07.08.2008 16:24:45 vasta tsitaadiga

Ootan, näpp suus, kuniks 4870 1GB benchid tulevad, et rahuliku südamega nentida: "No misma's ütlesin," ja ära tellida. 8)
_________________
Kõik tüdrukud on head, aga kust need kurjad naised tulevad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 17:07:25 vasta tsitaadiga

Ei tea, mis 4870 1GB hinnaks võiks tulla?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2008 17:23:07 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Ei tea, mis 4870 1GB hinnaks võiks tulla?

Eks ta sinna 3800-4200.- vahemikku peaks jääma arvestades mis hinnad välismaal on icon_wink.gif .Hoopis veidram on see,et teste pole veel icon_eek.gif icon_neutral.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 17:26:56 vasta tsitaadiga

~3800 oleks loogilisem, soomes 4k täpselt ja seal alati kallim olnud.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 07.08.2008 18:10:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
TruePlaya, tõmba vähem võimaitea... täiesti haige vend ikka. Mõttega sa vaidled siin teiste inimestega kui ise riistvarast kottigi ei jaga thumbs_down.gif Klokid masina üle, CPU kohta mingit infot ei näita jne ja siis väidad, et noo raudpolt on kiirem, <b>piixu</b> küll.

Kodus tegin tohutult igasugu teste, keegi võiks nüüd hakata 4850, 4870CF-ga teste laskma, saaks SLI-ga kodus testida kah ja uurida, mis vahe on fps-is.
Proseks jääb siis E8500 4GHz ja mälud 800MHz 5-5-5-18 vms


Tra mine piixu karvane...su post on sama mõttetu kui sa ise, mis vahet sel on palju mu CPU on OCitud see siin kõige väiksem asi siin idikas, seda võin öelda sama palju kui kasutajal, kes viskas HD4850 benchmarke. Mine hõõru peaga vastu maad!!!

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 18:15:47 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Mine hõõru peaga vastu maad!!!

icon_biggrin.gif Geniaalne. Pole sõnu. Kohe teine päev.

Keegi 4870x2 testidest teab midagi?

_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 18:18:41 vasta tsitaadiga

Paal lehte tagasi oli imo paar testi linki...
Google aitab ka alati ofc...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 07.08.2008 18:20:00 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Mis toimub siin,9 päevaga üle 300 posti ja ikka sama jutt 8)

Märk sellest, et HV kasutajaid juurde tekkinud ja nad ei sa aru mis värk on...sellest ka need postitused.
Kas rivatunerile tuli see 4***seeria ära või veel tulemas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2008 18:29:15 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
wanawoll kirjutas:
Mis toimub siin,9 päevaga üle 300 posti ja ikka sama jutt 8)

Märk sellest, et HV kasutajaid juurde tekkinud ja nad ei sa aru mis värk on...sellest ka need postitused.
Kas rivatunerile tuli see 4***seeria ära või veel tulemas icon_rolleyes.gif

Pole veel Augusti keskpaik icon_exclaim.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 07.08.2008 19:11:25 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
TruePlaya, tõmba vähem võimaitea... täiesti haige vend ikka. Mõttega sa vaidled siin teiste inimestega kui ise riistvarast kottigi ei jaga thumbs_down.gif Klokid masina üle, CPU kohta mingit infot ei näita jne ja siis väidad, et noo raudpolt on kiirem, <b>piixu</b> küll.

Kodus tegin tohutult igasugu teste, keegi võiks nüüd hakata 4850, 4870CF-ga teste laskma, saaks SLI-ga kodus testida kah ja uurida, mis vahe on fps-is.
Proseks jääb siis E8500 4GHz ja mälud 800MHz 5-5-5-18 vms



-E8500@4GHz 1,25v Socket 775
-Club3D 4870 512Mb
-Gigabyte 4870 512MB
-2*2Gb A-Data OC 800+

Run #1- DX9 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 51,33
Run #1- DX10 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 48,655
Run #1- DX9 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 50,755
Run #1- DX10 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 33,37

Eriti muljetavaldav 4870CF Crysises muidugi ei ole. Muudes mängudes see eest küll.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 19:12:45 vasta tsitaadiga

windsurfer kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
Proovi XP peal..

