Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 16:59:08 vasta tsitaadiga

live on jama, tiri aMSN, minumeelest palju mugavam.
muide see live on nii bugine, kuidas te seda üldse kasutate? endal kodus 7.5 ja pole mitte ainsatki probleemi (veel)

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.08.2006 17:22:48 vasta tsitaadiga

aMSN on nendest atm parim, mis ma proovind olen. Olen veel proovinud gaimi ja dMSNi mis kohe üldse ei meeldi. On veel pakkumisi?

EDIT: nii, tavaline messengeri saab vähemalt logida, kuid sisse ei lase: signing in to .NET Messenger Service Failed because the service is not responding. The service is not avaiveble or you may not be connected to the internet

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 09.08.2006 17:23:27 vasta tsitaadiga

Skype ei saa kasutada või sellega sama jama?Kui MSN ei tööta, äkki aitab skype. Kunagi li mingi Miranda IM, mllega saab ka rääkida MSN inimestega. Trillan Trilliar, ei mäleta õiget nime, proovi seda ka.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.08.2006 17:39:10 vasta tsitaadiga

Skype saan kasutada, kuid isikud kes msnis on ei kasuta skype...
Trillian on vähe imelik, kõik isikud ilmuvad samuti ühte aknasse mis on ÄÄRMISELT NÕME

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 10.08.2006 03:04:56 vasta tsitaadiga

mis mõttes? et üks vestlusaken ja ülevalt valid, kellega rääkida taha? minu arust on see küll üks parimaid asju üle pika aja, mis tehtud

msn plussil on see peal ja ma olen väga rahul
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 10.08.2006 03:54:50 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF kirjutas:
nii, tavaline messengeri saab vähemalt logida, kuid sisse ei lase: signing in to .NET Messenger Service Failed because the service is not responding. The service is not avaiveble or you may not be connected to the internet

Võid ka proovida teha IE-le reset, kui IE seaded paigast ära, siis üldjuhul ei tööta ka messenger.
Tools-Internet Options-Advanced-Reset
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 10.08.2006 11:18:27 vasta tsitaadiga

ei aidanud, äkki registrist on midagi veel kustutada? Ma tuhnisin aiunlt hkey_classes_root läbi ja otsisin kõik mis on MSN messengeriga seotud

PS: Kuidas ma saan MSN 6.0 käima nii, et ma ei peaks updatema?!?!?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 12:17:30 vasta tsitaadiga

ok ma sis esimene msnipede kes hädaldab...
poole 11 saati msni sisse ei saa..aMSNi kasutan
proovisin erinevaid webmessengere kah, ei tuhkagi
Service Status ütleb (loomulikul), et kõik serverid up and running thumbs_up.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 10.08.2006 13:38:44 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF kirjutas:
ei aidanud, äkki registrist on midagi veel kustutada? Ma tuhnisin aiunlt hkey_classes_root läbi ja otsisin kõik mis on MSN messengeriga seotud

Kui ka teise windowsi kasutaja alt ei saanud sisse, siis pole viga vast ikkagi registris.
tsitaat:
PS: Kuidas ma saan MSN 6.0 käima nii, et ma ei peaks updatema?!?!?

Muudad Hexeditoriga versiooninumbri ära. Msnmsgr.exe lahti ja versiooni nr otsingusse (selle saad Help - About Messenger alt, kõik need nr mis seal kirjas), esimese otsinguga leitud nr asemele kirjutad 7.5.0324
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 14.08.2006 15:28:48 vasta tsitaadiga

Keegi ei oska aidata, nimelt just format c tehtud.Panin msn 7.5peale aga sign in nuppu vajtuades annan errori, et ei saa sisse logida, proovi mõne aja pärast uuesti.All pool siis räägib et võimalik, et tulemüür plokib.Vaatasin ning selgus tõesti, et tulemüür plokkis, tema listis oli msn.Võtsin siis välja, proovisin üldse tulemüüri välja lülitada kuid ikka see sama jama. icon_rolleyes.gif
EDIT: http://www.zone.ee/prigo/msn_jamab.JPG?2
Vot nii ütleb ta peale formatti. icon_rolleyes.gif icon_evil.gif
Tulemüüride ja asjadegaolen jamanud ainult tulutult.
Ehk oksab keegi midagi soovitada?
EDIT:Siin ei oska keegi aidata? icon_rolleyes.gif
Üldse viimasel ajal HV-s saab abi ainult taolistele probleemidele kumb on parem kas x800gt või 7900gtx. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 13:06:33 vasta tsitaadiga

Tean vastust! Mul oli sama kamm, tee Internet Explorer lahti, ning FILE rippmenüüst, võta linnuke WORK OFFLINE eest ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 13:57:13 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Gr[e]iF kirjutas:
tundub, et siin vist lahendust pole, kas keegi viitsiks nimetada erinevaid msn programme, mis sarnaneks live messengerile

Gaim

Ei tööta gaim praegu. Vähemalt siis, kui ma siin proxit kasutan. Sisse logimisel Gaim.exe as encountered a problem jada jada jada and needs to be closed. Viimasena on näha Getting cookie vms. Eile töötas perfecto.

