|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zpeedy
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.07.2005
|
28.06.2006 15:30:29
|
|
|
| Sahib kirjutas: |
| Eh, kas W2k - le on ainult Catalyst 6.2 viimane ? Või lasen XP - le mõeldud 6.6 uhkelt peale ...? |
6.6 sobib ka Windows 2000-le
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
29.06.2006 08:51:54
|
|
|
| Keegi 6.6 proovinud on?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
24.07.2006 19:05:29
|
|
|
link :: Catalyst 6.7
uued väljas jälle - ATi kodukal hetkel veel ei ole aga kohe-kohe tulevad
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
24.07.2006 19:11:42
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| uued väljas jälle - ATi kodukal hetkel veel ei ole aga kohe-kohe tulevad |
on hea driver?punne ka juurde saab 3Dmark-is?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
24.07.2006 19:13:58
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| on hea driver?punne ka juurde saab 3Dmark-is? |
pole eriti millegagi proovida
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
29.07.2006 01:13:40
|
|
|
Nüüd siis ati kodukal ka 6.7 väljas.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaap
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2005
|
29.07.2006 18:38:49
|
|
|
6.7-mega sain oma 1900xt 61 3dmark05 punni rohkem, kui 6.6-ega.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
30.07.2006 14:13:08
|
|
|
link :: link
Kes ATI tooli kasutavad, siis powertech' foorumist programmi enda tegijatelt lugesin nii palju välja, et viimane stabiilne ja töötav ATI draiver on Cat 6.3. Cat 6.4 ja edasi draiverites kasutab ATI mingit uut lähenemist sageduse muutmisel .. vist olla seotud kuidagi video dekodeerimisega. Originaaljuttu kah:
| Wizard17 kirjutas: |
ATI is clearly going a path where the clocking-"problem" will remain. They probably need the clocks set at a minimum for correct video-playback (I have noticed video-decoding problems forcing clocks under that minimum of 400/600 while playing video). It's probably because of the way they re-designed the whole video-decoding stuff, to enable the new video-converter and hardware-support for these. The actual clock-change gets done by the driver, so thre's no way around it. It's also unlikely that will ever change anymore in the future. And that would mean ATITool is unusable on CCC from 6.4 and up. Unless W1zzard finds a workaround for it, ATITool will remain unusable this way. They only solution I can see would be a driver-hack, and that won't be so easy... It would also alter your original driver-install, so preferably it should be a "runtime" driver-hack which would occur at every launch of ATITool. Would also make things alot easier switching drivers. There's gonna be alot of hacked drivers if this turns out to be impossible, I bet...  |
Ühesõnaga kodurahu huvides olin sunnitud cat 6.2 juurde tagasi pöörduma (kuigi saab ka kasutada Cat 6.4 ja üles, kuid siis peab "vaeva nägema").
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
31.07.2006 09:58:19
|
|
|
| Mul on Catalyst 6.4 ja viskab samasugust errorit.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
19.08.2006 10:21:48
|
|
|
võib, proovi neid maha võtta+drivercleaner ja pärast uuesti vanema+vanema või uuema+uuema installida,
mis siis juhtub?
| Marduuhin kirjutas: |
Catalyst Control Center 6.7 viskab errori.
Kas vanem driveri versioon+uuem CCC võib seda põhjustada?  |
ATI Catalyst 6.8 nüüd kah väljas:
https://support.ati.com/ics/support/KBAnswer.asp?questionID=640
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
19.08.2006 13:24:33
|
|
|
No on raibe, just eile lasin 6.7 Omegad peale, ja siis muidugi järgmine päev tuleb 6.8 välja
Muide, teema pealkiri oma 6.6'ga on suht maha jään juba ajast.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
19.08.2006 17:44:19
|
|
|
| tsitaat: |
Performance Improvement
As with most Catalyst® releases, performance has increased in various situations.
