|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
09.02.2008 20:29:01
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Ei saa sa millegagi seda fani regullida (Nii olen aru saanud teiste hädaldamiste järgi). |
Mina enne hädaldasin, aga ma eksisin. Ta ei jookse kindlasti 12v peal kogu aeg. Crysise ajal lükkab paariks sekundiks pöörded üles vahel... Aga mängu ajal ei häiri see absull.
Üldiselt ma olen kastiga ära harjunud, 24/7 magamistoas ei jooksutaks, aga pole vajadust ka.
Mina rivatuneris 'on the fly' pöördeid muuta ei saa. Jätsin ta 'auto' peale, aga austalöeldes ei tea kas pöördeid regullib kaart või rivatuner.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.02.2008 20:36:11
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
mis moodi see emaplaadist sõltub?
kas asi ei olegi ainult vkaardi PCB disainis kinni? |
no ei kujuta ette.. ju siis osad plaadid ei saa korralikult video infi kätte või vastupidi ja vent laseb koguaeg fullis.
näiteks see zalmani jahutusega hd3850 512mb regullis oma pöördeid mu vana dfi nf570 mobo peal probleemideta.
jahutusel oli samamoodi 2 juhet ehk siis mõne arust peaks veni pöörete regull võimatu olema
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.02.2008 20:44:45
|
|
|
link :: ATI RV770 'On Par' With Expectations
The current state of RV770 of indicates that it should perform up to 50% better than RV670, which is pretty much what we're expecting (since this is the kind of leap you see with every generation...). The best thing about this is that ATI is on schedule for once and we should see the card in June, expect leaked benchmarks in May.
Seda jään küll huviga ootama
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.02.2008 20:48:55
|
|
|
isegi kui ati on plaanist ees tuleb kaart siis välja kui amd heaks arvab.
ehk siis kui amd-l parasjagu launchipromoks pappi pole siis launch lükkub edasi.
kuigi jah, kaarti ootan huviga. rv670 on juba igati vinge ning vaevalt rv770 lahjem tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.02.2008 21:13:47
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
isegi kui ati on plaanist ees tuleb kaart siis välja kui amd heaks arvab.
ehk siis kui amd-l parasjagu launchipromoks pappi pole siis launch lükkub edasi.
kuigi jah, kaarti ootan huviga. rv670 on juba igati vinge ning vaevalt rv770 lahjem tuleb. |
AMD pole piisavalt rikas, et head asja edasi lükata....
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
09.02.2008 22:19:15
|
|
|
| Kaardiks Club3D HD3870 ja lagib CSS-s samas 3d markid jooksevad kõik puhtalt ning fps näitab css-s 200...milles võib probleem olla? Uusimad driverid peal.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
09.02.2008 22:25:20
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| Kaardiks Club3D HD3870 ja lagib CSS-s samas 3d markid jooksevad kõik puhtalt ning fps näitab css-s 200...milles võib probleem olla? Uusimad driverid peal. |
serveri ping?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
09.02.2008 23:00:01
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| Kaardiks Club3D HD3870 ja lagib CSS-s samas 3d markid jooksevad kõik puhtalt ning fps näitab css-s 200...milles võib probleem olla? Uusimad driverid peal. |
Ilmselt kaks võimalust... 1) serveri ping (olgu fps nii hea kui võimalik ikka võib halva ping`i korral läägida) 2) Proovi CCC`st või mängu settingutest Vsync enable/disable. Näiteks Wolf ET-s X1950PRO-ga oli suur fps aga ilma Vsync-ta läägis.
Vaevalt, et asi videos on. Samuti võib sul mingi saast-protsess taustal joosta millest sa ise ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
10.02.2008 12:00:47
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Oskab ehk keegi rääkida täpsemalt AGP kaardi olemusest? Saadavus peaks nüüd selle kuu sees reaalselt eksisteerima hakkama, tuleks oma vanale masinale see ära osta või on mingeid teisi valikuid? X1950t ei taha, suuremat ämbrit pole kohanud. |
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=250402
Siin foorumis keegi jutustab oma HD3850 AGP kaardist. Arvatakse, et tuleb koos Cat 8.2 selle kuu sees. Igastahes olen ma üks selle kaardi omanikest kui Sapphire selle valja kuulutab kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
10.02.2008 22:48:20
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Täitsa piix kui vinge vidin
Kahjuks ainult 3870X2 nagu aru sain,aga 3870 omanikud võiksid proovida äkki töötab 8) |
Sellega saab volti tõsta?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.02.2008 22:54:00
|
|
|
Nuh nii nad väidavad ja alumine rida räägib ka enda eest sellel utiilil
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hela
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004
|
10.02.2008 22:54:34
|
|
|
| Kas Gigabyte HD 3850 Ultra Durable ja Gigabyte GA-P35-DS3R kooslusest on oodata head vendi reguleerimist?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
10.02.2008 23:08:29
|
|
|
eee... Ega emaplaat seda ei regulli ju. Ikka video ise.
