Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 20:35:50 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
windsurfer, toitel suri öösse üks takisti maha ja teisel kastil tegi toide paugu ning loopis ka leeki laiali.

Hea, et kodu põlema ei läinud veel. icon_neutral.gif
Aga kas see oli Eesti Energia süül? (Elektripinge kõikumine nt?)

_________________
M: Philips õuevalgustid 4tk
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 23:24:01 vasta tsitaadiga

Tolka15, Ei, arvatavasti otsustas vanadusse surra.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 02.12.2007 12:29:33 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:

mul sõber ajas mingit mahla LCD peale ja kõik lehed olid sees rikutud icon_biggrin.gif, pärast läks arvuti salongi ja öeldi et 5k ja teevad korda, sõber polnud nõus ja saatis mulle ja tegin kõik puhtaks, pärast käis uuesti arvuti salongis ja rääkis et ma tegin ise kasitsi puhtaks, kõigil jäid suud lahti icon_biggrin.gif


Irw, mis LCD-ga tegu oli siis, väga ebausutav jutt .
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
al_z
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2007




sõnum 02.12.2007 14:26:44 vasta tsitaadiga

valgustuse (hajutus) lehed, neid päris mitu seal sees. Kui elektroonika ellu jääb siis pole probleemi neid lehti puhastada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 02.12.2007 14:49:58 vasta tsitaadiga

al_z, ma tõmbasin kogemata kaks klaasi laiali ja kuivatasin nende vahelt vedelkristall vedeliku ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 15:27:35 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
al_z, ma tõmbasin kogemata kaks klaasi laiali ja kuivatasin nende vahelt vedelkristall vedeliku ära icon_lol.gif
thumbs_up.gif icon_lol.gif

Ma olen suutnud kaks korda järjest ühele asuse emaplaadile Arctic Coolerit paigaldades selle musta raami plaadi taga lihtsalt ära lõhkuda. Esimene kord üritasin liimida kuid tegin seda lohakalt ja liimisin hoopis ühe kruvi kinni. Vot see oli paras tegemine ikka sealt selle raami välja saamisega.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
al_z
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2007




sõnum 02.12.2007 16:11:14 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
al_z, ma tõmbasin kogemata kaks klaasi laiali ja kuivatasin nende vahelt vedelkristall vedeliku ära icon_lol.gif

Ma sain aru et hajutus kihtide vahel on vedelik (taustvalguse hajutaja), need asuvad lcd taga. Mõnel ikka huvitav arusaam beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 02.12.2007 21:43:48 vasta tsitaadiga

Lasin arvuti power ledi läbi icon_cry.gif
nüüd peab margus14 uue ostma icon_neutral.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 02.12.2007 21:52:17 vasta tsitaadiga

Black-Key, ma ei usu, et margus peaks sulle ledi ostma ja veelvähem miks sul seda vaja üldse on? Bling-bling puudub?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 02.12.2007 21:56:15 vasta tsitaadiga

Black-Key, otsi mõne vana kasti seest uus. Pole mõtet selle pärast poodi joosta.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 22:02:42 vasta tsitaadiga

suvaline 3v led peaks sobima.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:29:55 vasta tsitaadiga

aga laske see arvuti mõtlemise led läbi (see mis näitab, kui palju on arvuti koormatud, vist) enda arvutil too ei tööta ja väga rahustavalt mõjub, kui vaatad, et arvuti üldse ei ole koormatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:36:28 vasta tsitaadiga

IDE activity led .. kuidas sa m6tled enid läbi lasta? front panel i pinnidest tapvat voolu ei tule. ainuke asi, et led t88tab ainult 8gel polaarsusel..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:39:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
IDE activity led .. kuidas sa m6tled enid läbi lasta? front panel i pinnidest tapvat voolu ei tule. ainuke asi, et led t88tab ainult 8gel polaarsusel..

sama moodi nagu Must-Võti
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:41:04 vasta tsitaadiga

ja kuhu sa topid seda led i siis ? molexi 12v raili?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:57:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ja kuhu sa topid seda led i siis ? molexi 12v raili?


kasvõi icon_wink.gif , võid ju 220 ka sisse lasta
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:58:45 vasta tsitaadiga

kelleks sa mind pead ?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:59:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kelleks sa mind pead ?


