|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
09.08.2006 16:59:08
|
|
|
live on jama, tiri aMSN, minumeelest palju mugavam.
muide see live on nii bugine, kuidas te seda üldse kasutate? endal kodus 7.5 ja pole mitte ainsatki probleemi (veel)
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
09.08.2006 17:22:48
|
|
|
aMSN on nendest atm parim, mis ma proovind olen. Olen veel proovinud gaimi ja dMSNi mis kohe üldse ei meeldi. On veel pakkumisi?
EDIT: nii, tavaline messengeri saab vähemalt logida, kuid sisse ei lase: signing in to .NET Messenger Service Failed because the service is not responding. The service is not avaiveble or you may not be connected to the internet
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
09.08.2006 17:23:27
|
|
|
Skype ei saa kasutada või sellega sama jama?Kui MSN ei tööta, äkki aitab skype. Kunagi li mingi Miranda IM, mllega saab ka rääkida MSN inimestega. Trillan Trilliar, ei mäleta õiget nime, proovi seda ka.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
09.08.2006 17:39:10
|
|
|
Skype saan kasutada, kuid isikud kes msnis on ei kasuta skype...
Trillian on vähe imelik, kõik isikud ilmuvad samuti ühte aknasse mis on ÄÄRMISELT NÕME
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delic
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2004
|
10.08.2006 03:04:56
|
|
|
mis mõttes? et üks vestlusaken ja ülevalt valid, kellega rääkida taha? minu arust on see küll üks parimaid asju üle pika aja, mis tehtud
msn plussil on see peal ja ma olen väga rahul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
10.08.2006 03:54:50
|
|
|
| Gr[e]iF kirjutas: |
| nii, tavaline messengeri saab vähemalt logida, kuid sisse ei lase: signing in to .NET Messenger Service Failed because the service is not responding. The service is not avaiveble or you may not be connected to the internet |
Võid ka proovida teha IE-le reset, kui IE seaded paigast ära, siis üldjuhul ei tööta ka messenger.
Tools-Internet Options-Advanced-Reset
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
10.08.2006 11:18:27
|
|
|
ei aidanud, äkki registrist on midagi veel kustutada? Ma tuhnisin aiunlt hkey_classes_root läbi ja otsisin kõik mis on MSN messengeriga seotud
PS: Kuidas ma saan MSN 6.0 käima nii, et ma ei peaks updatema?!?!?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
10.08.2006 12:17:30
|
|
|
ok ma sis esimene msnipede kes hädaldab...
poole 11 saati msni sisse ei saa..aMSNi kasutan
proovisin erinevaid webmessengere kah, ei tuhkagi
Service Status ütleb (loomulikul), et kõik serverid up and running
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
10.08.2006 13:38:44
|
|
|
| Gr[e]iF kirjutas: |
| ei aidanud, äkki registrist on midagi veel kustutada? Ma tuhnisin aiunlt hkey_classes_root läbi ja otsisin kõik mis on MSN messengeriga seotud |
Kui ka teise windowsi kasutaja alt ei saanud sisse, siis pole viga vast ikkagi registris.
| tsitaat: |
| PS: Kuidas ma saan MSN 6.0 käima nii, et ma ei peaks updatema?!?!? |
Muudad Hexeditoriga versiooninumbri ära. Msnmsgr.exe lahti ja versiooni nr otsingusse (selle saad Help - About Messenger alt, kõik need nr mis seal kirjas), esimese otsinguga leitud nr asemele kirjutad 7.5.0324
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
14.08.2006 15:28:48
|
|
|
Keegi ei oska aidata, nimelt just format c tehtud.Panin msn 7.5peale aga sign in nuppu vajtuades annan errori, et ei saa sisse logida, proovi mõne aja pärast uuesti.All pool siis räägib et võimalik, et tulemüür plokib.Vaatasin ning selgus tõesti, et tulemüür plokkis, tema listis oli msn.Võtsin siis välja, proovisin üldse tulemüüri välja lülitada kuid ikka see sama jama.
EDIT: http://www.zone.ee/prigo/msn_jamab.JPG?2
Vot nii ütleb ta peale formatti.
