|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
23.04.2006 11:53:21
|
|
|
Keegi teab kas ja kuidas saaks Win98SE peal MSN7.0 või 7.5 tööle?
7.5 loobib installi käigus mingit ebamäärast errorit milles seletab, et vajab winXP-d vms ja 7.0 ütleb installi lõpus, et setup failed.
Oleks kuidagi võimalik neid muidu win98SE peal tööle saada?
EDIT: suur tänu, endale millegipärast googeldades sellist w98 spets versiooni silma ei jäänudki
viimati muutis kaspar00 23.04.2006 12:01:24, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
23.04.2006 11:58:54
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| win98SE peal ka mõnda uuemat MSNi käima on võimalik saada? MSN7.5 hakkab installi aeg igaljuhul näkku panema, et win XPd vaja vms.. kas 98SE-le ka mingit eraldi versiooni või patchi vms on, et saada? MSN7.0 sobiks ka muidu... aga on neid tööle võimalik saada?? (mul nagu ei õnnestu eriti) |
7.0 täiesti töötab win98-ga
http://messenger.msn.com/download/os.aspx?mkt=en-us
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SHOXi
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2004
|
24.04.2006 17:49:00
|
|
|
selline värk, et saan msn'i sisse, aga kõik teised näevad et olen offline... ise saan rääkida nendega, samas näevad nad kirja, "he or she is offline", mingi appear offline ka peal ei ole, msn logis sisse ka kaua või siis üldse mitme korrasel katsetusel.
tundub et vea parandab aeg, ütleb et "singing in to msn messenger failed because the service is temporarily unavailable", seda alles nüüd.
_________________ H| |
|
| tagasi üles |
|
 |
SK699
HV kasutaja
liitunud: 08.05.2004
|
24.04.2006 20:00:52
|
|
|
Täna MSN jurab vist?
Koguaeg sissevälja sissevälja
Olen ma ainukene?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Waazes
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2004
|
24.04.2006 22:14:50
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
Waazes, aga siin teemas välja toodud variandid oled kõik juba läbi proovinud või (msn maha/peale, registripuhastus)? ja mismoodi see jama tekkis, kas algusest peale pole saanud msn kasutada või varem töötas?
kui palju sul oma emoticone/winkse on lisatud? |
Noo, ma isegi tegin formati ja proovisin siis kõige esimesena msn peale lasta ja siis oli kaa sama jama. Ise ma mõtlesin et äkki on mingi jama ruuteriga või pingi kõikumisega, kuid ping on mul koguaeg ühtlaselt 10. :S
Rohkem ei oskaks ma midagi välja tuua .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
24.04.2006 23:38:42
|
|
|
| Waazes kirjutas: |
| 2 trini kirjutas: |
Waazes, aga siin teemas välja toodud variandid oled kõik juba läbi proovinud või (msn maha/peale, registripuhastus)? ja mismoodi see jama tekkis, kas algusest peale pole saanud msn kasutada või varem töötas?
kui palju sul oma emoticone/winkse on lisatud? |
Noo, ma isegi tegin formati ja proovisin siis kõige esimesena msn peale lasta ja siis oli kaa sama jama. Ise ma mõtlesin et äkki on mingi jama ruuteriga või pingi kõikumisega, kuid ping on mul koguaeg ühtlaselt 10. :S
Rohkem ei oskaks ma midagi välja tuua . |
Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Waazes
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2004
|
25.04.2006 19:05:30
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| Waazes kirjutas: |
| 2 trini kirjutas: |
Waazes, aga siin teemas välja toodud variandid oled kõik juba läbi proovinud või (msn maha/peale, registripuhastus)? ja mismoodi see jama tekkis, kas algusest peale pole saanud msn kasutada või varem töötas?
kui palju sul oma emoticone/winkse on lisatud? |
Noo, ma isegi tegin formati ja proovisin siis kõige esimesena msn peale lasta ja siis oli kaa sama jama. Ise ma mõtlesin et äkki on mingi jama ruuteriga või pingi kõikumisega, kuid ping on mul koguaeg ühtlaselt 10. :S
Rohkem ei oskaks ma midagi välja tuua . |
Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud. |
Ee, selle QoS võtsin maha tegin resa kah, aga ei midagi, sama jama. Samas läppariga ma saan ilusti msni :S, järelikult ei saa siis ruuteris jama olla, või mis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
25.04.2006 20:50:48
|
|
|
| Waazes kirjutas: |
| 2 trini kirjutas: |
Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud. |
Ee, selle QoS võtsin maha tegin resa kah, aga ei midagi, sama jama. Samas läppariga ma saan ilusti msni :S, järelikult ei saa siis ruuteris jama olla, või mis? |
Control Panel - Add/Remove Programs - Add/Remove Windows Components - Networking Services - Details, vaata et 'Gateway Device Discovery and Control Client' oleks märgitud, samuti 'UPnP User Interface'.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
25.04.2006 22:10:20
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
Probleem järgmine:
Ei saa Hotmaili postkasti sisse logida. K.a siis, kui lähed MSN'i menüüst või proovid siit.