AHV
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 03.12.2007 00:01:00 vasta tsitaadiga

Hoidsin mõnda aega ära ühe arvuti rikkumise. Osteti staffi sisse, millega arvuti käivituda ei tahtnud. Jagasin telefonitsi instruktsioone, kuidas tööle saada. Järsku seletas keegi telefonis, et ma proovin arvuti käima panna ja käimise pealt jupid ära vahetada. Siiski suutsin rahva ümber veenda.

Õnnelik lõpp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 21:14:29 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
IDE activity led .. kuidas sa m6tled enid läbi lasta? front panel i pinnidest tapvat voolu ei tule. ainuke asi, et led t88tab ainult 8gel polaarsusel..

ootoot, kas see näitab aint IDE ketta tegevust?

ärge siis näkku lööge
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 03.12.2007 21:21:09 vasta tsitaadiga

hondaa, minuteada roheline näitab hdd tegevust ja punane seda kas arvuti on sisse lülitatud. (võin eksida)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 03.12.2007 21:34:38 vasta tsitaadiga

mul kollane näitab, et arvuti töötab ja oranz/kollane, et arvutil ketta tegevust
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 22:07:09 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif
Suutsin vast praegu frontpanelil usb augud läbi lasta või miskit icon_rolleyes.gif
Sai pimedas toas kõrvaklappi auku otsistud. läks tsipa valesti.
Natukene plastmassi põlemis lõhna ja arvuti matsust kinni icon_redface.gif
Õnneks läks kohe tööle. praegused loomkatsed näitavad seda et esimesed usb otsad ei tööta.
Lootus jääb et ärkavad kunagi ellu beer_yum.gif aga kui ei siis peab vast hankima kuskilt. thumbs_down.gif

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 03.12.2007 22:11:34 vasta tsitaadiga

Steff., puhasta augud ära. Äkki jäi paugust mingi s*ta kiht peale sinna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 22:59:17 vasta tsitaadiga

hondaa, HighEnd, crypto
tavaliselt on roheline/sinine arvuti power tuli ja kollane/oranz HDD activity led
kui vastupidi, siis on juhtmed ilmselt vahetuses või mingi teistmoodi korpus


Steff. kirjutas:
icon_rolleyes.gif
Suutsin vast praegu frontpanelil usb augud läbi lasta või miskit icon_rolleyes.gif
Sai pimedas toas kõrvaklappi auku otsistud. läks tsipa valesti.
Natukene plastmassi põlemis lõhna ja arvuti matsust kinni icon_redface.gif
Õnneks läks kohe tööle. praegused loomkatsed näitavad seda et esimesed usb otsad ei tööta.
Lootus jääb et ärkavad kunagi ellu beer_yum.gif aga kui ei siis peab vast hankima kuskilt. thumbs_down.gif


hankima mille?
ma arvan et sul emaplaadi usb kärvas ka selle tagajärjel (kui 1 nendest töötab, on ka hästi)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 03.12.2007 23:06:15 vasta tsitaadiga

Chaintech 7aia5 intergreeritud helist lasin 18 V -se adapteriga voolu sisse , kõrvetas midagi ilusti ära heli peksis üle (Emaplaat vahetati välja ) ,
lahtise kõvaketta toppisin ilma lülimata arvutit välja (lihtsalt vool ja Ide järgi ) huvitaval kombel Ketas mis ennem ei andnud elumärigi hakkas tööle võttis Xp all täitsa järgi , sain sealt faile kätte, mida arvasin et kunagi enam ei saa tagasi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 23:37:26 vasta tsitaadiga

HA, uue usb peas front panelile. need usb otsad mis on plaadi külge integreeritud töötavad ilusti. ja kui kraapisin teiselt arvutilt usb pesad eest lahti ja panin oma emaplaadi külge töötas kõik nagu peab. vb olen ma loll aga nii see oli. icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 23:42:55 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
HA, uue usb peas front panelile. need usb otsad mis on plaadi külge integreeritud töötavad ilusti. ja kui kraapisin teiselt arvutilt usb pesad eest lahti ja panin oma emaplaadi külge töötas kõik nagu peab. vb olen ma loll aga nii see oli. icon_rolleyes.gif


siis jah ilmselt pesa kärssas/sulas ära
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 09:09:19 vasta tsitaadiga

Selle USB majandusega tuli meelde kui ma kunagi USB pesa korrasolekus kahtlesin, üritasin mõõta pinget. Kolm korda ajasin pesa lühisesse ning arvuti paugust kinni. Pärast kui mõõdetud lõpuks sain, jõudis kohale et esimene märk pinge olemasolust oligi see, et lühis tekkis icon_rolleyes.gif . Kõik pesad töötavad küll siiamaani ja probleemivabalt.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 17:13:57 vasta tsitaadiga

Hmm... Kunagi ammu, kui ma olin aint ühe arvuti vist ise kokku pannud, ja mulle oli sattunud selline case, millel olid nende emaplaadi jalgade asemel korpuse sees sellised tõstetud väiksed platvormid, arvasin, et nii asi käibki. Järgmise arvuti emaplaadi keerasin täiega julmalt ilma jalgadeta korpuse külge, vaatasin küll, et veidi kummis on asi, aga mõtlesin et ju siis peabki olema nii.

