|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SvP
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2002
|
07.08.2008 16:24:45
|
|
|
Ootan, näpp suus, kuniks 4870 1GB benchid tulevad, et rahuliku südamega nentida: "No misma's ütlesin," ja ära tellida. 8)
_________________ Kõik tüdrukud on head, aga kust need kurjad naised tulevad? |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
07.08.2008 17:07:25
|
|
|
Ei tea, mis 4870 1GB hinnaks võiks tulla?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.08.2008 17:26:56
|
|
|
| ~3800 oleks loogilisem, soomes 4k täpselt ja seal alati kallim olnud.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
07.08.2008 18:10:57
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
TruePlaya, tõmba vähem võimaitea... täiesti haige vend ikka. Mõttega sa vaidled siin teiste inimestega kui ise riistvarast kottigi ei jaga Klokid masina üle, CPU kohta mingit infot ei näita jne ja siis väidad, et noo raudpolt on kiirem, <b>piixu</b> küll.
Kodus tegin tohutult igasugu teste, keegi võiks nüüd hakata 4850, 4870CF-ga teste laskma, saaks SLI-ga kodus testida kah ja uurida, mis vahe on fps-is.
Proseks jääb siis E8500 4GHz ja mälud 800MHz 5-5-5-18 vms |
Tra mine piixu karvane...su post on sama mõttetu kui sa ise, mis vahet sel on palju mu CPU on OCitud see siin kõige väiksem asi siin idikas, seda võin öelda sama palju kui kasutajal, kes viskas HD4850 benchmarke. Mine hõõru peaga vastu maad!!!
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
07.08.2008 18:15:47
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
| Mine hõõru peaga vastu maad!!! |
Geniaalne. Pole sõnu. Kohe teine päev.
Keegi 4870x2 testidest teab midagi?
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
07.08.2008 18:18:41
|
|
|
Paal lehte tagasi oli imo paar testi linki...
Google aitab ka alati ofc...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
07.08.2008 18:20:00
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| Mis toimub siin,9 päevaga üle 300 posti ja ikka sama jutt 8) |
Märk sellest, et HV kasutajaid juurde tekkinud ja nad ei sa aru mis värk on...sellest ka need postitused.
Kas rivatunerile tuli see 4***seeria ära või veel tulemas
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005
|
07.08.2008 19:11:25
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
TruePlaya, tõmba vähem võimaitea... täiesti haige vend ikka. Mõttega sa vaidled siin teiste inimestega kui ise riistvarast kottigi ei jaga Klokid masina üle, CPU kohta mingit infot ei näita jne ja siis väidad, et noo raudpolt on kiirem, <b>piixu</b> küll.
Kodus tegin tohutult igasugu teste, keegi võiks nüüd hakata 4850, 4870CF-ga teste laskma, saaks SLI-ga kodus testida kah ja uurida, mis vahe on fps-is.
Proseks jääb siis E8500 4GHz ja mälud 800MHz 5-5-5-18 vms |
-E8500@4GHz 1,25v Socket 775
-Club3D 4870 512Mb
-Gigabyte 4870 512MB
-2*2Gb A-Data OC 800+
Run #1- DX9 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 51,33
Run #1- DX10 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: High ~~ Overall Average FPS: 48,655
Run #1- DX9 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 50,755
Run #1- DX10 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 33,37
Eriti muljetavaldav 4870CF Crysises muidugi ei ole. Muudes mängudes see eest küll.
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
07.08.2008 19:12:45
|
|
|
| windsurfer kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
| Proovi XP peal.. |
Homme saan lasta. pole praegu ketast kuhu XP panna. Üritan mälu ka juurde hankida, saaks normaalsemalt võrrelda tulemusi.  |
Lasin täna XP SP3 peal crysis benchi, nagu eile lubasin.
Spoiler 
Prosed olid meil trueplayaga samal klokil. Minul 2gb mälu temal, 4gb
Tulemus 3FPSi kõrgem, kui klokitud 8800GTSil
Ati on avg fpsi järgi tugevam.
Pealegi 4850 teeb vantage skoorides 8800gts le pikalt ära
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
07.08.2008 20:43:35
|
|
|
Abi vaja veits. Eemaldasin eelmise videokaardi 8800gts driverid, võtsin kaardi välja, panin gigabyte hd4870 sisse, jõudsin desktoppi, kõik korras ja installisin driveri. Tegi restardi ära ja kõik on meeeletult aeglane, hiir liigub tõks tõks tõks (iga liikumise vahel oli umbes 2-3 sekundit) ja no nii uimast arvutit pole ma ennem näinud.
Siis läksin safe mode ja lasin driveri maha. Kui tagasi desktopil, kõik absoluutselt korras, seega viga on driverites.