Homme saan lasta. pole praegu ketast kuhu XP panna. Üritan mälu ka juurde hankida, saaks normaalsemalt võrrelda tulemusi. thumbs_up.gif

Lasin täna XP SP3 peal crysis benchi, nagu eile lubasin.
Spoiler Spoiler Spoiler

Prosed olid meil trueplayaga samal klokil. Minul 2gb mälu temal, 4gb
Tulemus 3FPSi kõrgem, kui klokitud 8800GTSil
Ati on avg fpsi järgi tugevam. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Pealegi 4850 teeb vantage skoorides 8800gts le pikalt ära
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 19:28:06 vasta tsitaadiga

keegi crysis crossfire testi veel teinud pole ? 4870+4850+5 FPS ? icon_razz.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 20:43:35 vasta tsitaadiga

Abi vaja veits. Eemaldasin eelmise videokaardi 8800gts driverid, võtsin kaardi välja, panin gigabyte hd4870 sisse, jõudsin desktoppi, kõik korras ja installisin driveri. Tegi restardi ära ja kõik on meeeletult aeglane, hiir liigub tõks tõks tõks (iga liikumise vahel oli umbes 2-3 sekundit) ja no nii uimast arvutit pole ma ennem näinud.

Siis läksin safe mode ja lasin driveri maha. Kui tagasi desktopil, kõik absoluutselt korras, seega viga on driverites.
No mida ma tegema pean nüüd?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.08.2008 20:48:03 vasta tsitaadiga

Milliseid Catalyst drivereid üldse kasutasid? Sinu probleem sobituks ilmselt paremini siia või siia teemasse.

viimati muutis CoiL 07.08.2008 20:49:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 20:49:00 vasta tsitaadiga

proovisin nii plaadil olevaid kui 8.7, esimesena proovisin netist tõmmatud 8.7

Ja miks ta lubab mul hetkel (hetkel pole mul ühtegi vid driverit peal) lubab uninstallida ati catalyst? kuidas see võimalik on , kuigi mul pole praegu midagi peal, huvipärast panin siis uninstall (olid valida install ja uninstall vahel) ning uninstallib lõputult praegu. aahhh aidake.!


viimati muutis Stabby 07.08.2008 20:51:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 07.08.2008 20:49:38 vasta tsitaadiga

NET framework installitud?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.08.2008 20:51:46 vasta tsitaadiga

proovi 8.7 beta ka siis ära:
http://www.pctreiber.net/filebase_redirect.php?fid=7569 (Vista)
http://www.pctreiber.net/filebase_redirect.php?fid=7568 (XP)

e: .NET framework on sul eelnevalt ikka installitud?

e: jõuti juba enne küsida icon_biggrin.gif

e3: Vista installib automaatselt driverid!


viimati muutis CoiL 07.08.2008 20:52:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 20:53:17 vasta tsitaadiga

oot vaatan net framework

Aga vistal peaks ju net framework 3.0 olema defaultis juba?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2008 21:34:01 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
oot vaatan net framework

Aga vistal peaks ju net framework 3.0 olema defaultis juba?

Vistal see juba def peal jah.Pole vaja eraldi installidagi.Pigem tundub,et ehk ei eemaldanud kõiki nvidia driverite riismeid korralikult ära icon_wink.gif .Lase driver sweeperiga safe modes veel üle ja siis tavarežiimis lase uusimad Catalysti omad peale.Või siis juhindu sellest: http://www.tweakguides.com/ATICAT_1.html

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 21:47:32 vasta tsitaadiga

No sama jama ju!! icon_evil.gif icon_evil.gif Proovisin 8.6 drivereid ka, vahet pole mis versiooon on, sama sama koguaega,
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2008 21:58:21 vasta tsitaadiga

väike windowsi reinstallipoiss aitab hädast välja
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 22:04:14 vasta tsitaadiga

No mul ju 320gb kõvaketas asju täis, ei kujuta ettegi et kõike uuesti hakken tegema, on 500gb väline kõvaketas olemas küll, kuid mis kasu mul sellest kui vista kopeerib kiirusel vähem kui 10MB/sec....suurte failide korral 3 MB/sec
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 07.08.2008 22:15:04 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
No mul ju 320gb kõvaketas asju täis, ei kujuta ettegi et kõike uuesti hakken tegema, on 500gb väline kõvaketas olemas küll, kuid mis kasu mul sellest kui vista kopeerib kiirusel vähem kui 10MB/sec....suurte failide korral 3 MB/sec


os-i tuleks hoida oma pardi peal. Mul on 40 giggersit xp jaoks eraldatud ja kärab väga hästi. Ülejäänud värgid (loe mängud etc) on eri hdd peale ära jaotatud.
aga läks vist OT-ks kätte.

