|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
01.04.2007 15:41:25
|
|
|
Ma ehitasin endale Eurooplase kokku.....mõtlesin küll sellepeale et WOW ameeriklane muskel jms aga vaatasin seda et hind oli 3x madalam ja siis hakkasin kahtlema.......
Praegu eurooplasega sain kokku 706 HP-d
Kõik asjad on kõige kallimad jupid peal, Drag kummid, Drag running gear ja igast muud nänni kuid Furraano käes saan ikka laksu....... Mingi 10 meetrit nüüd juba.
panen siis nüüd muskli mootori kokku.....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
01.04.2007 15:50:56
|
|
|
Saage aru, kõige kallimad jupid ei ole alati kõige paremad jupid.
Absoluutselt igas mängu versioonis saab V8 mootorist kätte 904HP, viimases versioonis veel rohkem. Abi vaja, siis google otsingusse street legal best engine setups vms.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
01.04.2007 17:04:01
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Võid ju V12 ka kokku panna.. 4000 heppa.  |
V12 ei sobitu autosse Ja V8 kohapealt, seal ei olegi american korean european blocke, V6-el on need.
Aga üldiselt nendest 18 ja 19 kohtade GTS-idest sain jagu, rammisin välja, muidugi jäid me autod üksteise sisse kinni, natuke nikkat nakkat tee ääres ja sain teise auto seest välja. Edasi olid enamus mingid einvagenid jms.
Odavalt lahe ju. 19, 18 kohtadel on 10 x võimsam auto kui 1-mesel kohal
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikisun
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005
|
01.04.2007 17:31:35
|
|
|
| Endal siis mänguga selline probleem et kui mingi teatud aja mängid (1 - 1.5 h) siis viskab mängust välja. Kas ka errorit tuli ei mäleta enam, kuid hullem asi selles et peale seda kadusid kõik mu autod garaazist. Raha summa jäi alles. On kellelgi veel sellist probleemi esinenud või ehk teab keegi lahendust ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
01.04.2007 19:44:06
|
|
|
Sul peale 1-1.5 h, mul võib lambist Ükskõik millal pange panna ja ilma errorita.....
Tavaliselt peale 3-ndat või neljandat sõitu, või kohe siis kui sitma hakkad, või siis kui vajutad return to garage, või siis vahest kataloogis olles.
Mingid mode ega autusid pole peal, peale 2.2.1 ja 2.3.0
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikisun
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005
|
01.04.2007 21:50:20
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
vikisun, save'tud oli üldse?  |
save'itud ikka . selline viga tuli ainult selle viimase 2.3 live patchiga ja siis garaazist välja minnes, kas siis salvestama, linna sõitu või autopoodi minnes. Mingit seost peale ajalise seose ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
01.04.2007 22:50:01
|
|
|
Damn,mul on mäng D: ketta peal aga see "le" tahab et oleks see c: ketta peal,kas nüüd installima peab kindalt uuesti?
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
01.04.2007 22:51:23
|
|
|
kristoka, ei taha et C: ketta peal oleks. Seal saab ju kausta asukohta muuta.
PS: lõpus peab / kindlasti olema. Või oli see vastupidi, et ei pea olema. prr ei mäleta, katseta ise.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
01.04.2007 23:12:56
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
kristoka, ei taha et C: ketta peal oleks. Seal saab ju kausta asukohta muuta.
PS: lõpus peab / kindlasti olema. Või oli see vastupidi, et ei pea olema. prr ei mäleta, katseta ise. |
Selles asi ongi et selle "LE"-l ei saa mis ajab suht närvi
Kristo
EDIT:sain aga nüüd on error:Game files do not exist in defined path!
Mida teha,reinstall?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
01.04.2007 23:48:33
|
|
|
| kristoka kirjutas: |
EDIT:sain aga nüüd on error:Game files do not exist in defined path!
Mida teha,reinstall? |
Kas "/" on ikka õige aadressi lõpus?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
02.04.2007 00:02:24
|
|
|
| softis kirjutas: |
Kas "/" on ikka õige aadressi lõpus? |
On täitsa olemas!
