|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ziim911
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003
|
09.09.2007 00:25:14
|
|
|
mul tööpärast palju telefoniga rääkimist, arved mingi 2k kandis, ja ei kurda, olemas kiirlaadija, et korra saba seina ja saab tükk aega jälle plärada, mul öösel ka telef sees, ma laen vist 2 korda nädalas, kuna rullitades kuulan mussi telefoni pealt, vahest vaatan läbi 3g telkut, pildistan igapäev u 40 pilti, ma olen akuga rahul
_________________ Wireless. |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002

|
09.09.2007 00:28:16
|
|
|
sõbral on see k810. peab selle säravat siherplaati pidevalt nühkima nagu isane emast. sisus aga olulist vahet k800 ei ole. seepärast ma ka selle k800 valisin, et metalne esipaneel kuidagi mehem. aga noh, sellele, kes tahab popp ja trendikas olla, sobib ilmselt 810 paremini.
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twist
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2006
|
09.09.2007 00:43:36
|
|
|
Mulle ka metall meeldib rohkem. Ainuke asi, mis mulle K800i juures tõesti ei meeldi ongi see tobe kaamera katik. Kui saaks mõlemat näppida ja käes võrrelda siis oleks valik kindlasti lihtsam.
_________________ Nothing will work unless you do |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
14.09.2007 22:18:49
|
|
|
| Mis tal seal karbi sees on? Mälukaart ka on? K810i-l siis.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
14.09.2007 22:20:52
|
|
|
128mb ja karbis on kõik vajalik peale autolaadija
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
14.09.2007 22:23:12
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
| Mis tal seal karbi sees on? Mälukaart ka on? K810i-l siis. |
laadija,datakaabel,stuff,tarkvara,klapid
moblal 128mb m2 micro siis
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
25.09.2007 22:33:59
|
|
|
Plaanid liiguvad ka vaikselt selle telefoni poole.
Kuid rääkige, mis pleier nagu tal telefonis on? Noh, et kas samasugune nagu Walkmani telefonides, või isegi mignui Walkman 2.0 versioon? ja funktsioonid ka samad? või on mingi jama ? Ning helikvaliteet w seeriaga sama ?
Ning kas kaameral on nagu digikal korralik välk või nagu teistel SE'del nagu tuli, mis pildistamisel natuke eredamaks läheb ? Ning palju zuumida saab täis suuruses pildi korral ?
Ning kuidas ka kõlar mängib? kas kõvasti ?
Praegu olen kahevahel, kas müüa oma w810i maha ja osta see, või jätta w810i alles.
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.09.2007 22:34:36
|
|
|
Tavaline lihtne pleier,saad teha lihtsalt playliste aga Walkmanid on ikka eraldi seeria oma viledega.
Sound on sama aga klapid pead ostama eraldi,kaasas on lihtsad vidinad.
Kaameral on õige ksenoon fläsh
Tahad musa fänata ja mingeid üüber pleyliste siis jäta W810.
Kui aga soovid teha korralike pilte ja kiiret andmesidet siis osta K810.
Ekraan on kah suurem ja parem kui W810-l
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
25.09.2007 23:11:15
|
|
|
Hmmm.. noh mul eraldi pleierit ei ole. Tahaks nagu, et telefon asendaks mp3'me.
Kuid noh tal on ekvalaiser ka olemas pleieril ? (samad valikud nagu walkman 1.0 ? )
Tegelikult tahaks väga katsuda seda ja proovida kuidas üldse meeldib jne. Pärast ei meeldigi
Aga ega kellelgi Elisa 500/1000 või Elisa Pere 1000/2000 paketti ei ole ?
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.09.2007 23:35:49
|
|
|
| tsitaat: |
Kuid noh tal on ekvalaiser ka olemas pleieril ? (samad valikud nagu walkman 1.0 ? )
|
Põhjusmõtteliselt sama jah.
Mine poodi ja palu näppida,mis seal siis imelikku
| tsitaat: |
Aga ega kellelgi Elisa 500/1000 või Elisa Pere 1000/2000 paketti ei ole ?
|
Kui kellelgi neid ripakil oleks siis ostaks omanik ma arvan 1300.- eest ise endale
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
11.10.2007 17:15:24
SE K810 |
|
|
Tervist!
Selline mure, et kui telefonist BT kaudu saata faile arvutisse siis jube aeglane aga kui arvutist telefoni siis OK kiirus. Tean, et see kiirus ei peagi sama olema, kuid W810 ei olnud see vahe küll nii drastiline.
