Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 27.09.2006 12:30:33 vasta tsitaadiga

pole piirangut näinud veel, samas pole proovinud ka üle mitmegigast saata (ftp on kiirem lan'is)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 27.09.2006 15:18:01 vasta tsitaadiga

CoperniK, 5GB failiga probleemi ei tulnud. icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 16:36:44 vasta tsitaadiga

see võibolla on siit läbi käinud aga mul küsimus targematele. Kuidas saab save'tud emoticone/winke eksportida ühest arvutist teise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikkamina
HV kasutaja
ikkamina

liitunud: 03.10.2005




sõnum 28.09.2006 00:25:25 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
see võibolla on siit läbi käinud aga mul küsimus targematele. Kuidas saab save'tud emoticone/winke eksportida ühest arvutist teise.

Nad on sul arvutis olemas: C:\Documents and Settings\User\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\2935833470\CustomEmoticons. seal siis mootikud.
C:\Documents and Settings\User\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\2935833470\Winks3. seal siis winksid
Lase naad plaati või pulgale!

_________________
Märkige profiili oma asukoht!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2006 06:21:13 vasta tsitaadiga

ikkamina kirjutas:

C:\Documents and Settings\User\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\2935833470\Winks3. seal siis winksid
Lase naad plaati või pulgale!

see 2935833470 on vale number. õige numbri saad teada siit http://m00.cx/misc/msgrid.php
mul endal küll lihts ümbertõstmisega nad tööle ei läinud.
edit. üks punkt oli jah lisaks

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.


viimati muutis tarc 28.09.2006 11:14:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2006 11:02:07 vasta tsitaadiga

Tänud aitajatele. Vist leidsin üles kus nad asusid. Tarc - see antud link ei toiminud kahjuks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2006 17:48:06 vasta tsitaadiga

mis progrega need winksid tööle saab?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikkamina
HV kasutaja
ikkamina

liitunud: 03.10.2005




sõnum 28.09.2006 19:28:57 vasta tsitaadiga

link :: link

salatoimik kirjutas:
mis progrega need winksid tööle saab?

1. Lae link,(see on väga vajalik fail.Ilma selleta ei tee ta midagi)
2. Saadud MSWINSCK.OCX fail kopeeri C:\WINDOWS\system32\ kausta.Mina refresh-isin ka igaks juhuks kausta. icon_smile.gif
MCO Installer ise siin: http://emol.silver.pri.ee/messenger/laadimine.php?id=41

_________________
Märkige profiili oma asukoht!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 29.09.2006 01:24:57 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
see võibolla on siit läbi käinud aga mul küsimus targematele. Kuidas saab save'tud emoticone/winke eksportida ühest arvutist teise.

Sellise proge nagu ConCon Retriever abil icon_wink.gif http://www.allapp.com/ConCon-Retriever_download_34083/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.09.2006 01:30:51 vasta tsitaadiga

msn annab veakoodiks 80048821
otsisin netist, aga sealt sai ainult
prantsuse/ungari keelset saasta icon_neutral.gif

_________________
TEL.:56477545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2006 08:49:56 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
msn annab veakoodiks 80048821
otsisin netist, aga sealt sai ainult
prantsuse/ungari keelset saasta icon_neutral.gif

1. Reset you password
2. Clear Cache
3. Go to start, run, type control keymgr.dll and delete your email and passport.net

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.09.2006 19:31:06 vasta tsitaadiga

tarc
1. proovitud
2. tehtud
3. list on tühi

avastasin, et kui vajutan sign in, sis ta kustutab parooli lõpust ühe tähe ära icon_neutral.gif

_________________
TEL.:56477545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2006 20:33:06 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
tarc
1. proovitud
2. tehtud
3. list on tühi

avastasin, et kui vajutan sign in, sis ta kustutab parooli lõpust ühe tähe ära icon_neutral.gif

proovi copypastet. tavaliselt paneb küll ühe juurde

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.09.2006 20:36:03 vasta tsitaadiga

18 korda reinstalli aitas icon_lol.gif
_________________
TEL.:56477545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
internetu
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 02.10.2006 16:23:07 vasta tsitaadiga

mul 2x7.0777 eri kasutajatega korraga sisselogitud (ise ka aru ei saanud kuidas õnnestus, vbl A-Patch aitas, näppisin korra sellist asja)
kuidas saaks W2k-ga nüüd ühe neist varjata, nii et seda rohelist tola tegumireal enam näha poleks aga konto püsiks aut. sisseloginuna
XP-s on selle kohta valik olemas, W2k-s aga ...
mingi registri kirjega, kes tunneb registri loogikat, oskab äkki vihjata

