Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 28.08.2006 13:13:46 vasta tsitaadiga

Popp kirjutas:
siidripudel korpuse peal pikali läks...


Ma ei oska ette kujutadagi kui kleepuv su kast nüüd on... doh.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 28.08.2006 13:47:53 vasta tsitaadiga

Kuidagi sattus ravimikapsel arvuti sisemusse icon_razz.gif
Puhastada oli tükk tööd, kuna korpuse või CPU vent oli kapsli tükkideks löönud ja terve korpuse sisu mingit kahtlast valget puru täis icon_razz.gif

Paar päeva tagasi sai veel üks videokaart viltu arvutisse topitud icon_razz.gif Kõik jäi korda.

Ja näppe ka veidi veristatud vastu korpuse äärt
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 28.08.2006 13:58:05 vasta tsitaadiga

Õnnetusi otseselt ei ole veel siiani olnud, ent ühel heal päeval lakkas kõvaketas normaalselt töötamast...
Eluiga seega 3a ning 3 kuud !!!

See ongi üks suur õnnetus, sest seal peal olid minu jaoks vähemalt väärtuslikud asjad, õnneks sai kõigeolulisem enneaegselt kätte...
Nüüd ei ole muud kui ka siia, et alati on turvalisem kirjutada olulised failid alatid CD/DVD-le arvan ma, üldjuhul olen ka nii toiminud !!!
Niiet mida muud kui teat ajal saab selgeks, et tühja sellest CA. 1000 Eek-ist (ehk HDD hinnast), aegajalt tekib arusaam kus teat failid on ikka
märksa olulisemad, seda enam mil neid aastaid varutud kollekstsioon moodustatud j.n.e ehk et kantud hoolt oma faili majanduse suhtes.

Kusjuures huvitav on siinkohal see, et omalajal arvuti õps pidas pika jutu maha selle kohta kuidas tuleks andmeid kaitsta- hea, et see osaliselt vähemalt toimis ka minu suhtes... Niiet suurim õnnetus on mil kaotad vajaliku kraami thumbs_up.gif
See on olulisema poole pealt kõik, seda teemat tuleb aeg-ajalt ikka jälle tähtsustada- siin on point icon_exclaim.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 28.08.2006 13:59:50 vasta tsitaadiga

MTV,
nii ta tõesti on...
Endal läks ammu üks Quantum vint õhtale, kus peal oli ~500mb linuxist tõmmatud.
PS: Dial-Upiga icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.08.2006 14:06:44 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
PS: Dial-Upiga icon_wink.gif
OUCH!

Peab hakkama korpuse servi viilima, kui uue case ostan. icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 28.08.2006 15:58:18 vasta tsitaadiga

Läksin Nero peale närvi ja peksin hiirt nii kaua, kuni see ära suri (loe: pilbasteks läks).
Olin poole tunni pärast uue hiirega koju jõudnud.

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 28.08.2006 16:22:54 vasta tsitaadiga

milles se hiir süüdi oli?
tüüpiline et millegi tarkvaralise asja peale närvi minnakse saab kannatada raud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 28.08.2006 16:26:52 vasta tsitaadiga

jah, mul näiteks vanas koolis, kui olid veel P1 masinad, siis kui midagi pani pange hakati miskipärast monitori taguma icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

ise üritan tavaliselt maha rahuneda icon_razz.gif ei taha tekitada mitte kellelegi/millelegi vigastusi icon_biggrin.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KogerQ
HV vaatleja
KogerQ

liitunud: 11.06.2006




sõnum 28.08.2006 16:36:30 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas seda küll naljakaks lugeda, kui minul kukkus paar aastat tagasi mu P4 teiselt korruselt alla, nimelt polnud mul netti ja käisin sellega sõbra juures et updatesid teha, koju tulles panin selle arvuti sinna kus ta koht ennem oli kuid üks pool j2i vaiba peale teine maha ning ju ta siis kõikuma jäi ning kukkus seal kohe alla alguses vastu treppe ning sealt natuke edasi (mul polnud kodus veel neid piirdeid tehtud trepi äärde), paranduses vahetati emaplaat, prose ja kindlasti ka korpus mis oli ülilömmis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 28.08.2006 17:33:20 vasta tsitaadiga

