|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
26.04.2007 00:04:27
|
|
|
EvE Online > MMORPG
Nüüd tuli ka välja LOTR online: http://mmorpg.com/ :
1 # Lord of the Rings Online
* Rating: 8.5
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.04.2007 03:13:29
|
|
|
Jah lugesin ise ka LotRO kohta.Kommentaarid ja review'd pole aga kiita eriti.
Pvp on olematu,ainuke mis on hea : Roleplay,Graafika ning Trait(Skill) süsteem.Questid ka vbl aga kõik üks ja sama nagu teistel mmo'delgi.
Kaalusin ostmist aga antud Rating on arvestades mängu 1päevast olekut veidi mööda.
LotR iseenesest on väga tore aga seda nime on vast veidi ära kasutatud reklaami pärast.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.04.2007 09:49:11
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
Jah lugesin ise ka LotRO kohta.Kommentaarid ja review'd pole aga kiita eriti.
Pvp on olematu,ainuke mis on hea : Roleplay,Graafika ning Trait(Skill) süsteem.Questid ka vbl aga kõik üks ja sama nagu teistel mmo'delgi.
Kaalusin ostmist aga antud Rating on arvestades mängu 1päevast olekut veidi mööda.
LotR iseenesest on väga tore aga seda nime on vast veidi ära kasutatud reklaami pärast. |
heh, lotro saab praegu igalpool reviewdes ligi maksimumpunktid. mäng on tõeliselt hea. enne kui fakte pilduma hakkad, tee faktid endale selgeks, lotros pole tõesti open world pvp'd, aga pvp on seal täiesti reaalselt olemas ja väga uudse ja huvitava süsteemiga sealjuures. ja mida sa sellelt MMOlt ootad siis? et queste tehakse peapeal seistes, et siis on uudne ja pole nagu teistes MMOdes?
mis puudutab open world pvp'd siis, ei läheks ju storyga eriti kokku kui hunnik uruk'haisid shires pikniku peaks ja väikeseid kääbikuid gankiks:P
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
26.04.2007 10:01:58
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
mis puudutab open world pvp'd siis, ei läheks ju storyga eriti kokku kui hunnik uruk'haisid shires pikniku peaks ja väikeseid kääbikuid gankiks:P |
Miks just gänkiks, vallutavad ära ja paned nad enda eest tööle, see läheks küll storyga kokku.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.04.2007 11:53:46
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| mis puudutab open world pvp'd siis, ei läheks ju storyga eriti kokku kui hunnik uruk'haisid shires pikniku peaks ja väikeseid kääbikuid gankiks:P |
Aga siiski oleks see väga tore vaatepilt
Anyway,faktid? luba naerda...mäng on väljas kõigest ühe päeva ning juba maksimumpunktid.Imo on asi veidi overhyped.
Pvp uudne? see Monsterplay? einoh,tore kui meeldib mingi pitsuna ringi joosta ja queste teha,inimesi näksida.
Mis puutub võitlus süsteemi siis see tundub ka veidi aeglane ja kohmakas.
Ning miks peaksid kõik hea poole peal olema?Oleks ülihea kui saaks valida hea ja halva vahel.
Lendad nt. Nazgulina ringi ja hirmutad kääbikuid
LotRO on paar uudset asja aga muidu kõik sama jama,ainult veidi lihvitud kuuega.
Eks vaatab,vbl ostangi mängu ning proovin ära,olenevalt palju ta Eestis maksma hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.04.2007 12:03:04
|
|
|
mäng oli väga pikalt betas, ja samuti on mäng preorderi puhul väljas juba ligi 2 nädalat. monsterplay ... sa võid ka oma main characteriga ju etermooni minna. combati kohta ei saa öelda vast kohmakas ja aeglane kui ise pole proovinud? ma nüüdseks 25 level ja ei ütleks, et mul väga palju aega kohvi juua oleks combatis
aga mis seal ikka vaielda, nagu vanarahvas ütleb: kellele ema, kellele tütar .... aga õige mees võtab mõlemad
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
26.04.2007 13:50:53
|
|
|
Elfid gängiksid ikka shires hobbiteid
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.04.2007 14:56:39
|
|
|
Hehe,eks ta ole
Aga räägi sellest Etermoonist lähemalt.
Ning kaua sa mängid seda,et lvl 25 juba käes? Mis class,build,skillid ?
Räägitakse,et mingi paarsada tundi lõbu siis 150 questi tehtud ning pole muud peale talu pidamise seal teha?
