Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 13:09:00 vasta tsitaadiga

Ei mõjund icon_confused.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 22.03.2007 13:11:59 vasta tsitaadiga

siis sa ei saa dont send errorit

või saad ikka?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.03.2007 13:23:00 vasta tsitaadiga

Pane 7.1 peale siis peaks kõik korras olema... 7.2 tundub bug`ine olevat icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 13:48:18 vasta tsitaadiga

Vahepeal tuleb ikka. PEab vist jah 7.1 panema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 14:22:36 vasta tsitaadiga

endalgi jamad... tea millal ati/amd või mis iganes ta on kes drivusid teeb... 7.3 välja laseb icon_confused.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 14:32:45 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
endalgi jamad... tea millal ati/amd või mis iganes ta on kes drivusid teeb... 7.3 välja laseb icon_confused.gif

Praegu vist icon_biggrin.gif
catalysti downlõudi koht kirjutas:
The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 14:35:32 vasta tsitaadiga

hardi_k kirjutas:
angel kirjutas:
endalgi jamad... tea millal ati/amd või mis iganes ta on kes drivusid teeb... 7.3 välja laseb icon_confused.gif

Praegu vist icon_biggrin.gif
catalysti downlõudi koht kirjutas:
The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.

Praegu kindlasti mitte, sest mul annab küll kenasti vaste ja pakub 7.2 versiooni.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 15:22:07 vasta tsitaadiga

7.1 töötab perfektselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.03.2007 15:23:14 vasta tsitaadiga

Jah... endal töötab ka laitmatult... k.a. CCC ATi Overdrive thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 15:25:01 vasta tsitaadiga

lugesin et ATI/AMD plaanib vist mingit "üldist" driverit teha kus ATI ja AMD asjad koos. Iseasi kui tõhus see asi saab olema ja millal valmis saab. Kusagil ka kuulsin et tahetakse ccc veel "säästlikumaks" teha seega loota võib et varste 7.3 väljas...


oleksin võinud kah 7.1 peale jääda... see 7.2 on esimene ati drivu mis mul segast viskab thumbs_down.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 16:07:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see 7.2 on esimene ati drivu mis mul segast viskab

Sama siin thumbs_down.gif Lasin 7.2 peale..Tahsin CCC minna, lõi errori ette. Lasin 7.1 peale ja kõik korras nüüd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 16:10:25 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
tsitaat:

see 7.2 on esimene ati drivu mis mul segast viskab

Sama siin thumbs_down.gif Lasin 7.2 peale..Tahsin CCC minna, lõi errori ette. Lasin 7.1 peale ja kõik korras nüüd thumbs_up.gif

Kas sul MS .Net framework 2.0 oli peal? Mul hakkas kah ilma selleta erroreid loopima.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 16:26:44 vasta tsitaadiga

Ikka oli. Esimese asjana lasin Frameworki peale...Tegin nii CCC'le kui FW'le reinstalli icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 16:50:46 vasta tsitaadiga

kui MS. Net framework 'i ei ole peal siis ta ei lase ju ATI drivusid üldse installida icon_rolleyes.gif

Microsoft .NET Framework 3.0 on kah väljas aga seda ei ole proovinud... ei leia asjal erilist mõtet ja eriti ei taha uskuda et viga selles 2.0 on.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.03.2007 19:32:15 vasta tsitaadiga

Vahest on laiskusest kasu. Ma ei ole viitsinud 7.2 peale lasta ja praegu tundub, et jätan selle vahele icon_lol.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 24.03.2007 20:47:00 vasta tsitaadiga

Catalyst 7.3 Beta
http://www.station-drivers.com/page/ati%20catalyst.htm
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 21:11:23 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Catalyst 7.3 Beta
http://www.station-drivers.com/page/ati%20catalyst.htm

