Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ernitz
HV vaatleja
Ernitz

liitunud: 15.04.2006




sõnum 16.04.2006 15:35:19 vasta tsitaadiga

Oma pool aastat panin ma selle mängu taha magama: Lõpptulemus oli mõttetu. Väga igav mäng. Alguses oli põnev aga siis... noh avastasin Darkedeni ja see jäigi sinna paika.
_________________
They want war? Lets give them one!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 22:25:36 vasta tsitaadiga



pole yle aasta m2nginud.


edit: kui kellelgi on tasuta asju/raha/kontosi siis v8ib ps saata icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 16.04.2006 23:04:50 vasta tsitaadiga

Ma olen ka seda mängu mänginud. Alustasin ~kolm aastat tagasi suvel. Suvi möödus ilma suurema runescape hulluseta, kuid kohe 1. septembrist alates alustasin pidevalt mängimisega, sest mul oli vaja oma sugulasele järgi jõuda: tema account oli tunduvalt suurema combatiga. Tegelesin siis igapäev 7-8 tundi, vahel ka rohkem selle mänguga. Õppimistulemused ei langenud, lihtsalt ma ei teinud kodutöid. Septembrist jaanuarini mängisin pidevalt RS-i, kuid siis toimus meil portide sulgemine - RS ei loadinud enam ära. kaks kuud ei saanud mängida, kui siis asi paranes, lasin nädal aega jutti, kuid tüdinesin. Aprillis müüsin oma konto maha ~200.- Kuigi runescape sõber ütles, et natukese otsimise peale oleksin 500.- saanud vabalt. 1 ja pool aastat hiljem tegin uue konto, sest sugulane oli ikka veel vaimustuses sellest ja see oli hea võimalus suhtlemiseks. Praegu on accounti natuke arendatud, healjuhul korra nädalas kaevandan koti rauda täis beer_yum.gif

Runescape on tegelt mõnus mäng, kuid mingisugune piirang peaks olema peal. Jagex võiks sellise asja omale süsteemi sisse treida, et igal accountil on kindel ajalimiit, mis alates sisselogimisest hakkab nulli poole tiksuma. Näiteks on igal accountil limiit 3 tundi päevas. Kui aeg jookseb nulli toimub automaatne väljalogimine.

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 17:57:58 vasta tsitaadiga

j22lind kirjutas:
Ma olen ka seda mängu mänginud. Alustasin ~kolm aastat tagasi suvel. Suvi möödus ilma suurema runescape hulluseta, kuid kohe 1. septembrist alates alustasin pidevalt mängimisega, sest mul oli vaja oma sugulasele järgi jõuda: tema account oli tunduvalt suurema combatiga. Tegelesin siis igapäev 7-8 tundi, vahel ka rohkem selle mänguga. Õppimistulemused ei langenud, lihtsalt ma ei teinud kodutöid. Septembrist jaanuarini mängisin pidevalt RS-i, kuid siis toimus meil portide sulgemine - RS ei loadinud enam ära. kaks kuud ei saanud mängida, kui siis asi paranes, lasin nädal aega jutti, kuid tüdinesin. Aprillis müüsin oma konto maha ~200.- Kuigi runescape sõber ütles, et natukese otsimise peale oleksin 500.- saanud vabalt. 1 ja pool aastat hiljem tegin uue konto, sest sugulane oli ikka veel vaimustuses sellest ja see oli hea võimalus suhtlemiseks. Praegu on accounti natuke arendatud, healjuhul korra nädalas kaevandan koti rauda täis beer_yum.gif

Runescape on tegelt mõnus mäng, kuid mingisugune piirang peaks olema peal. Jagex võiks sellise asja omale süsteemi sisse treida, et igal accountil on kindel ajalimiit, mis alates sisselogimisest hakkab nulli poole tiksuma. Näiteks on igal accountil limiit 3 tundi päevas. Kui aeg jookseb nulli toimub automaatne väljalogimine.


