Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Dell Latitude D620 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005




sõnum 22.09.2006 10:46:25 vasta tsitaadiga

ise olen ka seda asja näppinud mõnda aega ning ma küll ausalt öeldes mingist sim-lugejast kuulnud pole
aga id-kaarti ei saanud miskipärast tol ajal hv's autenditud, ei oskagi nüüd öelda kas läppari või foorumi viga
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2006 14:31:42 vasta tsitaadiga

kivi89, ma kahtlustan et mingi asi jäi sättimata vms icon_wink.gif
E: Mõtlen seda ID värki icon_wink.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯


viimati muutis riaak 22.09.2006 15:02:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nick
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.09.2006 14:53:03 vasta tsitaadiga

http://support.euro.dell.com/support/edocs/systems/latd620/en/SM/minicard.htm#wp1124998
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2006 15:41:22 vasta tsitaadiga

kivi89 kirjutas:

aga id-kaarti ei saanud miskipärast tol ajal hv's autenditud, ei oskagi nüüd öelda kas läppari või foorumi viga

pigem ikka läppari softiasetuste viga icon_wink.gif

Kui id-kaardi lugeja driverid on õigesti installeeritud ja https://www.id.ee/installer/ lehel käidud ning diagnostika tehtud, siis tuleb täpselt järgida siin toodud juhiseid: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=265664
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 22.09.2006 18:46:21 vasta tsitaadiga

hetkel kirjutan sama juttu d820 peal...ehk siis suurendatud d620
endale meeldib, et 2ghz Duo on väga vaikne, ainult testides hakkab prose vent kuuldavalt tööle, bluescreene pole samuti kohanud, kuid korpuse materjal on jamam, kui eelmistel Dellidel, kuid värvkate jällegi parem(ei kriimustu nii lihtsalt)
kõlarid on ka suht nirud, aga muidu igati thumbs_up.gif laptop

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mullavant
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2004




sõnum 24.09.2006 20:00:54 vasta tsitaadiga

kas selle mudeli positiivseim asi pole mitte serial pordi olemasolu?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 24.09.2006 20:37:23 vasta tsitaadiga

1 inimene 100-st ehk vajab seda, kui niigipalju...aga kindlasti sellele 1 inimesele on väga vajalik icon_biggrin.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003




sõnum 24.09.2006 21:27:46 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
aga kindlasti sellele 1 inimesele on väga vajalik icon_biggrin.gif

Teadjam inimene vestnud, et eelkõige automaatseadmetega töötajatel serial porti vaja ja miskised USB-to-serial üleminekud on kurjast icon_razz.gif Selline(sed) "legacy" port(id) paljudelgi äriklassi masinatel.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.09.2006 01:01:28 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Mu töö juures on uuteks läppariteks ka D620-d. .. kuna läppari pilt oli superkehv thumbs_down.gif


mis nende D620 monitoridega lahti on,
vaatasin D620 elionis, lcd pildikvaliteet oli nagu aastast 1998,
vaateväli kitsas, värvid tuhmid, kõrvalolev mitte-äriklassi läptopi pilt on laksust parem.

HV ühes teises teemas väideti, et D620 kasutatakse mitme tootja ekraane, sh samnsungi
ekraani, selle ekraaniga läptoppi küsisin müügimehelt ka, mille peale too endast välja läks
ja ütles, et sellist pole olemas, ja kui ma väitsin, et on jah olemas, siis ta ütles, et ei ole,
kuna kõik läptopid tulevad gnt laost .. (noh jah, olgu kuidas on selle ekraaniga, toodet
nad igastahes müüa ei taha)

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanx
HV veteran
jaanx

liitunud: 09.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2006 18:31:49 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
1 inimene 100-st ehk vajab seda, kui niigipalju...aga kindlasti sellele 1 inimesele on väga vajalik icon_biggrin.gif


Mina kuulun ka igatahes sinna, kellele on vajalik seriali olemas olu. Selle pärast selle läpaka poole vaatangi + veel muud olulisemad näitajad thumbs_up.gif

Kus leida selline D620, millel on samsungi lcd???
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 25.09.2006 19:11:39 vasta tsitaadiga

max.ee küsid ise unustasin seda teha aga joppas ja sain ikka samsungi oma.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joe111
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2002




sõnum 25.09.2006 21:28:36 vasta tsitaadiga

ostsin nädal tagasi endale sülearvuti. d620 oli tükk aega mu valikus esikohal. täpselt nii kaua kuni leidsin sellise teema ametlikus foorumis:
http://forum.us.dell.com/supportforums/board/message?board.id=latit_video&message.id=21944&view=by_date_ascending&page=1

ma ei taha ise midagi kritiseerida, sest ei tunne lcd'sid piisavalt. aga kui seda mudelit osta kavatsete, siis kindlasti tasub kõigepealt vaadata, kas ekraan on teie jaoks sobiv.

