Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 23.04.2006 11:53:21 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas ja kuidas saaks Win98SE peal MSN7.0 või 7.5 tööle?

7.5 loobib installi käigus mingit ebamäärast errorit milles seletab, et vajab winXP-d vms ja 7.0 ütleb installi lõpus, et setup failed.

Oleks kuidagi võimalik neid muidu win98SE peal tööle saada? thumbs_up.gif

EDIT: suur tänu, endale millegipärast googeldades sellist w98 spets versiooni silma ei jäänudki icon_smile.gif


viimati muutis kaspar00 23.04.2006 12:01:24, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 23.04.2006 11:58:54 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
win98SE peal ka mõnda uuemat MSNi käima on võimalik saada? MSN7.5 hakkab installi aeg igaljuhul näkku panema, et win XPd vaja vms.. kas 98SE-le ka mingit eraldi versiooni või patchi vms on, et saada? MSN7.0 sobiks ka muidu... aga on neid tööle võimalik saada?? (mul nagu ei õnnestu eriti)

7.0 täiesti töötab win98-ga
http://messenger.msn.com/download/os.aspx?mkt=en-us
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SHOXi
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004




sõnum 24.04.2006 17:49:00 vasta tsitaadiga

selline värk, et saan msn'i sisse, aga kõik teised näevad et olen offline... ise saan rääkida nendega, samas näevad nad kirja, "he or she is offline", mingi appear offline ka peal ei ole, msn logis sisse ka kaua või siis üldse mitme korrasel katsetusel.

tundub et vea parandab aeg, ütleb et "singing in to msn messenger failed because the service is temporarily unavailable", seda alles nüüd.

_________________
H|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SK699
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2004




sõnum 24.04.2006 20:00:52 vasta tsitaadiga

Täna MSN jurab vist?
Koguaeg sissevälja sissevälja
Olen ma ainukene?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waazes
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2004




sõnum 24.04.2006 22:14:50 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Waazes, aga siin teemas välja toodud variandid oled kõik juba läbi proovinud või (msn maha/peale, registripuhastus)? ja mismoodi see jama tekkis, kas algusest peale pole saanud msn kasutada või varem töötas?
kui palju sul oma emoticone/winkse on lisatud?

Noo, ma isegi tegin formati ja proovisin siis kõige esimesena msn peale lasta ja siis oli kaa sama jama. Ise ma mõtlesin et äkki on mingi jama ruuteriga või pingi kõikumisega, kuid ping on mul koguaeg ühtlaselt 10. :S
Rohkem ei oskaks ma midagi välja tuua .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 24.04.2006 23:38:42 vasta tsitaadiga

Waazes kirjutas:
2 trini kirjutas:
Waazes, aga siin teemas välja toodud variandid oled kõik juba läbi proovinud või (msn maha/peale, registripuhastus)? ja mismoodi see jama tekkis, kas algusest peale pole saanud msn kasutada või varem töötas?
kui palju sul oma emoticone/winkse on lisatud?

Noo, ma isegi tegin formati ja proovisin siis kõige esimesena msn peale lasta ja siis oli kaa sama jama. Ise ma mõtlesin et äkki on mingi jama ruuteriga või pingi kõikumisega, kuid ping on mul koguaeg ühtlaselt 10. :S
Rohkem ei oskaks ma midagi välja tuua .

Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waazes
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2004




sõnum 25.04.2006 19:05:30 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Waazes kirjutas:
2 trini kirjutas:
Waazes, aga siin teemas välja toodud variandid oled kõik juba läbi proovinud või (msn maha/peale, registripuhastus)? ja mismoodi see jama tekkis, kas algusest peale pole saanud msn kasutada või varem töötas?
kui palju sul oma emoticone/winkse on lisatud?

Noo, ma isegi tegin formati ja proovisin siis kõige esimesena msn peale lasta ja siis oli kaa sama jama. Ise ma mõtlesin et äkki on mingi jama ruuteriga või pingi kõikumisega, kuid ping on mul koguaeg ühtlaselt 10. :S
Rohkem ei oskaks ma midagi välja tuua .

Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud.

