|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
11.02.2003 21:03:13
dual ramdac Radeon |
|
|
on keegi kursis
et müüakse ka selliseid dual ramdac 8500 9000 9100 (Pro-d või LE-d pole vahet.) hetkel eestis
ja kui siis kus jne ? (mida rohkem inffi kaarti kohta seda parem.)
paak kirjutas mulle eile:
"ei tea kui paljudel 8500'del dual ramdac (ise ei leidnud kui otsisin eelmine kuu)
on ja minuteada pole dual display radeon 9000 olemas (vbolla 9000pro on). "
muidu kui kellelgi on müüa mingi dual view-ga mingi radeon võib ka teada anda. (3dMark2001se score peaks olema min 3500P minu massinaga)
_________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
16.02.2003 20:54:40
|
|
|
seleta mulle ka mis see dual ramdack on? umbes nagu tean...aga täpselt pole ikka selge...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
16.02.2003 21:19:22
|
|
|
| 8500 peaks ikka kõigil olema, võib-olla mingitel kahtlastel odavatel ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
16.02.2003 21:28:24
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| seleta mulle ka mis see dual ramdack on? umbes nagu tean...aga täpselt pole ikka selge... |
kaks proset ehk siis kaks monitori saad panna videokaardile, see on minu arusaam asjast
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
16.02.2003 21:35:35
|
|
|
| mitte just proset...
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
16.02.2003 21:56:38
|
|
|
| traks kirjutas: |
kaks monitori erinevatel sagedustel ja lahutustel. ühe ramdaciga saab sama pildi kahte molli või siis extended desktopi isegi..
ramdac on see mis pilti monitorile arusaadavasse keelde tõlgib |
ehk siis random access memory digital to analog converter peaks olema
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
17.02.2003 01:05:09
|
|
|
...kuidas see siis nagu täpsemalt peaks välja nägema?
et kui lülitan veel lisaks sisse teleka siis peaks nagu 2 monitori ka tööle jääma?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
17.02.2003 17:04:32
|
|
|
| Zooter kirjutas: |
| 8500 peaks ikka kõigil olema, võib-olla mingitel kahtlastel odavatel ei ole. |
algul oli jah aga nüüd
mis viimased müüdi ikka kõik ühega.
ja otsustasin kahe graafikakaardi kasuks.
kuna jah odavaim kahe ramdaciga radeon(vähemalt R9000Pro) on üle 2k. a yhega saab 1340.-
jah nagu siin juba mainitud ramdac ...digital to analog converter. selline pisike kivike prose kõrval. mis converdiks digitali(flat panelile mõeldud out-i) analoogiks. tavalisele monitorile.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
17.02.2003 17:42:41
|
|
|
r9000'l on kõigil 2 ramdaci _kivisse integreeritud_
r8500'test herculese FDX seerial puudub teine ramdac, sestap ka odav ja sellepärast ma pidin ka tagasi andma.
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
17.02.2003 21:12:35
|
|
|
| lamp kirjutas: |
r9000'l on kõigil 2 ramdaci _kivisse integreeritud_
r8500'test herculese FDX seerial puudub teine ramdac, sestap ka odav ja sellepärast ma pidin ka tagasi andma. |
hmm.
kuskilt vene lehelt lugesin ka. et teine ramdac kuskil seal pesitseb. aga miujal sellist inffi ei kohanud
ja kõigi radeon9000ndete läbi kammimisel tootjate kodukatelt ei leidnud mingit märget selle kohta et miskit teine ramdac ka kuskil olema peaks.
ostsin siis täna sapphire r9100 ja sellel pole teist ramdaci ei sees ei väljas.
a unrealT-i saab mängida küll ja rohkem pole vajagi.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
18.02.2003 00:17:03
|
|
|
| jah tõesti, nii palju hoiab kohe kokku...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
18.02.2003 11:08:22
|
|
|
| noh.. kuna see sapphire 9100 = 8500LELELE ja põmst ka suht odav.. siis on loomulikult selge, et ei panda sinna seda va ramdaci juurde.. ja seda on btw juba tootja speksidest näha, dvi-i asemel on suurelt kirjas DVI-D.
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
18.02.2003 15:37:55
|
|
|
hmm, kõikidel dual monitor kaartidel on kaks ramdac kiipi.. need CRT+DVI kaardid igatahes.
radeon 8500/LE oli see teine kohe core kõrval vasakul pool , esimene sisseehitatud.
radeon 9000/PRO-l oli teine ramdac juba coresse sisseehitatud, hoiti kokku materjalikuludest..
kui poleks 2 ramdaci, siis ei suudaks kaart 2 molli korraga toita.
