|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
28.08.2006 13:13:46
|
|
|
| Popp kirjutas: |
| siidripudel korpuse peal pikali läks... |
Ma ei oska ette kujutadagi kui kleepuv su kast nüüd on...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
28.08.2006 13:47:53
|
|
|
Kuidagi sattus ravimikapsel arvuti sisemusse
Puhastada oli tükk tööd, kuna korpuse või CPU vent oli kapsli tükkideks löönud ja terve korpuse sisu mingit kahtlast valget puru täis
Paar päeva tagasi sai veel üks videokaart viltu arvutisse topitud Kõik jäi korda.
Ja näppe ka veidi veristatud vastu korpuse äärt
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
28.08.2006 13:58:05
|
|
|
Õnnetusi otseselt ei ole veel siiani olnud, ent ühel heal päeval lakkas kõvaketas normaalselt töötamast...
Eluiga seega 3a ning 3 kuud !!!
See ongi üks suur õnnetus, sest seal peal olid minu jaoks vähemalt väärtuslikud asjad, õnneks sai kõigeolulisem enneaegselt kätte...
Nüüd ei ole muud kui ka siia, et alati on turvalisem kirjutada olulised failid alatid CD/DVD-le arvan ma, üldjuhul olen ka nii toiminud !!!
Niiet mida muud kui teat ajal saab selgeks, et tühja sellest CA. 1000 Eek-ist (ehk HDD hinnast), aegajalt tekib arusaam kus teat failid on ikka
märksa olulisemad, seda enam mil neid aastaid varutud kollekstsioon moodustatud j.n.e ehk et kantud hoolt oma faili majanduse suhtes.
Kusjuures huvitav on siinkohal see, et omalajal arvuti õps pidas pika jutu maha selle kohta kuidas tuleks andmeid kaitsta- hea, et see osaliselt vähemalt toimis ka minu suhtes... Niiet suurim õnnetus on mil kaotad vajaliku kraami
See on olulisema poole pealt kõik, seda teemat tuleb aeg-ajalt ikka jälle tähtsustada- siin on point
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
28.08.2006 13:59:50
|
|
|
MTV,
nii ta tõesti on...
Endal läks ammu üks Quantum vint õhtale, kus peal oli ~500mb linuxist tõmmatud.
PS: Dial-Upiga
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
28.08.2006 15:58:18
|
|
|
Läksin Nero peale närvi ja peksin hiirt nii kaua, kuni see ära suri (loe: pilbasteks läks).
Olin poole tunni pärast uue hiirega koju jõudnud.
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
28.08.2006 16:22:54
|
|
|
milles se hiir süüdi oli?
tüüpiline et millegi tarkvaralise asja peale närvi minnakse saab kannatada raud
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
28.08.2006 16:26:52
|
|
|
jah, mul näiteks vanas koolis, kui olid veel P1 masinad, siis kui midagi pani pange hakati miskipärast monitori taguma
ise üritan tavaliselt maha rahuneda ei taha tekitada mitte kellelegi/millelegi vigastusi
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KogerQ
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2006
|
28.08.2006 16:36:30
|
|
|
| ma ei tea kas seda küll naljakaks lugeda, kui minul kukkus paar aastat tagasi mu P4 teiselt korruselt alla, nimelt polnud mul netti ja käisin sellega sõbra juures et updatesid teha, koju tulles panin selle arvuti sinna kus ta koht ennem oli kuid üks pool j2i vaiba peale teine maha ning ju ta siis kõikuma jäi ning kukkus seal kohe alla alguses vastu treppe ning sealt natuke edasi (mul polnud kodus veel neid piirdeid tehtud trepi äärde), paranduses vahetati emaplaat, prose ja kindlasti ka korpus mis oli ülilömmis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
28.08.2006 17:33:20
|
|
|
| KogerQ kirjutas: |
| ma ei tea kas seda küll naljakaks lugeda, kui minul kukkus paar aastat tagasi mu P4 teiselt korruselt alla, nimelt polnud mul netti ja käisin sellega sõbra juures et updatesid teha, koju tulles panin selle arvuti sinna kus ta koht enne oli kuid üks pool j2i vaiba peale teine maha ning ju ta siis kõikuma jäi ning kukkus seal kohe alla alguses vastu treppe ning sealt natuke edasi (mul polnud kodus veel neid piirdeid tehtud trepi äärde), paranduses vahetati emaplaat, prose ja kindlasti ka korpus mis oli ülilömmis. |
ROFL!!!
