|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
05.02.2006 20:30:11
|
|
|
| aga interface, ma saan aru, et ninaeest on crosshair pohh, aga 800x600-ga ei saa ju küllalt pisikest crosshairi panna, et kaugelt norm oleks lasta, ja et meest ei varjaks ära
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
05.02.2006 20:51:40
|
|
|
vb keegi leiab et see on kasulik ja hakkab sellist varianti kasutama.
bind MWHEELDOWN "cg_fov 105; cg_crosshairSize 45; cg_crosshairColor green"
bind MWHEELUP "cg_fov 90; cg_crosshairSize 30; cg_crosshairColor red"
annab ilusti ära seadistada nii et ka kaugele oleks talutav lasta.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
05.02.2006 23:17:04
|
|
|
Eks jah.. ETs ei löö lasteaed nii hästi läbi ja siis ei mängigi.. Vähem whine.. Lähevad CSi madistamisse üle..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.02.2006 00:08:49
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| aga interface, ma saan aru, et ninaeest on crosshair pohh, aga 800x600-ga ei saa ju küllalt pisikest crosshairi panna, et kaugelt norm oleks lasta, ja et meest ei varjaks ära |
800x600 suurus 33 punane täpp ja väga ok on
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ispy
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2004
|
06.02.2006 01:32:57
|
|
|
mul tekkis küsimus, mis fov'iga te mängite?
90-120 on võimalik pakkuda..
edit: ahjaa, miks ka!?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
06.02.2006 01:45:18
|
|
|
| 90% ajast 120-ga, kui mingeid snaipereid vaja nottida, siis 90-ga
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.02.2006 02:20:42
|
|
|
| 105 ja väga kaugele vaja siis 90
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.02.2006 09:32:50
|
|
|
pidevalt 112. Ei soovita seda eriti muuta mängu ajal, kuna siis muutub ka sens ja mida rohkem sens mängu jooksul muutub, seda vähem perfecto tunnetus on
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ispy
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2004
|
06.02.2006 12:43:30
|
|
|
oops
edi:
120 peaks andma kõige suurema vaatevälja, miks inimesed seda ei kasuta?
Vastased lähevad liiga väikseks?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.02.2006 14:18:18
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
pidevalt 112. Ei soovita seda eriti muuta mängu ajal, kuna siis muutub ka sens ja mida rohkem sens mängu jooksul muutub, seda vähem perfecto tunnetus on  |
selleks on väike valem mis arvutab vastava sensi fov90ga. töölt koju jõudes postin siia
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
06.02.2006 14:23:45
|
|
|
fov 90.
ma ownin niikuinii.
panzeriga ofcoors
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
06.02.2006 14:31:55
|
|
|
kasutan ise ka fov 90
pmst lähedale ei lase
kui läheb, siis fov90 on pea lähedamal
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.02.2006 14:46:43
|
|
|
Sirius, usun...aga kui sa ilma soundita meedikut mängid ownin ära ;P
praegu katsetan wizi confi,päris hea peaks ütlema...nüüd võiks veel iffi,reloadi confist mouse up,down fov värgi võtta siis
reso 1024*768 , 800*600'ga on graafika liiga kuubik lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
06.02.2006 14:52:39
|
|
|
Reso eelistus võib oleneda loomulikult ju ka CRT monitori puhul vastava reso. max. vertikaali hertsidest.
Kui 1024x768 peal 85 Hz ja 800x600 peal >=100 Hz, siis 800x600 peal võiks tiba parem olla.
Ise 1280x960 resoga, kuna monitor lubab head sagedust. 1024x768 paistab juba tiba jama.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.02.2006 18:06:44
|
|
|
põhimõtselt üle 1024 resoga muutub pixlite arv nii suureks , et see muudab aimimise suts aeglasemaks . hm või kuidas nüüd seletada. igatahes palju uimasem on värk.
samas jällegi näiteks 1600x1200 reso on ideaalne snaipimiseks
800x600 ja 1024x768 on siis niisama parimad , see juba enda eelistada kumb rohkem meeldib.