9100 puhul ei tea, 2 ramdaci on igaljuhul.
ramdac on siis digital->analog dekooderprose, mis laseb analoogsignaali molli jõuda. Mida suurem reso-hertsid, seda suuremat tööd ramdacil seatakse ja seda raskem on pildikvaliteeti kõrgel hoida... sellepärast nigelamad kaardid (eriti integreeritud) ei söö 1280x1024 resot kõrgetel hertsidel sugugi hästi, mõni ei suudagi rauas üle 75Hz pakkuda sellele resole (näide: intel i740 int kaart)...
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
18.02.2003 15:51:32
|
|
|
| tsitaat: |
kaks proset ehk siis kaks monitori saad panna videokaardile, see on minu arusaam asjast
|
ikka veel jäi arusaamatuks...ma saan panna 2 monitori üks neist läheb läbi DVI...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
18.02.2003 16:04:27
|
|
|
| tsitaat: |
ikka veel jäi arusaamatuks...ma saan panna 2 monitori üks neist läheb läbi DVI...
|
jah kasutades dvi to vga adapterit.
_________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
18.02.2003 16:18:44
|
|
|
| sethtanel kirjutas: |
| jah kasutades dvi to vga adapterit. |
...ühesõnaga ma tahaks teada kas mu radeonil on dual ramdac või ei...praeguse jutu järgi tundub nagu oleks...kuidagi lihtsalt ei anna selgeks teha seda asja?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
18.02.2003 17:02:50
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
hmm, kõikidel dual monitor kaartidel on kaks ramdac kiipi..
need CRT+DVI kaardid igatahes.
kui poleks 2 ramdaci, siis ei suudaks kaart 2 molli korraga toita.
|
EI ja EI.
Enamikel kaartidel on 1 RAMDAC, mis vabalt toidab ära
2 väljundit.
Vaata spetsifikatsioone ikka ka enne kui rääkima tuled.
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
18.02.2003 17:19:46
|
|
|
kisub vaidluse poole.. aga siiski... kui pole 2nd ramdaci.. pole ka teist analoogsisendiga molu..
teleka võid taha panna.. ja digisisendiga flätpaneeli.
aga.. 1 ramdaci taha 2 CRT'd sa ei topi.
| suur13 kirjutas: |
| High-Q kirjutas: |
hmm, kõikidel dual monitor kaartidel on kaks ramdac kiipi..
need CRT+DVI kaardid igatahes.
kui poleks 2 ramdaci, siis ei suudaks kaart 2 molli korraga toita.
|
EI ja EI.
Enamikel kaartidel on 1 RAMDAC, mis vabalt toidab ära
2 väljundit.
Vaata spetsifikatsioone ikka ka enne kui rääkima tuled. |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
18.02.2003 17:31:40
|
|
|
| lamp kirjutas: |
kisub vaidluse poole.. aga siiski... kui pole 2nd ramdaci.. pole ka teist analoogsisendiga molu..
teleka võid taha panna.. ja digisisendiga flätpaneeli.
aga.. 1 ramdaci taha 2 CRT'd sa ei topi.
|
Kurat, sain siis valesti aru.
Ma sain aru, et väideti, et kõikidel kaartidel millel
on VGA ja DVI liides, on kaks RAMDAC'i.
Aga selle kategooria alla käivad kõik GeForce4 Ti
kaardid, millest enamikel pole 2'te dac'i.
Samuti see kuulus Herculese 8500LE.
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
18.02.2003 20:45:18
|
|
|
| tsitaat: |
Aga selle kategooria alla käivad kõik GeForce4 Ti
kaardid, millest enamikel pole 2'te dac'i.
Samuti see kuulus Herculese 8500LE.
|
ühel tuttaval on Herculese 8500LE kahe ramdac-iga
ja üldse tundub et kaardid mis on varem kui 2 kuud tagasi ostetud on kõik kahe ramdaciga.
nüüd jälle tootjad avastasid et saab kuidagi ka nii, et aint üks CRT väljund aint töötaks ja
enam ei saa kahte monitori panna radeonidele.
no jah eile käisin ordis ja seal selline powercolori evil master 2 pro nagu minulgi enne oli aga lisatud oli kirjake
mingi dual display edition hind oli 2700 või 3700 ei mäletagi. a sellel pole enam vahet kuna 2700 on juba liig mis liig- liig liig-.
ja kuna väideti et ati prose teeb 9000 seeria omadel ka teise ramdaci töö ära.
on kokkupanijad suutnud ikka nii ära vusserdada et kahte CRT molu taha ikka ei lükka.