Kui keegi K810 omanik kommenteerida oskab siis oleks tänulik. Hetkel tundub, et garantii ots.
Tänan tähelepanu eest.
_________________ Unknown High Object |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
12.10.2007 10:39:30
|
|
|
täpselt sama kala K810i'ga ... arvutist telefoni 10 korda kiirem kui vastupidi.
On see tõesti garantii teema? ei osanud seda isegi nii mõelda vaid pidasin telefoni veidruseks
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
12.10.2007 10:41:47
|
|
|
| kulac kirjutas: |
täpselt sama kala K810i'ga ... arvutist telefoni 10 korda kiirem kui vastupidi.
On see tõesti garantii teema? ei osanud seda isegi nii mõelda vaid pidasin telefoni veidruseks  |
Kuidagi väga kahtlane veidrus siis aga kui sul sama jama siis krt seda teab. Sellepärast tundub garantii teema olevat, et W810 oli kordades kiirem failide saatmisel arvutisse.
_________________ Unknown High Object |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
12.10.2007 10:49:19
|
|
|
| telefonist telefoni saates on ka ühendus kiirem kui telefonist arvutisse, on võimalus, et ka mingisugune BT draiverite sobimatus vms võib seda põhjustada.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
12.10.2007 10:52:00
|
|
|
| kulac kirjutas: |
| telefonist telefoni saates on ka ühendus kiirem kui telefonist arvutisse, on võimalus, et ka mingisugune BT draiverite sobimatus vms võib seda põhjustada. |
telefoni BT draiverid või arvuti? kui ma W810 kasutasin siis kasutasin USB BT donglit suure arvuti küljes aga praegu kastuan Lenovo sisseehitatud BT asja.
_________________ Unknown High Object |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
12.10.2007 11:42:42
|
|
|
| Arvuti draivereid kahtlustan
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
14.10.2007 11:42:46
|
|
|
| Keegi võiks pilte panna siia K810i tehtud !
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
16.10.2007 20:28:00
|
|
|
Loll küsimus
Kas on võimalik kopeerida K810i telefoniraamatust numbreid arvutisse ? (backup jne.)
NOKIA telefonidel ju tavaline asi ! Ma näen jah , et K810i-l kõik musa kaustad ja videokaustad - wtf
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
19.10.2007 22:27:31
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Keegi võiks pilte panna siia K810i tehtud ! |
all pool.
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k810-en.shtml
omast kogemusest tean, et alates k750 autofookusest on SE kaamerad kõvasti paremad kui nokial.
| Eric80 kirjutas: |
Loll küsimus
Kas on võimalik kopeerida K810i telefoniraamatust numbreid arvutisse ? (backup jne.)
NOKIA telefonidel ju tavaline asi ! Ma näen jah , et K810i-l kõik musa kaustad ja videokaustad - wtf  |
SE ju ka olemas PC Suite programm, sellega ei saa?
või siiski vist ei saagi.
tuttav tegi k750i kontaktid läbi Outlooki kuidagi.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
21.10.2007 22:23:19
copy |
|
|
andmed saab ju kopeerida lisamälukaardile.nüüd on olemas ka usb adapter sandiskilt kaardi sisu arvutisse viimisel sony -ericu kaardi jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
22.10.2007 10:59:54
Re: copy |
|
|
| poles kirjutas: |
andmed saab ju kopeerida lisamälukaardile.nüüd on olemas ka usb adapter sandiskilt kaardi sisu arvutisse viimisel sony -ericu kaardi jaoks.  |
mis see mälukaart aitab? on eraldi kaust olemas Contacts?? vist mitte.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
22.10.2007 12:05:20
|
|
|
Saab kopeerida kaardile.
Võlusõnaks on Varunda.
Ja pärast on System/PIM kaustas kõik ilusti vcf failid, mida saad outlookiga ilusti kooskõlastada...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
23.10.2007 23:23:27
|
|
|
| kulac kirjutas: |
Saab kopeerida kaardile.
Võlusõnaks on Varunda.
