|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ernitz
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2006
|
16.04.2006 15:35:19
|
|
|
Oma pool aastat panin ma selle mängu taha magama: Lõpptulemus oli mõttetu. Väga igav mäng. Alguses oli põnev aga siis... noh avastasin Darkedeni ja see jäigi sinna paika.
_________________ They want war? Lets give them one! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
16.04.2006 22:25:36
|
|
|
pole yle aasta m2nginud.
edit: kui kellelgi on tasuta asju/raha/kontosi siis v8ib ps saata
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j22lind
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
16.04.2006 23:04:50
|
|
|
Ma olen ka seda mängu mänginud. Alustasin ~kolm aastat tagasi suvel. Suvi möödus ilma suurema runescape hulluseta, kuid kohe 1. septembrist alates alustasin pidevalt mängimisega, sest mul oli vaja oma sugulasele järgi jõuda: tema account oli tunduvalt suurema combatiga. Tegelesin siis igapäev 7-8 tundi, vahel ka rohkem selle mänguga. Õppimistulemused ei langenud, lihtsalt ma ei teinud kodutöid. Septembrist jaanuarini mängisin pidevalt RS-i, kuid siis toimus meil portide sulgemine - RS ei loadinud enam ära. kaks kuud ei saanud mängida, kui siis asi paranes, lasin nädal aega jutti, kuid tüdinesin. Aprillis müüsin oma konto maha ~200.- Kuigi runescape sõber ütles, et natukese otsimise peale oleksin 500.- saanud vabalt. 1 ja pool aastat hiljem tegin uue konto, sest sugulane oli ikka veel vaimustuses sellest ja see oli hea võimalus suhtlemiseks. Praegu on accounti natuke arendatud, healjuhul korra nädalas kaevandan koti rauda täis
Runescape on tegelt mõnus mäng, kuid mingisugune piirang peaks olema peal. Jagex võiks sellise asja omale süsteemi sisse treida, et igal accountil on kindel ajalimiit, mis alates sisselogimisest hakkab nulli poole tiksuma. Näiteks on igal accountil limiit 3 tundi päevas. Kui aeg jookseb nulli toimub automaatne väljalogimine.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
20.04.2006 17:57:58
|
|
|
| j22lind kirjutas: |
Ma olen ka seda mängu mänginud. Alustasin ~kolm aastat tagasi suvel. Suvi möödus ilma suurema runescape hulluseta, kuid kohe 1. septembrist alates alustasin pidevalt mängimisega, sest mul oli vaja oma sugulasele järgi jõuda: tema account oli tunduvalt suurema combatiga. Tegelesin siis igapäev 7-8 tundi, vahel ka rohkem selle mänguga. Õppimistulemused ei langenud, lihtsalt ma ei teinud kodutöid. Septembrist jaanuarini mängisin pidevalt RS-i, kuid siis toimus meil portide sulgemine - RS ei loadinud enam ära. kaks kuud ei saanud mängida, kui siis asi paranes, lasin nädal aega jutti, kuid tüdinesin. Aprillis müüsin oma konto maha ~200.- Kuigi runescape sõber ütles, et natukese otsimise peale oleksin 500.- saanud vabalt. 1 ja pool aastat hiljem tegin uue konto, sest sugulane oli ikka veel vaimustuses sellest ja see oli hea võimalus suhtlemiseks. Praegu on accounti natuke arendatud, healjuhul korra nädalas kaevandan koti rauda täis
Runescape on tegelt mõnus mäng, kuid mingisugune piirang peaks olema peal. Jagex võiks sellise asja omale süsteemi sisse treida, et igal accountil on kindel ajalimiit, mis alates sisselogimisest hakkab nulli poole tiksuma. Näiteks on igal accountil limiit 3 tundi päevas. Kui aeg jookseb nulli toimub automaatne väljalogimine. |
Ma ise seda *õnneks* enam ei mängi aga 3 tundi ja see ajalimiit oleks veits kahtane ju! Näiteks teed seda dragonslayer (or whatever) questi ja siis järsku välja logimine, järgmine päev logid sisse ja paarsada koletist järsku ründavad!