bright kirjutas:
samnsungi
ekraani, selle ekraaniga läptoppi küsisin müügimehelt ka, mille peale too endast välja läks
ja ütles, et sellist pole olemas, ja kui ma väitsin, et on jah olemas, siis ta ütles, et ei ole,
kuna kõik läptopid tulevad gnt laost .. (noh jah, olgu kuidas on selle ekraaniga, toodet
nad igastahes müüa ei taha)


heheee. mina üritasin ka neilt samsungi ekraani kätte saada. ilmselt enne sind. kõigepealt väideti, et seda ei saa kindlaks teha. ma siis kirja teel juhendasin, kuidas siiski saab. selle peale mulle enam ei vastatud. nädalake hiljem tuli kiri mis küsis, kas ma tahan seda masinat veel. selleks hetkeks olin juba thinkpadi ära ostnud.

müügimees ise oli suht tore ja tegi toreda hinna ka. aga samas ma mäletan väga hästi ka lauset "sellel mudelil on väga hea ekraan". saatsin neile informatiivse ligi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanx
HV veteran
jaanx

liitunud: 09.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2006 21:35:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kõigepealt väideti, et seda ei saa kindlaks teha. ma siis kirja teel juhendasin, kuidas siiski saab.


Mismoodi?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joe111
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2002




sõnum 25.09.2006 21:40:00 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Go to the device manager, go to the monitor tab, go to details tab; and it will say after the display/"XXXXX". The XXXXX is the maker of your screen. Examples include SEC (Samsung), AUO, LG, etc.

DISPLAY\DEFAULT_MONITOR\5&5F664BF&0&00000100&01&00
Under default monitor properties -> details

Ka everest peaks suutma näidata sulle, mis ekraaniga tegu on.

Kinnitamata andmetel näitab knoppix ka seda informatsiooni. Nii et valikuid peaks olema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 25.09.2006 22:22:01 vasta tsitaadiga

everest näitab ka
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vazz
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2006 09:45:56 vasta tsitaadiga

Ega see Samsungi ekraangi parem pole. Loodan et Dellil tuleb vasti jälle suur kampaania, kus ekraanid välja vahetatakse nagu nende vigaste akude puhul tehti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wheels
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 09.10.2006 09:12:29 vasta tsitaadiga

LCD-ga on sellel mudelil tõesti probleeme. Ostsin ta tööarvuti kõrvale (IBM T43) koduseks kasutamiseks, järgmisel päeval viisin poodi tagasi ja palusin IBM vastu vahetada. Pilt on hägune, valgustugevus jätab soovida, vaatamisnurk peab väga täpne olema ja ekraani servad tunduvad märksa tumedamatena kui keskel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
colin07
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2004




sõnum 26.10.2006 14:50:38 vasta tsitaadiga

Üks asi häirib mi nd selle sülearvuti juures. Need on hoiatussignaalid. Valjud piiksud, kui midagi tähtsat toimub. Näiteks siin just Kaspersky teatas, et vajab restarti, ja seda hoiatust saatis 2 väga valju piiksu. Või näiteks gentoo livecd-l kui kompileerid midagi (jälle mingite hoiatuste, teadete ajal), või siis klõpsutad livecd terminalis backspace'i tagasi üleliia.

Ehk keegi teab, kuidas seda piiksumist välja lülitada. Biosist ei leidnud ma nagu midagi kasulikku, "mute"-ist ka ei ole kasu. Häirib, see tõsiselt, sest piiksud on ikka suhteliselt valjud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2007 00:54:31 vasta tsitaadiga

Colin07: piiksumise vastu:
http://forums.pcper.com/showthread.php?t=422701
Ise sain probleemist jagu kui need 2 registri kirjet vastavalt õpetusele ära muutsin ehk siis "no" väärtuse määrasin.

QUICKSET probleem D620'ga.

Kasutusel Dell Quickset programm, mis igasugu lahedat läpaka haldust võimaldab. Üks võimalus sealt on "Location profiler", ehk võimalus võrgu järgi ära tunda kus läpakas asub ja automaatselt külge võtta sobiv printer, homepage, gateway jne.

