|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
29.08.2006 15:35:10
|
|
|
Ega selline üleminek olekski üsna mõttetu. Kui üldse uut kaamerat vaadata siis pigem juba midagi hoopis teisest klassist. Antud juhul oleks üleminek umbes midagi sellist, et A60->A70
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.08.2006 15:35:18
|
|
|
Suurem LCD on ikka suur pluss. Ega kui pole kasutanud, siis ei oska hinnatagi. Mul on 2-l kaameral olnud suurem dispay, väga hea on sealt vaadata. 350D LCD oli suht nutune. 400D suur edasiminek on ka 9-point AF, mis pidi pärit olema 30D pealt Picture Styles on ka asjalik asju
| Rajareits kirjutas: |
Minu silmis on see 400D küll halvem, kui 350D. 350D täitsa norm, ainult et väike, 400D kahjuks täpselt sama suur. See, et väike displei ära kadus on ka minu jaoks jama - läheb rohkem akut ja päikese käes on infot halvem otsida.. Ainuke edasiminek minu jaoks olekski 10 MP ja sensori puhastamine, aga üleminekut see vist väärt pole..
Aga see A640 pilt on küll norm..  |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
29.08.2006 15:48:55
|
|
|
Jaanus, no vb kah, ise vaatan pilte ikka valmiskujul kas siis arvutist, või fotopaberilt..
See 9-punkti AF minu jaoks pointless, kasutan pmst ainult keskmist punkti, teised lülitan siis sisse, kui keegi teine, kes sellest värgist midagi ei tea, pildistab.
Mis asi see Picture Styles on? Ei tea, järelikult pole ka vaja..
mmz, njah, 400D'd niikuinii ei ostaks jah, a kui peaks minema, siis suht pointless lihtsalt.. (praegu ostaks ka ikkagi 350D, mitte 400D)..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
15.09.2006 20:36:41
|
|
|
G7 oleks laiemat nurka oodanud. Disain pole ka teab-mis, lcd vist ei ole liigutatav?
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
15.09.2006 21:12:28
|
|
|
| kuidagi nagu poolik tundub jah olevat .. ilmselt ei suudeta normaalseid meetodeid kasutades suuremat lõhet digipeeglite vahele ajada... kuid sellega mängitakse pall konkurentide kätte (panasonic väituseks)
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
15.09.2006 21:28:29
|
|
|
canonimehed oleks võinud g6 üle võõbata mustaks, lisaks
+ lcd 2,5" 210k pix
+ 24-135mm stabiliseeritud
+ SD meedia CF asemel (krt kas G6 äkki oligi juba SD..)
sensor oleks võinud vabalt 7mpix olla - küll ja veel sellest
- oleks uut kaamerat küll ja veel olnud
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
15.09.2006 22:19:08
|
|
|
| RAW ja pööratava lcd ära kaotamine on muidugi jama. ISO 1600 ja stabilisaator jälle plussiks
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
15.09.2006 22:48:29
|
|
|
| enterprice kirjutas: |
| RAW ja pööratava lcd ära kaotamine on muidugi jama. ISO 1600 ja stabilisaator jälle plussiks |
Olin G7 suhtes vaimustuses ca 45 minutit.
Siis leidsin Canon Japan kogulehel tema testpildid ja avastasin et A640 testpildid on parema kvaliteediga.
RAW ma ei kasuta, pööratav LCD pole samuti tähtis, aga pildikvalieet on tähtis küll.
Nendel ISO 80 piltidel müra on nähtav ja kahel linnafotol ta on vastuvõetamatu arvestades kaamera klassi.
Kusjuures osaliselt müra kaetakse seebitamisega mis oli esimesele Digic protesessorile omane.
Ma ei tea täpselt milles asi, aga võin loogiliselt oletada et
1) 10 MP 1.8" sensor pole sama mis A640-l või, mis on tõenäolisem,
2) tema majesteet Digic III on täielik pask.
Ostsin endale täna A640 ja olen sigaõnnelik - ISO 80/100 puhul
müra on nähtamatu ja pilt on samas väga detailne.
