|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
27.09.2006 12:30:33
|
|
|
| pole piirangut näinud veel, samas pole proovinud ka üle mitmegigast saata (ftp on kiirem lan'is)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
27.09.2006 16:36:44
|
|
|
| see võibolla on siit läbi käinud aga mul küsimus targematele. Kuidas saab save'tud emoticone/winke eksportida ühest arvutist teise.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ikkamina
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
28.09.2006 00:25:25
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| see võibolla on siit läbi käinud aga mul küsimus targematele. Kuidas saab save'tud emoticone/winke eksportida ühest arvutist teise. |
Nad on sul arvutis olemas: C:\Documents and Settings\User\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\2935833470\CustomEmoticons. seal siis mootikud.
C:\Documents and Settings\User\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\2935833470\Winks3. seal siis winksid
Lase naad plaati või pulgale!
_________________ Märkige profiili oma asukoht! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
28.09.2006 06:21:13
|
|
|
| ikkamina kirjutas: |
C:\Documents and Settings\User\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\2935833470\Winks3. seal siis winksid
Lase naad plaati või pulgale! |
see 2935833470 on vale number. õige numbri saad teada siit http://m00.cx/misc/msgrid.php
mul endal küll lihts ümbertõstmisega nad tööle ei läinud.
edit. üks punkt oli jah lisaks
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
viimati muutis tarc 28.09.2006 11:14:24, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
28.09.2006 11:02:07
|
|
|
| Tänud aitajatele. Vist leidsin üles kus nad asusid. Tarc - see antud link ei toiminud kahjuks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.09.2006 17:48:06
|
|
|
mis progrega need winksid tööle saab?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikkamina
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
28.09.2006 19:28:57
|
|
|
link :: link
| salatoimik kirjutas: |
| mis progrega need winksid tööle saab? |
1. Lae link,(see on väga vajalik fail.Ilma selleta ei tee ta midagi)
2. Saadud MSWINSCK.OCX fail kopeeri C:\WINDOWS\system32\ kausta.Mina refresh-isin ka igaks juhuks kausta.
MCO Installer ise siin: http://emol.silver.pri.ee/messenger/laadimine.php?id=41
_________________ Märkige profiili oma asukoht! |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
29.09.2006 01:30:51
|
|
|
msn annab veakoodiks 80048821
otsisin netist, aga sealt sai ainult
prantsuse/ungari keelset saasta
_________________ TEL.:56477545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
29.09.2006 08:49:56
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
msn annab veakoodiks 80048821
otsisin netist, aga sealt sai ainult
prantsuse/ungari keelset saasta  |
1. Reset you password
2. Clear Cache
3. Go to start, run, type control keymgr.dll and delete your email and passport.net
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
29.09.2006 19:31:06
|
|
|
tarc
1. proovitud
2. tehtud
3. list on tühi
avastasin, et kui vajutan sign in, sis ta kustutab parooli lõpust ühe tähe ära
_________________ TEL.:56477545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
29.09.2006 20:33:06
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
tarc
1. proovitud
2. tehtud
3. list on tühi
avastasin, et kui vajutan sign in, sis ta kustutab parooli lõpust ühe tähe ära  |
proovi copypastet. tavaliselt paneb küll ühe juurde
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
29.09.2006 20:36:03
|
|
|
18 korda reinstalli aitas
_________________ TEL.:56477545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
02.10.2006 16:23:07
|
|
|
mul 2x7.0777 eri kasutajatega korraga sisselogitud (ise ka aru ei saanud kuidas õnnestus, vbl A-Patch aitas, näppisin korra sellist asja)
kuidas saaks W2k-ga nüüd ühe neist varjata, nii et seda rohelist tola tegumireal enam näha poleks aga konto püsiks aut. sisseloginuna
XP-s on selle kohta valik olemas, W2k-s aga ...
mingi registri kirjega, kes tunneb registri loogikat, oskab äkki vihjata
_________________ M: tindiprinterskanner HP (tint otsas) |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ikkamina
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
03.10.2006 13:53:57
|
|
|
...for Windows Live Messenger...!!!!