Ma ise seda *õnneks* enam ei mängi aga 3 tundi ja see ajalimiit oleks veits kahtane ju! Näiteks teed seda dragonslayer (or whatever) questi ja siis järsku välja logimine, järgmine päev logid sisse ja paarsada koletist järsku ründavad!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
errr0r
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2006




sõnum 20.04.2006 21:47:21 vasta tsitaadiga

Ma mängisin kah seda mängu oma 2 aastat, ikka vähemalt 3-5 tundi päevas, et ikka leveleid suuremaks saada. Ajataju kadus seda mängu mängides kohati täiesti ära ja raiskasin väga_väga palju aega oma elust seda mängu mängides; tekitab ikka jõhkralt sõltuvust ; lõpuks sain aga konto kuuesajaviiekümne eeguga maha müüdud ja geepeede eest kah veel pappi ning teen veel praegugi teisi memberiteks ise pidevalt viisteist kuni kakskendviis eeku vahelt võttes* lõpp hea kõik hea; kuigi vahel järele mõeldes on ikka jõhkralt kahju raisatud ajast:*
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 21.04.2006 15:20:04 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
j22lind kirjutas:
Ma olen ka seda mängu mänginud. Alustasin ~kolm aastat tagasi suvel. Suvi möödus ilma suurema runescape hulluseta, kuid kohe 1. septembrist alates alustasin pidevalt mängimisega, sest mul oli vaja oma sugulasele järgi jõuda: tema account oli tunduvalt suurema combatiga. Tegelesin siis igapäev 7-8 tundi, vahel ka rohkem selle mänguga. Õppimistulemused ei langenud, lihtsalt ma ei teinud kodutöid. Septembrist jaanuarini mängisin pidevalt RS-i, kuid siis toimus meil portide sulgemine - RS ei loadinud enam ära. kaks kuud ei saanud mängida, kui siis asi paranes, lasin nädal aega jutti, kuid tüdinesin. Aprillis müüsin oma konto maha ~200.- Kuigi runescape sõber ütles, et natukese otsimise peale oleksin 500.- saanud vabalt. 1 ja pool aastat hiljem tegin uue konto, sest sugulane oli ikka veel vaimustuses sellest ja see oli hea võimalus suhtlemiseks. Praegu on accounti natuke arendatud, healjuhul korra nädalas kaevandan koti rauda täis beer_yum.gif

Runescape on tegelt mõnus mäng, kuid mingisugune piirang peaks olema peal. Jagex võiks sellise asja omale süsteemi sisse treida, et igal accountil on kindel ajalimiit, mis alates sisselogimisest hakkab nulli poole tiksuma. Näiteks on igal accountil limiit 3 tundi päevas. Kui aeg jookseb nulli toimub automaatne väljalogimine.


Ma ise seda *õnneks* enam ei mängi aga 3 tundi ja see ajalimiit oleks veits kahtane ju! Näiteks teed seda dragonslayer (or whatever) questi ja siis järsku välja logimine, järgmine päev logid sisse ja paarsada koletist järsku ründavad!

No siis tuleb sättida oma aega nii, et oleks aega see draakon ära tappa. icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 18:26:58 vasta tsitaadiga

j22lind kirjutas:
Psych0 kirjutas:
j22lind kirjutas:
Ma olen ka seda mängu mänginud. Alustasin ~kolm aastat tagasi suvel. Suvi möödus ilma suurema runescape hulluseta, kuid kohe 1. septembrist alates alustasin pidevalt mängimisega, sest mul oli vaja oma sugulasele järgi jõuda: tema account oli tunduvalt suurema combatiga. Tegelesin siis igapäev 7-8 tundi, vahel ka rohkem selle mänguga. Õppimistulemused ei langenud, lihtsalt ma ei teinud kodutöid. Septembrist jaanuarini mängisin pidevalt RS-i, kuid siis toimus meil portide sulgemine - RS ei loadinud enam ära. kaks kuud ei saanud mängida, kui siis asi paranes, lasin nädal aega jutti, kuid tüdinesin. Aprillis müüsin oma konto maha ~200.- Kuigi runescape sõber ütles, et natukese otsimise peale oleksin 500.- saanud vabalt. 1 ja pool aastat hiljem tegin uue konto, sest sugulane oli ikka veel vaimustuses sellest ja see oli hea võimalus suhtlemiseks. Praegu on accounti natuke arendatud, healjuhul korra nädalas kaevandan koti rauda täis beer_yum.gif

Runescape on tegelt mõnus mäng, kuid mingisugune piirang peaks olema peal. Jagex võiks sellise asja omale süsteemi sisse treida, et igal accountil on kindel ajalimiit, mis alates sisselogimisest hakkab nulli poole tiksuma. Näiteks on igal accountil limiit 3 tundi päevas. Kui aeg jookseb nulli toimub automaatne väljalogimine.