(olen ma ise ka asjast õigesti aru saanud )
_________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marx016
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2002
|
19.02.2003 20:39:09
|
|
|
| Kuidas ma saaksin teada kas mu hercules 3d prophet radeon 8500le-l on dual ramdac või ei.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
20.02.2003 15:14:24
|
|
|
loomulikult on.. pole vaja kaheldagi, iga radeon 8500/8500LE on kahe ramdaciga
pilt on siin http://web.starman.ee/az/test/radeon8500.jpg noolekesega näidatud teise ramdaci asukoht, esimene siis nagu traditsioon GPU-sse integreeritud... igal 8500/8500LE peab see seal olema, vaata kaart üle, kui leiad sellise asjanduse sealsamas, siis on sul 2 ramdaci..
kuna ka herculese kaart suurel osal reference kaardist välja ehitatud (ehk siis baaskaardist, nagu ka enamik teisi tootjaid), sii peab ka sinu herculesel samas kohas kiip olema.
9000/9000PRO-l seda väiksest kiipi ei leia, kuna ati läks odavamat teed (ja ka kahjuks nõrgema kvaliteedi, ära proovitud) ja integreeris selle kiibi coresse esimese kõrvale..
7500 kohta ei tea, pole näppinud
viimati muutis High-Q 20.02.2003 15:23:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
20.02.2003 15:21:44
|
|
|
jee, igatahes minu kaart on kahe ramdac-iga
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
20.02.2003 16:21:42
|
|
|
kusjuures eraldi ramdacid (r8500) andsid olulisemalt parema tulemust... oli üks arvuti tavakonfiga (xp1700/256ram/kt333) ja 19 tollise viewsonicu molliga.. vahetasin oma PoV radeon8500 PoV radeon9000PRO vastu, muidu peaks suht identsed asjad olema, minu omal ainult 3,5ns EltronTech, r9000prol 3,6 hynix ja 3D-s r9000PRO kopik nõrgem (mingi 5%), aga 2D pildikvaliteet juba 1280x1024 85Hz juures andis tunda... draiverid olid täpselt samad jne... 8500-ga olid desktopi ikoonide teksti ilus ja puhas (ka 1600x1200-ga asi oli sama), r9000 proga aga juba ujus päris kõvasti , selline valge udupilv oli tekstil juures... 1600x1200 (molli max reso) puhul oli asi veel hullem, pani mõnes ekraanikohas lausa molli värelema (ei jõudnud 75Hz ette sööta...
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jossi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
20.02.2003 16:42:08
|
|
|
Teravust oluliselt mõjutavaks teguriks on ka madalpääsfiltrid ramdaci ja vga väljundi vahel. Nende filterelementide täpsusest ja plaadi trükiradadade disainist oleneb kui täpselt on see filter välja häälestatud. GF2-te korral, mis on tuntud oma uduse pildiga pidi saavtuma mõninkord päris hea tulemuse kui filter kõrvaldada. Anandtechi lehel oli kunagi päris hea ülevaade sellest.
Seega ei saa otseselt väita sinu vaatluse põhjal, et just integreertid ramdac põhjuseks oli.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
20.02.2003 16:51:10
|
|
|
| ei ei .. rad8500-l ka ju integreeritud primaarne ramdac, teine see-eest eraldi.. r9000pro-l aga mõlemad cores, äkki need omavahel kuidagi ei sõbrusta
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
20.02.2003 19:48:59
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| loomulikult on.. pole vaja kaheldagi, iga radeon 8500/8500LE on kahe ramdaciga |
Enamus ei ole. Built by ATI omadel on. Hercules, PowerColor, Sapphire, Club3D pole... kuid m6nel firmal on erinevaid versioone kaardist ja m6nel v6ib olla.
6nneks mul ka 2 ramdac vers
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
20.02.2003 21:26:56
|
|
|
| k'moon, kuidas saab olla kaart, mis toetab 2-te analoogmonitori (kõik 8500-d toetavad, kuna DVI-st saab pea alati CRT teha, seega analoog), 1 ramcadiga? Cmaster, on's see ikka radeon 8500??? r7500 vms saab olla, neil tihtipeale polnd 2 molli toetust.. aga pole seni näid nuditud r8500-sid (oli üks powercolori rare isend, aga see oli low profile ja seal ainult DVI + tv-out oligi)
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
20.02.2003 21:36:29
|
|
|
minu herculesel pole ka seda kiipi...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
20.02.2003 22:36:31
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| k'moon, kuidas saab olla kaart, mis toetab 2-te analoogmonitori (kõik 8500-d toetavad, kuna DVI-st saab pea alati CRT teha, seega analoog), 1 ramcadiga? Cmaster, on's see ikka radeon 8500??? r7500 vms saab olla, neil tihtipeale polnd 2 molli toetust.. aga pole seni näid nuditud r8500-sid (oli üks powercolori rare isend, aga see oli low profile ja seal ainult DVI + tv-out oligi) |
aga kõik nad ei toeta kahte analoogmolu ka, just nende firmade isendid, mida CMaster mainis.
ja seetõttu ei aita DVI->VGA adapter ka, lihtsalt ei tule sealt väljundist pilti..