Improved shader compiler and transform engine optimizations have led to many significant performance gains in OpenGL applications across the entire Radeon® X1000 series of products. These include:
* Doom 3 performance improves as much as 6.5%
* Quake 4 (v1.2 or higher) performance improves as much as 18%
* Chronicles of Riddick performance improves as much as 20%. Average improvements of 5-10% are commonly seen
* Prey performance improves as much as 16%
Optimizations made to ATI's graphics memory manager have led to significant gains in DirectX applications that make heavy use of graphics memory on 256MB ATI graphics cards:
* 3DMark06 performance improves as much as 22% on single ATI Radeon® X1000 series cards with 256MB of graphics memory at 1280x1024 and higher when anti-aliasing is enabled. The largest gains are found on the ATI Radeon® X1800 series and ATI Radeon® X1900 series of products
* Call of Duty 2 performance improves as much as 30% on single ATI Radeon® X550 cards or higher with 256MB of video memory at 1280x1024 and higher when anti-aliasing enabled. The largest gains are found on the ATI Radeon® X1800 series and ATI Radeon® X1900 series of products |
ühesõnaga OpenGL peaks tublisti kiirem olema
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
21.08.2006 15:06:17
|
|
|
Uue 6.8-ga jah OpenGL sutsu kobedam Serious Sam2 kah enam ei pangestu, aga D3D on Aquamargis ca 1fps väiksem ja 3DMar03=40p. vähem! Aga ei saa/oska enam TotalOverdose-t käima
Kaart AGP-X850XT
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.08.2006 12:40:23
|
|
|
no kuradi kurat, need 6.8 katalüstid on ju täielik pullikaka. mängud kräshivad ja jooksevad kokku, pärast 6.7 tagasipanekut pole mingeid probleeme.
gg, ati
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.08.2006 11:58:25
|
|
|
ehk siis, Atil on alati kõik kõige paremas korras ja viga on alati tooli ja kuvari vahel? sa ise kah oma populistliku pullikakat usud?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
24.08.2006 12:02:28
|
|
|
| Scart, pullikakat? kuidas on mõnel alati probleemid ja teistel töötab alati probleemideta?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.08.2006 12:21:51
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Scart, pullikakat? kuidas on mõnel alati probleemid ja teistel töötab alati probleemideta? |
hmm, alati? ma küll ei näe, et kellelgi alati probleemid oleks.
tuues näiteid 6.8 "vägevusest": Flatout 2 krashib tiitellehel, kuvar kustub ja aitab restart, pooltel mängudel ei tööta FSAA jne. Omega 6.7 ja Katalyst 6.7 proovitud, kõik on korras.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
24.08.2006 12:46:25
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| Scart, pullikakat? kuidas on mõnel alati probleemid ja teistel töötab alati probleemideta? |
hmm, alati? ma küll ei näe, et kellelgi alati probleemid oleks.
tuues näiteid 6.8 "vägevusest": Flatout 2 krashib tiitellehel, kuvar kustub ja aitab restart, pooltel mängudel ei tööta FSAA jne. Omega 6.7 ja Katalyst 6.7 proovitud, kõik on korras. |
tegin paar kiiremat ringi, töötab küll, ilmselt mingite teatud kooslustega need kalad
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.09.2006 17:45:00
|
|
|
roflcopter.. head tabelid seal.. kui punkti vahe on cap 15p siis on HIIGLASLIKult kõrgem post teisel
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
03.09.2006 17:55:07
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
roflcopter.. head tabelid seal.. kui punkti vahe on cap 15p siis on HIIGLASLIKult kõrgem post teisel  |
mis siis? loogiline, et eriti suurt vahet samade draiveritega olla ei saa..
kuigi jah - mõnes mõngus 10 freimine vahe kuigi draiverid ühele põhjale tehtud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
03.09.2006 21:45:53
|
|
|
Kogemata installisin ati draiverid ilma et oleks frameworki enne masinasse pannud ning hakkas CLI.exe jura välja ajama. Hiljem küll lasin framwork'i peale ent cli.exe miskine aknake hakkas end vilgutama, kuigi ccc võttis lahti ja asju sai seal muuta ... nüüd lasen ilma mingisuguse kontrollpaneelita. Installisin ka net framework 2.0 maha.
Kuidas asja kord saada? Peab vist arvuti puhtaks rookima ja uuesti proovima?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
04.09.2006 10:22:19
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
roflcopter.. head tabelid seal.. kui punkti vahe on cap 15p siis on HIIGLASLIKult kõrgem post teisel  |
mis siis? loogiline, et eriti suurt vahet samade draiveritega olla ei saa.. |
seda küll.. parim näide vast http://www.3dacc.net/page.php?id=3255&pg=6 - postid on kui öö ja päev.
tabeli "põhja" ja "tipu" vahe on miski ~1%.
PS. meenub ühe siinse foorumi kasutaja joonistatud tögav pilt siukste tabelite kohta. ei suutnud originaali leida aga väljanägemine oli midagi sellist
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.09.2006 13:23:58
|
|
|
Vähe närvi ajavad küll selliseid saidid mis geomeetriliselt täiega puusse pandud graafikuid postitavad
Rääkige kas CCC-l on refresh rate override ka olemas ja kas see rahval ka reaalselt üldse töötab? CRT monitoride omanike vastust tahaks. Jõle segane värk aga ma ei saand nädalavahetusel Ati kaardiga KORDAGI 100hz näitama monitori... ja monitoril on õiged driverid ja nvidia kaarti kasutades pole mingeid probleeme otse windowsi default kohast neid muuta.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
04.09.2006 14:07:21
|
|
|
| ok näidake mismoodi teie samade numbritega "normaalse" graafiku teeksite!