KogerQ kirjutas:
ma ei tea kas seda küll naljakaks lugeda, kui minul kukkus paar aastat tagasi mu P4 teiselt korruselt alla, nimelt polnud mul netti ja käisin sellega sõbra juures et updatesid teha, koju tulles panin selle arvuti sinna kus ta koht enne oli kuid üks pool j2i vaiba peale teine maha ning ju ta siis kõikuma jäi ning kukkus seal kohe alla alguses vastu treppe ning sealt natuke edasi (mul polnud kodus veel neid piirdeid tehtud trepi äärde), paranduses vahetati emaplaat, prose ja kindlasti ka korpus mis oli ülilömmis.

ROFL!!! icon_lol.gif icon_lol.gif

Muidu ma läksin ükskord suhtkoht närvi ja panin jalaga arvutile korpuse peale. Tükk aega jändasin, et toidet ja CD-seadet välja saada.
Oli mingi P2 või selline sitt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 21:34:06 vasta tsitaadiga

mul kolm juhtumit olnud arvutitega.

1.Mingi eelmine aasta, kui olin lannil siis kõrbes mul emaplaat koos toiteplokkiga ära. See oli suht naljakas, sest peale seda kui kärsaka yles lõi hakkasid päris paljud oma arvutit nuusutama. icon_lol.gif Sõber mul lülitas isegi oma arvuti kinni ja hakkas juppe vaatama, et kas tal juhtus midagi.

2. See kui hakkasin töötavale arvutile 90 venti kylge panema. Juhtus siis see, et kruvikeeraja läks venti ning seejärel vent lendas pilbasteks. icon_lol.gif

3. Miks ei tohi colorit korpuseid tikksaega lõigata. Sest kui ma hakkasin vendiaugu eest rauda ära lõikama, paindus korpus kõveraks icon_lol.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 28.08.2006 21:54:31 vasta tsitaadiga

korpuse haamriga tasandad ära icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 22:00:23 vasta tsitaadiga

ei ole enam minu käes
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 22:09:57 vasta tsitaadiga

Ainus õnnetus on juhtunud minu raevust icon_razz1.gif
Nett oli vääga koomas siis üritasin zone alarmi updateda kuni see jooksis kokku. siis pani explorer pange ning ise läksin nii närvi et lõin rusika arvuti esipaneelist sisse käe lõin peaaegu emaplaadini välja :d ning kõik kohad olid pilpaid täis (kunagi täitsin floppy vahed epoga ära)
Muideks kui matsu panin, jooksis arvuti korralikult edasi zone alarm ja explorer taastusid icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 22:14:22 vasta tsitaadiga

venemaal lahendatakse asju koguaeg nii icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 22:46:30 vasta tsitaadiga

ning funkab... eriti vene asjadega
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikeboy
Kreisi kasutaja
ikeboy

liitunud: 26.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 22:48:37 vasta tsitaadiga

Vahet pole kas Vene või lääne tehnika - kõik töötab ühte moodi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 28.08.2006 22:57:49 vasta tsitaadiga

ikeboy kirjutas:
Vahet pole kas Vene või lääne tehnika - kõik töötab ühte moodi icon_biggrin.gif


Vaat tegelt on vahe.. vene tehnika sihuke lihtne ja robustne mida ka ise parandada saab..aga vaat see välismaa tehnika..seda ei saa enam parandada kah peab kohe uue ostma.. icon_lol.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.08.2006 23:01:27 vasta tsitaadiga

tonu89, selle loogika järgi võib pc'd kutsuda vene tehnikaks ja mac'i välismaiseks? icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 28.08.2006 23:05:31 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
tonu89, selle loogika järgi võib pc'd kutsuda vene tehnikaks ja mac'i välismaiseks? icon_lol.gif


