Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 15:47:09 vasta tsitaadiga

üks asi on vaatamis kaugusest tekkiv nurgelisus, mis 32" puhul peaks ka 768p puhul täiesti talutav olema, teine ja hoopis olulisem fakt on, et 1080:2=540(mitte 768) ehk siis telekas hakkab sul tulevikus(mõnele näiteks minule juba olevikus)bluray, hd-dvd, playstation3, SAT-tv jms meediaid näitama skaleeritud pildina(standard on siiski 1080i või 1080p) mis ei ole sugugi nii hea kvaliteediga, kui oleks juba saatja/tootja poolt 1366x768 pilt
See 4.5k ei ole just palju juurde maksta way parema teleka eest või siis oodata mõni kuu ja ostagi see 14k eest icon_wink.gif (iseküsimus kas meist igaüks suudab hetkel 18.5k saada m87 icon_razz.gif)

Samsung 37" LE37M87BDX
1920x1080p
8 ms
15000:1
550 cd/m²
18500.-

edit: Vermon kas sa hakkad hiljem vaatama numbreid või telekat? icon_wink.gif ehk siis enamus tootjat mõtlevad oma "mõõte" ühikuid välja, näiteks samsungi 15000:1 on tegelikuses ainult 1800:1(mis on siiski üks parimaid LCD tulemusi), seega mine parem poodi ja püüa mõni müügimees kinni ning las demob sulle erinevaid telkusi erinevate meediatega(arvestades seda, kui palju neil telekatel poodides katet vahel on siis peaksid nad sulle punase vaiba ka jalge alla tooma icon_razz.gif) minu isikliku arvamuse poolest ongi M87 Samsungi parima hinna-kvaliteedi suhtega hetkel siin maarjamaal....vähemalt pildi osas

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 16:59:16 vasta tsitaadiga

Ma üliõpilane ja telekat oleks nintendo wii jaoks vaja, kuna raha ei ole siis mõtlesin, et millise ma nende odavate junnide seast võtaks icon_biggrin.gif
Silm jäi selle näitajate peale, poes ka piilunud aga vähe: http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=118&p_id=016923
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 05.09.2007 22:26:35 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Ma üliõpilane ja telekat oleks nintendo wii jaoks vaja, kuna raha ei ole siis mõtlesin, et millise ma nende odavate junnide seast võtaks icon_biggrin.gif
Silm jäi selle näitajate peale, poes ka piilunud aga vähe: http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=118&p_id=016923


eks vastavalt hinnale on ka pilt...ühesõnaga ära midagi erilist oota!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raivo1119
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2005




sõnum 06.09.2007 12:22:01 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Minu uus suksu siis icon_smile.gif paari päevaga peaks kätte saama.

Samsung 37" LE37M87BDX
1920x1080p
8 ms
15000:1
550 cd/m²
18500.-

Laohinnaga siis, poes see sama 24000EEK, imo liiga hea hind, et ostmata jätta thumbs_up.gif


37" on 8000:1
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 12:31:36 vasta tsitaadiga

raivo1119 kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Minu uus suksu siis icon_smile.gif paari päevaga peaks kätte saama.

Samsung 37" LE37M87BDX
1920x1080p
8 ms
15000:1
550 cd/m²
18500.-

Laohinnaga siis, poes see sama 24000EEK, imo liiga hea hind, et ostmata jätta thumbs_up.gif


37" on 8000:1


See erineb enivei kõigil, ülevalpool öeldi, mis tegelik õige on.
Igatahes saan täna vist juba kätte teleri thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 21:18:51 vasta tsitaadiga

Tahaks saada internetis tõmmatud HD 720p demot telekasse saada, aga kui DVD mängjasse CD või DVD panen ei hakka ta seda mängima. Kuidas seda tööle saada? Telekaks on siis LCD Philips 32PF9541 ja DVD mängja on Pioneer DV-490V-s (Telekaga ühenduses HDMI-ga).
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 21:34:16 vasta tsitaadiga

lase parem arvutist otse telkusse(core duo prosest piisab juba), enamus DVD mängijaid ei saa hakkama 720p+ resodega...
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 21:58:58 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Tahaks saada internetis tõmmatud HD 720p demot telekasse saada, aga kui DVD mängjasse CD või DVD panen ei hakka ta seda mängima. Kuidas seda tööle saada? Telekaks on siis LCD Philips 32PF9541 ja DVD mängja on Pioneer DV-490V-s (Telekaga ühenduses HDMI-ga).


ise piilun sama telekat, siis ehk omanik muljetab, et kes, kus, millal ja kuidas icon_rolleyes.gif
arvan, et oleks otsustamisel abiks kui inimene kellel asi on, oma muljeid jagaks.