Ee, selle QoS võtsin maha tegin resa kah, aga ei midagi, sama jama. Samas läppariga ma saan ilusti msni :S, järelikult ei saa siis ruuteris jama olla, või mis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 25.04.2006 20:50:48 vasta tsitaadiga

Waazes kirjutas:
2 trini kirjutas:

Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud.

Ee, selle QoS võtsin maha tegin resa kah, aga ei midagi, sama jama. Samas läppariga ma saan ilusti msni :S, järelikult ei saa siis ruuteris jama olla, või mis?

Control Panel - Add/Remove Programs - Add/Remove Windows Components - Networking Services - Details, vaata et 'Gateway Device Discovery and Control Client' oleks märgitud, samuti 'UPnP User Interface'.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 25.04.2006 22:10:20 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Probleem järgmine:
Ei saa Hotmaili postkasti sisse logida. K.a siis, kui lähed MSN'i menüüst või proovid siit.

Viskab lihtsalt logimislehele, kus pead oma passi ja useri kirjutama. Kui ära trükid, siis viskab samamoodi sinna lehele.

Proxyt ei kasuta, ruuterit pole näppinud.

Muid probleeme arvutiga absoluutselt ei ole.

Kasutan Win XP Pro'd ja MSN 7.5 (Build 7.5.0324).

Sooviks ikka abi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waazes
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2004




sõnum 25.04.2006 23:13:13 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Waazes kirjutas:
2 trini kirjutas:

Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud.

Ee, selle QoS võtsin maha tegin resa kah, aga ei midagi, sama jama. Samas läppariga ma saan ilusti msni :S, järelikult ei saa siis ruuteris jama olla, või mis?

Control Panel - Add/Remove Programs - Add/Remove Windows Components - Networking Services - Details, vaata et 'Gateway Device Discovery and Control Client' oleks märgitud, samuti 'UPnP User Interface'.

Jess töötab! icon_biggrin.gif Ma ei oska sind kohe ära tänada! Igatahes aitäh et aega leidsid icon_smile.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 26.04.2006 15:09:44 vasta tsitaadiga

Ptv, Waazes, icon_wink.gif



kalevipoeg kirjutas:
Probleem järgmine:
Ei saa Hotmaili postkasti sisse logida. K.a siis, kui lähed MSN'i menüüst või proovid siit.

Viskab lihtsalt logimislehele, kus pead oma passi ja useri kirjutama. Kui ära trükid, siis viskab samamoodi sinna lehele.

Proxyt ei kasuta, ruuterit pole näppinud.

Muid probleeme arvutiga absoluutselt ei ole.

Kasutan Win XP Pro'd ja MSN 7.5 (Build 7.5.0324).

Nu uuri seda linki siin http://ask-leo.com/how_do_i_resolve_my_hotmail_email_problems.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waazes
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2004




sõnum 30.04.2006 19:28:31 vasta tsitaadiga

Waazes kirjutas:
2 trini kirjutas:
Waazes kirjutas:
2 trini kirjutas:

Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud.

Ee, selle QoS võtsin maha tegin resa kah, aga ei midagi, sama jama. Samas läppariga ma saan ilusti msni :S, järelikult ei saa siis ruuteris jama olla, või mis?

Control Panel - Add/Remove Programs - Add/Remove Windows Components - Networking Services - Details, vaata et 'Gateway Device Discovery and Control Client' oleks märgitud, samuti 'UPnP User Interface'.

Jess töötab! icon_biggrin.gif Ma ei oska sind kohe ära tänada! Igatahes aitäh et aega leidsid icon_smile.gif.

