Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 05.02.2006 20:30:11 vasta tsitaadiga

aga interface, ma saan aru, et ninaeest on crosshair pohh, aga 800x600-ga ei saa ju küllalt pisikest crosshairi panna, et kaugelt norm oleks lasta, ja et meest ei varjaks ära
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 20:51:40 vasta tsitaadiga

vb keegi leiab et see on kasulik ja hakkab sellist varianti kasutama.
bind MWHEELDOWN "cg_fov 105; cg_crosshairSize 45; cg_crosshairColor green"
bind MWHEELUP "cg_fov 90; cg_crosshairSize 30; cg_crosshairColor red"
annab ilusti ära seadistada nii et ka kaugele oleks talutav lasta.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 05.02.2006 23:17:04 vasta tsitaadiga

Eks jah.. ETs ei löö lasteaed nii hästi läbi ja siis ei mängigi.. Vähem whine.. Lähevad CSi madistamisse üle.. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.02.2006 00:08:49 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
aga interface, ma saan aru, et ninaeest on crosshair pohh, aga 800x600-ga ei saa ju küllalt pisikest crosshairi panna, et kaugelt norm oleks lasta, ja et meest ei varjaks ära


800x600 suurus 33 punane täpp ja väga ok on
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 01:32:57 vasta tsitaadiga

mul tekkis küsimus, mis fov'iga te mängite?

90-120 on võimalik pakkuda..


edit: ahjaa, miks ka!?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.02.2006 01:45:18 vasta tsitaadiga

90% ajast 120-ga, kui mingeid snaipereid vaja nottida, siis 90-ga
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.02.2006 02:20:42 vasta tsitaadiga

105 ja väga kaugele vaja siis 90
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 06.02.2006 09:32:50 vasta tsitaadiga

pidevalt 112. Ei soovita seda eriti muuta mängu ajal, kuna siis muutub ka sens ja mida rohkem sens mängu jooksul muutub, seda vähem perfecto tunnetus on icon_wink.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 12:43:30 vasta tsitaadiga

oops

edi:
120 peaks andma kõige suurema vaatevälja, miks inimesed seda ei kasuta?
Vastased lähevad liiga väikseks?

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.02.2006 14:18:18 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
pidevalt 112. Ei soovita seda eriti muuta mängu ajal, kuna siis muutub ka sens ja mida rohkem sens mängu jooksul muutub, seda vähem perfecto tunnetus on icon_wink.gif


selleks on väike valem mis arvutab vastava sensi fov90ga. töölt koju jõudes postin siia
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 06.02.2006 14:23:45 vasta tsitaadiga

fov 90.
ma ownin niikuinii.
panzeriga ofcoors
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 06.02.2006 14:31:55 vasta tsitaadiga

kasutan ise ka fov 90
pmst lähedale ei lase
kui läheb, siis fov90 on pea lähedamal icon_razz.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 14:46:43 vasta tsitaadiga

Sirius, usun...aga kui sa ilma soundita meedikut mängid ownin ära ;P
praegu katsetan wizi confi,päris hea peaks ütlema...nüüd võiks veel iffi,reloadi confist mouse up,down fov värgi võtta siis thumbs_up.gif
reso 1024*768 , 800*600'ga on graafika liiga kuubik lihtsalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.02.2006 14:52:39 vasta tsitaadiga

Reso eelistus võib oleneda loomulikult ju ka CRT monitori puhul vastava reso. max. vertikaali hertsidest.
Kui 1024x768 peal 85 Hz ja 800x600 peal >=100 Hz, siis 800x600 peal võiks tiba parem olla.

Ise 1280x960 resoga, kuna monitor lubab head sagedust. 1024x768 paistab juba tiba jama.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.02.2006 18:06:44 vasta tsitaadiga

põhimõtselt üle 1024 resoga muutub pixlite arv nii suureks , et see muudab aimimise suts aeglasemaks . hm või kuidas nüüd seletada. igatahes palju uimasem on värk.

samas jällegi näiteks 1600x1200 reso on ideaalne snaipimiseks

800x600 ja 1024x768 on siis niisama parimad , see juba enda eelistada kumb rohkem meeldib.
800ga on asi kiirem
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 06.02.2006 20:38:08 vasta tsitaadiga

seda väikest valemikest tahaks küll näha. Igatahes oleks sitaks kasu asjast thumbs_up.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.02.2006 20:48:04 vasta tsitaadiga

et siis näiteks kui 120-ga harjund 2.35, siis mis oleks 90-ga nö vastav?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 21:08:17 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
et siis näiteks kui 120-ga harjund 2.35, siis mis oleks 90-ga nö vastav?