800ga on asi kiirem
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.02.2006 20:38:08
|
|
|
seda väikest valemikest tahaks küll näha. Igatahes oleks sitaks kasu asjast
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
06.02.2006 20:48:04
|
|
|
| et siis näiteks kui 120-ga harjund 2.35, siis mis oleks 90-ga nö vastav?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ispy
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2004
|
06.02.2006 21:08:17
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| et siis näiteks kui 120-ga harjund 2.35, siis mis oleks 90-ga nö vastav? |
just nii
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
07.02.2006 01:00:09
|
|
|
sens*(tan(90/2)/tan(105/2))
ehk siis näide:
fov 105 sens 3.0 ja fov 90 sens 2.3
fov 105 sens 3.5 ja fov 90 sens 2.685
fov 105 sens 3.75 ja fov 90 sens 2.877
noh jah oma 120 ja asjad siis asendate valemis lihtsalt 105 oma foviga
muidu 120 foviga 2.35 sens on 90ga 1.35677
viimati muutis M8T0 07.02.2006 01:01:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
07.02.2006 01:00:17
|
|
|
mis see tan on
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
07.02.2006 01:01:19
|
|
|
| tangens?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldarion
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2004
|
07.02.2006 10:39:20
:) |
|
|
| project kirjutas: |
vb keegi leiab et see on kasulik ja hakkab sellist <b>varianti</b> kasutama.
bind MWHEELDOWN "cg_fov 105; cg_crosshairSize 45; cg_crosshairColor green"
bind MWHEELUP "cg_fov 90; cg_crosshairSize 30; cg_crosshairColor red"
annab ilusti ära seadistada nii et ka kaugele oleks talutav lasta. |
Ok. Kas keegi plaun seletaks UberNoobile nüüd ära, mismoodi neid fov-e ja crosshaire muuta saab? Ma sain aru, et tuleb mängu ajal ~ vajutada ja siis sisse trykkida, tegin proovi, aga ei funkand...
Me @ ei oska sihtida yldse...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
07.02.2006 12:08:00
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
Sirius, usun...aga kui sa ilma soundita meedikut mängid ownin ära ;P
|
kle jah, tegelikult ma mängin pea koguaeg muusikaga, mänguhelid on ka.
Ja medicuna mängides ownib mind suht koht igaüks ära 8)
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.02.2006 13:41:32
Re: :) |
|
|
| eldarion kirjutas: |
Ok. Kas keegi plaun seletaks UberNoobile nüüd ära, mismoodi neid fov-e ja crosshaire muuta saab? Ma sain aru, et tuleb mängu ajal ~ vajutada ja siis sisse trykkida, tegin proovi, aga ei funkand...
Me @ ei oska sihtida yldse... |
ok siis. esiteks ma loodan, et sul pole ati kaart (gamma jamab, võib-olla nüüdseks korda tehtud, ei tea).
1. tõmba endale etmin(näiteks siit)- väike programmike, millega saab eduliselt vahetada et-desktopi vahel. lihtsalt pane see tööle, ikoon ilmub traysse ja kui tahad näiteks korra windowsi minna, siis vajuta Z+ALT(+ tähendb muidugi, et neid tuleb koos vajutada ) ja kui vaja mängu minna, siis vajutad windowsis Z+ALT.