Muidu ma läksin ükskord suhtkoht närvi ja panin jalaga arvutile korpuse peale. Tükk aega jändasin, et toidet ja CD-seadet välja saada.
Oli mingi P2 või selline sitt.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
28.08.2006 21:34:06
|
|
|
mul kolm juhtumit olnud arvutitega.
1.Mingi eelmine aasta, kui olin lannil siis kõrbes mul emaplaat koos toiteplokkiga ära. See oli suht naljakas, sest peale seda kui kärsaka yles lõi hakkasid päris paljud oma arvutit nuusutama. Sõber mul lülitas isegi oma arvuti kinni ja hakkas juppe vaatama, et kas tal juhtus midagi.
2. See kui hakkasin töötavale arvutile 90 venti kylge panema. Juhtus siis see, et kruvikeeraja läks venti ning seejärel vent lendas pilbasteks.
3. Miks ei tohi colorit korpuseid tikksaega lõigata. Sest kui ma hakkasin vendiaugu eest rauda ära lõikama, paindus korpus kõveraks
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
28.08.2006 21:54:31
|
|
|
korpuse haamriga tasandad ära
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
28.08.2006 22:00:23
|
|
|
| ei ole enam minu käes
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
28.08.2006 22:09:57
|
|
|
Ainus õnnetus on juhtunud minu raevust
Nett oli vääga koomas siis üritasin zone alarmi updateda kuni see jooksis kokku. siis pani explorer pange ning ise läksin nii närvi et lõin rusika arvuti esipaneelist sisse käe lõin peaaegu emaplaadini välja :d ning kõik kohad olid pilpaid täis (kunagi täitsin floppy vahed epoga ära)
Muideks kui matsu panin, jooksis arvuti korralikult edasi zone alarm ja explorer taastusid
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
28.08.2006 22:14:22
|
|
|
venemaal lahendatakse asju koguaeg nii
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
28.08.2006 22:46:30
|
|
|
| ning funkab... eriti vene asjadega
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikeboy
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2004
|
28.08.2006 22:48:37
|
|
|
Vahet pole kas Vene või lääne tehnika - kõik töötab ühte moodi
|
|
| Kommentaarid: 179 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
28.08.2006 22:57:49
|
|
|
| ikeboy kirjutas: |
Vahet pole kas Vene või lääne tehnika - kõik töötab ühte moodi  |
Vaat tegelt on vahe.. vene tehnika sihuke lihtne ja robustne mida ka ise parandada saab..aga vaat see välismaa tehnika..seda ei saa enam parandada kah peab kohe uue ostma..
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
28.08.2006 23:05:31
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
tonu89, selle loogika järgi võib pc'd kutsuda vene tehnikaks ja mac'i välismaiseks?  |
Mina ja minu loogika ..miks se kõiki naerma ajab alati
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
29.08.2006 00:22:56
|
|
|
| tonu89 kirjutas: |
| ikeboy kirjutas: |
Vahet pole kas Vene või lääne tehnika - kõik töötab ühte moodi  |
Vaat tegelt on vahe.. vene tehnika sihuke lihtne ja robustne mida ka ise parandada saab..aga vaat see välismaa tehnika..seda ei saa enam parandada kah peab kohe uue ostma..  |
Nagu kuskil filmis öeldi: Vene või lääne tehnika, vahet pole kokku pannakse ikka aasias.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
29.08.2006 11:24:13
|
|
|
| Tegelt vist vene tehnikal oli omaduseks sitad kontaktid.Ja laks oli eriti efektiivne lamptelekate puhul.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.08.2006 11:45:31
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
3) Yai ma tõmbasin korpuse vastu 3. korda näpu katki.  |
Pidevalt kui kasti kallale lähen tõmban käed lõhki.. |
Pole hullu, lükkasin paar nädalat tagasi korpuse teist külge, vasak tagant vaadates ära ning hakkasin esipaneeli eemaldama... hakkasin kruvikeerajaga välja otsikuid suruma ja libisesin mööda sellest junnist ja pidurdasin mingi terava pleki otsa vastu.. see tiris luuni välja pisikese haava :S arm ikka alles
| Creat_1 kirjutas: |
1. See kui hakkasin töötavale arvutile 90 venti kylge panema. Juhtus siis see, et kruvikeeraja läks venti ning seejärel vent lendas pilbasteks.
