|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Barbo20
HV veteran

liitunud: 21.06.2003
|
06.07.2007 11:14:32
|
|
|
Olen ka omanud 3230 ja 3250.
Minujaoks oli tähtis see: 3230 on no ühes tükis ja õhem, kui 3250. Mulle see pööratav jura ei meeldinud ja see pätsi olek.
Sellepärast E-50 vastu vahetasingi. E-50 on oluliselt parem, samas ka kallim.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.07.2007 11:41:00
|
|
|
| Seda muidugi, E50 on kõvasti tagasihoidlikuma, samas ilusama välimusega. Väga õhuke ja SOS telefoni kohta ka üsna kerge. Ekraan on samuti suurema resolutsiooniga kui 3250. (3250 on 176x208 - nagu vanemad sos telefonid ja seetõttu mõne mänguga pole sobivust)
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
06.07.2007 18:25:32
|
|
|
tahaks n71 kohta midagi küsida.gsm arenas oli kirjas
No compatibility between older Symbian applications and Symbian 9.1
miks nii? tõesti ei tõõta?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1m
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2007
|
09.07.2007 13:59:47
|
|
|
Probleem siis n-gage QD-ga. Ostsin mälukaardi lugeja , kõik töötab , aga , kui sis failid peale lasen , ei ilmu need menüüse. Kaustad on System, sealt edasi apps ja libs vist oli. Kuhu ma failid panema pean?
E:Sain installitud.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
09.07.2007 20:57:05
|
|
|
| v0ltage kirjutas: |
tahaks n71 kohta midagi küsida.gsm arenas oli kirjas
No compatibility between older Symbian applications and Symbian 9.1
miks nii? tõesti ei tõõta? |
Jub jub. küsimus on nüüd S60 versioonides. 3rd edition ei toeta reeglina varasema s60(1sd 2nd) jaoks kribatud softe. Konflikt tekib seal ekraani suurusega.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
10.07.2007 11:25:33
|
|
|
Üriasin installida My Assistant 1.2.726 rakendust, telefoniks Nokia 6120 Classic (Symbian OS v9.2, S60 rel. 3.1)
Annab teate, "Rakenduse My Assistant.sis installi ei toetata"
Milles viga võib olla, kas SOS-i ver?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
10.07.2007 11:42:35
|
|
|
| qrime kirjutas: |
Üriasin installida My Assistant 1.2.726 rakendust, telefoniks Nokia 6120 Classic (Symbian OS v9.2, S60 rel. 3.1)
Annab teate, "Rakenduse My Assistant.sis installi ei toetata"
Milles viga võib olla, kas SOS-i ver? |
pakuks et tegu vanemale symbianile mõeldud toodanguga. võta ikka s60v3 (symbian 9.x) toodangut või siis java
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zyps
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.10.2004
|
11.07.2007 21:05:51
|
|
|
| Aegu tagasi(eelmise aasta augustis) tõmbasin oma Nokia N70sse siit foorumist leitud lingilt mingisuguse "guardian-programmi"(ilmsalt oli tegemist selle progega: Link!), peagi tõstsin aga sim-kaardi teise telefonisse, mis varastati koos sim-kaardiga peagi ära. Nüüd kasutan jälle N70t uue sim-kaardiga, ainuke probleem on aga see, et igakord kui aku tühjaks saab/telefoni väljalülitan ja seejärel uuesti sisse lülitan, saadab Guardian automaatselt SMSi ühe sugulase telefoninumbrile(panin selle numbri Guardiani seadistades nn usaldusnumbriks). Äkki keegi oskab aidata, kuidas Guardian maha võtta või siis vähemalt SMSide saatmine keelata?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
13.07.2007 15:41:24
|
|
|
proovi FExploreriga see julmalt ära kustutada, kui mingit uninstalli pole
samas kodulehelt:
- Uninstall Protection -
This feature protects the system from unauthorized uninstallation. The program is not visible among the installed programs; to be uninstalled, a specific procedure is required, which may be accessed from the program only.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zyps
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.10.2004
|
15.07.2007 19:36:31
|
|
|
Ei suutnud uninstalli leida, nii et kustutasin FE´ga ära. Kuid niipea kui telefoniga restardi tegin, oli soovimatu "tegelane" tagasi. Tänud siiski! Järgmisena plaanis proovida telefoni algseadete taastamist, kuid selle jaoks tuleb kuskilt lukukood välja kaevata...