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 22:08:24 vasta tsitaadiga

mart57 kirjutas:
ccplazza kirjutas:
Tahaks saada internetis tõmmatud HD 720p demot telekasse saada, aga kui DVD mängjasse CD või DVD panen ei hakka ta seda mängima. Kuidas seda tööle saada? Telekaks on siis LCD Philips 32PF9541 ja DVD mängja on Pioneer DV-490V-s (Telekaga ühenduses HDMI-ga).


ise piilun sama telekat, siis ehk omanik muljetab, et kes, kus, millal ja kuidas icon_rolleyes.gif
arvan, et oleks otsustamisel abiks kui inimene kellel asi on, oma muljeid jagaks.


Telekas on täitsa korralik. Ilus välimus, ambilight ja ilus pilt koos pixel plusiga, mis teeb ilusa terava pildi (nt kiri ei ole udune). Kasutan starmani digi-tv'd. Just vaatasin soome neloneni pealt Losti, ja pilt oli nagu tuleks film DVD pealt. Poes on muidugi telepilt halvem, kui mul kodus praegu on. Kindlasti on olemas paremaid telekaid, kuid mina arvan et see on ikka hea telekas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 07.09.2007 09:13:28 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Tahaks saada internetis tõmmatud HD 720p demot telekasse saada, aga kui DVD mängjasse CD või DVD panen ei hakka ta seda mängima. Kuidas seda tööle saada? Telekaks on siis LCD Philips 32PF9541 ja DVD mängja on Pioneer DV-490V-s (Telekaga ühenduses HDMI-ga).


Ma ei usu et see mängija WMVd toetab või üldse resolutsiooni üle PAL.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuriloom
HV kasutaja
kuriloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 10:28:50 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

Igatahes saan täna vist juba kätte teleri thumbs_up.gif icon_lol.gif




Ootame siis sinu esimesi muljeid telekast icon_smile.gif (jutt siis samungi mudelist LE37M87BDX)
Kas selle tüüneriga (DVB-T) mis tal sees on eestis ka midagi teha?

hind on tõesti hea full HD kohta, mina kogun raha igatahes juba icon_biggrin.gif

E: zebras veidi odavam hind 21550.-
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=59440
AATE-s hind 20771.-
http://aate.ee/content/view/465/602/
Sale24 19900.-
http://www.sale24.ee/product_info.php/cPath/78_79/products_id/1517


viimati muutis kuriloom 07.09.2007 10:36:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 10:29:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas selle tüüneriga (DVB-T) mis tal sees on eestis ka midagi teha?

ei ole

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.09.2007 10:55:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Kas selle tüüneriga (DVB-T) mis tal sees on eestis ka midagi teha?

ei ole


päris vist nii ei ole:
http://www.rhm.ee/tele/telesaatja.html

aga hetkel saab krüptimata DVB-T kätte eestis vist ainult ETV-d (mingi paar erikanalit oli ka, üks isegi krüptimata HD formaadis)), all on värvilegend. aga selle tarbeks on sisiki vaja tavalist UHF antenni.


viimati muutis High-Q 07.09.2007 10:57:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 10:57:49 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

Kas selle tüüneriga (DVB-T) mis tal sees on eestis ka midagi teha?

ei ole


päris vist nii ei ole:
http://www.rhm.ee/tele/telesaatja.html

aga hetkel saab krüptimata DVB-T kätte ainult ETV-d, all on värvilegend


Selgitad natuke lahti? Eile vaatasin ETV-d ja sellel oli küll hämmastavalt hea pilt thumbs_up.gif Kanal2 ja TV3 oli über BS.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.09.2007 11:07:14 vasta tsitaadiga

K2 ja TV3 edastatakse veel vanas PAL formaadis, mis loomulikult 1080p resol üsna naljakas näeb. Tavalise "õhuantenniga" on võimalik eestis kätte saada digi-SDTV (freeview e 720x576? pole kindel) formaadis ETV-d. Nagu legend näitab, siis siis valgjärve ja tallinna saatjast näeb alates augusti lõpust mingit Luxe.TV HD formaadis, mis on samuti krüptimata.

tänapäeval HD pilti nautida saab sisuliselt ainult läbi sati ja digitüüneri. neid kanaleid ei ole küll veel palju, aga vaikselt tekib juurde. näiteks läheb hd-le vaikselt üle BBC meelelahtusprogrammid (loodus, top-gear jt), USA-s enamik spordisündumusi (koss, ameerika jalgpall, hoki) kantakse juba HD formaadis (kahju ainult, et meil neid näeb haruharva, kui mõni euroopa kanal neid sisse ostab ja mis omakorda hd-d edastab).


viimati muutis High-Q 07.09.2007 11:10:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 11:09:28 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
K2 ja TV3 edastatakse veel vanas PAL formaadis, mis loomulikult 1080p resol üsna naljakas näeb. Tavalise "õhuantenniga" on võimalik eestis kätte saada digi-SDTV (freeview e 720x576? pole kindel) formaadis ETV-d. Nagu legend näitab, siis siis valgjärve ja tallinna saatjast näeb alates augusti lõpust mingit Luxe.TV HD formaadis, mis on samuti krüptimata.


