Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 15:41:25 vasta tsitaadiga

Ma ehitasin endale Eurooplase kokku.....mõtlesin küll sellepeale et WOW ameeriklane muskel jms aga vaatasin seda et hind oli 3x madalam ja siis hakkasin kahtlema....... icon_confused.gif
Praegu eurooplasega sain kokku 706 HP-d
Kõik asjad on kõige kallimad jupid peal, Drag kummid, Drag running gear ja igast muud nänni kuid Furraano käes saan ikka laksu....... icon_sad.gif Mingi 10 meetrit nüüd juba. icon_sad.gif

panen siis nüüd muskli mootori kokku.....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.04.2007 15:43:01 vasta tsitaadiga

Võid ju V12 ka kokku panna.. 4000 heppa. beer_yum.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 15:50:56 vasta tsitaadiga

Saage aru, kõige kallimad jupid ei ole alati kõige paremad jupid.
Absoluutselt igas mängu versioonis saab V8 mootorist kätte 904HP, viimases versioonis veel rohkem. Abi vaja, siis google otsingusse street legal best engine setups vms.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 17:04:01 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Võid ju V12 ka kokku panna.. 4000 heppa. beer_yum.gif

V12 ei sobitu autosse icon_confused.gif Ja V8 kohapealt, seal ei olegi american korean european blocke, V6-el on need.
Aga üldiselt nendest 18 ja 19 kohtade GTS-idest sain jagu, rammisin välja, muidugi jäid me autod üksteise sisse kinni, natuke nikkat nakkat tee ääres ja sain teise auto seest välja. Edasi olid enamus mingid einvagenid jms.

Odavalt lahe ju. 19, 18 kohtadel on 10 x võimsam auto kui 1-mesel kohal icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 01.04.2007 17:31:35 vasta tsitaadiga

Endal siis mänguga selline probleem et kui mingi teatud aja mängid (1 - 1.5 h) siis viskab mängust välja. Kas ka errorit tuli ei mäleta enam, kuid hullem asi selles et peale seda kadusid kõik mu autod garaazist. Raha summa jäi alles. On kellelgi veel sellist probleemi esinenud või ehk teab keegi lahendust ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.04.2007 17:46:45 vasta tsitaadiga

vikisun, save'tud oli üldse? icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 19:44:06 vasta tsitaadiga

Sul peale 1-1.5 h, mul võib lambist Ükskõik millal pange panna ja ilma errorita..... icon_confused.gif
Tavaliselt peale 3-ndat või neljandat sõitu, või kohe siis kui sitma hakkad, või siis kui vajutad return to garage, või siis vahest kataloogis olles.
Mingid mode ega autusid pole peal, peale 2.2.1 ja 2.3.0
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 01.04.2007 21:50:20 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
vikisun, save'tud oli üldse? icon_rolleyes.gif

save'itud ikka icon_smile.gif . selline viga tuli ainult selle viimase 2.3 live patchiga ja siis garaazist välja minnes, kas siis salvestama, linna sõitu või autopoodi minnes. Mingit seost peale ajalise seose ei leidnud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 01.04.2007 22:50:01 vasta tsitaadiga

Damn,mul on mäng D: ketta peal aga see "le" tahab et oleks see c: ketta peal,kas nüüd installima peab kindalt uuesti?
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 22:51:23 vasta tsitaadiga

kristoka, ei taha et C: ketta peal oleks. Seal saab ju kausta asukohta muuta.

PS: lõpus peab / kindlasti olema. Või oli see vastupidi, et ei pea olema. prr ei mäleta, katseta ise.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 01.04.2007 23:12:56 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
kristoka, ei taha et C: ketta peal oleks. Seal saab ju kausta asukohta muuta.

PS: lõpus peab / kindlasti olema. Või oli see vastupidi, et ei pea olema. prr ei mäleta, katseta ise.icon_biggrin.gif

Selles asi ongi et selle "LE"-l ei saa mis ajab suht närvi icon_evil.gif
Kristo
EDIT:sain aga nüüd on error:Game files do not exist in defined path!
Mida teha,reinstall?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.04.2007 23:48:33 vasta tsitaadiga

kristoka kirjutas:

EDIT:sain aga nüüd on error:Game files do not exist in defined path!
Mida teha,reinstall?


Kas "/" on ikka õige aadressi lõpus?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 02.04.2007 00:02:24 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:


Kas "/" on ikka õige aadressi lõpus?

