|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
30.11.2007 20:35:50
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| windsurfer, toitel suri öösse üks takisti maha ja teisel kastil tegi toide paugu ning loopis ka leeki laiali. |
Hea, et kodu põlema ei läinud veel.
Aga kas see oli Eesti Energia süül? (Elektripinge kõikumine nt?)
_________________ M: Philips õuevalgustid 4tk |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.11.2007 23:24:01
|
|
|
Tolka15, Ei, arvatavasti otsustas vanadusse surra.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
02.12.2007 12:29:33
|
|
|
| Black-Key kirjutas: |
mul sõber ajas mingit mahla LCD peale ja kõik lehed olid sees rikutud , pärast läks arvuti salongi ja öeldi et 5k ja teevad korda, sõber polnud nõus ja saatis mulle ja tegin kõik puhtaks, pärast käis uuesti arvuti salongis ja rääkis et ma tegin ise kasitsi puhtaks, kõigil jäid suud lahti
|
Irw, mis LCD-ga tegu oli siis, väga ebausutav jutt .
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
al_z
HV vaatleja
liitunud: 20.02.2007
|
02.12.2007 14:26:44
|
|
|
| valgustuse (hajutus) lehed, neid päris mitu seal sees. Kui elektroonika ellu jääb siis pole probleemi neid lehti puhastada.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
02.12.2007 14:49:58
|
|
|
al_z, ma tõmbasin kogemata kaks klaasi laiali ja kuivatasin nende vahelt vedelkristall vedeliku ära
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
02.12.2007 15:27:35
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
al_z, ma tõmbasin kogemata kaks klaasi laiali ja kuivatasin nende vahelt vedelkristall vedeliku ära  |
Ma olen suutnud kaks korda järjest ühele asuse emaplaadile Arctic Coolerit paigaldades selle musta raami plaadi taga lihtsalt ära lõhkuda. Esimene kord üritasin liimida kuid tegin seda lohakalt ja liimisin hoopis ühe kruvi kinni. Vot see oli paras tegemine ikka sealt selle raami välja saamisega.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
al_z
HV vaatleja
liitunud: 20.02.2007
|
02.12.2007 16:11:14
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
al_z, ma tõmbasin kogemata kaks klaasi laiali ja kuivatasin nende vahelt vedelkristall vedeliku ära  |
Ma sain aru et hajutus kihtide vahel on vedelik (taustvalguse hajutaja), need asuvad lcd taga. Mõnel ikka huvitav arusaam
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
02.12.2007 21:43:48
|
|
|
Lasin arvuti power ledi läbi
nüüd peab margus14 uue ostma
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
02.12.2007 21:52:17
|
|
|
Black-Key, ma ei usu, et margus peaks sulle ledi ostma ja veelvähem miks sul seda vaja üldse on? Bling-bling puudub?
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
02.12.2007 21:56:15
|
|
|
| Black-Key, otsi mõne vana kasti seest uus. Pole mõtet selle pärast poodi joosta.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.12.2007 22:02:42
|
|
|
suvaline 3v led peaks sobima.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
02.12.2007 23:29:55
|
|
|
aga laske see arvuti mõtlemise led läbi (see mis näitab, kui palju on arvuti koormatud, vist) enda arvutil too ei tööta ja väga rahustavalt mõjub, kui vaatad, et arvuti üldse ei ole koormatud
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.12.2007 23:36:28
|
|
|
IDE activity led .. kuidas sa m6tled enid läbi lasta? front panel i pinnidest tapvat voolu ei tule. ainuke asi, et led t88tab ainult 8gel polaarsusel..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
02.12.2007 23:39:09
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| IDE activity led .. kuidas sa m6tled enid läbi lasta? front panel i pinnidest tapvat voolu ei tule. ainuke asi, et led t88tab ainult 8gel polaarsusel.. |
sama moodi nagu Must-Võti
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.12.2007 23:41:04
|
|
|
ja kuhu sa topid seda led i siis ? molexi 12v raili?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
02.12.2007 23:57:50
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ja kuhu sa topid seda led i siis ? molexi 12v raili? |
kasvõi , võid ju 220 ka sisse lasta
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.12.2007 23:58:45
|
|
|
kelleks sa mind pead ?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
02.12.2007 23:59:55
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kelleks sa mind pead ? |
AHV
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
03.12.2007 00:01:00
|
|
|
Hoidsin mõnda aega ära ühe arvuti rikkumise. Osteti staffi sisse, millega arvuti käivituda ei tahtnud. Jagasin telefonitsi instruktsioone, kuidas tööle saada. Järsku seletas keegi telefonis, et ma proovin arvuti käima panna ja käimise pealt jupid ära vahetada. Siiski suutsin rahva ümber veenda.
