Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson K810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 09.09.2007 00:25:14 vasta tsitaadiga

mul tööpärast palju telefoniga rääkimist, arved mingi 2k kandis, ja ei kurda, olemas kiirlaadija, et korra saba seina ja saab tükk aega jälle plärada, mul öösel ka telef sees, ma laen vist 2 korda nädalas, kuna rullitades kuulan mussi telefoni pealt, vahest vaatan läbi 3g telkut, pildistan igapäev u 40 pilti, ma olen akuga rahul
_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 09.09.2007 00:28:16 vasta tsitaadiga

sõbral on see k810. peab selle säravat siherplaati pidevalt nühkima nagu isane emast. sisus aga olulist vahet k800 ei ole. seepärast ma ka selle k800 valisin, et metalne esipaneel kuidagi mehem. aga noh, sellele, kes tahab popp ja trendikas olla, sobib ilmselt 810 paremini.
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twist
HV kasutaja
twist

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 00:43:36 vasta tsitaadiga

Mulle ka metall meeldib rohkem. Ainuke asi, mis mulle K800i juures tõesti ei meeldi ongi see tobe kaamera katik. Kui saaks mõlemat näppida ja käes võrrelda siis oleks valik kindlasti lihtsam.
_________________
Nothing will work unless you do
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2007 22:18:49 vasta tsitaadiga

Mis tal seal karbi sees on? Mälukaart ka on? K810i-l siis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2007 22:20:52 vasta tsitaadiga

128mb ja karbis on kõik vajalik peale autolaadija thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2007 22:23:12 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Mis tal seal karbi sees on? Mälukaart ka on? K810i-l siis.


laadija,datakaabel,stuff,tarkvara,klapid

moblal 128mb m2 micro siis
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtfp
HV kasutaja
wtfp

liitunud: 26.02.2005




sõnum 25.09.2007 22:33:59 vasta tsitaadiga

Plaanid liiguvad ka vaikselt selle telefoni poole.

Kuid rääkige, mis pleier nagu tal telefonis on? Noh, et kas samasugune nagu Walkmani telefonides, või isegi mignui Walkman 2.0 versioon? ja funktsioonid ka samad? või on mingi jama ? Ning helikvaliteet w seeriaga sama ?
Ning kas kaameral on nagu digikal korralik välk või nagu teistel SE'del nagu tuli, mis pildistamisel natuke eredamaks läheb ? Ning palju zuumida saab täis suuruses pildi korral ?
Ning kuidas ka kõlar mängib? kas kõvasti ?

Praegu olen kahevahel, kas müüa oma w810i maha ja osta see, või jätta w810i alles.

_________________
wtf#21
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 22:34:36 vasta tsitaadiga

Tavaline lihtne pleier,saad teha lihtsalt playliste aga Walkmanid on ikka eraldi seeria oma viledega.
Sound on sama aga klapid pead ostama eraldi,kaasas on lihtsad vidinad.
Kaameral on õige ksenoon fläsh thumbs_up.gif
Tahad musa fänata ja mingeid üüber pleyliste siis jäta W810.
Kui aga soovid teha korralike pilte ja kiiret andmesidet siis osta K810.
Ekraan on kah suurem ja parem kui W810-l icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtfp
HV kasutaja
wtfp

liitunud: 26.02.2005




sõnum 25.09.2007 23:11:15 vasta tsitaadiga

Hmmm.. noh mul eraldi pleierit ei ole. Tahaks nagu, et telefon asendaks mp3'me.
Kuid noh tal on ekvalaiser ka olemas pleieril ? (samad valikud nagu walkman 1.0 ? )

Tegelikult tahaks väga katsuda seda ja proovida kuidas üldse meeldib jne. Pärast ei meeldigi icon_biggrin.gif

Aga ega kellelgi Elisa 500/1000 või Elisa Pere 1000/2000 paketti ei ole ? icon_rolleyes.gif

_________________
wtf#21
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 23:35:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuid noh tal on ekvalaiser ka olemas pleieril ? (samad valikud nagu walkman 1.0 ? )

Põhjusmõtteliselt sama jah.
Mine poodi ja palu näppida,mis seal siis imelikku icon_idea.gif
tsitaat:

Aga ega kellelgi Elisa 500/1000 või Elisa Pere 1000/2000 paketti ei ole ?

Kui kellelgi neid ripakil oleks siis ostaks omanik ma arvan 1300.- eest ise endale icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 17:15:24 SE K810 vasta tsitaadiga

Tervist!

Selline mure, et kui telefonist BT kaudu saata faile arvutisse siis jube aeglane aga kui arvutist telefoni siis OK kiirus. Tean, et see kiirus ei peagi sama olema, kuid W810 ei olnud see vahe küll nii drastiline.
Kui keegi K810 omanik kommenteerida oskab siis oleks tänulik. Hetkel tundub, et garantii ots.