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
errr0r
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2006
|
20.04.2006 21:47:21
|
|
|
| Ma mängisin kah seda mängu oma 2 aastat, ikka vähemalt 3-5 tundi päevas, et ikka leveleid suuremaks saada. Ajataju kadus seda mängu mängides kohati täiesti ära ja raiskasin väga_väga palju aega oma elust seda mängu mängides; tekitab ikka jõhkralt sõltuvust ; lõpuks sain aga konto kuuesajaviiekümne eeguga maha müüdud ja geepeede eest kah veel pappi ning teen veel praegugi teisi memberiteks ise pidevalt viisteist kuni kakskendviis eeku vahelt võttes* lõpp hea kõik hea; kuigi vahel järele mõeldes on ikka jõhkralt kahju raisatud ajast:*
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j22lind
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
21.04.2006 15:20:04
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
| j22lind kirjutas: |
Ma olen ka seda mängu mänginud. Alustasin ~kolm aastat tagasi suvel. Suvi möödus ilma suurema runescape hulluseta, kuid kohe 1. septembrist alates alustasin pidevalt mängimisega, sest mul oli vaja oma sugulasele järgi jõuda: tema account oli tunduvalt suurema combatiga. Tegelesin siis igapäev 7-8 tundi, vahel ka rohkem selle mänguga. Õppimistulemused ei langenud, lihtsalt ma ei teinud kodutöid. Septembrist jaanuarini mängisin pidevalt RS-i, kuid siis toimus meil portide sulgemine - RS ei loadinud enam ära. kaks kuud ei saanud mängida, kui siis asi paranes, lasin nädal aega jutti, kuid tüdinesin. Aprillis müüsin oma konto maha ~200.- Kuigi runescape sõber ütles, et natukese otsimise peale oleksin 500.- saanud vabalt. 1 ja pool aastat hiljem tegin uue konto, sest sugulane oli ikka veel vaimustuses sellest ja see oli hea võimalus suhtlemiseks. Praegu on accounti natuke arendatud, healjuhul korra nädalas kaevandan koti rauda täis
Runescape on tegelt mõnus mäng, kuid mingisugune piirang peaks olema peal. Jagex võiks sellise asja omale süsteemi sisse treida, et igal accountil on kindel ajalimiit, mis alates sisselogimisest hakkab nulli poole tiksuma. Näiteks on igal accountil limiit 3 tundi päevas. Kui aeg jookseb nulli toimub automaatne väljalogimine. |
Ma ise seda *õnneks* enam ei mängi aga 3 tundi ja see ajalimiit oleks veits kahtane ju! Näiteks teed seda dragonslayer (or whatever) questi ja siis järsku välja logimine, järgmine päev logid sisse ja paarsada koletist järsku ründavad! |
No siis tuleb sättida oma aega nii, et oleks aega see draakon ära tappa.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
21.04.2006 18:26:58
|
|
|
| j22lind kirjutas: |
| Psych0 kirjutas: |
| j22lind kirjutas: |
Ma olen ka seda mängu mänginud. Alustasin ~kolm aastat tagasi suvel. Suvi möödus ilma suurema runescape hulluseta, kuid kohe 1. septembrist alates alustasin pidevalt mängimisega, sest mul oli vaja oma sugulasele järgi jõuda: tema account oli tunduvalt suurema combatiga. Tegelesin siis igapäev 7-8 tundi, vahel ka rohkem selle mänguga. Õppimistulemused ei langenud, lihtsalt ma ei teinud kodutöid. Septembrist jaanuarini mängisin pidevalt RS-i, kuid siis toimus meil portide sulgemine - RS ei loadinud enam ära. kaks kuud ei saanud mängida, kui siis asi paranes, lasin nädal aega jutti, kuid tüdinesin. Aprillis müüsin oma konto maha ~200.- Kuigi runescape sõber ütles, et natukese otsimise peale oleksin 500.- saanud vabalt. 1 ja pool aastat hiljem tegin uue konto, sest sugulane oli ikka veel vaimustuses sellest ja see oli hea võimalus suhtlemiseks. Praegu on accounti natuke arendatud, healjuhul korra nädalas kaevandan koti rauda täis
Runescape on tegelt mõnus mäng, kuid mingisugune piirang peaks olema peal. Jagex võiks sellise asja omale süsteemi sisse treida, et igal accountil on kindel ajalimiit, mis alates sisselogimisest hakkab nulli poole tiksuma. Näiteks on igal accountil limiit 3 tundi päevas. Kui aeg jookseb nulli toimub automaatne väljalogimine. |
Ma ise seda *õnneks* enam ei mängi aga 3 tundi ja see ajalimiit oleks veits kahtane ju! Näiteks teed seda dragonslayer (or whatever) questi ja siis järsku välja logimine, järgmine päev logid sisse ja paarsada koletist järsku ründavad! |
No siis tuleb sättida oma aega nii, et oleks aega see draakon ära tappa.  |
jah ja siis tuleb jälle video mingist sakslasest kellel jäi 1 hp püüdu draakoni maha löömisest ja hakkab seal jälle laamendama ja Jagexit sõimama
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Da QoX
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2006
|
05.05.2006 22:28:06
|
|
|
| purexpure kirjutas: |
pole yle aasta m2nginud.
