Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  P4 3.0GHz Overclock märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
djwelts
HV kasutaja
djwelts

liitunud: 04.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 00:53:14 P4 3.0GHz Overclock vasta tsitaadiga

conf
P4 3.0GHz Prescott soc 478
MSI 848P Neo-V (MS-6788)
1 GB PC3200 RAM
Samsung 80GB ATA HDD

Tekkis siis küsimusi seoses pentuga kuna pole kunagi tulnud selle peale et kodu kasutuses olevat arvutit kellata aga nüüd proovisin ja avastasin et suht hästi läheb originaal volt ja muu conf va 15x200 panin 15x230 ja läks väga ilusti käima aga
see probleem et bios paneb kohe voldid põhja kui tahan juurde panna 1.4 läheb 1.8 peale aga tahaks teada ,et palju see normaalne on selle prose juures ja palju hetkel stock jahutusega tempi võib lasta ning kas nt 1.7 pannes ei kärsa see läbi sest ei taha vanemate kasutuses olevat läbi lasta.See voldi teema kuna proovisin 15x240 ei tahnud enam käima minna läks kuni win boot logoni ja siis oli kõik

ja et palju oleks selline rahuldav tulemus selle prose puhul
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 01:23:27 vasta tsitaadiga

Oman samat prose ja ütleme ,et inbox cooleriga 1,7 v on täielik KILL.
Endal jookseb 3,82ghz 1,53 v peal.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.12.2005 19:43:17 vasta tsitaadiga

ot:
neoman kirjutas:
Oman samat prose ja ütleme ,et inbox cooleriga 1,7 v on täielik KILL.
Endal jookseb 3,82ghz 1,53 v peal.


1,53 V icon_eek.gif . Veidi vähe ei ole we?


aga jah 1,7 on tõesti palju. Selle probleemi saad kõrvaldada arvatavasti biosi flashimisega.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 19:48:23 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=182947&highlight=

põõrdu ülalantud teemasse, sealt lehitsedes saad sutsu preskude valdkonnas targemaks ning samas arvan ka, et varsti keeratakse siinsel teemal kraanid modede poolt kinni

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 19:48:52 vasta tsitaadiga

hmm endal selline conf nagu profiilis aga üle 2400mhz teps mitte ei lähe... milles asi võib olla?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.12.2005 19:53:13 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
hmm endal selline conf nagu profiilis aga üle 2400mhz teps mitte ei lähe... milles asi võib olla?
Proovi mälu pulki ühe kaupa. Prose taga ei tohiks asi seista.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 21:30:18 vasta tsitaadiga

nüüd lõppes see sellega et kui 15x210 panna siis ei leia enam ketast üles icon_neutral.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.12.2005 21:34:16 vasta tsitaadiga

Kas AGP/PCI siin on lukus? Kui mul lukus pole siis kaotab samuti kõik kettad ära
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 21:40:10 vasta tsitaadiga

kuidas vai kust ma seda panen/vaatan?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.12.2005 21:42:42 vasta tsitaadiga

Kusagil biosis. Mul oli vist samas kus FSB'd sain muuta.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 21:44:34 vasta tsitaadiga

a mis nimega siis vms? agp lock ongi?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 21:50:18 vasta tsitaadiga

Mul kh sealsamas fsb muutmise all enamvähem. Kuid Ho Ho mida see muudab? Mu teemas "kellame minu abit Is7.... " oli sellest juttu aga mitte täpselt.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 21:57:37 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, see ta ongi . peaks saama vist 33/66 peale lukku panna või oli siis 66/33 peale. ei mäleta ena ise ka, kuna aegade alguses sai lukku panna ja rohkem polnud vaja näppida
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.12.2005 21:59:31 vasta tsitaadiga

Nimi võib olla erinev. Tavaliselt on midagi seoses lukuga.

Muudab seda et FSB'd muutes ei liigu AGP ja PCI siini takt sellega kaasa vaid jääb püsima oma default kiiruse peale. Kui see kaasa liiguks siis tekib paljude seadmetega igasugu probleeme, näiteks kettakontrolleriga mis ei tunne enam kettaid ära.
[edit]
typos

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 20.12.2005 22:09:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 22:01:31 vasta tsitaadiga

Aa, et peab nagu lukus olema?
E: Ho Ho postitusest leidsin vastuse.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 23:01:01 vasta tsitaadiga

nüüd läks wini ära aga hakkas miskiseid memory erroreid loopima thumbs_down.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 23:03:02 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, kus kohas? näppi mälu ratiot või lisa volti
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 23:49:18 vasta tsitaadiga

siis kui welcome screen oli möödas, ja mälud hetkel

@ 200 MHz 2.5-4-4-8 (CL-RCD-RP-RAS)

kuhupoole liigutama peaks?
ja mille voltsi tõstan icon_razz.gif?