Tänan tähelepanu eest.

_________________
Unknown High Object
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 12.10.2007 10:39:30 vasta tsitaadiga

täpselt sama kala K810i'ga ... arvutist telefoni 10 korda kiirem kui vastupidi.
On see tõesti garantii teema? ei osanud seda isegi nii mõelda vaid pidasin telefoni veidruseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 10:41:47 vasta tsitaadiga

kulac kirjutas:
täpselt sama kala K810i'ga ... arvutist telefoni 10 korda kiirem kui vastupidi.
On see tõesti garantii teema? ei osanud seda isegi nii mõelda vaid pidasin telefoni veidruseks icon_biggrin.gif

Kuidagi väga kahtlane veidrus siis aga kui sul sama jama siis krt seda teab. Sellepärast tundub garantii teema olevat, et W810 oli kordades kiirem failide saatmisel arvutisse.

_________________
Unknown High Object
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 12.10.2007 10:49:19 vasta tsitaadiga

telefonist telefoni saates on ka ühendus kiirem kui telefonist arvutisse, on võimalus, et ka mingisugune BT draiverite sobimatus vms võib seda põhjustada.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 10:52:00 vasta tsitaadiga

kulac kirjutas:
telefonist telefoni saates on ka ühendus kiirem kui telefonist arvutisse, on võimalus, et ka mingisugune BT draiverite sobimatus vms võib seda põhjustada.

telefoni BT draiverid või arvuti? kui ma W810 kasutasin siis kasutasin USB BT donglit suure arvuti küljes aga praegu kastuan Lenovo sisseehitatud BT asja.

_________________
Unknown High Object
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 12.10.2007 11:42:42 vasta tsitaadiga

Arvuti draivereid kahtlustan
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 14.10.2007 11:42:46 vasta tsitaadiga

Keegi võiks pilte panna siia K810i tehtud !
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 20:28:00 vasta tsitaadiga

Loll küsimus icon_razz.gif
Kas on võimalik kopeerida K810i telefoniraamatust numbreid arvutisse ? icon_eek.gif (backup jne.)
NOKIA telefonidel ju tavaline asi ! Ma näen jah , et K810i-l kõik musa kaustad ja videokaustad - wtf icon_confused.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 22:27:31 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Keegi võiks pilte panna siia K810i tehtud !
all pool.
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k810-en.shtml
omast kogemusest tean, et alates k750 autofookusest on SE kaamerad kõvasti paremad kui nokial.


Eric80 kirjutas:
Loll küsimus icon_razz.gif
Kas on võimalik kopeerida K810i telefoniraamatust numbreid arvutisse ? icon_eek.gif (backup jne.)
NOKIA telefonidel ju tavaline asi ! Ma näen jah , et K810i-l kõik musa kaustad ja videokaustad - wtf icon_confused.gif

SE ju ka olemas PC Suite programm, sellega ei saa?
või siiski vist ei saagi.
tuttav tegi k750i kontaktid läbi Outlooki kuidagi.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 21.10.2007 22:23:19 copy vasta tsitaadiga

andmed saab ju kopeerida lisamälukaardile.nüüd on olemas ka usb adapter sandiskilt kaardi sisu arvutisse viimisel sony -ericu kaardi jaoks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 10:59:54 Re: copy vasta tsitaadiga

poles kirjutas:
andmed saab ju kopeerida lisamälukaardile.nüüd on olemas ka usb adapter sandiskilt kaardi sisu arvutisse viimisel sony -ericu kaardi jaoks. icon_smile.gif
mis see mälukaart aitab? on eraldi kaust olemas Contacts?? vist mitte.
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 22.10.2007 12:05:20 vasta tsitaadiga

Saab kopeerida kaardile.

Võlusõnaks on Varunda.

Ja pärast on System/PIM kaustas kõik ilusti vcf failid, mida saad outlookiga ilusti kooskõlastada...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 23:23:27 vasta tsitaadiga

kulac kirjutas:
Saab kopeerida kaardile.

Võlusõnaks on Varunda.

Ja pärast on System/PIM kaustas kõik ilusti vcf failid, mida saad outlookiga ilusti kooskõlastada...


Ja jaa icon_razz1.gif ... Seleta täpsemalt . Ei leia kuigi icon_confused.gif HAAA ... Leidsin .Eks proovin järgi ! icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 08:43:29 vasta tsitaadiga

Enda K810i läks garantiisse,, nupp tuli ära icon_eek.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 10:08:03 vasta tsitaadiga

haldo, Mis nupp oli icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 10:21:38 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
haldo, Mis nupp oli icon_razz.gif


punane ring ümber



lihtsalt peale vajutades tule pesast välja.