edit: kui kellelgi on tasuta asju/raha/kontosi siis v8ib ps saata  |
Pool aastat sellise Acci arendamisega?
Ma pakun et sellega l2heks kuskil nädal-2 ?
_________________ haxx
Kõik uus teretulnud. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
07.05.2006 10:24:52
|
|
|
| nolifer !
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgue666
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006
|
11.05.2006 21:34:38
|
|
|
Olen ise ka kunagi runet mängind isegi member olnd kuid paar aastat tagasi sain aru, et RS on elu mõttetu mäng, kus peale vaba aja midagi vaja ei lähe.
Ise lõpetasin kui olin lvl 84 aga tglt ka kui sa just nolifer ei ole siis ple seda mängu küll mõtet mängida.
RS peamised miinused on elu pa*k graafika ja mõttetud questid, milleiga normaalse mõistusega inimene ära teeb(sh membude omad)
_________________ Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks. |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
31.07.2006 00:01:22
|
|
|
kas keegi mu combat 71 ruuni venda ei taha ära ärida
seisab niisama
kohe ütlen statsid ka
E:Statsid
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan13
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2005
|
02.08.2006 22:43:33
|
|
|
account name:Zezima ...ärige ära
_________________ Tahad teenida lisaraha? - kliki SIIA
I`ve got a real bad feeling about this deal! Damn, too late
viimati muutis kristjan13 13.11.2006 12:49:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
02.08.2006 23:48:33
|
|
|
| 25 krooni kristjan
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan13
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2005
|
03.08.2006 10:03:20
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| 25 krooni kristjan |
_________________ Tahad teenida lisaraha? - kliki SIIA
I`ve got a real bad feeling about this deal! Damn, too late
viimati muutis kristjan13 13.11.2006 12:49:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Golbin666
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
09.08.2006 00:15:22
|
|
|
minu kasutaja siis
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardo
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2005
|
09.08.2006 00:49:21
|
|
|
kunagi sai ka pleatud
aga siis hakkas üle viskama
tegelt on jah mõttetu(võib-olla siis kui member oled,siis on natuke huvitavam)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
09.08.2006 09:29:15
|
|
|
| Golbin666 kirjutas: |
minu kasutaja siis
 |
ära võta tõsiselt aga sa oledmingi eriline nolifer:D
kaua mängisid?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorzokMan
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2002
|
10.08.2006 14:55:25
|
|
|
Olin ka kunagi kõva ruunimies.. Sain juba ühte teist puud maha võtta.. ja passisin juures, kui teised mingeid sitikaid tapsid, et ära korjata nänn, mida teised ei tahtnud.(ise ei saanud suurt keskit maha löödud ) Jepp.. LAHE mäng... .
_________________ Naeratage ... homme on veel hullem. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
11.08.2006 14:49:26
|
|
|
Mis tegid siis, et nad bänni said?
Igastahes tubli töö, timberg
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.08.2006 16:14:26
|
|
|
Kogu asi algas sellest, kui sain tuttavaks ühe haxx0riga, kellega panime väikese operatsiooni püsti. Kusagil 1 kuu enne seda lasi runescape tasulise versiooni välja, mis võimaldas maksjatel.. kurat.. ma ei mäletagi, mis see algne privileeg oli.
