Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Uued kaamerad Canonilt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 15:35:10 vasta tsitaadiga

Ega selline üleminek olekski üsna mõttetu. Kui üldse uut kaamerat vaadata siis pigem juba midagi hoopis teisest klassist. Antud juhul oleks üleminek umbes midagi sellist, et A60->A70 icon_lol.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2006 15:35:18 vasta tsitaadiga

Suurem LCD on ikka suur pluss. Ega kui pole kasutanud, siis ei oska hinnatagi. Mul on 2-l kaameral olnud suurem dispay, väga hea on sealt vaadata. 350D LCD oli suht nutune. 400D suur edasiminek on ka 9-point AF, mis pidi pärit olema 30D pealt thumbs_up.gif Picture Styles on ka asjalik asju icon_smile.gif


Rajareits kirjutas:
Minu silmis on see 400D küll halvem, kui 350D. 350D täitsa norm, ainult et väike, 400D kahjuks täpselt sama suur. See, et väike displei ära kadus on ka minu jaoks jama - läheb rohkem akut ja päikese käes on infot halvem otsida.. Ainuke edasiminek minu jaoks olekski 10 MP ja sensori puhastamine, aga üleminekut see vist väärt pole.. icon_neutral.gif

Aga see A640 pilt on küll norm.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 15:48:55 vasta tsitaadiga

Jaanus, no vb kah, ise vaatan pilte ikka valmiskujul kas siis arvutist, või fotopaberilt.. icon_rolleyes.gif
See 9-punkti AF minu jaoks pointless, kasutan pmst ainult keskmist punkti, teised lülitan siis sisse, kui keegi teine, kes sellest värgist midagi ei tea, pildistab.
Mis asi see Picture Styles on? Ei tea, järelikult pole ka vaja.. icon_razz1.gif

mmz, njah, 400D'd niikuinii ei ostaks jah, a kui peaks minema, siis suht pointless lihtsalt.. (praegu ostaks ka ikkagi 350D, mitte 400D)..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2006 20:33:57 vasta tsitaadiga

lõpuks ometi!

http://www.dpreview.com/news/0609/06091405_canon_g7.asp


...kuigi oleks justkui enamat oodanud
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.09.2006 20:36:41 vasta tsitaadiga

G7 oleks laiemat nurka oodanud. Disain pole ka teab-mis, lcd vist ei ole liigutatav?
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2006 21:12:28 vasta tsitaadiga

kuidagi nagu poolik tundub jah olevat .. ilmselt ei suudeta normaalseid meetodeid kasutades suuremat lõhet digipeeglite vahele ajada... kuid sellega mängitakse pall konkurentide kätte (panasonic väituseks)
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.09.2006 21:28:29 vasta tsitaadiga

canonimehed oleks võinud g6 üle võõbata mustaks, lisaks

+ lcd 2,5" 210k pix
+ 24-135mm stabiliseeritud
+ SD meedia CF asemel (krt kas G6 äkki oligi juba SD..)

sensor oleks võinud vabalt 7mpix olla - küll ja veel sellest

- oleks uut kaamerat küll ja veel olnud icon_razz.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 15.09.2006 22:19:08 vasta tsitaadiga

RAW ja pööratava lcd ära kaotamine on muidugi jama. ISO 1600 ja stabilisaator jälle plussiks
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 15.09.2006 22:48:29 vasta tsitaadiga

enterprice kirjutas:
RAW ja pööratava lcd ära kaotamine on muidugi jama. ISO 1600 ja stabilisaator jälle plussiks


Olin G7 suhtes vaimustuses ca 45 minutit.
Siis leidsin Canon Japan kogulehel tema testpildid ja avastasin et A640 testpildid on parema kvaliteediga.
RAW ma ei kasuta, pööratav LCD pole samuti tähtis, aga pildikvalieet on tähtis küll.
Nendel ISO 80 piltidel müra on nähtav ja kahel linnafotol ta on vastuvõetamatu arvestades kaamera klassi.
Kusjuures osaliselt müra kaetakse seebitamisega mis oli esimesele Digic protesessorile omane.
Ma ei tea täpselt milles asi, aga võin loogiliselt oletada et
1) 10 MP 1.8" sensor pole sama mis A640-l või, mis on tõenäolisem,
2) tema majesteet Digic III on täielik pask.