thumbs_up.gif Arvasin icon_wink.gif
Loodan, et TV3 ja Kanal2 lasevad oma kanalid ka digitaalseks vms.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.09.2007 11:12:18 vasta tsitaadiga

üks variant (mis on eeldatavasti tõsi) on see, et kui sa kasutad elioni digitv-d, mis oskab ka SDTV-d (ja äkki HD-d ka), siis elion võtab signaali vastu SD-s ja samuti edastab selle samamoodi võrku, st ilma analoogkadudeta. sealt ka ilus pilt loomulikult.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 07.09.2007 11:29:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Samsung 37" LE37M87BDX
1920x1080p
8 ms
15000:1
550 cd/m²
18500.-
Laohinnaga siis, poes see sama 24000EEK, imo liiga hea hind, et ostmata jätta thumbs_up.gif
37" on 8000:1

PlatoonSgtElias kirjutas:
See erineb enivei kõigil, ülevalpool öeldi, mis tegelik õige on.

Need kontrasti numbrid on imho paras udu.
Esiteks on jutt dünaamilisest kontrastist, ehk taustavalgustuslampide heledusega mängimine vastavalt pildile
(tumedaga võetakse heledust maha, heledaga vastupidi.)
Teiseks on see number saadud pimedas spetsruumis- kui seal istuks inimene heledas riietuses oleks sellised numbreid võimatu saada.
Minule need numbrid tuletavad meelde hiina sangraadiot, millel kirjas 2000W max power. icon_biggrin.gif
Ehk teisisõnu- need pole reaalsed tavatingimustes, reaalsed numbrid jäävad aga 99,99% LCD telekatel alla 500:1-le.
Tavaline suhe on aga pooleväiksem.
tsitaat:
There is no industry standard of measurement of contrast ratio and manufacturers
come up with their own ridiculous schemes to create the highest ratio they are willing to print.
IT’S ALL NONSENSE. Do not believe any contrast ratio specification for a moment, they are all worthless
.

http://hdguru.com/?p=33

http://en.wikipedia.org/wiki/Contrast_ratio
http://xbitlabs.com/articles/other/display/lcd-testmethods_5.html#sect0
http://www.hometheatermag.com/advicefromtheexperts/0806specsmythsandlies/
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 13:25:18 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Telekaks on siis LCD Philips 32PF9541
Telekas on täitsa korralik. Ilus välimus, ambilight ja ilus pilt koos pixel plusiga, mis teeb ilusa terava pildi (nt kiri ei ole udune). Kasutan starmani digi-tv'd. Just vaatasin soome neloneni pealt Losti, ja pilt oli nagu tuleks film DVD pealt. Poes on muidugi telepilt halvem, kui mul kodus praegu on. Kindlasti on olemas paremaid telekaid, kuid mina arvan et see on ikka hea telekas. thumbs_up.gif

räägi mida see, kahe kanaliga ambilight teeb ja kas USB pulga pealt filmi ka näeb?
ja kuidas on harilikku 3:4 või oli see 4:3 ekraanisuhtega pilt?
ja huvitaks kui suur on selles 4:3 mõõdus pildi diagonaal, konkreetselt sentimeetrites?

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 19:26:36 vasta tsitaadiga

mart57 kirjutas:
ccplazza kirjutas:
Telekaks on siis LCD Philips 32PF9541
Telekas on täitsa korralik. Ilus välimus, ambilight ja ilus pilt koos pixel plusiga, mis teeb ilusa terava pildi (nt kiri ei ole udune). Kasutan starmani digi-tv'd. Just vaatasin soome neloneni pealt Losti, ja pilt oli nagu tuleks film DVD pealt. Poes on muidugi telepilt halvem, kui mul kodus praegu on. Kindlasti on olemas paremaid telekaid, kuid mina arvan et see on ikka hea telekas. thumbs_up.gif

räägi mida see, kahe kanaliga ambilight teeb ja kas USB pulga pealt filmi ka näeb?
ja kuidas on harilikku 3:4 või oli see 4:3 ekraanisuhtega pilt?
ja huvitaks kui suur on selles 4:3 mõõdus pildi diagonaal, konkreetselt sentimeetrites?


