Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  dual ramdac Radeon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 11.02.2003 21:03:13 dual ramdac Radeon vasta tsitaadiga

on keegi kursis
et müüakse ka selliseid dual ramdac 8500 9000 9100 (Pro-d või LE-d pole vahet.) hetkel eestis
ja kui siis kus jne ? (mida rohkem inffi kaarti kohta seda parem.)

paak kirjutas mulle eile:
"ei tea kui paljudel 8500'del dual ramdac (ise ei leidnud kui otsisin eelmine kuu)
on ja minuteada pole dual display radeon 9000 olemas (vbolla 9000pro on). "

muidu kui kellelgi on müüa mingi dual view-ga mingi radeon võib ka teada anda. (3dMark2001se score peaks olema min 3500P minu massinaga)

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 16.02.2003 20:54:40 vasta tsitaadiga

seleta mulle ka mis see dual ramdack on? umbes nagu tean...aga täpselt pole ikka selge...
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 16.02.2003 21:19:22 vasta tsitaadiga

8500 peaks ikka kõigil olema, võib-olla mingitel kahtlastel odavatel ei ole.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 16.02.2003 21:28:24 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
seleta mulle ka mis see dual ramdack on? umbes nagu tean...aga täpselt pole ikka selge...

kaks proset ehk siis kaks monitori saad panna videokaardile, see on minu arusaam asjast
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.02.2003 21:35:35 vasta tsitaadiga

mitte just proset...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 16.02.2003 21:56:38 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
kaks monitori erinevatel sagedustel ja lahutustel. ühe ramdaciga saab sama pildi kahte molli või siis extended desktopi isegi..
ramdac on see mis pilti monitorile arusaadavasse keelde tõlgib

ehk siis random access memory digital to analog converter peaks olema
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 17.02.2003 01:05:09 vasta tsitaadiga

...kuidas see siis nagu täpsemalt peaks välja nägema?
et kui lülitan veel lisaks sisse teleka siis peaks nagu 2 monitori ka tööle jääma?

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2003 15:17:22 vasta tsitaadiga

Äkki see:

https://www.hinnavaatlus.ee/product.php?product_id=10286&company_id=410
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 17.02.2003 17:04:32 vasta tsitaadiga

Zooter kirjutas:
8500 peaks ikka kõigil olema, võib-olla mingitel kahtlastel odavatel ei ole.

algul oli jah aga nüüd
mis viimased müüdi ikka kõik ühega.

ja otsustasin kahe graafikakaardi kasuks.
kuna jah odavaim kahe ramdaciga radeon(vähemalt R9000Pro) on üle 2k. a yhega saab 1340.-

jah nagu siin juba mainitud ramdac ...digital to analog converter. selline pisike kivike prose kõrval. mis converdiks digitali(flat panelile mõeldud out-i) analoogiks. tavalisele monitorile.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2003 17:42:41 vasta tsitaadiga

r9000'l on kõigil 2 ramdaci _kivisse integreeritud_
r8500'test herculese FDX seerial puudub teine ramdac, sestap ka odav ja sellepärast ma pidin ka tagasi andma.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 17.02.2003 21:12:35 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
r9000'l on kõigil 2 ramdaci _kivisse integreeritud_
r8500'test herculese FDX seerial puudub teine ramdac, sestap ka odav ja sellepärast ma pidin ka tagasi andma.


hmm.
kuskilt vene lehelt lugesin ka. et teine ramdac kuskil seal pesitseb. aga miujal sellist inffi ei kohanud
ja kõigi radeon9000ndete läbi kammimisel tootjate kodukatelt ei leidnud mingit märget selle kohta et miskit teine ramdac ka kuskil olema peaks.
ostsin siis täna sapphire r9100 ja sellel pole teist ramdaci ei sees ei väljas.
a unrealT-i saab mängida küll ja rohkem pole vajagi. icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2003 23:22:50 vasta tsitaadiga