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 22:23:08 vasta tsitaadiga

ot:
Stabby kirjutas:
No mul ju 320gb kõvaketas asju täis, ei kujuta ettegi et kõike uuesti hakken tegema, on 500gb väline kõvaketas olemas küll, kuid mis kasu mul sellest kui vista kopeerib kiirusel vähem kui 10MB/sec....suurte failide korral 3 MB/sec

Osta mu 1 kuu vana WD 750GB ketas ära ja probleemid kaovad icon_biggrin.gif Lihtsalt on üle ja ei lähe vaja, garantii täitsa olemas.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 22:25:18 vasta tsitaadiga

Mul on 2 partitsiooni, C: peal on OS ja D: peal on mängud. Et kas siis D: jääb alles?

Samas, miks teistel sellist asja pole? On ju teisigi, kes vahetavad nt nvidialt atile, ja ma ju tegin kõik õigesti, uninstallisin nvidia kaardi driverid, võtsin kaardi välja jne. Ma arvan, et peab saama kuidagi selle tööle ilma reinstallita.


viimati muutis Stabby 07.08.2008 22:27:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 22:26:57 vasta tsitaadiga

kui ainult C ketast formaadid siis D ketast aka partitsiooni ei puuduta. Ise pead vaatama lihtsalt et vale osa peeneks ei lase
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 22:28:10 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Mul on 2 partitsiooni, C: peal on OS ja D: peal on mängud. Et kas siis D: jääb alles?


Jah.


Edit: Angel jõudis ette.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 22:33:21 vasta tsitaadiga

Samas, miks teistel sellist asja pole? On ju teisigi, kes vahetavad nt nvidialt atile, ja ma ju tegin kõik õigesti, uninstallisin nvidia kaardi driverid, võtsin kaardi välja jne. Ma arvan, et peab saama kuidagi selle tööle ilma reinstallita.

praegu siin 640 resoga istun.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 22:35:00 vasta tsitaadiga

Kusjuures, nagu kasutaja tahanteada ütles, et peale mingi asja installi, ära tee restarti vaid tee shut down ja siis pane arvuti käima. Restarti tehes pidid osad asjad mällu alles jääma ja tänu sellele võib tekkida konflikte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 07.08.2008 22:49:35 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
mis vahet sel on palju mu CPU on OCitud see siin kõige väiksem asi siin idikas,
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2008 22:53:10 vasta tsitaadiga

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=195996
HD4870 CrossFire

Crysis GPU 1680x1050 / Very High / NoAA / Vista64 = 29fps
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Re-tested with the 8.8 beta drivers. They improved my scores quite a bit. 3dMark03 is back where it should be and Crysis very high gave me a big surprise

Crysis - DX10 - Vista64 - 1680x1050 - VeryHigh - NoAA - 40.3FPS
Spoiler Spoiler Spoiler


päris hea fps boost on tulemas.. X2-e launch uksetaga
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 22:55:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, miks GPU-Z 0.2.6 näitab GPU Load 99%, KUI driver on installitud, kuid kui driver ei ole installitud, siis näitab 0% ehk idle.

Sellepärast ongi nii aeglane, et gpu load on 99%, aga miks ta nii kõrge on siis kui driver installitud?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2008 23:10:31 vasta tsitaadiga

vaata task managerist mis asjad töötavad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 23:22:23 vasta tsitaadiga

Task manager ei näita ju infot GPU kohta, ainult CPU , memory jne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 07.08.2008 23:32:58 vasta tsitaadiga

No ma ei tea aga lase igaksjuhuks NV physx maha,praegu sul seda vaja pole ju.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 23:34:58 vasta tsitaadiga

ammu juba lastud...
ei no jah tore, pidin ikka mina see olema kellel kõik piixu läheb, peab reinstallima siis OS'i.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 07.08.2008 23:40:35 vasta tsitaadiga

No mida .. ,sul Device Manageris kõik korras,küsimärke pole. Lasid äkki koos vana video draiveritega emaplaadi omad ka maha,üks NV kõik ju icon_confused.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 23:42:58 vasta tsitaadiga

Stabby, lase uus os peale, jäädki seda viga otsima muidu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 08.08.2008 00:43:22 vasta tsitaadiga

Stabby, ei tea, kas juba öeldud, aga äkki oleks mõnest driveritest puhastavast programmist abi?[driver cleaner etc...] icon_smile.gif
EDIT: sest paras jura oleks ju hakata nullist Vistaliseerima arvutit, mitte arvates, et sellega hakkama ei saaks.

