Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  MMO märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 26.04.2007 00:04:27 vasta tsitaadiga

EvE Online > MMORPG

Nüüd tuli ka välja LOTR online: http://mmorpg.com/ :
1 # Lord of the Rings Online

* Rating: 8.5
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 03:13:29 vasta tsitaadiga

Jah lugesin ise ka LotRO kohta.Kommentaarid ja review'd pole aga kiita eriti.
Pvp on olematu,ainuke mis on hea : Roleplay,Graafika ning Trait(Skill) süsteem.Questid ka vbl aga kõik üks ja sama nagu teistel mmo'delgi.
Kaalusin ostmist aga antud Rating on arvestades mängu 1päevast olekut veidi mööda.
LotR iseenesest on väga tore aga seda nime on vast veidi ära kasutatud reklaami pärast.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 09:49:11 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Jah lugesin ise ka LotRO kohta.Kommentaarid ja review'd pole aga kiita eriti.
Pvp on olematu,ainuke mis on hea : Roleplay,Graafika ning Trait(Skill) süsteem.Questid ka vbl aga kõik üks ja sama nagu teistel mmo'delgi.
Kaalusin ostmist aga antud Rating on arvestades mängu 1päevast olekut veidi mööda.
LotR iseenesest on väga tore aga seda nime on vast veidi ära kasutatud reklaami pärast.


heh, lotro saab praegu igalpool reviewdes ligi maksimumpunktid. mäng on tõeliselt hea. enne kui fakte pilduma hakkad, tee faktid endale selgeks, lotros pole tõesti open world pvp'd, aga pvp on seal täiesti reaalselt olemas ja väga uudse ja huvitava süsteemiga sealjuures. ja mida sa sellelt MMOlt ootad siis? et queste tehakse peapeal seistes, et siis on uudne ja pole nagu teistes MMOdes?

mis puudutab open world pvp'd siis, ei läheks ju storyga eriti kokku kui hunnik uruk'haisid shires pikniku peaks ja väikeseid kääbikuid gankiks:P
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 26.04.2007 10:01:58 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:


mis puudutab open world pvp'd siis, ei läheks ju storyga eriti kokku kui hunnik uruk'haisid shires pikniku peaks ja väikeseid kääbikuid gankiks:P

Miks just gänkiks, vallutavad ära ja paned nad enda eest tööle, see läheks küll storyga kokku.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 11:53:46 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
mis puudutab open world pvp'd siis, ei läheks ju storyga eriti kokku kui hunnik uruk'haisid shires pikniku peaks ja väikeseid kääbikuid gankiks:P

Aga siiski oleks see väga tore vaatepilt icon_biggrin.gif
Anyway,faktid? luba naerda...mäng on väljas kõigest ühe päeva ning juba maksimumpunktid.Imo on asi veidi overhyped.
Pvp uudne? see Monsterplay? icon_biggrin.gif einoh,tore kui meeldib mingi pitsuna ringi joosta ja queste teha,inimesi näksida.
Mis puutub võitlus süsteemi siis see tundub ka veidi aeglane ja kohmakas.
Ning miks peaksid kõik hea poole peal olema?Oleks ülihea kui saaks valida hea ja halva vahel.
Lendad nt. Nazgulina ringi ja hirmutad kääbikuid icon_biggrin.gif

LotRO on paar uudset asja aga muidu kõik sama jama,ainult veidi lihvitud kuuega.
Eks vaatab,vbl ostangi mängu ning proovin ära,olenevalt palju ta Eestis maksma hakkab.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 12:03:04 vasta tsitaadiga

mäng oli väga pikalt betas, ja samuti on mäng preorderi puhul väljas juba ligi 2 nädalat. monsterplay ... sa võid ka oma main characteriga ju etermooni minna. combati kohta ei saa öelda vast kohmakas ja aeglane kui ise pole proovinud?icon_biggrin.gif ma nüüdseks 25 level ja ei ütleks, et mul väga palju aega kohvi juua oleks combatis

aga mis seal ikka vaielda, nagu vanarahvas ütleb: kellele ema, kellele tütar .... aga õige mees võtab mõlemad icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 26.04.2007 13:50:53 vasta tsitaadiga