radeon 9000/9000 PRO kaartidel on kõigil teine ramdac integreeritud, aga see ei tähenda, et kõik firmad agaralt ATi poolt antud võimalust ära kasutaksid. vaja ju tootmiskulusid kokku hoida, mõtle kui palju maksab teine D-sub pistik icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 18.02.2003 00:17:03 vasta tsitaadiga

jah tõesti, nii palju hoiab kohe kokku...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 11:08:22 vasta tsitaadiga

noh.. kuna see sapphire 9100 = 8500LELELE ja põmst ka suht odav.. siis on loomulikult selge, et ei panda sinna seda va ramdaci juurde.. ja seda on btw juba tootja speksidest näha, dvi-i asemel on suurelt kirjas DVI-D.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.02.2003 15:37:55 vasta tsitaadiga

hmm, kõikidel dual monitor kaartidel on kaks ramdac kiipi.. need CRT+DVI kaardid igatahes.
radeon 8500/LE oli see teine kohe core kõrval vasakul pool , esimene sisseehitatud.
radeon 9000/PRO-l oli teine ramdac juba coresse sisseehitatud, hoiti kokku materjalikuludest..
kui poleks 2 ramdaci, siis ei suudaks kaart 2 molli korraga toita.
9100 puhul ei tea, 2 ramdaci on igaljuhul.
ramdac on siis digital->analog dekooderprose, mis laseb analoogsignaali molli jõuda. Mida suurem reso-hertsid, seda suuremat tööd ramdacil seatakse ja seda raskem on pildikvaliteeti kõrgel hoida... sellepärast nigelamad kaardid (eriti integreeritud) ei söö 1280x1024 resot kõrgetel hertsidel sugugi hästi, mõni ei suudagi rauas üle 75Hz pakkuda sellele resole (näide: intel i740 int kaart)...
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 18.02.2003 15:51:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kaks proset ehk siis kaks monitori saad panna videokaardile, see on minu arusaam asjast


ikka veel jäi arusaamatuks...ma saan panna 2 monitori üks neist läheb läbi DVI...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 18.02.2003 16:04:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ikka veel jäi arusaamatuks...ma saan panna 2 monitori üks neist läheb läbi DVI...

jah kasutades dvi to vga adapterit.

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 18.02.2003 16:18:44 vasta tsitaadiga

sethtanel kirjutas:
jah kasutades dvi to vga adapterit.

...ühesõnaga ma tahaks teada kas mu radeonil on dual ramdac või ei...praeguse jutu järgi tundub nagu oleks...kuidagi lihtsalt ei anna selgeks teha seda asja?

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 17:02:50 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
hmm, kõikidel dual monitor kaartidel on kaks ramdac kiipi..
need CRT+DVI kaardid igatahes.

kui poleks 2 ramdaci, siis ei suudaks kaart 2 molli korraga toita.


EI ja EI.

Enamikel kaartidel on 1 RAMDAC, mis vabalt toidab ära
2 väljundit.

Vaata spetsifikatsioone ikka ka enne kui rääkima tuled.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 17:19:46 vasta tsitaadiga

kisub vaidluse poole.. aga siiski... kui pole 2nd ramdaci.. pole ka teist analoogsisendiga molu..
teleka võid taha panna.. ja digisisendiga flätpaneeli.
aga.. 1 ramdaci taha 2 CRT'd sa ei topi.


suur13 kirjutas:
High-Q kirjutas:
hmm, kõikidel dual monitor kaartidel on kaks ramdac kiipi..
need CRT+DVI kaardid igatahes.

kui poleks 2 ramdaci, siis ei suudaks kaart 2 molli korraga toita.


EI ja EI.

Enamikel kaartidel on 1 RAMDAC, mis vabalt toidab ära
2 väljundit.

Vaata spetsifikatsioone ikka ka enne kui rääkima tuled.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 17:31:40 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
kisub vaidluse poole.. aga siiski... kui pole 2nd ramdaci.. pole ka teist analoogsisendiga molu..
teleka võid taha panna.. ja digisisendiga flätpaneeli.
aga.. 1 ramdaci taha 2 CRT'd sa ei topi.