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.04.2007 00:09:40
|
|
|
| Vaata, et kausta nimi täpselt õige on. IMO seal patchis oli see folder tsipa teise nimega kui peaks olema.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
02.04.2007 01:02:06
|
|
|
Mitte / Vaid see \
Ok jõudsin ka sinna piiri kus läks mõttetuks ära, ma mõtlen crashide vahepealt
Hetkel parim mootor:
3862 Hp
4818 Nm
1 mile 16.220
Marduuhin,
Seal lõpus oli juba 450 pealt võimatu seisma saada, 550 pole isegi mõtet pidurdada
Lihtsalt load career, kuna seal autot seisma ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
02.04.2007 11:50:35
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| Vaata, et kausta nimi täpselt õige on. IMO seal patchis oli see folder tsipa teise nimega kui peaks olema. |
Panin õige,viskab ikka sama errorit,sakib!
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.04.2007 16:01:47
|
|
|
JediMihkel, kui sul 2.3.0LE peal, siis vajuta nr 2'te ja saad "reseti", ehk siis auto jääb seisma. Nr1 parandab auto ära. Aga teoreetiliselt kvalifitseeruvad need xiitide alla, just to let you know.
kristoka, kontrolli kõvasti üle. Mingi viga peab olema.
Ma muidu ei märgand mis patchid sul enne peal olid, aga peaks olema 2.0.0 ja 2.2.1 vist.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
02.04.2007 20:23:38
|
|
|
Vale, peab olema Fresh Install, 2.2.1 patch ja siis kohe 2.3.0LE peale
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
02.04.2007 20:28:43
|
|
|
Freash install = 200 imo..
Või on siis, see et 2.2.1 full päts teeb 200 pealt 221ks üldlevinud valearusaam.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
02.04.2007 21:41:43
|
|
|
No mina panin 2.0.0 peale ja siis Invictuse update tool'iga tegin 2.2.1 ja sellele Live patch peale. Töötab.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo05
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
03.04.2007 12:27:46
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Mitte / Vaid see \
Ok jõudsin ka sinna piiri kus läks mõttetuks ära, ma mõtlen crashide vahepealt
Hetkel parim mootor:
3862 Hp
4818 Nm
1 mile 16.220
Marduuhin,
Seal lõpus oli juba 450 pealt võimatu seisma saada, 550 pole isegi mõtet pidurdada
Lihtsalt load career, kuna seal autot seisma ei saa.  |
Milliste mootoritega selliseid jõunumbreid saavutatakse? V12? Mis auto vahele see kone pistetakse?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
03.04.2007 12:46:14
|
|
|
| Kristo05, julgen arvata, et V10. Ise just V10'ga selliseid numbreid saanud..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo05
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
03.04.2007 12:51:31
|
|
|
Äkki keegi raatsib siis paar mootoriõpetust ka mulle PS visata
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
03.04.2007 12:51:34
|
|
|
Ise tegin V12 mootorist üle 4000 hepa 6000 nm versiooni.
Postitatud mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorzokMan
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2002
|
03.04.2007 12:53:34
|
|
|
Tiri endale SLRReditor2 ja pane ükskõik mis mootor kasvõi Einvageni katusele kui tahad.
_________________ Naeratage ... homme on veel hullem. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.04.2007 16:08:52
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| Ise tegin V12 mootorist üle 4000 hepa 6000 nm versiooni. <br/><br/><i>Postitatud mobiililt</i> |
Endal sama värk.