Elfid gängiksid ikka shires hobbiteid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 14:56:39 vasta tsitaadiga

Hehe,eks ta ole icon_biggrin.gif
Aga räägi sellest Etermoonist lähemalt.
Ning kaua sa mängid seda,et lvl 25 juba käes? Mis class,build,skillid ?
Räägitakse,et mingi paarsada tundi lõbu siis 150 questi tehtud ning pole muud peale talu pidamise seal teha? icon_biggrin.gif
Muidugi lisatakse uusi asju,queste aja jooksul aga siiski.

Ning videodest tundub siiski combat veidi aeglane hack n slash icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 15:10:54 vasta tsitaadiga

Etermoon on pvp area, umbes nagu wow'is on battlegroundid. suurim vahe on aga see, et ei ole etteantud "mänge" ala 40vs40, vaid osalejaid on täpselt niipalju kui on. Etermoon on üsna suur area, kus saad siis questida, linnu vallutada, kontrollpunkte vallutada ja lihtsalt pvp'd teha. erinevad asjad annavad siis erinevalt sulle pointse, mida saad kasutada chari upgrademiseks. valida saad siis kas alates 40+ oma main chariga lähed või siis monster chariga, mis on kohe 50 aga vajab armori ja geari suhtes arendamist, mida saad siis teha nende pointsidega mida teenid pvp'd tehes või questides etermoonis. Mängin alates 14ndast kui preorderi kliendid said 10 day head starti. Valikuks sai siis guardian kes on nö puhas tank. Hetkel on tõesti võibolla tunne, et contentit ei ole vms, samas aread on tohutult suured ja väga palju on kaardil kohti kuhu sa veel minna ei saa. Aga turbine on tuntud oma tasuta content patchidega, mida hakatakse ca 2kuuste intervallidega sisse panema. Hetkel peaks mängus olema seis umbes selline, nagu tolkieni esimene raamat (sõrmuste isanda sarjast siis icon_wink.gif). Esimene content patch on lubatud juuni kuuks, kus avatakse täiesti uus area + veel pvp jaoks 9 uut monsterit. Combat ... no ma ei tea kas sa wow'i oled mänginud, aga .... no aeglasem kui wowi combat on ta alguses kindlasti, eks seda effekti tekita ka see, et üli värvilisel ekraanil ei karga ülisuured numbrid näkku icon_biggrin.gif samas üle 15 leveli enam ei kurdaks, et combat on aeglane (võibolla olen lihtsalt ära harjunud:D) ja hack'n'slash nagu diablo näiteks oli, ei ole see mäng kohe kindlasti. pigem on siin ikkagi vaja mõelda, mis skille ja millal kasutada, samuti skillide kasutamine avab uue skilli jne (näiteks kasutad miskid shield blocki, siis pärast seda saad alles stunnivat bashi kasutada) samuti osad skillid muutuvad kasutuskõlblikuks alles peale seda kui oled näiteks parry või dodge'ga hakkama saanud (seda siis guardiani puhul)
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 16:48:35 vasta tsitaadiga

Hmm,väga huvitav ja pikk tekst icon_biggrin.gif
Praegu mõtlen kas käia välja 650.- eeku + iga kuu mingi 150.-
Aga kahjuks eksamite jms. pahnaga ei tea kas jõuab mängida.

Ok see selleks,muidu varsti see teema muutub LotRO pärusmaaks.

