Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV670 aka HD3K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 09.02.2008 20:29:01 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ei saa sa millegagi seda fani regullida (Nii olen aru saanud teiste hädaldamiste järgi).

Mina enne hädaldasin, aga ma eksisin. Ta ei jookse kindlasti 12v peal kogu aeg. Crysise ajal lükkab paariks sekundiks pöörded üles vahel... Aga mängu ajal ei häiri see absull.
Üldiselt ma olen kastiga ära harjunud, 24/7 magamistoas ei jooksutaks, aga pole vajadust ka.

Mina rivatuneris 'on the fly' pöördeid muuta ei saa. Jätsin ta 'auto' peale, aga austalöeldes ei tea kas pöördeid regullib kaart või rivatuner.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2008 20:36:11 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
mis moodi see emaplaadist sõltub?
kas asi ei olegi ainult vkaardi PCB disainis kinni?

no ei kujuta ette.. ju siis osad plaadid ei saa korralikult video infi kätte või vastupidi ja vent laseb koguaeg fullis.
näiteks see zalmani jahutusega hd3850 512mb regullis oma pöördeid mu vana dfi nf570 mobo peal probleemideta.
jahutusel oli samamoodi 2 juhet ehk siis mõne arust peaks veni pöörete regull võimatu olema
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2008 20:44:45 vasta tsitaadiga

link :: ATI RV770 'On Par' With Expectations

The current state of RV770 of indicates that it should perform up to 50% better than RV670, which is pretty much what we're expecting (since this is the kind of leap you see with every generation...). The best thing about this is that ATI is on schedule for once and we should see the card in June, expect leaked benchmarks in May.

Seda jään küll huviga ootama icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2008 20:48:55 vasta tsitaadiga

isegi kui ati on plaanist ees tuleb kaart siis välja kui amd heaks arvab.
ehk siis kui amd-l parasjagu launchipromoks pappi pole siis launch lükkub edasi.
kuigi jah, kaarti ootan huviga. rv670 on juba igati vinge ning vaevalt rv770 lahjem tuleb.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2008 21:13:47 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
isegi kui ati on plaanist ees tuleb kaart siis välja kui amd heaks arvab.
ehk siis kui amd-l parasjagu launchipromoks pappi pole siis launch lükkub edasi.
kuigi jah, kaarti ootan huviga. rv670 on juba igati vinge ning vaevalt rv770 lahjem tuleb.
AMD pole piisavalt rikas, et head asja edasi lükata....
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2008 22:19:15 vasta tsitaadiga

Kaardiks Club3D HD3870 ja lagib CSS-s samas 3d markid jooksevad kõik puhtalt ning fps näitab css-s 200...milles võib probleem olla? Uusimad driverid peal.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 09.02.2008 22:25:20 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Kaardiks Club3D HD3870 ja lagib CSS-s samas 3d markid jooksevad kõik puhtalt ning fps näitab css-s 200...milles võib probleem olla? Uusimad driverid peal.

serveri ping?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.02.2008 23:00:01 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Kaardiks Club3D HD3870 ja lagib CSS-s samas 3d markid jooksevad kõik puhtalt ning fps näitab css-s 200...milles võib probleem olla? Uusimad driverid peal.

Ilmselt kaks võimalust... 1) serveri ping (olgu fps nii hea kui võimalik ikka võib halva ping`i korral läägida) 2) Proovi CCC`st või mängu settingutest Vsync enable/disable. Näiteks Wolf ET-s X1950PRO-ga oli suur fps aga ilma Vsync-ta läägis.
Vaevalt, et asi videos on. Samuti võib sul mingi saast-protsess taustal joosta millest sa ise ei tea.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.02.2008 12:00:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Oskab ehk keegi rääkida täpsemalt AGP kaardi olemusest? Saadavus peaks nüüd selle kuu sees reaalselt eksisteerima hakkama, tuleks oma vanale masinale see ära osta või on mingeid teisi valikuid? X1950t ei taha, suuremat ämbrit pole kohanud.


http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=250402

Siin foorumis keegi jutustab oma HD3850 AGP kaardist. Arvatakse, et tuleb koos Cat 8.2 selle kuu sees. Igastahes olen ma üks selle kaardi omanikest kui Sapphire selle valja kuulutab kunagi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 22:41:22 vasta tsitaadiga

link :: ComputerBase ATI BIOS Editor 0.9 Beta for ATI Radeon HD 3870 X2

Täitsa piix kui vinge vidin icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kahjuks ainult 3870X2 nagu aru sain,aga 3870 omanikud võiksid proovida äkki töötab 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 10.02.2008 22:48:20 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Täitsa piix kui vinge vidin icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kahjuks ainult 3870X2 nagu aru sain,aga 3870 omanikud võiksid proovida äkki töötab 8)