Muidugi lisatakse uusi asju,queste aja jooksul aga siiski.
Ning videodest tundub siiski combat veidi aeglane hack n slash
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.04.2007 15:10:54
|
|
|
Etermoon on pvp area, umbes nagu wow'is on battlegroundid. suurim vahe on aga see, et ei ole etteantud "mänge" ala 40vs40, vaid osalejaid on täpselt niipalju kui on. Etermoon on üsna suur area, kus saad siis questida, linnu vallutada, kontrollpunkte vallutada ja lihtsalt pvp'd teha. erinevad asjad annavad siis erinevalt sulle pointse, mida saad kasutada chari upgrademiseks. valida saad siis kas alates 40+ oma main chariga lähed või siis monster chariga, mis on kohe 50 aga vajab armori ja geari suhtes arendamist, mida saad siis teha nende pointsidega mida teenid pvp'd tehes või questides etermoonis. Mängin alates 14ndast kui preorderi kliendid said 10 day head starti. Valikuks sai siis guardian kes on nö puhas tank. Hetkel on tõesti võibolla tunne, et contentit ei ole vms, samas aread on tohutult suured ja väga palju on kaardil kohti kuhu sa veel minna ei saa. Aga turbine on tuntud oma tasuta content patchidega, mida hakatakse ca 2kuuste intervallidega sisse panema. Hetkel peaks mängus olema seis umbes selline, nagu tolkieni esimene raamat (sõrmuste isanda sarjast siis ). Esimene content patch on lubatud juuni kuuks, kus avatakse täiesti uus area + veel pvp jaoks 9 uut monsterit. Combat ... no ma ei tea kas sa wow'i oled mänginud, aga .... no aeglasem kui wowi combat on ta alguses kindlasti, eks seda effekti tekita ka see, et üli värvilisel ekraanil ei karga ülisuured numbrid näkku samas üle 15 leveli enam ei kurdaks, et combat on aeglane (võibolla olen lihtsalt ära harjunud:D) ja hack'n'slash nagu diablo näiteks oli, ei ole see mäng kohe kindlasti. pigem on siin ikkagi vaja mõelda, mis skille ja millal kasutada, samuti skillide kasutamine avab uue skilli jne (näiteks kasutad miskid shield blocki, siis pärast seda saad alles stunnivat bashi kasutada) samuti osad skillid muutuvad kasutuskõlblikuks alles peale seda kui oled näiteks parry või dodge'ga hakkama saanud (seda siis guardiani puhul)
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.04.2007 16:48:35
|
|
|
Hmm,väga huvitav ja pikk tekst
Praegu mõtlen kas käia välja 650.- eeku + iga kuu mingi 150.-
Aga kahjuks eksamite jms. pahnaga ei tea kas jõuab mängida.
Ok see selleks,muidu varsti see teema muutub LotRO pärusmaaks.
On teistel veel mingeid omapäraseid,uusi mmo'si pakkuda?
Ise ootan muidu Age of Conanit,tõotab hea tulla aga vajab vastavat arvutit(loe : top notch high end killermachine)
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.04.2007 17:07:01
|
|
|
| Age of Conan tuleb ka x360 peale, ise loodangi selle platformi peale, sest läpakas vaevalt seda välja veab enam:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
26.04.2007 17:12:41
|
|
|
lineage 2
ise mängin ka ja soovitan
retailis grindida on igav... aga privaat serverites on väga lahe
pvp on
ise mängin siin
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
27.04.2007 09:36:11
|
|
|
Ma ise olin pikalt Lineage II retailis. Paremat/uuemat samaväärse pvp süsteemiga mängu pole siiani välja lastud
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
27.04.2007 12:36:00
|
|
|
jap Lineage II omab.Aga mul on ta kahjuks liiga läbimängitud :/
Mingi 500+ tundi on seljataga,enamasti private serverites,retailis sureks enne ära kui saaks lvl 40
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1Endel
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
13.05.2007 11:44:42
|
|
|
Kõige kõvem on ikka GW. See on teistega võrreldes lihtsalt nii erinev, et jah. Story on nii pikk ja nii lai .Pvp on kah parim. Kellel aega. raha ja tahtmist, sellele soovitaksin GW. Kui juba ühe ostad siis tükk aega mängid ja tahad kõiki osasid.. Selles suhtes läheb sinna raha küll ja küll.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
13.05.2007 12:02:02
|
|
|
| GW on kõva jah, sai kunagi prophecies 3 korda läbi tehtud, mingi 300h vist mängisin kokku, siis tüdinesin ära. Ei raatsinud expansioni jaoks ka raha kulutada. Head ajad olid siiski.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
13.05.2007 12:04:11
|
|
|
| kunagi müüsin gw, siis kirjutasin ka pika jutu oma elust seal, mängutunde oli poole aasta peale ca 2000, ehk siis pool päevast mängisin ja tõesti ei kahetse 8) ainulaadne mäng
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
17.05.2007 19:28:26
|
|
|
Nüüd tuleb oodata vist GW2'te. See tõotab tulla veelgi huvitavam
Kuigi aega oodata on ikka väga palju.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
17.05.2007 20:28:09
|
|
|
| Öelge mulle üks hea mmorpg, mis on huvitav ja tasuta. Anarchy Online oli päris hea.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1Endel
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
17.05.2007 22:18:52
|
|
|
Rappelz on hea ja huvitav. Silkroadi ei soovita eriti, häkkereid täis. Space cowboy on kah suht hea, aga pole mmorpg see kuulub mingisse teise anri
Aga millal see GW2 välja tuleb ja kuidas see välja peaks nägema? tuleb nagu GW neljas osa sinna teistele otsa vms?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
17.05.2007 22:24:00
|
|
|
On see Rappelz kaasaegsem või tulevikuteemaline?