Või ma sain millegist valesti aru.
| wanawoll kirjutas: |
Täitsa piix kui vinge vidin
Kahjuks ainult 3870X2 nagu aru sain,aga 3870 omanikud võiksid proovida äkki töötab 8) |
HD3870 omanikele on olemas vähemalt kaks editori. Sellega koos siis kolm.
Oskab keegi öelda, mis puhul võetakse kasutusele low power 3D clocks. Sellele versioonile on siis see juurde pandud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
10.02.2008 23:36:47
|
|
|
| Sapphi kodukal ka HD3650 ilmunud, millest ma pole veel varem tuhkagi kuulnud.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fatal1ty
HV kasutaja
liitunud: 01.04.2006
|
11.02.2008 10:53:24
|
|
|
olin pikka aega nvidia f4ann, ja ennem ma atist midagi ei arvanud aga see uus HD3870 on vapustav, ja endal see masinas sees tuksumas.
_________________ jou mis värk on |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.02.2008 20:11:42
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, mis puhul võetakse kasutusele low power 3D clocks. Sellele versioonile on siis see juurde pandud. |
too on kasutusel siis kui toimub mingi "kergematsorti" mängimine kus pole nn päris maximumi vaja.
e: lähipäevil peaks endale selle gddr3-ga gigabyte hd3870 saama.. eks siis muljetan(kui keegi ette ei jõua)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.02.2008 13:47:23
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, mis puhul võetakse kasutusele low power 3D clocks. Sellele versioonile on siis see juurde pandud. |
Anaoogne Speedstepi ja C1Ele - kui GPU töötab alla mingi piiri (nt 20%), siis vähendatakse protsessori kiirust ja antakse vähem volte. Tulemuseks on väiksem soojuskadu ja elektritarve idle olekus, kuid load võimsus jääb samaks
ATIl peaks selle tehnoloogia nimi olema PowerPlay (TM)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.02.2008 19:12:46
|
|
|
| kui vmod plaanis siis võta odavam. sisuliselt samad kaardid aga 70-l vgpu 0.1v by default kõrgem..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.02.2008 19:19:46
|
|
|
...vmodi võib alati teha, samas 3870 klokkuks siis lõppkokkuvõttes ikkagi kaugemale
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.02.2008 19:20:31
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
samas 3870 klokkuks siis lõppkokkuvõttes ikkagi kaugemale  |
miks? core mõlemal samad, raudselt pannakse samale PCB-le kah
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.02.2008 19:26:29
|
|
|
Odavamale kaardile siis "kehvema" partii GPU-d ei panda või?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
12.02.2008 19:38:39
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Odavamale kaardile siis "kehvema" partii GPU-d ei panda või?  |
Võimalik, kuid see pole alati kindel.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
12.02.2008 19:55:25
|
|
|
Asi selles, et mul on 3850 GPU 800mhz peal piiratud. Üle selle ei saa "lukus" biosiga kellata. 3870'l läheb core kõrgemale. Mul vähemalt on see samune Zalman ja biose nr on 0.68. Alates 0.71 on uued "lahtised" biosed. Kui saad seda kuidagi kontrollida, siis soovitan võtta selle 3850. Päris korralik loom. Mul läheb mälu 1020mhz peale. Tehtud on biosmod, ehk siis tõstetud moditud biosiga volti ja kellasid.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.02.2008 20:14:54
|
|
|
3dmark 06
CPU: Intel Core 2 Duo E8200 @ 3800MHz / 1.250v
MBD: MSI P35 Neo2-FIR
RAM: 2 x 1024MB A-Data PC2-8500 Extreme Edition @ 950MHz / 5-5-5-15 / 2.1v
GFX: Gigabyte Radeon HD3870 GDDR3 @ def
3DMark Score 11312 3DMarks
SM 2.0 Score 4610
SM 3.0 Score 4984
CPU Score 3425
ehk siis maakeeli GDDR3-ga HD3870 esimene run.