Sellega saab volti tõsta? icon_eek.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 22:54:00 vasta tsitaadiga



Nuh nii nad väidavad ja alumine rida räägib ka enda eest sellel utiilil icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 10.02.2008 22:54:34 vasta tsitaadiga

Kas Gigabyte HD 3850 Ultra Durable ja Gigabyte GA-P35-DS3R kooslusest on oodata head vendi reguleerimist?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 10.02.2008 23:08:29 vasta tsitaadiga

eee... Ega emaplaat seda ei regulli ju. Ikka video ise.
Või ma sain millegist valesti aru.


wanawoll kirjutas:
Täitsa piix kui vinge vidin icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kahjuks ainult 3870X2 nagu aru sain,aga 3870 omanikud võiksid proovida äkki töötab 8)

HD3870 omanikele on olemas vähemalt kaks editori. Sellega koos siis kolm.

Oskab keegi öelda, mis puhul võetakse kasutusele low power 3D clocks. Sellele versioonile on siis see juurde pandud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 23:36:47 vasta tsitaadiga

Sapphi kodukal ka HD3650 ilmunud, millest ma pole veel varem tuhkagi kuulnud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 11.02.2008 10:53:24 vasta tsitaadiga

olin pikka aega nvidia f4ann, ja ennem ma atist midagi ei arvanud aga see uus HD3870 on vapustav, ja endal see masinas sees tuksumas. thumbs_up.gif
_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2008 20:11:42 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
Oskab keegi öelda, mis puhul võetakse kasutusele low power 3D clocks. Sellele versioonile on siis see juurde pandud.

too on kasutusel siis kui toimub mingi "kergematsorti" mängimine kus pole nn päris maximumi vaja.

e: lähipäevil peaks endale selle gddr3-ga gigabyte hd3870 saama.. eks siis muljetan(kui keegi ette ei jõua)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.02.2008 13:47:23 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
Oskab keegi öelda, mis puhul võetakse kasutusele low power 3D clocks. Sellele versioonile on siis see juurde pandud.


Anaoogne Speedstepi ja C1Ele - kui GPU töötab alla mingi piiri (nt 20%), siis vähendatakse protsessori kiirust ja antakse vähem volte. Tulemuseks on väiksem soojuskadu ja elektritarve idle olekus, kuid load võimsus jääb samaks

ATIl peaks selle tehnoloogia nimi olema PowerPlay (TM)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 19:05:49 vasta tsitaadiga

Kust praegu kõige mõttekam 3850 ja 3870 osta oleks?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/77012/ see on siis ikka kindlalt 512MB? Jahutus mulle meeldib...
...või siis juba 2,6k eest 3870 http://arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=10734 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 19:12:46 vasta tsitaadiga

kui vmod plaanis siis võta odavam. sisuliselt samad kaardid aga 70-l vgpu 0.1v by default kõrgem..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 19:19:46 vasta tsitaadiga

...vmodi võib alati teha, samas 3870 klokkuks siis lõppkokkuvõttes ikkagi kaugemale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 19:20:31 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
samas 3870 klokkuks siis lõppkokkuvõttes ikkagi kaugemale icon_rolleyes.gif

miks? core mõlemal samad, raudselt pannakse samale PCB-le kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 19:26:29 vasta tsitaadiga

Odavamale kaardile siis "kehvema" partii GPU-d ei panda või? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 19:38:39 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Odavamale kaardile siis "kehvema" partii GPU-d ei panda või? icon_rolleyes.gif


Võimalik, kuid see pole alati kindel.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 19:55:25 vasta tsitaadiga

Asi selles, et mul on 3850 GPU 800mhz peal piiratud. Üle selle ei saa "lukus" biosiga kellata. 3870'l läheb core kõrgemale. Mul vähemalt on see samune Zalman ja biose nr on 0.68. Alates 0.71 on uued "lahtised" biosed. Kui saad seda kuidagi kontrollida, siis soovitan võtta selle 3850. Päris korralik loom. Mul läheb mälu 1020mhz peale. Tehtud on biosmod, ehk siis tõstetud moditud biosiga volti ja kellasid.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 20:14:54 vasta tsitaadiga

3dmark 06

CPU: Intel Core 2 Duo E8200 @ 3800MHz / 1.250v
MBD: MSI P35 Neo2-FIR
RAM: 2 x 1024MB A-Data PC2-8500 Extreme Edition @ 950MHz / 5-5-5-15 / 2.1v
GFX: Gigabyte Radeon HD3870 GDDR3 @ def