Keskaja RPG eriti ei tõmba...
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
18.05.2007 18:46:03
|
|
|
| 1Endel kirjutas: |
Rappelz on hea ja huvitav. Silkroadi ei soovita eriti, häkkereid täis. Space cowboy on kah suht hea, aga pole mmorpg see kuulub mingisse teise anri
Aga millal see GW2 välja tuleb ja kuidas see välja peaks nägema? tuleb nagu GW neljas osa sinna teistele otsa vms? |
Lubati vist 2009 kanti midagi välja lasta. Peaks olema traditsioonilisem, seega rohkem sinna MMORPG kanti minema, kui esimeste osade puhul oli lahkarvamusi anri kohta. Ning see on juba täiesti uus mäng, mitte enam seotud senise nelja osaga.
Rohkem infot: Press release
http://the-inquirer.net/default.aspx?article=37986
Gamespoti intervjuu
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
18.05.2007 18:51:19
|
|
|
Aga varsti läheb Cabal Online tasutaliseks Minuarust üks parimaid MMORPG'si
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
18.05.2007 22:28:07
|
|
|
| Metin2 - open betas uus asiaatide MMO .. combat system on veidi parem ja huvitavam tho kui teistel sarnastel MMOdel. linki
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
19.05.2007 11:59:23
|
|
|
Selline mäng naq Flyff on ka suhteliselt normaalne
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
19.05.2007 22:12:11
|
|
|
| flyff tundus mulle kuidagi väga ühekülgne ja igav. XP rate on ka masendav.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
04.06.2007 00:08:31
|
|
|
pristontale ~1 kuu
gunz online ~6 kuud
gunbound ~6 kuud
asherons call ~6 kuud
eve online ~3 kuud
world of warcraft ~6 tundi
project entiropa ~2 kuud
city of heroes ~1 kuu
saga of ryzom ~1 aasta
anarchy online ~6 aastat ning kestab
age of conan beta proovin hetkel, esialgu ei meeldi
näh kus mu aeg lähb
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
04.06.2007 19:26:38
|
|
|
Keegi mõnda tasuta ja head MMORPG'd oskab soovitada. Mingi selline kuhu liitub palju uusi mängijaid ning on võimalus ennast teistega paralleelselt arendada (mitte, et kõik on lvl 1000 Hyper Combat skill ja mina ainult suren) .