Viskab lihtsalt logimislehele, kus pead oma passi ja useri kirjutama. Kui ära trükid, siis viskab samamoodi sinna lehele.
Proxyt ei kasuta, ruuterit pole näppinud.
Muid probleeme arvutiga absoluutselt ei ole.
Kasutan Win XP Pro'd ja MSN 7.5 (Build 7.5.0324). |
Sooviks ikka abi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Waazes
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2004
|
25.04.2006 23:13:13
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| Waazes kirjutas: |
| 2 trini kirjutas: |
Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud. |
Ee, selle QoS võtsin maha tegin resa kah, aga ei midagi, sama jama. Samas läppariga ma saan ilusti msni :S, järelikult ei saa siis ruuteris jama olla, või mis? |
Control Panel - Add/Remove Programs - Add/Remove Windows Components - Networking Services - Details, vaata et 'Gateway Device Discovery and Control Client' oleks märgitud, samuti 'UPnP User Interface'. |
Jess töötab! Ma ei oska sind kohe ära tänada! Igatahes aitäh et aega leidsid .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
26.04.2006 15:09:44
|
|
|
Ptv, Waazes,
| kalevipoeg kirjutas: |
Probleem järgmine:
Ei saa Hotmaili postkasti sisse logida. K.a siis, kui lähed MSN'i menüüst või proovid siit.
Viskab lihtsalt logimislehele, kus pead oma passi ja useri kirjutama. Kui ära trükid, siis viskab samamoodi sinna lehele.
Proxyt ei kasuta, ruuterit pole näppinud.
Muid probleeme arvutiga absoluutselt ei ole.
Kasutan Win XP Pro'd ja MSN 7.5 (Build 7.5.0324). |
Nu uuri seda linki siin http://ask-leo.com/how_do_i_resolve_my_hotmail_email_problems.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Waazes
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2004
|
30.04.2006 19:28:31
|
|
|
| Waazes kirjutas: |
| 2 trini kirjutas: |
| Waazes kirjutas: |
| 2 trini kirjutas: |
Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud. |
Ee, selle QoS võtsin maha tegin resa kah, aga ei midagi, sama jama. Samas läppariga ma saan ilusti msni :S, järelikult ei saa siis ruuteris jama olla, või mis? |
Control Panel - Add/Remove Programs - Add/Remove Windows Components - Networking Services - Details, vaata et 'Gateway Device Discovery and Control Client' oleks märgitud, samuti 'UPnP User Interface'. |
Jess töötab! Ma ei oska sind kohe ära tänada! Igatahes aitäh et aega leidsid . |
2 trini, mul tuli jälle lambist see tagasi, kuigi kõik toimetused networki all on õiged, kontrollisin üle. Proovisin ka reinstalli msn-ile teha, aga ei midagi. Äkki oskad veel mdiagi pakkuda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
01.05.2006 17:13:01
|
|
|
Waazes,
Vaata Firewall'i seaded üle igaks juhuks, et seal UPnP oleks lubatud.
Võid proovida ka käsitsi ruuteris MSNile vajalikud pordid avada:
TCP 6891 - 6900
TCP 1863
UDP 1863
UDP 5190
UDP 6901
TCP 6901
Rohkem ei oska nagu midagi pakkuda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Waazes
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2004
|
01.05.2006 17:23:52
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
Waazes,
Vaata Firewall'i seaded üle igaks juhuks, et seal UPnP oleks lubatud.
Võid proovida ka käsitsi ruuteris MSNile vajalikud pordid avada:
TCP 6891 - 6900
TCP 1863
UDP 1863
UDP 5190
UDP 6901
TCP 6901
Rohkem ei oska nagu midagi pakkuda  |
LoL - tööle hakkas jälle
Ok...suured tänud jällegi siis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
02.05.2006 12:12:04
|
|
|
On keegi sellise asjaga kokku puutunud?
Subject: Help
Hi! How are you?
You know I've created my own website!
Can you check how it works?
It's "mingi link"
Can you see video?
Bye!