No mida ma tegema pean nüüd?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
07.08.2008 20:48:03
|
|
|
Milliseid Catalyst drivereid üldse kasutasid? Sinu probleem sobituks ilmselt paremini siia või siia teemasse.
viimati muutis CoiL 07.08.2008 20:49:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
07.08.2008 20:49:00
|
|
|
proovisin nii plaadil olevaid kui 8.7, esimesena proovisin netist tõmmatud 8.7
Ja miks ta lubab mul hetkel (hetkel pole mul ühtegi vid driverit peal) lubab uninstallida ati catalyst? kuidas see võimalik on , kuigi mul pole praegu midagi peal, huvipärast panin siis uninstall (olid valida install ja uninstall vahel) ning uninstallib lõputult praegu. aahhh aidake.!
viimati muutis Stabby 07.08.2008 20:51:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
07.08.2008 20:49:38
|
|
|
| NET framework installitud?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
07.08.2008 20:53:17
|
|
|
oot vaatan net framework
Aga vistal peaks ju net framework 3.0 olema defaultis juba?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
07.08.2008 21:47:32
|
|
|
No sama jama ju!! Proovisin 8.6 drivereid ka, vahet pole mis versiooon on, sama sama koguaega,
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.08.2008 21:58:21
|
|
|
| väike windowsi reinstallipoiss aitab hädast välja
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
07.08.2008 22:04:14
|
|
|
| No mul ju 320gb kõvaketas asju täis, ei kujuta ettegi et kõike uuesti hakken tegema, on 500gb väline kõvaketas olemas küll, kuid mis kasu mul sellest kui vista kopeerib kiirusel vähem kui 10MB/sec....suurte failide korral 3 MB/sec
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
07.08.2008 22:15:04
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| No mul ju 320gb kõvaketas asju täis, ei kujuta ettegi et kõike uuesti hakken tegema, on 500gb väline kõvaketas olemas küll, kuid mis kasu mul sellest kui vista kopeerib kiirusel vähem kui 10MB/sec....suurte failide korral 3 MB/sec |
os-i tuleks hoida oma pardi peal. Mul on 40 giggersit xp jaoks eraldatud ja kärab väga hästi. Ülejäänud värgid (loe mängud etc) on eri hdd peale ära jaotatud.
aga läks vist OT-ks kätte.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
07.08.2008 22:23:08
|
|
|
| ot: |
| Stabby kirjutas: |
| No mul ju 320gb kõvaketas asju täis, ei kujuta ettegi et kõike uuesti hakken tegema, on 500gb väline kõvaketas olemas küll, kuid mis kasu mul sellest kui vista kopeerib kiirusel vähem kui 10MB/sec....suurte failide korral 3 MB/sec |
Osta mu 1 kuu vana WD 750GB ketas ära ja probleemid kaovad Lihtsalt on üle ja ei lähe vaja, garantii täitsa olemas. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
07.08.2008 22:25:18
|
|
|
Mul on 2 partitsiooni, C: peal on OS ja D: peal on mängud. Et kas siis D: jääb alles?
Samas, miks teistel sellist asja pole? On ju teisigi, kes vahetavad nt nvidialt atile, ja ma ju tegin kõik õigesti, uninstallisin nvidia kaardi driverid, võtsin kaardi välja jne. Ma arvan, et peab saama kuidagi selle tööle ilma reinstallita.
viimati muutis Stabby 07.08.2008 22:27:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.08.2008 22:26:57
|
|
|
kui ainult C ketast formaadid siis D ketast aka partitsiooni ei puuduta. Ise pead vaatama lihtsalt et vale osa peeneks ei lase
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
07.08.2008 22:28:10
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| Mul on 2 partitsiooni, C: peal on OS ja D: peal on mängud. Et kas siis D: jääb alles? |
Jah.
Edit: Angel jõudis ette.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
07.08.2008 22:33:21
|
|
|
Samas, miks teistel sellist asja pole? On ju teisigi, kes vahetavad nt nvidialt atile, ja ma ju tegin kõik õigesti, uninstallisin nvidia kaardi driverid, võtsin kaardi välja jne. Ma arvan, et peab saama kuidagi selle tööle ilma reinstallita.
praegu siin 640 resoga istun.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
07.08.2008 22:35:00
|
|
|
| Kusjuures, nagu kasutaja tahanteada ütles, et peale mingi asja installi, ära tee restarti vaid tee shut down ja siis pane arvuti käima. Restarti tehes pidid osad asjad mällu alles jääma ja tänu sellele võib tekkida konflikte.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
07.08.2008 22:49:35
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
| mis vahet sel on palju mu CPU on OCitud see siin kõige väiksem asi siin idikas, |
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.08.2008 22:53:10
|
|
|
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=195996
HD4870 CrossFire
Crysis GPU 1680x1050 / Very High / NoAA / Vista64 = 29fps
Spoiler 
| tsitaat: |
| Re-tested with the 8.8 beta drivers. They improved my scores quite a bit. 3dMark03 is back where it should be and Crysis very high gave me a big surprise |
Crysis - DX10 - Vista64 - 1680x1050 - VeryHigh - NoAA - 40.3FPS
Spoiler 
päris hea fps boost on tulemas.. X2-e launch uksetaga
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
07.08.2008 22:55:25
|
|
|
Kas keegi teab, miks GPU-Z 0.2.6 näitab GPU Load 99%, KUI driver on installitud, kuid kui driver ei ole installitud, siis näitab 0% ehk idle.