On teistel veel mingeid omapäraseid,uusi mmo'si pakkuda?
Ise ootan muidu Age of Conanit,tõotab hea tulla aga vajab vastavat arvutit(loe : top notch high end killermachine)
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 17:07:01 vasta tsitaadiga

Age of Conan tuleb ka x360 peale, ise loodangi selle platformi peale, sest läpakas vaevalt seda välja veab enam:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 26.04.2007 17:12:41 vasta tsitaadiga

lineage 2
ise mängin ka ja soovitan icon_smile.gif
retailis grindida on igav... aga privaat serverites on väga lahe icon_razz.gif
pvp on thumbs_up.gif
ise mängin siin
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2007 09:36:11 vasta tsitaadiga

Ma ise olin pikalt Lineage II retailis. Paremat/uuemat samaväärse pvp süsteemiga mängu pole siiani välja lastud icon_sad.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2007 12:36:00 vasta tsitaadiga

jap Lineage II omab.Aga mul on ta kahjuks liiga läbimängitud :/ icon_smile.gif
Mingi 500+ tundi on seljataga,enamasti private serverites,retailis sureks enne ära kui saaks lvl 40 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1Endel
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006




sõnum 13.05.2007 11:44:42 vasta tsitaadiga

Kõige kõvem on ikka GW. See on teistega võrreldes lihtsalt nii erinev, et jah. Story on nii pikk ja nii lai icon_biggrin.gif .Pvp on kah parim. Kellel aega. raha ja tahtmist, sellele soovitaksin GW. Kui juba ühe ostad siis tükk aega mängid ja tahad kõiki osasid.. Selles suhtes läheb sinna raha küll ja küll.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 12:02:02 vasta tsitaadiga

GW on kõva jah, sai kunagi prophecies 3 korda läbi tehtud, mingi 300h vist mängisin kokku, siis tüdinesin ära. Ei raatsinud expansioni jaoks ka raha kulutada. Head ajad olid siiski.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 12:04:11 vasta tsitaadiga

kunagi müüsin gw, siis kirjutasin ka pika jutu oma elust seal, mängutunde oli poole aasta peale ca 2000, ehk siis pool päevast mängisin ja tõesti ei kahetse 8) ainulaadne mäng
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 17.05.2007 19:28:26 vasta tsitaadiga

Nüüd tuleb oodata vist GW2'te. See tõotab tulla veelgi huvitavam icon_smile.gif
Kuigi aega oodata on ikka väga palju.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2007 20:28:09 vasta tsitaadiga

Öelge mulle üks hea mmorpg, mis on huvitav ja tasuta. Anarchy Online oli päris hea.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1Endel
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006




sõnum 17.05.2007 22:18:52 vasta tsitaadiga

Rappelz on hea ja huvitav. Silkroadi ei soovita eriti, häkkereid täis. Space cowboy on kah suht hea, aga pole mmorpg see kuulub mingisse teise žanri
Aga millal see GW2 välja tuleb ja kuidas see välja peaks nägema? tuleb nagu GW neljas osa sinna teistele otsa vms?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2007 22:24:00 vasta tsitaadiga

On see Rappelz kaasaegsem või tulevikuteemaline?
Keskaja RPG eriti ei tõmba...
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 08:57:23 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
On see Rappelz kaasaegsem või tulevikuteemaline?
Keskaja RPG eriti ei tõmba...

http://en.wikipedia.org/wiki/Rappelz
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 18.05.2007 18:46:03 vasta tsitaadiga

1Endel kirjutas:
Rappelz on hea ja huvitav. Silkroadi ei soovita eriti, häkkereid täis. Space cowboy on kah suht hea, aga pole mmorpg see kuulub mingisse teise žanri
Aga millal see GW2 välja tuleb ja kuidas see välja peaks nägema? tuleb nagu GW neljas osa sinna teistele otsa vms?

Lubati vist 2009 kanti midagi välja lasta. Peaks olema traditsioonilisem, seega rohkem sinna MMORPG kanti minema, kui esimeste osade puhul oli lahkarvamusi žanri kohta. Ning see on juba täiesti uus mäng, mitte enam seotud senise nelja osaga.

