|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
24.09.2006 21:40:43
|
|
|
| Proovisin just atitool`iga klokata natu ja asi töötas ilusti koos Catalyst 6.9-ga
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
25.09.2006 09:09:55
|
|
|
| q321 kirjutas: |
| mul on üks vana catalyst versioon, ainuke, mis toetab, ülejäänud ei ole siiamaani toetanud, pildi keerab peesse.. siis on jälle vaja teist videkaarti panna, et vanad driverid peale panna |
Eespool on sellest ka räägitud - ATItool ei toeta 100% draivereid edasi nr. cat. 6.3. Ehk 6.4 ja edasi draiverites on ATI midagi ära muutnud (miskine sageduste seadistamine), mis muudab ATItooli ebastabiilseks.
Ma olen asja saanud nii käima, et D3D mängudes (BF2 näiteks) panen ATItooli käima "default" profiiliga (sisuliselt 2D kellad) ning kui mäng on end menüüsse laadinud panen ta desktop'i ning valin siis OC profiili.
OpenGL miskipärast ei saa mängu desktop'i panna!? Seal aitab see kui alt+ctrl+del kustutan "ati2xx" vms. nimelised kaks mälus olevat programmi ära ning panen kohe OC profiili peale. Sama nipp miskipärast D3D mängudes ei tööta ... kuigi tegelikult lükkab ATItooli käivitamine kah eelmainitud programmid kinni. Aga nii on kindlam
Filmide vaatamisel OC profiiliga kah pilt pangestub ... sellepärast jäi HL2 Ep. 1 lõpuvideo nägemata ...
Kusjuures 3DMark'ides pole mingit vahet ... kõik jookseb libedalt ka OC profiiliga.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
25.09.2006 20:06:01
|
|
|
| mul on ülekirjutatud bios videokaardil, ma ei kasuta atitooli...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
27.09.2006 09:02:31
|
|
|
Mul on ATI Control Panel Display Properties -> Advanced alt kadunud alates 6.4 Mobile Catalyst versioonist
(http://www.ati.com/online/mobilecatalyst/). Ei taha seda paganama Catalyst Centerit kasutada.
Olen ainuke, kellel selline jama?
Acer Ferrari 4005WLMi
ATI Radeon X700 Mobility 128MB
viimati muutis RIH0 27.09.2006 18:34:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
27.09.2006 10:02:28
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| q321 kirjutas: |
| mul on üks vana catalyst versioon, ainuke, mis toetab, ülejäänud ei ole siiamaani toetanud, pildi keerab peesse.. siis on jälle vaja teist videkaarti panna, et vanad driverid peale panna |
Eespool on sellest ka räägitud - ATItool ei toeta 100% draivereid edasi nr. cat. 6.3. Ehk 6.4 ja edasi draiverites on ATI midagi ära muutnud (miskine sageduste seadistamine), mis muudab ATItooli ebastabiilseks.
Ma olen asja saanud nii käima, et D3D mängudes (BF2 näiteks) panen ATItooli käima "default" profiiliga (sisuliselt 2D kellad) ning kui mäng on end menüüsse laadinud panen ta desktop'i ning valin siis OC profiili.
OpenGL miskipärast ei saa mängu desktop'i panna!? Seal aitab see kui alt+ctrl+del kustutan "ati2xx" vms. nimelised kaks mälus olevat programmi ära ning panen kohe OC profiili peale. Sama nipp miskipärast D3D mängudes ei tööta ... kuigi tegelikult lükkab ATItooli käivitamine kah eelmainitud programmid kinni. Aga nii on kindlam
Filmide vaatamisel OC profiiliga kah pilt pangestub ... sellepärast jäi HL2 Ep. 1 lõpuvideo nägemata ...