Ma ise seda *õnneks* enam ei mängi aga 3 tundi ja see ajalimiit oleks veits kahtane ju! Näiteks teed seda dragonslayer (or whatever) questi ja siis järsku välja logimine, järgmine päev logid sisse ja paarsada koletist järsku ründavad!

No siis tuleb sättida oma aega nii, et oleks aega see draakon ära tappa. icon_razz1.gif


jah ja siis tuleb jälle video mingist sakslasest kellel jäi 1 hp püüdu draakoni maha löömisest ja hakkab seal jälle laamendama ja Jagexit sõimama icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 05.05.2006 22:28:06 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:


pole yle aasta m2nginud.


edit: kui kellelgi on tasuta asju/raha/kontosi siis v8ib ps saata icon_lol.gif

Pool aastat sellise Acci arendamisega?
Ma pakun et sellega l2heks kuskil nädal-2 ?

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 10:24:52 vasta tsitaadiga

nolifer !
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgue666
HV vaatleja
morgue666

liitunud: 09.05.2006




sõnum 11.05.2006 21:34:38 vasta tsitaadiga

Olen ise ka kunagi runet mängind isegi member olnd kuid paar aastat tagasi sain aru, et RS on elu mõttetu mäng, kus peale vaba aja midagi vaja ei lähe.

Ise lõpetasin kui olin lvl 84 aga tglt ka kui sa just nolifer ei ole siis ple seda mängu küll mõtet mängida.

RS peamised miinused on elu pa*k graafika ja mõttetud questid, milleiga normaalse mõistusega inimene ära teeb(sh membude omad)

_________________
Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 00:01:22 vasta tsitaadiga

kas keegi mu combat 71 ruuni venda ei taha ära ärida icon_biggrin.gif

seisab niisama icon_biggrin.gif

kohe ütlen statsid ka

E:Statsid
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan13
HV kasutaja
kristjan13

liitunud: 02.07.2005




sõnum 02.08.2006 22:43:33 vasta tsitaadiga

account name:Zezima ...ärige ära beer_yum.gif
_________________
Tahad teenida lisaraha? - kliki SIIA
I`ve got a real bad feeling about this deal! Damn, too late icon_exclaim.gif icon_sad.gif


viimati muutis kristjan13 13.11.2006 12:49:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 23:48:33 vasta tsitaadiga

25 krooni kristjan
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan13
HV kasutaja
kristjan13

liitunud: 02.07.2005




sõnum 03.08.2006 10:03:20 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
25 krooni kristjan
icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Tahad teenida lisaraha? - kliki SIIA
I`ve got a real bad feeling about this deal! Damn, too late icon_exclaim.gif icon_sad.gif


viimati muutis kristjan13 13.11.2006 12:49:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Golbin666
HV kasutaja
Golbin666

liitunud: 27.11.2004




sõnum 09.08.2006 00:15:22 vasta tsitaadiga

minu kasutaja siis icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 00:49:21 vasta tsitaadiga

kunagi sai ka pleatud
aga siis hakkas üle viskama icon_smile.gif
tegelt on jah mõttetu(võib-olla siis kui member oled,siis on natuke huvitavam)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 09:29:15 vasta tsitaadiga

Golbin666 kirjutas:
minu kasutaja siis icon_biggrin.gif



ära võta tõsiselt aga sa oledmingi eriline nolifer:D
kaua mängisid? icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorzokMan
HV vaatleja
MorzokMan

liitunud: 24.11.2002




sõnum 10.08.2006 14:55:25 vasta tsitaadiga

Olin ka kunagi kõva ruunimies.. Sain juba ühte teist puud maha võtta.. ja passisin juures, kui teised mingeid sitikaid tapsid, et ära korjata nänn, mida teised ei tahtnud.(ise ei saanud suurt keskit maha löödud icon_razz1.gif) Jepp.. LAHE mäng... icon_lol.gif icon_lol.gif .
_________________
Naeratage ... homme on veel hullem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 14:29:57 vasta tsitaadiga