Sellepärast ongi nii aeglane, et gpu load on 99%, aga miks ta nii kõrge on siis kui driver installitud?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.08.2008 23:10:31
|
|
|
| vaata task managerist mis asjad töötavad
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
07.08.2008 23:22:23
|
|
|
Task manager ei näita ju infot GPU kohta, ainult CPU , memory jne
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
07.08.2008 23:32:58
|
|
|
| No ma ei tea aga lase igaksjuhuks NV physx maha,praegu sul seda vaja pole ju.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
07.08.2008 23:34:58
|
|
|
ammu juba lastud...
ei no jah tore, pidin ikka mina see olema kellel kõik piixu läheb, peab reinstallima siis OS'i.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
07.08.2008 23:40:35
|
|
|
No mida .. ,sul Device Manageris kõik korras,küsimärke pole. Lasid äkki koos vana video draiveritega emaplaadi omad ka maha,üks NV kõik ju
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
07.08.2008 23:42:58
|
|
|
| Stabby, lase uus os peale, jäädki seda viga otsima muidu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
08.08.2008 00:43:22
|
|
|
Stabby, ei tea, kas juba öeldud, aga äkki oleks mõnest driveritest puhastavast programmist abi?[driver cleaner etc...]
EDIT: sest paras jura oleks ju hakata nullist Vistaliseerima arvutit, mitte arvates, et sellega hakkama ei saaks.
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
08.08.2008 10:05:47
|
|
|
Olen juba ülevalpool kirjutanud et proovisin driver cleaner pro, driver sweeperiga ka
Siiski kõige veidram on ju see et GPU load on 99%, no mis loogiline seletus sellel on? Peab ikka midagi väga valesti olema, et kohe kui DRIVERi peale paned, tuleb sama efekt nagu 3 crysise mängu korraga jooksmas
Mingit algaja õpetust pole kuidas partile reinstalli teha? pole kunagi varem vaja läinud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
08.08.2008 12:30:52
|
|
|
| paned winni plaadi sisse ja BIOS`st valis 1st boot device DVD-ROM. Edasi kui oskad lugeda siis ei tohiks probleeme tulla. Saad ilusti valida mis parti eraldi formattida ja kuhu OS installida jne.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005
|
08.08.2008 13:47:24
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=195996
HD4870 CrossFire
Crysis GPU 1680x1050 / Very High / NoAA / Vista64 = 29fps
Spoiler 
| tsitaat: |
| Re-tested with the 8.8 beta drivers. They improved my scores quite a bit. 3dMark03 is back where it should be and Crysis very high gave me a big surprise |
Crysis - DX10 - Vista64 - 1680x1050 - VeryHigh - NoAA - 40.3FPS
Spoiler 
päris hea fps boost on tulemas.. X2-e launch uksetaga |
Proovisin ka 8.8betad ära:
8.7
Run #1- DX10 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 33,37
8.8 beta
Run #1- DX10 1680x1050 AA=No AA, 32 bit test, Quality: VeryHigh ~~ Overall Average FPS: 40,615
4870CF- fps-i boost on tõesti vägagi märgatav
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.08.2008 16:38:18
|
|
|
| Kuidas 1 kaardiga on ? Sama FPS , mis ennem ?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
08.08.2008 21:38:36
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=195996
HD4870 CrossFire
Crysis GPU 1680x1050 / Very High / NoAA / Vista64 = 29fps
Spoiler 
| tsitaat: |
| Re-tested with the 8.8 beta drivers. They improved my scores quite a bit. 3dMark03 is back where it should be and Crysis very high gave me a big surprise |
Crysis - DX10 - Vista64 - 1680x1050 - VeryHigh - NoAA - 40.3FPS
Spoiler 
päris hea fps boost on tulemas.. X2-e launch uksetaga |
Crysis ei tõmba...aga "boost"
I want that beast...
(krt. mu 8800GTS SLI on selle "koosluse" hale vari ainult...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
08.08.2008 21:44:20
|
|
|
| Nonii targad mehed, tegin OS reinstalli ning sama jama, peale driveri installi ja rebooti kohe sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
08.08.2008 21:48:51
|
|
|
Proovi siis kaarti kuskil mujal masinas, kui ei ole kuskil proovida siis pead poodi tagasi minema garantiise
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
08.08.2008 21:52:31
|
|
|
| Äkki ei ühildu see emaplaadiga vms?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
08.08.2008 21:56:20
|
|
|
Sul nVidia kiviga mobo w? Siis täitsa võimalik jah...kui GTS töötas normaalselt..
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
08.08.2008 22:06:06
|
|
|
Stabby, Kindel, et see GPU load 99% GPU-Z-i bug pole?3D Margid on korras?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|