Kurat, sain siis valesti aru.
Ma sain aru, et väideti, et kõikidel kaartidel millel
on VGA ja DVI liides, on kaks RAMDAC'i.

Aga selle kategooria alla käivad kõik GeForce4 Ti
kaardid, millest enamikel pole 2'te dac'i.
Samuti see kuulus Herculese 8500LE.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 18.02.2003 20:45:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga selle kategooria alla käivad kõik GeForce4 Ti
kaardid, millest enamikel pole 2'te dac'i.
Samuti see kuulus Herculese 8500LE.


ühel tuttaval on Herculese 8500LE kahe ramdac-iga
ja üldse tundub et kaardid mis on varem kui 2 kuud tagasi ostetud on kõik kahe ramdaciga.
nüüd jälle tootjad avastasid et saab kuidagi ka nii, et aint üks CRT väljund aint töötaks ja
enam ei saa kahte monitori panna radeonidele.
no jah eile käisin ordis ja seal selline powercolori evil master 2 pro nagu minulgi enne oli aga lisatud oli kirjake
mingi dual display edition hind oli 2700 või 3700 ei mäletagi. a sellel pole enam vahet kuna 2700 on juba liig mis liig- liig liig-.
ja kuna väideti et ati prose teeb 9000 seeria omadel ka teise ramdaci töö ära.
on kokkupanijad suutnud ikka nii ära vusserdada et kahte CRT molu taha ikka ei lükka.
(olen ma ise ka asjast õigesti aru saanud icon_lol.gif icon_question.gif )

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marx016
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002




sõnum 19.02.2003 20:39:09 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saaksin teada kas mu hercules 3d prophet radeon 8500le-l on dual ramdac või ei.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.02.2003 15:14:24 vasta tsitaadiga

loomulikult on.. pole vaja kaheldagi, iga radeon 8500/8500LE on kahe ramdaciga
pilt on siin http://web.starman.ee/az/test/radeon8500.jpg noolekesega näidatud teise ramdaci asukoht, esimene siis nagu traditsioon GPU-sse integreeritud... igal 8500/8500LE peab see seal olema, vaata kaart üle, kui leiad sellise asjanduse sealsamas, siis on sul 2 ramdaci..
kuna ka herculese kaart suurel osal reference kaardist välja ehitatud (ehk siis baaskaardist, nagu ka enamik teisi tootjaid), sii peab ka sinu herculesel samas kohas kiip olema.
9000/9000PRO-l seda väiksest kiipi ei leia, kuna ati läks odavamat teed (ja ka kahjuks nõrgema kvaliteedi, ära proovitud) ja integreeris selle kiibi coresse esimese kõrvale..
7500 kohta ei tea, pole näppinud


viimati muutis High-Q 20.02.2003 15:23:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 15:21:44 vasta tsitaadiga

jee, igatahes minu kaart on kahe ramdac-iga beer_yum.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.02.2003 16:21:42 vasta tsitaadiga

kusjuures eraldi ramdacid (r8500) andsid olulisemalt parema tulemust... oli üks arvuti tavakonfiga (xp1700/256ram/kt333) ja 19 tollise viewsonicu molliga.. vahetasin oma PoV radeon8500 PoV radeon9000PRO vastu, muidu peaks suht identsed asjad olema, minu omal ainult 3,5ns EltronTech, r9000prol 3,6 hynix ja 3D-s r9000PRO kopik nõrgem (mingi 5%), aga 2D pildikvaliteet juba 1280x1024 85Hz juures andis tunda... draiverid olid täpselt samad jne... 8500-ga olid desktopi ikoonide teksti ilus ja puhas (ka 1600x1200-ga asi oli sama), r9000 proga aga juba ujus päris kõvasti thumbs_down.gif, selline valge udupilv oli tekstil juures... 1600x1200 (molli max reso) puhul oli asi veel hullem, pani mõnes ekraanikohas lausa molli värelema (ei jõudnud 75Hz ette sööta...
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 20.02.2003 16:42:08 vasta tsitaadiga