Rohkem infot: Press release
http://the-inquirer.net/default.aspx?article=37986
Gamespoti intervjuu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 18:51:19 vasta tsitaadiga

Aga varsti läheb Cabal Online tasutaliseks icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Minuarust üks parimaid MMORPG'si
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 18.05.2007 22:28:07 vasta tsitaadiga

Metin2 - open betas uus asiaatide MMO .. combat system on veidi parem ja huvitavam tho kui teistel sarnastel MMOdel. linki
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 11:59:23 vasta tsitaadiga

Selline mäng naq Flyff on ka suhteliselt normaalne thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.05.2007 22:12:11 vasta tsitaadiga

flyff tundus mulle kuidagi väga ühekülgne ja igav. XP rate on ka masendav.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2007 00:08:31 vasta tsitaadiga

pristontale ~1 kuu
gunz online ~6 kuud
gunbound ~6 kuud
asherons call ~6 kuud
eve online ~3 kuud
world of warcraft ~6 tundi
project entiropa ~2 kuud
city of heroes ~1 kuu
saga of ryzom ~1 aasta
anarchy online ~6 aastat ning kestab
age of conan beta proovin hetkel, esialgu ei meeldi

näh kus mu aeg lähb icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 04.06.2007 19:26:38 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda tasuta ja head MMORPG'd oskab soovitada. Mingi selline kuhu liitub palju uusi mängijaid ning on võimalus ennast teistega paralleelselt arendada (mitte, et kõik on lvl 1000 Hyper Combat skill ja mina ainult suren) .
: )


viimati muutis -=Px=- 04.06.2007 23:13:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CRS
HV kasutaja
CRS

liitunud: 03.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2007 21:57:38 vasta tsitaadiga

ise mängin Anarchy Online aastaid , vahepeal proovisin paraleelselt EVE-i ja Voyage Century-t (oli vist) aga miski ikka ei tõmba nii nagu AO, funcomi mängud üldse meeldivad, Dreamfall mis pole küll MMO meeldis ka väga, naine mängib seda siiamaani icon_smile.gif


Siinkohal tahaksin teha natukene juttu Anarchy Online-ist
AO on ka tasuta (va. tasulised expansionid) mis teevad küll elu kergemaks , ja sind ilgelt überiks, kuid mängulisus langeb tänu sellele et kõik muutub liiga kergeks mis samahästi võrdub ebahuvitavaga. ma ei tea kuidas teile aga mulle isklikult meedivad väljakutsed, ja seda AO ka pakub palju tasuta mängijatele , tuletan siinkohal meelde et see osa mis on praegu tasuta oli kunagi tasuline, ehk siis AO Classic versioon, peale mida tuli esimene PVP orienteeritud expanison nimega Notum Wars , ja ka see on hetkel tasuta mängijatele tasuta!, paljud veteranid arvavad et originaal AO ja NW expansion olid kaks parimat asja selle mängu ajaloos üldse! seega saate nautida esimest ja parimat sci-fi MMO-d TASUTA

Hea on ka see et sina kui tasuta mängija näed, saad suhelda ja kaubitseda ka nendega kes maksavad selle mängu eest , mis selles nii head on küsid sa? , 1. nendelt saab abi , kuna nad on võimsam ja rikkam klass aitavad nad meelsasti teisi sest neil endil on päris tihti igav just sellel samal põhjusel millest enne juttu oli (vt ülemist teksti) 2. nendega saad tiimis koos olla, kuna nad on tugevam klass läheb ka sinul kergemini (kui sa seda soovid mudugi) leveldamine kui ealeski varem sest siis oli ju ainult classic AO ja see tähendas et kedagi sellist polnd. 3. mõnes teises tasuta mängus tähendab ülidiselt tasuta see et selle asja eest mida nad pakuvad ei saa raha küsida kuna see on liiga kehv mäng (AO-s maksab firmale sinu tasuta olemise kinni in-game Advertising, mis tähendab seda et seintel ja tänavatel on reklaam "telerid" mis kuvavad reaal elu reklaami ja seeläbi teenib potensiaalsete klientide näol raha) muide AO on ka esimene mäng mis seda featuret kasutanud on et pakkuda nii sinule kui meelelahutuse otsijale mõusat ajaviidet kui ka reklaam formadele võimaluse ennast sellises konstekstis reklaamida.

Seega on sul 3 suht head põhjust juba ainuüksi siit.