sry kui lollid küsimused beer_yum.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 23:52:19 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, aga mis default/andmed on mäludel?
Palju default klokk üldse ja kaugele klokkinud hetkel oled?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 00:37:35 vasta tsitaadiga

need mis andsin peaksidki default olema, ja 15x210 vist lasi a mitte üle selle...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 00:40:36 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, no siis vast prosele volti juurde icon_exclaim.gif või siis leidsid maximumi üles icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 00:51:49 vasta tsitaadiga

volte ple puutund .1,53 vai mis ta oli defouldis nii on jäänd, aga liht lugesin siin et palju keeravad 3.7ghz peale ja volte ei tõstagi üldse..
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 00:58:47 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, See oleks good, kuid suht ebareaalne. No muidugi mõnikord oleneb prosest ka ikka. Kuid pane see 1,53@1,56 (midagi sinnakanti) ja vaata kas siis on stabiilsem. Muidugi, jälgi temperatuure ka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 01:29:27 vasta tsitaadiga

noo 15x220 proovisin kuni 1.7 volti ja läks wini sisse ja loadis asju ja siis restart plaksti... see on siis nii et ühe 512 pulga võtsin välja ja jooksid teised 2 dualis, kui see 512 pulk sees oli siis wini loadimise ajal juba tegi restardi..
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 08:39:24 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, no siis pane rammile ka volti. Samas kui tahad prose max klokki teada, siis on alati hea panna rammid kohe alguses kas 5:4-le või 3:2-le .
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djwelts
HV kasutaja
djwelts

liitunud: 04.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 19:08:11 vasta tsitaadiga

no nii palju siis minu prose kellamisest http://www.zone.ee/djwelts/cpu2.JPG?2
see oli suht prose vägistamine kuna inbox jahutus hetkel veel vahel kuid soov Zalman CNPS7700-AlCu oleks panna kuna tunduh suht hea olevat
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 19:12:10 vasta tsitaadiga

mh ma ei saa ikka aru siis mis mul piduriks on
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeArGaS
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005




sõnum 23.12.2005 19:35:47 reply vasta tsitaadiga

äkki asi emkas?
endal muidu Intel Pentium 4E HT 3.0GHz , EPoX 4PDA3I v3.x intel i865PE chipset emakas.... endal sitt ram hetkel pääl.
Aga emakas kõlbab mul hästi kellamiseks..... Ram-i uue saan tõmban kellad kaelani üles icon_lol.gif
aga tegelt vaevalt, sest selle ram-iga mis kavatsen osta ei ole mul lihtsalt mõtet endal OC-da kuna asi peaks
siis niigi võimas olema et minu vajadused ää rahuldada icon_razz1.gif

_________________
fuuuck off and have a nice day! ;D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 13:38:31 vasta tsitaadiga

Oman sama proset ja üle 3,4GHz ei tahtnud käima minna hoolimata piisavast voldist, pudelikaelaks on vist mu Apacer mälud?
EDIT: Seda kõike siis 1:1 peal

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 31.12.2005 13:50:50 vasta tsitaadiga

Endal ka probleem selle prose klokkimisega. Tõstsin niisama prooviks 100MHz, läks Windoozasse ilusti sisse, siis kui Most Wantedi tööle panin, siis tuli ka restart. Tõstsin volti (default 1,35) 0.0,0125V võrra ja ikka ebastabiilne. Kas probleem on proses või millegis muus?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 13:56:28 vasta tsitaadiga

Endal läks 100MHz default voldiga ilusti ja stabiilselt, aga proovi volti tõsta, arvan, et aitab thumbs_up.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 14:34:49 vasta tsitaadiga

lolloom, endal läheb ca 400 võrra defailt voldiga, aga siis on windows nii ebastabiilne, et oi oi oi icon_lol.gif
diizel, kui mälu on sul 1:1-le, siis lükka 5:4-le. Profiilis näen, et sul PC2700 mälud ka hulgas ja need eriti FSB200+ peal ei armasta töötada icon_wink.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 31.12.2005 14:52:32 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
diizel, kui mälu on sul 1:1-le, siis lükka 5:4-le. Profiilis näen, et sul PC2700 mälud ka hulgas ja need eriti FSB200+ peal ei armasta töötada icon_wink.gif

OK, proovin ära, aga mida see muudab?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 14:57:51 vasta tsitaadiga

diizel, Mälud ei jookse nii kõrge klokki peal ning saad oma prose tõelist piiri leida. Samas kui tahad klokkiga mängida, mis annab parema tulemuse,, siis need PC2700-d võid maha müüa ja mingid PC3200 sisse osta, mis jookseksid mingi DDR450 vigadevabalt thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 15:11:44 vasta tsitaadiga

On muidu Apaceri nälude kohta 454MHz hea tulemus ja kas tasub rohkemat loota? Nendel kelladel juhtus korra nii, et ei võtnud pilti ette icon_sad.gif
Kas voldi lisamine aitaks?