niisiis hercules fdx ka ei toeta, võimalik et uuemad versioonid tõesti
kui on 1 ramdac, siis näit. tv-outi aktiviseerimisel läheb molli pilt sama värskendussageduse peale kui teler, halvemal juhul pilt mustaks- nii saab kindlaks teha
viimati muutis traks 20.02.2003 22:39:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
20.02.2003 22:38:39
|
|
|
| tsitaat: |
kui on 1 ramdac, siis näit. tv-outi aktiviseerimisel läheb molli pilt sama värskendussageduse peale kui teler, halvemal juhul pilt mustaks
|
no ma saan teha ainult nii ,et as töötab korraga 2 monitori või siis 1 monitor ja telekas...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
20.02.2003 22:56:11
|
|
|
...no resolutsiooni saab muuta aga sagedust ei saa...kuna teist monitori pole millega proovida...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jossi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
21.02.2003 03:49:46
|
|
|
| No ei viitsi praegu järgi kontrollida täpselt. Kas järsku on nii, et tv-out ehk analoog video-out tuleb Rage Theatre kivist ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KosMa
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
21.02.2003 04:40:39
|
|
|
Vaatasin siis ka oma kaardi (PoV RADEON 7500 64MB DDR GPU RV2A - ostetud septembris 2002) manuaalist järgi, et mis seal head ka öeldakse:
RADEON 7500 Display Configurations:
...muuhulgas oli ka järgmine variant...
CRT monitor+ | - 15-pin VGA connector+
CRT monitor | 24-pin DVI-I connector (with DVI-I-to-VGA adapter)
see tähendab, et ma saan oma kaardile kaks CRT'd järgi panna, aga kas see tähendab ka seda, et saan nad ka erinevate resolutsioonidega ja sagedustega tööle panna... neist esimest ma usun, aga teise suhtes pole päris kindel...
_________________ marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ... |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
07.06.2003 08:07:10
|
|
|
| Sry! Et vana teema üles soojendan, aga selgust ikkagi ei saanud. Mind huvitaks selline variant (Radeon 9100), et kui telekasse pildi lasen, siis monitoril jääks resolutsioon endiseks (mitte mingi 50 Hz ja x reso). Kas see Ati Theatre mode ei lase midagi taolist teha?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agent53
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
07.06.2003 14:08:09
|
|
|
| McSilmus kirjutas: |
| Sry! Et vana teema üles soojendan, aga selgust ikkagi ei saanud. Mind huvitaks selline variant (Radeon 9100), et kui telekasse pildi lasen, siis monitoril jääks resolutsioon endiseks (mitte mingi 50 Hz ja x reso). Kas see Ati Theatre mode ei lase midagi taolist teha? |
Endal on R9100 ja ma võin lasta pildi telekasse ja molli herzid jäävad ikka normi
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KosMa
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
07.06.2003 20:05:48
|
|
|
| agent53 kirjutas: |
| Endal on R9100 ja ma võin lasta pildi telekasse ja molli herzid jäävad ikka normi |
... see võimalus on ehk erinevate tootjate puhul varieeruv, nagu ka eelpoolsetest postitustest välja võib lugeda... niisiis, kas ehk võiksid paljastada, mis firma ja mis marki (parameetritega) R9100'ga antud juhul sinul tegemist on - huvitaks ennastki selline võimalus ja selletõttu oleks kasulik teada, millise firma oma seda erinevate sageduste võimalust pakub...
_________________ marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ... |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agent53
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
07.06.2003 20:51:42
|
|
|
| KosMa kirjutas: |
| agent53 kirjutas: |
| Endal on R9100 ja ma võin lasta pildi telekasse ja molli herzid jäävad ikka normi |
... see võimalus on ehk erinevate tootjate puhul varieeruv, nagu ka eelpoolsetest postitustest välja võib lugeda... niisiis, kas ehk võiksid paljastada, mis firma ja mis marki (parameetritega) R9100'ga antud juhul sinul tegemist on - huvitaks ennastki selline võimalus ja selletõttu oleks kasulik teada, millise firma oma seda erinevate sageduste võimalust pakub... |
Sapphire Atlantis Radeon 9100, 128mb DDR. (def. kellad 250/400). Karbi peale on kirjutatud NEW VERSION.
_________________ HL forever |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KosMa
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
07.06.2003 21:03:32
|
|
|
| agent53 kirjutas: |
| Sapphire Atlantis Radeon 9100, 128mb DDR. (def. kellad 250/400). Karbi peale on kirjutatud NEW VERSION. |
... Aitäh informatsiooni eest - tuleb välja, et olin siis juba pooleldi õigel teel, kuna vaatasin ise ka varem sama firma R9100'te, kuid 64MB'st... loodetavasti on see samade võimalustega...
_________________ marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ... |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|