MorzokMan kirjutas:
Olin ka kunagi kõva ruunimies.. Sain juba ühte teist puud maha võtta.. ja passisin juures, kui teised mingeid sitikaid tapsid, et ära korjata nänn, mida teised ei tahtnud.(ise ei saanud suurt keskit maha löödud :-P) Jepp.. LAHE mäng... :lol: :lol: .

Mis su kasutajanimi oli? Mängisin ka rsi alguseaegadel (oldschool.. höhöö) ja oman vist endiselt eesti vihatuima rs mängija tiitlit.

http://216.239.59.104/search?q=cache:ftIstVUqAmsJ:www.astar.ee/runescape/%3Fpage%3Denemy+estonian+white+knights+vaenlased&hl=et&lr=lang_et

"Vaenlased
Timberg - tema tõttu said paljud eestlased runescapeist bänni >:("
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 11.08.2006 14:49:26 vasta tsitaadiga

Mis tegid siis, et nad bänni said?
Igastahes tubli töö, timberg beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 16:14:26 vasta tsitaadiga

Kogu asi algas sellest, kui sain tuttavaks ühe haxx0riga, kellega panime väikese operatsiooni püsti. Kusagil 1 kuu enne seda lasi runescape tasulise versiooni välja, mis võimaldas maksjatel.. kurat.. ma ei mäletagi, mis see algne privileeg oli.

Igatahes hakkasime tohutu hulga vähkide, raha ja muu kraami eest "6 kuu membershipe müüma". Mina võtsin rõõmuga need kaubahunnikud vastu, osa läks haxxorile, osa mulle.. ja siis haxxor tegi annetajad tasulise runescape liikmeteks. Liikmemaks tasuti kusagilt.. internetipangast varastatud krediitkaardi andmetega (tagantjärele mõeldes on see ikka paras sigadus, aga siis ma sellele ei mõelnud).

Aeg liikus edasi ja siis tuli kogu see värk välja (eks inimesed hakkasid huvi tundma, kuhu nende kontodelt raha on kadunud). Haxx0r sai bänni, mina ei saanud. Siis algas ka esimene suurem nõiajaht, kus said bänni paljud teised mängijad (erinevatel põhjustel). Osadelt võeti bänn maha, enamasti sellel tingumisel, et nad andsid üles kaasmängijaid, kes midagi paha olevat teinud (jaganud kontot, kasutanud autominerit jms). Pull on see, et väga suur protsent rs mängijatest kasutas autominerit, aga ainult valituid õnnistati selle bänni privileegiga.

Lõpuks sain ise bänni automineri eest (üks eestlane kaebas mu peale), mida rsi karjääri alguses sai natuke kasutatud (sel hetkel mul seda enam vaja ei olnud, sest tegelesin pvpga enamasti). Omamoodi naljakaks pean seda, et kaebaja oli ise stabiilne automineri kasutaja ning nuubiaegadel tundis huvi, mis see autominer on ja kuidas töötab (naiivsusest seletasin ka).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorzokMan
HV vaatleja
MorzokMan

liitunud: 24.11.2002




sõnum 13.08.2006 14:07:39 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
MorzokMan kirjutas:
Olin ka kunagi kõva ruunimies.. Sain juba ühte teist puud maha võtta.. ja passisin juures, kui teised mingeid sitikaid tapsid, et ära korjata nänn, mida teised ei tahtnud.(ise ei saanud suurt keskit maha löödud icon_razz1.gif) Jepp.. LAHE mäng... icon_lol.gif icon_lol.gif .

Mis su kasutajanimi oli? Mängisin ka rsi alguseaegadel (oldschool.. höhöö) ja oman vist endiselt eesti vihatuima rs mängija tiitlit.

http://216.239.59.104/search?q=cache:ftIstVUqAmsJ:www.astar.ee/runescape/%3Fpage%3Denemy+estonian+white+knights+vaenlased&hl=et&lr=lang_et

"Vaenlased
Timberg - tema tõttu said paljud eestlased runescapeist bänni >icon_sad.gif"


Mul kasutajanimi enamus kohtades sama.. Ma pänni ei sand.. peaks proovima.. äkkist on veel isegi alles konto??