_________________
All there is to do - recon...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 16.08.2006 15:46:35 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Keegi ei oska aidata, nimelt just format c tehtud.Panin msn 7.5peale aga sign in nuppu vajtuades annan errori, et ei saa sisse logida, proovi mõne aja pärast uuesti.All pool siis räägib et võimalik, et tulemüür plokib.Vaatasin ning selgus tõesti, et tulemüür plokkis, tema listis oli msn.Võtsin siis välja, proovisin üldse tulemüüri välja lülitada kuid ikka see sama jama. icon_rolleyes.gif
EDIT: http://www.zone.ee/prigo/msn_jamab.JPG?2
Vot nii ütleb ta peale formatti. icon_rolleyes.gif icon_evil.gif
Tulemüüride ja asjadegaolen jamanud ainult tulutult.

Mis tulemüüriga on tegemist? Windows'i enda oma ,või mingi muu? Ja mismõttes võtsid MSNi tulemüüri listist välja? Kustutasid ära? Kui sul on Windows'i tulemüür, pane see sinna listi tagasi ja vaata ,et oleks linnuke seal kastis. Kui mingi muu tulemüür, siis pead 'allow' listi panema MSNi. Ja mõni tulemüür tahab ka kõigi portide eraldi sisestamist, siin teemas eespool korduvalt need pordid ära märgitud, mida MSN kasutab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.08.2006 15:59:04 vasta tsitaadiga

vajuta troubleshoot, repair ja siis restart - peaks töötama küll
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 21.08.2006 19:56:32 vasta tsitaadiga

selline jama,et msn on osade inimestega rääkimine täitsa võimatu...nimelt on nende font täielikult väike ja loetamatu...olen tõmmand arvutisse ka mingeid lisafonte photoshopi tarbeks aga see ei tohiks ju segada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 21.08.2006 20:30:27 vasta tsitaadiga

janek87 kirjutas:
selline jama,et msn on osade inimestega rääkimine täitsa võimatu...nimelt on nende font täielikult väike ja loetamatu...olen tõmmand arvutisse ka mingeid lisafonte photoshopi tarbeks aga see ei tohiks ju segada.

Tools-Text size ,sealt saab sättida suurust. Plus! ja MessengerDiscovery võimaldavad teha vestluskaaslase fondi enda omaga sarnaseks. See millisena sa teiste fonti näed, sõltub paraku nendepoolsest seadistusest icon_neutral.gif Vahel ajab ikka täitsa närvi küll, kui keegi endale mingi kollase fondi on peale pannud nii et midagi ei näe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mybad
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2006




sõnum 23.08.2006 09:51:29 vasta tsitaadiga

Mure,

Tööjuures võeti välisühendus ära ja nüüd saab käia ainult .ee saitidel. Kõik messengerid on ära keelatud ja webmessengeridele ei pääse ka enam ligi kuna neil on kõigil .com/.net lõpp. Küsimus siis ongi, et kas on võimalik läbi mingi ussiemmi messengeri saada?

Ja kas unipeak.com'le mingit .ee lõpuga alternatiivi on, et saaks välismaiseid saite külastada?icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 23.08.2006 13:31:20 vasta tsitaadiga

kasuta mingit eesti proxy't icon_wink.gif

aga ju see piirang on ikka selleks, et te vähem lulli lööksite.
seega igasugune abistamine selles vallas vähendab eesti töötajate keskmist rentaablust ja eesti majanduskasvu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ikkamina
HV kasutaja
ikkamina

liitunud: 03.10.2005




sõnum 23.08.2006 15:38:15 vasta tsitaadiga

[quote="mybad"]Mure,

Tööjuures võeti välisühendus ära ja nüüd saab käia ainult .ee saitidel. Kõik messengerid on ära keelatud ja webmessengeridele ei pääse ka enam ligi kuna neil on kõigil .com/.net lõpp. Küsimus siis ongi, et kas on võimalik läbi mingi ussiemmi messengeri saada?