Igatahes hakkasime tohutu hulga vähkide, raha ja muu kraami eest "6 kuu membershipe müüma". Mina võtsin rõõmuga need kaubahunnikud vastu, osa läks haxxorile, osa mulle.. ja siis haxxor tegi annetajad tasulise runescape liikmeteks. Liikmemaks tasuti kusagilt.. internetipangast varastatud krediitkaardi andmetega (tagantjärele mõeldes on see ikka paras sigadus, aga siis ma sellele ei mõelnud).
Aeg liikus edasi ja siis tuli kogu see värk välja (eks inimesed hakkasid huvi tundma, kuhu nende kontodelt raha on kadunud). Haxx0r sai bänni, mina ei saanud. Siis algas ka esimene suurem nõiajaht, kus said bänni paljud teised mängijad (erinevatel põhjustel). Osadelt võeti bänn maha, enamasti sellel tingumisel, et nad andsid üles kaasmängijaid, kes midagi paha olevat teinud (jaganud kontot, kasutanud autominerit jms). Pull on see, et väga suur protsent rs mängijatest kasutas autominerit, aga ainult valituid õnnistati selle bänni privileegiga.
Lõpuks sain ise bänni automineri eest (üks eestlane kaebas mu peale), mida rsi karjääri alguses sai natuke kasutatud (sel hetkel mul seda enam vaja ei olnud, sest tegelesin pvpga enamasti). Omamoodi naljakaks pean seda, et kaebaja oli ise stabiilne automineri kasutaja ning nuubiaegadel tundis huvi, mis see autominer on ja kuidas töötab (naiivsusest seletasin ka).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorzokMan
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2002
|
13.08.2006 14:07:39
|
|
|
Mul kasutajanimi enamus kohtades sama.. Ma pänni ei sand.. peaks proovima.. äkkist on veel isegi alles konto??
Edit: Jep.. alles on:)
_________________ Naeratage ... homme on veel hullem. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
classified
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2006
|
13.08.2006 15:36:04
|
|
|
Proovisin ka kunagi, aga jah. Sellised net online mängud ei tömba ikkagi enam.
Kunagi olid lahedad köik.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cmxz1
Piiratud kasutaja
liitunud: 27.09.2006
|
09.10.2006 11:11:56
|
|
|
kas keegi kasutajaid ära ei taha osta?
lvl 75~76 jackxz2345 full rune asjad on peal ja muud nänni mingi 50~75k eest
ja kaks acci wildi jaoks ka müüa
mage:whirpool0 magic 59
warrior:0rckiller str 59
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
09.10.2006 14:24:29
|
|
|
pealegi, oled sa tammesalu?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cmxz1
Piiratud kasutaja
liitunud: 27.09.2006
|
09.10.2006 17:35:43
|
|
|
| piraat:kui sa mõtled mind siis ei ole
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
04.12.2006 15:53:22
|
|
|
| Oskaks keegi soovitada head online rpg-d? Sarnast WoW-ile?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
04.12.2006 20:27:03
|
|
|
Rs-i võrreldatakse WOW-iga mega ROTFL
Sama hea kui doom1 võrrelda Crysisega...
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
04.12.2006 20:38:14
|
|
|
Selle video abil võib öelda, et tõestus olemas, Runescape on parem kui World of Warcraft.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
04.12.2006 20:43:19
|
|
|
Mingi WOW fanboy pool tehtud.
Runescape on ammu 3D ja pealegi tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
04.12.2006 22:38:01
|
|
|
1) RS on online java
2) WoW pead installima ca 4GB stuffi
3) RS on tasuta 1/3 (Saad eluaeg mängida, ning 85% skille teha)
4) WoW on 10 päeva tasuta (samas kõike ei saagi teha).
5) Kui JageX muudaks RS-i WoW-i sarnaseks ning hakkaks müüma DVD-l, siis kujutan ette, et ta oleks parem kui WoW.
6) WoW omab ainult tänu ilusamale graafikale.
7) Võiks isegi öelda, et WoW on välja arendatud RS-i pealt = nagu skillid jm.
8) Tahaks näha milline WoW siis on kui ta muuta ka java versiooniks.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
05.12.2006 00:09:30
|
|
|
RS ikke tegija mingi aastakese olin ka member ja sõltuvuses olin, aga vskas siis kopa ette, nüüd vist 2 aastat on paus sees.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
05.12.2006 18:15:49
|
|
|
Olen 100% täielik runescape vihkaja.