_________________
M: tindiprinterskanner HP (tint otsas)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 03.10.2006 05:09:41 vasta tsitaadiga

Kiwee (endine BlueMountain) pakub tasuta winkse, emoticone, taustapilte, avatare.
http://www1.cae.mypersonalexpression.com/index.pd
NB! sellelt lehelt ei tule mingit nuhkvara arvutisse!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikkamina
HV kasutaja
ikkamina

liitunud: 03.10.2005




sõnum 03.10.2006 13:53:57 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Kiwee (endine BlueMountain) pakub tasuta winkse, emoticone, taustapilte, avatare.
http://www1.cae.mypersonalexpression.com/index.pd
NB! sellelt lehelt ei tule mingit nuhkvara arvutisse!

...for Windows Live Messenger...!!!!
Ei kavatse veei 7.0 välja vahetada!!!

_________________
Märkige profiili oma asukoht!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 03.10.2006 18:07:18 vasta tsitaadiga

You cannot use MSN Mesenger at this time beacuse your contact list is not available.
Please try again later.

Click help to learn more about your contact list. 81000378

Selline error juba eile õhtust saadik... reinstall, amsn, webmsn ei aita... olen ma ainuke?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lembo5
HV vaatleja
lembo5

liitunud: 27.03.2006




sõnum 03.10.2006 18:32:39 vasta tsitaadiga

tõmmake endale windows live messenger ja ei ole mingeid probleeme...
_________________
Kaup olgu korralik ja hind mõistlik!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 18:40:38 vasta tsitaadiga

/me irvitab.
ie ja opera kasutajad aadressilt http://messenger.live.com eksole? :p

ma otsin vist teist nädalat juba õiget kohta kuhu muret kurta icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 19:22:52 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
You cannot use MSN Mesenger at this time beacuse your contact list is not available.
Please try again later.

Click help to learn more about your contact list. 81000378

Selline error juba eile õhtust saadik... reinstall, amsn, webmsn ei aita... olen ma ainuke?

http://www.imzers.com/msn/solve/error-code-0x81000378

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 03.10.2006 19:39:56 vasta tsitaadiga

Uskumatu, aga Live messengeriga töötab tõesti 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsekkar
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2003




sõnum 03.10.2006 22:14:44 vasta tsitaadiga

Täna hakkas samuti raiuma veateadet 81000378. Proovisin installida uut versiooni 8.0 aga see on mõeldud ainult XP-le.(endal 2000).
On mingeid alternatiive msn-le. Ma mõtlen progesi, kuhu saab msn kontaktid sisse importida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 22:25:15 vasta tsitaadiga

http://webmessenger.msn.com/
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikkamina
HV kasutaja
ikkamina

liitunud: 03.10.2005




sõnum 03.10.2006 22:35:22 vasta tsitaadiga

tsekkar kirjutas:
Täna hakkas samuti raiuma veateadet 81000378. Proovisin installida uut versiooni 8.0 aga see on mõeldud ainult XP-le.(endal 2000).
On mingeid alternatiive msn-le. Ma mõtlen progesi, kuhu saab msn kontaktid sisse importida?

Kui sul on 2000,siis kasuta kindlasti just seda http://emol.silver.pri.ee/messenger/index.php?leht=allalaadimised&lk=messengerid&detail=6 varianti.
On ka 7,5 2000-dele,aga selle töökindlust ma ei tea http://emol.silver.pri.ee/messenger/index.php?leht=allalaadimised&lk=messengerid&detail=77

_________________
Märkige profiili oma asukoht!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 03.10.2006 23:59:38 vasta tsitaadiga

W2k-le 7.0.0777 vanadest varudest lasin just peale + need patchid, et sõnumiaknas joonistada saab
muidu peaks 7.5 sobima
või ohvisXP plaadilt 4.7 (kasutan läpakas)
5.0 hädaldas, et uus versioon olemas, installi
sealt aga tuli algusse tagasi, kuna viimane ei toeta w2k-d

messengeri saab ikka tööle kui otsingut kasutada, kuidas aga 2 kontot korraga automaatselt sisselogima panna enam õnnestu, korra olen saanud selle XP-ga tööle, W2k logib ainult ühe konto sisse ja kui teine hiljem kõrval käima joosta jääb arvuti sulgemisel messengeri kohal uimerdama ...
mingi trikk oli sellega vist, et adwatchi või teatimeriga tuli messengeri poolt tehtud registrimuudatused taasatada ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2006 08:31:59 vasta tsitaadiga

vajaks abi
font on pandud küll sinine, kuid kui tekst on sisestatud siis on ikka must mille probleem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2006 11:32:29 vasta tsitaadiga