Edit: Jep.. alles on:) icon_lol.gif

_________________
Naeratage ... homme on veel hullem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
classified
HV vaatleja
classified

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.08.2006 15:36:04 vasta tsitaadiga

Proovisin ka kunagi, aga jah. Sellised net online mängud ei tömba ikkagi enam. icon_smile.gif
Kunagi olid lahedad köik. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cmxz1
Piiratud kasutaja

liitunud: 27.09.2006




sõnum 09.10.2006 11:11:56 vasta tsitaadiga

kas keegi kasutajaid ära ei taha osta?
lvl 75~76 jackxz2345 full rune asjad on peal ja muud nänni mingi 50~75k eest
ja kaks acci wildi jaoks ka müüa
mage:whirpool0 magic 59
warrior:0rckiller str 59
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 14:24:29 vasta tsitaadiga

kopp.gif icon_question.gif

pealegi, oled sa tammesalu?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cmxz1
Piiratud kasutaja

liitunud: 27.09.2006




sõnum 09.10.2006 17:35:43 vasta tsitaadiga

piraat:kui sa mõtled mind siis ei ole
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 04.12.2006 15:53:22 vasta tsitaadiga

Oskaks keegi soovitada head online rpg-d? Sarnast WoW-ile?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2006 20:05:38 vasta tsitaadiga

Kuulge te olete ikka tõsiselt arengust maas, kui sellist mängu veel mängite. Toon tõestuseks video mis võrdleb runescape vs wow. http://video.google.com/videoplay?docid=-3123789306603352940&
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2006 20:27:03 vasta tsitaadiga

Rs-i võrreldatakse WOW-iga mega ROTFL
Sama hea kui doom1 võrrelda Crysisega...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 04.12.2006 20:38:14 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kuulge te olete ikka tõsiselt arengust maas, kui sellist mängu veel mängite. Toon tõestuseks video mis võrdleb runescape vs wow. http://video.google.com/videoplay?docid=-3123789306603352940&



Selle video abil võib öelda, et tõestus olemas, Runescape on parem kui World of Warcraft.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 04.12.2006 20:43:19 vasta tsitaadiga

Mingi WOW fanboy pool tehtud.

Runescape on ammu 3D ja pealegi tasuta.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 04.12.2006 22:38:01 vasta tsitaadiga

1) RS on online java
2) WoW pead installima ca 4GB stuffi
3) RS on tasuta 1/3 (Saad eluaeg mängida, ning 85% skille teha)
4) WoW on 10 päeva tasuta icon_smile.gif (samas kõike ei saagi teha).
5) Kui JageX muudaks RS-i WoW-i sarnaseks ning hakkaks müüma DVD-l, siis kujutan ette, et ta oleks parem kui WoW.
6) WoW omab ainult tänu ilusamale graafikale.
7) Võiks isegi öelda, et WoW on välja arendatud RS-i pealt = nagu skillid jm.
8) Tahaks näha milline WoW siis on kui ta muuta ka java versiooniks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 00:09:30 vasta tsitaadiga

RS ikke tegija thumbs_up.gif mingi aastakese olin ka member ja sõltuvuses olin, aga vskas siis kopa ette, nüüd vist 2 aastat on paus sees.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 05.12.2006 18:15:49 vasta tsitaadiga

Olen 100% täielik runescape vihkaja.
Ei meeldi see mäng lihtsalt. thumbs_down.gif

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 05.12.2006 21:15:52 vasta tsitaadiga