Ei kavatse veei 7.0 välja vahetada!!!
_________________ Märkige profiili oma asukoht! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
03.10.2006 18:07:18
|
|
|
You cannot use MSN Mesenger at this time beacuse your contact list is not available.
Please try again later.
Click help to learn more about your contact list. 81000378
Selline error juba eile õhtust saadik... reinstall, amsn, webmsn ei aita... olen ma ainuke?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lembo5
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
03.10.2006 18:32:39
|
|
|
tõmmake endale windows live messenger ja ei ole mingeid probleeme...
_________________ Kaup olgu korralik ja hind mõistlik! |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.10.2006 18:40:38
|
|
|
/me irvitab.
ie ja opera kasutajad aadressilt http://messenger.live.com eksole? :p
ma otsin vist teist nädalat juba õiget kohta kuhu muret kurta
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
03.10.2006 19:22:52
|
|
|
| Hõljuk kirjutas: |
You cannot use MSN Mesenger at this time beacuse your contact list is not available.
Please try again later.
Click help to learn more about your contact list. 81000378
Selline error juba eile õhtust saadik... reinstall, amsn, webmsn ei aita... olen ma ainuke? |
http://www.imzers.com/msn/solve/error-code-0x81000378
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
03.10.2006 19:39:56
|
|
|
| Uskumatu, aga Live messengeriga töötab tõesti 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsekkar
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2003
|
03.10.2006 22:14:44
|
|
|
Täna hakkas samuti raiuma veateadet 81000378. Proovisin installida uut versiooni 8.0 aga see on mõeldud ainult XP-le.(endal 2000).
On mingeid alternatiive msn-le. Ma mõtlen progesi, kuhu saab msn kontaktid sisse importida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
03.10.2006 22:25:15
|
|
|
http://webmessenger.msn.com/
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikkamina
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
03.10.2006 23:59:38
|
|
|
W2k-le 7.0.0777 vanadest varudest lasin just peale + need patchid, et sõnumiaknas joonistada saab
muidu peaks 7.5 sobima
või ohvisXP plaadilt 4.7 (kasutan läpakas)
5.0 hädaldas, et uus versioon olemas, installi
sealt aga tuli algusse tagasi, kuna viimane ei toeta w2k-d
messengeri saab ikka tööle kui otsingut kasutada, kuidas aga 2 kontot korraga automaatselt sisselogima panna enam õnnestu, korra olen saanud selle XP-ga tööle, W2k logib ainult ühe konto sisse ja kui teine hiljem kõrval käima joosta jääb arvuti sulgemisel messengeri kohal uimerdama ...
mingi trikk oli sellega vist, et adwatchi või teatimeriga tuli messengeri poolt tehtud registrimuudatused taasatada ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
05.10.2006 08:31:59
|
|
|
vajaks abi
font on pandud küll sinine, kuid kui tekst on sisestatud siis on ikka must mille probleem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.10.2006 11:32:29
|
|
|
Täna hommikul net kalas win'i all. Logisin sisse, rääkisin ühe inimesega ja viskas välja msnist. Logisin sisse tagasi ja ainult üks kasutaja listis.
On kuidagi võimalik tagasi saada kõiki? Ma eeldan, et neil ma olen veel listis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
06.10.2006 11:34:06
|
|
|
| WLM? kui nii siis pane aga 7.5 peale ja saad nad tagasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.10.2006 12:07:15
|
|
|
Ok, tänud, kohe proovin.
-e-
Ei tulnud tagasi.
Ubuntu all Gaim'iga on olemas kõik, aga näitab, et ma pole nende listis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
07.10.2006 14:55:45
|
|
|
installisin uusima live messengeri. probleem selline, et täpitähti pole. kuidas ma saan nii, et täpitähed tagasi tuleks?