Kahe kanaliga ambilight on see, et sul mõlemal pool telekat vilgub eri värvi. Täpsemalt saad lugeda siit
Philipsil seda 3:4 ei ole, kuid on tal: Auto format, Super zoom, 4:3, 14:9, 16:9 ja widescreen. Mina vaatan pilti Auto formatiga, siis on ekraan pilti täis. Muidu 4:3 pildiga on pilt äärtest must ja diagonaalis on umbes 75cm. DVD on parem vaadata 16:9 formaadis (vähemalt on mul nii parem). Aga USB kohta ei oska midagi öelda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 20:22:27 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
mart57 kirjutas:
ccplazza kirjutas:
Telekaks on siis LCD Philips 32PF9541
Telekas on täitsa korralik. Ilus välimus, ambilight ja ilus pilt koos pixel plusiga, mis teeb ilusa terava pildi (nt kiri ei ole udune). Kasutan starmani digi-tv'd. Just vaatasin soome neloneni pealt Losti, ja pilt oli nagu tuleks film DVD pealt. Poes on muidugi telepilt halvem, kui mul kodus praegu on. Kindlasti on olemas paremaid telekaid, kuid mina arvan et see on ikka hea telekas. thumbs_up.gif

räägi mida see, kahe kanaliga ambilight teeb ja kas USB pulga pealt filmi ka näeb?
ja kuidas on harilikku 3:4 või oli see 4:3 ekraanisuhtega pilt?
ja huvitaks kui suur on selles 4:3 mõõdus pildi diagonaal, konkreetselt sentimeetrites?


Kahe kanaliga ambilight on see, et sul mõlemal pool telekat vilgub eri värvi. Täpsemalt saad lugeda siit
Philipsil seda 3:4 ei ole, kuid on tal: Auto format, Super zoom, 4:3, 14:9, 16:9 ja widescreen. Mina vaatan pilti Auto formatiga, siis on ekraan pilti täis. Muidu 4:3 pildiga on pilt äärtest must ja diagonaalis on umbes 75cm. DVD on parem vaadata 16:9 formaadis (vähemalt on mul nii parem). Aga USB kohta ei oska midagi öelda.


kas see autoformaat venitab siis pildi laiaks, st. inimesed on lühikesed ja näod laiad ja pekised?

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 20:46:10 vasta tsitaadiga

Päris lõbus oli lugeda värsket Kaubamaja ajakirja Hooaeg, kus aidatakse inimesel teleriostul õiget valikut teha. Plasmad heidetakse armutult kõrvale, kõlbab vaid LCD. Lisaks tuleks autori sõnutsi hoolikalt kaaluda, kas tasub ikka läikiva raamiga teler osta (ehk siis: muidugi ei tasu). Parim oli muidugi koht, kus toonitatakse, et ega "tausta- või külgvalgusega tuunitud" teler ilmselt ka hea valik ole.
Teksti autoriks oli mingi Elmaksi inimene (müüb põhiliselt Sharpi).

Teksti lugedes mõtlesin, et nii-nii, läikiv raam tehakse maha, Ambilight samuti, järelikult müüb mees kas Sony, Sharpi või muud taolist. Ja oligi nii.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 20:58:37 vasta tsitaadiga

mart57 kirjutas:
ccplazza kirjutas:
mart57 kirjutas:
ccplazza kirjutas:
Telekaks on siis LCD Philips 32PF9541
Telekas on täitsa korralik. Ilus välimus, ambilight ja ilus pilt koos pixel plusiga, mis teeb ilusa terava pildi (nt kiri ei ole udune). Kasutan starmani digi-tv'd. Just vaatasin soome neloneni pealt Losti, ja pilt oli nagu tuleks film DVD pealt. Poes on muidugi telepilt halvem, kui mul kodus praegu on. Kindlasti on olemas paremaid telekaid, kuid mina arvan et see on ikka hea telekas. thumbs_up.gif

räägi mida see, kahe kanaliga ambilight teeb ja kas USB pulga pealt filmi ka näeb?
ja kuidas on harilikku 3:4 või oli see 4:3 ekraanisuhtega pilt?
ja huvitaks kui suur on selles 4:3 mõõdus pildi diagonaal, konkreetselt sentimeetrites?


Kahe kanaliga ambilight on see, et sul mõlemal pool telekat vilgub eri värvi. Täpsemalt saad lugeda siit
Philipsil seda 3:4 ei ole, kuid on tal: Auto format, Super zoom, 4:3, 14:9, 16:9 ja widescreen. Mina vaatan pilti Auto formatiga, siis on ekraan pilti täis. Muidu 4:3 pildiga on pilt äärtest must ja diagonaalis on umbes 75cm. DVD on parem vaadata 16:9 formaadis (vähemalt on mul nii parem). Aga USB kohta ei oska midagi öelda.


kas see autoformaat venitab siis pildi laiaks, st. inimesed on lühikesed ja näod laiad ja pekised?


Ei venita midagi. Lihtsalt et vahepeal võib nt MTV märk kusagil teleka ülaosas paremal pool nii, et ainult pool märgist paistab. Super zoom venitab pildi laiaks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 21:02:30 vasta tsitaadiga

ccplazza !
tänan, et viitsisid muljetada thumbs_up.gif

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 07.09.2007 22:33:42 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
Teksti lugedes mõtlesin, et nii-nii, läikiv raam tehakse maha, Ambilight samuti...