Eile ehitasin pullipärast ühe inline4 masina ka kokku. 795nm 682HP sain kätte. Suht julm pill, eh? 0-100 oli ca 3.9sec, saaks paremaks kui harjutaks, aga ei viitsinud. Tippkiirus läks kusagile üle 300, 313 sain kui ma ei eksi, a siis sai tee otsa.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo05
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
03.04.2007 23:04:27
|
|
|
Inline 4 teen selle õpetuse järgi (896 hp) ning kasutan planku Duhen 2.0 CDVC kere:
Duhen 1.5 pistons, Duhen oil pan, Ishima Superturizmo head cover, Ishima WR head, Duhen crank bearing bridge, Duhen 22v crankshaft, Duhen 15v/18v/20cv connecting rods, Ishima camshaft bearing bridge, Duhen DVC intake and exhaust camshafts, Duhen 22v block, 4 channel ported N2O system, Shimutshibu RC HIB535T4 intake manifold, Shimutshibu RC MWFCR22W12 turbo, Shimutshibu RC 23W44EX exhaust header, Faktun Group Tran6 transmission, Baiern 3.6 flywheel, Faktun Group Tran6 center differential, Baiern KW 2.5 clutch, Duhen camshaft belt, Duhen alternator, Methanol injection fuel rail
Intake camshaft 13, exhaust 14
Bena 16
Turbo 2.0 bar
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatMan
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2004
|
07.04.2007 11:39:14
|
|
|
Kas keegi ei tea, kust saaks sellise patchi, mis laseks Golfile mootori kapotialla panna ja V6... Ise tõmbasin ükskord sain küll V6 Enwagenile aga see üritas olla nagu keskmootoriga või nii ja see mulle ei meeldinud
_________________ Parimate soovidega, MatMan.  |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ElDiablo
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2006
|
07.04.2007 14:22:36
|
|
|
Mul on nimelt selline probla, installin selle värgenduse ära. Kui ma panen kõik patchid õiges järjekorras lõpuks see LE. Aga siis kui mängid nt paned matsu või niisama kruiisid - siis viskab lampi mängu välja. Ja veel, mul on see BMW 760 Li, kahtlane on et poodi lähed siis on tal ainult mootor peale (Shimutsibu om ) ja autol pole kere istmeid mitte midagi. Ainult chassis ja mootor koos ratastega müügil
Help äkki kui keegi oskab.
_________________ Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu ! |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
07.04.2007 21:31:59
|
|
|
Tahaks taas mängima hakata, kuid pole aimugi, milliseid pätse jms. asju peale panna. Ehk aidate?
Eesmärk oleks toimiv mäng (ehitamise osa + testrada ), mõistuse piires lisatuuningut (pole ülioluline) ja reaalne mäng.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
07.04.2007 21:49:42
|
|
|
Ardo..
2.2.1 full päts..
2.3.0 Live päts..
Siis päts, millega töötavad 2.3.0 autod 2.3.0LE peal..
Ise soovitan ka tulede parandust, kui reaalsust tahad..
Muud erilist polegi vaja vist.. Tõmba maitse järgi autosid (Mängu lisa neid ühe kaupa.. Kui ei tööta, siis kustuta ära..)
Ja kõikidest failidest, mida mäng üle kirjutada üritab tee koopia..
Mingi uus testtrack on ka väljas muidu, aga see on nii sitasti tehtud, et mul läks madala vedrustusega auto katki, enne kui kiirenduse peale jõudsin.. Ühe miili aega ka vist sealt kätte ei saa.. Samas rada on enamvähem norm (Ainult kohalesaamisega võib raskusi olla)..
Ja kõik asjad saad nendelt lehtedelt (vajavad registreerimist):
http://www.promods.us/
http://www.ger-tech.net/
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
07.04.2007 22:05:54
|
|
|
Ilma regamiseta lehte pole tõmbamiseks? Või ehk on kellelgi kõik vajalik kuskil olemas?
E: Sealt inglisekeelselt lehelt vajalikke asju ei leidnud.
kellelgi koguna asja arvutis pole?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erazer
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2007
|
08.04.2007 22:33:46
|
|
|
noo kuda sa selle üle 4000 heppalise mootori kokku keevitasid? ise sain ainult 3826 v12 aga noh kärab küll kastikaga saab normaalselt nalja kui drag varustus peal on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
08.04.2007 23:19:33
|
|
|
| erazer kirjutas: |
noo kuda sa selle üle 4000 heppalise mootori kokku keevitasid? ise sain ainult 3826 v12 aga noh kärab küll kastikaga saab normaalselt nalja kui drag varustus peal on  |
Ise sain 4082 hp.....mingi lolluse tagajärel pikka näppimise peale oli 4700 Aga pärast seda kui surnuks sõitsin (PS! Seda juhtub tihti ) Load career ja mõtlen mis ma mõtlen Ei oska ma midagi teha mis selle 700 hp juurde tooks.