Võiks veel ära mainida et RK2 serveris (servereid on 3 kokku millest 1 on puhtalt sakslastele) on üsna normaalne arv eestlaseid , meil on oma kanal kus ajame juttu ja sõbrustame omavahel olenemata poolest mille oleme valinud mängus Omni vs Clan. kuigi enamus eestlaseid on Omni poolel. meil on ka alates eelmisest kuust oma Organisation (aka Guild) millel on kõik mängus võimalikud boonused (oma linn, land control area jne.) ning lahe nimi "Lost Eden" mille reserveerisime juba enne kui samanimeline Expansion välja tuli icon_smile.gif

Eesti mehed on seal lahedad, rahulikud ja sõbralikud. mina isiklikult võin julgelt väita et mängiks ainuüksi seltskonna pärast juba
seda vist ei maksa mainida et omasid (loe: eestlasi) aitame nii kuis aga jõuame.

Kellele huvi pakkus millest rääkisin siis toon siin ära mõned nimed kellega ühendust tasuks kindlasti võtta kui otsustate mängu proovida, või miks ka mitte uuesti proovida kui juhuslikult olete kunagi proovinud icon_smile.gif

Nimi | Level | Klass

Discriple 220 Doctor
Buyvol 220 Enforcer < Mina
Jamarmer 220 Keeper
Vunts 216 Martial Artist

Sai veits viltune aga eriti ei viitsi mässata, kõik need tegelased asuvad Rimor aka RK2 serveris
Kui keegi meist juhuslikult ei juhtu parasjagu olema Online siis pole hullu , privaat message logitakse ja saame selle kätte niipea kui sisse logime, et saata meile Privat Message klõpsake chat aknal ja sisestage järgnevas formaadis : /tell Buyvol terekest! icon_smile.gif <(tekst vabal valikul icon_razz.gif)

sai veidi pikk jutt, aga loodan et viitsite siiski lugeda ja proovida seda mängu

Comments?

Ciao!

_________________
It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2007 22:14:38 vasta tsitaadiga

CRS,kui ma õieti mäletan mängisid sa ka Entropia Universe'i ?
Võrdlusi AO'ga?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2007 22:31:19 vasta tsitaadiga

AO on populaarsem.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2007 22:37:27 vasta tsitaadiga

CRS kirjutas:

Discriple 220 Doctor
Buyvol 220 Enforcer < Mina
Jamarmer 220 Keeper
Vunts 216 Martial Artist


Buyvol sina? icon_biggrin.gif /tell brainwash minu praegune main
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CRS
HV kasutaja
CRS

liitunud: 03.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 19:18:35 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
CRS,kui ma õieti mäletan mängisid sa ka Entropia Universe'i ?
Võrdlusi AO'ga?


Sul on õigus, mängisin kunagi kuid neid kahte mängu ei anna omavahel eriti võrrelda, mina vähemalt ei oska võrdlust tuua.
täiesti erinevad mängud

_________________
It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 07.06.2007 09:41:49 vasta tsitaadiga

Mina soovitan neile, kes koguaeg otsivad uusi MMORPG'si, külastada lehte www.mmorpg.com, mis koondab kõik olemas olevad RPG'd kokku. Sealt saab kogu informatsioon, mis vaja. Ning tihti jagatakse ka seal beta key'si, 14 day free trialeid jne. Game listi alt näeb siis kõike mänge, isegi neid, mis on alles Under Construction. Neile on antud hinnganud ja sa saad ise vaadata, milline mäng sobib sulle kõige paremini. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 07.06.2007 15:41:10 vasta tsitaadiga

see "9Dragons" jäi kohe silma, panin tõmbama. Keegi mängib seda, kuidas on ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2007 16:13:42 vasta tsitaadiga

üks tasuta pela on muidugi Conquer Online Ise seda mänginud hetkel vist miski aastake või paar
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2007 16:30:42 vasta tsitaadiga

CRS kirjutas:
eega saate nautida esimest ja parimat sci-fi MMO-d TASUTA


AOd sai proovitud, kui see tasuta asjaks muudeti, 2005 vist. Värinad ajas peale - jumala eest, olge inimesed ja mängige mänge, mille eest raha võetakse, vähemalt saate midagi korralikult tehtut nautida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hull16
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2007




sõnum 07.06.2007 21:16:50 vasta tsitaadiga

Ma meeletu Lineage2 ja WoWi fänn icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 08.06.2007 08:59:30 vasta tsitaadiga

-=Px=- kirjutas:
see "9Dragons" jäi kohe silma, panin tõmbama. Keegi mängib seda, kuidas on ?