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.10.2006 19:26:00
|
|
|
Küsimus selline, et kellel MSN Live peal, et jookseb see teil kokku?
Kui jah, siis mis tegite / või mida soovitate teha?
Nüüd just jälle jooksis kokku ja KADUS vajalik info - ta ront ei salvesta ju not respondingu sulgemisel peputki historysse ja tõsiselt vihane.
Eile ka korra sama asi aga siis ma ei pöörand tähelepanu.
Ja ärge mulle vastuseks pakkuge, et pane muu msn, siis oleks ma seda juba teinud aga ei soovi
Kuigi nii peaga mõtlema hakata, et siis kas uuest msn tirida ja üle lasta või lootma, et enam ei juhtu nii..
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
07.10.2006 21:39:34
|
|
|
mul nüüd sis jälle mingi probleem, tänu sõbrale, kes proovis mingit nime süsteemi mulle näidata,
aga keeras hoopis asja pIIx.....
http://www.hapukurk.pri.ee/m!na/MH.JPG
uba seisneb selles, et kui ma näiteks login sisse, sis viskab kohe selle kirja ette ja nime muuta ei saa.....
nimi pole selline nagu pildil näidatud vaid minu msn aadress....kuidas selle ära saaks?
tahaks oma nime muuta ikkagi
_________________ TEL.:56477545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel01
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2006
|
07.10.2006 22:04:06
|
|
|
| Ok, selline jama siis, et sain MSN'i kaudu viiruse, mis keeras Windows Firewalli perse. Tegu oli siis sellise viirusega, et teise isiku MSNist saadab ennast edasi umbes selliselt: "Is this your picture?" vms ja järgi on siis link. Olin unustanud viirusetõrje peale installida ja halba aimamata pakkisin lahti (kahtlane DOS'i fail oli kuid vaatasingi, et sõber mulle mingit jama ikka ei saada, veel vähem siis viirust), edasi läks MSN lolliks, avas MSNis kõik vestlused, kes parasjagu sees olid ja saatis edasi selle sama teate "Is this your picture?" koos lingiga, ning hakkas igasuguseid pop-up'e ette viskama. Lasin siis Kaspersky ja Spyboti peale ja lasin ketta mitu korda üle ja lisaks kustutasin käsitsi ära kahtlased failid, mis hiljuti tekkinud ja viirusest sain lahti (vähemalt ma arvan nii), kuid Windows Firewall ei funka enam. SP2 on mul. Security Centeris näitab, et Firewall on välja lülitatud ja kui üritan sealt sisse lülitada, ütleb, et kahjuks ei saa ja proovi Control Paneli alt avada firewalli setingud ja lülitada sealt sisse, seal ütleb jällegi, et tundmatu probleemi töttu ei saa kuvada Windows Firewalli settinguid. Tahakski siis teada, kuidas Windows firewall uuesti tööle saada!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.10.2006 22:10:45
|
|
|
M!nA, proovi nime muuta windows msn'is.. ehk aitab ?!
ja siis proovi live'ga edasi toimetada..
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
07.10.2006 23:50:02
|
|
|
jalkpall, seal on nimi kõik korras ja selliseid "sümboleid" ei näita
aga nii kui Live Messengeriga sisse login on kõik jälle....teate küll kus....
_________________ TEL.:56477545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.10.2006 00:00:21
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
jalkpall, seal on nimi kõik korras ja selliseid "sümboleid" ei näita
aga nii kui Live Messengeriga sisse login on kõik jälle....teate küll kus....  |
tõmba msn 7.5 ja vaata mis see teeb.. kui see näitab ka ilusti siis on ilmselt live msnis endas sul asi..
või parem lase üle see live kohe..
(ei välistaks seda ka, et kustutaksid kõik msni failid (live omad)..