Ma nüüd ei saanud aru, kas need on teleka juures mingid positiivsed omadused?
Minuarust mitte. Keskenduda tuleks pildile, mitte kelladele-viledele.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 22:44:15 vasta tsitaadiga

Kirjutan mingi hetk revüü, arvuti ekraanina 1920x1080 resoga on kvaliteet HÄMMASTAV icon_eek.gif Pole elusees niihead pilti näinud icon_biggrin.gif Ei pea arvutile monitori kunagi ostma enam icon_lol.gif Super kristallpuhas pilt
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2007 03:02:47 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kirjutan mingi hetk revüü, arvuti ekraanina 1920x1080 resoga on kvaliteet HÄMMASTAV icon_eek.gif Pole elusees niihead pilti näinud icon_biggrin.gif Ei pea arvutile monitori kunagi ostma enam icon_lol.gif Super kristallpuhas pilt

I know the feeling. Mängisin Stalkerit jooksin ringi endal karp lahti nagu nendel Bloodsuckeritel oli icon_biggrin.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2007 03:22:32 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
Teksti autoriks oli mingi Elmaksi inimene (müüb põhiliselt Sharpi).
Teksti lugedes mõtlesin, et nii-nii, läikiv raam tehakse maha, Ambilight samuti, järelikult müüb mees kas Sony, Sharpi või muud taolist. Ja oligi nii.
Kusjuures kõik Sharpi korralikud telerid (RD ja XD seeria) on ka läikiva raamiga.

a1 kirjutas:
Ma nüüd ei saanud aru, kas need on teleka juures mingid positiivsed omadused?
Minuarust mitte. Keskenduda tuleks pildile, mitte kelladele-viledele.

Läikiv raam on küll kohati väga häiriv, samas ambilighti vastu ei tohiks küll midagi olla, ambilight muudab elamuse kohati oluliselt paremaks. Eriti uuem LED lampidega ambilight. Aureast rääkimata, võttis teine hiljuti IFA-l karbi ikka päris lahti...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 11:44:44 vasta tsitaadiga

Kust võib hetkel leida kõige soodsamalt 46" ja 52" M87?
_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcoo
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 12:16:19 vasta tsitaadiga

zebras on 46" M87 > 10000 eeku odavam kui plussmiinuses
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 10.09.2007 12:43:44 vasta tsitaadiga

Igasugu pildiparandus jms hüperpixelpluskaks sõpradel soovitan lugeda ka mõnda teistsugust arvamust, näiteks seda.
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 10.09.2007 15:39:26 vasta tsitaadiga

YRO kirjutas:
Igasugu pildiparandus jms hüperpixelpluskaks sõpradel soovitan lugeda ka mõnda teistsugust arvamust, näiteks seda.


Eks selles artiklis on ka palju tõde ja kui me elaks maailmas kus meieni jõudev pildisignaal ja ka pilt ise oleks perfektne siis poleks neid parandusfunktsioone tõesti vaja. Tihti aga need kellad viled siiski teevad midagi kasulikku. Teine asi on isiklikes eelistustes. Tean paari inimest kes päriselt ka suudavad vaadata põhja keeratud heleduse ja värvidega pilti ja peavad seda heaks. Minul hakkaks 5 minuti pärast silmad verd jooksma...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 17:06:23 vasta tsitaadiga

YRO kirjutas:
Igasugu pildiparandus jms hüperpixelpluskaks sõpradel soovitan lugeda ka mõnda teistsugust arvamust, näiteks seda.

Loomulikult on arvamused erinevad, kuid see artikkel on bullshit
Võimalik et ma olen pime, kuid enamust pildina toodud näidetest omavad minu jaoks vastupidist effekti.
"Lülita kõik välja" argument saab toimida ainult ideaalsetes tingimustes, milliseid kahjuks ei esine. Juba LCD tehnoloogia seab pildikvaliteedile piirid mida paratamatult tuleb elektrooniliselt parandada.
Igasugu seadetega üle pingutamine, mis on kahjuks ka väga levinud tegevus, on muidugi teine asi...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olavi.
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007




sõnum 10.09.2007 21:25:15 Ei näinud HD eelist... vasta tsitaadiga

Olen siin vaikselt mõelnud Sony W3000 peale. Käisin vaatamas, poes veel ei ole. Uurisin siis ajaviiteks niisama igasugu telekaid. Ja olen nüüd kerges segaduses - nimelt ei suutnud ma näha HD-teleka eelist. Võrdlesin peamiselt BluRay pilti mängivaid Sony tavalisi (U ja V) ning HD-variante (W ja X), seda nii 40 kui 46 suuruses. Jah, lähedalt, nii kuni 2 meetri kauguselt suutsin eristada vahet logode, tekstide, subtiitrite, sirgepiiriliste objektide puhul, võibolla kuni ca 1 meetri kaugusel ka mingis osas pildis. Aga 2 meetri kauguselt tundusid pildid küll üsna samasugused. Ning plaanitavalt vaatamiskauguselt (ca 3,5-4 meetrit) ei suutnud ma kuidagi eristada, kumb telekas on HD ja kumb mitte... (Tõsi, mis juhtmed seal taga olid jne ma ei uurinud, aga BluRay mängijast see pilt sinna läks.)