Aga sellele 4000 masinale saab sitaks juurde võõimsust kõik jupid maha võtta, Bumperid, stanged uksed lalala jne kuna mängu pole õhutakistust sisse tehtud siis klaasid võta ka maha.
uurisin asjade kaalu. Päris vägev oli
Hullem 4000 Hp-line mootor kaalub 300 kg, mootor ikka räigelt suur. Esi klaas kaalub 60 kg taguklaas ka, kapott ka.......
Rocist läbi saamisega on hullemad jamad, kuna mäng paneb Sitaks pange ja kes kurat tegi mängu nii et seal Rocil ei saa saveda......
Ja tore on ka see Et rocil Sain 4000 Hp masinaga suht owni, teel püsimisega oli probleeme jms.....700 HP masinaga Ownin kõik ära......
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erazer
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2007
|
09.04.2007 01:08:42
|
|
|
nüüd sain mingi 4195 heppalise masina aga pärast proovin ilma kere juppiteta praegu magama aga jah kui selline mootor on siis on suht raske teel püsida aga test trackil on hea hüppeid teha ja niisama lollitada homme proovin kui palju siis v10 ja v8 tuleb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
09.04.2007 07:24:56
|
|
|
Ardo, http://hapukurk.pri.ee/slrr%20stuff.rar (~250MB.. lahti pakitult ~800MB)
Sisaldab siis kahte patchi, mitut autot, paari mootorit ja mõnda lisajuppi, mida mõnel autol vaja.. Kataloogi tekstuuride mod on ka sinna peale pandud.. Tulede mod peaks ka olema, aga see ei tööta vist..
btw tõmba see fail ka ja pane slrr kausta.. (Unustasin juurde panna.. See peaks olema see fail, millega töötavad 230 autod 230LE peal..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimo21
HV kasutaja
liitunud: 10.09.2004
|
10.04.2007 10:00:31
|
|
|
| selline küs, et ega sellist patchi pole mis aerodünaamika ka mängu tooks? Et siis keredetailid ei oleks aint ilu pärast vaid ka omaksid auto kiiruses tähtsat osa. Mitte nii nagu originaalis et mida vähem lisaraskust (kerepaneele) seda kiiremini masin liigub.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
10.04.2007 10:07:43
|
|
|
Aga tegelikuses milleks sul seda vaja ? See teeb ainult sulle endale mängu raskemaks, ega AI-d selline leiutis ei mõjutaks........
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimo21
HV kasutaja
liitunud: 10.09.2004
|
10.04.2007 10:13:43
|
|
|
aga kes ütles et mäng peab kerge olema
asi lihtsalt selles et siis ei sõltuks masina minek mitte ainult mootori HPst vaid ka sellest kuidas see võimsus suudetakse masina edasiminekuks ärakasutada. ja üks tähtis osa selles on downforce'il mida tekitavad kerekuju ja lisa jubinad nagu tiivad jmt.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
10.04.2007 22:52:26
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Ardo, http://hapukurk.pri.ee/slrr%20stuff.rar (~250MB.. lahti pakitult ~800MB)
Sisaldab siis kahte patchi, mitut autot, paari mootorit ja mõnda lisajuppi, mida mõnel autol vaja.. Kataloogi tekstuuride mod on ka sinna peale pandud.. Tulede mod peaks ka olema, aga see ei tööta vist..
btw tõmba see fail ka ja pane slrr kausta.. (Unustasin juurde panna.. See peaks olema see fail, millega töötavad 230 autod 230LE peal.. |
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
20.04.2007 09:08:11
|
|
|
veider kuid pole saanud siiani van20-le mootorit, kõik engine kitid olen proovinud ja eraldi ka proovitud juppe osta, ei saa, kui ostma hakkan engine v6 mootorit, siis näitab notes: see osa sobib täielikult. Aga peale minna ei taha
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
20.04.2007 14:28:20
|
|
|
| marko-, proovi V10't.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
31.05.2007 16:10:16
|
|
|
marko-, kasuta SLRR editori ja pane mis mootor tahes peale
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
31.05.2007 16:48:25
|
|
|
proovige live for speedi tweakerit kohe ettekujutus mis vahe on nt 1.6l reas 4l ja 8.3l v8l....
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
21.06.2007 21:31:09
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:58:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|