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 10:05:47 vasta tsitaadiga

Olen juba ülevalpool kirjutanud et proovisin driver cleaner pro, driver sweeperiga ka
Siiski kõige veidram on ju see et GPU load on 99%, no mis loogiline seletus sellel on? Peab ikka midagi väga valesti olema, et kohe kui DRIVERi peale paned, tuleb sama efekt nagu 3 crysise mängu korraga jooksmas icon_rolleyes.gif

Mingit algaja õpetust pole kuidas partile reinstalli teha? pole kunagi varem vaja läinud icon_redface.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.08.2008 12:30:52 vasta tsitaadiga

paned winni plaadi sisse ja BIOS`st valis 1st boot device DVD-ROM. Edasi kui oskad lugeda siis ei tohiks probleeme tulla. Saad ilusti valida mis parti eraldi formattida ja kuhu OS installida jne.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 08.08.2008 13:47:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=195996
HD4870 CrossFire

Crysis GPU 1680x1050 / Very High / NoAA / Vista64 = 29fps
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Re-tested with the 8.8 beta drivers. They improved my scores quite a bit. 3dMark03 is back where it should be and Crysis very high gave me a big surprise

Crysis - DX10 - Vista64 - 1680x1050 - VeryHigh - NoAA - 40.3FPS
Spoiler Spoiler Spoiler


päris hea fps boost on tulemas.. X2-e launch uksetaga


Proovisin ka 8.8betad ära:
8.7
Run #1- DX10 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 33,37

8.8 beta
Run #1- DX10 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 40,615

4870CF- fps-i boost on tõesti vägagi märgatav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 16:38:18 vasta tsitaadiga

Kuidas 1 kaardiga on ? Sama FPS , mis ennem ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2008 16:45:32 vasta tsitaadiga

RV730 comes with 320 stream processors
4600 seeria
512MB GDDR3
128bit
320SP
750Mhz Core/900Mhz Mem

Peaks roppodav tulema icon_smile.gif .
Siiski vaesemate inimeste peale mõeldes võiks ikka 256bit olla.Muidu nagu vähe mõttetu 512MB sinna toppida icon_rolleyes.gif .Küllap tuleb sellest 2 versiooni.Teine versioon madalamate klokkidega ja 256MB icon_rolleyes.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 21:38:36 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=195996
HD4870 CrossFire

Crysis GPU 1680x1050 / Very High / NoAA / Vista64 = 29fps
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Re-tested with the 8.8 beta drivers. They improved my scores quite a bit. 3dMark03 is back where it should be and Crysis very high gave me a big surprise

Crysis - DX10 - Vista64 - 1680x1050 - VeryHigh - NoAA - 40.3FPS
Spoiler Spoiler Spoiler


päris hea fps boost on tulemas.. X2-e launch uksetaga


Crysis ei tõmba...aga "boost" icon_razz.gif
I want that beast... icon_wink.gif

(krt. mu 8800GTS SLI on selle "koosluse" hale vari ainult... icon_redface.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 21:44:20 vasta tsitaadiga

Nonii targad mehed, tegin OS reinstalli ning sama jama, peale driveri installi ja rebooti kohe sama jama.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 08.08.2008 21:48:51 vasta tsitaadiga

Proovi siis kaarti kuskil mujal masinas, kui ei ole kuskil proovida siis pead poodi tagasi minema garantiise icon_wink.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 21:52:31 vasta tsitaadiga

Äkki ei ühildu see emaplaadiga vms?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 08.08.2008 21:56:20 vasta tsitaadiga

Sul nVidia kiviga mobo w? Siis täitsa võimalik jah...kui GTS töötas normaalselt..
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.08.2008 22:06:06 vasta tsitaadiga

Stabby, Kindel, et see GPU load 99% GPU-Z-i bug pole?3D Margid on korras?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 210, 211, 212  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.