just nii
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.02.2006 01:00:09 vasta tsitaadiga

sens*(tan(90/2)/tan(105/2))

ehk siis näide:
fov 105 sens 3.0 ja fov 90 sens 2.3
fov 105 sens 3.5 ja fov 90 sens 2.685
fov 105 sens 3.75 ja fov 90 sens 2.877

noh jah oma 120 ja asjad siis asendate valemis lihtsalt 105 oma foviga

muidu 120 foviga 2.35 sens on 90ga 1.35677


viimati muutis M8T0 07.02.2006 01:01:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 07.02.2006 01:00:17 vasta tsitaadiga

icon_question.gif mis see tan on
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.02.2006 01:01:19 vasta tsitaadiga

tangens?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 07.02.2006 01:10:13 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 07.02.2006 01:52:20 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
icon_redface.gif icon_question.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Tangent
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldarion
HV vaatleja
eldarion

liitunud: 24.10.2004




sõnum 07.02.2006 10:39:20 :) vasta tsitaadiga

project kirjutas:
vb keegi leiab et see on kasulik ja hakkab sellist <b>varianti</b> kasutama.
bind MWHEELDOWN "cg_fov 105; cg_crosshairSize 45; cg_crosshairColor green"
bind MWHEELUP "cg_fov 90; cg_crosshairSize 30; cg_crosshairColor red"
annab ilusti ära seadistada nii et ka kaugele oleks talutav lasta.


Ok. Kas keegi plaun seletaks UberNoobile nüüd ära, mismoodi neid fov-e ja crosshaire muuta saab? Ma sain aru, et tuleb mängu ajal ~ vajutada ja siis sisse trykkida, tegin proovi, aga ei funkand...

Me @ ei oska sihtida yldse...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 07.02.2006 12:08:00 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Sirius, usun...aga kui sa ilma soundita meedikut mängid ownin ära ;P

kle jah, tegelikult ma mängin pea koguaeg muusikaga, mänguhelid on ka.
Ja medicuna mängides ownib mind suht koht igaüks ära 8)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 13:41:32 Re: :) vasta tsitaadiga

eldarion kirjutas:

Ok. Kas keegi plaun seletaks UberNoobile nüüd ära, mismoodi neid fov-e ja crosshaire muuta saab? Ma sain aru, et tuleb mängu ajal ~ vajutada ja siis sisse trykkida, tegin proovi, aga ei funkand...
Me @ ei oska sihtida yldse...

