Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 19:42:14 vasta tsitaadiga

endal ka siis Sparkle 6600 GT ja varsti plaanin ka uue jahutuse peale osta, arvatavasti Silenceri..
enne oli siin selle üle arutelu, et kumb siis ikkagi on parem, kas Silencer või Zalman? mis te arvate?
ja siis veel selline küsimus, et kust saaks videole uue BIOS versiooni tõmmata?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 07.12.2005 19:57:59 vasta tsitaadiga

Ma paneks suht kindlalt zalmani,kuna minuarust on parem kvaliteet.See muidugi jub amaitse asi,pane see mida tahad,mõlemad on head jahutused tegelikult. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 21:08:18 vasta tsitaadiga

kas keegi saaks öelda mis on singel 6600gt WR icon_question.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 21:28:40 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
kas keegi saaks öelda mis on singel 6600gt WR icon_question.gif

futuremarki järgi:

3dmark03 - http://service.futuremark.com/compare?2k3=4009545
3dmark05 - http://service.futuremark.com/compare?3dm05=894649
3dmark01 - http://service.futuremark.com/compare?2k1=8432922


viimati muutis Anti 07.12.2005 21:33:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 21:31:49 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Revage kirjutas:
kas keegi saaks öelda mis on singel 6600gt WR icon_question.gif

3dmark05 on vist see: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=894649

killer clocks icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 22:38:57 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
velzatis kirjutas:
Revage kirjutas:
kas keegi saaks öelda mis on singel 6600gt WR icon_question.gif

3dmark05 on vist see: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=894649

killer clocks icon_eek.gif

core küll aga mälu mitte.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 22:39:42 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Skeptik kirjutas:
velzatis kirjutas:
Revage kirjutas:
kas keegi saaks öelda mis on singel 6600gt WR icon_question.gif

3dmark05 on vist see: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=894649

killer clocks icon_eek.gif

core küll aga mälu mitte.. icon_wink.gif

core ehmataski algul ära icon_lol.gif
kaardist veits on kahju
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 22:45:57 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
ceemic kirjutas:
Skeptik kirjutas:
velzatis kirjutas:
Revage kirjutas:
kas keegi saaks öelda mis on singel 6600gt WR icon_question.gif

3dmark05 on vist see: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=894649

killer clocks icon_eek.gif

core küll aga mälu mitte.. icon_wink.gif

core ehmataski algul ära icon_lol.gif
kaardist veits on kahju
no ma varsti surun end 6600GT ga vähemalt single osas esi 5 te sisse kindlalt 8) 660/1350 teeb 01 te regular wateriga, flashisin just biost et twiikida ja temp andur keelata icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 07.12.2005 22:53:51 vasta tsitaadiga

Msi funktsiooniga see draiverite testimine teatud kelladel töötab?
Mul ei luba üle 581 MHz'i RivaTuner core'i panna, temperatuur ei mängi rolli, kuna testimise ajal 31 'C.
Kas nüüd jääb pinget väheks juba?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 23:18:52 vasta tsitaadiga

ylovoitka kirjutas:
Msi funktsiooniga see draiverite testimine teatud kelladel töötab?
Mul ei luba üle 581 MHz'i RivaTuner core'i panna, temperatuur ei mängi rolli, kuna testimise ajal 31 'C.
Kas nüüd jääb pinget väheks juba?
rivatuner , power users, nvidia OC all ja sealt paned linnukese ja value 1
just lasin 03e läbi TOAS 1360 mhz mem iga icon_eek.gif ja pilduil olid mõned vead ainult 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 07.12.2005 23:24:43 vasta tsitaadiga

ma räägin, sellel kaardil on probleemiks ainult mälu temperatuur - vii ambient sinna 0 kanti, keera veel pisut pinget, ja saad 1500mhz peal benchida icon_razz1.gif

(ma sain selle kaardiga 1500 juures windowsis olla, kuigi mäluradikad kõrvetasid näppe ja 3d jooksis kohe kokku)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 01:34:08 vasta tsitaadiga