Noh, tegemist on siiski OB (open beta) staadiumis üritusega. Pmst Korea mäng, millega on tuldud US ja euro turule. Idee on muiudgi hea - vana hiina taust ja võitluskunstid. Graafika ja teostus on suht ok. Mäng ise on ka huvitav, vähemalt alguses icon_wink.gif See, kas asi on huvitav ka edaspidi sõltub juba sinust endast.

Mäng ise on selles mõttes traditsiooniline, et 6 klanni (3-e advanced klanni pole veel rakendatud), igaühes saad valida 4 rolli vahel. Notid kolle saad kogemust (xp), teed queste, saad xp, arendad paralleelselt skille jne. On ka PvP võimalus. Praegu on lvl cap ksuagil poole mängu peal, edasi lihtsalt pole võimalik jõuda, kuna lihtsalt ei ole enam kolle kelle pealt xp-d teenida. Lvl cap tähendab ka seda, et mingi hetk käib xp-rate meeletult alla. Ning mitte ainult, alla käib ka questide (mis niigi erilise sisukusega ei hiilga) hulk. Seega soovides tänases seisus jõuda kõrgematele levelitele pead olema valmis tundideks ja tundideks "sisutihedaks" grindimsieks. Samuti lõpevad mingi hetk ära skillid, kuigi siingi süüdi vast OB staatus.

Põhipluss on muidugi see, et asi on tasuta. On küll Item Mall, aga sealsed "tooted" on sellised, et saad ka ilma hakkama. Seega kokkuvõtvalt - proovimist tasub igal juhul, eks siis paistab, kas sobib või mitte. Kui laheda seltskonna leiad endale, siis annab see kõvasti asjale juurde. Kui mingeid küsimusi on, võid küsida, proovin vastata. Ise pesitsen Nirvana (US) serveris, kuna seal alustasin ja euro serveri tulles ei viitsinud otsast alata. Euro server on muidu Bardo. Ega seal muud vahet pole, kui et igasugu 2x üritused jäävad US serveri puhul vahele, kuna need toimuvad ajavahe tõttu meie jaoks öösel.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 08.06.2007 09:27:13 vasta tsitaadiga

AO'd ma mängisin aasta ja siis jäi katki kuna asi lihtsalt vajus minujaoks ära. Oli küll palju lõbu ja janti ning väga hea RP korporatsioon seljataga kuid siiski ammendas. Ma ei ütlegi et halb mäng oli, vastupidi, soovitan soojalt kõigile kel tahtmist sci-fi mmorpg'd proovida kuid mina enam ei viitsinud.
Nüüd juba pikemat aega EvE'i tampinud, meeldib rohkem.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 08.06.2007 11:07:54 vasta tsitaadiga

9d kohta muidu olemas eraldi teema ka HV-s...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=294571

Ning kui huvi suurem, soovitan lugeda ka 9d foorumit erinevate buildide jms kohta.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CRS
HV kasutaja
CRS

liitunud: 03.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 19:37:54 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
AO'd ma mängisin aasta ja siis jäi katki kuna asi lihtsalt vajus minujaoks ära. Oli küll palju lõbu ja janti ning väga hea RP korporatsioon seljataga kuid siiski ammendas. Ma ei ütlegi et halb mäng oli, vastupidi, soovitan soojalt kõigile kel tahtmist sci-fi mmorpg'd proovida kuid mina enam ei viitsinud.
Nüüd juba pikemat aega EvE'i tampinud, meeldib rohkem.