On täitsa olemas!
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 00:09:40 vasta tsitaadiga

Vaata, et kausta nimi täpselt õige on. IMO seal patchis oli see folder tsipa teise nimega kui peaks olema.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 01:02:06 vasta tsitaadiga

Mitte / Vaid see \ icon_wink.gif
Ok jõudsin ka sinna piiri kus läks mõttetuks ära, ma mõtlen crashide vahepealt icon_rolleyes.gif

Hetkel parim mootor:
3862 Hp
4818 Nm
1 mile 16.220

Marduuhin,
Seal lõpus oli juba 450 pealt võimatu seisma saada, 550 pole isegi mõtet pidurdada icon_confused.gif
Lihtsalt load career, kuna seal autot seisma ei saa. icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 02.04.2007 01:33:34 vasta tsitaadiga

JediMihkel, esc ja go to garage. icon_wink.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 02.04.2007 11:50:35 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Vaata, et kausta nimi täpselt õige on. IMO seal patchis oli see folder tsipa teise nimega kui peaks olema.

Panin õige,viskab ikka sama errorit,sakib!
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 16:01:47 vasta tsitaadiga

JediMihkel, kui sul 2.3.0LE peal, siis vajuta nr 2'te ja saad "reseti", ehk siis auto jääb seisma. Nr1 parandab auto ära. Aga teoreetiliselt kvalifitseeruvad need xiitide alla, just to let you know.

kristoka, kontrolli kõvasti üle. icon_lol.gif Mingi viga peab olema.
Ma muidu ei märgand mis patchid sul enne peal olid, aga peaks olema 2.0.0 ja 2.2.1 vist. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 20:23:38 vasta tsitaadiga

Vale, peab olema Fresh Install, 2.2.1 patch ja siis kohe 2.3.0LE peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 02.04.2007 20:28:43 vasta tsitaadiga

Freash install = 200 imo.. icon_wink.gif
Või on siis, see et 2.2.1 full päts teeb 200 pealt 221ks üldlevinud valearusaam.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.04.2007 21:41:43 vasta tsitaadiga

No mina panin 2.0.0 peale ja siis Invictuse update tool'iga tegin 2.2.1 ja sellele Live patch peale. Töötab.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 12:27:46 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Mitte / Vaid see \ icon_wink.gif
Ok jõudsin ka sinna piiri kus läks mõttetuks ära, ma mõtlen crashide vahepealt icon_rolleyes.gif

Hetkel parim mootor:
3862 Hp
4818 Nm
1 mile 16.220

Marduuhin,
Seal lõpus oli juba 450 pealt võimatu seisma saada, 550 pole isegi mõtet pidurdada icon_confused.gif
Lihtsalt load career, kuna seal autot seisma ei saa. icon_confused.gif
Milliste mootoritega selliseid jõunumbreid saavutatakse? V12? Mis auto vahele see kone pistetakse?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 12:46:14 vasta tsitaadiga

Kristo05, julgen arvata, et V10. Ise just V10'ga selliseid numbreid saanud..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 12:51:31 vasta tsitaadiga

Äkki keegi raatsib siis paar mootoriõpetust ka mulle PS visata icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.04.2007 12:51:34 vasta tsitaadiga

Ise tegin V12 mootorist üle 4000 hepa 6000 nm versiooni.

Postitatud mobiililt
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorzokMan
HV vaatleja
MorzokMan

liitunud: 24.11.2002




sõnum 03.04.2007 12:53:34 vasta tsitaadiga

Tiri endale SLRReditor2 ja pane ükskõik mis mootor kasvõi Einvageni katusele kui tahad. icon_wink.gif
_________________
Naeratage ... homme on veel hullem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 16:08:52 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Ise tegin V12 mootorist üle 4000 hepa 6000 nm versiooni. <br/><br/><i>Postitatud mobiililt</i>


Endal sama värk.

Eile ehitasin pullipärast ühe inline4 masina ka kokku. 795nm 682HP sain kätte. Suht julm pill, eh? icon_lol.gif 0-100 oli ca 3.9sec, saaks paremaks kui harjutaks, aga ei viitsinud. Tippkiirus läks kusagile üle 300, 313 sain kui ma ei eksi, a siis sai tee otsa. icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 23:04:27 vasta tsitaadiga

Inline 4 teen selle õpetuse järgi (896 hp) ning kasutan planku Duhen 2.0 CDVC kere:

Duhen 1.5 pistons, Duhen oil pan, Ishima Superturizmo head cover, Ishima WR head, Duhen crank bearing bridge, Duhen 22v crankshaft, Duhen 15v/18v/20cv connecting rods, Ishima camshaft bearing bridge, Duhen DVC intake and exhaust camshafts, Duhen 22v block, 4 channel ported N2O system, Shimutshibu RC HIB535T4 intake manifold, Shimutshibu RC MWFCR22W12 turbo, Shimutshibu RC 23W44EX exhaust header, Faktun Group Tran6 transmission, Baiern 3.6 flywheel, Faktun Group Tran6 center differential, Baiern KW 2.5 clutch, Duhen camshaft belt, Duhen alternator, Methanol injection fuel rail
Intake camshaft –13, exhaust –14
Bena 16
Turbo 2.0 bar
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatMan
HV vaatleja
MatMan

liitunud: 01.11.2004




sõnum 07.04.2007 11:39:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi ei tea, kust saaks sellise patchi, mis laseks Golfile mootori kapotialla panna ja V6... Ise tõmbasin ükskord sain küll V6 Enwagenile aga see üritas olla nagu keskmootoriga või nii ja see mulle ei meeldinud
_________________
Parimate soovidega, MatMan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 07.04.2007 13:02:58 vasta tsitaadiga

MatMan, kasuta MorzokMani soovitatud programmi?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 07.04.2007 14:22:36 vasta tsitaadiga

Mul on nimelt selline probla, installin selle värgenduse ära. Kui ma panen kõik patchid õiges järjekorras lõpuks see LE. Aga siis kui mängid nt paned matsu või niisama kruiisid - siis viskab lampi mängu välja. Ja veel, mul on see BMW 760 Li, kahtlane on et poodi lähed siis on tal ainult mootor peale (Shimutsibu om icon_eek.gif icon_question.gif ) ja autol pole kere istmeid mitte midagi. Ainult chassis ja mootor koos ratastega müügil icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

Help äkki kui keegi oskab.

_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 21:31:59 vasta tsitaadiga

Tahaks taas mängima hakata, kuid pole aimugi, milliseid pätse jms. asju peale panna. Ehk aidate?

Eesmärk oleks toimiv mäng (ehitamise osa + testrada icon_smile.gif ), mõistuse piires lisatuuningut (pole ülioluline) ja reaalne mäng.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.04.2007 21:49:42 vasta tsitaadiga

Ardo..

2.2.1 full päts..
2.3.0 Live päts..
Siis päts, millega töötavad 2.3.0 autod 2.3.0LE peal..
Ise soovitan ka tulede parandust, kui reaalsust tahad..
Muud erilist polegi vaja vist.. Tõmba maitse järgi autosid (Mängu lisa neid ühe kaupa.. Kui ei tööta, siis kustuta ära..)
Ja kõikidest failidest, mida mäng üle kirjutada üritab tee koopia.. icon_wink.gif

Mingi uus testtrack on ka väljas muidu, aga see on nii sitasti tehtud, et mul läks madala vedrustusega auto katki, enne kui kiirenduse peale jõudsin.. Ühe miili aega ka vist sealt kätte ei saa.. thumbs_down.gif Samas rada on enamvähem norm (Ainult kohalesaamisega võib raskusi olla)..

Ja kõik asjad saad nendelt lehtedelt (vajavad registreerimist):
http://www.promods.us/
http://www.ger-tech.net/

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 22:05:54 vasta tsitaadiga

Ilma regamiseta lehte pole tõmbamiseks? Või ehk on kellelgi kõik vajalik kuskil olemas?

E: Sealt inglisekeelselt lehelt vajalikke asju ei leidnud. icon_neutral.gif

kellelgi koguna asja arvutis pole?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erazer
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 08.04.2007 22:33:46 vasta tsitaadiga

noo kuda sa selle üle 4000 heppalise mootori kokku keevitasid?icon_biggrin.gif ise sain ainult 3826 v12 icon_biggrin.gif aga noh kärab küll kastikaga saab normaalselt nalja kui drag varustus peal on icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.04.2007 22:37:05 vasta tsitaadiga

Ardo, põhimõtteliselt on olemas.. Võin kokku panna ja kuskile up'ida kui vaja.. icon_rolleyes.gif
Hommikuks annan linki vms..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 23:18:46 vasta tsitaadiga

Marduuhin, vägev oleks.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 23:19:33 vasta tsitaadiga

erazer kirjutas:
noo kuda sa selle üle 4000 heppalise mootori kokku keevitasid?icon_biggrin.gif ise sain ainult 3826 v12 icon_biggrin.gif aga noh kärab küll kastikaga saab normaalselt nalja kui drag varustus peal on icon_biggrin.gif


Ise sain 4082 hp.....mingi lolluse tagajärel pikka näppimise peale oli 4700 icon_eek.gif Aga pärast seda kui surnuks sõitsin (PS! Seda juhtub tihti icon_lol.gif ) Load career ja mõtlen mis ma mõtlen Ei oska ma midagi teha mis selle 700 hp juurde tooks.
Aga sellele 4000 masinale saab sitaks juurde võõimsust kõik jupid maha võtta, Bumperid, stanged uksed lalala jne kuna mängu pole õhutakistust sisse tehtud siis klaasid võta ka maha.

uurisin asjade kaalu. Päris vägev oli icon_confused.gif
Hullem 4000 Hp-line mootor kaalub 300 kg, mootor ikka räigelt suur. Esi klaas kaalub 60 kg taguklaas ka, kapott ka....... icon_confused.gif
Rocist läbi saamisega on hullemad jamad, kuna mäng paneb Sitaks pange ja kes kurat tegi mängu nii et seal Rocil ei saa saveda......