_________________ Buildwill AI
Hertwill
Saapavabrik |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plei
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2007
|
16.07.2007 15:41:51
|
|
|
see suur, et kuidagi ei leia imelisest internetist E65-le sofi mis muudaks telefoni ühtlasi ka televiisori ja muu tehnika puldiks!
äkki mõni targem ja ilusam inimene oskab ütelda kus kohast sellist softi saaks! tahaks täisa legaalset asja, piraatlust ei soovi!
plei
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
16.07.2007 15:51:05
|
|
|
| zyps kirjutas: |
| Järgmisena plaanis proovida telefoni algseadete taastamist, kuid selle jaoks tuleb kuskilt lukukood välja kaevata... |
sellest ei pruugi kasu olla
- Hard Reset Protection -
Modern mobile devices are equipped with a procedure (hard-reset) which allows to restore default settings (removing every installed software). Similar antitheft software programs may be blocked by using this procedure. Guardian features an advanced shadow copy system; in 90% of cases the program is not deleted after a hard-reset.
EDIT:
| tsitaat: |
| Aga kui too guardian on sul mälukaardil siis formatiga lahti tast ei saa. |
võimalus ju mälukaart kuhugi arvutisse pista ja seal formatti teha
viimati muutis iguaan 16.07.2007 16:22:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
16.07.2007 15:54:12
|
|
|
zyps, N70'ga töötab ehk too "call key + 3 + *" nipp ka. Ehk siis hoiad all rohelist helistamise nuppu, nr 3'e ja tärni ning siis lülitad telefoni sisse. Ekraanile ilmub kiri "formatting". Kõik telefoni siseselt mälult kaob. (kaasaarvatud kontaktid)
Ise formati jaoks olen teinud backupi pc suitega.
Aga kui too guardian on sul mälukaardil siis formatiga lahti tast ei saa.
..::iguana::..,
Ma pidasin silmas toda moblasisest formatit.
viimati muutis Mihkel. 16.07.2007 16:36:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
16.07.2007 16:33:13
|
|
|
| plei kirjutas: |
see suur, et kuidagi ei leia imelisest internetist E65-le sofi mis muudaks telefoni ühtlasi ka televiisori ja muu tehnika puldiks!
äkki mõni targem ja ilusam inimene oskab ütelda kus kohast sellist softi saaks! tahaks täisa legaalset asja, piraatlust ei soovi!
plei |
kuna e65 on ka symbian os 3rd edition ja sellele ei ole veel vastavat pulti tehtud, siis antud hetkel ei saa telefoni veel puldina kasutada
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
20.07.2007 19:35:17
|
|
|
| üks loll küsimus:mis vahe on smartphone-l ja symbianil?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rkki
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2006
|
20.07.2007 22:56:24
|
|
|
oletame, et mul on Sony Ericsson P1i ning ma soovin selle Symbiani asemel Windows Mobile saada. on selline asi võimalik.
Vabandage väga, kui post sattus valesse teemasse!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorma
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
29.07.2007 09:47:03
|
|
|
| v0ltage kirjutas: |
| üks loll küsimus:mis vahe on smartphone-l ja symbianil? |
symbian ongi üks smartphone liik.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
29.07.2007 15:21:46
|
|
|
| tsitaat: |
v0ltage kirjutas:
üks loll küsimus:mis vahe on smartphone-l ja symbianil?
symbian ongi üks smartphone liik.
|
wikipedia muidu abiks küsimustele. aga mina saan asjast nii aru, et symbian on operatsioonisüsteem. smartphone aga telefon mis omab operatsioonisüsteemi koos sellega kaasnevate asjadega- programmide installimine, uninstallimine, tööks vajalikud vahendid- e-mail, tekstitöötlus, multimeedia jne...