Ostsin endale täna A640 ja olen sigaõnnelik - ISO 80/100 puhul
müra on nähtamatu ja pilt on samas väga detailne.
Ennustan G7-le sama "edu" mis oli S80-l.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 11:51:26 vasta tsitaadiga

paar plussi sellel G7 on, aga ta ei ole G seeria nime vääriline enam. praegu uued A seeria kaamerad on kah ju pööratava lcd-ga ja väiksema müratasemega. btw et kas nad korjasid filtriadaptri ja muu sogajaoks bajoneti ära või olen ma sõge?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 14.10.2006 23:13:58 vasta tsitaadiga

Dpreview ka 400d ülevaatega maha saanud: http://www.dpreview.com/reviews/canoneos400d/
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 19:35:15 vasta tsitaadiga

mulle meeldib see starter kit: CANON EOS 400D 17-85IS/BG-E3 KIT
ainuüksi see 17-85IS maksab mingi 10k. ja see on päris hea objektiiv võrreldes selle 18-55 kräpiga, mis tavaliselt bundletakse.
paartuhat eeku tuleb alet, kui bundlena osta.

eks näis, paari nädala pärast ehk saan juba kätte, kõik laod on kuidagi tühjavõitu...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 21:00:12 vasta tsitaadiga

mnjah, SEE ülevaade antud objet igastahes eriti roosilistes värvides ei maali...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2006 09:15:40 vasta tsitaadiga

nägin seda ülevaadet kuid siiski jäin tellides oma otsuse juurde. bundlena on see asi lihtsalt niipalju odavam. ja igasugusest seebist on ta anyway parem icon_razz.gif
kui peaksin eraldi objektiivi ostma, siis võiks tõepoolest 17-85 asemel võtta 17-40.

edit:
võtsin ikkagi 17-85, 17-40 sai küll rohkem kiidusõnu kuid ma üritan siiski harvemini objektiive vahetama hakata, 17-40 range jääb lahjaks. ning pole midagi, millest DxO jagu ei saaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 18.11.2006 23:59:11 vasta tsitaadiga

Nüüdseks ka dpreview g7 ülevaatega maha saanud...

http://www.dpreview.com/reviews/CanonG7/

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 19.11.2006 01:29:44 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Nüüdseks ka dpreview g7 ülevaatega maha saanud...

http://www.dpreview.com/reviews/CanonG7/


Veel üks kinnitus minu a640 ostu õigsusele.
Kui ei näe erinevust, siis milleks maksta rohkem?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 16:38:24 vasta tsitaadiga

... mnjah, G7 on ikka vähemal või rohkemal määral pettumus G seeria austajaile icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 16:49:18 vasta tsitaadiga

Disaini poolest näeb G6 küll uuem välja. Kahju ka et mitmeid funktsioone kärbitud on.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 17:37:09 vasta tsitaadiga

samas G seerial pole enam tulevikku. siis müüs G seeria hästi kui digipeegel oli väga nõrk asi veel/üldse pold peegelt... hetkel on turg kadunud kuna selle raha eest võib osta endale digipeegli komplekti juba.
käkk... vari-angle ekraani puudumine suureks miinuseks, ise kasutasin G6 hästi mitmetes kohtades pööratavat ekraani kuna ma lühike ja oli vaja ülevaltpoolt pilti teha. samas jäi ka põrandal roomamine ära tänu vari-angle lcd-le
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 18:15:37 vasta tsitaadiga

miks ei ole tulevikku, oleks G7 vääriline järglane eelmistele, oleks turg olemas. Võimalik, et ka minu näol. Sama raha eest võib ju osta digipeegli komplekti küll, aga millise - kõige odavama, millel on mingi vilets kitobje kaasas.
Ise ootasin G7-t juba eelmisest aastast, nii et pettumust on raske väljendada. Pro2 pole veel tulnud, ilmselt ei tulegi, kuigi väga igatseks - Pro1-st korralik edasiarendus oleks just see, mida vajaksin, aga Canon ei taha oma üha arenevat digipeegli-turgu ohustada, nii et Pro2 jääb tulemata või veel hullem - tehakse samal põhimõttel järglane nagu G6->G7.