Täna hommikul net kalas win'i all. Logisin sisse, rääkisin ühe inimesega ja viskas välja msnist. Logisin sisse tagasi ja ainult üks kasutaja listis. icon_confused.gif
On kuidagi võimalik tagasi saada kõiki? Ma eeldan, et neil ma olen veel listis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2006 11:34:06 vasta tsitaadiga

WLM? kui nii siis pane aga 7.5 peale ja saad nad tagasi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2006 12:07:15 vasta tsitaadiga

Ok, tänud, kohe proovin.icon_smile.gif
-e-

Ei tulnud tagasi. icon_confused.gif

Ubuntu all Gaim'iga on olemas kõik, aga näitab, et ma pole nende listis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 14:55:45 vasta tsitaadiga

installisin uusima live messengeri. probleem selline, et täpitähti pole. kuidas ma saan nii, et täpitähed tagasi tuleks?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 19:26:00 vasta tsitaadiga

Küsimus selline, et kellel MSN Live peal, et jookseb see teil kokku?
Kui jah, siis mis tegite / või mida soovitate teha?
Nüüd just jälle jooksis kokku ja KADUS vajalik info - ta ront ei salvesta ju not respondingu sulgemisel peputki historysse ja tõsiselt vihane.
Eile ka korra sama asi aga siis ma ei pöörand tähelepanu.

Ja ärge mulle vastuseks pakkuge, et pane muu msn, siis oleks ma seda juba teinud aga ei soovi icon_smile.gif

Kuigi nii peaga mõtlema hakata, et siis kas uuest msn tirida ja üle lasta või lootma, et enam ei juhtu nii.. icon_wink.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.10.2006 21:39:34 vasta tsitaadiga

mul nüüd sis jälle mingi probleem, tänu sõbrale, kes proovis mingit nime süsteemi mulle näidata,
aga keeras hoopis asja pIIx.....
http://www.hapukurk.pri.ee/m!na/MH.JPG

uba seisneb selles, et kui ma näiteks login sisse, sis viskab kohe selle kirja ette ja nime muuta ei saa.....
nimi pole selline nagu pildil näidatud vaid minu msn aadress....kuidas selle ära saaks? icon_neutral.gif
tahaks oma nime muuta ikkagi icon_razz.gif

_________________
TEL.:56477545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel01
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 07.10.2006 22:04:06 vasta tsitaadiga

Ok, selline jama siis, et sain MSN'i kaudu viiruse, mis keeras Windows Firewalli perse. Tegu oli siis sellise viirusega, et teise isiku MSNist saadab ennast edasi umbes selliselt: "Is this your picture?" vms ja järgi on siis link. Olin unustanud viirusetõrje peale installida ja halba aimamata pakkisin lahti (kahtlane DOS'i fail oli kuid vaatasingi, et sõber mulle mingit jama ikka ei saada, veel vähem siis viirust), edasi läks MSN lolliks, avas MSNis kõik vestlused, kes parasjagu sees olid ja saatis edasi selle sama teate "Is this your picture?" koos lingiga, ning hakkas igasuguseid pop-up'e ette viskama. Lasin siis Kaspersky ja Spyboti peale ja lasin ketta mitu korda üle ja lisaks kustutasin käsitsi ära kahtlased failid, mis hiljuti tekkinud ja viirusest sain lahti (vähemalt ma arvan nii), kuid Windows Firewall ei funka enam. SP2 on mul. Security Centeris näitab, et Firewall on välja lülitatud ja kui üritan sealt sisse lülitada, ütleb, et kahjuks ei saa ja proovi Control Paneli alt avada firewalli setingud ja lülitada sealt sisse, seal ütleb jällegi, et tundmatu probleemi töttu ei saa kuvada Windows Firewalli settinguid. Tahakski siis teada, kuidas Windows firewall uuesti tööle saada!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 22:10:45 vasta tsitaadiga

M!nA, proovi nime muuta windows msn'is.. ehk aitab ?!
ja siis proovi live'ga edasi toimetada..

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.10.2006 23:50:02 vasta tsitaadiga

jalkpall, seal on nimi kõik korras ja selliseid "sümboleid" ei näita icon_rolleyes.gif
aga nii kui Live Messengeriga sisse login on kõik jälle....teate küll kus.... icon_razz1.gif

_________________
TEL.:56477545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 00:00:21 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
jalkpall, seal on nimi kõik korras ja selliseid "sümboleid" ei näita icon_rolleyes.gif
aga nii kui Live Messengeriga sisse login on kõik jälle....teate küll kus.... icon_razz1.gif

tõmba msn 7.5 ja vaata mis see teeb.. kui see näitab ka ilusti siis on ilmselt live msnis endas sul asi..
või parem lase üle see live kohe..
(ei välistaks seda ka, et kustutaksid kõik msni failid (live omad)..