3DMark Score 11312 3DMarks
SM 2.0 Score 4610
SM 3.0 Score 4984
CPU Score 3425


ehk siis maakeeli GDDR3-ga HD3870 esimene run.
Kaardi nn def klokid on 775/945(1890)

e:
3dmark03

CPU: Intel Core 2 Duo E8200 @ 3800MHz / 1.250v
MBD: MSI P35 Neo2-FIR
RAM: 2 x 1024MB A-Data PC2-8500 Extreme Edition @ 950MHz / 5-5-5-15 / 2.1v
GFX: Gigabyte Radeon HD3870 GDDR3 @ def

3D Mark score 38288


e2:
3dmark05

CPU: Intel Core 2 Duo E8200 @ 3800MHz / 1.250v
MBD: MSI P35 Neo2-FIR
RAM: 2 x 1024MB A-Data PC2-8500 Extreme Edition @ 950MHz / 5-5-5-15 / 2.1v
GFX: Gigabyte Radeon HD3870 GDDR3 @ def

3D Mark score 21150


e3:
üks pilt ka kaardist:


mälud on 1.0ns Qimondad. Zalman ei regulli mu moboga pöördeid seega häkkisin tolle 5v peale.
toiteahel on päris nummi, st ei lähe ilma jahutuseta soojakski.. küll aga vilistavad need mosfetid tsipa full loadi ja 300+ fps korral
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 20:33:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Zalman ei regulli mu moboga pöördeid seega häkkisin tolle 5v peale.


kuidas icon_question.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 20:37:59 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Zalman ei regulli mu moboga pöördeid seega häkkisin tolle 5v peale.


kuidas icon_question.gif

vahetasin ventika ära. mul üks vf700 led jahutus üle, sealt võtsin vendi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 20:40:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Zalman ei regulli mu moboga pöördeid seega häkkisin tolle 5v peale.


kuidas icon_question.gif

vahetasin ventika ära. mul üks vf700 led jahutus üle, sealt võtsin vendi icon_biggrin.gif


ai kuramus, ma lootsin, et said selle default Zalmani 12V pealt 5V peale tööle pandud icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 21:17:27 vasta tsitaadiga

Keegi ei keela toidet ju otse toiteploki 5V siinilt võtta .. või takisti vahele joota. icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 21:53:03 vasta tsitaadiga

Takisti vahele panek muudab füüsikalisi näitajaid. Toite kaabel ei ulatu moboni kohe kuidagi. Samuti toiteotsa paikamine nagu takisti vahele panek muudab ahelas omadusi. Ka garantii kaotaks.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 21:53:40 vasta tsitaadiga

Winterwind, alles sul oli 8800GTS, vahetad ka kaarte nigu sokke icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 13.02.2008 23:28:45 vasta tsitaadiga

Nagu arvata oli. KoosCat 8.2`ga tuli ka sapphire HD 3850 AGP
http://www.sapphiretech.com/us/products/products_overview.php?gpid=211&grp=2

EDIT: Varsti saan kommenteerida seda elukat kui kedagi huvitab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 13.02.2008 23:35:16 vasta tsitaadiga

Jaa, olen väga huvitatud mis skoori saab sinu süsteem 3850 AGP-ga (3dmark06-s). Eriti kui prose defaultis. Suht sarnased süsteemid meil.
Ma sain 7700 vist kõik defaultis. Klokitult 10k.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 14.02.2008 01:34:41 vasta tsitaadiga

Eelmisel nadalal Ordis ostsin Gigabyte Radeon HD3850 512 mb UltraDurable2 Zalman-iga 668/1400 Hynix 1.4 ns . OC - 742/1650.
3Dmark2006 def ~ 10260 (HD3850 256 mb 668/1660 ~ 10580).

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 01:51:29 vasta tsitaadiga

Uus Catalyst 8.2 vähemalt 3DMark06's minu HD 3850 512 mb kaardile vunki juurde ei andnud.
Võrdluseks:
Cat 8.1- summa 12655
Cat 8.2- summa 12646

Tegin küll kummagi driveriga 1 testi, kuid samas vahed on nii väikesed et suhtkoht savi mitu runni teed.

Edit: tegin igavusest 2 runni uute driveritega ja tulemus pea sama 12643 p.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 14.02.2008 03:26:40 vasta tsitaadiga

Miskipärast vista 64 all on tavalise oc-ga crysis panges pidevalt. XP all kõik korras.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 14.02.2008 09:05:49 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
Jaa, olen väga huvitatud mis skoori saab sinu süsteem 3850 AGP-ga (3dmark06-s). Eriti kui prose defaultis. Suht sarnased süsteemid meil.
Ma sain 7700 vist kõik defaultis. Klokitult 10k.


Sa pead silmas , et CPU oleks defaultis või GPU?icon_biggrin.gif X2`te ma 2.0 GHz`ni ei lase icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 09:29:37 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Takisti vahele panek muudab füüsikalisi näitajaid. Toite kaabel ei ulatu moboni kohe kuidagi. Samuti toiteotsa paikamine nagu takisti vahele panek muudab ahelas omadusi. Ka garantii kaotaks.