Kusjuures 3DMark'ides pole mingit vahet ... kõik jookseb libedalt ka OC profiiliga.  |
Milleks seda jebimist vaja on selle ATI tooliga kui RivaTuner kah asja vägagi hästi ära ajab
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
27.09.2006 11:01:05
|
|
|
| Saab rivatuneris gpu volti kah muuta? Minu teada pole tähtis millist 3'nda osapoole programmi kasutad, ikkagi peab ta ATI enda draiverite kellade sagedused üle ratsutama, mis tegelikult ongi kogu selle pulli põhjuseks.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
27.09.2006 18:22:29
|
|
|
| mida teha, alates cat 6.3-6.4 on Carom3D võimatu mängida, pilt on sigrimigri. kuskilt netist ma abi ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
27.09.2006 18:26:30
|
|
|
| aise kirjutas: |
| mida teha, alates cat 6.3-6.4 on Carom3D võimatu mängida, pilt on sigrimigri. kuskilt netist ma abi ei saanud. |
Omega draivereid oled proovinud?
http://www.omegadrivers.net/
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
27.09.2006 18:46:59
|
|
|
| RIH0 kirjutas: |
| aise kirjutas: |
| mida teha, alates cat 6.3-6.4 on Carom3D võimatu mängida, pilt on sigrimigri. kuskilt netist ma abi ei saanud. |
Omega draivereid oled proovinud?
http://www.omegadrivers.net/ |
ei ole, niipalju sain targemaks, et panin dxdiag alt "AGP Dexture Acceleration" disabled. nüüd on pilt ok aga mingi hetke tagant läheb
ikkagi hetkeks mustaks pilt
sain korda esialgu, tegin catalyst setingutele reseti
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
30.09.2006 22:32:23
|
|
|
| Misasi on adaptive AA:)?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
30.09.2006 22:37:44
|
|
|
| See on AA, mis mõjub läbipaistvatel tekstuuridel asuvatele kujutistele nagu traataiad, muru, puulehed jne. Teeb päris ilusaks pildi, aga fps langeb kohati liiga palju.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
13.10.2006 16:49:01
|
|
|
niih, lasin ka siis uued cat 6.9 driverid peale, ja kõik läks justkui kuidagi aeglaseks...
ning peamine mure, et mul on DVI väljundis Plasma TV järgi, pilt on plasmal ees, aga värvid on tiba paigast ära, värvid on u. poole sentimeetrises nihkes nagu varjundid vms.... sättisin küll Cat-i controlis settinguid aga paika ei saanud... ehk saate aidata?
Arvuti konf:
Epox mainboard 8KRA2 Via KT600
AMD AthlonXP 2500+@3200+ 2366.0 MHz
1 GB RAM
ATI Radeon Club 3d 9600 XT 128 MB, S-video tv-out 8x AGP
Samsung 17" SyncMaster 765MB 85 Hz monitor 1024*768
Ette tänades Reixx!!
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
13.10.2006 22:50:14
|
|
|
lasin omega driverid peale... ikka sama mure, värvid tiba nihkes, eriti just sinine..., plasma ekraanil sinine u. 1 cm nihkes...
kas viga raudvaras või kaablis...?
mul see signaal võetud DVI väljundist, kus on üleminek DVI-lt PC-le ja siis on 10 m PC-PC kaablit otse plasmasse...
see DVI-PC üleminek oli kaasas kunagi selle sama videokaardiga!
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
14.10.2006 02:46:46
|
|
|
enne uusi drivereid oli korras? Nende kaablite kohta ma isiklikult ei jaga eriti aga kui erinevate driveritega jamab samamoodi siis kaldun ka arvama, et probleem on riistvaraline. Kindlasti oskab sind keegi teine HV-lane sind paremini aidata.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.10.2006 02:51:15
|
|
|
Keegi neid omegadrivusid proovinud kah on? Mingi võrdlus ehk tava cat CCC crapi ja Omega kraami vahel?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
14.10.2006 11:34:10
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
enne uusi drivereid oli korras? Nende kaablite kohta ma isiklikult ei jaga eriti aga kui erinevate driveritega jamab samamoodi siis kaldun ka arvama, et probleem on riistvaraline. Kindlasti oskab sind keegi teine HV-lane sind paremini aidata.  |
No ma ei ole varem sellel kaardil üldse DVI väljundit proovinud, nüüd aga mõtlesin et proovin kuidas pilt 42 tollisel plasmasl on... ning ostsin PC-PC kaabli 10 m ja panin selle DVI-PC ülemineku vahele... Aga pilt pole just kõige parem Värvid tiba paigast ära, muidu pilt selge ja terav, st. ikoonide tekst on ilusti loetav!