Teravust oluliselt mõjutavaks teguriks on ka madalpääsfiltrid ramdaci ja vga väljundi vahel. Nende filterelementide täpsusest ja plaadi trükiradadade disainist oleneb kui täpselt on see filter välja häälestatud. GF2-te korral, mis on tuntud oma uduse pildiga pidi saavtuma mõninkord päris hea tulemuse kui filter kõrvaldada. Anandtechi lehel oli kunagi päris hea ülevaade sellest.

Seega ei saa otseselt väita sinu vaatluse põhjal, et just integreertid ramdac põhjuseks oli.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.02.2003 16:51:10 vasta tsitaadiga

ei ei .. rad8500-l ka ju integreeritud primaarne ramdac, teine see-eest eraldi.. r9000pro-l aga mõlemad cores, äkki need omavahel kuidagi ei sõbrusta
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 19:48:59 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
loomulikult on.. pole vaja kaheldagi, iga radeon 8500/8500LE on kahe ramdaciga


Enamus ei ole. Built by ATI omadel on. Hercules, PowerColor, Sapphire, Club3D pole... kuid m6nel firmal on erinevaid versioone kaardist ja m6nel v6ib olla.

6nneks mul ka 2 ramdac vers icon_biggrin.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.02.2003 21:26:56 vasta tsitaadiga

k'moon, kuidas saab olla kaart, mis toetab 2-te analoogmonitori (kõik 8500-d toetavad, kuna DVI-st saab pea alati CRT teha, seega analoog), 1 ramcadiga? Cmaster, on's see ikka radeon 8500??? r7500 vms saab olla, neil tihtipeale polnd 2 molli toetust.. aga pole seni näid nuditud r8500-sid (oli üks powercolori rare isend, aga see oli low profile ja seal ainult DVI + tv-out oligi)
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 20.02.2003 21:36:29 vasta tsitaadiga

minu herculesel pole ka seda kiipi...
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 22:36:31 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
k'moon, kuidas saab olla kaart, mis toetab 2-te analoogmonitori (kõik 8500-d toetavad, kuna DVI-st saab pea alati CRT teha, seega analoog), 1 ramcadiga? Cmaster, on's see ikka radeon 8500??? r7500 vms saab olla, neil tihtipeale polnd 2 molli toetust.. aga pole seni näid nuditud r8500-sid (oli üks powercolori rare isend, aga see oli low profile ja seal ainult DVI + tv-out oligi)


aga kõik nad ei toeta kahte analoogmolu ka, just nende firmade isendid, mida CMaster mainis.
ja seetõttu ei aita DVI->VGA adapter ka, lihtsalt ei tule sealt väljundist pilti..
niisiis hercules fdx ka ei toeta, võimalik et uuemad versioonid tõesti icon_eek.gif
kui on 1 ramdac, siis näit. tv-outi aktiviseerimisel läheb molli pilt sama värskendussageduse peale kui teler, halvemal juhul pilt mustaks- nii saab kindlaks teha


viimati muutis traks 20.02.2003 22:39:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 20.02.2003 22:38:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui on 1 ramdac, siis näit. tv-outi aktiviseerimisel läheb molli pilt sama värskendussageduse peale kui teler, halvemal juhul pilt mustaks

no ma saan teha ainult nii ,et as töötab korraga 2 monitori või siis 1 monitor ja telekas...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 22:41:25 vasta tsitaadiga

Tuhkur,
a kas need kaks monitori on erinevatel resolutsioonidel-sagedustel või identsetel, proovi muuta erinevateks

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 20.02.2003 22:56:11 vasta tsitaadiga

...no resolutsiooni saab muuta aga sagedust ei saa...kuna teist monitori pole millega proovida...
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 21.02.2003 03:49:46 vasta tsitaadiga