tampisin ka EVE-i kunagi, 46k SP PVP piloot oli aga njah suht igav mäng imo, vaimustus läheb kiirelt üle ja autopilooti vahtida kudas sa "hüppad" ühest süsteemist teise enamus ajast pole minujaoks eriti huvitav , lisaks sellele ole nii hea kui tahad kui sul ikka teiselpool väravad kari matse ootavad ja kõiki õhku lasevad siis pole abi ka kõige parematest skillidest ja laevadest, laksust oled oma laevast ja kindlustuse summast ilma. kui oli ka midagi kaasas siis ka sellest ilma, pole mõtet hakata mulle rääkima et saab ka ohutult, ma tean suht piisavalt isegi kuda ja mida saab icon_smile.gif

selles suhtes meeldib AO rohkem et seal pole lubatud scammimine (asjade/vara/raha jne. välja petmine), ka selline asi nagu mitmekesi , varitsedes mõnda kohta teiste massiline tapmine on asi mille peale vaadatakse viltu. enamus mängijaid on intelligentsed täiskasvanud inimesed. ühes minu organisatsioonis nt. mängib 50 aastane mees (täiega lahe tüüp) koos oma pojaga, suht naljakas on eestlase jaoks vaadata kui isa ostab oma pojale sünnipäevaks mängus mingi itemi mida poiss kaua on tahtnud icon_smile.gif

palju mängib ka täiskasvanud abielupaare ja üldiselt on seltskond soliidne.

loodan et saate jutu mõttele pihta icon_smile.gif

_________________
It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 00:33:07 vasta tsitaadiga

Seda soliidset seltskonda on igas mängus icon_biggrin.gif
Näiteks Entropia Universe ja Space Cowboys küllaga pereinimesi ja paarikesi kes mängivad koos,suht armas icon_biggrin.gif
Väga täiskasvanud ja hea community on ka.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 08:49:08 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Näiteks Entropia Universe ja Space Cowboys küllaga pereinimesi ja paarikesi kes mängivad koos,suht armas :D

Kuulun ka kusagile sinna. Täitsa hea .)

Vedage oma mehed, naised, tüdrukud ja koduloomad mmo'sid mängima. Koos on ääretult tore vaenlasi veristada.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2007 19:41:34 vasta tsitaadiga

Midagi uut ja põnevat pole mmorpg vallas välja tulnud? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2007 20:03:01 vasta tsitaadiga

uuest on asi kaugel kuid ametlikult on kinnitatud et AO saab facelifti ning kolib dx 9/10 juurde mingi aja pärast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2007 20:48:01 vasta tsitaadiga

Darkfall tundub väga huvitav.RTS + FPS + MMO.Age of Conan ka,AoC tuleb ikka mega icon_eek.gif
Ei tea kuidas nad välja kukuvad ning millal välja tulevad? icon_biggrin.gif
persse,Warhammer Online ka siis juba icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=fWvAznIRVLA
ülihea video thumbs_up.gif

Jään ootama mis saab neist siis.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 19.07.2007 01:15:38 vasta tsitaadiga

Mis on siis parima PvP'ga MMORPG?
Guild Wars'i võiks välja jätta, sest 8v8 väikesed võitlused on igavad icon_smile.gif

Olen kuulnud palju head Shadowbane'st ja DAoC'st.

Tahaks just sellist mängu, millel PvE hea ning oleksid suured PvP lahingud.
Conani mängule ja Warhammerile on suured lootused hetkel icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2007 04:25:23 vasta tsitaadiga

Shadowbane välja surnud pole veel?
Mäng on ülihea minu meelest aga mängides ei olnud üldse rahvast.
Maailm oli ka suur ja lai ning liialt palju nn. "factioneid" kuhu kuuluda.
Muidu täitsa põnev,saad lennada ja värkki ning pead vaatama ette kui vaenlane läheduses,kuna ta saab sind lootida kui sured.
Ise saad ka sama teha icon_wink.gif
Skille ja classe oli ka meeletult,valikuvõimalusi ka.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  MMO mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.