Ainuke miinus on,et tuleb räme aeglaselt(ca ~3 kb/s icon_confused.gif ).Nii läheb kaua-kaua selle 121mb ootamisega icon_lol.gif .
Eks mingi nädala pärast ehk on lootust ka ametlik 7.3 saada icon_question.gif .
Edit:Download katkes icon_neutral.gif .Vist peab download manageri kasutama icon_rolleyes.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 24.03.2007 21:39:01 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
marxveix kirjutas:
Catalyst 7.3 Beta
http://www.station-drivers.com/page/ati%20catalyst.htm

Ainuke miinus on,et tuleb räme aeglaselt(ca ~3 kb/s icon_confused.gif ).Nii läheb kaua-kaua selle 121mb ootamisega icon_lol.gif .
Eks mingi nädala pärast ehk on lootust ka ametlik 7.3 saada icon_question.gif .


Ise vaatan ka, et aeglaselt tirib. asuse ftp lehelt laeb sedasi.
Download Manageri abil saab kiiremini alla laetud. Hetkel laen ja tuleb 12-13KB/s
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yb228a
Kreisi kasutaja
yb228a

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 02:54:34 vasta tsitaadiga

yb228a kirjutas:
7.2 catalyst ja x1950xt kaardil ei toimi Vistaga 2D>3D kellade lülitus. Kui peaks minema 3D peale paneb hoopis sinist. Viga vist ainult xt mudeliga, xtx ja pro puhul seda ei pidavat esinema. Kusagilt foorumist lugesin, et ATI vennad on asjast teadlikud ja hetkel puuduvad xt-le Vista jaoks draivud. Oli soovitatud kasutada Vistaga kaasa tulevaid. icon_evil.gif

Tundub, et selle 7.3 beta draivuga on selle asjaga maha saadud ja kõik funkab thumbs_up.gif . Ootame siis ametlikku 7.3-e
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 25.03.2007 11:22:15 vasta tsitaadiga

7.3 beta XP:
http://rapidshare.com/files/22581768/ati8351_xp3264.zip
Siit saab kiiremini asja alla laetud.

See 7.3 beta versioon on asuse oma.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 18:17:46 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
7.3 beta XP:
http://rapidshare.com/files/22581768/ati8351_xp3264.zip
Siit saab kiiremini asja alla laetud.

See 7.3 beta versioon on asuse oma.

Siit saab samuti kiiremini icon_wink.gif : http://www.guru3d.com/newsitem.php?id=5130

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2007 20:59:05 vasta tsitaadiga

Niih. 7.3 väljas. Lennake peale http://ati.amd.com/support/driver.html
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.03.2007 22:28:54 vasta tsitaadiga

Päris kähku käis see ATi-l. Download on kah üüber-fast beer_yum.gif

E: panin ka 7.3 peale ja siiani kõik thumbs_up.gif


viimati muutis CoiL 29.03.2007 00:33:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2007 22:39:00 vasta tsitaadiga

keegi kes peale pannud võiks kommenteerida kas parem kui 7.2 mis sageli pange pani vms segast viskas (aka pooled menüüd vahest ccc kadunud... resa <--- jälle olemas)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yb228a
Kreisi kasutaja
yb228a

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2007 22:46:41 vasta tsitaadiga

Noh vista all 7.3 x1950xt puhul võrreldes 7.2-ga nagu unelm. Paar blue screeni jälle vähem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 29.03.2007 00:52:27 vasta tsitaadiga

7.3 hakkas XP all minuga lolli mängima. Peale iga resa 800x600 ees, muudan ära ja peale järgmist restarti tagasi 800x600. 7.2 uuesti peale ning probleem kadunud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2007 01:31:33 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
7.3 hakkas XP all minuga lolli mängima. Peale iga resa 800x600 ees, muudan ära ja peale järgmist restarti tagasi 800x600. 7.2 uuesti peale ning probleem kadunud.