Meil töööl ka sama jama,isegi gaimi ei lase sissse,messsi ei lase installidagi.Olen kõik juba ära prooovind icon_sad.gif .nu ja siiis tuleb abiks ,meie kõigi lemmmik icon_razz.gif Rate icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

_________________
Märkige profiili oma asukoht!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mybad
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2006




sõnum 24.08.2006 08:59:26 vasta tsitaadiga

Üks mure veel! Kuna olen laisk ja ei viitsi seda foorumit läbi lugeda, siis küsin, et kuidas saab lahti kirjast "e-mail address not verified" - nimelt kahel tuttaval on selline kiri msn's nime asemel ja muuta seda ei saa. Meilile neil seda 'verificationi' asja pole ka väidetavalt tulnud. Proovisin siis seda 'kinnitust' saada nii et vahetasin paroole, kuid tulemus on null. Üks adre on mail.ru ja teine hot.ee - usun et domeenis probleemi pole, pigem mingi anomaalia või siis see et ise lauajalg olen.

Tänan ette neid kes vastata viitsivad!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 24.08.2006 11:02:03 vasta tsitaadiga

mybad kirjutas:
Üks mure veel! Kuna olen laisk ja ei viitsi seda foorumit läbi lugeda, siis küsin, et kuidas saab lahti kirjast "e-mail address not verified" - nimelt kahel tuttaval on selline kiri msn's nime asemel ja muuta seda ei saa. Meilile neil seda 'verificationi' asja pole ka väidetavalt tulnud. Proovisin siis seda 'kinnitust' saada nii et vahetasin paroole, kuid tulemus on null. Üks adre on mail.ru ja teine hot.ee - usun et domeenis probleemi pole, pigem mingi anomaalia või siis see et ise lauajalg olen.

Tänan ette neid kes vastata viitsivad!

passport.net-ist vist pidi selle verification maili uuesti saatma... logid sisse ja verify mail vms...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mybad
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2006




sõnum 24.08.2006 11:41:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
passport.net-ist vist pidi selle verification maili uuesti saatma... logid sisse ja verify mail vms...


passport.net-i logib viisakalt sisse ära ..aga 'verification maili' asjandust sealt ei leia ..kui see seal on siis puust ja punaselt palun.icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 25.08.2006 20:11:06 vasta tsitaadiga

WLM ja MDL ei tunnista üksteist icon_confused.gif
mdl peale installida siis hakkab ainult wlm tööle, kuigi mdl oleks ju kohe ise pidanud samuti tööle hakkama - panen mdl'i ise tööle>tahab mind msn'ist välja logida ja tulemüüri testida vms. kuid ei suuda logida kasutaja msn'ist välja>ütleb, et ei suutnud>retest>kordub, et ei suuda logida kasutaja msn'ist välja>retest...

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 25.08.2006 21:18:13 vasta tsitaadiga

hiiemae, kas tegid upgrade või clean installi MDL'ile? enne installi on vaja eelnev ver. eemaldada. WLM on 8.0 või 8.1 beta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 26.08.2006 10:33:47 vasta tsitaadiga

2 trini,
olen juba 2-3 korda mõlemale korraga clean-installi teinud, kuid pole aidanud.
MDL - 1.00.19 (sobivuses wlm'dega polnud märgitud versioone)
WLM - 8.0.0792.00 - tuleks vist proovida uuemat

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 26.08.2006 13:21:38 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
2 trini,
olen juba 2-3 korda mõlemale korraga clean-installi teinud, kuid pole aidanud.
MDL - 1.00.19 (sobivuses wlm'dega polnud märgitud versioone)
WLM - 8.0.0792.00 - tuleks vist proovida uuemat

Sama probleem esineb mitmetel MDL kasutajatel, kahjuks lahendus sellele praegu puudub icon_sad.gif Beetatestimisel oli mul sama jama esimese buildiga, siis aitas asja lahendada see ,kui käivitasin algul MessengerDiscovery Live.exe ,ja alles siis WLM'i.

Edit: proovi ka kustutada registrist järgnev võti: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\iAvatars.com

Edit2: Kas sul on ikka SP2 peal? selgus, et selle probleemi üle kurtjatel on SP1, millega MDL kahjuks ei tööta.


viimati muutis 2 trini 10.09.2006 13:47:46, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 11:31:30 vasta tsitaadiga

This message was not sent because you don't have permission to send an offline message.

