Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.09.2006 21:40:43 vasta tsitaadiga

Proovisin just atitool`iga klokata natu ja asi töötas ilusti koos Catalyst 6.9-ga
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2006 09:09:55 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
mul on üks vana catalyst versioon, ainuke, mis toetab, ülejäänud ei ole siiamaani toetanud, pildi keerab peesse.. siis on jälle vaja teist videkaarti panna, et vanad driverid peale panna


Eespool on sellest ka räägitud - ATItool ei toeta 100% draivereid edasi nr. cat. 6.3. Ehk 6.4 ja edasi draiverites on ATI midagi ära muutnud (miskine sageduste seadistamine), mis muudab ATItooli ebastabiilseks.

Ma olen asja saanud nii käima, et D3D mängudes (BF2 näiteks) panen ATItooli käima "default" profiiliga (sisuliselt 2D kellad) ning kui mäng on end menüüsse laadinud panen ta desktop'i ning valin siis OC profiili.

OpenGL miskipärast ei saa mängu desktop'i panna!? Seal aitab see kui alt+ctrl+del kustutan "ati2xx" vms. nimelised kaks mälus olevat programmi ära ning panen kohe OC profiili peale. Sama nipp miskipärast D3D mängudes ei tööta ... kuigi tegelikult lükkab ATItooli käivitamine kah eelmainitud programmid kinni. Aga nii on kindlam

Filmide vaatamisel OC profiiliga kah pilt pangestub ... sellepärast jäi HL2 Ep. 1 lõpuvideo nägemata ... icon_sad.gif

Kusjuures 3DMark'ides pole mingit vahet ... kõik jookseb libedalt ka OC profiiliga. icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 25.09.2006 20:06:01 vasta tsitaadiga

mul on ülekirjutatud bios videokaardil, ma ei kasuta atitooli...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 09:02:31 vasta tsitaadiga

Mul on ATI Control Panel Display Properties -> Advanced alt kadunud alates 6.4 Mobile Catalyst versioonist
(http://www.ati.com/online/mobilecatalyst/). Ei taha seda paganama Catalyst Centerit kasutada.

Olen ainuke, kellel selline jama?

Acer Ferrari 4005WLMi
ATI Radeon X700 Mobility 128MB


viimati muutis RIH0 27.09.2006 18:34:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 27.09.2006 10:02:28 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
q321 kirjutas:
mul on üks vana catalyst versioon, ainuke, mis toetab, ülejäänud ei ole siiamaani toetanud, pildi keerab peesse.. siis on jälle vaja teist videkaarti panna, et vanad driverid peale panna


Eespool on sellest ka räägitud - ATItool ei toeta 100% draivereid edasi nr. cat. 6.3. Ehk 6.4 ja edasi draiverites on ATI midagi ära muutnud (miskine sageduste seadistamine), mis muudab ATItooli ebastabiilseks.

Ma olen asja saanud nii käima, et D3D mängudes (BF2 näiteks) panen ATItooli käima "default" profiiliga (sisuliselt 2D kellad) ning kui mäng on end menüüsse laadinud panen ta desktop'i ning valin siis OC profiili.

OpenGL miskipärast ei saa mängu desktop'i panna!? Seal aitab see kui alt+ctrl+del kustutan "ati2xx" vms. nimelised kaks mälus olevat programmi ära ning panen kohe OC profiili peale. Sama nipp miskipärast D3D mängudes ei tööta ... kuigi tegelikult lükkab ATItooli käivitamine kah eelmainitud programmid kinni. Aga nii on kindlam

Filmide vaatamisel OC profiiliga kah pilt pangestub ... sellepärast jäi HL2 Ep. 1 lõpuvideo nägemata ... icon_sad.gif

Kusjuures 3DMark'ides pole mingit vahet ... kõik jookseb libedalt ka OC profiiliga. icon_smile.gif


Milleks seda jebimist vaja on selle ATI tooliga kui RivaTuner kah asja vägagi hästi ära ajab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 11:01:05 vasta tsitaadiga

Saab rivatuneris gpu volti kah muuta? Minu teada pole tähtis millist 3'nda osapoole programmi kasutad, ikkagi peab ta ATI enda draiverite kellade sagedused üle ratsutama, mis tegelikult ongi kogu selle pulli põhjuseks.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2006 18:22:29 vasta tsitaadiga

mida teha, alates cat 6.3-6.4 on Carom3D võimatu mängida, pilt on sigrimigri. kuskilt netist ma abi ei saanud.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 18:26:30 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mida teha, alates cat 6.3-6.4 on Carom3D võimatu mängida, pilt on sigrimigri. kuskilt netist ma abi ei saanud.