Ja tore on ka see Et rocil Sain 4000 Hp masinaga suht owni, teel püsimisega oli probleeme jms.....700 HP masinaga Ownin kõik ära...... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erazer
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 09.04.2007 01:08:42 vasta tsitaadiga

nüüd sain mingi 4195 heppalise masina icon_biggrin.gif aga pärast proovin ilma kere juppiteta icon_biggrin.gif praegu magama icon_biggrin.gif aga jah kui selline mootor on siis on suht raske teel püsida aga test trackil on hea hüppeid teha ja niisama lollitada icon_biggrin.gif homme proovin kui palju siis v10 ja v8 tuleb icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 09.04.2007 07:24:56 vasta tsitaadiga

Ardo, http://hapukurk.pri.ee/slrr%20stuff.rar (~250MB.. lahti pakitult ~800MB)
Sisaldab siis kahte patchi, mitut autot, paari mootorit ja mõnda lisajuppi, mida mõnel autol vaja.. Kataloogi tekstuuride mod on ka sinna peale pandud.. Tulede mod peaks ka olema, aga see ei tööta vist.. icon_rolleyes.gif

btw tõmba see fail ka ja pane slrr kausta.. icon_wink.gif (Unustasin juurde panna.. See peaks olema see fail, millega töötavad 230 autod 230LE peal..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimo21
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2004




sõnum 10.04.2007 10:00:31 vasta tsitaadiga

selline küs, et ega sellist patchi pole mis aerodünaamika ka mängu tooks? Et siis keredetailid ei oleks aint ilu pärast vaid ka omaksid auto kiiruses tähtsat osa. Mitte nii nagu originaalis et mida vähem lisaraskust (kerepaneele) seda kiiremini masin liigub.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2007 10:07:43 vasta tsitaadiga

Aga tegelikuses milleks sul seda vaja ? See teeb ainult sulle endale mängu raskemaks, ega AI-d selline leiutis ei mõjutaks........ icon_sad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimo21
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2004




sõnum 10.04.2007 10:13:43 vasta tsitaadiga

aga kes ütles et mäng peab kerge olema icon_wink.gif

asi lihtsalt selles et siis ei sõltuks masina minek mitte ainult mootori HPst vaid ka sellest kuidas see võimsus suudetakse masina edasiminekuks ärakasutada. ja üks tähtis osa selles on downforce'il mida tekitavad kerekuju ja lisa jubinad nagu tiivad jmt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2007 22:52:26 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Ardo, http://hapukurk.pri.ee/slrr%20stuff.rar (~250MB.. lahti pakitult ~800MB)
Sisaldab siis kahte patchi, mitut autot, paari mootorit ja mõnda lisajuppi, mida mõnel autol vaja.. Kataloogi tekstuuride mod on ka sinna peale pandud.. Tulede mod peaks ka olema, aga see ei tööta vist.. icon_rolleyes.gif

btw tõmba see fail ka ja pane slrr kausta.. icon_wink.gif (Unustasin juurde panna.. See peaks olema see fail, millega töötavad 230 autod 230LE peal..


Tänud!
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2007 09:08:11 vasta tsitaadiga

veider kuid pole saanud siiani van20-le mootorit, kõik engine kitid olen proovinud ja eraldi ka proovitud juppe osta, ei saa, kui ostma hakkan engine v6 mootorit, siis näitab notes: see osa sobib täielikult. Aga peale minna ei taha icon_rolleyes.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2007 14:28:20 vasta tsitaadiga

marko-, proovi V10't.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 16:10:16 vasta tsitaadiga

marko-, kasuta SLRR editori ja pane mis mootor tahes peale thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.05.2007 16:48:25 vasta tsitaadiga

proovige live for speedi tweakerit icon_smile.gif kohe ettekujutus mis vahe on nt 1.6l reas 4l ja 8.3l v8l....
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 21.06.2007 21:31:09 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:58:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.06.2007 21:32:38 vasta tsitaadiga

2.0.0 on mängu algversioon.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.