Mulle küll RS meeldib, kuid ikkagi ostsin ka WoW full versioni, kuna meeldib ka WoW. Seega pelan mõlemat, sest ühte ja ainust mängides koguaeg viskab kopa ette suht kiiresti icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 05.12.2006 23:52:13 vasta tsitaadiga

olin kunagi ise kah suur RS-i pelur... aga kohe-kohe hakkan WoW-i pelima (Olen mänginud, aga soetan endale orika) ja ei hakka enam elusees kah RS-i peale mõtlema

vaidlen vastu... WoW ei oma mitte üksnes ilusale graafikale, vaid ka põnevatel questidel(mitte nagu rs-is ajad kepiga lammast taga jne.)
Teiseks ka spellid ja relvad(mitte nagu rs-is käputäis spelle + ühed ja samad relvad erinevast materjalist)
Kolmandaks mängijaskond tundub olevat natuke normaalsem ja ka plaju-palju abivalmimad on(mitte nagu rs-is, ika teine sõna on n00b)
Neljandaks üldehitus on perfekto WoW-il thumbs_up.gif

Samas, RS oleks kah suht äge, kui oleks PALJU parem graafika, aga nooh WoW-ile jääks ta ikka alla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 00:08:40 vasta tsitaadiga

Kusjuures Runescape algusaastatel ehk siis "Classic" aegadel oli see suht pandav pela,kuna peale 2D jama midagi erilist siis internetis ei liikunud icon_biggrin.gif
Community oli siis normaalne ja ei leidunud neid möllavaid pubekaid.Äri oli ka üks väga positiivne nähtus,sai inglise keelt harjutada ja kaubelda ning tingida teistega thumbs_up.gif
Mäletan kui sõpradega ammu LAN'il olles käisime Wild'is viimases levelis ehk siis Wildi lõpus seal Rune kaevandamise kivi juures, oma Full rune settidega,luukere pead ilutsemas meeste nimede kohal icon_biggrin.gif Õnneks saime sealt elusalt minema,kuigi seiklusi tuli teel vägagi palju ette icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 15:00:05 vasta tsitaadiga

aanz kirjutas:
olin kunagi ise kah suur RS-i pelur... aga kohe-kohe hakkan WoW-i pelima (Olen mänginud, aga soetan endale orika) ja ei hakka enam elusees kah RS-i peale mõtlema

vaidlen vastu... WoW ei oma mitte üksnes ilusale graafikale, vaid ka põnevatel questidel(mitte nagu rs-is ajad kepiga lammast taga jne.)
Teiseks ka spellid ja relvad(mitte nagu rs-is käputäis spelle + ühed ja samad relvad erinevast materjalist)
Kolmandaks mängijaskond tundub olevat natuke normaalsem ja ka plaju-palju abivalmimad on(mitte nagu rs-is, ika teine sõna on n00b)
Neljandaks üldehitus on perfekto WoW-il thumbs_up.gif

Samas, RS oleks kah suht äge, kui oleks PALJU parem graafika, aga nooh WoW-ile jääks ta ikka alla thumbs_up.gif


Mäng ei koosne ainult graafikast. Ning sa tegid neid tokiga lammaste tagaajamisi ilmselt selle, et sul polnud kõrgete questide jaoks minium reqs täidetud icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 06.12.2006 22:13:15 vasta tsitaadiga

heretic - ma tõin lihtsalt ühe kõige lollakama nõite.. omal ajal sai ikka kangemaid queste kah tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 06.12.2006 23:49:38 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kuulge te olete ikka tõsiselt arengust maas, kui sellist mängu veel mängite. Toon tõestuseks video mis võrdleb runescape vs wow. http://video.google.com/videoplay?docid=-3123789306603352940&


Haha, ülihea beer_yum.gif
Päris korralikult sai naerda ikka.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2006 12:08:49 vasta tsitaadiga

aanz kirjutas:
heretic - ma tõin lihtsalt ühe kõige lollakama nõite.. omal ajal sai ikka kangemaid queste kah tehtud thumbs_up.gif


Selge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 07.12.2006 19:14:21 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:50:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 07.12.2006 19:21:22 vasta tsitaadiga

Minu mäletamist mööda, need kes vahepeal 6 kuud rs1 ei kasutanud,jäid oma kontodest ilma.
Samuti jagexil oli perood, kus sai oma mängijat rs1->rs2 viia. Omal ajal. Mingi nädal või paar. 100% kindel, et üle nad asju enam ei wii. Customer support peaks lehe all kirjas olema...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2006 19:52:56 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Oskaks keegi soovitada head online rpg-d? Sarnast WoW-ile?




silkroad

vaata siia www.silkroadonline.net
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 07.12.2006 19:56:22 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Tartu kirjutas:
Oskaks keegi soovitada head online rpg-d? Sarnast WoW-ile?




silkroad

vaata siia www.silkroadonline.net
DIABLO II LOD !
PARIM EVER !