Ennustan G7-le sama "edu" mis oli S80-l.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
24.09.2006 11:51:26
|
|
|
| paar plussi sellel G7 on, aga ta ei ole G seeria nime vääriline enam. praegu uued A seeria kaamerad on kah ju pööratava lcd-ga ja väiksema müratasemega. btw et kas nad korjasid filtriadaptri ja muu sogajaoks bajoneti ära või olen ma sõge?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
16.10.2006 19:35:15
|
|
|
mulle meeldib see starter kit: CANON EOS 400D 17-85IS/BG-E3 KIT
ainuüksi see 17-85IS maksab mingi 10k. ja see on päris hea objektiiv võrreldes selle 18-55 kräpiga, mis tavaliselt bundletakse.
paartuhat eeku tuleb alet, kui bundlena osta.
eks näis, paari nädala pärast ehk saan juba kätte, kõik laod on kuidagi tühjavõitu...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
16.10.2006 21:00:12
|
|
|
| mnjah, SEE ülevaade antud objet igastahes eriti roosilistes värvides ei maali...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
27.10.2006 09:15:40
|
|
|
nägin seda ülevaadet kuid siiski jäin tellides oma otsuse juurde. bundlena on see asi lihtsalt niipalju odavam. ja igasugusest seebist on ta anyway parem
kui peaksin eraldi objektiivi ostma, siis võiks tõepoolest 17-85 asemel võtta 17-40.
edit:
võtsin ikkagi 17-85, 17-40 sai küll rohkem kiidusõnu kuid ma üritan siiski harvemini objektiive vahetama hakata, 17-40 range jääb lahjaks. ning pole midagi, millest DxO jagu ei saaks
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
19.11.2006 01:29:44
|
|
|
Veel üks kinnitus minu a640 ostu õigsusele.
Kui ei näe erinevust, siis milleks maksta rohkem?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.11.2006 16:38:24
|
|
|
... mnjah, G7 on ikka vähemal või rohkemal määral pettumus G seeria austajaile
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
19.11.2006 16:49:18
|
|
|
| Disaini poolest näeb G6 küll uuem välja. Kahju ka et mitmeid funktsioone kärbitud on.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
19.11.2006 17:37:09
|
|
|
samas G seerial pole enam tulevikku. siis müüs G seeria hästi kui digipeegel oli väga nõrk asi veel/üldse pold peegelt... hetkel on turg kadunud kuna selle raha eest võib osta endale digipeegli komplekti juba.
käkk... vari-angle ekraani puudumine suureks miinuseks, ise kasutasin G6 hästi mitmetes kohtades pööratavat ekraani kuna ma lühike ja oli vaja ülevaltpoolt pilti teha. samas jäi ka põrandal roomamine ära tänu vari-angle lcd-le
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
19.11.2006 18:15:37
|
|
|
miks ei ole tulevikku, oleks G7 vääriline järglane eelmistele, oleks turg olemas. Võimalik, et ka minu näol. Sama raha eest võib ju osta digipeegli komplekti küll, aga millise - kõige odavama, millel on mingi vilets kitobje kaasas.
Ise ootasin G7-t juba eelmisest aastast, nii et pettumust on raske väljendada. Pro2 pole veel tulnud, ilmselt ei tulegi, kuigi väga igatseks - Pro1-st korralik edasiarendus oleks just see, mida vajaksin, aga Canon ei taha oma üha arenevat digipeegli-turgu ohustada, nii et Pro2 jääb tulemata või veel hullem - tehakse samal põhimõttel järglane nagu G6->G7.
Ja kus kurat on kadunud f2.0!
Hea müravõrdlus minu väikese kompaktiga:
http://www.dpreview.com/reviews/CanonG7/page15.asp
http://www.dpreview.com/reviews/fujifilmf30/page14.asp
Ka võrdluseks kõrvale pandud fotokad räägivad nii mõndagi, G7 kõrval on A640, mu kompakt F30 kõrval on D50.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.11.2006 11:44:53
|
|
|
... ma oleks olnud kindel G7 ostja, kui see oleks olnud tõsiseltvõetav järglane G6 -le. Minu jaoks on tarvis üle keskmise seadistamisvõimalusi ja mis peamine, võimalikult paindlikku kasutamismugavust st. kaamera ei tohi kaaluda tonni ja vajada veel teist paari tonni lisavarustust, peab saama pildi kätte ka ühe käega rahvamassi vahelt/üle pildistades ja ka siis, kui pildistatav pole just kõige lähemal. Pildikvaliteet peab olema aktsepteeritav, pole vaja viimase võimaluseni rihitud klantspilte, lihtsalt pildistatav peab olema kenasti fookuses ja ilma suuremate moonutusteta. Samuti on minu jaoks oluline aktsepteeritava kvaliteediga videoklippide tegemise võimalus, kuna kõiki olukordi lihtsalt pole võimalik staatilisse pilti adekvaatselt kinni püüda. Sellepärast osutuski minu valikuks hoops S3 IS, mis on laiemas plaanis ja minu vajaduste jaoks märksa asjalikum pill, kui G7 ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.11.2006 12:25:16
|
|
|
Mina ise võtaks Pana FZ50 ligi, kui sel poleks neetud müraprobleeme. Muidu kaamera just selline nagu vaja - piisavalt käsitsi seadistamise võimalusi, väga mugav MF ja ka muidu asjalik. Aga jah - müra. Nigel on osta kallist kaamerat, mis ISO-suutlikkusel jääb kompaktile alla.
