|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
17.09.2007 23:01:34
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
okei sorry..
7.8 = pilt segane
7.9 = random bluescreenid
seega tagasi 7.7 peale, kuigi alguses tundus kõik korras olevat 7.9-ga.  |
Kas täiest lambi kohas on Bluye Screen? Ja kas muid vigu ka esineb?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mygger
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2001
|
05.10.2007 23:09:29
|
|
|
| See ATI Catalyst on üks täiega p...sse kukkunud asi. Ükskõik mis versioon. Tahan telekas filmi vaadata, siis mõnikord vaja tükk aega adjustmenti paika panna enne kui saab vaadata. Kui paigas, siis kui avad järgmise faili, siis jälle kõik otsast peale... Ise lambist venitab ükskord pildi ühtemoodi välja, teine kord teistmoodi, ükskõik, kas Theater mode settings pandud Match the source video või Scale to full screen. Pidevalt paneb ise lambist telekas pildi mustvalgeks, eriti pilte vaadates (arvutimonitor värviline), kui installeerida Catalyst uuesti, siis natukeseks ajaks see värvijama kadunud jam ida edasi, seda hullemini kuni uue installeerimiseni. Arvuti käivitamisel annavad uuemad versioonid tihti mingit errori, arvuti hangub natukeseks ajaks. BS Playeriga ja paljude teistega kah on nii, et alati venitab telekas pildi eitea kuidas välja, nii et näod pikad ja pool pilti (nii pikuti kui laiuti) ekraani pealt väljas ja sõltumata, kas Theater mode settings pandud Match the source video või Scale to full screen, adjustmendiga paika panna pole võimalik. Ühesõnaga kogu aeg mingi mega jama. MItte kunagi enam ATI kaarti ei osta...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
05.10.2007 23:11:36
|
|
|
ma arvan et viga on kasutajas mitte driveris
endal ei ole kunagi andnud ati catalyst drivud mingit errorit arvuti käivamisel või üldse selle ajal jooksul millal ATI kaarti kasutasin (1 aasta just hiljuti)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
viimati muutis angel 05.10.2007 23:12:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.10.2007 23:11:55
|
|
|
| arvuti nagunii mingit pornot ja sellega kaasnevat täis
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
05.10.2007 23:40:47
|
|
|
mygger viga on suht kindlalt sinus mitte driverites. Endal ei ole ka kunagi veel mingeid erroreid loopinud ja kõik on ideaalselt töötanud.
Ja öelda lausa ,et kõik ati driverid on jamad ...sellepeale ütleks et viga kohe kindlasti "tihendis" mitte driverites.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mygger
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2001
|
06.10.2007 11:05:21
|
|
|
Arvuti ei ole mul kindlasti mingit jama täis. Tean väga hästi kuidas arvutit selliste asjade eest kaitsta, nii et ärge seda mulle tulge ütlema.
Kui on lihtsalt ATI draiver, siis probleeme ei ole. Probleemid tulevad siis kui Catalyst kah installida. Eelmine videokaart oli geoforce ja sellega ei olnud ühtegi probleemi. Need errorid erroriteks, kõigi versioonidega seda ei ole, ka praegusega, mis mul on. Jama on põhiliselt selles, et telakas on keeruline pilti vaadata. Ainult windows mediaplayeriga ja sellega kah jama, pilt aegajalt mustvalge, eriti kui pilte vaadata telekas, muud jamad kah aegajalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
06.10.2007 12:05:39
|
|
|
mygger kordan veel.... viga on tihendis Õpi siis Catalyst`i korralikult kasutama. Sinu jutt Catalyst`i kohta on veidi segane.
Äkki aitab kui õpid seda kasutama nii nagu peab? -> http://www.tweakguides.com/ATICAT_1.html
Nagu juba ütlesin ei ole endal mingeid probleeme tekkinud telekast vaatamisega... paned settingud paika ja voilaa
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.10.2007 12:29:00
|
|
|
enne kui uue kaardi sisse panid oletan et tapsid KÕIK vanad nVidia VGA driverid ära... ning loe ka see link läbi mille CorsairX postitas.
ma ei jaga matsu üldse lahti: endal on vaheldumisi nii nVidia kui ATI olnud ning mõlemaga olen toime tulnud ehk siis mingit konkreetset negatiivset kogemust ei ole (uusi versioone lastakse välja pidevalt seega pole muret)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.10.2007 21:57:04
|
|
|
ATI claims its upcoming 7.10 Catalyst driver will significantly boost game performance :http://arstechnica.com/journals/hardware.ars/2007/10/09/ati-claims-its-upcoming-7-10-catalyst-driver-will-significantly-boost-game-performance?bub
| tsitaat: |
*Call of Juarez DirectX® 10 Crossfire performance improves up to 42% and single card performance improves up to 34% on all ATI Radeon HD 2000 series products.
