|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
17.02.2008 23:14:01
ATi RV770 aka HD4K seeria |
|
|
Kuna esimene korralik inff väljas siis võiks teema teha.
Muidu hakatakse teisi teemasid solkima.
ATI Radeon HD 4000 seeria tuleb siis välja kuskil Q2 lõpus/Q3 algus.
2TFLOPS:
| tsitaat: |
RV770 will break 1TFLOPS, while the R700, with two RV770, should be capable of twice that, more than 2TFLOPS. This is higher than what he had expected, but then again the core frequencies are also higher than expected. All cores are made by TSMC and their 55nm process. We're still trying to hunt down more reliable information on the design of the "core". |
Lubatakse GDDR5:
| tsitaat: |
| The information published elsewhere suggests that ATI will use GDDR5 to a great extent, which surprise us a little. On the other hand, ATI may know something about GDDR5 that we don't (we would be surprised otherwise). RV770 has GDDR5 support, but whether ATI will actually use it remains to be seen. GDDR4 with most of the high-end cards is a highly likely scenario. The frequencies suggested here are actually lower than what good GDDR4 chips are capable of. |
32 TMU-s:
| tsitaat: |
| The number of TMUs have finally been increased, actually doubled, to 32 with RV770, while RV740 sports 24 TMUs, and the low-end RV710 has 8 TMUs. Don't bother getting upset with the 256-bit memory bus because it will not become any kind of bottleneck. The only time it might be even close to that is when you're pouring liquid nitrogen into the container and have the GPU running at +50% of stock frequency, which will happen though. |
Lõpuks ometi siis üle 1GHz peal töötav GPU(kuigi nvidial SP juba kõrgemal).
GDDR 2200MHz (4400MHz) on ka võimas aga selleks ajaks suht võimalik.
Tundub, et tuleb kõva võitlus Nvidia ja ATI vahel.
Voolutarve on ka suht inimlik.
http://www.nordichardware.com/news,7356.html
http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20080121140756_AMD_Reportedly_On_Track_with_Next_Generation_Graphics_Chips.html
http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=5675&Itemid=1
http://en.expreview.com/?p=182
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
17.02.2008 23:30:01
|
|
|
| hetkel on kõik need lekked puhas väljamõeldis
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
18.02.2008 00:03:29
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| hetkel on kõik need lekked puhas väljamõeldis |
Kohe kindlasti mitte kõik!!
Aga 100% tõsi see ka pole aga eks näis.
Üldiselt läheb suht täppi.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
18.02.2008 00:09:35
|
|
|
| Q2 lõpp, 3 algus? Suht hästi isegi. Loodame et jõuab siis kah selleks ajaks nagu lubatud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
18.02.2008 20:04:04
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| Q2 lõpp, 3 algus? Suht hästi isegi. Loodame et jõuab siis kah selleks ajaks nagu lubatud. |
No sahinad on juba pikemat aega olnud, et kuskil aasta keskel (juuni-juuli) peaks need välja tulema. Samas neis andmetes midagi ebainimlikku nagu pole, et neid mitte uskuda. Kuigi see DDr4400 tundub natuke liiga suur hüpe . Loodetavasti on ka peale shaderite jms lisamise ning takti tõstmise neid ka efektiivsemaks muudetud.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.02.2008 22:18:55
|
|
|
A-Circus., Pentium 4 to Core 2 Duo oli ka suur hüpe, aga ikkagi toimus
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
19.02.2008 11:47:33
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
A-Circus., Pentium 4 to Core 2 Duo oli ka suur hüpe, aga ikkagi toimus  |
OT: Kas see hüpe mitte Pentium 4 > Pentium Dual Core > Core > Core 2 välja ei näinud? parandage kui eksin
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
19.02.2008 12:06:22
|
|
|
| tonx kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
A-Circus., Pentium 4 to Core 2 Duo oli ka suur hüpe, aga ikkagi toimus  |
OT: Kas see hüpe mitte Pentium 4 > Pentium Dual Core > Core > Core 2 välja ei näinud? parandage kui eksin |
Ei olnud nii.