Pärast tuttav arvutihoolduses ütles, et WTF see nüüd siis on. Päris piinlik oli. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 09.12.2007 00:46:40 vasta tsitaadiga

Sai vist arvuti tolmust liialt puhtaks tehtud, ei võta enam pilti ette icon_sad.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 09.12.2007 01:02:38 vasta tsitaadiga

zorten22, kontrolli kas toite juhtme panid ikka tagasi. Ma olen mitu korda unustanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 09.12.2007 01:05:40 vasta tsitaadiga

Kõik juhtmed ja jupid nii nagu peavad. Võtab voolu ilusti sissegi, aga monitorisse pilt ei jõua... icon_confused.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 01:14:23 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Kõik juhtmed ja jupid nii nagu peavad. Võtab voolu ilusti sissegi, aga monitorisse pilt ei jõua... icon_confused.gif


Lülita monitor sisse icon_lol.gif

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 09.12.2007 01:21:15 vasta tsitaadiga

zorten22, proovi võtta juppe küljest järjest, seni kuni üles tuleb (HDD,RAM)
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 09.12.2007 01:38:18 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Kõik juhtmed ja jupid nii nagu peavad. Võtab voolu ilusti sissegi, aga monitorisse pilt ei jõua... icon_confused.gif

Kas arvutil on post led olemas? Vaata kus maal ta "pange paneb".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 09.12.2007 01:43:58 vasta tsitaadiga

Ei ole siukest asjandust küljes, aga ise kahtlustan videokaarti, homme katsun prooviks saada midagi...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 02:33:50 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
zorten22, proovi võtta juppe küljest järjest, seni kuni üles tuleb (HDD,RAM)

ma tahaks näha arvutit mis töötab ilma RAM'ita

zorten22,
aga mismoodi sa puhastasid?...kui tolmuimejaga siis on ilmselt kurvad lood, sest seda ei tehta sellega(tekib staatiline elekter)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 09.12.2007 02:34:20 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
kickija kirjutas:
zorten22, proovi võtta juppe küljest järjest, seni kuni üles tuleb (HDD,RAM)

ma tahaks näha arvutit mis töötab ilma RAM'ita

zorten22,
aga mismoodi sa puhastasid?...kui tolmuimejaga siis on ilmselt kurvad lood, sest seda ei tehta sellega(tekib staatiline elekter)
Kopsud ja pintsel...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 09.12.2007 02:39:34 vasta tsitaadiga

zorten22, kopsud ikka töötavad veel icon_question.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 09.12.2007 02:43:31 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
zorten22, kopsud ikka töötavad veel icon_question.gif icon_lol.gif
Hirmsat moodi võttis mingi hetk köhima küll... icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 02:53:00 vasta tsitaadiga

HA, tolmuimejaga võib kui oskad. Tolmuimeja pannakse puhuma mitte imema, ning komponentide vastu ei tohi minna.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 03:04:11 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
HA, tolmuimejaga võib kui oskad. Tolmuimeja pannakse puhuma mitte imema, ning komponentide vastu ei tohi minna.

no seda küll, et nii saab...enamus tavakasutajatest seda ei tea ju, et ei või
pealegi paljusid tolmuimejaid ei saa puhuma panna
kõige õigem on ikkagi kompressoriga
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 16:17:07 vasta tsitaadiga

kõige toredam oleks muidugi see, kui mingi Jaan Tatikas paneks tavalise tolmuimeja puhuma ja siis puhuks terve tolmukoti sisu arvutisse icon_biggrin.gif

Tulin köögist, aurav supikauss käes. Tee peale jäi laualambi juhe, takerdusin sellesse, tõmbasin adapteri pesast välja ja ühe kontakti/jala/kuidassedakaeikutsuta puruks, supp lendas arvuti korpuse peale. Õnneks olin küljepaneelid tagasi kruvinud, nii et enamus jooksis lihtsalt mööda külge maha. Plaaditornid ujusid natuke ja paar frikadelli oli ka tornide vahel. icon_biggrin.gif