Kahju, et kaameratel ei anna sensoreid vahetada. Heameelega lükkaks FZ50-le Fuji SuperCCD sensori ette. Tühja mul 1/1,8" sensoril kümmet megapikslit vaja on - 1/1,7" & 6MP ning olekski probleem lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
20.11.2006 12:32:28
|
|
|
Sevenhugs, Fuji F30 ja tema eelkäijad ongi vaat et ainukesed kompaktid, millel kasutamiskõlblikud kõrgemad ISOd on. Teistel läheb kõigil asi 200-400 peal juba üsna käest ära..
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.11.2006 12:46:49
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Sevenhugs, Fuji F30 ja tema eelkäijad ongi vaat et ainukesed kompaktid, millel kasutamiskõlblikud kõrgemad ISOd on. Teistel läheb kõigil asi 200-400 peal juba üsna käest ära.. |
ma tean seda väga hästi, ma ei osta oma kaameraid põhjalikumalt kaalumata Aga kui kompakt seda suudab, miks ei võiks 1,5-2x kallimad seda teha. Nii G7 kui FZ50 on hullema müraga.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.11.2006 12:50:16
|
|
|
... jap, müra kipubki nende aparaatide puhul olema probleem nr. 1, ikka krdima raske on hämaras liikuvaid asju võtta, igasugu müra eemaldavad softijupid on kohe suureks sõbraks saanud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.11.2006 14:36:41
|
|
|
dpreview järeldustes võetakse asi lühidalt kokku, täiesti nõus sellega:
| tsitaat: |
In my opinion, Canon's product planners made two mistakes with the G7. First they went for the easy sell; smallest possible body, big zoom, lots of megapixels (just like everyone else), and in doing so lost two of the things most unusual (and appealing) about the G6; the F2.0-3.0 maximum aperture (great for low light, essential for cutting down the depth of field) and the LCD status panel. Secondly they refused to risk producing an expensive camera (the G7 is towards the top of the price range for a compact, but it's by no means expensive for what it is). The G7 I want would have a bigger sensor (or at least one with fewer, more sensitive pixels), a shorter but faster zoom and a vari-angle screen. And if it produced superb results I'd be prepared to pay through the nose for it. But that's not what I got, and to be honest it's unlikely to happen soon. What you've got is another superb camera that simply makes the best it can of a rather less impressive sensor.
|
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
20.11.2006 15:37:56
|
|
|
Minu arvates oleks võind G7 juppide kooslus olla selline:
Sensor :Fuji F30 sees olev 1/1.7" 6mp SuperCCD
Display: Vari-Angle(G6)
Obje: F2.0-F3.0(<G6) 30-220 Carl-Zeiss Vario-Tessar
Iso: 100-800
IS: O.I.S.
Kaal: ~500g.
Kere vb natuke suuremaks, käepide(G6)
samas käepideme ja obje vahele võiks vähe suurem ruum jääda, nii mõnelgi ei mahu sinna näpud hästi ära.
Vat sellise kaamera ostaks mõtlemata ära. samas sellise relva hind küündiks kuskil vähe kobedama digipeegli suunas.
Selline seep oleks IMO ideaalne püss sihukesele vennale kes juba oskab midagi, samas peegel jääb raskeks jne.
DPreviewi jutuga olen 100% nõus
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
20.08.2007 23:45:47
|
|
|
www.dpreview.com
10 kaamerat canonilt (sorry kui post juba eksisteerib)
40D on küll positiivne üllatus,
+ suurem pildiotsija
+ 6.5fps
+ digic III
+ live preview (no mida? )
G9 on ka tubli saavutus muidugi, igatseks siiski 28mm ja liikuvat lcd ekraani
huvitav millal canoni marketingiosakond 40D parema nime leiab, või siis Nikon D40-le
olgugi et first-choice DSLR kaamera markeering on KISS/RebelXT/400D, siiski võiks
ka muu erinevus kahe brändi mudeli vahel olla, kui D erinev asukoht
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
21.08.2007 00:06:07
|
|
|
G seeria on täiesti idiootlikuks ära läinud. Ei vääri ei G7 ega G9 G seeria nime, G6 ftw
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.08.2007 09:00:50
|
|
|
... live preview 40D -l on küll üllatus samas masendab, et pööratav ekraan ei paista olevat Canoni jaoks kuigi vajalik lisa, "S5 IS" on vist viimane mudel, kus see veel alles
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
21.08.2007 15:36:53
|
|
|
Vähemalt on RAW tagasi tulnud
| piraat262 kirjutas: |
G seeria on täiesti idiootlikuks ära läinud. Ei vääri ei G7 ega G9 G seeria nime, G6 ftw  |
Tundub, et pööratav ekraan ikka ilusti ka A650 IS juures alles
| DigeBeni kirjutas: |
... live preview 40D -l on küll üllatus samas masendab, et pööratav ekraan ei paista olevat Canoni jaoks kuigi vajalik lisa, "S5 IS" on vist viimane mudel, kus see veel alles  |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.08.2007 16:28:33
|
|
|
... ei pannud algselt tähelegi kummaliseks on see tootepuu muutunud Canonil
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
21.08.2007 18:14:39
|
|
|
kummaline tootevalik jah, G9 12mp on selge overkill, 8mp oleks küll ja veel 1/1.7" juures, vaadake 4000x3000pix näidispilte, nagu oleks upsize tehtud, nii mudased.