2. Miks ei tohi colorit korpuseid tikksaega lõigata. Sest kui ma hakkasin vendiaugu eest rauda ära lõikama, paindus korpus kõveraks  |
1. Sama asi juhtus mul Ainult kruvikas ei lennanud Volcano 7 venti vaid nimetis sõrm vendil lendas kaks laba ribadeks ja ega näpp oli ka ikka mõnusalt verine ja sügava haavaga :S õõh.
2. Tuletad meie firma korpuseid meelde mis need olidki.. mingi Noname hiina saast... võtad kaane ära korpuselt ja hoiad ühest otsast kinni kahe käega siis teinepool juba läheb kõveraks raskusest Kui hakkad veel seda nagu loksutama niiviisi siis ei jää kaanest midagi alles
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
29.08.2006 12:17:55
|
|
|
| RPG16 kirjutas: |
milles se hiir süüdi oli?
tüüpiline et millegi tarkvaralise asja peale närvi minnakse saab kannatada raud  |
Mul oli jube kiire ja olin väsinud... kuid närvitsemiseks aega mul jätkus
Tegelikult kui järele mõtlema hakata, oli mul hiirest kahju, sest praegune hiir on 4 korda odavam ja suht juust (vähemalt alguses, nüüd juba enam-vähem ära harjunud).
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
29.08.2006 14:22:56
|
|
|
| Aga muretsege endale mingi vana hiir või klaver, et siis toda peksta. Siis ei pea kalleid asju lõhkuma.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
29.08.2006 14:37:10
|
|
|
Mul 49.- defender klaver. Närvihaiged vahetame ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
29.08.2006 14:42:04
|
|
|
oli just see voolukatkestus.. 1 ordi masin andis BSOD.. vaatame, kas saame ketta k2ima veel v6i tuleb ordis lasta see v2lja vahetada..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
29.08.2006 22:47:02
|
|
|
| MMX-Power kirjutas: |
ise üritan tavaliselt maha rahuneda ei taha tekitada mitte kellelegi/millelegi vigastusi  |
Heheh, kujuta ise ette, mida Tähis (teistele infoks: rühmajuhataja ja erialaainete õpetaja) sinuga teeks, kui sa valikaines mõnele tutikale HP komplektile (AMD A64 3200+, 1G RAM) jalaga paneksid näiteks   ...
enda arvutit saab ikka aeg-ajalt õrnalt jalaga turgutatud, eriti kui helikaart ei taha tööle hakata, peale paari matsu toimib tavaliselt nagu kellavärk : 
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
29.08.2006 22:57:31
|
|
|
Ja siis mõtlete, et miks osad jupid enneaegselt otsad annavad.. küll kirutakse arvutifirmat ja teab keda veel..
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
30.08.2006 21:46:05
|
|
|
| mks kirjutas: |
| MMX-Power kirjutas: |
ise üritan tavaliselt maha rahuneda ei taha tekitada mitte kellelegi/millelegi vigastusi  |
Heheh, kujuta ise ette, mida Tähis (teistele infoks: rühmajuhataja ja erialaainete õpetaja) sinuga teeks, kui sa valikaines mõnele tutikale HP komplektile (AMD A64 3200+, 1G RAM) jalaga paneksid näiteks   ...
enda arvutit saab ikka aeg-ajalt õrnalt jalaga turgutatud, eriti kui helikaart ei taha tööle hakata, peale paari matsu toimib tavaliselt nagu kellavärk :   |
suht metsas oleks ju      eks ma siis MS valikkursustele enam ei pääseks. muidu seal 2GB RAMi masinas või sa juba võtsid kuskilt ää?
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0d0
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2006
|
31.08.2006 11:59:45
|
|
|
| kui ma väike tatt olin suutsin p 100 emmele agp kaardi pci slotti meisterdada , loomulikult teistpidi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
31.08.2006 12:59:24
|
|
|
| m0d0, mis siis juhtus?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
31.08.2006 13:01:23
|
|
|
| ärvatavasti läks video piixu ning mobo pci pesa
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
31.08.2006 13:03:22
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
| ärvatavasti läks video piixu ning mobo pci pesa |
ma tegin samamoodi, kui midagi veel ei teadnud arvutitest
pilti ette ei võtnud aga midagi läbi ka ei põlenud
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0d0
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2006
|
31.08.2006 13:15:49
|
|
|
| flameas kirjutas: |
| m0d0, mis siis juhtus? |
juhtus siis selline asi et põles maha emaplaat , prose ja toiteplokk , siis läks mul see lõbu maksma pea 3500.- krooni
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
31.08.2006 13:17:30
|
|
|
| m0d0 kirjutas: |
| siis läks mul see lõbu maksma pea 3500.- krooni |
sul?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
31.08.2006 13:31:04
|
|
|
| MMX-Power kirjutas: |
muidu seal 2GB RAMi masinas või sa juba võtsid kuskilt ää?  |
mhh, hetkel pole veel jõudnud    ... tähis ilmselt tõmbaks mind kellapidi lakke ka selle peale ...