2. lisada saad neid binde kas otse confi(conf asub näiteks E:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\etmain\profiles\TOTALnoob\etconfig.cfg, kui tahad lisada kellegi teise confi, siis pead vahetama seal oma confi vastu, samuti etpro kaustas) või trükkida siis mängus, maitse asi, ainult kui mängus trükid, siis vaata, et confil poleks read-only peal. ok aga kuidas trükkida mängu ajal- lähed kuhugi servusse ja teed konsooli lahti ~, siis Z+ALT tuled siia foorumisse kopeerid(CTRL+C) näiteks selle bind MWHEELDOWN "cg_fov 105; cg_crosshairSize 45; cg_crosshairColor green" siis tagasi mängu vajutad korra backspace(muidu jääb konsoolis . ette ja ta kirjutab selle chati) siis / ja siis CTRL+V(ehk paste) ja ENTER. muidugi võid teha ka nii, et konsllo lahti, korra backspace , siis / ja trükid siis selle bindi ja ENTER, aga ma näitasin omaarust lihtsamini . kui nüüd scrolli alla "tirida" siis peaks pilt moonduma ja sihik minema roheliselt, kui ei toimu midagi siis tee uuesti alates punkt 2.-se, aga kui toimib, siis tee seda ka teise bindiga. samuti võid MWHEELDOWN asemel kasutada muud nuppu, näiteks K, F7 vms, kui midagi valesti läheb, siis saad bindi kustutada /unbind k(või vastav nupp).
fovi mõte on selles, et vaateväli suurem ja parem lasta, aga kaugele lasta kehvem, selle pärast ongi see fovide vahetamine, kas sulle istub see, pead ise katsetama.
3. ükski conf ei tee suht head laskjat(kellegi tehtud confidel on tavalislet plussiks nähtavus, def conf on jube pime ja tume, samuti sajab lund/vihma jne, samuti kui arvuti on nõrk siis saad mõned FPS-id juurde, fpsi näed kui tryki konsooli /cg_drawfps 2 või 1, mis neil vahet vaatad ise)) ! samuti mitte korralik hiir aga võimalusi selleks tõstab märgatavalt. samuti on väga tähtis sensitive(palju liigub sihik, kui sa hiirt liigutad, definitsioon on muidugi hea ), seda saad muuta kui trükid konsooli /sensitivity 3.27 või siis mõni teine number, aga see on katsetamise asi. jõudu, loodan, et oli abi
viimati muutis rewer 07.02.2006 14:18:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
07.02.2006 14:14:01
|
|
|
Keegi mõnda Eestimaist n00bi clanni ei oska soovitada? Ilma seltskonnata on suht igav täristada. Sai "wolftigi"(eksin õigekirjas nagunii) natukene kõmmutatud.. Nii 2-4 koha peal olin XP arvestuses. Field Ops..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.02.2006 14:21:27
|
|
|
mine mängi näiteks saarlases või av/mob servus, oma seal kõik ära ja küsi kas klanni saab. muidugi need noobiklannid on rohkem jama kui asi väärt(muidugi võib olla ka erandeid) aga kui cw ajal kõik jooksevad kuhu tahavad ja medid killivad selle asemel, et süstida aga proovida võid muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
07.02.2006 15:21:15
|
|
|
/connect wolf.saarlane.ee
/connect 193.40.192.26:27960 av/mob
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
07.02.2006 15:55:11
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Tase on ikka kõvasti kõrgem nendes servudes.  |
Võib püüelda ka veidike kõrgematasemeliste serveriteni:
uDU Battlegrounds @ /connect sardiin.kalatehas.org (24 slotti, pilgeni täis enamus ajast)
uDU Phantom @ /connect sardiin.kalatehas.org:27950 (18 slott, tühjavõitu aga sellepärast annangi adre )
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
07.02.2006 16:59:38
|
|
|
kas mitte uDU Battlegrounds pole : /connect 194.126.124.35:27960
kuna kui Battlegrounds täis siis suunab sinna sardiini.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
07.02.2006 17:18:56
|
|
|
Ei ole ju hea:/
KRisto
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ispy
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2004
|
07.02.2006 19:30:11
|
|
|
acc on väga madal
aimimise kohta on üks hea tutorial "aiming by raziel"
Selle fov'i kohta veel nii palju, et kui oled panzer, siis ei tasu fov 90 jamada?