G9 ja S5 IS hübriid võiks eksisteerida, zoomiga näiteks 27-135mm ja loomulikult 2,5" pööratava ekraaniga, nagu S5 hetkel on. 800x600 30fps oleks ka väga suur argument, 1024x768 on kena, aga see vaid 15fps. huvitav mille taha korralik video jääb, kas ei taheta videokaamera turule liiga lähedale lasta või ei suuda protsessor 1024x768 juures 30 kaadrit sekundis salvestada?
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
21.08.2007 20:22:16
|
|
|
| tsitaat: |
Tundub, et pööratav ekraan ikka ilusti ka A650 IS juures alles
|
Seda küll, kuid G seeria nime need "järeltulijad" ei vääri . G9 võiks 7.1mp olla, oleks kah piisav 27-135mm oleks kõva argument jällegi Arenenumale inimesele, kes peegelkaamerat ei taha, oleks selline hübriid väga hüva
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
24.01.2008 14:38:48
|
|
|
Lisaks ühes teises teemas mainitud EOS 450D-le Canonilt siis ka mõned uued kompaktid ja hunnik uusi videokaameraid.
http://www.canon-europe.com/For_Home/newproducts/index.asp
IXUS 80 IS mis peaks asendama IXUS70 ja 75-te.
PowerShot A590IS, A580 ja A470.
Videokaametatest siis uudiseks Flash-mälule salvestavad FS ja HF seeriad.
HV20 saab ka asendaja HV30.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
24.01.2008 15:13:33
|
|
|
| 450d oleks võinud küll sündimata jääda. suht olematu hinnavahe 40d-ga ning ikka tundub samasugune plönn viewfinder olevat, nagu 400d näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
25.01.2008 08:43:13
|
|
|
| Piip kirjutas: |
| 450d oleks võinud küll sündimata jääda. suht olematu hinnavahe 40d-ga ning ikka tundub samasugune plönn viewfinder olevat, nagu 400d näiteks. |
Larger viewfinder
A big step forwards for Canon's entry-level DSLR is the larger viewfinder. It's unlikely to be as bright as the ones found in Canon's XXD models because it uses mirrors, rather than a glass prism but in terms of magnification (size), it's almost on a par with the 30D which was a considerably more expensive camera. It's unusual to see viewfinder specs mentioned when comparing DSLRs but they can make a really big difference to usability
790 dollarit on ikka jupp maad odavam kui 40D
Vähemalt 400D ga võrreldes on edasiminekut enam kui küll minu silmis
Selle hinnavahe eest ostan omale parem lisa obje 55-250 IS või välgu
Muidugi niipalju kui inimes niipalju arvamusi. Erinevad kasutajad vajavad erinevaid asju lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
19.05.2008 21:35:16
|
|
|
sorry vale teema pärast, aga uut teha ei saa (moderaatorid saavad).
huvitav kaamera SIGMA DP1 dpreview poolt testitud:
http://www.dpreview.com/reviews/sigmadp1/
sensori teravus on ulmeline igaljuhul kui 10 või 12mpix dslr sama teravuse välja annaks native resolutsiooniga, mis siis elul viga oleks
Suuremaid miinuseid Sigma DP1 puhul tundub olevat igakülgne aeglus (nii AF, shutter lag kui salvestamise kiirus)
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
20.05.2008 01:52:07
|
|
|
| bright kirjutas: |
sensori teravus on ulmeline igaljuhul kui 10 või 12mpix dslr sama teravuse välja annaks native resolutsiooniga, mis siis elul viga oleks
|
no ma ei tea mis seal nüüd nii ulmelist oli, tegu lihtsalt foveon vs bayer'i asetusega sensorite erinevusega....esimene on per piksel teravam, teisel on lihtsalt selmääral rohkem piksleid, et annab lõppkokkuvõttes sama välja (vt võrdlust downsampled Nikon D60'ga, enam polnud põhimõtteliselt mingit vahet)...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|