Kuna pole ainus kasutaja masinal kodus, siis ei oska arvata ka kust selline asi tulla võis. Mingi valemiga on saadetud suhteliselt tõenäoliselt kõikidele minu MSN listi inimestele selline kiri ilma minu tahteta muidugi. Õhtul padavai masinat igast toolidega üle laskma, aga on kellelgi kokkupuuteid? Helpz
Guugel ka eriti ei aita
_________________ All there is to do - recon... |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
04.05.2006 19:15:38
|
|
|
kusagil siin teemas vist isegi oli selline programm, millega saab uurida kas kasutaja on ONLINE, juhul kui ta sind näiteks plokkinud on.
tahaks selle nime teada!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
04.05.2006 19:36:48
|
|
|
see paneb päris tihti puusse, nii et ei usalda seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
04.05.2006 19:38:29
|
|
|
on ka erinevaid pane googlesse "block checker" otsingusse ning jalaga segada ..aga ei tea ka nende usaldatust
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.05.2006 08:38:58
|
|
|
üks proge, mille nimi oli Block Checker, sisaldab endas ka pisitillukest viirust, mis hakkab teistele edasi saatma proge tirimis linki, ilma sinult luba küsimata (endal oli selline laks siis, ning suur osa kellele selle lingi saatis, nemad ka muidugi kukkusid seda endale ka sikutama)
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
05.05.2006 17:53:50
|
|
|
| mis programmiga saab hästi pikka teksti saata ja järjest nudgesi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
05.05.2006 17:58:32
|
|
|
| anonymic kirjutas: |
| mis programmiga saab hästi pikka teksti saata ja järjest nudgesi |
A-Patch http://apatch.ikhost.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
06.05.2006 18:08:23
|
|
|
| tsitaat: |
| A newer version is available. You must install the never version in order to continue. Would you like to do this now? |
kurask, ma ei taha seda idiootset mäluõgardist-kellasid-vilesid-täis msn7 endale arvutisse.
nüüd äkki ühel heal päeval hakas mu msn6 peale kobisema...et järsku talle enam ei sobi.
mis selle vastu teha saaks...kas peab tõesti mõne teise kliendi võtma, või äkki saab seda kuidagi patchida?
dziisas, loetud nädalad selle debiilse vindoosa küljes....varsti viskab närv ülesse ja jään lõplikult ubuntu peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
06.05.2006 18:24:39
|
|
|
No aga on ju võimalik cancel valida ja edasi MSN 6 -te kasutada.
Kui seda meeldetuletust enam üldse näha ei taha, siis muuda versiooni nr ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
06.05.2006 23:51:36
|
|
|
| mul oli nii, et kui ära ei uuendand siis ennem sisse ei saanud kui uus peal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HawK
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2006
|
07.05.2006 00:27:31
|
|
|
Ma ei saa enda arvutist msni aga teisest arvutist saan... :S
http://www.zone.ee/H4wK/MSN.bmp selline kiri tuleb mul...teises arvutis kirjas, et connectitud.
Keegi teab milles viga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
07.05.2006 00:52:53
|
|
|
| anonymic kirjutas: |
| mul oli nii, et kui ära ei uuendand siis enne sisse ei saanud kui uus peal |
Sul siis vast oli v. 6.2.0205, mina saan küll sisse, versioon 6.2.0208.
| HawK kirjutas: |
Ma ei saa enda arvutist msni aga teisest arvutist saan... :S
http://www.zone.ee/H4wK/MSN.bmp selline kiri tuleb mul...teises arvutis kirjas, et connectitud.
Keegi teab milles viga? |
C:\Documents and Settings\Kasutaja\Application Data\Microsoft\MSN Messenger - selle kausta oled proovinud ära kustutada? Connection troubleshooter mis ütleb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HawK
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2006
|
07.05.2006 01:01:44
|
|
|
| Troubleshooter ütleb, et firewall blockib, aga kui firewall kinni panna siis ikka ei tööta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
07.05.2006 01:02:32
|
|
|
| HawK kirjutas: |
| Troubleshooter ütleb, et firewall blockib, aga kui firewall kinni panna siis ikka ei tööta. |
Firewall on Norton?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HawK
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2006
|
07.05.2006 01:04:15
|
|
|
| Ei, F-Secure peaks olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
07.05.2006 01:31:37
|
|
|
| HawK kirjutas: |
| Ei, F-Secure peaks olema. |
Sellega pole küll varem probleeme olnud Proovi seadeid näppida, vajalikud pordid avada. Mõned postid eestpool panin need prodid kirja ka mis MSNile vajalikud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HawK
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2006
|
07.05.2006 01:32:48
|
|
|
Kui palju eespool? Siin 77 lehte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
07.05.2006 01:36:02
|
|
|
| HawK kirjutas: |
Kui palju eespool? Siin 77 lehte  |
He-he Eelmisel lehel peaks olema, minul 19, sõltub vist kuidas sul postide arv lehel seadistatud on
Edit: ole lahke
TCP 6891 - 6900
TCP 1863
UDP 1863
UDP 5190
UDP 6901
TCP 6901
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HawK
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2006
|
07.05.2006 01:37:46
|
|
|
Ma ostsin arvutile kõik uued jupid ja sellest ajast pole msni saanud . Vanas arvutis saan sisse. Mul vanal arvutil vaja teha mingi Wizard värk või mingi selline asi ei tea täpselt. Uuel arvutil on vaja lihtsalt emaplaadi driverid installida ja net olemas....