Ei meeldi see mäng lihtsalt.
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
05.12.2006 21:15:52
|
|
|
Mulle küll RS meeldib, kuid ikkagi ostsin ka WoW full versioni, kuna meeldib ka WoW. Seega pelan mõlemat, sest ühte ja ainust mängides koguaeg viskab kopa ette suht kiiresti
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aanz
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2005
|
05.12.2006 23:52:13
|
|
|
olin kunagi ise kah suur RS-i pelur... aga kohe-kohe hakkan WoW-i pelima (Olen mänginud, aga soetan endale orika) ja ei hakka enam elusees kah RS-i peale mõtlema
vaidlen vastu... WoW ei oma mitte üksnes ilusale graafikale, vaid ka põnevatel questidel(mitte nagu rs-is ajad kepiga lammast taga jne.)
Teiseks ka spellid ja relvad(mitte nagu rs-is käputäis spelle + ühed ja samad relvad erinevast materjalist)
Kolmandaks mängijaskond tundub olevat natuke normaalsem ja ka plaju-palju abivalmimad on(mitte nagu rs-is, ika teine sõna on n00b)
Neljandaks üldehitus on perfekto WoW-il
Samas, RS oleks kah suht äge, kui oleks PALJU parem graafika, aga nooh WoW-ile jääks ta ikka alla
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.12.2006 00:08:40
|
|
|
Kusjuures Runescape algusaastatel ehk siis "Classic" aegadel oli see suht pandav pela,kuna peale 2D jama midagi erilist siis internetis ei liikunud
Community oli siis normaalne ja ei leidunud neid möllavaid pubekaid.Äri oli ka üks väga positiivne nähtus,sai inglise keelt harjutada ja kaubelda ning tingida teistega
Mäletan kui sõpradega ammu LAN'il olles käisime Wild'is viimases levelis ehk siis Wildi lõpus seal Rune kaevandamise kivi juures, oma Full rune settidega,luukere pead ilutsemas meeste nimede kohal Õnneks saime sealt elusalt minema,kuigi seiklusi tuli teel vägagi palju ette
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.12.2006 15:00:05
|
|
|
| aanz kirjutas: |
olin kunagi ise kah suur RS-i pelur... aga kohe-kohe hakkan WoW-i pelima (Olen mänginud, aga soetan endale orika) ja ei hakka enam elusees kah RS-i peale mõtlema
vaidlen vastu... WoW ei oma mitte üksnes ilusale graafikale, vaid ka põnevatel questidel(mitte nagu rs-is ajad kepiga lammast taga jne.)
Teiseks ka spellid ja relvad(mitte nagu rs-is käputäis spelle + ühed ja samad relvad erinevast materjalist)
Kolmandaks mängijaskond tundub olevat natuke normaalsem ja ka plaju-palju abivalmimad on(mitte nagu rs-is, ika teine sõna on n00b)
Neljandaks üldehitus on perfekto WoW-il
Samas, RS oleks kah suht äge, kui oleks PALJU parem graafika, aga nooh WoW-ile jääks ta ikka alla  |
Mäng ei koosne ainult graafikast. Ning sa tegid neid tokiga lammaste tagaajamisi ilmselt selle, et sul polnud kõrgete questide jaoks minium reqs täidetud
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aanz
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2005
|
06.12.2006 22:13:15
|
|
|
heretic - ma tõin lihtsalt ühe kõige lollakama nõite.. omal ajal sai ikka kangemaid queste kah tehtud
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
06.12.2006 23:49:38
|
|
|
Haha, ülihea
Päris korralikult sai naerda ikka.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.12.2006 12:08:49
|
|
|
| aanz kirjutas: |
heretic - ma tõin lihtsalt ühe kõige lollakama nõite.. omal ajal sai ikka kangemaid queste kah tehtud  |
Selge
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
07.12.2006 19:14:21
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:50:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
07.12.2006 19:21:22
|
|
|
Minu mäletamist mööda, need kes vahepeal 6 kuud rs1 ei kasutanud,jäid oma kontodest ilma.