*Company of Heroes DirectX 10 Crossfire performance improves up to 80% on all ATI Radeon HD 2000 series products and single card performance improves as much as 31% on ATI Radeon HD 2900 and ATI Radeon HD 2600 products
*Enemy Territory: Quake Wars Crossfire performance improves as much as 23% on ATI Radeon 1000 series products and single card performance improves as much as 23% on both ATI Radeon HD 2000 and ATI Radeon 1000 series products
*Supreme Commander Crossfire performance improves up to 30% on all ATI Radeon HD 2000 and ATI Radeon 1000 series products. The ATI Radeon X1650 and ATI Radeon X1300/X1550 series products see even greater improvements of 82% or more. |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
10.10.2007 00:07:42
|
|
|
Eks Ati on tuntudki rohkem selline tootja kes driveritega saab suht korralikku perf-i juurde tweagitud teinekord, seda läbi lähiajaloo
Aga muidugi uudised 8)
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
11.10.2007 22:29:59
|
|
|
kauaoodatud 7.10 nüüd saadaval:
http://ati.amd.com/support/driver.html
linuxile veel uusi ei ole
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
11.10.2007 23:59:17
|
|
|
| Verivärske ja installisin ka ära 8) .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.10.2007 11:53:07
|
|
|
kast Catalyst 7.9 Control Panel tahab .NET Framework 2.0 alla saada ve? vaatan, et panin ainult 3.0 ja CCC ei taha avaneda...
edit: ahh, sain juba vastuse oma küsimusele...
| tsitaat: |
| If you're going to install and use the latest ATI Catalyst Control Center, which is part of the normal ATI Catalyst Software Suite, you must first install the Microsoft .NET Framework (Version 2.0) on Windows XP. |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
12.10.2007 18:09:05
|
|
|
x1950pro agp kaartide omanikud rääkige palun oma kogemustest.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheIV
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
12.10.2007 21:20:20
|
|
|
Tahaks väga lüia mõnda seal driverite osakonnas. Panin siis 7,10 peale ja iga kord kui restart siis värvid 8 pit, kui kohe ära ei muuda 32 peale siis pilt sibruline ja arusaamatu. Muidu peale seda kui saad 32 ära panna siis asi imeline kõik töötab pilt ilus jne. Olen proovind juba 4 korda installida, igakord sama tulemus . Kaardiks siis HD 2900 XT 1Gb ver. Mitte ei saa poindile pihta, kui kelegil lahendust Pakkuda siis rõõm kuulda.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
12.10.2007 21:23:18
|
|
|
| palju sa 1gb ver 3dmark06 punna said
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheIV
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
13.10.2007 16:07:44
|
|
|
ennem 12k + kuidas tuju oli Nüüd kahjuks jõuab ta punkti not responding.
13,10,2007
Hmm asi sai ajutise, aga töötava lahenduse. Nimelt võtsin lihtsalt Steamilt autostardi ära ja nüüd enam mingedi jamu ei ole. Samas nii kui Steami käivitad siis kohe jälle värvid 8 pit khm nagu ajuvaba värk. Eksa ma pärast uurin edasi. Hetkel oleks vaja Inglasi minna pubise peksma ja EESTIT toetama, Jalaka yee .
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
14.10.2007 01:43:34
|
|
|
Cat 7.10 peal ja probleeme ei ole. Kaart X1950 Pro AGP 512MB
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
14.10.2007 01:56:31
|
|
|
| r22kige keegi andsid siis need driverid midagi juure ka v6i on konkreetselt tegemist rohkem mulliga... keegi korralikumalt ka testinud neid juba on?
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.10.2007 11:36:57
|
|
|
| Draco kirjutas: |
| Cat 7.10 peal ja probleeme ei ole. Kaart X1950 Pro AGP 512MB |
> 17.09.2007 16:02
> Point on selles, et 7.8 ei toiminud aga 7.9 toimib veatult. wtf dude.
2h hiljem:
> 17.09.2007 18:12
> okei sorry..
> 7.8 = pilt segane
> 7.9 = random bluescreenid
> seega tagasi 7.7 peale, kuigi alguses tundus kõik korras olevat 7.9-ga.
Mul hetkel 7.7 all Source mootorit kasutavates mängudes toimub pidevalt mängust väljaloopimist. Mitte küll nii tihti, et mängimist segaks, aga häirib siiski.
Mõtlen, et kas äkki oleks uuematest draiveritest kasu.