Omega draivereid oled proovinud?

http://www.omegadrivers.net/
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2006 18:46:59 vasta tsitaadiga

RIH0 kirjutas:
aise kirjutas:
mida teha, alates cat 6.3-6.4 on Carom3D võimatu mängida, pilt on sigrimigri. kuskilt netist ma abi ei saanud.

Omega draivereid oled proovinud?

http://www.omegadrivers.net/


ei ole, niipalju sain targemaks, et panin dxdiag alt "AGP Dexture Acceleration" disabled. nüüd on pilt ok aga mingi hetke tagant läheb
ikkagi hetkeks mustaks pilt icon_confused.gif

sain korda esialgu, tegin catalyst setingutele reseti
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 30.09.2006 22:32:23 vasta tsitaadiga

Misasi on adaptive AA:)?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2006 22:37:44 vasta tsitaadiga

See on AA, mis mõjub läbipaistvatel tekstuuridel asuvatele kujutistele nagu traataiad, muru, puulehed jne. Teeb päris ilusaks pildi, aga fps langeb kohati liiga palju.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 16:57:15 vasta tsitaadiga

link :: Omega 6.9 väljas

Kes CCC ei taha need rebigu!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 13.10.2006 16:49:01 vasta tsitaadiga

niih, lasin ka siis uued cat 6.9 driverid peale, ja kõik läks justkui kuidagi aeglaseks...
ning peamine mure, et mul on DVI väljundis Plasma TV järgi, pilt on plasmal ees, aga värvid on tiba paigast ära, värvid on u. poole sentimeetrises nihkes nagu varjundid vms.... sättisin küll Cat-i controlis settinguid aga paika ei saanud... ehk saate aidata?

Arvuti konf:
Epox mainboard 8KRA2 Via KT600
AMD AthlonXP 2500+@3200+ 2366.0 MHz
1 GB RAM
ATI Radeon Club 3d 9600 XT 128 MB, S-video tv-out 8x AGP
Samsung 17" SyncMaster 765MB 85 Hz monitor 1024*768

Ette tänades Reixx!!
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.10.2006 18:58:06 vasta tsitaadiga

Proovi seda omega driverit.
http://www.omegadrivers.net/ati/win2k_xp.php
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 13.10.2006 22:50:14 vasta tsitaadiga

lasin omega driverid peale... ikka sama mure, värvid tiba nihkes, eriti just sinine..., plasma ekraanil sinine u. 1 cm nihkes...

kas viga raudvaras või kaablis...?
mul see signaal võetud DVI väljundist, kus on üleminek DVI-lt PC-le ja siis on 10 m PC-PC kaablit otse plasmasse...
see DVI-PC üleminek oli kaasas kunagi selle sama videokaardiga!
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.10.2006 02:46:46 vasta tsitaadiga

enne uusi drivereid oli korras? Nende kaablite kohta ma isiklikult ei jaga eriti aga kui erinevate driveritega jamab samamoodi siis kaldun ka arvama, et probleem on riistvaraline. icon_rolleyes.gif Kindlasti oskab sind keegi teine HV-lane sind paremini aidata. icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 02:51:15 vasta tsitaadiga

Keegi neid omegadrivusid proovinud kah on? Mingi võrdlus ehk tava cat CCC crapi ja Omega kraami vahel?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 14.10.2006 11:34:10 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
enne uusi drivereid oli korras? Nende kaablite kohta ma isiklikult ei jaga eriti aga kui erinevate driveritega jamab samamoodi siis kaldun ka arvama, et probleem on riistvaraline. icon_rolleyes.gif Kindlasti oskab sind keegi teine HV-lane sind paremini aidata. icon_wink.gif


No ma ei ole varem sellel kaardil üldse DVI väljundit proovinud, nüüd aga mõtlesin et proovin kuidas pilt 42 tollisel plasmasl on... ning ostsin PC-PC kaabli 10 m ja panin selle DVI-PC ülemineku vahele... Aga pilt pole just kõige parem icon_sad.gif Värvid tiba paigast ära, muidu pilt selge ja terav, st. ikoonide tekst on ilusti loetav!