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 31.12.2005 15:19:09 vasta tsitaadiga

OK, muutsin siis ära 5:4-le. Aga kui windooza oli ennast üles laadind, siis tuli selline error. <- oskab keegi seda errorit maakeeli tõlkida. icon_razz.gif
Muidu tõstsin 3,1GHz peale ja Volti 1,3625 peale ja on stabiilne. Peale 15 minutit tegi arvuti ikka restardi. icon_sad.gif


viimati muutis diizel 31.12.2005 16:09:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.12.2005 15:46:44 vasta tsitaadiga

lolloom, mäludele anna volti nii palju kui vähegi võimalik. Ma usun et kui just üle 3V ei anna siis pole neil apaceridel midagi häda. Prose piiri leidmiseks lase kordaja 5:4 peale ning hakka aga kellama, kui ebastabiilseks muutub siis anna aga prosele volti juurde kuid vaata et temp väga palju üüle 80C ei läheks icon_smile.gif

Mul läks default voldiga 3G presku 1:1 ühe PQI 512M pulgaga umbes 3.6G'ni, 0.2V lisaga prosele läks 4G'ni kuid siis oli masin üsna ebastabiilene. Kusjuures mälu oli endiselt 1:1 ning kõigest 2.8V juures. Taimingud olid 2.5-3-3-5. Mälu oleks võibolla veelgi kõrgemale läinud kuid prose hakkas juba pidurdama. Aga eks inboxiga ~85C peal just teab mis tulemust loota ei ole ka icon_lol.gif

3.2G presku läks default voldiga kõigest 3.5 peale, 0.15 lisavoldiga sain 4.05G kätte kuid selles masinas kasutasin veidi vähem kelluvat mälu ning pidin kordaja laskma 5:4 peale.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 16:28:54 vasta tsitaadiga

diizel, vaatan, et sul sutsu see epoxi mobo mis sõbralgi oli, see just oma OC-ga ei hiilganud ning uuri kindlasti ka chipseti temperatuuri, kui võimalik.
Ho Ho, sul jah, see PQI pulk lammutab, mis jube icon_razz.gif . Endal lähvad sead aint DDR492 kuid sedagi vaid 2,658v peal. Saaks ka 3v panna, tuleks sulle vast järgi mäludega 8)
lolloom, muidugi, kui tahad oma apacere jooksutada 1:1-l, siis tõmba oma dimingud 2,5-4-4-8 peale. Profiilis vaatasin, et jooksutad CL2 peal icon_rolleyes.gif .

Alguses otsige oma prose piir mäludega 5:4 peal olles ära ning siis kui leiate max prose takti, alles siis Hakake mälusid proovima 1:1-l ning volti neile väänama thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.12.2005 16:49:14 vasta tsitaadiga

kjaumps kirjutas:
Saaks ka 3v panna, tuleks sulle vast järgi mäludega
Saaks ma tollele PQI'le 2.8 asemel 3V taha siis mine tea kui kaugele eest ära saaks icon_razz1.gif
Linuxis superpi'd tegin veel 274MHz pealehk siis DDR 548 8)

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 31.12.2005 18:15:03 vasta tsitaadiga

Kus/kuidas saab vaadata chipseti temperatuuri?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 22:30:38 vasta tsitaadiga

Korraliku toite ja mäluga peaks 3.0@4.0 ilusti minema . Vaja Antec Truepower 550w icon_razz.gif
Max 3d stabel www.zone.ee/neoman/P4oc.JPG
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.01.2006 21:19:47 vasta tsitaadiga

ma ei hakka uut teemat tegema vaid ütlen oma probleemi siia see, et täna sai proovitud testi teha kui arvuti on defaultis 2.6ghz p4, video6600gt agp pny,1gbram tulemus 3dmark03 7816p ,jama aga on see et ennem sai testitud siis prose 2.8 ja muu default ja tulemus 7400p midagi .Millegi pärast klokkimisel läheb skoor madalamaks milles probleem icon_sad.gif ? emaplaat? pakun arvama et minu emaplaat on sitt mis muudab kõik ebastabiilseks kui klokkin isegi heli paneb pange vahel kui prose 2.8ghz või mis?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  P4 3.0GHz Overclock
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.