Kuidas sul Draco 7.10 olukord on? Nüüd hommikul kõik toimib endiselt veel korralikult?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
14.10.2007 11:54:41
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Draco kirjutas: |
| Cat 7.10 peal ja probleeme ei ole. Kaart X1950 Pro AGP 512MB |
> 17.09.2007 16:02
> Point on selles, et 7.8 ei toiminud aga 7.9 toimib veatult. wtf dude.
2h hiljem:
> 17.09.2007 18:12
> okei sorry..
> 7.8 = pilt segane
> 7.9 = random bluescreenid
> seega tagasi 7.7 peale, kuigi alguses tundus kõik korras olevat 7.9-ga.
Mul hetkel 7.7 all Source mootorit kasutavates mängudes toimub pidevalt mängust väljaloopimist. Mitte küll nii tihti, et mängimist segaks, aga häirib siiski.
Mõtlen, et kas äkki oleks uuematest draiveritest kasu.
Kuidas sul Draco 7.10 olukord on? Nüüd hommikul kõik toimib endiselt veel korralikult? |
Jap, just peksin UT3`e pool tundi ja toimib ilusti. Väike klokk ka peale väänatud nagu ennegi ja kõik Bro.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
14.10.2007 13:52:52
|
|
|
performance vahe cat7.7 VS cat7.10 x1950pro 512MB AGP kaartidel?
7.7 driveritega minul absoluutselt probleeme ei esine...
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
14.10.2007 22:39:16
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
performance vahe cat7.7 VS cat7.10 x1950pro 512MB AGP kaartidel?
7.7 driveritega minul absoluutselt probleeme ei esine... |
3dmark 05 sai mõned punktid juurde. Enne 9950 nüüd 10060. Ei midagi erilist.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheIV
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
16.10.2007 22:53:06
|
|
|
Midagi on ikka viga nende 7.8+ driveritega panin siis kah 7.7 peale ja elu on ilus ei mingeid probleeme, kui miskit uut välja ei tule hoian need peal.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
16.10.2007 23:06:20
|
|
|
| 7.10 driverid juba paar päeva kasutuses ja probleeme ei esine.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
17.10.2007 19:46:11
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:55:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
17.10.2007 20:14:48
|
|
|
neid omega drivereid HD 2600XT'le ka on? ise esialgu ei pannud küll tähele.
E: Sain
viimati muutis RassK 17.10.2007 21:20:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheIV
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
17.10.2007 21:02:16
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
| 7.10 driverid juba paar päeva kasutuses ja probleeme ei esine. |
Tore mul on su üle hea meel mul endal 7.7 peal ja probleeme ei esine DAAAA. Iseeneset kui, mõelda kui komplitseeritud ehitusega juba arvuti on ja kogu see driverita ja windoosa koostöö siis pole ime kui, viga on kuskil imepisikeses koodi jupis mingi X programmiga ja kõik. Enamusel töötab vot mull mitte. homme muudad endal mingit setingut installid midagi uninsatllid midagi .....
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
31.10.2007 22:46:03
|
|
|
kes soovib, siis linuxile on mõnda aega juba saadaval ka 8.42.3 ehk 7.10 ajurid. toetab kaarte alates r300 seeriast, suur performance boost, aiglx support.
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
22.11.2007 00:14:42
|
|
|
AMD releases Catalyst 7.11
A little later than expected AMD has finally released the Catalyst 7.11, a release supporting the most graphics capr of the Spider platform, the Radeon HD 3800 series. The full list of supported cards includes the HD 3800s, X850s, HD 2900s, X800s, HD 2600s, X700s, HD 2400s, X600s, X1950s, X550s, X1900s, X300s, X1800s, 9800s, X1650s, 9700s, X1600s 9600s, X1550s, 9550s, X1300s, 9500 and X1050s and features lots of fixes like:
- Bioshock: Pulling the lever in the chamber no longer results in the game failing
- Bioshock, Lost Planet, and World In Conflict: Connecting certain dual link display devices to certain ATI Radeon 2x00 series of cards no longer results in limited display resolutions being available
- Call of Juarez: Enabling CrossFire no longer results in flickering being noticed when playing the DX10 version of the game
- Doom 3: Playing the game on a system containing an ATI Radeon HD 2600 series of product and running the Windows Vista operating system no longer results in display corruption being noticed when using the console commands
- Fable: A black ring is no longer seen around the player character
- Hellgate, Lord of the Rings, PT Boat, and World in Conflict: Corruption is no longer noticed when AA is enabled
- Rainbow Six Vegas: Setting the display resolution to 1600x1200 and applying the in-game settings to high no longer results in corruption being noticed when using an HDMI display device
- Roxio Creator Premier v9: MyDVD: Attempting to burn a DVD no longer results in the burn process failing at the encoding preview
- Serious Sam: the Second Encounter Demo: Game play is no longer delayed when playing the game on a system running Windows XP and containing an ATI Radeon HD 2400 series of product
http://ati.amd.com/support/driver.html
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.11.2007 01:22:15
|
|
|
G80, 5+ post just lasin 7.10 testid om a 2900pro-ga
aga nüüd anname endast parima 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheIV
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
24.11.2007 19:21:56
|
|
|
Hmm sama jama muidu ok, kui steami käima paned color 8 pit. Aga muidu on parem küll.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.12.2007 19:55:50
|
|
|
Lasin Catalysti peale, kuid imelik asi on see, et kohati on boldiga kirjutatud hyperlingid nüüd pruuni värvi, mitte sinised (n juutuubis olevad "related videos" pealkirjad on pruunid).