Tulemüüride ja asjadegaolen jamanud ainult tulutult.
Ehk oksab keegi midagi soovitada?
EDIT:Siin ei oska keegi aidata?
Üldse viimasel ajal HV-s saab abi ainult taolistele probleemidele kumb on parem kas x800gt või 7900gtx.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vanake
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
16.08.2006 13:06:33
|
|
|
| Tean vastust! Mul oli sama kamm, tee Internet Explorer lahti, ning FILE rippmenüüst, võta linnuke WORK OFFLINE eest ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
16.08.2006 13:57:13
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| Gr[e]iF kirjutas: |
| tundub, et siin vist lahendust pole, kas keegi viitsiks nimetada erinevaid msn programme, mis sarnaneks live messengerile |
Gaim |
Ei tööta gaim praegu. Vähemalt siis, kui ma siin proxit kasutan. Sisse logimisel Gaim.exe as encountered a problem jada jada jada and needs to be closed. Viimasena on näha Getting cookie vms. Eile töötas perfecto.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
16.08.2006 15:46:35
|
|
|
| prigo kirjutas: |
Keegi ei oska aidata, nimelt just format c tehtud.Panin msn 7.5peale aga sign in nuppu vajtuades annan errori, et ei saa sisse logida, proovi mõne aja pärast uuesti.All pool siis räägib et võimalik, et tulemüür plokib.Vaatasin ning selgus tõesti, et tulemüür plokkis, tema listis oli msn.Võtsin siis välja, proovisin üldse tulemüüri välja lülitada kuid ikka see sama jama.
EDIT: http://www.zone.ee/prigo/msn_jamab.JPG?2
Vot nii ütleb ta peale formatti.
Tulemüüride ja asjadegaolen jamanud ainult tulutult.
|
Mis tulemüüriga on tegemist? Windows'i enda oma ,või mingi muu? Ja mismõttes võtsid MSNi tulemüüri listist välja? Kustutasid ära? Kui sul on Windows'i tulemüür, pane see sinna listi tagasi ja vaata ,et oleks linnuke seal kastis. Kui mingi muu tulemüür, siis pead 'allow' listi panema MSNi. Ja mõni tulemüür tahab ka kõigi portide eraldi sisestamist, siin teemas eespool korduvalt need pordid ära märgitud, mida MSN kasutab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
16.08.2006 15:59:04
|
|
|
vajuta troubleshoot, repair ja siis restart - peaks töötama küll
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek87
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
21.08.2006 19:56:32
|
|
|
| selline jama,et msn on osade inimestega rääkimine täitsa võimatu...nimelt on nende font täielikult väike ja loetamatu...olen tõmmand arvutisse ka mingeid lisafonte photoshopi tarbeks aga see ei tohiks ju segada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
21.08.2006 20:30:27
|
|
|
| janek87 kirjutas: |
| selline jama,et msn on osade inimestega rääkimine täitsa võimatu...nimelt on nende font täielikult väike ja loetamatu...olen tõmmand arvutisse ka mingeid lisafonte photoshopi tarbeks aga see ei tohiks ju segada. |
Tools-Text size ,sealt saab sättida suurust. Plus! ja MessengerDiscovery võimaldavad teha vestluskaaslase fondi enda omaga sarnaseks. See millisena sa teiste fonti näed, sõltub paraku nendepoolsest seadistusest Vahel ajab ikka täitsa närvi küll, kui keegi endale mingi kollase fondi on peale pannud nii et midagi ei näe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mybad
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2006
|
23.08.2006 09:51:29
|
|
|
Mure,
Tööjuures võeti välisühendus ära ja nüüd saab käia ainult .ee saitidel. Kõik messengerid on ära keelatud ja webmessengeridele ei pääse ka enam ligi kuna neil on kõigil .com/.net lõpp. Küsimus siis ongi, et kas on võimalik läbi mingi ussiemmi messengeri saada?