Õnnelik lõpp
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
03.12.2007 21:14:29
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| IDE activity led .. kuidas sa m6tled enid läbi lasta? front panel i pinnidest tapvat voolu ei tule. ainuke asi, et led t88tab ainult 8gel polaarsusel.. |
ootoot, kas see näitab aint IDE ketta tegevust?
ärge siis näkku lööge
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
03.12.2007 21:21:09
|
|
|
| hondaa, minuteada roheline näitab hdd tegevust ja punane seda kas arvuti on sisse lülitatud. (võin eksida)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
03.12.2007 21:34:38
|
|
|
mul kollane näitab, et arvuti töötab ja oranz/kollane, et arvutil ketta tegevust
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
03.12.2007 22:07:09
|
|
|
Suutsin vast praegu frontpanelil usb augud läbi lasta või miskit
Sai pimedas toas kõrvaklappi auku otsistud. läks tsipa valesti.
Natukene plastmassi põlemis lõhna ja arvuti matsust kinni
Õnneks läks kohe tööle. praegused loomkatsed näitavad seda et esimesed usb otsad ei tööta.
Lootus jääb et ärkavad kunagi ellu aga kui ei siis peab vast hankima kuskilt.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
03.12.2007 22:11:34
|
|
|
Steff., puhasta augud ära. Äkki jäi paugust mingi s*ta kiht peale sinna
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
03.12.2007 22:59:17
|
|
|
hondaa, HighEnd, crypto
tavaliselt on roheline/sinine arvuti power tuli ja kollane/oranz HDD activity led
kui vastupidi, siis on juhtmed ilmselt vahetuses või mingi teistmoodi korpus
| Steff. kirjutas: |
Suutsin vast praegu frontpanelil usb augud läbi lasta või miskit
Sai pimedas toas kõrvaklappi auku otsistud. läks tsipa valesti.
Natukene plastmassi põlemis lõhna ja arvuti matsust kinni
Õnneks läks kohe tööle. praegused loomkatsed näitavad seda et esimesed usb otsad ei tööta.
Lootus jääb et ärkavad kunagi ellu aga kui ei siis peab vast hankima kuskilt.  |
hankima mille?
ma arvan et sul emaplaadi usb kärvas ka selle tagajärjel (kui 1 nendest töötab, on ka hästi)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
03.12.2007 23:06:15
|
|
|
Chaintech 7aia5 intergreeritud helist lasin 18 V -se adapteriga voolu sisse , kõrvetas midagi ilusti ära heli peksis üle (Emaplaat vahetati välja ) ,
lahtise kõvaketta toppisin ilma lülimata arvutit välja (lihtsalt vool ja Ide järgi ) huvitaval kombel Ketas mis ennem ei andnud elumärigi hakkas tööle võttis Xp all täitsa järgi , sain sealt faile kätte, mida arvasin et kunagi enam ei saa tagasi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
03.12.2007 23:37:26
|
|
|
HA, uue usb peas front panelile. need usb otsad mis on plaadi külge integreeritud töötavad ilusti. ja kui kraapisin teiselt arvutilt usb pesad eest lahti ja panin oma emaplaadi külge töötas kõik nagu peab. vb olen ma loll aga nii see oli.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
03.12.2007 23:42:55
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
HA, uue usb peas front panelile. need usb otsad mis on plaadi külge integreeritud töötavad ilusti. ja kui kraapisin teiselt arvutilt usb pesad eest lahti ja panin oma emaplaadi külge töötas kõik nagu peab. vb olen ma loll aga nii see oli.  |
siis jah ilmselt pesa kärssas/sulas ära
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
04.12.2007 09:09:19
|
|
|
Selle USB majandusega tuli meelde kui ma kunagi USB pesa korrasolekus kahtlesin, üritasin mõõta pinget. Kolm korda ajasin pesa lühisesse ning arvuti paugust kinni. Pärast kui mõõdetud lõpuks sain, jõudis kohale et esimene märk pinge olemasolust oligi see, et lühis tekkis . Kõik pesad töötavad küll siiamaani ja probleemivabalt.