Hmm, plasmal ka pilt siis kehv kui võtta videokaardi PC väljundist signaal :S
asi äkki hoopis plasmas või siis ikkagi kaablis? :S
EDIT:
Pilt sisi plasmal selline:
www.zone.ee/reixx09/plasma.jpg
Hea on näha seda värvide varju seal all emoticonide juures![/url]
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
14.10.2006 11:45:11
|
|
|
| Catalyst 6.9`t ei saa korralikult installida kui all zonealarm lahti on... Eelmistega vähemalt sai
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
14.10.2006 22:23:49
|
|
|
| syncmahv kirjutas: |
| Catalyst 6.9`t ei saa korralikult installida kui all zonealarm lahti on... Eelmistega vähemalt sai |
Mida "mitte korralikult" installimise all silmas pead täpsemalt?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.10.2006 00:40:04
|
|
|
| RIH0 kirjutas: |
| syncmahv kirjutas: |
| Catalyst 6.9`t ei saa korralikult installida kui all zonealarm lahti on... Eelmistega vähemalt sai |
Mida "mitte korralikult" installimise all silmas pead täpsemalt? |
ehk hakkab jamama vms jura tegema ja ei saa oma asjadega valmis
ennegi juhtunud et mingi mäng või proge läheb teatud "kaitsega" konflikti ja hakkab segast panema
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.10.2006 12:27:17
|
|
|
ei tea, mul töötab küll atitool catalyst 6.9-ga ilma mingite probleemideta.
paned aint load profile ja klokid/voldid paigas ja mingrid kalasid küll ei ole
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
15.10.2006 12:47:13
|
|
|
Asi töötab küll jah, kuid installimise ajaks pidi ZoneAlarmi kinni panema.
Muidu keeras kõik peesse (peale restarti pilti polnud jms)
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
15.10.2006 14:10:48
|
|
|
Imelik värk selle CCC-ga. Paljud lihtsalt vinguvad millegipärast selle CCC6.9 peale. Endal 6.9 peal ning asi töötab isegi
koos atitool`iga (kuigi ei tohiks hästi vist töötada) Endal probleeme pole ja väga lihtne on seda kasutada. Mina olen rahul
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.10.2006 15:35:54
|
|
|
mul pole ka mingeid probleeme, panen lihtsalt load profile, asi loadib ära ja hakkan pelama - kordagi pole veel kalanud niimoodi
testisin kaardi klokke, farcry jooksis 5h järjest ja mingeid kalasid CCC+Cat6.9 ja Atitooli vahel küll ei täheldanud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
15.10.2006 16:27:10
|
|
|
winterwind äkki oskad öelda kust ma selle hardware monitoring`u alla saaks tirida? Olen googeldanud ja leidnud igasuguseid progresid aga tahaks just sellist millel graafikud olemas. Või saab need graafikud atitool`ist endast kätte? pole eriti peale klokkamise näppinud seda
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.10.2006 16:30:18
|
|
|
link :: Rivatuner
ATi Tray Toolsiga saab ka
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
16.10.2006 01:00:53
|
|
|
Winteri pildilt paneb imestama et Atitool n'eb (ja kaart näitab) "Voltage Regulator Current" Pinge anduritest ja lugemisest tean aga et ka voolutugevus kuidagi mõõdeav on näen esimest korda! freatuur!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
31.10.2006 16:42:20
|
|
|
| Ei tea kas Catalyst 6.10 jääbki vahele...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
31.10.2006 22:44:07
|
|
|
6.10 siis väljas nüüd...
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
31.10.2006 22:47:49
|
|
|
LINK
Keegi mode võiks pealkirja ära muuta
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.10.2006 23:12:17
|
|
|
tehti ikka ära nagu kord ja kohus
AMD-ks muutmine segas ainult ja selletõttu asi venis
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
31.10.2006 23:30:31
|
|
|
kas see 6.10 on parem kui 6.9? 3Dmark skoorid paranevad vms.? Tean et 6.9 pidi suht mõttetu olema aga kas on mõtet uut peale lasta? ei viitsi hästi
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
31.10.2006 23:45:30
|
|
|
Tegin 3dmark05 6.10 driveritega- 7032
6.09- 7069
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
01.11.2006 00:18:36
|
|
|
6.10 'ga tuli juurde minuarust X1950 seeria toetus vms?