!?

Mis füüsikalisi omadusi? Jah takistil tekib pingelang, mis omakorda vähendab ventilaatori pöördeid .. see asja eesmärk ongi! Toitekaabli saad ju ise teha. Kas maailmas on vähe juhet? Võta tavaline kõvaketta psitik ning koori üks ots ära ja ühenda 5V liin videokaardi jahuti toitepistikuga. Too peaks 2-pin ostikuga olema? Hea oleks leiaks samasuguse "isase" pistiku ent kui juhtme otsad tinaga ära katta peaks ka saama midagi "isase" moodi .. teip otsa ja läheb icon_lol.gif

Variante on palju, tuleb lihtsalt fantaasial lasta lennata ... 8)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 10:24:15 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Takisti vahele panek muudab füüsikalisi näitajaid. Toite kaabel ei ulatu moboni kohe kuidagi. Samuti toiteotsa paikamine nagu takisti vahele panek muudab ahelas omadusi. Ka garantii kaotaks.


midagi, mida pole vaja joota ja tinutada jne... 12->5,5V@zalman
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 14.02.2008 10:48:04 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Takisti vahele panek muudab füüsikalisi näitajaid. Toite kaabel ei ulatu moboni kohe kuidagi. Samuti toiteotsa paikamine nagu takisti vahele panek muudab ahelas omadusi. Ka garantii kaotaks.


midagi, mida pole vaja joota ja tinutada jne... 12->5,5V@zalman

See ei sobi sellele Gigabiye kaardile. Sellel Zalman-i jahutil on 2-pin pistik icon_wink.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 10:54:40 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
smurfer kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Takisti vahele panek muudab füüsikalisi näitajaid. Toite kaabel ei ulatu moboni kohe kuidagi. Samuti toiteotsa paikamine nagu takisti vahele panek muudab ahelas omadusi. Ka garantii kaotaks.


midagi, mida pole vaja joota ja tinutada jne... 12->5,5V@zalman

See ei sobi sellele Gigabiye kaardile. Sellel Zalman-i jahutil on 2-pin pistik icon_wink.gif


otse jah ei saa, aga kes keelab seda zalmani vidinat modida ja pistiku plastmass osa ära võtta ilma selleta ühendada?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 13:18:41 vasta tsitaadiga

Just lõikad 2-pin ja Zalmanil ühe otsa maha,keerad otsad kokku teip ümber ja ongi otsik mis käib mobole ja piiratud voldiga thumbs_up.gif
Kui raske see ikka olla saab icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 14.02.2008 13:24:34 vasta tsitaadiga

Tegelikult saab nõelaga pistiku puhtalt otsast ära ja otsad saab kenasti molexisse pista. icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 14.02.2008 13:38:37 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Just lõikad 2-pin ja Zalmanil ühe otsa maha,keerad otsad kokku teip ümber ja ongi otsik mis käib mobole ja piiratud voldiga thumbs_up.gif
Kui raske see ikka olla saab icon_lol.gif

Kui juhtmeid lõikama hakkad, siis on seda plaati hiljem hea garantiisse viia. icon_wink.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 13:59:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui juhtmeid lõikama hakkad, siis on seda plaati hiljem hea garantiisse viia.

Mis plaati,GPU-d,aga ok kes kardab pangu vaikselt lisajuhe kahe-sooneag eusa_wall.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 14.02.2008 14:46:25 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Kui juhtmeid lõikama hakkad, siis on seda plaati hiljem hea garantiisse viia.

Mis plaati,GPU-d,aga ok kes kardab pangu vaikselt lisajuhe kahe-sooneag eusa_wall.gif

Trüki viga tahtsin kirjutada kaarti.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 17:39:11 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd jahuge sellest mõttetust jahutuse juhtmest icon_biggrin.gif
HD3870 DDR3 omanikud rääkige hoopis, kuidas kaart klokkub? Vmode pole keegi juba teinud?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 14.02.2008 17:41:49 vasta tsitaadiga

http://www.cpu3d.com/content/view/3906/16/

icon_razz1.gif nüüd peab omale kohe yhe HD3850 ka juurde muretsema
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 00:17:05 vasta tsitaadiga

HD3870 nüüd masinas. Kui 3D peale lükata, siis teeb ikka hirmsat ininat (poolid/konded). Mängisin natuke aega CoD4 fullgraffiga ja temp üle 60C ei läinud. Kast lahti, toas ~23C. Zalmani föön paneb siis ka paraku full pööretel kogu aeg, aga küll selle vastu rohtu leiab 8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV670 aka HD3K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.