ok siis. esiteks ma loodan, et sul pole ati kaart icon_razz1.gif (gamma jamab, võib-olla nüüdseks korda tehtud, ei tea).
1. tõmba endale etmin(näiteks siit)- väike programmike, millega saab eduliselt vahetada et-desktopi vahel. lihtsalt pane see tööle, ikoon ilmub traysse ja kui tahad näiteks korra windowsi minna, siis vajuta Z+ALT(+ tähendb muidugi, et neid tuleb koos vajutada icon_razz.gif ) ja kui vaja mängu minna, siis vajutad windowsis Z+ALT.
2. lisada saad neid binde kas otse confi(conf asub näiteks E:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\etmain\profiles\TOTALnoob\etconfig.cfg, kui tahad lisada kellegi teise confi, siis pead vahetama seal oma confi vastu, samuti etpro kaustas) või trükkida siis mängus, maitse asi, ainult kui mängus trükid, siis vaata, et confil poleks read-only peal. ok aga kuidas trükkida mängu ajal- lähed kuhugi servusse ja teed konsooli lahti ~, siis Z+ALT icon_wink.gif tuled siia foorumisse kopeerid(CTRL+C) näiteks selle bind MWHEELDOWN "cg_fov 105; cg_crosshairSize 45; cg_crosshairColor green" siis tagasi mängu vajutad korra backspace(muidu jääb konsoolis . ette ja ta kirjutab selle chati) siis / ja siis CTRL+V(ehk paste) ja ENTER. muidugi võid teha ka nii, et konsllo lahti, korra backspace , siis / ja trükid siis selle bindi ja ENTER, aga ma näitasin omaarust lihtsamini icon_smile.gif . kui nüüd scrolli alla "tirida" siis peaks pilt moonduma ja sihik minema roheliselt, kui ei toimu midagi siis tee uuesti alates punkt 2.-se, aga kui toimib, siis tee seda ka teise bindiga. samuti võid MWHEELDOWN asemel kasutada muud nuppu, näiteks K, F7 vms, kui midagi valesti läheb, siis saad bindi kustutada /unbind k(või vastav nupp).
fovi mõte on selles, et vaateväli suurem ja parem lasta, aga kaugele lasta kehvem, selle pärast ongi see fovide vahetamine, kas sulle istub see, pead ise katsetama.
3. ükski conf ei tee suht head laskjat(kellegi tehtud confidel on tavalislet plussiks nähtavus, def conf on jube pime ja tume, samuti sajab lund/vihma jne, samuti kui arvuti on nõrk siis saad mõned FPS-id juurde, fpsi näed kui tryki konsooli /cg_drawfps 2 või 1, mis neil vahet vaatad ise)) ! samuti mitte korralik hiir aga võimalusi selleks tõstab märgatavalt. samuti on väga tähtis sensitive(palju liigub sihik, kui sa hiirt liigutad, definitsioon on muidugi hea icon_biggrin.gif), seda saad muuta kui trükid konsooli /sensitivity 3.27 või siis mõni teine number, aga see on katsetamise asi. jõudu, loodan, et oli abi icon_lol.gif


viimati muutis rewer 07.02.2006 14:18:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.02.2006 14:14:01 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda Eestimaist n00bi clanni ei oska soovitada? Ilma seltskonnata on suht igav täristada. icon_sad.gif Sai "wolftigi"(eksin õigekirjas nagunii) natukene kõmmutatud.. Nii 2-4 koha peal olin XP arvestuses. icon_eek.gif Field Ops..
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 14:21:27 vasta tsitaadiga

mine mängi näiteks saarlases või av/mob servus, oma seal kõik ära ja küsi kas klanni saab. muidugi need noobiklannid on rohkem jama kui asi väärt(muidugi võib olla ka erandeid) aga kui cw ajal kõik jooksevad kuhu tahavad ja medid killivad selle asemel, et süstida icon_rolleyes.gif aga proovida võid muidugi.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.02.2006 14:24:19 vasta tsitaadiga

Eks ma üritan selle Saarlase ülesse otsida siis. thumbs_up.gificon_smile.gif Tänan soovituse eest. icon_razz1.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 15:21:15 vasta tsitaadiga

/connect wolf.saarlane.ee
/connect 193.40.192.26:27960 av/mob

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.02.2006 15:27:30 vasta tsitaadiga

Tase on ikka kõvasti kõrgem nendes servudes. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 15:55:11 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Tase on ikka kõvasti kõrgem nendes servudes. thumbs_up.gif

Võib püüelda ka veidike kõrgematasemeliste serveriteni:

uDU Battlegrounds @ /connect sardiin.kalatehas.org (24 slotti, pilgeni täis enamus ajast)
uDU Phantom @ /connect sardiin.kalatehas.org:27950 (18 slott, tühjavõitu aga sellepärast annangi adre icon_wink.gif )
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 16:59:38 vasta tsitaadiga

kas mitte uDU Battlegrounds pole : /connect 194.126.124.35:27960
kuna kui Battlegrounds täis siis suunab sinna sardiini.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.02.2006 17:17:30 vasta tsitaadiga


Sai natukene laamendatud Saarlases.. ^^

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 07.02.2006 17:18:56 vasta tsitaadiga

Ei ole ju hea:/
KRisto
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 19:30:11 vasta tsitaadiga

acc on väga madal icon_razz1.gif
aimimise kohta on üks hea tutorial "aiming by raziel"

Selle fov'i kohta veel nii palju, et kui oled panzer, siis ei tasu fov 90 jamada?
Sai pubis ükskord panzaga möllatud ja lükkasin fov'i 90 peale ning liinisin kusagil seine juures ning kuna fov oli nii madal, siis lasin ennast õhku. Nagu nähtamatu sein vms. jäi ette icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argentum7
HV kasutaja
argentum7

liitunud: 12.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 19:59:21 vasta tsitaadiga