Win XP PRO nLite edition icon_razz1.gif

Tapsin 7.2 drivud ära. Läksin safe modi ja tapsin kõik ati reg. võtmed jms saasta ära.
Reboot... 7.3 peale. reboot. Sutsu muutsin asju (aka vpu recovery off, aa ja af application controlled jms )

Kõik toimib seni. Tegin ra rebooti uuesti ja ikka test 1280x1024 @ 60Hz (LCD DVI) ees.

Eks paistab kuda töötavad. Aga ma kardan, et sul siis mingi viga tekkinud, et selline jama. Endal igatahes seni on töötanud.

kaart X1900XT 256MB

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.03.2007 01:43:47 vasta tsitaadiga

niih... CCC 7.3 on intsallitud ja panin tähele ,et TaskManager`is on ilmunud juurde selline asi nagu MOM.exe. Uurisin siis netist mis asi see on ja
pakutakse peamiselt 2 varianti: 1) Keylogger 2) ATI CCC monitoring vms. ....kas on põhjust karta seda MOM.exe-t? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2007 01:46:49 vasta tsitaadiga

see mom.exe oli juba 7.2 mul... algul vaatasin kah WTF see veel on... aga tundub et mingi ati crap mis jookseb taustal... seda kui vajalik ta on ei ole täpselt veel uurinud (kes teab võiks informeerida ka teisi)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2007 04:15:19 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Täna öösel lasen 7.3 peale 8) .

Kõik on väga ponks v.a TDU mis millegipärast startides lülitab refresh rate-e 94Hz peale icon_evil.gif (LCD def 60Hz) .Peale seda on ainuke võimalus teha reboot,et korralikult arvutit kasutada saaks üldse icon_rolleyes.gif .See hakkas just pärast 7.3 installi.Teised mängud töötavad korralikult(Oblivion,Far Cry,NFS Carbon jne).CCC-st panin samuti force 60Hz.Tegin TDU reinstalli kah...ikka sama jama.Häält on kuulda kui mäng käima tõmmata aga pilti netu vale refresh rate tõttu icon_neutral.gif .Veider icon_confused.gif .

Btw:enne 7.3 installi lasin muidugi safe mode-s DC Pro-ga 7.2 maha ja vaatasin,et registrisse kah sodi maha ei jääks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2007 07:31:30 vasta tsitaadiga

mis sa draiveritest hertze ise forceda ei oska?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2007 08:27:18 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mis sa draiveritest hertze ise forceda ei oska?

Ja kust seda teha icon_question.gif .Asi on selles,et mul on ju 60Hz forcetud ja teised mängud töötavad normaalselt icon_confused.gif .Kuidas saab olla,et 1 mäng tahab joosta 94Hz peal?
Btw:Laupäeval tuleb clean install OS-le niikuinii ja see peaks igasugused jamad paariks kuuks lahendama icon_razz.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 20:18:16 vasta tsitaadiga

hiline vastus aga..

kuigi mul 7.1 hetkel peal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 21:31:34 vasta tsitaadiga

7.4 väljas.
get it while it's hot
http://ati.amd.com/support/driver.html

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 21:48:32 vasta tsitaadiga

X1600 ja "up" vanad pange endale F@H peale...
http://ati.amd.com/technology/streamcomputing/folding.html
Arvuti võiks ikka midagi kasulikku ka teha(lisaks porni tirimisele)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.05.2007 19:52:37 vasta tsitaadiga

tere.... mul vaja arvutile format teha, mul on ATI Radeon 9600 SE video, mis on üleklokitud veits... originaal driverite hammas ei hakka sellele peale, hetkel on mingi ilgelt vana versioon, kuid ma ei tea mis see oli...installikas ka kadunud.. kas mõni nendest catalysti versioonidest toetab klokitud kaarti??
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 20:03:31 vasta tsitaadiga