Tegin upgrade ära mis live messenger mulle pakkus ja nüüd selline kamm offlain messagitega icon_confused.gif


Version 8.0 (Build 8.0.0812.00)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 30.08.2006 23:44:01 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
This message was not sent because you don't have permission to send an offline message.

Tegin upgrade ära mis live messenger mulle pakkus ja nüüd selline kamm offlain messagitega icon_confused.gif


Version 8.0 (Build 8.0.0812.00)

Muuda asukohariik .net passpordis ära, osades maades on offline messaging blokeeritud. Kõige kindlam on alati panna kas UK või USA kodanikuks ennast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.08.2006 04:02:41 vasta tsitaadiga

eesti olnud koguaeg ning alati kõik featuurid toiminud

muide, päris lõbus koht on http://account.live.com
leidsin et olen juba 5 aastat kasuta, reganud 20 juuli 2001 icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 31.08.2006 22:48:21 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
eesti olnud koguaeg ning alati kõik featuurid toiminud

tsitaat:
The new build apparently also has some changes to the way offline messages work. Now there is a limit to the amount of messages you can send per minute. You need certain permissions to send offline messages and there is a limit of the size of the message you can send.

Katsetan hiljem ise ka ja muudan Eesti peale oma asukoha, praegu ei saa siin messengeri kasutada. Võimalik, et see, kas saad offline sõnumeid saata, sõltub mingitest kindlatest seadetest sinu .net passpordi lehel. Samas mingit konkreetset vihjet selle kohta, millesed need 'certain permissions' on, antud pole icon_rolleyes.gif

Edit: niih, proovisin, mul Eestiga igatahes töötab kõik, äkki siis sinna 'other location' tuleb miskit märkida... icon_rolleyes.gif seal mul Rootsi pandud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 06.09.2006 19:12:12 vasta tsitaadiga

väike amsn`ga seotud küsimus oleks. kas see on normaalne, et täiesti suvaliselt viskab vestlusaknaid lahti? avan amsn`i ja siis paari minuti pärast avastan, et 5 vestlusakent on avatud, kuigi ma ise pole midagi puutunud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 06.09.2006 19:37:41 vasta tsitaadiga

delic, äkki sul on selline asi peale pandud, et kui teine inimene avab akna, siis tuleb sul ka lahti. icon_rolleyes.gif Uuri seadetest.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 07.09.2006 11:51:36 vasta tsitaadiga

Ja kusjuures see veel ei tähenda, et keegi vestlusakna avas, sest pilti ei saadeta protokolli järgi enne, kui vestluse alustamisel, enamik messengeri kliente tõmbab kõigi online sõprade pildid sisselogimisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 07.09.2006 13:43:26 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/h1tman/New%20Bitmap%20Image.JPG

Kuidas seda inkomplitet ära saada :S


messenger diskoveris
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.09.2006 14:29:15 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
kas msn 8 (või live messenger.. mis ta nimi oligi) jaoks on liikumas ka miskeid themesi/ skinne (kui jah, siis sooviks mõnda linki)?

http://www.deviantart.com/view/32823793/
http://www.deviantart.com/deviation/39255778/?qo=3&q=wlm+in%3Acustomization%2Fskins%2Fim%2Fmsn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SK699
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2004




sõnum 11.09.2006 16:56:41 vasta tsitaadiga

Olen ainuke kes sisse ei saa? Ütleb ka et MSN service is down.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 17:00:19 vasta tsitaadiga

SK699, mul igastahes töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 17:13:14 vasta tsitaadiga

ma ei ole täna terve päev msn'i saanud, omkul 8 paiku sain korra ja see oli ka kõik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SK699
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2004




sõnum 11.09.2006 17:43:10 vasta tsitaadiga

Leidsin netist lahenduse:
Need 2 allpool olevat rida tuleb lisada C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts faili ja mul läks asi momentaanselt korda.
Loomulikult tuleb MSN taaskäivitada peale lisamist.
65.54.239.80 messenger.hotmail.com
65.54.239.80 dp.msnmessenger.skadns.net
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 21:05:44 vasta tsitaadiga

SK699 kirjutas:
Leidsin netist lahenduse:
Need 2 allpool olevat rida tuleb lisada C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts faili ja mul läks asi momentaanselt korda.
Loomulikult tuleb MSN taaskäivitada peale lisamist.
65.54.239.80 messenger.hotmail.com
65.54.239.80 dp.msnmessenger.skadns.net

aru ma ei saa, eile sai veel ilma neide extrateta ka hakkama
EDIT: no nüüd sain ilma lisadeta ka msn'i lõpux
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004




sõnum 12.09.2006 15:53:00 vasta tsitaadiga

Mul ka pisike probleem, ei jõua vist kõiki lehti läbi otsida, kui siin ongi sellele probleemile lahendus.