Mina ja minu loogika ..miks se kõiki naerma ajab alati icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.08.2006 23:06:46 vasta tsitaadiga

tonu89, sest see on ülitabavalt ja ebaloogiliselt siiski üllatavalt loogiline? icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 00:22:56 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
ikeboy kirjutas:
Vahet pole kas Vene või lääne tehnika - kõik töötab ühte moodi icon_biggrin.gif


Vaat tegelt on vahe.. vene tehnika sihuke lihtne ja robustne mida ka ise parandada saab..aga vaat see välismaa tehnika..seda ei saa enam parandada kah peab kohe uue ostma.. icon_lol.gif


Nagu kuskil filmis öeldi: Vene või lääne tehnika, vahet pole kokku pannakse ikka aasias.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 11:24:13 vasta tsitaadiga

Tegelt vist vene tehnikal oli omaduseks sitad kontaktid.Ja laks oli eriti efektiivne lamptelekate puhul.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 11:45:31 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Marduuhin kirjutas:

3) Yai ma tõmbasin korpuse vastu 3. korda näpu katki. icon_evil.gif


Pidevalt kui kasti kallale lähen tõmban käed lõhki..


Pole hullu, lükkasin paar nädalat tagasi korpuse teist külge, vasak tagant vaadates ära ning hakkasin esipaneeli eemaldama... hakkasin kruvikeerajaga välja otsikuid suruma ja libisesin mööda sellest junnist ja pidurdasin mingi terava pleki otsa vastu.. see tiris luuni välja pisikese haava :S icon_biggrin.gif arm ikka alles icon_sad.gif

Creat_1 kirjutas:

1. See kui hakkasin töötavale arvutile 90 venti kylge panema. Juhtus siis see, et kruvikeeraja läks venti ning seejärel vent lendas pilbasteks. icon_lol.gif

2. Miks ei tohi colorit korpuseid tikksaega lõigata. Sest kui ma hakkasin vendiaugu eest rauda ära lõikama, paindus korpus kõveraks icon_lol.gif


1. Sama asi juhtus mul icon_biggrin.gif Ainult kruvikas ei lennanud Volcano 7 venti vaid nimetis sõrm icon_biggrin.gif vendil lendas kaks laba ribadeks icon_biggrin.gif ja ega näpp oli ka ikka mõnusalt verine ja sügava haavaga :S õõh.

2. Tuletad meie firma korpuseid meelde icon_biggrin.gif mis need olidki.. mingi Noname hiina saast... võtad kaane ära korpuselt ja hoiad ühest otsast kinni kahe käega siis teinepool juba läheb kõveraks raskusest icon_lol.gif Kui hakkad veel seda nagu loksutama niiviisi siis ei jää kaanest midagi alles icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 29.08.2006 12:17:55 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
milles se hiir süüdi oli?
tüüpiline et millegi tarkvaralise asja peale närvi minnakse saab kannatada raud icon_rolleyes.gif

Mul oli jube kiire ja olin väsinud... kuid närvitsemiseks aega mul jätkus icon_confused.gif
Tegelikult kui järele mõtlema hakata, oli mul hiirest kahju, sest praegune hiir on 4 korda odavam ja suht juust (vähemalt alguses, nüüd juba enam-vähem ära harjunud).

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 29.08.2006 14:22:56 vasta tsitaadiga

Aga muretsege endale mingi vana hiir või klaver, et siis toda peksta. Siis ei pea kalleid asju lõhkuma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 14:37:10 vasta tsitaadiga

Mul 49.- defender klaver. Närvihaiged vahetame ?
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 14:42:04 vasta tsitaadiga

oli just see voolukatkestus.. 1 ordi masin andis BSOD.. vaatame, kas saame ketta k2ima veel v6i tuleb ordis lasta see v2lja vahetada..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 29.08.2006 22:47:02 vasta tsitaadiga

MMX-Power kirjutas:
ise üritan tavaliselt maha rahuneda icon_razz.gif ei taha tekitada mitte kellelegi/millelegi vigastusi icon_biggrin.gif