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.10.2006 12:38:30 vasta tsitaadiga

proovitud, algul lasin kohe MSN 7.5 peale ja seal oli kõik korras....
sis lasin uuesti Live MSN'i peale.....ikka piix

arvatavasti jah msn'is ikka asi, paistab et ta ei kustuta kõiki faile ära
kui ma uninstalli valin icon_confused.gif

EDIT:
Tegin System Restore ja ikka sama jama icon_mad.gif

_________________
TEL.:56477545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 13:02:14 vasta tsitaadiga

MSNis kadusid emotikoonid ära. Kui keegi saadab mulle : ) siis mina ei näe seda pildina vaid näengi koolon ja sulg ja nii kõikide ikoonidega. Samas kui ise teistele saadan siis nemad näevad minu ikoone külle. Maha laskmine ja uuesti installeerimine ei aidanud. MSN 7.5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 08.10.2006 13:04:31 msn vasta tsitaadiga

Mul ka üks omanäoline lugu seoses msn-i kasutamisega...
Reedel sai ühega seal pisut juttu aetud nagu tavaliselt ikka õhtuti ja pull lugu on see...
Ta rääkis mulle ennemgi, et tal msn jamab seoses sisselogimisega, see selleks- tema staatus oli Appear Offline ehk teda ei olnud
sisselogitud ent kirjutised ja sõnumid tulid sellele vaatamata läbi... Mitmed teated tulid läbi icon_exclaim.gif
Sellinne lugu siis minu poolt

Ei tea kas see on normaalne, ent see oli päriselt ka nii thumbs_up.gif

_________________
@Dj
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 13:05:58 vasta tsitaadiga

to mtv23 , aeg ajalt on ka minul teinud selliseid asju kuid peale msni uuestilogimist on tavaliselt korda saand
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.10.2006 14:25:52 vasta tsitaadiga

summer, Tools --> Show Emoticons
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 15:00:27 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
summer, Tools --> Show Emoticons



tänud oligi selles viga, enne ei suutnud kuidagi leida siukets kohta, aga nüüd otsisin korralikumalt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 16:11:08 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
installisin uusima live messengeri. probleem selline, et täpitähti pole. kuidas ma saan nii, et täpitähed tagasi tuleks?
anybody? icon_rolleyes.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 09.10.2006 12:14:00 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
ffw kirjutas:
installisin uusima live messengeri. probleem selline, et täpitähti pole. kuidas ma saan nii, et täpitähed tagasi tuleks?
anybody? icon_rolleyes.gif

System traylt näiteks muuda ära keel, pane EN asemel ET. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 13:18:17 vasta tsitaadiga

she-wolf kirjutas:
ffw kirjutas:
ffw kirjutas:
installisin uusima live messengeri. probleem selline, et täpitähti pole. kuidas ma saan nii, et täpitähed tagasi tuleks?
anybody? icon_rolleyes.gif

System traylt näiteks muuda ära keel, pane EN asemel ET. icon_wink.gif
ei asi polnud selles. keel oli et. asi läks pärast seda korda kui ma oma heebrea keelse nime ära seal vahetasin. icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.10.2006 12:59:12 vasta tsitaadiga

Mul on probleem, et Windows Live Messenger ei logi sisse. Mitte mingisugust errorit ka ei anna - lihtsalt jääb logima. Olen proovinud restarte, messengeri uninstalli-reinstalli aga midagi ei aita. Kasutan uusimat versiooni, mida ametlikult kodukalt saab ja windows xp pro on hetkel. Oskab keegi aidata?
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 14.10.2006 15:14:25 vasta tsitaadiga

Getomees, proovi list cache ära kustutada. Vastava proge, millega seda teha, saab siit:
Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.10.2006 15:36:22 vasta tsitaadiga

Nüüd juhtus midagi imelikku. Jätsin messengeri sisse logima paariks tunniks kuni olin arvutist eemalt ja tagasi tulles oli ta "sisse loginud" aga näitas, et kõik kontaktid on kas offline või mobile staatusega. Samuti ei saanud ka "sign out" funktsiooni kasutada vaid pidin programmi sulgema.

Ja kahjuks see list cache deleter ka ei aidanud. icon_sad.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 18:09:36 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ehk on abiks:
http://www.softpedia.com/progDownload/Windows-Live-Messenger-formerly-MSN-Messenger--Beta-Download-29111.html

Mina tirisin siit selle siit alla ja probleeme pole selle variandiga küll olnud thumbs_up.gif

Minu jaoks on see alati töötanud. Proovi seda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.