Tekkiski siis küsimus, et kui ma juba HD-plaadi mängides ei näe pildis vahet, kas mul siis on üldse mõtet HD-telekat sihtida. SD-signaaliga nagunii ei tohiks eelist olla. Olen ka mõelnud, et päris 10 aasta perspektiiviga ma seda telekat ka ei osta, vabalt võin 4-5-6 aasta pärast uue osta, kui tõesti HD-signaali palju rohkem liikvel, telekad oluliselt edasi arenenud ja ehk ka nii palju juba odavamad, et tänase 40-46 asemel mõnevõrra suurem soetada, siis suuremalt ekraanilt peaks ilmselt see HD-efekt ka paremini välja tulema.

Aga mis targemad ja kogenumad arvavad?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 21:43:41 vasta tsitaadiga

Olavi., sinuga täitsa ühel arvamusel icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olavi.
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007




sõnum 10.09.2007 21:46:01 vasta tsitaadiga

Ahjaa, niipalju ka, et arvutimonitorina telekas rakendust ei leia, selleks on 2560 x 1600 resolutsiooniga ekraan olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 10.09.2007 22:09:02 vasta tsitaadiga

Olavi., esimese hooga ei oska kohe vastatagi, kui sa oled veendunud et piisab ka HD ready-st. Minu puhul leiaks kasutust FullHD telku PS3 otsas, sest nii oleks võimalik nautida mänge max resoga. SD signaaliga pildi vaatamisest vist tõesti pole FullHD-l mõtet, aga samas kui sa räägid ikkagi 46"-st siis blu-ray korral peaks pildi vahe olema siiski märgatav icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 22:11:32 vasta tsitaadiga

ta rääkisiki ju, et on märgatav, kuid lähedal vaadates
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olavi.
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007




sõnum 10.09.2007 22:41:09 vasta tsitaadiga

Jah, märgatav on jah, aga kuni 1 meetri kaugusel, võibolla osade objektide puhul ka veel 2 meetri pealt, aga kaugemalt enam eristada mingit vahet ei suutnud, vaatasin iga nurga alt ja tükk aega erinevat pilti.

Tekkis lausa mõte, et võiks proovida pimetesti - telekatele mingi kardin ümber ning rahvas vaatama, kes mida pakub 3 meetri pealt, et kas tehakse vahet või ei, mõnel ju teravam silm jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 22:57:36 vasta tsitaadiga

sedapidi küll võrrelnud ei ole, aga fullHD 52" LCD pealt on küll juba kaugelt aru saada, kas film/mäng on 1080p või 720p või mingi veel hullem variant
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 11.09.2007 09:13:28 Re: Ei näinud HD eelist... vasta tsitaadiga

Olavi. kirjutas:
Olen siin vaikselt mõelnud Sony W3000 peale. Käisin vaatamas, poes veel ei ole. Uurisin siis ajaviiteks niisama igasugu telekaid. Ja olen nüüd kerges segaduses - nimelt ei suutnud ma näha HD-teleka eelist. Võrdlesin peamiselt BluRay pilti mängivaid Sony tavalisi (U ja V) ning HD-variante (W ja X), seda nii 40 kui 46 suuruses. Jah, lähedalt, nii kuni 2 meetri kauguselt suutsin eristada vahet logode, tekstide, subtiitrite, sirgepiiriliste objektide puhul, võibolla kuni ca 1 meetri kaugusel ka mingis osas pildis. Aga 2 meetri kauguselt tundusid pildid küll üsna samasugused. Ning plaanitavalt vaatamiskauguselt (ca 3,5-4 meetrit) ei suutnud ma kuidagi eristada, kumb telekas on HD ja kumb mitte... (Tõsi, mis juhtmed seal taga olid jne ma ei uurinud, aga BluRay mängijast see pilt sinna läks.)

Tekkiski siis küsimus, et kui ma juba HD-plaadi mängides ei näe pildis vahet, kas mul siis on üldse mõtet HD-telekat sihtida. SD-signaaliga nagunii ei tohiks eelist olla. Olen ka mõelnud, et päris 10 aasta perspektiiviga ma seda telekat ka ei osta, vabalt võin 4-5-6 aasta pärast uue osta, kui tõesti HD-signaali palju rohkem liikvel, telekad oluliselt edasi arenenud ja ehk ka nii palju juba odavamad, et tänase 40-46 asemel mõnevõrra suurem soetada, siis suuremalt ekraanilt peaks ilmselt see HD-efekt ka paremini välja tulema.

Aga mis targemad ja kogenumad arvavad?