Irw nüüd peab üle 2 nädala olema Elisa Alcatel asendustelefon klotsiga icon_lol.gif .
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 10:48:37 vasta tsitaadiga

haldo, Alkaloidiga on jah suht igav ringi helistada 8)
Aga vapsee esimest korda näen et SE telefonil nupp mati küljest lahti tuleb icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 10:56:05 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
haldo, Alkaloidiga on jah suht igav ringi helistada 8)
Aga vapsee esimest korda näen et SE telefonil nupp mati küljest lahti tuleb icon_neutral.gif


elab üle lihtsalt , krõks ja tuli ära 8)
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
probus
HV vaatleja


liitunud: 02.02.2003




sõnum 24.10.2007 17:54:13 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Enda K810i läks garantiisse,, nupp tuli ära icon_eek.gif


Kusjuures ka minul oli sama case. Täpselt sama nupp oli ka ja telefoni olin selleks ajaks kasutanud umbes kaks nädalat !!! Mailton Baltikust Järvevana teel öeldi, et pole garantii rida ja lõpuks pidin uued nupud ostma 200- eest. Mina isiklikult SE antud mudelit K810i pean täielikuks saastaks. Telefoni olen kasutanud pea pool aastat, eelmine föön oli K750 ja tõesti hea pill oli- ja ilma 3G ka ei oska.

_________________
LIVE AS IF YOU WERE TO DIE TOMORROW.
LEARN AS IF YOU WERE TO LIVE FOREVER.
-Gandhi-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 22:40:10 vasta tsitaadiga

probus kirjutas:
haldo kirjutas:
Enda K810i läks garantiisse,, nupp tuli ära icon_eek.gif


Kusjuures ka minul oli sama case. Täpselt sama nupp oli ka ja telefoni olin selleks ajaks kasutanud umbes kaks nädalat !!! Mailton Baltikust Järvevana teel öeldi, et pole garantii rida ja lõpuks pidin uued nupud ostma 200- eest. Mina isiklikult SE antud mudelit K810i pean täielikuks saastaks. Telefoni olen kasutanud pea pool aastat, eelmine föön oli K750 ja tõesti hea pill oli- ja ilma 3G ka ei oska.


irw eks näha ole mis garantiist vastuseks tuleb aga üldiselt ikka kui nupp ise vajutades ära tuleb peaks selle plekkima garantii,
telefon ilma kriimudetta ja korralikult hoitud.

Ise võin küll aint kiidusõnu öelda sigahea tel on.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 13:13:53 vasta tsitaadiga

hei,kuidas saada telefoni synkima läbi bluetooth i myphoneexploreriga?
läbi kaabli töötab.siiani pole ma suutnud bt yhendust luua.muud toimingud läbi bt toimivad,nagu failivahetus,hf,jne.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 13:23:54 vasta tsitaadiga

Huvitav,mul syncib ilusasti aga ma kasutan SE enda pc suiti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 13:31:12 vasta tsitaadiga

ma pakun et viga võib olla bt setingutes,aga pole just eriti kõva mees neid muutma.hea oleks,kui keegi okaks step by step juhendada.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 13:42:23 vasta tsitaadiga

Seal nagu pole eriti midagi setup-ida,kui arvutiga on paaripandud siis rohkem pole miskit.
Ise-asi kui phone explorer tahab miskit spets värki,aga kahjuks endal pole vajadust olnud seda kasutada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäluhull
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2007




sõnum 29.10.2007 23:46:01 vasta tsitaadiga

Hei! Rääkige kuidas saab videoid arvutisse?! Asuvad sealsamas kus fotod(kaamera album) aga ei kopeeri ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 30.10.2007 11:19:30 vasta tsitaadiga

kulac kirjutas:
Arvuti draivereid kahtlustan


Peab nentima, et kala ujus ikka telefonis. Lasin tal ennast ilusti ära uuendada ja peale seda BT kiirus telefonist arvutisse ca 5x suurem kui ennem, kuid ikka poole väiksem kui teistpidi icon_smile.gif

mäluhull kirjutas:
Hei! Rääkige kuidas saab videoid arvutisse?! Asuvad sealsamas kus fotod(kaamera album) aga ei kopeeri ära icon_rolleyes.gif


Mina kasutan bluetoothi ja kõik failid kopeeruvad mõlemat pidi ja kustuvad nii nagu vaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäluhull
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2007




sõnum 30.10.2007 11:31:30 vasta tsitaadiga

Ma kasutan USB kaablit... ei toimi, vbl peab videod mujale kausta tõstma või midagi... see programm mis oli kaasas CD- na, vbl sealt midagi teisiti tegema videofailide puhul...?! Veel targemate mõtteid?!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 30.10.2007 11:49:35 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et pole kordagi kaasasolevat plaati karbist välja võtnud icon_biggrin.gif