Heheh, kujuta ise ette, mida Tähis (teistele infoks: rühmajuhataja ja erialaainete õpetaja) sinuga teeks, kui sa valikaines mõnele tutikale HP komplektile (AMD A64 3200+, 1G RAM) jalaga paneksid näiteks icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif...

enda arvutit saab ikka aeg-ajalt õrnalt jalaga turgutatud, eriti kui helikaart ei taha tööle hakata, peale paari matsu toimib tavaliselt nagu kellavärk icon_biggrin.gif:icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 29.08.2006 22:57:31 vasta tsitaadiga

Ja siis mõtlete, et miks osad jupid enneaegselt otsad annavad.. küll kirutakse arvutifirmat ja teab keda veel.. icon_confused.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 30.08.2006 21:46:05 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
MMX-Power kirjutas:
ise üritan tavaliselt maha rahuneda icon_razz.gif ei taha tekitada mitte kellelegi/millelegi vigastusi icon_biggrin.gif


Heheh, kujuta ise ette, mida Tähis (teistele infoks: rühmajuhataja ja erialaainete õpetaja) sinuga teeks, kui sa valikaines mõnele tutikale HP komplektile (AMD A64 3200+, 1G RAM) jalaga paneksid näiteks icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif...

enda arvutit saab ikka aeg-ajalt õrnalt jalaga turgutatud, eriti kui helikaart ei taha tööle hakata, peale paari matsu toimib tavaliselt nagu kellavärk icon_biggrin.gif:icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif


suht metsas oleks ju icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif eks ma siis MS valikkursustele enam ei pääseks. muidu seal 2GB RAMi masinas icon_biggrin.gif või sa juba võtsid kuskilt ää? icon_lol.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0d0
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2006




sõnum 31.08.2006 11:59:45 vasta tsitaadiga

kui ma väike tatt olin suutsin p 100 emmele agp kaardi pci slotti meisterdada , loomulikult teistpidi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 12:59:24 vasta tsitaadiga

m0d0, mis siis juhtus?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 13:01:23 vasta tsitaadiga

ärvatavasti läks video piixu ning mobo pci pesa
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 31.08.2006 13:03:22 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
ärvatavasti läks video piixu ning mobo pci pesa

ma tegin samamoodi, kui midagi veel ei teadnud arvutitest icon_razz.gif
pilti ette ei võtnud aga midagi läbi ka ei põlenud
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0d0
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2006




sõnum 31.08.2006 13:15:49 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
m0d0, mis siis juhtus?


juhtus siis selline asi et põles maha emaplaat , prose ja toiteplokk , siis läks mul see lõbu maksma pea 3500.- krooni
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 13:17:30 vasta tsitaadiga

m0d0 kirjutas:
siis läks mul see lõbu maksma pea 3500.- krooni
sul?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 31.08.2006 13:31:04 vasta tsitaadiga

MMX-Power kirjutas:
muidu seal 2GB RAMi masinas icon_biggrin.gif või sa juba võtsid kuskilt ää? icon_lol.gif


mhh, hetkel pole veel jõudnud icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif... tähis ilmselt tõmbaks mind kellapidi lakke ka selle peale icon_biggrin.gif...

tegu siis naljaga
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 31.08.2006 13:34:18 vasta tsitaadiga

hetkel vajus 2x fulltoweri küljekaant (pole case küljes) IceQ II X850XT peale thumbs_up.gif
hakkasin ära võtma ja märkasin tagasi monitori poole vaadates, et pilt on ruuduline icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
restardil oli pilt ruuduline ... thumbs_down.gif
võtsin kaardi ära vaatasin uurisin puurisin, füüsiliselt jumala terve, panin sisse - Ruuduline icon_lol.gif
Võtsin välja, keerasin kruvid lahti > kinni, panin tööle ja w00w, pilt OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 16:44:59 vasta tsitaadiga

eile põles dvd kirjutaja läbi. See polegi nii naljaks aga naljaks on see, et kõik optilised seadmed lähevad mul nädal aega peale garantii läbisaamist piixu icon_lol.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 19:41:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See polegi nii naljaks aga naljaks on see...
rahakoti arust vastupidi