Kõigepealt tulid Core 2 Duo'd, hiljem kärbitud Pentium DC prosed.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
19.02.2008 13:11:22
|
|
|
täiesti offtopic.. a mis see teema siis ikka muud on..
tqz, mis need 65nm preslerid ja 90nm prescotti baasil dualcore pentium d-d siis on?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
19.02.2008 13:27:02
|
|
|
Jutt käis Conroe-põhistest Pentium Dual Core prosedest, mitte Netburstil põhinevatest Pentium D-dest. Vähemalt nii sain mina aru.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
19.02.2008 17:16:08
|
|
|
| Winterwind, üks on "Pentium D" (see sitem variant) ja teine "Pentium Dual Core". Käks erinevat nime ju.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
19.02.2008 19:11:19
|
|
|
[/quote]
Kuigi see DDr4400 tundub natuke liiga suur hüpe [/quote]
Ei saanud aru mida selle all mõtlesid.Kas mälusid või kaardi mudelit?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.02.2008 19:15:35
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
Kuigi see DDr4400 tundub natuke liiga suur hüpe |
Ei saanud aru mida selle all mõtlesid.Kas mälusid või kaardi mudelit?[/quote]
Mina ei näe seal midagi ulmelist,ongi juba paras aeg,et GDDR5 välja tuua.
ATI võttis GDDR4 ka varakult kasutusse.
_________________ Ära siia kliki
viimati muutis G80 19.02.2008 19:16:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
19.02.2008 19:16:10
|
|
|
| rycyve, graafikakaardi mälu jah mõtles ilmselgelt. Ja paranda tsitaat õigeks.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
19.02.2008 19:38:50
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| rycyve, graafikakaardi mälu jah mõtles ilmselgelt. Ja paranda tsitaat õigeks. |
Ei teadnudki,et kaardi mälu on ddr4400.Varem oli ikka gddr2,3,4.
Tahtsin lihtsalt öelda,et ATI-l juba ammu GDDR4 kasutusel aga kasutaja G80 jõudis selle ära mainida.Lihtsalt tahtsin seda tsitaati parandada,et kui tulevikus keegi loeb siis ei aja segadusse.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.02.2008 23:44:00
|
|
|
See jutt käib vist siia
Jutujärgi saab Juunis või Juulis päris palju nalja saama
If German site called HARTWARE.NET is to be believed, AMDs next generation of Radeon graphics cards could be released as early as June this year. According to the site, an AMD roadmap it has managed to acquire shows seven upcoming cards, the Radeon HD 4450, Radeon HD 4470, Radeon HD 4650, Radeon HD 4670, Radeon HD 4850, Radeon HD 4870, and Radeon HD 4870 X2. The 4400 cards will apparently feature 40 stream processors, the 4600 cards will have 240 and the 4800 cards will have 480 (with the X2 featuring 960 overall, 480 on each core). There is no firm indication of clock speeds, but the 4600 and 4800 cards are expected to run somewhere between 800MHz and 1050MHz depending on the model, ranging from 128MB of DDR2 to 1GB of GDDR5 memory. However, there are no details of which cards will be released when, just that the initial launch could be sometime in June. Remember that this information might not be completely reliable and shouldnt be interpreted as firm facts.
http://www.hartware.de/news_44085.html
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
20.02.2008 00:20:58
|
|
|
Täitsa piix... krt miks need kaardid kõik suht lühikeste launch`ide vahega tulevad... niimoodi raske ju osta... tekib isu uuem ära oodata
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
20.02.2008 00:24:45
|
|
|
Eks need esimesed uudised yks suur mull ole nagu alati aga julgen loota, et ATIle on head ajad tulemas. Kui Nvidia 9800GTX t6esti G92 baasil on siis v6ib ATI isegi highend turul end osaliselt maksma panna.
Olekski juba aeg 8800GTXilt kui parimalt singlechip kaardil koht 2ra v6tta ja miks mitte ka Nvidia yheksandale seeriale p2he astuda.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
20.02.2008 01:18:12
Re: ATI RV770 aka HD4K seeria |
|
|
| G80 kirjutas: |
GDDR 2200MHz (4400MHz) on ka võimas aga selleks ajaks suht võimalik.