Nimelt, kui ma üritan, msni sisse logida, siistuleb kiri:

Sorry, we were unable to sign in to MSN Messenger at this time. Please try again later.

MSN Messenger has made several failed attempts to sign you in. Your firewall may be blocking Messenger from connecting to the service. Please review your firewall settings. See the retailer's instructions for more information.

80048820 [Troubleshoot] [Close] [Help]

Et kasutan Windows Xp Home Editioni + SP2. Eraldi mingit tulemüüri ei ole, ainult see mis sp2 kaasas või nii.

Äkki keegi oskab aidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 12.09.2006 16:05:02 vasta tsitaadiga

Defmic, kas XP tulemüür ei klassifitseerugi tulemüüriks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 12.09.2006 16:33:10 vasta tsitaadiga

Defmic,
Paned messengeri kinni, siis Start - Run, kirjuta sinna regsvr32 softpub.dll, vajuta enter. Samuti vaata ,et IE ei kasuta proxyt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defmic
Kreisi kasutaja
Defmic

liitunud: 26.12.2004




sõnum 12.09.2006 18:52:37 vasta tsitaadiga

Selle Start - Run triki tegin ära icon_smile.gif Aga proxy? Kust ma seda otsin?
Ja kui ma IE-d ei kasuta siis ikka otsin seda? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan75
HV kasutaja
kristjan75

liitunud: 30.01.2005




sõnum 12.09.2006 18:52:51 vasta tsitaadiga

mul sama probleem et ei logi sisse viskab selle troubleshooteri :S . proovisin ka eelmainitud asju aga ikka ei midagi icon_sad.gif näiteks kui võtan lahti MSNi siis options>tools>connection ja proovisin seal mingit refreshi tuli selline kiri et "you are currently NOT connected to .NET Messenger Service.
oskab keegi aidata..?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 18:58:35 vasta tsitaadiga

kristjan75 kirjutas:
mul sama probleem et ei logi sisse viskab selle troubleshooteri :S . proovisin ka eelmainitud asju aga ikka ei midagi icon_sad.gif näiteks kui võtan lahti MSNi siis options>tools>connection ja proovisin seal mingit refreshi tuli selline kiri et "you are currently NOT connected to .NET Messenger Service.
oskab keegi aidata..?

sealt edasi advanced
socks--- localhost--1863

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan75
HV kasutaja
kristjan75

liitunud: 30.01.2005




sõnum 12.09.2006 19:56:55 vasta tsitaadiga

socksi alla kirjutan localhost we icon_rolleyes.gif nii igastahes ei tööta icon_biggrin.gif
uue msni tõmbamine kah ei aita.. kui ma sellele proxyle vms test panen siis ta ei leia seda socksi üles kui sellel prot 1080 ning teistel leiab
ning kirjutab "complete" .firewallis kah asi ple ma arvan.. Windowsiks on muidu winborg XP+sp2


viimati muutis kristjan75 12.09.2006 20:11:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 20:02:56 vasta tsitaadiga

kristjan75 kirjutas:
socksi alla kirjutan localhost we icon_rolleyes.gif nii igastahes ei tööta icon_biggrin.gif

1863 kah takka

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan75
HV kasutaja
kristjan75

liitunud: 30.01.2005




sõnum 12.09.2006 20:13:26 vasta tsitaadiga

no selle panin kah siis proovis mingi 3 korda ühendada ja ei saanud ..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 12.09.2006 20:24:48 vasta tsitaadiga

Defmic kirjutas:
Selle Start - Run triki tegin ära icon_smile.gif Aga proxy? Kust ma seda otsin?
Ja kui ma IE-d ei kasuta siis ikka otsin seda? icon_lol.gif

internet options - connections alt vaata et ei oleks proxyt kuskil märgitud. see et sa IE-d ei kasuta ,ei oma mingit tähtsust, MSN paraku ühendab ennast samade seadete järgi, mis sul seal IE connections all on määratud icon_wink.gif

tarc kirjutas:
kristjan75 kirjutas:
socksi alla kirjutan localhost we icon_rolleyes.gif nii igastahes ei tööta icon_biggrin.gif

1863 kah takka

kui ühendus ei käi läbi proxy, siis pole mingeid socks'e seal vaja määrata. MSN ühendab läbi TCP ja WLM kasutab HTTP.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.