Ja pärast on System/PIM kaustas kõik ilusti vcf failid, mida saad outlookiga ilusti kooskõlastada... |
Ja jaa ... Seleta täpsemalt . Ei leia kuigi HAAA ... Leidsin .Eks proovin järgi !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
24.10.2007 08:43:29
|
|
|
Enda K810i läks garantiisse,, nupp tuli ära
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.10.2007 10:08:03
|
|
|
haldo, Mis nupp oli
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
24.10.2007 10:21:38
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
haldo, Mis nupp oli  |
punane ring ümber
lihtsalt peale vajutades tule pesast välja.
Irw nüüd peab üle 2 nädala olema Elisa Alcatel asendustelefon klotsiga .
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.10.2007 10:48:37
|
|
|
haldo, Alkaloidiga on jah suht igav ringi helistada 8)
Aga vapsee esimest korda näen et SE telefonil nupp mati küljest lahti tuleb
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
24.10.2007 10:56:05
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
haldo, Alkaloidiga on jah suht igav ringi helistada 8)
Aga vapsee esimest korda näen et SE telefonil nupp mati küljest lahti tuleb  |
elab üle lihtsalt , krõks ja tuli ära 8)
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
probus
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2003
|
24.10.2007 17:54:13
|
|
|
| haldo kirjutas: |
Enda K810i läks garantiisse,, nupp tuli ära  |
Kusjuures ka minul oli sama case. Täpselt sama nupp oli ka ja telefoni olin selleks ajaks kasutanud umbes kaks nädalat !!! Mailton Baltikust Järvevana teel öeldi, et pole garantii rida ja lõpuks pidin uued nupud ostma 200- eest. Mina isiklikult SE antud mudelit K810i pean täielikuks saastaks. Telefoni olen kasutanud pea pool aastat, eelmine föön oli K750 ja tõesti hea pill oli- ja ilma 3G ka ei oska.
_________________ LIVE AS IF YOU WERE TO DIE TOMORROW.
LEARN AS IF YOU WERE TO LIVE FOREVER.
-Gandhi- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
24.10.2007 22:40:10
|
|
|
| probus kirjutas: |
| haldo kirjutas: |
Enda K810i läks garantiisse,, nupp tuli ära  |
Kusjuures ka minul oli sama case. Täpselt sama nupp oli ka ja telefoni olin selleks ajaks kasutanud umbes kaks nädalat !!! Mailton Baltikust Järvevana teel öeldi, et pole garantii rida ja lõpuks pidin uued nupud ostma 200- eest. Mina isiklikult SE antud mudelit K810i pean täielikuks saastaks. Telefoni olen kasutanud pea pool aastat, eelmine föön oli K750 ja tõesti hea pill oli- ja ilma 3G ka ei oska. |
irw eks näha ole mis garantiist vastuseks tuleb aga üldiselt ikka kui nupp ise vajutades ära tuleb peaks selle plekkima garantii,
telefon ilma kriimudetta ja korralikult hoitud.
Ise võin küll aint kiidusõnu öelda sigahea tel on.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
26.10.2007 13:13:53
|
|
|
hei,kuidas saada telefoni synkima läbi bluetooth i myphoneexploreriga?
läbi kaabli töötab.siiani pole ma suutnud bt yhendust luua.muud toimingud läbi bt toimivad,nagu failivahetus,hf,jne.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.10.2007 13:23:54
|
|
|
Huvitav,mul syncib ilusasti aga ma kasutan SE enda pc suiti
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
26.10.2007 13:31:12
|
|
|
| ma pakun et viga võib olla bt setingutes,aga pole just eriti kõva mees neid muutma.hea oleks,kui keegi okaks step by step juhendada.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.10.2007 13:42:23
|
|
|
Seal nagu pole eriti midagi setup-ida,kui arvutiga on paaripandud siis rohkem pole miskit.