2 trini, mul tuli jälle lambist see tagasi, kuigi kõik toimetused networki all on õiged, kontrollisin üle. Proovisin ka reinstalli msn-ile teha, aga ei midagi. Äkki oskad veel mdiagi pakkuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 01.05.2006 17:13:01 vasta tsitaadiga

Waazes,
Vaata Firewall'i seaded üle igaks juhuks, et seal UPnP oleks lubatud.
Võid proovida ka käsitsi ruuteris MSNile vajalikud pordid avada:
TCP 6891 - 6900
TCP 1863
UDP 1863
UDP 5190
UDP 6901
TCP 6901
Rohkem ei oska nagu midagi pakkuda icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waazes
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2004




sõnum 01.05.2006 17:23:52 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Waazes,
Vaata Firewall'i seaded üle igaks juhuks, et seal UPnP oleks lubatud.
Võid proovida ka käsitsi ruuteris MSNile vajalikud pordid avada:
TCP 6891 - 6900
TCP 1863
UDP 1863
UDP 5190
UDP 6901
TCP 6901
Rohkem ei oska nagu midagi pakkuda icon_rolleyes.gif

LoL - tööle hakkas jälle icon_razz.gif
Ok...suured tänud jällegi siis icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2006 12:12:04 vasta tsitaadiga

On keegi sellise asjaga kokku puutunud?
Subject: Help

Hi! How are you?
You know I've created my own website!
Can you check how it works?
It's "mingi link"
Can you see video?
Bye!

Kuna pole ainus kasutaja masinal kodus, siis ei oska arvata ka kust selline asi tulla võis. Mingi valemiga on saadetud suhteliselt tõenäoliselt kõikidele minu MSN listi inimestele selline kiri ilma minu tahteta muidugi. Õhtul padavai masinat igast toolidega üle laskma, aga on kellelgi kokkupuuteid? Helpz icon_sad.gif

Guugel ka eriti ei aita icon_neutral.gif

_________________
All there is to do - recon...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 19:15:38 vasta tsitaadiga

kusagil siin teemas vist isegi oli selline programm, millega saab uurida kas kasutaja on ONLINE, juhul kui ta sind näiteks plokkinud on.
tahaks selle nime teada!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 04.05.2006 19:33:35 vasta tsitaadiga

http://www.blockstatus.com/msn/stchecker icon_rolleyes.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 19:36:48 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
http://www.blockstatus.com/msn/stchecker icon_rolleyes.gif

see paneb päris tihti puusse, nii et ei usalda seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 04.05.2006 19:38:29 vasta tsitaadiga

on ka erinevaid pane googlesse "block checker" otsingusse ning jalaga segada ..aga ei tea ka nende usaldatust
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 08:38:58 vasta tsitaadiga

üks proge, mille nimi oli Block Checker, sisaldab endas ka pisitillukest viirust, mis hakkab teistele edasi saatma proge tirimis linki, ilma sinult luba küsimata (endal oli selline laks siis, ning suur osa kellele selle lingi saatis, nemad ka muidugi kukkusid seda endale ka sikutama)
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 05.05.2006 14:18:34 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
kusagil siin teemas vist isegi oli selline programm, millega saab uurida kas kasutaja on ONLINE, juhul kui ta sind näiteks plokkinud on.
tahaks selle nime teada!

http://www.msngeeks.com/index.php?page=delcheck&exec=1
http://blockchecker.msnfanatic.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 17:53:50 vasta tsitaadiga

mis programmiga saab hästi pikka teksti saata ja järjest nudgesi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 05.05.2006 17:58:32 vasta tsitaadiga

anonymic kirjutas:
mis programmiga saab hästi pikka teksti saata ja järjest nudgesi

A-Patch icon_wink.gif http://apatch.ikhost.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 06.05.2006 18:08:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
A newer version is available. You must install the never version in order to continue. Would you like to do this now?


kurask, ma ei taha seda idiootset mäluõgardist-kellasid-vilesid-täis msn7 endale arvutisse.
nüüd äkki ühel heal päeval hakas mu msn6 peale kobisema...et järsku talle enam ei sobi.

mis selle vastu teha saaks...kas peab tõesti mõne teise kliendi võtma, või äkki saab seda kuidagi patchida?


dziisas, loetud nädalad selle debiilse vindoosa küljes....varsti viskab närv ülesse ja jään lõplikult ubuntu peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 06.05.2006 18:24:39 vasta tsitaadiga