Aga kas seal mängis kõrvuti kaks telekat sama HD plaadiga ja üks 720P ja teine 1080P? Ei tea kuidas muidu saad võrrelda pilte.

Üldiselt jah kui ise vahet ei näe siis miks üldse teiste käest küsida? Fakt on see et 1080P's on kaks korda rohkem piksleid kui 720P's ja neli korda rohkem kui PAL'is. Inimese silm suudav vabalt eristada isegi veel väiksemaid detaile aga vaatamiskaugus seab tõepoolest piirid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olavi.
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007




sõnum 11.09.2007 09:21:58 Re: Ei näinud HD eelist... vasta tsitaadiga

Surxa kirjutas:
Aga kas seal mängis kõrvuti kaks telekat sama HD plaadiga ja üks 720P ja teine 1080P? Ei tea kuidas muidu saad võrrelda pilte.

Jah, seal (Sikupilli ONOFFis) olid telekad kõrvuti ja BluRay mängijas käis plaat, mida mängis mitu telekat.
Lähen millalgi ja uurin veel, püüan täpsemalt hinnata, mis kauguselt vahet eristan jne. Tänud kõigile kaasa mõelnutele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 11.09.2007 09:33:26 vasta tsitaadiga

Kuna siin teemas on mitmed müüjad sõna võtnud, siis äkki mõni seletab ka lähemalt kuidas poodides ekraanidele pilti näidatakse üldse. Eelpool toodud 720p vs 1080p puhul näiteks?
Teoreetiliselt võis ju ühe pleieri pealt (läbi miski splitteri?) signaali tulemisel olla ka nii, et mõlemad näitasid 720p-d, teine telekas lihstalt upscale'is ise pilti?

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.09.2007 09:38:27 Re: Ei näinud HD eelist... vasta tsitaadiga

Olavi. kirjutas:
...olen nüüd kerges segaduses - nimelt ei suutnud ma näha HD-teleka eelist. Võrdlesin peamiselt BluRay pilti mängivaid Sony tavalisi (U ja V) ning HD-variante (W ja X), seda nii 40 kui 46 suuruses...

Tohib küsida, mis film/vms seal BD plaadilt jooksis?
Asi selles, et on piisavalt palju 1920x1080 resoga filme, mis on juba originaalis kehvad, ehk suure resoga madalat kvaliteeti vaadates jääb pilt ikka kehvaks.
Hea näide sellest, kus DVD, 720p ja 1080p vahel pole sisuliselt MINGIT vahet on "resämlitud" Terminator 2.
Selles võib igaüks ise veenduda, tõmmates Microsoftist alla näited http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/musicandvideo/hdvideo/contentshowcase.aspx
Näide: (ixbt.com lehelt)

ja detail sellest erinevates resodes:

DVD on isegi detailirohkem nendest icon_biggrin.gif
Kahjuks pole see ainus selline "parandatud" film icon_neutral.gif
Enamus vanematest filmidest on ka suure resoga sama head/pahad,
lugu on umbes sama kui võtta mingi mp3 ja seda siis 24bit/96KHz wav-ks teha- paremaks nii asi ikkagi ei lähe icon_neutral.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 09:55:12 vasta tsitaadiga

Endal ka plaan LCD soetada ning vahepeal oleks juba ühe 720p teleka ostnud (hinnad neil tõesti juba väga odavad), aga siis hakkasin mõtlema, et ootaks nati veel, et muretseda juba 1080p telekas, sest hinnad hakkavad juba suht OK tunduma. Et mis oleks siis nagu õigem otsus arvestades seda, et telekas ikka mingiks 5 aastaks jääb kindlalt?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 11.09.2007 10:21:32 Re: Ei näinud HD eelist... vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
Olavi. kirjutas:
...olen nüüd kerges segaduses - nimelt ei suutnud ma näha HD-teleka eelist. Võrdlesin peamiselt BluRay pilti mängivaid Sony tavalisi (U ja V) ning HD-variante (W ja X), seda nii 40 kui 46 suuruses...

Tohib küsida, mis film/vms seal BD plaadilt jooksis?
Asi selles, et on piisavalt palju 1920x1080 resoga filme, mis on juba originaalis kehvad, ehk suure resoga madalat kvaliteeti vaadates jääb pilt ikka kehvaks.
Hea näide sellest, kus DVD, 720p ja 1080p vahel pole sisuliselt MINGIT vahet on "resämlitud" Terminator 2.
Selles võib igaüks ise veenduda, tõmmates Microsoftist alla näited http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/musicandvideo/hdvideo/contentshowcase.aspx
Näide: (ixbt.com lehelt)

ja detail sellest erinevates resodes:

DVD on isegi detailirohkem nendest icon_biggrin.gif
Kahjuks pole see ainus selline "parandatud" film icon_neutral.gif
Enamus vanematest filmidest on ka suure resoga sama head/pahad,
lugu on umbes sama kui võtta mingi mp3 ja seda siis 24bit/96KHz wav-ks teha- paremaks nii asi ikkagi ei lähe icon_neutral.gif