Ise-asi kui phone explorer tahab miskit spets värki,aga kahjuks endal pole vajadust olnud seda kasutada
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mäluhull
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2007
|
29.10.2007 23:46:01
|
|
|
Hei! Rääkige kuidas saab videoid arvutisse?! Asuvad sealsamas kus fotod(kaamera album) aga ei kopeeri ära
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
30.10.2007 11:19:30
|
|
|
| kulac kirjutas: |
| Arvuti draivereid kahtlustan |
Peab nentima, et kala ujus ikka telefonis. Lasin tal ennast ilusti ära uuendada ja peale seda BT kiirus telefonist arvutisse ca 5x suurem kui ennem, kuid ikka poole väiksem kui teistpidi
| mäluhull kirjutas: |
Hei! Rääkige kuidas saab videoid arvutisse?! Asuvad sealsamas kus fotod(kaamera album) aga ei kopeeri ära  |
Mina kasutan bluetoothi ja kõik failid kopeeruvad mõlemat pidi ja kustuvad nii nagu vaja
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mäluhull
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2007
|
30.10.2007 11:31:30
|
|
|
| Ma kasutan USB kaablit... ei toimi, vbl peab videod mujale kausta tõstma või midagi... see programm mis oli kaasas CD- na, vbl sealt midagi teisiti tegema videofailide puhul...?! Veel targemate mõtteid?!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
30.10.2007 11:49:35
|
|
|
Pean tunnistama, et pole kordagi kaasasolevat plaati karbist välja võtnud
Tõmbasin kusagilt mingi SE driver packi ja see toimib koduarvutis, kus kaabel taga. Tööarvutis vaid BT pulk + XP enda draiverid.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
30.10.2007 21:20:55
|
|
|
sain telefoni kätte, sentigi ei maksnud
Nagu uus
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
30.10.2007 21:22:41
|
|
|
mäluhull, manuaalselt mees, manuaalselt
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
03.11.2007 01:22:09
|
|
|
| haldo kirjutas: |
sain telefoni kätte, sentigi ei maksnud
Nagu uus  |
Panid tuuri kuskilt ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
03.11.2007 13:23:09
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
| haldo kirjutas: |
sain telefoni kätte, sentigi ei maksnud
Nagu uus  |
Panid tuuri kuskilt ?  |
eip minu telefon oli ikka, ei olnud kellegi teise oma, nupud on küll veel sisse töötamatta 8)
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NLO
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
05.11.2007 17:50:47
|
|
|
Olen ka sellise telefoni õnnelik omanik ja julgen väita, et väga hea ostuga olen hakkama saanud.... väga töökindel, ilus ja üldse tore lelu.
Ainuke asi milles ma pettusin on see ekraani kaitse klaas. Tööriiete taskus oli mingi pask ja kriimustas ekraani väga kergesti ära.
Oskab keegi öelda kas sellel telefonil on võimalik ise vahetada sellist asja? Kas üldse saab? Suht sitt tunne on kui ostad uue telefoni ja siis suudad ära rikkuda niimoodi rumalalt. :S
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.11.2007 17:52:41
|
|
|
Ainult klaasi vaevalt aga tellid endale kuskilt e-poest esipaneeeli uue,siis selle peaks saama küll oma jõududega vahetatud
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NLO
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
05.11.2007 18:06:05
|
|
|
Oh krt kuidas ma ise selle peale ei suutnud tulla .... Lugesin teie signatuuri ja hakkas veel rohkem häbi.
Igatahes nüüd uue korpuse otsinguile
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
05.11.2007 20:29:01
|
|
|
| NLO kirjutas: |
Oh krt kuidas ma ise selle peale ei suutnud tulla .... Lugesin teie signatuuri ja hakkas veel rohkem häbi.
Igatahes nüüd uue korpuse otsinguile  |
ise ei kanna taskus sest iga mobiili ekraani kraabib seal alati ära kasutan mobla kotti.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.11.2007 20:46:23
|
|
|
Vastu pidiselt haldo, -le kannan ainult taskus ja 6 kuud hiljem on ekraan nagu ostes
Tasku all läheb kirja tagi rinnatasku ja teksapükste tasku
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
05.11.2007 21:40:45
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
Vastu pidiselt haldo, -le kannan ainult taskus ja 6 kuud hiljem on ekraan nagu ostes
Tasku all läheb kirja tagi rinnatasku ja teksapükste tasku  |
Ju siis sa ei kanna mingit sodi podi taskus ma näiteks ei viitsi münte rahakotti panna, ja siis need ikka kriibivad,
õnneks juhtus see vana telefoniga(Moto)
K810i hoian ilusti
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NLO
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
05.11.2007 23:51:28
|
|
|
See et mündid, võtmed ja muu ei käi taskusse koos telefoniga on teada tõde ju.... Ma kandsin 5 aastat T610-t vasakus püksitaskus ilma mingise värdjaliku kotita ja pole ühtegi kriimu....(Suri vanadusse hoopis.)
Mul oli uus telefon kahjuks jope taskus mis tööl seljas ja lukk lahti ning igast kraami oli sinna tekkinud mingi ime läbi.
Oma hooletus muud midagi.
Oskab keegi muidu öelda kust saada näiteks Pärnus uut K810i korpust??
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|