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
04.09.2006 14:18:01
|
|
|
nad teeks kõik tulbad ühesugused ja siis oleks kõik bro ja fain
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
04.09.2006 14:22:40
|
|
|
| aise kirjutas: |
| ok näidake mismoodi teie samade numbritega "normaalse" graafiku teeksite! |
ega seal suurt kunsti olegi. pilt ja numbrid peaksid olema enamvähem samas suhtes. see ei ole normaalne kui numbrite vahe on ~1% kuid pildil on üks "post" teisest ~20x kõrgem (see siis konkreetselt selle 3dmark06 pildi kohta).
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
04.09.2006 15:08:02
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
| aise kirjutas: |
| ok näidake mismoodi teie samade numbritega "normaalse" graafiku teeksite! |
ega seal suurt kunsti olegi. pilt ja numbrid peaksid olema enamvähem samas suhtes. see ei ole normaalne kui numbrite vahe on ~1% kuid pildil on üks "post" teisest ~20x kõrgem (see siis konkreetselt selle 3dmark06 pildi kohta). |
kas sa hakkaksid siis komakohtadega neid fps´e näitama, et saaks võimalikult lähedale need postid? tõesti geniaalne
tee mulle palun üks samade numbritega "normaalne" graafik
edit: selline on normaalne graafik Teie arust nende numbritega
www.zone.ee/aise/tabel.JPG
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
04.09.2006 15:41:01
|
|
|
| aise kirjutas: |
| pealuu kirjutas: |
| aise kirjutas: |
| ok näidake mismoodi teie samade numbritega "normaalse" graafiku teeksite! |
ega seal suurt kunsti olegi. pilt ja numbrid peaksid olema enamvähem samas suhtes. see ei ole normaalne kui numbrite vahe on ~1% kuid pildil on üks "post" teisest ~20x kõrgem (see siis konkreetselt selle 3dmark06 pildi kohta). |
kas sa hakkaksid siis komakohtadega neid fps´e näitama, et saaks võimalikult lähedale need postid? tõesti geniaalne
tee mulle palun üks samade numbritega "normaalne" graafik
edit: selline on normaalne graafik Teie arust nende numbritega
www.zone.ee/aise/tabel.JPG |
igal juhul normaalsem kui need moonutatud asajd seal.
vahepeal jõudsin enda variandi ka tehtud. nüüd venitatagu seda ükskõik mis suunas nii nagu soovitakse.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
04.09.2006 15:46:13
|
|
|
ja selline graafik tõesti ütleb ülipalju ja on ülitäpne
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
04.09.2006 15:51:34
|
|
|
| aise kirjutas: |
ja selline graafik tõesti ütleb ülipalju ja on ülitäpne  |
kas sarnane jama, mille ühe näite ma eelpool nikerdasin, väljendab adekvaatselt asja?
see ülitäpsus polegi niiväga oluline... oluline, et pilt ja number väljendaksid enamvähem ühte asja. võtame kasvõi need "protsendipirukad". kui on algandmed et see jaguneb kaheks, 49% ja 51%, siis on täiesti ok kui pilt on selline... enamvähem poolitatud ring. kui aga pilt on näiteks selline, et 49% osa on näiteks 1/4 või 1/5 ringi sektor ja ülejäänu on 51%, siis on see pilt lihtsalt jama (vaatamata sellele, et 49% ja 51% numbrid on pildile peale kirjutatud).
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
04.09.2006 16:34:24
|
|
|
No kurat, kas te tõesti vaatate ainult posti kõrgust ja ei jälgigi numbreid, mis on äärde kirjutatud? Skaala pole mitte 0-max vaid madalaimast parima skoorini. Kui sind huvitab ikkagi freimide arv või need paar lisapunkti, siis on selline tabel väga hea.. Äkki prooviksite sellise tabeli teha, kus skaala on 1-1000000 ja sinna 3dmark06 punkte peale visata or smhtg. Siis saate ehk mõttest aru.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
04.09.2006 17:33:35
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| No kurat, kas te tõesti vaatate ainult posti kõrgust ja ei jälgigi numbreid, mis on äärde kirjutatud? |
mina jälgin peamiselt numbreid ja numbrite pealt selle 3dmark06 puhul teen mina järelduse "pole erilist vahet" kuigi illustreeriv pilt üritab jätta muljet, et üks tulemus on eriti saast ja üks on eriti kõva (ning 2 on seal vahepeal).