Kaardi nn def klokid on 775/945(1890)
e:
3dmark03
CPU: Intel Core 2 Duo E8200 @ 3800MHz / 1.250v
MBD: MSI P35 Neo2-FIR
RAM: 2 x 1024MB A-Data PC2-8500 Extreme Edition @ 950MHz / 5-5-5-15 / 2.1v
GFX: Gigabyte Radeon HD3870 GDDR3 @ def
3D Mark score 38288
e2:
3dmark05
CPU: Intel Core 2 Duo E8200 @ 3800MHz / 1.250v
MBD: MSI P35 Neo2-FIR
RAM: 2 x 1024MB A-Data PC2-8500 Extreme Edition @ 950MHz / 5-5-5-15 / 2.1v
GFX: Gigabyte Radeon HD3870 GDDR3 @ def
3D Mark score 21150
e3:
üks pilt ka kaardist:
mälud on 1.0ns Qimondad. Zalman ei regulli mu moboga pöördeid seega häkkisin tolle 5v peale.
toiteahel on päris nummi, st ei lähe ilma jahutuseta soojakski.. küll aga vilistavad need mosfetid tsipa full loadi ja 300+ fps korral
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
13.02.2008 20:33:09
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Zalman ei regulli mu moboga pöördeid seega häkkisin tolle 5v peale.
|
kuidas
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.02.2008 20:37:59
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Zalman ei regulli mu moboga pöördeid seega häkkisin tolle 5v peale.
|
kuidas  |
vahetasin ventika ära. mul üks vf700 led jahutus üle, sealt võtsin vendi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
13.02.2008 20:40:59
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
Zalman ei regulli mu moboga pöördeid seega häkkisin tolle 5v peale.
|
kuidas  |
vahetasin ventika ära. mul üks vf700 led jahutus üle, sealt võtsin vendi  |
ai kuramus, ma lootsin, et said selle default Zalmani 12V pealt 5V peale tööle pandud
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
13.02.2008 21:17:27
|
|
|
Keegi ei keela toidet ju otse toiteploki 5V siinilt võtta .. või takisti vahele joota.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
13.02.2008 21:53:03
|
|
|
Takisti vahele panek muudab füüsikalisi näitajaid. Toite kaabel ei ulatu moboni kohe kuidagi. Samuti toiteotsa paikamine nagu takisti vahele panek muudab ahelas omadusi. Ka garantii kaotaks.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
13.02.2008 21:53:40
|
|
|
Winterwind, alles sul oli 8800GTS, vahetad ka kaarte nigu sokke
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
13.02.2008 23:35:16
|
|
|
Jaa, olen väga huvitatud mis skoori saab sinu süsteem 3850 AGP-ga (3dmark06-s). Eriti kui prose defaultis. Suht sarnased süsteemid meil.
Ma sain 7700 vist kõik defaultis. Klokitult 10k.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gljukats
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
14.02.2008 01:34:41
|
|
|
Eelmisel nadalal Ordis ostsin Gigabyte Radeon HD3850 512 mb UltraDurable2 Zalman-iga 668/1400 Hynix 1.4 ns . OC - 742/1650.
3Dmark2006 def ~ 10260 (HD3850 256 mb 668/1660 ~ 10580).
_________________ LEGO, LEGO, LEGO ... |
|
| Kommentaarid: 147 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
14.02.2008 01:51:29
|
|
|
Uus Catalyst 8.2 vähemalt 3DMark06's minu HD 3850 512 mb kaardile vunki juurde ei andnud.
Võrdluseks:
Cat 8.1- summa 12655
Cat 8.2- summa 12646
Tegin küll kummagi driveriga 1 testi, kuid samas vahed on nii väikesed et suhtkoht savi mitu runni teed.
Edit: tegin igavusest 2 runni uute driveritega ja tulemus pea sama 12643 p.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
14.02.2008 03:26:40
|
|
|
| Miskipärast vista 64 all on tavalise oc-ga crysis panges pidevalt. XP all kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
14.02.2008 09:05:49
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
Jaa, olen väga huvitatud mis skoori saab sinu süsteem 3850 AGP-ga (3dmark06-s). Eriti kui prose defaultis. Suht sarnased süsteemid meil.
Ma sain 7700 vist kõik defaultis. Klokitult 10k. |
Sa pead silmas , et CPU oleks defaultis või GPU? X2`te ma 2.0 GHz`ni ei lase
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
14.02.2008 09:29:37
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| Takisti vahele panek muudab füüsikalisi näitajaid. Toite kaabel ei ulatu moboni kohe kuidagi. Samuti toiteotsa paikamine nagu takisti vahele panek muudab ahelas omadusi. Ka garantii kaotaks. |
!?