tegu siis naljaga
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
31.08.2006 13:34:18
|
|
|
hetkel vajus 2x fulltoweri küljekaant (pole case küljes) IceQ II X850XT peale
hakkasin ära võtma ja märkasin tagasi monitori poole vaadates, et pilt on ruuduline
restardil oli pilt ruuduline ...
võtsin kaardi ära vaatasin uurisin puurisin, füüsiliselt jumala terve, panin sisse - Ruuduline
Võtsin välja, keerasin kruvid lahti > kinni, panin tööle ja w00w, pilt OK.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
31.08.2006 16:44:59
|
|
|
eile põles dvd kirjutaja läbi. See polegi nii naljaks aga naljaks on see, et kõik optilised seadmed lähevad mul nädal aega peale garantii läbisaamist piixu
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
31.08.2006 19:41:15
|
|
|
| tsitaat: |
See polegi nii naljaks aga naljaks on see...
|
rahakoti arust vastupidi
See pole küll äpardus, aga endale meenus just see, kui just olin arvuti saanud. Ei teadnud seadmetest ja suurustest veel midagi. Ei osanud vast veel programmegi installida. Ühel päeval oli sõbral mingit tekstifaili vaja, andis mulle selleks tarbeks flopi. Kodus tükk aega uurisin, mis pidi seda üldse sisse pannakse, peale õnnestumist tegin failil paremklõpsu ja Send to Floppy (A: ). Kui see kiviaegne seade lõpuks vaikis ja tuli kustus, vaatasin My Computeri alt, kas sai ikka õigesti ja avastasin, et seal failikettas oli vaevalt 2% täidetud. Mõtlesin, et teen sõbrale hea üllatuse ja panin sellele veel igasuguseid mänge ja programme desktopilt ja start menüüst lisaks. Vähemalt 20 tükki kokku. Isegi Festart Keyboard Pro ja terve Eesti - Inglise sõnaraamat mahtusid vabalt GTA kõrval sinna ära.
Ise veel imestasin ja mõtlesin, et küll see Floppy peab alles suur ja võimas asi olema. Niipalju ma juba teadsin tol kaugel ajal, et andmetest tuleb teha varukoopiaid. Tahtsin minna poodi, et sealt 9 krooni eest paar flopid osta: teeks kõvakettast backupi.
Järgmine päev sain sõbralt korraliku peapesu nende shortcutide eest
Algusaastatest meenub veel see, et kui olin kunagi ostnud oma esimese Floppy, siis alati faili kirjutamisel sellele arvuti jooksis kokku, tuli ette BSOD. Aitas ainult resettimine. Tahtsin seda ketast veel poodi tagasi viia Kuidagi tulin aga selle peale, et format A: teha. Peale seda hakkas tööle. Crashis sellepärast, et windows oli ME
Peast vilksatas ka läbi elu esimene kokkujooksmine. See juhtus kollasest kiti moodi autost väljumisel GTA1 mängu ajal, heli jäi mingit 5 sekundist klippi korrutama. Ise kartsin veel jubedasti, et nüüd kuumenes arvuti üle. Juhtus see umbes kuu peale esimese arvuti ostmist. Ma ei olnud seda pisikest aga nii olulist nuppu POWERi all veel kunagi kasutanud...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
31.08.2006 19:53:25
|
|
|
endal vanast arvutist meenub niipalju et oli vaja vaba ruumi juurde saada (just sõbra käest sain sigavinge gta2) tuhlasin seal sis ringi ja avastasin et kaustas windows liiga palju ebavajalikke asju (ebavajalikud olid need mille otstarvet ma ära ei jaganud) sai seal siis natuke kustutatud ja oi ma sain isa käest kui windoos enam ei buutinud
---
uuel arvutil kord ka üks raualine apsakas olnud:
tahtsin arvutit vaikseks ööseks ja tõmmasin mobo külge ühendatud LED vendi välja, 5 sekundiks läksid arvuti sees katoodid eredamalt põlema ja siis tuli must suitsupilv ja shutdown
paranduses tuli välja et mobol olid osad rajad maha põlenud, sai korda tehtud (teibi ja traadiga ) siiamaani profiiliarvuti 1 moboks
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
31.08.2006 20:14:27
|
|
|
| RPG16 kirjutas: |