: )
viimati muutis -=Px=- 04.06.2007 23:13:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CRS
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004
|
04.06.2007 21:57:38
|
|
|
ise mängin Anarchy Online aastaid , vahepeal proovisin paraleelselt EVE-i ja Voyage Century-t (oli vist) aga miski ikka ei tõmba nii nagu AO, funcomi mängud üldse meeldivad, Dreamfall mis pole küll MMO meeldis ka väga, naine mängib seda siiamaani
Siinkohal tahaksin teha natukene juttu Anarchy Online-ist
AO on ka tasuta (va. tasulised expansionid) mis teevad küll elu kergemaks , ja sind ilgelt überiks, kuid mängulisus langeb tänu sellele et kõik muutub liiga kergeks mis samahästi võrdub ebahuvitavaga. ma ei tea kuidas teile aga mulle isklikult meedivad väljakutsed, ja seda AO ka pakub palju tasuta mängijatele , tuletan siinkohal meelde et see osa mis on praegu tasuta oli kunagi tasuline, ehk siis AO Classic versioon, peale mida tuli esimene PVP orienteeritud expanison nimega Notum Wars , ja ka see on hetkel tasuta mängijatele tasuta!, paljud veteranid arvavad et originaal AO ja NW expansion olid kaks parimat asja selle mängu ajaloos üldse! seega saate nautida esimest ja parimat sci-fi MMO-d TASUTA
Hea on ka see et sina kui tasuta mängija näed, saad suhelda ja kaubitseda ka nendega kes maksavad selle mängu eest , mis selles nii head on küsid sa? , 1. nendelt saab abi , kuna nad on võimsam ja rikkam klass aitavad nad meelsasti teisi sest neil endil on päris tihti igav just sellel samal põhjusel millest enne juttu oli (vt ülemist teksti) 2. nendega saad tiimis koos olla, kuna nad on tugevam klass läheb ka sinul kergemini (kui sa seda soovid mudugi) leveldamine kui ealeski varem sest siis oli ju ainult classic AO ja see tähendas et kedagi sellist polnd. 3. mõnes teises tasuta mängus tähendab ülidiselt tasuta see et selle asja eest mida nad pakuvad ei saa raha küsida kuna see on liiga kehv mäng (AO-s maksab firmale sinu tasuta olemise kinni in-game Advertising, mis tähendab seda et seintel ja tänavatel on reklaam "telerid" mis kuvavad reaal elu reklaami ja seeläbi teenib potensiaalsete klientide näol raha) muide AO on ka esimene mäng mis seda featuret kasutanud on et pakkuda nii sinule kui meelelahutuse otsijale mõusat ajaviidet kui ka reklaam formadele võimaluse ennast sellises konstekstis reklaamida.
Seega on sul 3 suht head põhjust juba ainuüksi siit.
Võiks veel ära mainida et RK2 serveris (servereid on 3 kokku millest 1 on puhtalt sakslastele) on üsna normaalne arv eestlaseid , meil on oma kanal kus ajame juttu ja sõbrustame omavahel olenemata poolest mille oleme valinud mängus Omni vs Clan. kuigi enamus eestlaseid on Omni poolel. meil on ka alates eelmisest kuust oma Organisation (aka Guild) millel on kõik mängus võimalikud boonused (oma linn, land control area jne.) ning lahe nimi "Lost Eden" mille reserveerisime juba enne kui samanimeline Expansion välja tuli
Eesti mehed on seal lahedad, rahulikud ja sõbralikud. mina isiklikult võin julgelt väita et mängiks ainuüksi seltskonna pärast juba
seda vist ei maksa mainida et omasid (loe: eestlasi) aitame nii kuis aga jõuame.
Kellele huvi pakkus millest rääkisin siis toon siin ära mõned nimed kellega ühendust tasuks kindlasti võtta kui otsustate mängu proovida, või miks ka mitte uuesti proovida kui juhuslikult olete kunagi proovinud
Nimi | Level | Klass
Discriple 220 Doctor
Buyvol 220 Enforcer < Mina
Jamarmer 220 Keeper
Vunts 216 Martial Artist
Sai veits viltune aga eriti ei viitsi mässata, kõik need tegelased asuvad Rimor aka RK2 serveris
Kui keegi meist juhuslikult ei juhtu parasjagu olema Online siis pole hullu , privaat message logitakse ja saame selle kätte niipea kui sisse logime, et saata meile Privat Message klõpsake chat aknal ja sisestage järgnevas formaadis : /tell Buyvol terekest! <(tekst vabal valikul )
sai veidi pikk jutt, aga loodan et viitsite siiski lugeda ja proovida seda mängu
Comments?
Ciao!
_________________ It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
04.06.2007 22:14:38
|
|
|
CRS,kui ma õieti mäletan mängisid sa ka Entropia Universe'i ?
Võrdlusi AO'ga?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
04.06.2007 22:31:19
|
|
|
| AO on populaarsem.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
04.06.2007 22:37:27
|
|
|
| CRS kirjutas: |
Discriple 220 Doctor
Buyvol 220 Enforcer < Mina
Jamarmer 220 Keeper
Vunts 216 Martial Artist
|
Buyvol sina? /tell brainwash minu praegune main
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CRS
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004
|
05.06.2007 19:18:35
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
CRS,kui ma õieti mäletan mängisid sa ka Entropia Universe'i ?