Mis füüsikalisi omadusi? Jah takistil tekib pingelang, mis omakorda vähendab ventilaatori pöördeid .. see asja eesmärk ongi! Toitekaabli saad ju ise teha. Kas maailmas on vähe juhet? Võta tavaline kõvaketta psitik ning koori üks ots ära ja ühenda 5V liin videokaardi jahuti toitepistikuga. Too peaks 2-pin ostikuga olema? Hea oleks leiaks samasuguse "isase" pistiku ent kui juhtme otsad tinaga ära katta peaks ka saama midagi "isase" moodi .. teip otsa ja läheb
Variante on palju, tuleb lihtsalt fantaasial lasta lennata ... 8)
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
14.02.2008 10:24:15
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| Takisti vahele panek muudab füüsikalisi näitajaid. Toite kaabel ei ulatu moboni kohe kuidagi. Samuti toiteotsa paikamine nagu takisti vahele panek muudab ahelas omadusi. Ka garantii kaotaks. |
midagi, mida pole vaja joota ja tinutada jne... 12->5,5V@zalman
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
14.02.2008 10:48:04
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
| Takisti vahele panek muudab füüsikalisi näitajaid. Toite kaabel ei ulatu moboni kohe kuidagi. Samuti toiteotsa paikamine nagu takisti vahele panek muudab ahelas omadusi. Ka garantii kaotaks. |
midagi, mida pole vaja joota ja tinutada jne... 12->5,5V@zalman |
See ei sobi sellele Gigabiye kaardile. Sellel Zalman-i jahutil on 2-pin pistik
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
14.02.2008 10:54:40
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| smurfer kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
| Takisti vahele panek muudab füüsikalisi näitajaid. Toite kaabel ei ulatu moboni kohe kuidagi. Samuti toiteotsa paikamine nagu takisti vahele panek muudab ahelas omadusi. Ka garantii kaotaks. |
midagi, mida pole vaja joota ja tinutada jne... 12->5,5V@zalman |
See ei sobi sellele Gigabiye kaardile. Sellel Zalman-i jahutil on 2-pin pistik
 |
otse jah ei saa, aga kes keelab seda zalmani vidinat modida ja pistiku plastmass osa ära võtta ilma selleta ühendada?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.02.2008 13:18:41
|
|
|
Just lõikad 2-pin ja Zalmanil ühe otsa maha,keerad otsad kokku teip ümber ja ongi otsik mis käib mobole ja piiratud voldiga
Kui raske see ikka olla saab
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
14.02.2008 13:24:34
|
|
|
Tegelikult saab nõelaga pistiku puhtalt otsast ära ja otsad saab kenasti molexisse pista.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
14.02.2008 13:38:37
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Just lõikad 2-pin ja Zalmanil ühe otsa maha,keerad otsad kokku teip ümber ja ongi otsik mis käib mobole ja piiratud voldiga
Kui raske see ikka olla saab  |
Kui juhtmeid lõikama hakkad, siis on seda plaati hiljem hea garantiisse viia.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.02.2008 13:59:12
|
|
|
| tsitaat: |
Kui juhtmeid lõikama hakkad, siis on seda plaati hiljem hea garantiisse viia.
|
Mis plaati,GPU-d,aga ok kes kardab pangu vaikselt lisajuhe kahe-sooneag
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
14.02.2008 14:46:25
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
Kui juhtmeid lõikama hakkad, siis on seda plaati hiljem hea garantiisse viia.
|
Mis plaati,GPU-d,aga ok kes kardab pangu vaikselt lisajuhe kahe-sooneag  |
Trüki viga tahtsin kirjutada kaarti.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.02.2008 17:39:11
|
|
|
Ärge nüüd jahuge sellest mõttetust jahutuse juhtmest
HD3870 DDR3 omanikud rääkige hoopis, kuidas kaart klokkub? Vmode pole keegi juba teinud?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
burnout
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
15.02.2008 00:17:05
|
|
|
| HD3870 nüüd masinas. Kui 3D peale lükata, siis teeb ikka hirmsat ininat (poolid/konded). Mängisin natuke aega CoD4 fullgraffiga ja temp üle 60C ei läinud. Kast lahti, toas ~23C. Zalmani föön paneb siis ka paraku full pööretel kogu aeg, aga küll selle vastu rohtu leiab 8)
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|