|
Tuletan kahtlejatele meelde Samsungi GDDR5 mälude specce. Kuni 24GB/s per kiip, ATI 512bit mälusiiniga kaardile saaks neid panna 16. Ribalaius tuleks neil settingutel 384GB/s ja kiirus peaks selle saavutamiseks olema 3000MHz (6GHz DDR). Arvata võib, et ATi piirdub siiski madalama 4,4GHz või pigem isegi 4GHz mäluga. Viimane variant annaks 512bit mälusiini puhul ribalaiuseks ilusa numbri 256GB/s.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
20.02.2008 09:30:50
Re: ATI RV770 aka HD4K seeria |
|
|
| erick kirjutas: |
| Tuletan kahtlejatele meelde Samsungi GDDR5 mälude specce. Kuni 24GB/s per kiip, ATI 512bit mälusiiniga kaardile saaks neid panna 16. Ribalaius tuleks neil settingutel 384GB/s ja kiirus peaks selle saavutamiseks olema 3000MHz (6GHz DDR). Arvata võib, et ATi piirdub siiski madalama 4,4GHz või pigem isegi 4GHz mäluga. Viimane variant annaks 512bit mälusiini puhul ribalaiuseks ilusa numbri 256GB/s. |
gDDR5 on tõesti vägagi võimalik, ATI 256bitine laius koos 2200(4400) Mhz on tegelikult gddr5 jaoks tavaline, jääb ruumi ka overclockingu jaoks.
ATI võttis gddr4 esimesena kasutusele, seega peaks ta ka gddr5 esimesena oma kaartidele panema. gddr5 kiipide tootmine peaks algama 2008. aasta veebruaris (testkiibid jagati ATIle välja juba aasta alguses või eelmise aasta lõpus), juuniks peaks neid kiipe olema piisavalt
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
20.02.2008 11:21:04
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
Täitsa piix... krt miks need kaardid kõik suht lühikeste launch`ide vahega tulevad... niimoodi raske ju osta... tekib isu uuem ära oodata  |
Siis jääbki raha rohkem järgi ning seda on võimalik millegi mõistlikuma peale kasutada .
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.02.2008 14:08:53
|
|
|
| Vaadates nvidia 9 seeria teemat ja seda siis peaks Atil olema hea võimalus tõusta nvidia ees taas ette, vaadates oodatavate kaartide näitajaid.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
23.02.2008 20:00:37
|
|
|
Radeon HD 4870
Core clock 1050mhz
Memory clock 2200mhz(GDDR5)
Shader units 480
Täiesti haige
Tunnen nvidiale kaasa hetkel. Algul oli küll tore kuulda, et nvidia kavatseb oma 1TFLOPS kätte saada, aga siin käib jutt juba 2TFLOPSist
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
23.02.2008 22:17:34
|
|
|
Kuna nvidia 9-seeria on totaalne inimeste mõnitamine, siis loodan südamest, et ATI-l õnnestub uus seeria välja tuua kiiresti ning et kõik töötaks hästi.
Samas noh R680 on juba 1TFLOPS, 2TFLOPS-i pole palju.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
23.02.2008 22:23:15
|
|
|
Kõige lahedam on vast see, et selle HD 4870 saab panna CF-X
Ehk siis 8TFLOPS?
Ja muidugi ei saa välja jätta ülekellamise potentsiaali
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
23.02.2008 22:31:00
|
|
|
| Degwees kirjutas: |
Kõige lahedam on vast see, et selle HD 4870 saab panna CF-X
Ehk siis 8TFLOPS?
Ja muidugi ei saa välja jätta ülekellamise potentsiaali  |
Ei tea kuidas selle HD 4870X2-ga on aga HD 3870X2 saab panna ainult CF.Ehk siis kui ATI muudatusi ei tee siis 4TFLOPS.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
23.02.2008 22:39:41
|
|
|
jube elajas, mis mul täpselt puudu on.
Ootasin nvidia 9 seeria gtx-i, et saaks upgrade' ära teha, kuid nüüd, kus on teada, et 9 seeria on vaid hädine rahastusprojekt G92 kiibi turjal, tuleb ATI ära oodata.
Igatahes, preagused andmed ati kohta on vägagi lootustandvad
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
23.02.2008 22:54:21
|
|
|
Aa, my bad
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
24.02.2008 12:57:41
|
|
|
ATI HD4K seerial on tõesti igati head väljavaated, sest see 9xxx seeria ei paku midagi uut.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
24.02.2008 13:56:00
|
|
|
Mnjah... mina hetkel veel ei rõõmustaks väga (kuigi tahaks ). Loodan, et HD4K tuleb õigel ajal välja ja töötab ilma probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
24.02.2008 14:02:30
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
Mnjah... mina hetkel veel ei rõõmustaks väga (kuigi tahaks ). Loodan, et HD4K tuleb õigel ajal välja ja töötab ilma probleemideta. |
Väga palju inimesi mõtleb nii, isegi nvidia fännid.