Palju õnne ATF-ile ja Sparkle firmale. Minu temp on defaultis 62. Panin peale puhuma ühe suure toiteka ventilaatori ja kaks mäluradikat. Temp langes 50-ne peale. Klokates läheb temp ikka 80-nele. Väga väga halvasti. Klokid olid siis 550/1000
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 08.12.2005 01:42:03 vasta tsitaadiga

mul on idle temp 40'C ja alla selle ja seda siis samuti Sparkle 6600GT kaardiga, peal on originaal jahutus ning vahele panin AS5 pasta ja natuke eemale on pandud 80mm vent ka peale puhuma mis teeb ~900rpm-i ja kaardi enda vent on ka suht vaikseks keeratud
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 01:47:06 vasta tsitaadiga

No siis on mulle praak kaart sattunud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 01:50:25 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Palju õnne ATF-ile ja Sparkle firmale. Minu temp on defaultis 62. Panin peale puhuma ühe suure toiteka ventilaatori ja kaks mäluradikat. Temp langes 50-ne peale. Klokates läheb temp ikka 80-nele. Väga väga halvasti. Klokid olid siis 550/1000


mäluradikad prose tempi ju ei mõjuta..või kuhu sa need panid? ja kuda sa selle toiteka vendi peale puhuma panid? kas muidu stockjahutus ka küljes? probleem võib hoopis see olla et see jahutus on halvasti peal..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 01:52:48 vasta tsitaadiga

mul ka sparkle ja eriti väikese jahutusega, idles ~45C 3dmarki ajal ~80C mängudes isegi veits rohkem. plaanis panna parem jahutus, enne ei hakka klokkima ka.
aga vaata kas sul termopastat seal on üldse. minu kaardil polnud radikas täitsa vastas corele ja pastat pidi olema suht palju. võid panna ka paremat kui see algne jama.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 08.12.2005 13:01:59 vasta tsitaadiga

Kui endal pastat vahetasin siis oli üllatus küll päris suur kui seda jama nägin mis seal originaalis vahel oli. Mingi eriti vedel ja imelik mõga aga peale AS5-e vahele väänamist on temp palju madalam ja üldse parem. Mäludele panin ka mingid pisiksed mäluradikad peale mis emaplaadiga kaasa sain ja asi töötab täitsa kenasti. Kõige kõrgem klokk mille peale ise asja testind olen oli 573/1200 aga siis ei olnud mäludel veel radikaid ka peal. Ju mingi pääv peab jälle asja käsile võtma ikka icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 13:46:30 vasta tsitaadiga

Saatsin atf-ile kirja. Vastasid, et nendel kaartidel võib temperatuuri minna kuni 100C. Eks ma pean siis ise midagi sinna peale ostma. Termopastat panin juurde suure hunniku Arctic Coolingut. Kleepisin ka osaliselt mäluradikad peale. Kuna see jahutus võtab enda alla ka mälud siis ei saanud täielikult mäluradikaid peale panna. Peale puhub veel üks suur toiteka vent. Sellel stock jahutusel pole ju üldse seda radikapinda. Mingi üliõhuke ja siis on ventilaator, mis puhub laiali. Väga imelik asi ikka.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 14:15:24 vasta tsitaadiga

muig, lased siis 100+ kraadi peal maha põleda ja garantii...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 14:51:25 vasta tsitaadiga

Panen igaks juhuks siia ka lingi, mis puudutab 6600GT muresid: http://forums.nvidia.com/lofiversion/index.php?t1029.html
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 20:16:57 vasta tsitaadiga

11004 leadtek 6600GT @635/1350 lambi run nagu kõik ütlevad ( am1 power 8) 170 mhz LOL)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 20:36:16 vasta tsitaadiga

wtf is that http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=116&id=244295
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 20:37:55 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
wtf is that http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=116&id=244295
see on OMFGROCKSOR1337 kaart 512 mb mäluga icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 08.12.2005 20:44:17 vasta tsitaadiga

ei ole tal hullu midagi, eriti hinda arvestades. tegu peaks olema DDR2 mäludega kaardiga ja mäluklokk on suts parem kui tavalisel nonGT-l. aga 512MB mälu on jah üsna useless.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2005 05:07:32 vasta tsitaadiga

alariv kirjutas:
endal ka siis Sparkle 6600 GT ja varsti plaanin ka uue jahutuse peale osta, arvatavasti Silenceri..
enne oli siin selle üle arutelu, et kumb siis ikkagi on parem, kas Silencer või Zalman? mis te arvate?
ja siis veel selline küsimus, et kust saaks videole uue BIOS versiooni tõmmata?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=218180&highlight=

loe siin lõpus icon_neutral.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 20:59:04 vasta tsitaadiga