No ei viitsi praegu järgi kontrollida täpselt. Kas järsku on nii, et tv-out ehk analoog video-out tuleb Rage Theatre kivist ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 21.02.2003 04:40:39 vasta tsitaadiga

Vaatasin siis ka oma kaardi (PoV RADEON 7500 64MB DDR GPU RV2A - ostetud septembris 2002) manuaalist järgi, et mis seal head ka öeldakse:

RADEON 7500 Display Configurations:
...muuhulgas oli ka järgmine variant...
CRT monitor+ | - 15-pin VGA connector+
CRT monitor | 24-pin DVI-I connector (with DVI-I-to-VGA adapter)

see tähendab, et ma saan oma kaardile kaks CRT'd järgi panna, aga kas see tähendab ka seda, et saan nad ka erinevate resolutsioonidega ja sagedustega tööle panna... icon_question.gif neist esimest ma usun, aga teise suhtes pole päris kindel... icon_neutral.gif

_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 08:07:10 vasta tsitaadiga

Sry! Et vana teema üles soojendan, aga selgust ikkagi ei saanud. Mind huvitaks selline variant (Radeon 9100), et kui telekasse pildi lasen, siis monitoril jääks resolutsioon endiseks (mitte mingi 50 Hz ja x reso). Kas see Ati Theatre mode ei lase midagi taolist teha?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent53
HV veteran
agent53

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 14:08:09 vasta tsitaadiga

McSilmus kirjutas:
Sry! Et vana teema üles soojendan, aga selgust ikkagi ei saanud. Mind huvitaks selline variant (Radeon 9100), et kui telekasse pildi lasen, siis monitoril jääks resolutsioon endiseks (mitte mingi 50 Hz ja x reso). Kas see Ati Theatre mode ei lase midagi taolist teha?


Endal on R9100 ja ma võin lasta pildi telekasse ja molli herzid jäävad ikka normi
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 07.06.2003 20:05:48 vasta tsitaadiga

agent53 kirjutas:
Endal on R9100 ja ma võin lasta pildi telekasse ja molli herzid jäävad ikka normi

... see võimalus on ehk erinevate tootjate puhul varieeruv, nagu ka eelpoolsetest postitustest välja võib lugeda... niisiis, kas ehk võiksid paljastada, mis firma ja mis marki (parameetritega) R9100'ga antud juhul sinul tegemist on - huvitaks ennastki selline võimalus ja selletõttu oleks kasulik teada, millise firma oma seda erinevate sageduste võimalust pakub...

_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
agent53
HV veteran
agent53

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 20:51:42 vasta tsitaadiga

KosMa kirjutas:
agent53 kirjutas:
Endal on R9100 ja ma võin lasta pildi telekasse ja molli herzid jäävad ikka normi

... see võimalus on ehk erinevate tootjate puhul varieeruv, nagu ka eelpoolsetest postitustest välja võib lugeda... niisiis, kas ehk võiksid paljastada, mis firma ja mis marki (parameetritega) R9100'ga antud juhul sinul tegemist on - huvitaks ennastki selline võimalus ja selletõttu oleks kasulik teada, millise firma oma seda erinevate sageduste võimalust pakub...


Sapphire Atlantis Radeon 9100, 128mb DDR. (def. kellad 250/400). Karbi peale on kirjutatud NEW VERSION.

_________________
HL forever
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 07.06.2003 21:03:32 vasta tsitaadiga

agent53 kirjutas:
Sapphire Atlantis Radeon 9100, 128mb DDR. (def. kellad 250/400). Karbi peale on kirjutatud NEW VERSION.

... Aitäh informatsiooni eest - tuleb välja, et olin siis juba pooleldi õigel teel, kuna vaatasin ise ka varem sama firma R9100'te, kuid 64MB'st... loodetavasti on see samade võimalustega...

_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  dual ramdac Radeon
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.