No aga on ju võimalik cancel valida ja edasi MSN 6 -te kasutada.
Kui seda meeldetuletust enam üldse näha ei taha, siis muuda versiooni nr ära icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2006 23:51:36 vasta tsitaadiga

mul oli nii, et kui ära ei uuendand siis ennem sisse ei saanud kui uus peal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 00:27:31 vasta tsitaadiga

Ma ei saa enda arvutist msni aga teisest arvutist saan... :S
http://www.zone.ee/H4wK/MSN.bmp selline kiri tuleb mul...teises arvutis kirjas, et connectitud.
Keegi teab milles viga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.05.2006 00:52:53 vasta tsitaadiga

anonymic kirjutas:
mul oli nii, et kui ära ei uuendand siis enne sisse ei saanud kui uus peal

Sul siis vast oli v. 6.2.0205, mina saan küll sisse, versioon 6.2.0208.

HawK kirjutas:
Ma ei saa enda arvutist msni aga teisest arvutist saan... :S
http://www.zone.ee/H4wK/MSN.bmp selline kiri tuleb mul...teises arvutis kirjas, et connectitud.
Keegi teab milles viga?

C:\Documents and Settings\Kasutaja\Application Data\Microsoft\MSN Messenger - selle kausta oled proovinud ära kustutada? Connection troubleshooter mis ütleb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 01:01:44 vasta tsitaadiga

Troubleshooter ütleb, et firewall blockib, aga kui firewall kinni panna siis ikka ei tööta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.05.2006 01:02:32 vasta tsitaadiga

HawK kirjutas:
Troubleshooter ütleb, et firewall blockib, aga kui firewall kinni panna siis ikka ei tööta.

Firewall on Norton?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 01:04:15 vasta tsitaadiga

Ei, F-Secure peaks olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.05.2006 01:31:37 vasta tsitaadiga

HawK kirjutas:
Ei, F-Secure peaks olema.

Sellega pole küll varem probleeme olnud icon_rolleyes.gif Proovi seadeid näppida, vajalikud pordid avada. Mõned postid eestpool panin need prodid kirja ka mis MSNile vajalikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 01:32:48 vasta tsitaadiga

Kui palju eespool? Siin 77 lehte icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.05.2006 01:36:02 vasta tsitaadiga

HawK kirjutas:
Kui palju eespool? Siin 77 lehte icon_smile.gif

He-he icon_biggrin.gif Eelmisel lehel peaks olema, minul 19, sõltub vist kuidas sul postide arv lehel seadistatud on icon_razz1.gif

Edit: ole lahke icon_wink.gif
TCP 6891 - 6900
TCP 1863
UDP 1863
UDP 5190
UDP 6901
TCP 6901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 01:37:46 vasta tsitaadiga

Ma ostsin arvutile kõik uued jupid ja sellest ajast pole msni saanud icon_confused.gif. Vanas arvutis saan sisse. Mul vanal arvutil vaja teha mingi Wizard värk või mingi selline asi ei tea täpselt. Uuel arvutil on vaja lihtsalt emaplaadi driverid installida ja net olemas....


EDIT: Tänud!
Aga kuhu ma need panen? icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.05.2006 01:38:58 vasta tsitaadiga

kui ma tahan minna lehele messenger.msn.com saan hoopsi mingile hispaania keelsele join.msn.com/messenger/overview lehele, mingi jama kuskil icon_rolleyes.gif .
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 01:43:34 vasta tsitaadiga

Sain kõik mingil imekombel tööle!!

2 trini- Suured tänud sulle, et viitsisid oma aega minu peale raisata icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.05.2006 01:53:57 vasta tsitaadiga

HawK,
Yay! thumbs_up.gif Ptv icon_wink.gif

Tbit kirjutas:
kui ma tahan minna lehele messenger.msn.com saan hoopsi mingile hispaania keelsele join.msn.com/messenger/overview lehele, mingi jama kuskil icon_rolleyes.gif .