Samuti jagexil oli perood, kus sai oma mängijat rs1->rs2 viia. Omal ajal. Mingi nädal või paar. 100% kindel, et üle nad asju enam ei wii. Customer support peaks lehe all kirjas olema...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
07.12.2006 19:52:56
|
|
|
| Tartu kirjutas: |
| Oskaks keegi soovitada head online rpg-d? Sarnast WoW-ile? |
silkroad
vaata siia www.silkroadonline.net
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
07.12.2006 19:56:22
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| Tartu kirjutas: |
| Oskaks keegi soovitada head online rpg-d? Sarnast WoW-ile? |
silkroad
vaata siia www.silkroadonline.net |
DIABLO II LOD !
PARIM EVER !
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.12.2006 20:21:45
|
|
|
| Sry et OT teen, kuid ei hakkagi uut teemat tegea, et öelge mingi kaasaegsem single player RPG, Oblivion on läbi taotud ning Gothic 3 ma ei soovi
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vihane
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2006
|
07.12.2006 20:35:10
|
|
|
| Tartu kirjutas: |
1) RS on online java
2) WoW pead installima ca 4GB stuffi
3) RS on tasuta 1/3 (Saad eluaeg mängida, ning 85% skille teha)
4) WoW on 10 päeva tasuta (samas kõike ei saagi teha).
5) Kui JageX muudaks RS-i WoW-i sarnaseks ning hakkaks müüma DVD-l, siis kujutan ette, et ta oleks parem kui WoW.
6) WoW omab ainult tänu ilusamale graafikale.
7) Võiks isegi öelda, et WoW on välja arendatud RS-i pealt = nagu skillid jm.
8) Tahaks näha milline WoW siis on kui ta muuta ka java versiooniks.  |
wööörd mees!!!! ei osanuks ise seda paremini sõnastada.
Ise olen nn. oldschooler rsi pelanud sellest ajast kui see on välja tulnud....mis puutub sellesse rs vs wow vidi siis see on tõsiselt lamedalt tehtud
1)välja on toodud AINULT "F2P" PvP "P2P" ga seda võrrelda ei saa
2) human vs npc samas asi rsis on välja toodud see kõige lamedamal moel seal pole isegi JAD i (doh kõige ehtsam asi RSis ise pole veel suutnud teda vallutada)
3)Rsi taha on lisatud lame muusika oii kui originaale selge pilt oli kumba vidi tegija soosis.
Olen tähele pannud, et RSi kas vihatakse või armastatakse aga jah teil on õigus oma arvamusele kuid palun mitte võrrelda mingisuguse 4 gigase pelaga nagu WoW kus pead ~200 eeq kuus maksma, et pelada.
RS omab mingi proovige järgi ja te ei kahetse see võtab ikka väga kergest sõltuvusse....
+RSi suurim boonus on see, et saad sellega reaalset raha teha ise olen müünud RS mille ~3k eest irl raha kui müüks E-bays saaks topelt kasumit..
+RSis on väga suur eestlaste populatsioon mingi iga kolmas kes tuleb vastu on eestlane suht mõnus ikka kui kaasmaalased igalpool WoWis ei tohiks sellist asja olla...(ootan huviga EE serveri tegemist mis ei tohiks liiga kaugele jääda kuna FIN servud on juba olemas:)
Edit:Rsi item trading irl itemite vastu on küll reeglite vastane aga mis teha keegi soovib rs mille osta aga palun pm RSN siis "vihanehull"
viimati muutis vihane 07.12.2006 20:35:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aanz
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2005
|
07.12.2006 20:35:46
|
|
|
| Titan Quest on siga lahe mäng...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.12.2006 20:39:28
|
|
|
| aanz kirjutas: |
| Titan Quest on siga lahe mäng... |
Hmm, kuda stooriga oli, kuulsin et pole just kõige paremad lood peastooriga
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aanz
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2005
|
07.12.2006 22:43:23
|
|
|
noo algul oli ikka julmalt põnev, aga keskel muutus asi maru segaseks, aga kui mõtlema hakata siis sai ka selgust ja tundus aina huvitavam.. nagu suht mõttega peab kaasas liikuma.. pole tavaline jookse ja saa stoorist aru.. peab ikka pead ragistama(mitte et oleks raske, aga et stoory oleks põnevam) et kogu stoorist aru saada
Nagu üteldakse "Lõpp hea, Kõik hea!"
ja eks ikka oma silm on kuningas
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|