Ja kus kurat on kadunud f2.0!

Hea müravõrdlus minu väikese kompaktiga:
http://www.dpreview.com/reviews/CanonG7/page15.asp
http://www.dpreview.com/reviews/fujifilmf30/page14.asp

Ka võrdluseks kõrvale pandud fotokad räägivad nii mõndagi, G7 kõrval on A640, mu kompakt F30 kõrval on D50.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 11:44:53 vasta tsitaadiga

... ma oleks olnud kindel G7 ostja, kui see oleks olnud tõsiseltvõetav järglane G6 -le. Minu jaoks on tarvis üle keskmise seadistamisvõimalusi ja mis peamine, võimalikult paindlikku kasutamismugavust st. kaamera ei tohi kaaluda tonni ja vajada veel teist paari tonni lisavarustust, peab saama pildi kätte ka ühe käega rahvamassi vahelt/üle pildistades ja ka siis, kui pildistatav pole just kõige lähemal. Pildikvaliteet peab olema aktsepteeritav, pole vaja viimase võimaluseni rihitud klantspilte, lihtsalt pildistatav peab olema kenasti fookuses ja ilma suuremate moonutusteta. Samuti on minu jaoks oluline aktsepteeritava kvaliteediga videoklippide tegemise võimalus, kuna kõiki olukordi lihtsalt pole võimalik staatilisse pilti adekvaatselt kinni püüda. Sellepärast osutuski minu valikuks hoops S3 IS, mis on laiemas plaanis ja minu vajaduste jaoks märksa asjalikum pill, kui G7 ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 12:25:16 vasta tsitaadiga

Mina ise võtaks Pana FZ50 ligi, kui sel poleks neetud müraprobleeme. Muidu kaamera just selline nagu vaja - piisavalt käsitsi seadistamise võimalusi, väga mugav MF ja ka muidu asjalik. Aga jah - müra. Nigel on osta kallist kaamerat, mis ISO-suutlikkusel jääb kompaktile alla.

Kahju, et kaameratel ei anna sensoreid vahetada. Heameelega lükkaks FZ50-le Fuji SuperCCD sensori ette. Tühja mul 1/1,8" sensoril kümmet megapikslit vaja on - 1/1,7" & 6MP ning olekski probleem lahendatud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 12:32:28 vasta tsitaadiga

Sevenhugs, Fuji F30 ja tema eelkäijad ongi vaat et ainukesed kompaktid, millel kasutamiskõlblikud kõrgemad ISOd on. Teistel läheb kõigil asi 200-400 peal juba üsna käest ära..
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 12:46:49 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Sevenhugs, Fuji F30 ja tema eelkäijad ongi vaat et ainukesed kompaktid, millel kasutamiskõlblikud kõrgemad ISOd on. Teistel läheb kõigil asi 200-400 peal juba üsna käest ära..


ma tean seda väga hästi, ma ei osta oma kaameraid põhjalikumalt kaalumata icon_wink.gif Aga kui kompakt seda suudab, miks ei võiks 1,5-2x kallimad seda teha. Nii G7 kui FZ50 on hullema müraga.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 12:50:16 vasta tsitaadiga

... jap, müra kipubki nende aparaatide puhul olema probleem nr. 1, ikka krdima raske on hämaras liikuvaid asju võtta, igasugu müra eemaldavad softijupid on kohe suureks sõbraks saanud icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 14:36:41 vasta tsitaadiga

dpreview järeldustes võetakse asi lühidalt kokku, täiesti nõus sellega:

tsitaat:

In my opinion, Canon's product planners made two mistakes with the G7. First they went for the easy sell; smallest possible body, big zoom, lots of megapixels (just like everyone else), and in doing so lost two of the things most unusual (and appealing) about the G6; the F2.0-3.0 maximum aperture (great for low light, essential for cutting down the depth of field) and the LCD status panel. Secondly they refused to risk producing an expensive camera (the G7 is towards the top of the price range for a compact, but it's by no means expensive for what it is). The G7 I want would have a bigger sensor (or at least one with fewer, more sensitive pixels), a shorter but faster zoom and a vari-angle screen. And if it produced superb results I'd be prepared to pay through the nose for it. But that's not what I got, and to be honest it's unlikely to happen soon. What you've got is another superb camera that simply makes the best it can of a rather less impressive sensor.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 15:37:56 vasta tsitaadiga

Minu arvates oleks võind G7 juppide kooslus olla selline:
Sensor :Fuji F30 sees olev 1/1.7" 6mp SuperCCD
Display: Vari-Angle(G6)
Obje: F2.0-F3.0(<G6) 30-220 Carl-Zeiss Vario-Tessar
Iso: 100-800
IS: O.I.S.
Kaal: ~500g.
Kere vb natuke suuremaks, käepide(G6)
samas käepideme ja obje vahele võiks vähe suurem ruum jääda, nii mõnelgi ei mahu sinna näpud hästi ära.
Vat sellise kaamera ostaks mõtlemata ära. samas sellise relva hind küündiks kuskil vähe kobedama digipeegli suunas.
Selline seep oleks IMO ideaalne püss sihukesele vennale kes juba oskab midagi, samas peegel jääb raskeks jne.

DPreviewi jutuga olen 100% nõus icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 11.05.2007 16:02:19 vasta tsitaadiga

Tundub, et Dpreviews käib aastaplaani (võis siis jõulukampaania) täitmine, ülevaateid tuleb päris tihkelt. Nüüd siis PS A640:

http://www.dpreview.com/reviews/canonA640/

Edit: Et siis selline toode tulemas http://www.dpreview.com/news/0705/07050703canons5is.asp

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.08.2007 23:45:47 vasta tsitaadiga

www.dpreview.com

10 kaamerat canonilt (sorry kui post juba eksisteerib)

40D on küll positiivne üllatus,

+ suurem pildiotsija
+ 6.5fps
+ digic III
+ live preview (no mida? icon_biggrin.gif )

G9 on ka tubli saavutus muidugi, igatseks siiski 28mm ja liikuvat lcd ekraani

huvitav millal canoni marketingiosakond 40D parema nime leiab, või siis Nikon D40-le
olgugi et first-choice DSLR kaamera markeering on KISS/RebelXT/400D, siiski võiks
ka muu erinevus kahe brändi mudeli vahel olla, kui D erinev asukoht

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 00:06:07 vasta tsitaadiga

G seeria on täiesti idiootlikuks ära läinud. Ei vääri ei G7 ega G9 G seeria nime, G6 ftw icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 09:00:50 vasta tsitaadiga

... live preview 40D -l on küll üllatus icon_eek.gif samas masendab, et pööratav ekraan ei paista olevat Canoni jaoks kuigi vajalik lisa, "S5 IS" on vist viimane mudel, kus see veel alles icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 21.08.2007 15:36:53 vasta tsitaadiga

Vähemalt on RAW tagasi tulnud
piraat262 kirjutas:
G seeria on täiesti idiootlikuks ära läinud. Ei vääri ei G7 ega G9 G seeria nime, G6 ftw icon_wink.gif

Tundub, et pööratav ekraan ikka ilusti ka A650 IS juures alles
DigeBeni kirjutas:
... live preview 40D -l on küll üllatus icon_eek.gif samas masendab, et pööratav ekraan ei paista olevat Canoni jaoks kuigi vajalik lisa, "S5 IS" on vist viimane mudel, kus see veel alles icon_neutral.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 16:28:33 vasta tsitaadiga

... ei pannud algselt tähelegi icon_redface.gif kummaliseks on see tootepuu muutunud Canonil icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.08.2007 18:14:39 vasta tsitaadiga

kummaline tootevalik jah, G9 12mp on selge overkill, 8mp oleks küll ja veel 1/1.7" juures, vaadake 4000x3000pix näidispilte, nagu oleks upsize tehtud, nii mudased.
G9 ja S5 IS hübriid võiks eksisteerida, zoomiga näiteks 27-135mm ja loomulikult 2,5" pööratava ekraaniga, nagu S5 hetkel on. 800x600 30fps oleks ka väga suur argument, 1024x768 on kena, aga see vaid 15fps. huvitav mille taha korralik video jääb, kas ei taheta videokaamera turule liiga lähedale lasta või ei suuda protsessor 1024x768 juures 30 kaadrit sekundis salvestada?