EDIT : samalaadne mure ka kasutajal Syncmahvil, ATI jälle mingi käkiga hakkama saanud.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.12.2007 20:07:10
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Mõni mode võiks pealkirja kah täpseks panna |
heh, lõpuks lisati siis ka HD2900GT tugi...
proovisin täna - töötas.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
22.12.2007 13:01:34
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Lasin Catalysti peale, kuid imelik asi on see, et kohati on boldiga kirjutatud hyperlingid nüüd pruuni värvi, mitte sinised (n juutuubis olevad "related videos" pealkirjad on pruunid).
EDIT : samalaadne mure ka kasutajal Syncmahvil, ATI jälle mingi käkiga hakkama saanud. |
Jep, Mitte ainult Youtubes kirjad muutunud vaid ka mõnes teises kohas mõned kirjad teist värvi
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.12.2007 13:17:10
|
|
|
| Jah, sisuliselt igal pool. Ka neti.ee-s
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
22.12.2007 19:51:24
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Lasin Catalysti peale, kuid imelik asi on see, et kohati on boldiga kirjutatud hyperlingid nüüd pruuni värvi, mitte sinised (n juutuubis olevad "related videos" pealkirjad on pruunid).
EDIT : samalaadne mure ka kasutajal Syncmahvil, ATI jälle mingi käkiga hakkama saanud. |
Mul ka selline värk operaga (explorer ja avant on korras) ning arvuti käivitamisel see winni tekst ka pruunikate äärtega.
Käkk need draivud kindlasti pole,kaardi pervomants tõusis kõvasti
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
26.12.2007 10:24:19
|
|
|
Comparsion test: Catalyst 7.11 vs 7.12
WIC-is on päris kena FPS-i lisa. 8)
http://en.expreview.com/?p=144
edit: Vanaks hakkad jääma.
_________________ Ära siia kliki
viimati muutis G80 26.12.2007 10:30:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.12.2007 13:50:46
|
|
|
Firefox siis seda asja ei taha
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emarrdos
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2005
|
28.12.2007 00:32:16
|
|
|
Ega ta vist praegust ole veel toores hd 3800 seeria jaoks...mul igatahes läks seele draiveri paigaldus üle kivide ja kändude.
Win XP juhtis minu tähelepanu asjaolule,et mingi kala on draiveris...aga nüüdseks on asi kuidagi iseenesest paika lokksunud...
ühesõnaga tööötab
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.01.2008 23:10:33
|
|
|
link :: Siin nad siis on,kuid veel betad ATI Catalyst 8.1 Vista 32/64-bit (beta)
Ainult VISTA esialgu
| tsitaat: |
AMD is preparing a brand new Catalyst driver for its Radeon graphics card series. But, at least Vista users, don't have to wait much as a beta version of the new Catalyst 8.1 has found its way online.
Featuring the 8.452 display driver, the Catalyst 8.1 for both the 32 and 64bit version of Windows Vista comes with support for almost everything released since the days of the Radeon 9550 plus a few cards and IGPs that haven't been released - the Radeon HD 3200, 3450, 3470, 3650 and the dual-RV670 Radeon HD 3870 X2. |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
13.01.2008 22:34:30
|
|
|
sain murest lahti.
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.01.2008 01:19:36
|
|
|
kohe laseme peale
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
17.01.2008 01:23:01
|
|
|
Julm hüpe (viimased cat 7,2).Eks paneb ka siis tõmbama
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.01.2008 01:28:06
|
|
|
| tsitaat: |
Julm hüpe (viimased cat 7,2).Eks paneb ka siis tõmbama
|
WTF 8)
7.12 ja dets. 07
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
17.01.2008 01:42:30
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
Julm hüpe (viimased cat 7,2).Eks paneb ka siis tõmbama
|
WTF 8)
7.12 ja dets. 07
 |
Eino, vahepeal oleks nagu pidanud olema 7,3 jne
täpsemalt siis cat 7.12 ja dets (20.12.2007)
Pruun värv on ka kadunud
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|