endal vanast arvutist meenub niipalju et oli vaja vaba ruumi juurde saada (just sõbra käest sain sigavinge gta2) tuhlasin seal sis ringi ja avastasin et kaustas windows liiga palju ebavajalikke asju (ebavajalikud olid need mille otstarvet ma ära ei jaganud) sai seal siis natuke kustutatud ja oi ma sain isa käest kui windoos enam ei buutinud |
Haha, seda olen ma ka teinud! Kui olin 11a n00b, sai kõik *.dll failid jms värk kustutatud... Õnneks möliseda ei saanud kelleltki, minu arvuti oli. Aga emme pidi patsiga poistele maksma küll, et nad sinna uue Windoosa installiks.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
31.08.2006 20:17:11
|
|
|
mul esimese arvutiga selline kogemus, et kui arvuti koju sain ja tööle panin oli ainult must pilt ees ja rohkemat polnud. Siis yks sõber pani windowsi peale ja selgus, et arvuti emaplaadil hiire ps2 ei tööta. Siis sai arvuti saadetud esimese 2päeva jooksul garantiisse. (arvuti oli ordist ostetud)
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
31.08.2006 20:22:41
|
|
|
hehe täna sai ka nalja
ostsin omale ju eile (30 august 2006) zalmani lilleõie jahutuse(profiilis)
panin kõik peale aga vendi unustasin ühendada fan matega,muidu mõlemad otsikud panin külge
panin tööle, läksin kööki kohvi järele
natuyke aega kal-onlinet pelanud kui plaks arvuti väljas
hakaksin uurima,et mida on nüüd ja juba mõtlesin,et fakk uut proset,platet vaja
kruvisin jahuti lahti(ei puutunud seda, tegin pika kruvikaga) hakkasin ära võtma ja sama kiiresti lasin lahti ka ja näppudel on 4 punast triipu peal
suht valus aga noh
õnneks jäid kõik asjad töökorda
automatic shutdown oli pandud 95 peale
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
31.08.2006 21:47:28
|
|
|
Ühel päeval sai soetada uus Kingston HyperX pc3200A mälu. Ühendatud külge, vaatasime, kas DFI pani automaatselt õiged kellad ja timingud. Ei üks ega teine! sai natuke biosega hackitud, tuhkagi! Vahetasime isegi biose uuema vastu, ikka tulemus suhtkoht null. Lõpuks lihtsalt panime "teise pessa" JA LAKSTI Töötas. Suhteliselt shock, kahjuks ei ole viitsind uut biost peale panna, et mälu + proset clockata saada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
31.08.2006 21:49:22
|
|
|
| Gr[e]iF kirjutas: |
| Ühel päeval sai soetada uus Kingston HyperX pc3200A mälu. Ühendatud külge, vaatasime, kas DFI pani automaatselt õiged kellad ja timingud. Ei üks ega teine! sai natuke biosega hackitud, tuhkagi! Vahetasime isegi biose uuema vastu, ikka tulemus suhtkoht null. Lõpuks lihtsalt panime "teise pessa" JA LAKSTI Töötas. Suhteliselt shock, kahjuks ei ole viitsind uut biost peale panna, et mälu + proset clockata saada. |
minumeelest see oli poole koomim, kui me seda kingstonit tagurpidi pesasse vägistasime (lõpuks jagasime matsu lahti küll aga siiski)
mitte pidada mind dumbuseriks - ma teadsin, et mulle anti mälu õigetpidi kätte...
viimati muutis korndog412 31.08.2006 22:14:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
31.08.2006 21:53:47
|
|
|
Täna kiskusin arvuti lahti ja tulemus on see, et vendid üle 5 sekundi ei tööta.
Mobo ja prose ilmselt putsis.
Aga nu sitta juhtub
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
31.08.2006 21:54:52
|
|
|
üle 5 sek ei tööta?
vendid söövad molexist või mobopistikust?
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
31.08.2006 22:01:38
|
|
|
| RPG16 kirjutas: |
üle 5 sek ei tööta?
vendid söövad molexist või mobopistikust? |
Mobost
Toite, korpuse ja CPU vent lõpetavad töötamise.
Arvuti ei piiksu ja pilti ette ei võta.
Ilmselt prose sai staatilist või siis mobo.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|