Ja kas unipeak.com'le mingit .ee lõpuga alternatiivi on, et saaks välismaiseid saite külastada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
23.08.2006 13:31:20
|
|
|
kasuta mingit eesti proxy't
aga ju see piirang on ikka selleks, et te vähem lulli lööksite.
seega igasugune abistamine selles vallas vähendab eesti töötajate keskmist rentaablust ja eesti majanduskasvu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ikkamina
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
23.08.2006 15:38:15
|
|
|
[quote="mybad"]Mure,
Tööjuures võeti välisühendus ära ja nüüd saab käia ainult .ee saitidel. Kõik messengerid on ära keelatud ja webmessengeridele ei pääse ka enam ligi kuna neil on kõigil .com/.net lõpp. Küsimus siis ongi, et kas on võimalik läbi mingi ussiemmi messengeri saada?
Meil töööl ka sama jama,isegi gaimi ei lase sissse,messsi ei lase installidagi.Olen kõik juba ära prooovind .nu ja siiis tuleb abiks ,meie kõigi lemmmik Rate
_________________ Märkige profiili oma asukoht! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mybad
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2006
|
24.08.2006 08:59:26
|
|
|
Üks mure veel! Kuna olen laisk ja ei viitsi seda foorumit läbi lugeda, siis küsin, et kuidas saab lahti kirjast "e-mail address not verified" - nimelt kahel tuttaval on selline kiri msn's nime asemel ja muuta seda ei saa. Meilile neil seda 'verificationi' asja pole ka väidetavalt tulnud. Proovisin siis seda 'kinnitust' saada nii et vahetasin paroole, kuid tulemus on null. Üks adre on mail.ru ja teine hot.ee - usun et domeenis probleemi pole, pigem mingi anomaalia või siis see et ise lauajalg olen.
Tänan ette neid kes vastata viitsivad!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
24.08.2006 11:02:03
|
|
|
| mybad kirjutas: |
Üks mure veel! Kuna olen laisk ja ei viitsi seda foorumit läbi lugeda, siis küsin, et kuidas saab lahti kirjast "e-mail address not verified" - nimelt kahel tuttaval on selline kiri msn's nime asemel ja muuta seda ei saa. Meilile neil seda 'verificationi' asja pole ka väidetavalt tulnud. Proovisin siis seda 'kinnitust' saada nii et vahetasin paroole, kuid tulemus on null. Üks adre on mail.ru ja teine hot.ee - usun et domeenis probleemi pole, pigem mingi anomaalia või siis see et ise lauajalg olen.
Tänan ette neid kes vastata viitsivad! |
passport.net-ist vist pidi selle verification maili uuesti saatma... logid sisse ja verify mail vms...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mybad
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2006
|
24.08.2006 11:41:56
|
|
|
| tsitaat: |
| passport.net-ist vist pidi selle verification maili uuesti saatma... logid sisse ja verify mail vms... |
passport.net-i logib viisakalt sisse ära ..aga 'verification maili' asjandust sealt ei leia ..kui see seal on siis puust ja punaselt palun.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
25.08.2006 20:11:06
|
|
|
WLM ja MDL ei tunnista üksteist
mdl peale installida siis hakkab ainult wlm tööle, kuigi mdl oleks ju kohe ise pidanud samuti tööle hakkama - panen mdl'i ise tööle>tahab mind msn'ist välja logida ja tulemüüri testida vms. kuid ei suuda logida kasutaja msn'ist välja>ütleb, et ei suutnud>retest>kordub, et ei suuda logida kasutaja msn'ist välja>retest...
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
25.08.2006 21:18:13
|
|
|
| hiiemae, kas tegid upgrade või clean installi MDL'ile? enne installi on vaja eelnev ver. eemaldada. WLM on 8.0 või 8.1 beta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
26.08.2006 10:33:47
|
|
|
2 trini,
olen juba 2-3 korda mõlemale korraga clean-installi teinud, kuid pole aidanud.
MDL - 1.00.19 (sobivuses wlm'dega polnud märgitud versioone)
WLM - 8.0.0792.00 - tuleks vist proovida uuemat
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
26.08.2006 13:21:38
|
|
|
Sama probleem esineb mitmetel MDL kasutajatel, kahjuks lahendus sellele praegu puudub Beetatestimisel oli mul sama jama esimese buildiga, siis aitas asja lahendada see ,kui käivitasin algul MessengerDiscovery Live.exe ,ja alles siis WLM'i.