Tõmbasin kusagilt mingi SE driver packi ja see toimib koduarvutis, kus kaabel taga. Tööarvutis vaid BT pulk + XP enda draiverid.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2007 21:20:55 vasta tsitaadiga

sain telefoni kätte, sentigi ei maksnud

Nagu uus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2007 21:22:41 vasta tsitaadiga

mäluhull, manuaalselt mees, manuaalselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2007 01:22:09 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
sain telefoni kätte, sentigi ei maksnud

Nagu uus icon_biggrin.gif


Panid tuuri kuskilt ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2007 13:23:09 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
haldo kirjutas:
sain telefoni kätte, sentigi ei maksnud

Nagu uus icon_biggrin.gif


Panid tuuri kuskilt ? icon_lol.gif


eip minu telefon oli ikka, ei olnud kellegi teise oma, nupud on küll veel sisse töötamatta 8)
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NLO
HV kasutaja
NLO

liitunud: 01.11.2004




sõnum 05.11.2007 17:50:47 vasta tsitaadiga

Olen ka sellise telefoni õnnelik omanik ja julgen väita, et väga hea ostuga olen hakkama saanud.... väga töökindel, ilus ja üldse tore lelu.

Ainuke asi milles ma pettusin on see ekraani kaitse klaas. Tööriiete taskus oli mingi pask ja kriimustas ekraani väga kergesti ära.
Oskab keegi öelda kas sellel telefonil on võimalik ise vahetada sellist asja? Kas üldse saab? Suht sitt tunne on kui ostad uue telefoni ja siis suudad ära rikkuda niimoodi rumalalt. :S
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 17:52:41 vasta tsitaadiga

Ainult klaasi vaevalt aga tellid endale kuskilt e-poest esipaneeeli uue,siis selle peaks saama küll oma jõududega vahetatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NLO
HV kasutaja
NLO

liitunud: 01.11.2004




sõnum 05.11.2007 18:06:05 vasta tsitaadiga

Oh krt kuidas ma ise selle peale ei suutnud tulla icon_redface.gif .... Lugesin teie signatuuri ja hakkas veel rohkem häbi.
Igatahes nüüd uue korpuse otsinguile icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 20:29:01 vasta tsitaadiga

NLO kirjutas:
Oh krt kuidas ma ise selle peale ei suutnud tulla icon_redface.gif .... Lugesin teie signatuuri ja hakkas veel rohkem häbi.
Igatahes nüüd uue korpuse otsinguile icon_smile.gif


ise ei kanna taskus sest iga mobiili ekraani kraabib seal alati ära icon_lol.gif kasutan mobla kotti.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 20:46:23 vasta tsitaadiga

Vastu pidiselt haldo, -le kannan ainult taskus ja 6 kuud hiljem on ekraan nagu ostes thumbs_up.gif
Tasku all läheb kirja tagi rinnatasku ja teksapükste tasku icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:40:45 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
Vastu pidiselt haldo, -le kannan ainult taskus ja 6 kuud hiljem on ekraan nagu ostes thumbs_up.gif
Tasku all läheb kirja tagi rinnatasku ja teksapükste tasku icon_razz.gif


Ju siis sa ei kanna mingit sodi podi taskus icon_lol.gif ma näiteks ei viitsi münte rahakotti panna, ja siis need ikka kriibivad,
õnneks juhtus see vana telefoniga(Moto)

K810i hoian ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NLO
HV kasutaja
NLO

liitunud: 01.11.2004




sõnum 05.11.2007 23:51:28 vasta tsitaadiga

See et mündid, võtmed ja muu ei käi taskusse koos telefoniga on teada tõde ju.... Ma kandsin 5 aastat T610-t vasakus püksitaskus ilma mingise värdjaliku kotita ja pole ühtegi kriimu....(Suri vanadusse hoopis.)
Mul oli uus telefon kahjuks jope taskus mis tööl seljas ja lukk lahti ning igast kraami oli sinna tekkinud mingi ime läbi.
Oma hooletus muud midagi.
Oskab keegi muidu öelda kust saada näiteks Pärnus uut K810i korpust??
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 07.11.2007 03:42:36 vasta tsitaadiga

ise hetkel kasutan seda ja ostsin selle TELE2est, telefon oli üle ootuste, minu eelmine Nokia 6280 oli nagu öö ja päev


Mõned pildid mis olen selle telefoniga teinud
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968004.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968008.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968010.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968014.jpg (Välk)
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968017.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968020.jpg (liikumise pealt tehtud pilt)
Kaamera teeb peal igati pädevaid pilte icon_wink.gif
mina annaks 10p süsteemis telefonle 9

miinuseks on see, et tagumine digika kaan läheb liiga kergelt lahti ja renderdab pildi teravaks nats liiga kaua (minuarust) thumbs_up.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson K810i mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.