Sai pubis ükskord panzaga möllatud ja lükkasin fov'i 90 peale ning liinisin kusagil seine juures ning kuna fov oli nii madal, siis lasin ennast õhku. Nagu nähtamatu sein vms. jäi ette
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argentum7
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2004
|
07.02.2006 19:59:21
|
|
|
| Hmm vaatasin ,et IFF on oma konfis jälle asju muutnud . Uus sens ja m_pitch . Miks 0.016 enam ei käranud ?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
07.02.2006 20:04:34
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
acc on jah päris kehv tolles mängus olnud.. 28-30% on keskmine acc mul.  |
Ma killisin sind mõnel korral...:/
Flabos nimeks.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
07.02.2006 20:59:33
|
|
|
saarlase liigitaks ma suht kõige madalama tasemega serverisk üldse . nii et seal midagi saavutada pole ilmselt enamvähem kellelegi probleem.
harjuta käppa parem battlegroundis . rafas koguaeg sees ja vahest on isegi mõnda normaalse aimiga venda näha seal.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
07.02.2006 21:14:32
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
saarlase liigitaks ma suht kõige madalama tasemega serverisk üldse . nii et seal midagi saavutada pole ilmselt enamvähem kellelegi probleem.
harjuta käppa parem battlegroundis . rafas koguaeg sees ja vahest on isegi mõnda normaalse aimiga venda näha seal. |
saarlases võiks keegi selle frendly fire maha võtta sest kui ma üritan selle automaadiga lasta siis kõik tropid tulevad ette ning mul teamkile kukub
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
07.02.2006 21:16:44
|
|
|
Lase troppidest mööda !
Kui ei ole vaba tulejoont - ära lase. Elementaarne.
Ilma FF'ta on lapsikult kerge.
Head harjutamist
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
07.02.2006 21:20:07
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
Lase troppidest mööda !
Kui ei ole vaba tulejoont - ära lase. Elementaarne.
Ilma FF'ta on lapsikult kerge.
Head harjutamist  |
tänan 3 mindi pärast sisse tagasi kuna sain kicki
server full bläh 8)
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
07.02.2006 22:32:06
|
|
|
Krt, peaks ka autoexec.cfg faili sisse seadma, päris toredaid asju saab sellega vist teha
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
07.02.2006 22:36:35
|
|
|
MItte vist, vaid ikka kõik eluks vajaliku peab sellega tegema
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldarion
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2004
|
08.02.2006 10:39:08
Re: :) |
|
|
| rewer kirjutas: |
ok siis. esiteks ma loodan, et sul pole ati kaart (gamma jamab, võib-olla nüüdseks korda tehtud, ei tea).
samuti on väga tähtis sensitive(palju liigub sihik, kui sa hiirt liigutad, definitsioon on muidugi hea ), seda saad muuta kui trükid konsooli /sensitivity 3.27 või siis mõni teine number, aga see on katsetamise asi. jõudu, loodan, et oli abi
|
Ma tänan seletuse eest, asi sai tööle ja mängimine läks ka pisut paremaks (ma saan juba 100 exp-i... - 25 asemel:P)
UberNoob @ laseb ikka veel hullu moodi mööda...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.02.2006 11:31:23
|
|
|
... peaks kah vist BF2 -st ja kopteritest vähe puhkama, ning RTCW aegsed oskused uuesti üles soojendama. Viimasel ajal palju tööd linux'i all, mis ei eelda just liiga sügavat süvenemist ja jääks aega ET jaoks, mis jookseb linux'i all väga hästi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AsTeR
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
08.02.2006 12:23:56
|
|
|
Sapo server kui keegi teab on päris normaalne.Uued mapid, skill on kül madal ja rahvast palju aga vahel õhtul on päris hea toksida panzerit või midagi.
btw if käid ise ka kuskil saarlases mängimas nagu wtf ise oled eesti lineupis.
have fun
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
08.02.2006 14:20:06
|
|
|
hommikul UDUd tühjad. et mis siis ?
kui igav on siis võib ju ükssilmkinni reipimas käia
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AsTeR
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
08.02.2006 14:32:00
|
|
|
eks jaa ego peab ka kõrgel hoidma
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|