Edit: proovi ka kustutada registrist järgnev võti: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\iAvatars.com
Edit2: Kas sul on ikka SP2 peal? selgus, et selle probleemi üle kurtjatel on SP1, millega MDL kahjuks ei tööta.
viimati muutis 2 trini 10.09.2006 13:47:46, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
28.08.2006 11:31:30
|
|
|
This message was not sent because you don't have permission to send an offline message.
Tegin upgrade ära mis live messenger mulle pakkus ja nüüd selline kamm offlain messagitega
Version 8.0 (Build 8.0.0812.00)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
30.08.2006 23:44:01
|
|
|
| artur- kirjutas: |
This message was not sent because you don't have permission to send an offline message.
Tegin upgrade ära mis live messenger mulle pakkus ja nüüd selline kamm offlain messagitega
Version 8.0 (Build 8.0.0812.00) |
Muuda asukohariik .net passpordis ära, osades maades on offline messaging blokeeritud. Kõige kindlam on alati panna kas UK või USA kodanikuks ennast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.08.2006 04:02:41
|
|
|
eesti olnud koguaeg ning alati kõik featuurid toiminud
muide, päris lõbus koht on http://account.live.com
leidsin et olen juba 5 aastat kasuta, reganud 20 juuli 2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
31.08.2006 22:48:21
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
eesti olnud koguaeg ning alati kõik featuurid toiminud
|
| tsitaat: |
| The new build apparently also has some changes to the way offline messages work. Now there is a limit to the amount of messages you can send per minute. You need certain permissions to send offline messages and there is a limit of the size of the message you can send. |
Katsetan hiljem ise ka ja muudan Eesti peale oma asukoha, praegu ei saa siin messengeri kasutada. Võimalik, et see, kas saad offline sõnumeid saata, sõltub mingitest kindlatest seadetest sinu .net passpordi lehel. Samas mingit konkreetset vihjet selle kohta, millesed need 'certain permissions' on, antud pole
Edit: niih, proovisin, mul Eestiga igatahes töötab kõik, äkki siis sinna 'other location' tuleb miskit märkida... seal mul Rootsi pandud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
delic
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2004
|
06.09.2006 19:12:12
|
|
|
| väike amsn`ga seotud küsimus oleks. kas see on normaalne, et täiesti suvaliselt viskab vestlusaknaid lahti? avan amsn`i ja siis paari minuti pärast avastan, et 5 vestlusakent on avatud, kuigi ma ise pole midagi puutunud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
07.09.2006 11:51:36
|
|
|
| Ja kusjuures see veel ei tähenda, et keegi vestlusakna avas, sest pilti ei saadeta protokolli järgi enne, kui vestluse alustamisel, enamik messengeri kliente tõmbab kõigi online sõprade pildid sisselogimisel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SK699
HV kasutaja
liitunud: 08.05.2004
|
11.09.2006 16:56:41
|
|
|
| Olen ainuke kes sisse ei saa? Ütleb ka et MSN service is down.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
11.09.2006 17:00:19
|
|
|
| SK699, mul igastahes töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
11.09.2006 17:13:14
|
|
|
| ma ei ole täna terve päev msn'i saanud, omkul 8 paiku sain korra ja see oli ka kõik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SK699
HV kasutaja
liitunud: 08.05.2004
|
11.09.2006 17:43:10
|
|
|
Leidsin netist lahenduse:
Need 2 allpool olevat rida tuleb lisada C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts faili ja mul läks asi momentaanselt korda.
Loomulikult tuleb MSN taaskäivitada peale lisamist.
65.54.239.80 messenger.hotmail.com
65.54.239.80 dp.msnmessenger.skadns.net
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
11.09.2006 21:05:44
|
|
|
| SK699 kirjutas: |
Leidsin netist lahenduse:
Need 2 allpool olevat rida tuleb lisada C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts faili ja mul läks asi momentaanselt korda.
Loomulikult tuleb MSN taaskäivitada peale lisamist.