Hmm, plasmal ka pilt siis kehv kui võtta videokaardi PC väljundist signaal :S
asi äkki hoopis plasmas või siis ikkagi kaablis? :S


EDIT:
Pilt sisi plasmal selline:
www.zone.ee/reixx09/plasma.jpg
Hea on näha seda värvide varju seal all emoticonide juures![/url]
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 11:45:11 vasta tsitaadiga

Catalyst 6.9`t ei saa korralikult installida kui all zonealarm lahti on... Eelmistega vähemalt sai
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 22:23:49 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Catalyst 6.9`t ei saa korralikult installida kui all zonealarm lahti on... Eelmistega vähemalt sai
Mida "mitte korralikult" installimise all silmas pead täpsemalt?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 00:40:04 vasta tsitaadiga

RIH0 kirjutas:
syncmahv kirjutas:
Catalyst 6.9`t ei saa korralikult installida kui all zonealarm lahti on... Eelmistega vähemalt sai
Mida "mitte korralikult" installimise all silmas pead täpsemalt?


ehk hakkab jamama vms jura tegema ja ei saa oma asjadega valmis icon_rolleyes.gif

ennegi juhtunud et mingi mäng või proge läheb teatud "kaitsega" konflikti ja hakkab segast panema

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 12:27:17 vasta tsitaadiga

ei tea, mul töötab küll atitool catalyst 6.9-ga ilma mingite probleemideta.
paned aint load profile ja klokid/voldid paigas ja mingrid kalasid küll ei ole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 12:47:13 vasta tsitaadiga

Asi töötab küll jah, kuid installimise ajaks pidi ZoneAlarmi kinni panema.
Muidu keeras kõik peesse (peale restarti pilti polnud jms)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.10.2006 14:10:48 vasta tsitaadiga

Imelik värk selle CCC-ga. Paljud lihtsalt vinguvad millegipärast selle CCC6.9 peale. Endal 6.9 peal ning asi töötab isegi
koos atitool`iga (kuigi ei tohiks hästi vist töötada) icon_rolleyes.gif Endal probleeme pole ja väga lihtne on seda kasutada. Mina olen rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 15:35:54 vasta tsitaadiga

mul pole ka mingeid probleeme, panen lihtsalt load profile, asi loadib ära ja hakkan pelama - kordagi pole veel kalanud niimoodi icon_rolleyes.gif

testisin kaardi klokke, farcry jooksis 5h järjest ja mingeid kalasid CCC+Cat6.9 ja Atitooli vahel küll ei täheldanud icon_confused.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.10.2006 16:27:10 vasta tsitaadiga

winterwind äkki oskad öelda kust ma selle hardware monitoring`u alla saaks tirida? Olen googeldanud ja leidnud igasuguseid progresid aga tahaks just sellist millel graafikud olemas. Või saab need graafikud atitool`ist endast kätte? pole eriti peale klokkamise näppinud seda icon_redface.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 16:30:18 vasta tsitaadiga

link :: Rivatuner

ATi Tray Toolsiga saab ka
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.10.2006 16:39:50 vasta tsitaadiga

thnx beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 01:00:53 vasta tsitaadiga

Winteri pildilt paneb imestama et Atitool n'eb (ja kaart näitab) "Voltage Regulator Current" Pinge anduritest ja lugemisest tean aga et ka voolutugevus kuidagi mõõdeav on näen esimest korda! thumbs_up.gif freatuur!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 16:42:20 vasta tsitaadiga

Ei tea kas Catalyst 6.10 jääbki vahele...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 22:44:07 vasta tsitaadiga

6.10 siis väljas nüüd...
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 22:47:49 vasta tsitaadiga

LINK

Keegi mode võiks pealkirja ära muuta icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 23:12:17 vasta tsitaadiga

tehti ikka ära nagu kord ja kohus icon_biggrin.gif
AMD-ks muutmine segas ainult ja selletõttu asi venis icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 31.10.2006 23:30:31 vasta tsitaadiga

kas see 6.10 on parem kui 6.9? 3Dmark skoorid paranevad vms.? Tean et 6.9 pidi suht mõttetu olema aga kas on mõtet uut peale lasta? ei viitsi hästi icon_redface.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 23:45:30 vasta tsitaadiga

Tegin 3dmark05 6.10 driveritega- 7032
6.09- 7069 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 00:18:36 vasta tsitaadiga

6.10 'ga tuli juurde minuarust X1950 seeria toetus vms?
Keegi juba proovind ka? nt Winter? Kas on tänu driveritele kiiremaks läinud?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 01.11.2006 01:11:05 vasta tsitaadiga

x64 all x1950Pro`ga ei saa kasutada seda Cat. 6.10`t, INF errori viskab välja ja kõik thumbs_down.gif, ainult CD`l olev Cat. 6.9`l baseeruv draiver töötab icon_confused.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 13:14:18 vasta tsitaadiga

predator, seal ju eraldi link 1950 pro jaoks
https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/hotfix/X1950Pro_8-291-1-060822a-036024C.exe