Keegi juba proovind ka? nt Winter? Kas on tänu driveritele kiiremaks läinud?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
01.11.2006 01:11:05
|
|
|
x64 all x1950Pro`ga ei saa kasutada seda Cat. 6.10`t, INF errori viskab välja ja kõik , ainult CD`l olev Cat. 6.9`l baseeruv draiver töötab
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
01.11.2006 21:09:10
|
|
|
See on enam-vähem sama asi mis CD`l oli, s.t. Cat 6.9`l baseeruv. Uus cat 6.10 paraku ei toeta x1950Pro`d veel
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
01.11.2006 21:56:26
|
|
|
| predator kirjutas: |
x64 all x1950Pro`ga ei saa kasutada seda Cat. 6.10`t, INF errori viskab välja ja kõik , ainult CD`l olev Cat. 6.9`l baseeruv draiver töötab  |
Mul viskab seda INF error-it ka cat 6.9-saga. Tööle sain ainult plaadi peal olnud 6.8-sa.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
01.11.2006 22:19:12
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| predator kirjutas: |
x64 all x1950Pro`ga ei saa kasutada seda Cat. 6.10`t, INF errori viskab välja ja kõik , ainult CD`l olev Cat. 6.9`l baseeruv draiver töötab  |
Mul viskab seda INF error-it ka cat 6.9-saga. Tööle sain ainult plaadi peal olnud 6.8-sa. |
Oled sa kindel, et plaadil olev draiver baseerub Cat 6.8`l, mul Rivatuner näitab igaljuhul 6.9`t
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
01.11.2006 22:36:27
|
|
|
ATI CCC väidab, et on 6.8.
Edit: Riva Turner näitab, et cat 6.9. Kumba siis uskuda?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
02.11.2006 03:23:20
|
|
|
| Kummaline värk. ATI tools ei taha näidata temperatuuri mu X800 GTO-l Kasutan 5.9 Drivereid ja panin kohe alguses peale ATI silencer 4-a.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
02.11.2006 15:40:33
|
|
|
oleneb mis kaart sul on, minu sapphire gto ka ei näidanud, osad on lihtsalt nii kokkuhoiu poliitikaga tehtud, et kõik võimalik on raha säästmiseks välja jäetud.
samas miks nii vanu drivusid kasutad
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.11.2006 16:57:40
|
|
|
| väga imelik värk: Carboni demo oli kõik okei 6.9 peal. nüüd 6.10ga viskab Carboni full kusagil 10 minutiga malelaua ette ja VPU recovery järele.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.11.2006 19:37:23
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| väga imelik värk: Carboni demo oli kõik okei 6.9 peal. nüüd 6.10ga viskab Carboni full kusagil 10 minutiga malelaua ette ja VPU recovery järele. |
ma tagusin 1h seda jura ja miskit kokku ei visanud vms probleeme ei olnud 6.10 peal
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
03.11.2006 02:00:11
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
oleneb mis kaart sul on, minu sapphire gto ka ei näidanud, osad on lihtsalt nii kokkuhoiu poliitikaga tehtud, et kõik võimalik on raha säästmiseks välja jäetud.
samas miks nii vanu drivusid kasutad  |
Nö Club3d X800 RX (arvuti järgi GTO) vanu drivereid kasutan seetõttu, et Catalyst CC on eriti debiilne asi kui aus olla, proovisin ka uusi drivereid, sama rida..
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.11.2006 02:06:43
|
|
|
X800 RX on sama mis GTO
võid ju ka omega drivusid proovida ja vaadata kuda need toimivad.
ehk aitab see õpetus: http://www.tweakguides.com/ATICAT_1.html
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
03.11.2006 19:54:33
|
|
|
| angel kirjutas: |
| X800 RX on sama mis GTO |
Club3D x800rx ei ole alati GTO! Mul on Club3D x800rx agp mis on tegelikult x800PRO 12piipu, R420, 475/900.
Ja tempi näitab kah ilusti. Olen nelja erinevat driverit kasutanud (hetkel 6.9) 4.12/6.5/6.9/6.10 + 2-te omega driverit
(versat ei mäleta) ja kõik on ilusti töötanud (ka koos atitooliga)! Atitool, rivatuner, everest, sisoft jne. näitavad kõik
ilusti temperatuuri. Foxxx sul mingi imelik isend sattunud? Mul selline---> Club3D x800rx
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
03.11.2006 19:59:38
|
|
|
Mul on ka sama isend, aga rsk tempi ei näita ja arvuti arvab et R430 mitte R420..
Kummaline värk.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|