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
08.10.2006 12:38:30
|
|
|
proovitud, algul lasin kohe MSN 7.5 peale ja seal oli kõik korras....
sis lasin uuesti Live MSN'i peale.....ikka piix
arvatavasti jah msn'is ikka asi, paistab et ta ei kustuta kõiki faile ära
kui ma uninstalli valin
EDIT:
Tegin System Restore ja ikka sama jama
_________________ TEL.:56477545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
08.10.2006 13:02:14
|
|
|
| MSNis kadusid emotikoonid ära. Kui keegi saadab mulle : ) siis mina ei näe seda pildina vaid näengi koolon ja sulg ja nii kõikide ikoonidega. Samas kui ise teistele saadan siis nemad näevad minu ikoone külle. Maha laskmine ja uuesti installeerimine ei aidanud. MSN 7.5
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
08.10.2006 13:04:31
msn |
|
|
Mul ka üks omanäoline lugu seoses msn-i kasutamisega...
Reedel sai ühega seal pisut juttu aetud nagu tavaliselt ikka õhtuti ja pull lugu on see...
Ta rääkis mulle ennemgi, et tal msn jamab seoses sisselogimisega, see selleks- tema staatus oli Appear Offline ehk teda ei olnud
sisselogitud ent kirjutised ja sõnumid tulid sellele vaatamata läbi... Mitmed teated tulid läbi
Sellinne lugu siis minu poolt
Ei tea kas see on normaalne, ent see oli päriselt ka nii
_________________ @Dj |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
08.10.2006 13:05:58
|
|
|
| to mtv23 , aeg ajalt on ka minul teinud selliseid asju kuid peale msni uuestilogimist on tavaliselt korda saand
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
08.10.2006 15:00:27
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| summer, Tools --> Show Emoticons |
tänud oligi selles viga, enne ei suutnud kuidagi leida siukets kohta, aga nüüd otsisin korralikumalt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
08.10.2006 16:11:08
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| installisin uusima live messengeri. probleem selline, et täpitähti pole. kuidas ma saan nii, et täpitähed tagasi tuleks? |
anybody?
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
09.10.2006 12:14:00
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| ffw kirjutas: |
| installisin uusima live messengeri. probleem selline, et täpitähti pole. kuidas ma saan nii, et täpitähed tagasi tuleks? |
anybody?  |
System traylt näiteks muuda ära keel, pane EN asemel ET.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
09.10.2006 13:18:17
|
|
|
| she-wolf kirjutas: |
| ffw kirjutas: |
| ffw kirjutas: |
| installisin uusima live messengeri. probleem selline, et täpitähti pole. kuidas ma saan nii, et täpitähed tagasi tuleks? |
anybody?  |
System traylt näiteks muuda ära keel, pane EN asemel ET.  |
ei asi polnud selles. keel oli et. asi läks pärast seda korda kui ma oma heebrea keelse nime ära seal vahetasin.
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
14.10.2006 12:59:12
|
|
|
Mul on probleem, et Windows Live Messenger ei logi sisse. Mitte mingisugust errorit ka ei anna - lihtsalt jääb logima. Olen proovinud restarte, messengeri uninstalli-reinstalli aga midagi ei aita. Kasutan uusimat versiooni, mida ametlikult kodukalt saab ja windows xp pro on hetkel. Oskab keegi aidata?
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.10.2006 15:14:25
|
|
|
Getomees, proovi list cache ära kustutada. Vastava proge, millega seda teha, saab siit:
Link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
14.10.2006 15:36:22
|
|
|
Nüüd juhtus midagi imelikku. Jätsin messengeri sisse logima paariks tunniks kuni olin arvutist eemalt ja tagasi tulles oli ta "sisse loginud" aga näitas, et kõik kontaktid on kas offline või mobile staatusega. Samuti ei saanud ka "sign out" funktsiooni kasutada vaid pidin programmi sulgema.
Ja kahjuks see list cache deleter ka ei aidanud.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
14.10.2006 18:09:36
|
|
|
Minu jaoks on see alati töötanud. Proovi seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|