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 01.11.2006 21:09:10 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
predator, seal ju eraldi link 1950 pro jaoks
https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/hotfix/X1950Pro_8-291-1-060822a-036024C.exe


See on enam-vähem sama asi mis CD`l oli, s.t. Cat 6.9`l baseeruv. Uus cat 6.10 paraku ei toeta x1950Pro`d veel icon_confused.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.11.2006 21:56:26 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
x64 all x1950Pro`ga ei saa kasutada seda Cat. 6.10`t, INF errori viskab välja ja kõik thumbs_down.gif, ainult CD`l olev Cat. 6.9`l baseeruv draiver töötab icon_confused.gif

Mul viskab seda INF error-it ka cat 6.9-saga. Tööle sain ainult plaadi peal olnud 6.8-sa.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 01.11.2006 22:19:12 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
predator kirjutas:
x64 all x1950Pro`ga ei saa kasutada seda Cat. 6.10`t, INF errori viskab välja ja kõik thumbs_down.gif, ainult CD`l olev Cat. 6.9`l baseeruv draiver töötab icon_confused.gif

Mul viskab seda INF error-it ka cat 6.9-saga. Tööle sain ainult plaadi peal olnud 6.8-sa.


Oled sa kindel, et plaadil olev draiver baseerub Cat 6.8`l, mul Rivatuner näitab igaljuhul 6.9`t icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.11.2006 22:36:27 vasta tsitaadiga

ATI CCC väidab, et on 6.8.

Edit: Riva Turner näitab, et cat 6.9. icon_eek.gif Kumba siis uskuda?

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2006 03:23:20 vasta tsitaadiga

Kummaline värk. ATI tools ei taha näidata temperatuuri mu X800 GTO-l Kasutan 5.9 Drivereid ja panin kohe alguses peale ATI silencer 4-a.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2006 15:40:33 vasta tsitaadiga

oleneb mis kaart sul on, minu sapphire gto ka ei näidanud, osad on lihtsalt nii kokkuhoiu poliitikaga tehtud, et kõik võimalik on raha säästmiseks välja jäetud.
samas miks nii vanu drivusid kasutad icon_rolleyes.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2006 16:57:40 vasta tsitaadiga

väga imelik värk: Carboni demo oli kõik okei 6.9 peal. nüüd 6.10ga viskab Carboni full kusagil 10 minutiga malelaua ette ja VPU recovery järele.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2006 19:37:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
väga imelik värk: Carboni demo oli kõik okei 6.9 peal. nüüd 6.10ga viskab Carboni full kusagil 10 minutiga malelaua ette ja VPU recovery järele.


ma tagusin 1h seda jura ja miskit kokku ei visanud vms probleeme ei olnud icon_rolleyes.gif 6.10 peal

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 02:00:11 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
oleneb mis kaart sul on, minu sapphire gto ka ei näidanud, osad on lihtsalt nii kokkuhoiu poliitikaga tehtud, et kõik võimalik on raha säästmiseks välja jäetud.
samas miks nii vanu drivusid kasutad icon_rolleyes.gif

Nö Club3d X800 RX (arvuti järgi GTO) vanu drivereid kasutan seetõttu, et Catalyst CC on eriti debiilne asi kui aus olla, proovisin ka uusi drivereid, sama rida..
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 02:06:43 vasta tsitaadiga

X800 RX on sama mis GTO


võid ju ka omega drivusid proovida ja vaadata kuda need toimivad.

ehk aitab see õpetus: http://www.tweakguides.com/ATICAT_1.html

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.11.2006 19:54:33 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
X800 RX on sama mis GTO


Club3D x800rx ei ole alati GTO! Mul on Club3D x800rx agp mis on tegelikult x800PRO 12piipu, R420, 475/900.
Ja tempi näitab kah ilusti. Olen nelja erinevat driverit kasutanud (hetkel 6.9) 4.12/6.5/6.9/6.10 + 2-te omega driverit
(versat ei mäleta) ja kõik on ilusti töötanud (ka koos atitooliga)! Atitool, rivatuner, everest, sisoft jne. näitavad kõik
ilusti temperatuuri. Foxxx sul mingi imelik isend sattunud? icon_rolleyes.gif Mul selline---> Club3D x800rx
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 19:59:38 vasta tsitaadiga

Mul on ka sama isend, aga rsk tempi ei näita ja arvuti arvab et R430 mitte R420..
Kummaline värk.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.