eee... mis ime loom sul siis on? Kui driverite listis on 9600SE supported siis toetab ta igasugu kelladel töötavat kaarti... kellad ju võetakse minuteada videokaardi biosist. Peale formatit pead muidugist kaardi uuesti OC ima kui seda enne ise tegid.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.05.2007 20:07:44 vasta tsitaadiga

video biossi uuendasin jah.... kuid kunagi proovisin catalysti uuendada, siis pilt virvedas nagu loll ja ma pidin mingi teise videokaardi muretsema kellegi käest, et seda parandada, tahan kindla peale välja minna ja video biossi puutuda kll ei viitsi enam, ple ühtegi flopit millega seda teha icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 20:10:32 vasta tsitaadiga

hm... kui sa oled 100% kindel et see kaart töötab nendel kelladel vms vigu ei ole (mäletan kunagi sai 9800pro kaardile XT bios peale aetud ja tulemus = malelaud icon_lol.gif ) siis peaks uuemad ATI poolt pakutavad driverid sobima mis omavad support listis 9600 kaarti.

mis mõttes pilt virvendas? esimene asi mis sellega seoses mõttesse tuleb on 60Hz töötav CRT.

Aga mis driveritega sul siis jama tekkis? Kas siis neid "vanu" mis toimivad ei ole kusagil alles?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 20:11:45 vasta tsitaadiga

cat 7.5 ka ilmavalgust näeb või tuleb kohe 7.6?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.05.2007 20:12:00 vasta tsitaadiga

neid vanu alles ei ole...
pilt oli arusaamatu (virvendas)
tekkis jama vist, kui ma ei eksi mingi catalyst 5'ga
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 20:16:18 vasta tsitaadiga

mnjah.. väga veider probleem. Vast annab google kiiremini vastuse. Aga üldiselt peaks ATI drivud töötama iga kaardiga mille toetust ta väidab omavat. Endal pole kunagi ühegi kaardiga probleeme olnud kuigi ma kõik kaardid Windowsi all softi abil OC inud nagu enamus inimesi seda teevad. bios flash liiga "ohtlik" ja tülikas.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.05.2007 20:23:28 vasta tsitaadiga

vot ma arvan, et selles proble ongi, et ma muutsin videokaardi biosis clockid ära....? või mis arvate, huvitav, kas see uus 7.4 töötaks??
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 30.05.2007 20:23:34 vasta tsitaadiga

Catalyst 7.5 tundub seekord suht hilinevat.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 20:27:01 vasta tsitaadiga

kui selles probleem siis ei jaga matsu ära miks peaks driverit see segama. kui just see bios vigane ei ole vms valet infi ei anna ja driverid ei saa normaalselt töötada. Ennegi olnud nõnda et ühel tootjal on X kellad ja teisel Y (OC edition vms kärbitud kraam) ja mingeid probleeme nagu ei ole kuulnud, et nende isenditega oleks.

üks kindel võimalus oleks võtta see "backup" kaart mis enne hädast välja aitas igaksjuhuks kõrvale kui uued driverid peale paned. ATI lehe järgi tundub, et uusimad 7.4 toetavad ka 9600 seeria kaarte: https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/Catalyst_74_release_notes.html

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.05.2007 20:29:08 vasta tsitaadiga

njah, savi, proovin... ja kui peesse läeb, siis ostan uue kaardi, nagunii uunikumiks jäänud juba icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2007 21:52:17 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
Catalyst 7.5 tundub seekord suht hilinevat.

homme tulevad, fixitakse R600 performancet
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.05.2007 23:48:02 vasta tsitaadiga

nii, ei toimi... see 7.4 ei supordi seda värki mul, tegin uue formati.. nüüd istun 50HZ otsas icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2007 00:41:38 vasta tsitaadiga

Catalyst 7.5 icon_biggrin.gif http://ati.amd.com/support/driver.html
TAVAI 2900XT MEHED icon_biggrin.gif KIIRELT LASKE SISSE icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 01.06.2007 00:44:01 vasta tsitaadiga

Nagu friggin' finally!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.