Võrdlusi AO'ga? |
Sul on õigus, mängisin kunagi kuid neid kahte mängu ei anna omavahel eriti võrrelda, mina vähemalt ei oska võrdlust tuua.
täiesti erinevad mängud
_________________ It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
07.06.2007 09:41:49
|
|
|
Mina soovitan neile, kes koguaeg otsivad uusi MMORPG'si, külastada lehte www.mmorpg.com, mis koondab kõik olemas olevad RPG'd kokku. Sealt saab kogu informatsioon, mis vaja. Ning tihti jagatakse ka seal beta key'si, 14 day free trialeid jne. Game listi alt näeb siis kõike mänge, isegi neid, mis on alles Under Construction. Neile on antud hinnganud ja sa saad ise vaadata, milline mäng sobib sulle kõige paremini.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
07.06.2007 15:41:10
|
|
|
| see "9Dragons" jäi kohe silma, panin tõmbama. Keegi mängib seda, kuidas on ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
07.06.2007 16:13:42
|
|
|
| üks tasuta pela on muidugi Conquer Online Ise seda mänginud hetkel vist miski aastake või paar
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.06.2007 16:30:42
|
|
|
| CRS kirjutas: |
eega saate nautida esimest ja parimat sci-fi MMO-d TASUTA
|
AOd sai proovitud, kui see tasuta asjaks muudeti, 2005 vist. Värinad ajas peale - jumala eest, olge inimesed ja mängige mänge, mille eest raha võetakse, vähemalt saate midagi korralikult tehtut nautida.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hull16
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2007
|
07.06.2007 21:16:50
|
|
|
Ma meeletu Lineage2 ja WoWi fänn
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
08.06.2007 08:59:30
|
|
|
| -=Px=- kirjutas: |
| see "9Dragons" jäi kohe silma, panin tõmbama. Keegi mängib seda, kuidas on ? |
Noh, tegemist on siiski OB (open beta) staadiumis üritusega. Pmst Korea mäng, millega on tuldud US ja euro turule. Idee on muiudgi hea - vana hiina taust ja võitluskunstid. Graafika ja teostus on suht ok. Mäng ise on ka huvitav, vähemalt alguses See, kas asi on huvitav ka edaspidi sõltub juba sinust endast.
Mäng ise on selles mõttes traditsiooniline, et 6 klanni (3-e advanced klanni pole veel rakendatud), igaühes saad valida 4 rolli vahel. Notid kolle saad kogemust (xp), teed queste, saad xp, arendad paralleelselt skille jne. On ka PvP võimalus. Praegu on lvl cap ksuagil poole mängu peal, edasi lihtsalt pole võimalik jõuda, kuna lihtsalt ei ole enam kolle kelle pealt xp-d teenida. Lvl cap tähendab ka seda, et mingi hetk käib xp-rate meeletult alla. Ning mitte ainult, alla käib ka questide (mis niigi erilise sisukusega ei hiilga) hulk. Seega soovides tänases seisus jõuda kõrgematele levelitele pead olema valmis tundideks ja tundideks "sisutihedaks" grindimsieks. Samuti lõpevad mingi hetk ära skillid, kuigi siingi süüdi vast OB staatus.
Põhipluss on muidugi see, et asi on tasuta. On küll Item Mall, aga sealsed "tooted" on sellised, et saad ka ilma hakkama. Seega kokkuvõtvalt - proovimist tasub igal juhul, eks siis paistab, kas sobib või mitte. Kui laheda seltskonna leiad endale, siis annab see kõvasti asjale juurde. Kui mingeid küsimusi on, võid küsida, proovin vastata. Ise pesitsen Nirvana (US) serveris, kuna seal alustasin ja euro serveri tulles ei viitsinud otsast alata. Euro server on muidu Bardo. Ega seal muud vahet pole, kui et igasugu 2x üritused jäävad US serveri puhul vahele, kuna need toimuvad ajavahe tõttu meie jaoks öösel.
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
08.06.2007 09:27:13
|
|
|
AO'd ma mängisin aasta ja siis jäi katki kuna asi lihtsalt vajus minujaoks ära. Oli küll palju lõbu ja janti ning väga hea RP korporatsioon seljataga kuid siiski ammendas. Ma ei ütlegi et halb mäng oli, vastupidi, soovitan soojalt kõigile kel tahtmist sci-fi mmorpg'd proovida kuid mina enam ei viitsinud.