Lambist on kahju, nüüd pean eksamiteks monitorivalgel õppima.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 11:21:42 vasta tsitaadiga

miks te inimesed suruõhku ei kasuta ah? pisike pudel on ~25.- suur puudel 70 - 100... saab suvalisest foto/arvuti/elektrikaupade poest.. pisikese pudeliga saab kolm neli korda puhastada, suurega rohkem. kaks kolm korda aastas on mõistlik puhastada. tihedam lammutamine läheb kategooriasse " mida koer teeb kui tal igav on "


RandomHero, joodad selle tagasi või modid suvalise juhtmega adapteri ära. selliseid asju nimetatakse " lollilõksuks" ise katsun selliseid asju vältida peale seda kui sõber uisapäisa töökojas hapniku ballooni pikali jooksis. õnneks jäi balloonile reduktor otsa. iseenesest oli hea keiss, balloon kohe ei kukkuud , vaid kaalus natuke, alguses jooksid kõik päästma ja pärast kui selgus, et kukub, siis eemale. sõber ei saanud esiotsa mitte midagi aru..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 18:25:19 vasta tsitaadiga

ei oska kahjuks. Plast niikuinii enamasti, sees jookseb metall. Ja murdus muidugi üsna juurelt, adapteril on auk sees, kolb sinna vist ei mahkuski.

Kui sess läbi saab, üritan tiigi elktroonikast vms kohast abi leida.

Vahepeal sai selline nali ära tehtud: viskas see topelt bootimise menüü üle, GRUB ja Vista boot menüü, kaua sa ikka peale igat restarti menüüsid lappad. Kuna XP keeldus linuxi ketast (õnneks eraldi ketas) formattimast, sai katseks lihtsalt XP all boot kaust kustutatud icon_biggrin.gif muidugi tegi arvuti käivitamisel ainult väikese törtsaka ja kõik. Ega's midagi, Vista plaat masinasse, linuxi ketas puhtaks ja Vista asemele, GRUB kadunud ja arvuti töös jälle.

Kindlasti mitte kõige mõttekam lahendus, kuid minu olukorras vist kiireim ja lihtsaim.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 17.12.2007 19:05:34 vasta tsitaadiga

Mul on siis ni juhtunud et need klaviatuuri juhtmes ikka on seal jalgade juures ja kui ma hakkasin püsti tõusma ja minema minema siis jäi jalg sinna juhtme taha kinni nii et klaviatuuri arvuti sisse minev ots oli sealt kummi juurest katki ja see ots veel seal pesas ning pesa kõver võtsin selle sealt välja tegin lahti lükkasin natuke sirgemaks ja näe töötab praegugi seda et klaviatturi ots nii katki läheb on 2 korda juhtunud ja neid olukordi et lasen midagi arvutis maha nii et enam arvuti tööle ei lähe on väga paljusid kordi juhtunud nt kui mul oli mu esimene arvuti siis sain teada et kui kustutad asju tuleb ruumi juurde ja mina lolli peaga ei teadnud mis see windows on ning lasin heast peast selle maha ning tuli win reinstall kuigi jah peaaegu kohe tuli ette error et ei saa maha lasta aga ikka tuksi sain ta.
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 19:09:41 vasta tsitaadiga

inks88, pikk lause sul ikka icon_biggrin.gif komad võiksid aint panna. Ise ole ka jalaga klaviatuuri juhtmest laua alla tõmmanud, tagajärjeks olid mõned kadunud nupud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 17.12.2007 22:00:49 vasta tsitaadiga

oen k6rvaklapid puruks t6mmanud sealt kus saab voluumi keerata thumbs_down.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 01:21:13 vasta tsitaadiga

sai vihahoos rusikaga vastu klaverit lajatatud. Vaheklahvil enam vedrut pole, käib sellise kõlava löögiga, ja istub vildakalt, jalad lendasid ka klaveril alt. Aga kuna arvutipood on kaugemal kui 100 meetrit pole viitsinud välja ka vahetada, juba ära harjunud sellega, et klaver lapiti laual ja vaheklahvi kõvemini lajatama peab. Varem ei saanud üldse nii, panin kasvõi raamatu klaveri otsa alla, et kõrgem oleks.

eks see paras lollus ole 100 kroonise katkise klaveriga üle poole aasta elada.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.