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
04.12.2007 17:13:57
|
|
|
Hmm... Kunagi ammu, kui ma olin aint ühe arvuti vist ise kokku pannud, ja mulle oli sattunud selline case, millel olid nende emaplaadi jalgade asemel korpuse sees sellised tõstetud väiksed platvormid, arvasin, et nii asi käibki. Järgmise arvuti emaplaadi keerasin täiega julmalt ilma jalgadeta korpuse külge, vaatasin küll, et veidi kummis on asi, aga mõtlesin et ju siis peabki olema nii.
Pärast tuttav arvutihoolduses ütles, et WTF see nüüd siis on. Päris piinlik oli.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
09.12.2007 00:46:40
|
|
|
Sai vist arvuti tolmust liialt puhtaks tehtud, ei võta enam pilti ette
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
09.12.2007 01:02:38
|
|
|
zorten22, kontrolli kas toite juhtme panid ikka tagasi. Ma olen mitu korda unustanud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
09.12.2007 01:05:40
|
|
|
Kõik juhtmed ja jupid nii nagu peavad. Võtab voolu ilusti sissegi, aga monitorisse pilt ei jõua...
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eisbär
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
09.12.2007 01:14:23
|
|
|
| zorten22 kirjutas: |
Kõik juhtmed ja jupid nii nagu peavad. Võtab voolu ilusti sissegi, aga monitorisse pilt ei jõua...  |
Lülita monitor sisse
_________________ Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet  |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
09.12.2007 01:21:15
|
|
|
zorten22, proovi võtta juppe küljest järjest, seni kuni üles tuleb (HDD,RAM)
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
09.12.2007 01:38:18
|
|
|
| zorten22 kirjutas: |
Kõik juhtmed ja jupid nii nagu peavad. Võtab voolu ilusti sissegi, aga monitorisse pilt ei jõua...  |
Kas arvutil on post led olemas? Vaata kus maal ta "pange paneb".
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
09.12.2007 01:43:58
|
|
|
| Ei ole siukest asjandust küljes, aga ise kahtlustan videokaarti, homme katsun prooviks saada midagi...
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
09.12.2007 02:33:50
|
|
|
| kickija kirjutas: |
| zorten22, proovi võtta juppe küljest järjest, seni kuni üles tuleb (HDD,RAM) |
ma tahaks näha arvutit mis töötab ilma RAM'ita
zorten22,
aga mismoodi sa puhastasid?...kui tolmuimejaga siis on ilmselt kurvad lood, sest seda ei tehta sellega(tekib staatiline elekter)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
09.12.2007 02:34:20
|
|
|
| HA kirjutas: |
| kickija kirjutas: |
| zorten22, proovi võtta juppe küljest järjest, seni kuni üles tuleb (HDD,RAM) |
ma tahaks näha arvutit mis töötab ilma RAM'ita
zorten22,
aga mismoodi sa puhastasid?...kui tolmuimejaga siis on ilmselt kurvad lood, sest seda ei tehta sellega(tekib staatiline elekter) |
Kopsud ja pintsel...
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
09.12.2007 02:39:34
|
|
|
zorten22, kopsud ikka töötavad veel
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
09.12.2007 02:43:31
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
zorten22, kopsud ikka töötavad veel  |
Hirmsat moodi võttis mingi hetk köhima küll...
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
09.12.2007 02:53:00
|
|
|
| HA, tolmuimejaga võib kui oskad. Tolmuimeja pannakse puhuma mitte imema, ning komponentide vastu ei tohi minna.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
09.12.2007 03:04:11
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| HA, tolmuimejaga võib kui oskad. Tolmuimeja pannakse puhuma mitte imema, ning komponentide vastu ei tohi minna. |
no seda küll, et nii saab...enamus tavakasutajatest seda ei tea ju, et ei või
pealegi paljusid tolmuimejaid ei saa puhuma panna
kõige õigem on ikkagi kompressoriga
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
09.12.2007 16:17:07
|
|
|
kõige toredam oleks muidugi see, kui mingi Jaan Tatikas paneks tavalise tolmuimeja puhuma ja siis puhuks terve tolmukoti sisu arvutisse
Tulin köögist, aurav supikauss käes. Tee peale jäi laualambi juhe, takerdusin sellesse, tõmbasin adapteri pesast välja ja ühe kontakti/jala/kuidassedakaeikutsuta puruks, supp lendas arvuti korpuse peale. Õnneks olin küljepaneelid tagasi kruvinud, nii et enamus jooksis lihtsalt mööda külge maha. Plaaditornid ujusid natuke ja paar frikadelli oli ka tornide vahel.