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
03.09.2007 20:26:54
|
|
|
| tahaks oma nokia n73'le saada mingit paremat kalkulaatorit, kus oleksid ruutjuured ja asjad olemas.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.09.2007 20:56:30
|
|
|
| bbbb kirjutas: |
wikipedia muidu abiks küsimustele. aga mina saan asjast nii aru, et symbian on operatsioonisüsteem. smartphone aga telefon mis omab operatsioonisüsteemi koos sellega kaasnevate asjadega- programmide installimine, uninstallimine, tööks vajalikud vahendid- e-mail, tekstitöötlus, multimeedia jne... |
Tegelt sinu loendatud asjad ei pea just kindlasti olema, kuigi nad tavaliselt on olemas. Smartphone on lihtsalt teatud OS'idega telefonid. Symbian S60, S90, mobile windows jms
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
04.09.2007 17:14:36
|
|
|
midagi sellist, aga tasuta pole?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
04.09.2007 19:59:31
|
|
|
| tsitaat: |
midagi sellist, aga tasuta pole?
|
tasuline ja tasuta- kõik on suhteline...
kardad, et bsa tuleb su tebiil molefoni kontrollima või?
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
06.09.2007 15:52:51
|
|
|
| ei seda mitte, aga mul alles see proovipäevad vms ja ei tea, kas peale seda saab edasi kasutada või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xjan
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2005
|
21.09.2007 10:04:56
|
|
|
Mäger - otsi emule vms kohast cCalc, sellega sai edukalt TTÜs toimetatud matet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
21.09.2007 11:52:54
|
|
|
s60v3 mingit head pulti ka kuskil leidub? nagu irremote vms? aga see ei meeldi nagu.. aitäh!
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
21.09.2007 11:58:15
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
| s60v3 mingit head pulti ka kuskil leidub? nagu irremote vms? aga see ei meeldi nagu.. aitäh! |
my-symbianist lugesin, et seda üritatakse ehitada aga s60v3 peale on seda tunduvalt raskem teha tänu teatud tarkvarapiirangutele, mis peale on pandud. miskine prooviversioon pidavat mõningatel olema aga seda minuteada ei levitata. asjaga läheb veel aega ühesõnaga.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
23.09.2007 21:22:30
|
|
|
Oskab keegi öelda, kuidas ma saan mõne installitud programmi nii ära kustutada, et mälukaardile formatit ei peaks tegema?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
23.09.2007 21:45:19
|
|
|
| Vahendite või lisade vms all rakendust nimega "haldur" pole? Sellega S60v2 peal sai küll eemaldada.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
23.09.2007 21:54:37
|
|
|
Tänud , ma ei tulnud selle pealegi!
Ega keegi sellist programmi ei oksa soovitada, millega saaks bluetoothi kaudu sõnumeid saata?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
23.09.2007 22:08:48
|
|
|
nokial mingi enda proge selle jaoks olemas, otsi nende kodukalt.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buu
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2002
|
30.09.2007 00:35:37
|
|
|
| Äkki keegi oskab aidata. Nimelt E65ga selline jama, et pooled java mängud ei lähe käima. Mängud ise installeeruvad ilma probleemideta, aga lihtsalt pärast ikoonilt lahti tehes ei juhtu mitte midagi :S Teises (mitte E65) telefonis mängud töötavad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pe2ske
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2002
|
30.09.2007 11:26:03
|
|
|
6120 Classic
Ei suuda leida võimalust, et annaks teada sünnipäevadest ja näitaks ühtlasi kui vanaks inimene saab. Kalendris küll olemas tähtpäeva valik aga see ei näita kui vanaks saab. On äkki eraldi programmi sellise asja jaoks?
Krt isegi vana 3510 oskas sellist elementaarset asja.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
18.10.2007 16:15:30
|
|
|
nii mehed,kes teab soovitada korraliku sms blockerit s60v3 le? trial versioon ei rahulda mu vajadusi
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
01.11.2007 17:18:51
|
|
|
Tere
Väike probleem N6600 ga.