Nüüd juba pikemat aega EvE'i tampinud, meeldib rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CRS
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004
|
18.06.2007 19:37:54
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
AO'd ma mängisin aasta ja siis jäi katki kuna asi lihtsalt vajus minujaoks ära. Oli küll palju lõbu ja janti ning väga hea RP korporatsioon seljataga kuid siiski ammendas. Ma ei ütlegi et halb mäng oli, vastupidi, soovitan soojalt kõigile kel tahtmist sci-fi mmorpg'd proovida kuid mina enam ei viitsinud.
Nüüd juba pikemat aega EvE'i tampinud, meeldib rohkem. |
tampisin ka EVE-i kunagi, 46k SP PVP piloot oli aga njah suht igav mäng imo, vaimustus läheb kiirelt üle ja autopilooti vahtida kudas sa "hüppad" ühest süsteemist teise enamus ajast pole minujaoks eriti huvitav , lisaks sellele ole nii hea kui tahad kui sul ikka teiselpool väravad kari matse ootavad ja kõiki õhku lasevad siis pole abi ka kõige parematest skillidest ja laevadest, laksust oled oma laevast ja kindlustuse summast ilma. kui oli ka midagi kaasas siis ka sellest ilma, pole mõtet hakata mulle rääkima et saab ka ohutult, ma tean suht piisavalt isegi kuda ja mida saab
selles suhtes meeldib AO rohkem et seal pole lubatud scammimine (asjade/vara/raha jne. välja petmine), ka selline asi nagu mitmekesi , varitsedes mõnda kohta teiste massiline tapmine on asi mille peale vaadatakse viltu. enamus mängijaid on intelligentsed täiskasvanud inimesed. ühes minu organisatsioonis nt. mängib 50 aastane mees (täiega lahe tüüp) koos oma pojaga, suht naljakas on eestlase jaoks vaadata kui isa ostab oma pojale sünnipäevaks mängus mingi itemi mida poiss kaua on tahtnud
palju mängib ka täiskasvanud abielupaare ja üldiselt on seltskond soliidne.
loodan et saate jutu mõttele pihta
_________________ It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
19.06.2007 00:33:07
|
|
|
Seda soliidset seltskonda on igas mängus
Näiteks Entropia Universe ja Space Cowboys küllaga pereinimesi ja paarikesi kes mängivad koos,suht armas
Väga täiskasvanud ja hea community on ka.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.06.2007 08:49:08
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Näiteks Entropia Universe ja Space Cowboys küllaga pereinimesi ja paarikesi kes mängivad koos,suht armas :D |
Kuulun ka kusagile sinna. Täitsa hea .)
Vedage oma mehed, naised, tüdrukud ja koduloomad mmo'sid mängima. Koos on ääretult tore vaenlasi veristada.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
29.06.2007 19:41:34
|
|
|
Midagi uut ja põnevat pole mmorpg vallas välja tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
29.06.2007 20:03:01
|
|
|
uuest on asi kaugel kuid ametlikult on kinnitatud et AO saab facelifti ning kolib dx 9/10 juurde mingi aja pärast
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
29.06.2007 20:48:01
|
|
|
Darkfall tundub väga huvitav.RTS + FPS + MMO.Age of Conan ka,AoC tuleb ikka mega
Ei tea kuidas nad välja kukuvad ning millal välja tulevad?
persse,Warhammer Online ka siis juba
http://www.youtube.com/watch?v=fWvAznIRVLA
ülihea video
Jään ootama mis saab neist siis.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
19.07.2007 01:15:38
|
|
|
Mis on siis parima PvP'ga MMORPG?
Guild Wars'i võiks välja jätta, sest 8v8 väikesed võitlused on igavad
Olen kuulnud palju head Shadowbane'st ja DAoC'st.
Tahaks just sellist mängu, millel PvE hea ning oleksid suured PvP lahingud.
Conani mängule ja Warhammerile on suured lootused hetkel
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
19.07.2007 04:25:23
|
|
|
Shadowbane välja surnud pole veel?
Mäng on ülihea minu meelest aga mängides ei olnud üldse rahvast.
Maailm oli ka suur ja lai ning liialt palju nn. "factioneid" kuhu kuuluda.
Muidu täitsa põnev,saad lennada ja värkki ning pead vaatama ette kui vaenlane läheduses,kuna ta saab sind lootida kui sured.
Ise saad ka sama teha
Skille ja classe oli ka meeletult,valikuvõimalusi ka.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|