See pole küll äpardus, aga endale meenus just see, kui just olin arvuti saanud. Ei teadnud seadmetest ja suurustest veel midagi. Ei osanud vast veel programmegi installida. Ühel päeval oli sõbral mingit tekstifaili vaja, andis mulle selleks tarbeks flopi. Kodus tükk aega uurisin, mis pidi seda üldse sisse pannakse, peale õnnestumist tegin failil paremklõpsu ja Send to Floppy (A: ). Kui see kiviaegne seade lõpuks vaikis ja tuli kustus, vaatasin My Computeri alt, kas sai ikka õigesti ja avastasin, et seal failikettas oli vaevalt 2% täidetud. Mõtlesin, et teen sõbrale hea üllatuse ja panin sellele veel igasuguseid mänge ja programme desktopilt ja start menüüst lisaks. Vähemalt 20 tükki kokku. Isegi Festart Keyboard Pro ja terve Eesti - Inglise sõnaraamat mahtusid vabalt GTA kõrval sinna ära.
Ise veel imestasin ja mõtlesin, et küll see Floppy peab alles suur ja võimas asi olema. Niipalju ma juba teadsin tol kaugel ajal, et andmetest tuleb teha varukoopiaid. Tahtsin minna poodi, et sealt 9 krooni eest paar flopid osta: teeks kõvakettast backupi.
Järgmine päev sain sõbralt korraliku peapesu nende shortcutide eest icon_rolleyes.gif

Algusaastatest meenub veel see, et kui olin kunagi ostnud oma esimese Floppy, siis alati faili kirjutamisel sellele arvuti jooksis kokku, tuli ette BSOD. Aitas ainult resettimine. Tahtsin seda ketast veel poodi tagasi viia icon_redface.gif Kuidagi tulin aga selle peale, et format A: teha. Peale seda hakkas tööle. Crashis sellepärast, et windows oli ME

Peast vilksatas ka läbi elu esimene kokkujooksmine. See juhtus kollasest kiti moodi autost väljumisel GTA1 mängu ajal, heli jäi mingit 5 sekundist klippi korrutama. Ise kartsin veel jubedasti, et nüüd kuumenes arvuti üle. Juhtus see umbes kuu peale esimese arvuti ostmist. Ma ei olnud seda pisikest aga nii olulist nuppu POWERi all veel kunagi kasutanud...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 31.08.2006 19:53:25 vasta tsitaadiga

endal vanast arvutist meenub niipalju et oli vaja vaba ruumi juurde saada (just sõbra käest sain sigavinge gta2) tuhlasin seal sis ringi ja avastasin et kaustas windows liiga palju ebavajalikke asju (ebavajalikud olid need mille otstarvet ma ära ei jaganud) sai seal siis natuke kustutatud icon_lol.gif ja oi ma sain isa käest kui windoos enam ei buutinud
---
uuel arvutil kord ka üks raualine apsakas olnud:
tahtsin arvutit vaikseks ööseks ja tõmmasin mobo külge ühendatud LED vendi välja, 5 sekundiks läksid arvuti sees katoodid eredamalt põlema ja siis tuli must suitsupilv ja shutdown
paranduses tuli välja et mobol olid osad rajad maha põlenud, sai korda tehtud (teibi ja traadiga icon_biggrin.gif ) siiamaani profiiliarvuti 1 moboks icon_razz.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 31.08.2006 20:14:27 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
endal vanast arvutist meenub niipalju et oli vaja vaba ruumi juurde saada (just sõbra käest sain sigavinge gta2) tuhlasin seal sis ringi ja avastasin et kaustas windows liiga palju ebavajalikke asju (ebavajalikud olid need mille otstarvet ma ära ei jaganud) sai seal siis natuke kustutatud icon_lol.gif ja oi ma sain isa käest kui windoos enam ei buutinud