Vastuvõetud sms ide all on 1 theme fail, samas FExploreriga vaadates inboxis pole seda. Probleem selles, et ei saa kututada seda sms ide alt, ananb errorit.
Viga on järgmine:
üldine:
on juba kasutusel
ühtlaselt võiks pakkuda mingit system manageri, millega näeks infot telefoni kohta(mälu, startup asjad, jne.)
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SAS
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
09.11.2007 00:37:50
|
|
|
| äkki keegi oskab öelda kust ma saan symbian os telefonile..programme mänge?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mag
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2002
|
09.11.2007 12:13:41
|
|
|
| SAS kirjutas: |
| äkki keegi oskab öelda kust ma saan symbian os telefonile..programme mänge? |
http://www.series60v3.com/
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
10.11.2007 20:16:23
|
|
|
Kuidas seda TomTom'i kasutada kui mälukaart ei ole? Kuhu peab need failid kopeerima. Programm ise on installitud.
Kui kopeerin Data kausta, siis programmi käivitades jääbki see maakera keerlema.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
10.11.2007 20:35:34
|
|
|
| mag kirjutas: |
| SAS kirjutas: |
| äkki keegi oskab öelda kust ma saan symbian os telefonile..programme mänge? |
http://www.series60v3.com/ |
seal lehel peamiselt nokiatele,aga kas motorola mpx200 saaks ka neid tõõle?
jar. faile ei ava mpx200.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
10.11.2007 20:40:50
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Kuidas seda TomTom'i kasutada kui mälukaart ei ole? Kuhu peab need failid kopeerima. Programm ise on installitud.
Kui kopeerin Data kausta, siis programmi käivitades jääbki see maakera keerlema. |
Kui sul mälukaarti pole, siis kuhu sa kaardi panid? Ilma kaardita jääb jah keerlema.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
18.12.2007 17:23:39
|
|
|
| IR Remote programmist tunnen puudust oma E50 juures. Ons selline asi väljas ka juba ?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
18.12.2007 17:30:33
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| IR Remote programmist tunnen puudust oma E50 juures. Ons selline asi väljas ka juba ? |
kui sa psiloc'i kodulehte viitsiks vaadata või symbian 9.1 teemat piiluda siin siis sa teaks et me juba mõni nädal tagasi kisasime selle väljatulekust
http://shop.psiloc.com/en/Application,262308,Psiloc+irRemote
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
03.01.2008 18:14:05
|
|
|
mingit sellist video vaatamise programmi pole minu n73'le olemas, kuhu saaks ka subtiitrid häda pärast lisada?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deck555
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2007
|
04.01.2008 22:48:51
|
|
|
Tervist,
Telefon Nokia E65 (symbian) kuidas sellele saaks n-gage mänge peale või mängida n-gage mänge? Tuttaval Nokia N95 ja tal tuli softi uuendusega kohe selline võimalus (ikoon: n-gage) am lasin siis ka softi uuendada, kuid mitte miskit.
Vastust ootama jäädes,
deck555
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
06.01.2008 05:24:55
|
|
|
| Kas keegi teab on Symbian s60 v3 skype-i ka tehtud, välja arvatud see Fring.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
15.01.2008 18:57:46
|
|
|
IR-remote on küll konkreetselt mõttetu E50 peal, sain ainult ühe seadme teda kuulama ning seda ka max 10cm pealt
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
15.01.2008 19:00:56
|
|
|
| O, vaidlen vastu, IR-Remote töötas 3m kauguselt, u. 10 erineva telekaga ja ka mingi muusikakeskusega.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
15.01.2008 19:05:07
|
|
|
Siis tuleb välja, et olen jama tehnika kokku ostnud?
Mis IR mode kasutasid?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
15.01.2008 19:22:00
|
|
|
| Absoluutselt ei mäleta, möllasin sellega detsembris.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|