sealt samast hl2 pildike fps tulemustega oli üsna ok. suurusjärk oli ikkagi seal ~60-70 kandis ning vahed selliste numbrite juures ka piisavalt suured, et need postide kõrgused ei tunduks kentsakad.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
04.09.2006 17:35:20
|
|
|
pealuu, see vahe peabki seal suur olema.. Kui palju sa ikka ühte driverit tweakides, muutes paremaks saad.. Sellega peab arvestama..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
04.09.2006 17:50:03
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Vähe närvi ajavad küll selliseid saidid mis geomeetriliselt täiega puusse pandud graafikuid postitavad
Rääkige kas CCC-l on refresh rate override ka olemas ja kas see rahval ka reaalselt üldse töötab? CRT monitoride omanike vastust tahaks. Jõle segane värk aga ma ei saand nädalavahetusel Ati kaardiga KORDAGI 100hz näitama monitori... ja monitoril on õiged driverid ja nvidia kaarti kasutades pole mingeid probleeme otse windowsi default kohast neid muuta. |
http://www.hot.ee/rets13/refreshrate.JPG
minuarust toimib refresh rate override kenasti CRT molliga ja 1800XT-ga.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
05.09.2006 13:07:24
|
|
|
| Tänud, proovin CCC-ga ära kui aega saan, muidu on nii, et pole seda kunagi installinud.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
21.09.2006 01:32:27
|
|
|
BETA version
EDIT: sai juba ka ära testitud...
Installimisel visaks errori et ei sobi kokku panin et jätka
testisin 3DMARK03 ga
Tulemused: 6.8 ja 12430 p______6.9 ja 12401p
GT1 langes fsp pea 2fspd, muud langesid ~1 fsp
muid teste hetkel lasta ei viitsi kell on 1.27 öösel
magama
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
21.09.2006 23:49:12
|
|
|
* Installisin Catalyst 6.9 oma Club3D x800rx-le Catalyst 6.5-e asemel (see oli cd-l kaardiga kaasas kui ostsin)
ja 3DMark05 scoor tõusis 161p
* endal töötab ilusti CRT refresh override`ga. Monitor töötab 24/7 1024x768 @ 100Hz-l winoosas ja ka mängudes.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
22.09.2006 13:25:36
|
|
|
Jep, sain tänu rene_p soovitustele asja ka CCC-ga tööle, tänud
Kuigi XP-l on mu monitori driverid kaasas, arvab Ati driver, et monitori max refresh oli 85hz... sai see linnuke maha võetud Ati CCC-s ja 100hz pandud ja nüüd kõik korras 8)
Mulle ATI meeldib, HQ angle independant Anisotropic Filtering rokib ja nVidial pole ühegi kaardiga midagi sellist vastu panna
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
22.09.2006 13:28:04
|
|
|
egas jah, AF on tore asi ja selle võib igalpool peale keerata, jõudluses ei kaota küll suht midagi aga pilt kohe parem
ja seda isegi vanemate kaartidega
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapuuts
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2004
|
23.09.2006 09:56:14
|
|
|
hetkel mul seesamune AF "let the application decide"linnukesega märgitud
mis siis pilt parem kui linnukese ära võtan ja manuaalselt 16 peale panen?või kui läheb siis kas kaotan kiiruses vms? ma suht nuub ses vallas:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
23.09.2006 10:48:28
|
|
|
| siis on ilusam jah.. ja kiiruses kaotad reeglina minimaalselt
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
23.09.2006 17:54:55
|
|
|
Mina olen harjunud, et application decide on peal, kuna panen mängust seest sobivaimad settingud. Ainult üksikute mängudega vaja manuaalselt panna (C&C Generals näiteks).
High Quality töötab ka siis kui see on application valiku peal
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
24.09.2006 18:32:43
|
|
|
| Kas see Catalyst 6.9 klokitud biossiga ati kaarte ka tunnistab?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
24.09.2006 18:49:56
|
|
|
| q321 kirjutas: |
| Kas see Catalyst 6.9 klokitud biossiga ati kaarte ka tunnistab? |
miks ta ei peaks kui muud draiverid tunnistavad?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
24.09.2006 19:01:55
|
|
|
| mul on üks vana catalyst versioon, ainuke, mis toetab, ülejäänud ei ole siiamaani toetanud, pildi keerab peesse.. siis on jälle vaja teist videkaarti panna, et vanad driverid peale panna
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|