Mitu nädalat töötas kõik ilusti ja siis järsku, kui olin üht uut profiili koostamas. Kadusid järsku ära kõik 3 varem eksisteerinud profiili ning uuesti neid luua ei saa. Täpsemalt siis saab küll, loon ja salvestan, kuid kui see profiili loomise keskkond kinni panna ja uuesti avada, on loodud profiilid kadunud. Ka on system tray peal QS ikoonil klõpsides kadunud valik kust sai käsitsi profiili valida.

Proovisin QS programmi uninstallida ja uuesti installida, vahepeal restardid ja variandid, kuid ei midagi. Profiile jäädavalt salvestada ei õnnestu.

Google otsing tulemusi ei andnud.

Ehk oskab keegi midagi tarka soovitada? Vahepeal on programmidest juurde installitud miski Dell Support jubin, mille olen vahepeal uninstallinud (kuna seda jama süüdlaseks pidasin) ja tegin ülemineku Office 2003 -> Ofiice 2007.


EDIT:

Ise küsin, ise vastan. Quickset jamab sest ta on tihedalt seotud Inteli PROSet'iga. Minu jaoks lahenes probleem, kui uninstallisin nii Quickset'i kui ka Inteli wifi kraami. Tegin restardi ja installisin uuesti wifi delli lehelt ning seejärel quickseti. Profiilid ei tahtnud ka siis kohe alguses salvestuda, kuid hakkasid peale seda paika jääma kui salvestasin ühe profiili ilma võrku määratlemata. Peale seda sai ka määratud võrguprofiiliga location profile'e salvestada ning need ei kadunud ära.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 07.05.2007 13:44:54 vasta tsitaadiga

No krt niipalju siis Delli kvaliteedist. Vist läks laptopi speaker läbi hetkel. Heli tuleb vaikselt ja plärisedes kui isegi põhjas on. Läbi kõrvaklapi augu tuleb korralikult. Njah peab vist garantiisse viima homme.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2007 21:22:50 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
No krt niipalju siis Delli kvaliteedist. Vist läks laptopi speaker läbi hetkel. Heli tuleb vaikselt ja plärisedes kui isegi põhjas on. Läbi kõrvaklapi augu tuleb korralikult. Njah peab vist garantiisse viima homme.


Njah, see kõlar tundub olevat kõige viletsam osa sest läpakast. Miski ei häiri niipalju kui see. Mul pole see peale 5kuulist kasutamist siiski veel otsi andnud.

Oma QuickSet jamale sain ka lahenduse - uus versioon on stabiilne. Ainult DD-WRT'ga Linksysi purgi levialas ei suuda ta miskipärast korrektselt tuvastada võrku ja profiili vahetada. Mujal vahetab nii wifi võrgu kui juhtme otsas täpselt nii nagu seatud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2007 15:51:00 vasta tsitaadiga

vazz kirjutas:
Ega see Samsungi ekraangi parem pole.

Vale. Miks kommenteerida, kui asjast midagi ei tea, miks esitada valefakte?

See on fakt, et D620 puhul ON samsungi LCD õnnestunud, vastupidiselt LG ja teise tootja nime meelde ei tule.. mudelitele.


Kõlari kohta jutt.. mm.. Olen ise voicechati ja filmide vaatamise, mp3 kuulamise, mängimise jaoks seda kõlarit kasutanud - täitsa ok, isegi PHOTOSHOPI VEDAS KÕLAR VÄLJA.

Kuid.. lähtudes massides ja ülevaadetest (mille puhul kahtlen, kas enamus üldse masinaid katsunud on), toon välja 2 enimlevinud viga, millest juba juttu.
Halb ekraan (võtke samsungi ekraan, ei ole enam halb).
Kõlar (ei viitsi viimast isegi kommenteerida :)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 11.05.2007 17:02:22 vasta tsitaadiga

Väike ebamugavus, mis häiris: Kui teha clean install siis pole driverite plaadil automated installi, tüütu ükshaaval neid drivereid peale lasta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2007 17:03:11 vasta tsitaadiga

Varsti siis aeg D620'l pensionile minna: http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/latit_d630?c=uk&cs=RC1050265&l=en&s=pad
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 11.05.2007 17:38:38 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Varsti siis aeg D620'l pensionile minna: http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/latit_d630?c=uk&cs=RC1050265&l=en&s=pad


Paistab, et hakatakse ka flash mälul põhinevat ketast pakkuma icon_eek.gif Väga tore, et tootjad seda tehnoloogiat usinasti juurutama hakkavad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Dell Latitude D620 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.