Hmm vaatasin ,et IFF on oma konfis jälle asju muutnud . Uus sens ja m_pitch . Miks 0.016 enam ei käranud ?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.02.2006 19:59:47 vasta tsitaadiga

acc on jah päris kehv tolles mängus olnud.. 28-30% on keskmine acc mul. icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 20:04:34 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
acc on jah päris kehv tolles mängus olnud.. 28-30% on keskmine acc mul. icon_rolleyes.gif

Ma killisin sind mõnel korral...:/
Flabos nimeks.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.02.2006 20:59:33 vasta tsitaadiga

saarlase liigitaks ma suht kõige madalama tasemega serverisk üldse . nii et seal midagi saavutada pole ilmselt enamvähem kellelegi probleem.

harjuta käppa parem battlegroundis . rafas koguaeg sees ja vahest on isegi mõnda normaalse aimiga venda näha seal.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 21:14:32 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
saarlase liigitaks ma suht kõige madalama tasemega serverisk üldse . nii et seal midagi saavutada pole ilmselt enamvähem kellelegi probleem.

harjuta käppa parem battlegroundis . rafas koguaeg sees ja vahest on isegi mõnda normaalse aimiga venda näha seal.


saarlases võiks keegi selle frendly fire maha võtta sest kui ma üritan selle automaadiga lasta siis kõik tropid tulevad ette icon_evil.gif ning mul teamkile kukub icon_evil.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 07.02.2006 21:16:44 vasta tsitaadiga

Lase troppidest mööda !
Kui ei ole vaba tulejoont - ära lase. Elementaarne.
Ilma FF'ta on lapsikult kerge.

Head harjutamist icon_smile.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 21:20:07 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Lase troppidest mööda !
Kui ei ole vaba tulejoont - ära lase. Elementaarne.
Ilma FF'ta on lapsikult kerge.

Head harjutamist icon_smile.gif


tänan 3 mindi pärast sisse tagasi kuna sain kicki icon_lol.gif

server full bläh icon_neutral.gif 8)
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 22:32:06 vasta tsitaadiga

Krt, peaks ka autoexec.cfg faili sisse seadma, päris toredaid asju saab sellega vist teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 07.02.2006 22:36:35 vasta tsitaadiga

MItte vist, vaid ikka kõik eluks vajaliku peab sellega tegema icon_smile.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldarion
HV vaatleja
eldarion

liitunud: 24.10.2004




sõnum 08.02.2006 10:39:08 Re: :) vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:

ok siis. esiteks ma loodan, et sul pole ati kaart icon_razz1.gif (gamma jamab, võib-olla nüüdseks korda tehtud, ei tea).
samuti on väga tähtis sensitive(palju liigub sihik, kui sa hiirt liigutad, definitsioon on muidugi hea icon_biggrin.gif), seda saad muuta kui trükid konsooli /sensitivity 3.27 või siis mõni teine number, aga see on katsetamise asi. jõudu, loodan, et oli abi icon_lol.gif


Ma tänan seletuse eest, asi sai tööle ja mängimine läks ka pisut paremaks (ma saan juba 100 exp-i... - 25 asemel:P)

UberNoob @ laseb ikka veel hullu moodi mööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 11:31:23 vasta tsitaadiga

... peaks kah vist BF2 -st ja kopteritest vähe puhkama, ning RTCW aegsed oskused uuesti üles soojendama. Viimasel ajal palju tööd linux'i all, mis ei eelda just liiga sügavat süvenemist ja jääks aega ET jaoks, mis jookseb linux'i all väga hästi icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 08.02.2006 12:23:56 vasta tsitaadiga

Sapo server kui keegi teab on päris normaalne.Uued mapid, skill on kül madal ja rahvast palju aga vahel õhtul on päris hea toksida panzerit või midagi.
btw if käid ise ka kuskil saarlases mängimas nagu wtf icon_biggrin.gif ise oled eesti lineupis.
have fun
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.02.2006 14:20:06 vasta tsitaadiga

hommikul UDUd tühjad. et mis siis ?
kui igav on siis võib ju ükssilmkinni reipimas käia
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 08.02.2006 14:32:00 vasta tsitaadiga

eks jaa ego peab ka kõrgel hoidma icon_wink.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.