On jah jama, ma satun ka sinna. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 07.05.2006 02:06:21 vasta tsitaadiga

Kellaaaeg on õiges ajavööndis?
_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.05.2006 11:57:27 vasta tsitaadiga

irv, nüüd näitab juba hollandi keeles mul seda lehte. tegelikult, eile ma näppisin seadeid küll, et saada lahti eesti keelest ja selle asemele vana hea inglise keel net passpordi lehel. aga see ei tohiks seda messenger.msn.com lehekülge küll mõjutada, kuna sinna minnes pole vaja ju sisse logida kuhugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 07.05.2006 15:54:36 vasta tsitaadiga

Mis krdi jama selle msn'iga on. Tund aega tagasi logis välja... peale seda teatas, et uus msn on väljas ning kindlasti peab selle tõmbama. Tõmbasin ära just, hakkasin installima.. nüüd kargas NOD32 ette: Threat: probably unknown NewHeur_PE virus. msnmsgr.exe failis.

nüüd ma vist ei saagi msni peale installida.. MS jagab viiruseid. :S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikkamina
HV kasutaja
ikkamina

liitunud: 03.10.2005




sõnum 07.05.2006 16:10:36 vasta tsitaadiga

clm kirjutas:
Mis krdi jama selle msn'iga on. Tund aega tagasi logis välja... peale seda teatas, et uus msn on väljas ning kindlasti peab selle tõmbama. Tõmbasin ära just, hakkasin installima.. nüüd kargas NOD32 ette: Threat: probably unknown NewHeur_PE virus. msnmsgr.exe failis.

nüüd ma vist ei saagi msni peale installida.. MS jagab viiruseid. :S


Miks siis ei saa?Kustuta see mess maha,exe fail kustuta ära,temp kaustad vaata üle,käi nodiga arvuti üle,kui leiab midagi,kustuta ära.Tõmba oma vana mess uuesti peale ja ongi korras.

_________________
Märkige profiili oma asukoht!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2006 09:54:11 MSN Messenger 6.2-ga ei saa enam sisse logida :-( vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi juhtus vennal, nüüd siis mul, et vana hea MSN Messenger 6.2-ga ei saa enam sisse logida icon_cry.gif
Ütleb sisselogimisel, et pead uuema versiooni installima ja kõik, sisse enam ei lase mingi valemiga.
Kas see nüüd ongi Microsoftipoolne ultimaatum? icon_neutral.gif



Keegi äkki teab mingit häkki sellele, kuidas vana versiooniga ikka sisse logida?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 09.05.2006 09:59:28 vasta tsitaadiga

Avastasin täna hommikul täpselt sama icon_confused.gif On kaabakad ma ütlen.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2006 10:11:17 vasta tsitaadiga

Proovin seniks Windows Live Messenger Beta ära icon_neutral.gif
http://ideas.live.com/signup.aspx?versionId=0eccd94b-eb48-497c-8e60-c6313f7ebb73

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fucidin acid
HV kasutaja
fucidin acid

liitunud: 13.11.2001




sõnum 09.05.2006 10:15:29 vasta tsitaadiga

mul ei lasknud juba aasta pool aastat tagasi logida sisse, pidin uue versiooni panema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rd
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2006




sõnum 09.05.2006 10:23:35 vasta tsitaadiga

Kasutan juba mõnda aega nii windowsis kui linuxis gaimi. Olen rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarmokal
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 09.05.2006 10:26:52 vasta tsitaadiga

msn on üldse kõige kasutajasõbralikum icon_smile.gif programm, ainus minu teada mis sunnib vägisi uut versiooni installima. 6.2 versiooniga sain ma ka kaks nime ühest arvutist korraga sisse logida, nüüd enam mitte, täielik jaburdus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 09.05.2006 11:47:02 vasta tsitaadiga

Saab küll 6.2 -ga sisse, versioon peab olema 6.2.0208. Kes sisse ei saa, teil on v. 6.2.0205 arvatavasti, tõmmake uuem versioon. Minul vähemalt töötab.

Edit: on võimalik ka hexeditoriga versiooni nr ära muuta, otsingusse seal versiooni nr ja kirjutada 7.5.0324 6.2.0208 asemele. Ära muuta AINULT esimene otsinguga saadud nr, teised jätta samaks, muidu ei hakka tööle Plus! enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2006 11:48:50 vasta tsitaadiga

2 trini, ole sa tänatud thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.