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 20:22:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tundub, et pööratav ekraan ikka ilusti ka A650 IS juures alles

Seda küll, kuid G seeria nime need "järeltulijad" ei vääri . G9 võiks 7.1mp olla, oleks kah piisav icon_wink.gif 27-135mm oleks kõva argument jällegi icon_wink.gif Arenenumale inimesele, kes peegelkaamerat ei taha, oleks selline hübriid väga hüva icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 14:38:48 vasta tsitaadiga

Lisaks ühes teises teemas mainitud EOS 450D-le Canonilt siis ka mõned uued kompaktid ja hunnik uusi videokaameraid.
http://www.canon-europe.com/For_Home/newproducts/index.asp
IXUS 80 IS mis peaks asendama IXUS70 ja 75-te.
PowerShot A590IS, A580 ja A470.
Videokaametatest siis uudiseks Flash-mälule salvestavad FS ja HF seeriad.
HV20 saab ka asendaja HV30.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 15:13:33 vasta tsitaadiga

450d oleks võinud küll sündimata jääda. suht olematu hinnavahe 40d-ga ning ikka tundub samasugune plönn viewfinder olevat, nagu 400d näiteks.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 25.01.2008 08:43:13 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
450d oleks võinud küll sündimata jääda. suht olematu hinnavahe 40d-ga ning ikka tundub samasugune plönn viewfinder olevat, nagu 400d näiteks.


Larger viewfinder
A big step forwards for Canon's entry-level DSLR is the larger viewfinder. It's unlikely to be as bright as the ones found in Canon's XXD models because it uses mirrors, rather than a glass prism but in terms of magnification (size), it's almost on a par with the 30D which was a considerably more expensive camera. It's unusual to see viewfinder specs mentioned when comparing DSLRs but they can make a really big difference to usability

790 dollarit on ikka jupp maad odavam kui 40D icon_rolleyes.gif
Vähemalt 400D ga võrreldes on edasiminekut enam kui küll minu silmis
Selle hinnavahe eest ostan omale parem lisa obje 55-250 IS või välgu
Muidugi niipalju kui inimes niipalju arvamusi. Erinevad kasutajad vajavad erinevaid asju lihtsalt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.05.2008 21:35:16 vasta tsitaadiga

sorry vale teema pärast, aga uut teha ei saa (moderaatorid saavad).

huvitav kaamera SIGMA DP1 dpreview poolt testitud:
http://www.dpreview.com/reviews/sigmadp1/

sensori teravus on ulmeline igaljuhul icon_smile.gif kui 10 või 12mpix dslr sama teravuse välja annaks native resolutsiooniga, mis siis elul viga oleks icon_smile.gif

Suuremaid miinuseid Sigma DP1 puhul tundub olevat igakülgne aeglus (nii AF, shutter lag kui salvestamise kiirus)

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 01:52:07 vasta tsitaadiga

bright kirjutas:
sensori teravus on ulmeline igaljuhul icon_smile.gif kui 10 või 12mpix dslr sama teravuse välja annaks native resolutsiooniga, mis siis elul viga oleks icon_smile.gif



no ma ei tea mis seal nüüd nii ulmelist oli, tegu lihtsalt foveon vs bayer'i asetusega sensorite erinevusega....esimene on per piksel teravam, teisel on lihtsalt selmääral rohkem piksleid, et annab lõppkokkuvõttes sama välja (vt võrdlust downsampled Nikon D60'ga, enam polnud põhimõtteliselt mingit vahet)... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Uued kaamerad Canonilt mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.