65.54.239.80 messenger.hotmail.com
65.54.239.80 dp.msnmessenger.skadns.net |
aru ma ei saa, eile sai veel ilma neide extrateta ka hakkama
EDIT: no nüüd sain ilma lisadeta ka msn'i lõpux
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Defmic
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
12.09.2006 15:53:00
|
|
|
Mul ka pisike probleem, ei jõua vist kõiki lehti läbi otsida, kui siin ongi sellele probleemile lahendus.
Nimelt, kui ma üritan, msni sisse logida, siistuleb kiri:
Sorry, we were unable to sign in to MSN Messenger at this time. Please try again later.
MSN Messenger has made several failed attempts to sign you in. Your firewall may be blocking Messenger from connecting to the service. Please review your firewall settings. See the retailer's instructions for more information.
80048820 [Troubleshoot] [Close] [Help]
Et kasutan Windows Xp Home Editioni + SP2. Eraldi mingit tulemüüri ei ole, ainult see mis sp2 kaasas või nii.
Äkki keegi oskab aidata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
12.09.2006 16:05:02
|
|
|
| Defmic, kas XP tulemüür ei klassifitseerugi tulemüüriks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
12.09.2006 16:33:10
|
|
|
Defmic,
Paned messengeri kinni, siis Start - Run, kirjuta sinna regsvr32 softpub.dll, vajuta enter. Samuti vaata ,et IE ei kasuta proxyt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Defmic
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
12.09.2006 18:52:37
|
|
|
Selle Start - Run triki tegin ära Aga proxy? Kust ma seda otsin?
Ja kui ma IE-d ei kasuta siis ikka otsin seda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan75
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
12.09.2006 18:52:51
|
|
|
mul sama probleem et ei logi sisse viskab selle troubleshooteri :S . proovisin ka eelmainitud asju aga ikka ei midagi näiteks kui võtan lahti MSNi siis options>tools>connection ja proovisin seal mingit refreshi tuli selline kiri et "you are currently NOT connected to .NET Messenger Service.
oskab keegi aidata..?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
12.09.2006 18:58:35
|
|
|
| kristjan75 kirjutas: |
mul sama probleem et ei logi sisse viskab selle troubleshooteri :S . proovisin ka eelmainitud asju aga ikka ei midagi näiteks kui võtan lahti MSNi siis options>tools>connection ja proovisin seal mingit refreshi tuli selline kiri et "you are currently NOT connected to .NET Messenger Service.
oskab keegi aidata..? |
sealt edasi advanced
socks--- localhost--1863
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan75
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
12.09.2006 19:56:55
|
|
|
socksi alla kirjutan localhost we nii igastahes ei tööta
uue msni tõmbamine kah ei aita.. kui ma sellele proxyle vms test panen siis ta ei leia seda socksi üles kui sellel prot 1080 ning teistel leiab
ning kirjutab "complete" .firewallis kah asi ple ma arvan.. Windowsiks on muidu winborg XP+sp2
viimati muutis kristjan75 12.09.2006 20:11:49, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
12.09.2006 20:02:56
|
|
|
| kristjan75 kirjutas: |
socksi alla kirjutan localhost we nii igastahes ei tööta  |
1863 kah takka
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan75
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
12.09.2006 20:13:26
|
|
|
| no selle panin kah siis proovis mingi 3 korda ühendada ja ei saanud ..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
12.09.2006 20:24:48
|
|
|
| Defmic kirjutas: |
Selle Start - Run triki tegin ära Aga proxy? Kust ma seda otsin?
Ja kui ma IE-d ei kasuta siis ikka otsin seda?  |
internet options - connections alt vaata et ei oleks proxyt kuskil märgitud. see et sa IE-d ei kasuta ,ei oma mingit tähtsust, MSN paraku ühendab ennast samade seadete järgi, mis sul seal IE connections all on määratud
| tarc kirjutas: |
| kristjan75 kirjutas: |
socksi alla kirjutan localhost we nii igastahes ei tööta  |
1863 kah takka |
kui ühendus ei käi läbi proxy, siis pole mingeid socks'e seal vaja määrata. MSN ühendab läbi TCP ja WLM kasutab HTTP.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|