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2006 20:21:45 vasta tsitaadiga

Sry et OT teen, kuid ei hakkagi uut teemat tegea, et öelge mingi kaasaegsem single player RPG, Oblivion on läbi taotud ning Gothic 3 ma ei soovi
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 07.12.2006 20:35:10 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
1) RS on online java
2) WoW pead installima ca 4GB stuffi
3) RS on tasuta 1/3 (Saad eluaeg mängida, ning 85% skille teha)
4) WoW on 10 päeva tasuta icon_smile.gif (samas kõike ei saagi teha).
5) Kui JageX muudaks RS-i WoW-i sarnaseks ning hakkaks müüma DVD-l, siis kujutan ette, et ta oleks parem kui WoW.
6) WoW omab ainult tänu ilusamale graafikale.
7) Võiks isegi öelda, et WoW on välja arendatud RS-i pealt = nagu skillid jm.
8) Tahaks näha milline WoW siis on kui ta muuta ka java versiooniks. icon_biggrin.gif

wööörd mees!!!! ei osanuks ise seda paremini sõnastada.
Ise olen nn. oldschooler rsi pelanud sellest ajast kui see on välja tulnud....mis puutub sellesse rs vs wow vidi siis see on tõsiselt lamedalt tehtud
1)välja on toodud AINULT "F2P" PvP "P2P" ga seda võrrelda ei saa
2) human vs npc samas asi rsis on välja toodud see kõige lamedamal moel seal pole isegi JAD i (doh kõige ehtsam asi RSis icon_biggrin.gif ise pole veel suutnud teda vallutada)
3)Rsi taha on lisatud lame muusika oii kui originaale selge pilt oli kumba vidi tegija soosis.

Olen tähele pannud, et RSi kas vihatakse või armastatakse aga jah teil on õigus oma arvamusele kuid palun mitte võrrelda mingisuguse 4 gigase pelaga nagu WoW kus pead ~200 eeq kuus maksma, et pelada.

RS omab mingi proovige järgi ja te ei kahetse icon_biggrin.gif see võtab ikka väga kergest sõltuvusse....
+RSi suurim boonus on see, et saad sellega reaalset raha teha ise olen müünud RS mille ~3k eest irl raha kui müüks E-bays saaks topelt kasumit..
+RSis on väga suur eestlaste populatsioon icon_biggrin.gif mingi iga kolmas kes tuleb vastu on eestlane suht mõnus ikka kui kaasmaalased igalpool WoWis ei tohiks sellist asja olla...(ootan huviga EE serveri tegemist mis ei tohiks liiga kaugele jääda kuna FIN servud on juba olemas:)

Edit:Rsi item trading irl itemite vastu on küll reeglite vastane aga mis teha icon_redface.gif keegi soovib rs mille osta aga palun pm icon_smile.gif RSN siis "vihanehull"


viimati muutis vihane 07.12.2006 20:35:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 07.12.2006 20:35:46 vasta tsitaadiga

Titan Quest on siga lahe mäng...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2006 20:39:28 vasta tsitaadiga

aanz kirjutas:
Titan Quest on siga lahe mäng...


Hmm, kuda stooriga oli, kuulsin et pole just kõige paremad lood peastooriga
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 07.12.2006 22:43:23 vasta tsitaadiga

noo algul oli ikka julmalt põnev, aga keskel muutus asi maru segaseks, aga kui mõtlema hakata siis sai ka selgust ja tundus aina huvitavam.. nagu suht mõttega peab kaasas liikuma.. pole tavaline jookse ja saa stoorist aru.. peab ikka pead ragistama(mitte et oleks raske, aga et stoory oleks põnevam) et kogu stoorist aru saada



Nagu üteldakse "Lõpp hea, Kõik hea!" thumbs_up.gif
ja eks ikka oma silm on kuningas icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.