Haha, seda olen ma ka teinud! icon_lol.gif Kui olin 11a n00b, sai kõik *.dll failid jms värk kustutatud... icon_biggrin.gif Õnneks möliseda ei saanud kelleltki, minu arvuti oli. Aga emme pidi patsiga poistele maksma küll, et nad sinna uue Windoosa installiks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 20:17:11 vasta tsitaadiga

mul esimese arvutiga selline kogemus, et kui arvuti koju sain ja tööle panin oli ainult must pilt ees ja rohkemat polnud. Siis yks sõber pani windowsi peale ja selgus, et arvuti emaplaadil hiire ps2 ei tööta. Siis sai arvuti saadetud esimese 2päeva jooksul garantiisse. icon_lol.gif (arvuti oli ordist ostetud)
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 20:22:41 vasta tsitaadiga

hehe täna sai ka nalja

ostsin omale ju eile (30 august 2006) zalmani lilleõie jahutuse(profiilis)

panin kõik peale aga vendi unustasin ühendada fan matega,muidu mõlemad otsikud panin külge

panin tööle, läksin kööki kohvi järele

natuyke aega kal-onlinet pelanud kui plaks arvuti väljas

hakaksin uurima,et mida on nüüd ja juba mõtlesin,et fakk uut proset,platet vaja

kruvisin jahuti lahti(ei puutunud seda, tegin pika kruvikaga) hakkasin ära võtma ja sama kiiresti lasin lahti ka ja näppudel on 4 punast triipu peal icon_biggrin.gif

suht valus aga noh

õnneks jäid kõik asjad töökorda

automatic shutdown oli pandud 95 peale icon_wink.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 31.08.2006 21:47:28 vasta tsitaadiga

Ühel päeval sai soetada uus Kingston HyperX pc3200A mälu. Ühendatud külge, vaatasime, kas DFI pani automaatselt õiged kellad ja timingud. Ei üks ega teine! sai natuke biosega hackitud, tuhkagi! Vahetasime isegi biose uuema vastu, ikka tulemus suhtkoht null. Lõpuks lihtsalt panime "teise pessa" JA LAKSTI Töötas. Suhteliselt shock, kahjuks ei ole viitsind uut biost peale panna, et mälu + proset clockata saada.
_________________
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 31.08.2006 21:49:22 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF kirjutas:
Ühel päeval sai soetada uus Kingston HyperX pc3200A mälu. Ühendatud külge, vaatasime, kas DFI pani automaatselt õiged kellad ja timingud. Ei üks ega teine! sai natuke biosega hackitud, tuhkagi! Vahetasime isegi biose uuema vastu, ikka tulemus suhtkoht null. Lõpuks lihtsalt panime "teise pessa" JA LAKSTI Töötas. Suhteliselt shock, kahjuks ei ole viitsind uut biost peale panna, et mälu + proset clockata saada.


minumeelest see oli poole koomim, kui me seda kingstonit tagurpidi pesasse vägistasime icon_lol.gif (lõpuks jagasime matsu lahti küll aga siiski)

mitte pidada mind dumbuseriks - ma teadsin, et mulle anti mälu õigetpidi kätte...


viimati muutis korndog412 31.08.2006 22:14:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 31.08.2006 21:53:47 vasta tsitaadiga

Täna kiskusin arvuti lahti ja tulemus on see, et vendid üle 5 sekundi ei tööta.
Mobo ja prose ilmselt putsis.
Aga nu sitta juhtub
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 31.08.2006 21:54:52 vasta tsitaadiga

üle 5 sek ei tööta?
vendid söövad molexist või mobopistikust?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 31.08.2006 22:01:38 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
üle 5 sek ei tööta?
vendid söövad molexist või mobopistikust?

Mobost
Toite, korpuse ja CPU vent lõpetavad töötamise.
Arvuti ei piiksu ja pilti ette ei võta.
Ilmselt prose sai staatilist või siis mobo.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.