EDIT: Tänud!
Aga kuhu ma need panen?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
07.05.2006 01:38:58
|
|
|
kui ma tahan minna lehele messenger.msn.com saan hoopsi mingile hispaania keelsele join.msn.com/messenger/overview lehele, mingi jama kuskil .
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| tagasi üles |
|
 |
HawK
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2006
|
07.05.2006 01:43:34
|
|
|
Sain kõik mingil imekombel tööle!!
2 trini- Suured tänud sulle, et viitsisid oma aega minu peale raisata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
07.05.2006 01:53:57
|
|
|
HawK,
Yay! Ptv
| Tbit kirjutas: |
kui ma tahan minna lehele messenger.msn.com saan hoopsi mingile hispaania keelsele join.msn.com/messenger/overview lehele, mingi jama kuskil . |
On jah jama, ma satun ka sinna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
atu1234
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.04.2003
|
07.05.2006 02:06:21
|
|
|
Kellaaaeg on õiges ajavööndis?
_________________ Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
07.05.2006 11:57:27
|
|
|
| irv, nüüd näitab juba hollandi keeles mul seda lehte. tegelikult, eile ma näppisin seadeid küll, et saada lahti eesti keelest ja selle asemele vana hea inglise keel net passpordi lehel. aga see ei tohiks seda messenger.msn.com lehekülge küll mõjutada, kuna sinna minnes pole vaja ju sisse logida kuhugi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
clm
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2004
|
07.05.2006 15:54:36
|
|
|
Mis krdi jama selle msn'iga on. Tund aega tagasi logis välja... peale seda teatas, et uus msn on väljas ning kindlasti peab selle tõmbama. Tõmbasin ära just, hakkasin installima.. nüüd kargas NOD32 ette: Threat: probably unknown NewHeur_PE virus. msnmsgr.exe failis.
nüüd ma vist ei saagi msni peale installida.. MS jagab viiruseid. :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ikkamina
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
07.05.2006 16:10:36
|
|
|
| clm kirjutas: |
Mis krdi jama selle msn'iga on. Tund aega tagasi logis välja... peale seda teatas, et uus msn on väljas ning kindlasti peab selle tõmbama. Tõmbasin ära just, hakkasin installima.. nüüd kargas NOD32 ette: Threat: probably unknown NewHeur_PE virus. msnmsgr.exe failis.
nüüd ma vist ei saagi msni peale installida.. MS jagab viiruseid. :S |
Miks siis ei saa?Kustuta see mess maha,exe fail kustuta ära,temp kaustad vaata üle,käi nodiga arvuti üle,kui leiab midagi,kustuta ära.Tõmba oma vana mess uuesti peale ja ongi korras.
_________________ Märkige profiili oma asukoht! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
09.05.2006 09:59:28
|
|
|
Avastasin täna hommikul täpselt sama On kaabakad ma ütlen.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fucidin acid
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2001
|
09.05.2006 10:15:29
|
|
|
| mul ei lasknud juba aasta pool aastat tagasi logida sisse, pidin uue versiooni panema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rd
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2006
|
09.05.2006 10:23:35
|
|
|
| Kasutan juba mõnda aega nii windowsis kui linuxis gaimi. Olen rahul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarmokal
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2005
|
09.05.2006 10:26:52
|
|
|
msn on üldse kõige kasutajasõbralikum programm, ainus minu teada mis sunnib vägisi uut versiooni installima. 6.2 versiooniga sain ma ka kaks nime ühest arvutist korraga sisse logida, nüüd enam mitte, täielik jaburdus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
09.05.2006 11:47:02
|
|
|
Saab küll 6.2 -ga sisse, versioon peab olema 6.2.0208. Kes sisse ei saa, teil on v. 6.2.0205 arvatavasti, tõmmake uuem versioon. Minul vähemalt töötab.
Edit: on võimalik ka hexeditoriga versiooni nr ära muuta, otsingusse seal versiooni nr ja kirjutada 7.5.0324 6.2.0208 asemele. Ära muuta AINULT esimene otsinguga saadud nr, teised jätta samaks, muidu ei hakka tööle Plus! enam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|