Lambist on kahju, nüüd pean eksamiteks monitorivalgel õppima.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.12.2007 11:21:42
|
|
|
miks te inimesed suruõhku ei kasuta ah? pisike pudel on ~25.- suur puudel 70 - 100... saab suvalisest foto/arvuti/elektrikaupade poest.. pisikese pudeliga saab kolm neli korda puhastada, suurega rohkem. kaks kolm korda aastas on mõistlik puhastada. tihedam lammutamine läheb kategooriasse " mida koer teeb kui tal igav on "
RandomHero, joodad selle tagasi või modid suvalise juhtmega adapteri ära. selliseid asju nimetatakse " lollilõksuks" ise katsun selliseid asju vältida peale seda kui sõber uisapäisa töökojas hapniku ballooni pikali jooksis. õnneks jäi balloonile reduktor otsa. iseenesest oli hea keiss, balloon kohe ei kukkuud , vaid kaalus natuke, alguses jooksid kõik päästma ja pärast kui selgus, et kukub, siis eemale. sõber ei saanud esiotsa mitte midagi aru..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
14.12.2007 18:25:19
|
|
|
ei oska kahjuks. Plast niikuinii enamasti, sees jookseb metall. Ja murdus muidugi üsna juurelt, adapteril on auk sees, kolb sinna vist ei mahkuski.
Kui sess läbi saab, üritan tiigi elktroonikast vms kohast abi leida.
Vahepeal sai selline nali ära tehtud: viskas see topelt bootimise menüü üle, GRUB ja Vista boot menüü, kaua sa ikka peale igat restarti menüüsid lappad. Kuna XP keeldus linuxi ketast (õnneks eraldi ketas) formattimast, sai katseks lihtsalt XP all boot kaust kustutatud muidugi tegi arvuti käivitamisel ainult väikese törtsaka ja kõik. Ega's midagi, Vista plaat masinasse, linuxi ketas puhtaks ja Vista asemele, GRUB kadunud ja arvuti töös jälle.
Kindlasti mitte kõige mõttekam lahendus, kuid minu olukorras vist kiireim ja lihtsaim.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sowney
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
17.12.2007 19:05:34
|
|
|
Mul on siis ni juhtunud et need klaviatuuri juhtmes ikka on seal jalgade juures ja kui ma hakkasin püsti tõusma ja minema minema siis jäi jalg sinna juhtme taha kinni nii et klaviatuuri arvuti sisse minev ots oli sealt kummi juurest katki ja see ots veel seal pesas ning pesa kõver võtsin selle sealt välja tegin lahti lükkasin natuke sirgemaks ja näe töötab praegugi seda et klaviatturi ots nii katki läheb on 2 korda juhtunud ja neid olukordi et lasen midagi arvutis maha nii et enam arvuti tööle ei lähe on väga paljusid kordi juhtunud nt kui mul oli mu esimene arvuti siis sain teada et kui kustutad asju tuleb ruumi juurde ja mina lolli peaga ei teadnud mis see windows on ning lasin heast peast selle maha ning tuli win reinstall kuigi jah peaaegu kohe tuli ette error et ei saa maha lasta aga ikka tuksi sain ta.
_________________ ''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist. |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
17.12.2007 19:09:41
|
|
|
inks88, pikk lause sul ikka komad võiksid aint panna. Ise ole ka jalaga klaviatuuri juhtmest laua alla tõmmanud, tagajärjeks olid mõned kadunud nupud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
17.12.2007 22:00:49
|
|
|
oen k6rvaklapid puruks t6mmanud sealt kus saab voluumi keerata
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
21.12.2007 01:21:13
|
|
|
sai vihahoos rusikaga vastu klaverit lajatatud. Vaheklahvil enam vedrut pole, käib sellise kõlava löögiga, ja istub vildakalt, jalad lendasid ka klaveril alt. Aga kuna arvutipood on kaugemal kui 100 meetrit pole viitsinud välja ka vahetada, juba ära harjunud sellega, et klaver lapiti laual ja vaheklahvi kõvemini lajatama peab. Varem ei saanud üldse nii, panin kasvõi raamatu klaveri otsa alla, et kõrgem oleks.
eks see paras lollus ole 100 kroonise katkise klaveriga üle poole aasta elada.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|