Päris paljud inimesed on ikka vihased/pettund nvidia 9-seeria pärast.
Eriti Crysise mängijad, kes lootsid kiiret kaarti.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.02.2008 14:26:29
|
|
|
| G80, khm, võhikud ikkagi foorumites ahhetavad, et wooow, 9800GTX, how much more powerful it will be than 8800GTX. Im so waiting for this (järgnevad emotikonid).
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
24.02.2008 14:28:20
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| G80, khm, võhikud ikkagi foorumites ahhetavad, et wooow, 9800GTX, how much more powerful it will be than 8800GTX. Im so waiting for this (järgnevad emotikonid). |
Mingi taunid jah ,et ooooooo 9800GTX OMGWOOOFWOAH.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.02.2008 14:36:43
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Mingi taunid jah ,et ooooooo 9800GTX OMGWOOOFWOAH.  |
Nii. Edasi? Vähem möla ja rohkem villa või kuidas see reklaam välja nägigi.
---
Kui nende specidega tuleb, siis saab lõpuks oma 8800GTSi välja vahetada ehk isegi jälle korraliku AMD kaardi vastu. Natuke imelik juba, sama kaart masinas 2006 talvest saadik
EDIT: mul on üsna ükskõik, milline uus Nvidia lipulaev tuleb. Mind huvitab see, et keskklass tuleks võimalikult kiire ja odav mõlema tootja jaoks, nii et oleks ka reaalselt seekord valida enne ostu.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.02.2008 14:50:19
|
|
|
| Scart, ole ei imelik midagi, rahakott võidab.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
10.03.2008 09:30:59
|
|
|
AMD lowers RV770 reference frequencies
| tsitaat: |
| Back in February, figures said that final RV770 would be <50% faster than RV670. Right now, the reference design is somewhere in the range of 40% faster. We're three months from the first unveilment, but the figure is looking quite solid. |
http://www.nordichardware.com/news,7470.html
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
11.03.2008 14:25:47
|
|
|
| HD4870 hind tuleb siis umbes 3kilo kanti ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
11.03.2008 20:42:16
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| HD4870 hind tuleb siis umbes 3kilo kanti ? |
Mille järgi sa seda arvad?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
11.03.2008 21:04:12
|
|
|
millegipärast arvan, et nii 299 taala ehk siis meil koos igasuguste mõnusate juurdehindlustega nii 4K.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
11.03.2008 22:21:42
|
|
|
| Arvan , et mitte :=) pakuks , et 299 taala +18%käibemaksu
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aiff
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.03.2008 14:26:44
|
|
|
Head uudised on siia teemasse vahepeal lisandunud. 32 TMU-d - oli ka viimane aeg. Seda oodati juba 2005 kui X1800 XT välja tuli. Võib arvata, millist fillrate'i pakuvad 32 TMU-d @ ~1GHz. Ootan huviga suve
EDIT: uurisin järele, et 8800 GTX/Ultra omavad juba 64 TMU-d @ 575/612MHz. Niiet suht blah.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
28.03.2008 13:13:57
|
|
|
Ei midagi. Alguses käis jutt Q2 (juuni lõpp), kuid see tundub vägagi ebatõenäoline. Nüüd on hakatud spekuleerima Q3/Q4 aega ehk sama mis uuel nvidial. Hullemad heietavad regilaulu isegi Q1 2009-st. Loodetavasti tuleb ikka 2008 välja, kindlamalt saab öelda siis, kui kaarti on kusagil messil näidatud. Tavaliselt läheb pärast seda nii kuu aega, kui kaart väljas on.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
28.03.2008 13:58:45
|
|
|
Nt mina kes ple eriti mängur ootan selle ati imekaardi ära ja ostan kah sügiseks:D uhke tunne .Loodame ,etATI ei põru läbi
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.03.2008 14:10:06
|
|
|
| eks see reaalne launch ole juuni-august vahel.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|