Se on nüüd kuidagi imelik väide ja ei taha seda uskuda. Terminaator 2 WMV plaat ei "resämplitud" 1080Pks vaid ikka võeti originaalne 35mm film mille "resolutsioon" on kõvasti kõrgem kui 1080P ja kaader haaval pildistati see digitaalsesse formaati. Põhimõtteliselt tehakse nii kõigi filmidega kui just pole asja kohe alguses digitaalselt olemas. Need paar WMV HD plaati mis välja anti on küll palju madalama bitrate'iga kui uued HD-DVD filmid aga detailide poolest on 1080P selgelt parem. Ma ei saa sellest venekeelsest saidist aru aga mul on olemas nii Terminaator 2 PAL DVD kui see HD WMV variant ja ma ei suuda ükski kord kui ma seda vaatan naeru tagasi hoida kui Arnoldi dublant actionit teeb mis HD pildis on veidi liiga selgelt näha.

Muidugi su jutt on täiesti õige ja palju 1080P materjali on udune aga päris nii hull selle spetsiifilise näitega küll ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 11:11:40 vasta tsitaadiga

olen siin erinevaid 1080p filme vaadanud, nii bluray plaatidelt, kui ka internetist alla tõmmanud...ja tõsi ta on, et paljud vanemad filmid on ikka päris pasa kvaliteediga 1080p resos...st parem, kui DVD, aga kui kõrvale panna mõni animatsioon multikas a'la ice age või jahi hooaeg, siis filmid kahvatuvad....multikas võid panna ühel hetkel pausile lugeda mammuti karvad ära, siis 5 seki pärast uuesti pausile ning võrrelda, kas on tegu filmi trikiga - et kas on mammutile karvu juurde tulnud või mitte icon_biggrin.gif
poodides on enamjaolt splitterid vahel ning kvaliteet kindlasti kannatab sellega....üks parima kvaliteediga filme on multikate kõrval siiani olnud Pearl Harbour ja super kena pildiga on ka Top Gear polar edition, samas residend evil, star wars I näiteks on saasta kvaliteediga, gone in 60 seconds täiesti talutavaga ja animatsioonid on kõik väga hea kvaliteediga.
Üldjuhul saab filmi kvaliteedist aimu, kui vaadata trailereid näiteks siit http://www.drfoster.f2s.com/trailers_hd-dvd.shtml filmid ise üldiselt sama kvaliteediga

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.09.2007 12:28:20 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
...Üldjuhul saab filmi kvaliteedist aimu, kui vaadata trailereid näiteks siit http://www.drfoster.f2s.com/trailers_hd-dvd.shtml filmid ise üldiselt sama kvaliteediga

tõmbasin kõik 1080p treilerid alla- esimene, mis kohe silma hakkas oli MI3- selle kvaliteet on ikka kohutav- ja 720p/1080p-l pole imho mingit vahet- mõlemad pasad.
Näide: http://www.oc.pri.ee/temp/MI3-1080p.jpg (18 sekund 1080/720 treilerist)
Kui see on see tõeline Full HD pilt, siis olen mina Osama Bin Laden icon_biggrin.gif
imho on see upsämlitud dvd.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2007 12:32:46 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
wirx kirjutas:
...Üldjuhul saab filmi kvaliteedist aimu, kui vaadata trailereid näiteks siit http://www.drfoster.f2s.com/trailers_hd-dvd.shtml filmid ise üldiselt sama kvaliteediga

tõmbasin kõik 1080p treilerid alla- esimene, mis kohe silma hakkas oli MI3- selle kvaliteet on ikka kohutav- ja 720p/1080p-l pole imho mingit vahet- mõlemad pasad.
Näide: http://www.oc.pri.ee/temp/MI3-1080p.jpg (18 sekund 1080/720 treilerist)
Kui see on see tõeline Full HD pilt, siis olen mina Osama Bin Laden icon_biggrin.gif
imho on see upsämlitud dvd.


HULK trailer oli küll kõva igatahes icon_biggrin.gif Kodus tsekkan teleri peal icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.09.2007 13:09:46 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
HULK trailer oli küll kõva igatahes icon_biggrin.gif Kodus tsekkan teleri peal icon_razz1.gif

seal on jah vähemalt näha natuke vahet 1080 ja 720 vahel- detaile on esimesel pisut rohkem,
samas keegi fotoekspert võiks võrrelda ja kommenteerida neid kahte screeni:
Hulk 1080p
Hulk 720p

edit: Miami Vice- icon_eek.gif sellist kvaliteeti ajab juba korralikum fotoseebikas välja movie reziimis
sellel võiks remark olla "suurima digimüraga Full HD film maailmas" icon_lol.gif


viimati muutis Jaan 11.09.2007 13:19:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.