Opteron 144 cabye 0536 @3,1 GHz 1,66v
2x512mb AM1 @170 mhz 2,5-3-3-7 icon_lol.gif
leadtek 6600gt@680/1350 gpu 1,75v vdim 2,34v beer_yum.gif
Cooled By Astek Water Chill 8)
@3dmark05 5030
@3dmark03 11568
<-- Orig. screen


viimati muutis Sponge 10.12.2005 23:04:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 21:01:37 vasta tsitaadiga

Core ja mem mõlemad suht normid icon_razz.gif
Oleks miski BH-5 kah veel, siis oleks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lumivalguke
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2002




sõnum 11.12.2005 00:22:02 vasta tsitaadiga

neid 6600gt kaarte on päris palju saadaval, millisel on parim default jahutus peal?
et siis tahaks osta, klokkima vaevalt et hakkan tahaks lihtsalt vaikset & jahedat kaarti..

mis firma poole vaatama peaks?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.12.2005 00:33:58 vasta tsitaadiga

lumivalguke kirjutas:
neid 6600gt kaarte on päris palju saadaval, millisel on parim default jahutus peal?
et siis tahaks osta, klokkima vaevalt et hakkan tahaks lihtsalt vaikset & jahedat kaarti..

mis firma poole vaatama peaks?


pci-e või agp? minul agp club3d kaart ja normaalne on. jahutuse vent hakkas plärisema nüüd aint...miski augustis ostsin. Käib suht pinda aga noh alguses pläriseb ja pärast töötab normaalselt.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 01:10:31 vasta tsitaadiga

leadtek on hea icon_wink.gif asus kah, ja gigabyte omad on kah siga head 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 11.12.2005 02:20:05 vasta tsitaadiga

lumivalguke kirjutas:
neid 6600gt kaarte on päris palju saadaval, millisel on parim default jahutus peal?
et siis tahaks osta, klokkima vaevalt et hakkan tahaks lihtsalt vaikset & jahedat kaarti..

mis firma poole vaatama peaks?


kui viimast välja ei taha pigistada siis osta odavam kaart ja sinna zalman peale.
kui AGP'st jutt, siis nt mina ostsin Beestingust Sparkle 6600gt (2290.-) + Zalman VF700-Cu (490.-)
Kokku hind: 2780.-
ning nt Asuse kaart Beestingus 2750 maksabki
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 11.12.2005 03:24:19 vasta tsitaadiga

selle Sparkle 6600gt originaal jahutus on küll suht saast kuigi endal peale pasta vahetust lages temp päris palju ja kui ei mängi ja niisama winni all nokkida siis võib selle vendi päris kinni keerata ja temp jääb miski 40 kanti aga kui mängida vaja siis peab jälle põhja väänama. Varsti plaan ka see zalman peale osta ja siis ehk jääb asi mängimise ajal ka müra suhtes talutavuse piiridesse icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 20:58:49 vasta tsitaadiga

Tre,

Njah enda Club3D 6600GT andis siis täna otsad. Lihsalt üks õhtu varem oli ok, ööseks panin arvuti kinni. Hommikult käima pannes masin enam pilti ei näidanud ja speaker andis veasignaale. Kiiresti selgus siis ka kurb tõsiasi, seni ajutiselt 1MB S3 Trio peal.
Homme tuleb sammud Ordisse seada. Siit küsiks, kel kogemust, kas antakse mingi asendusvideo ka asemele kuni välja vahetatakse video kui just võtta pole?
Hädasti oleks videot vaja, sest RBR ei malda oodata.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 21:01:03 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Tre,

Njah enda Club3D 6600GT andis siis täna otsad. Lihsalt üks õhtu varem oli ok, ööseks panin arvuti kinni. Hommikult käima pannes masin enam pilti ei näidanud ja speaker andis veasignaale. Kiiresti selgus siis ka kurb tõsiasi, seni ajutiselt 1MB S3 Trio peal.
Homme tuleb sammud Ordisse seada. Siit küsiks, kel kogemust, kas antakse mingi asendusvideo ka asemele kuni välja vahetatakse video kui just võtta pole?
Hädasti oleks videot vaja, sest RBR ei malda oodata.

Equ

Kui viisin 6800le photopointi garantiisse pakuti küll kohe asendust(muidugi 9550SE näol)
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.12.2005 19:21:19 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Equinox kirjutas:
Tre,

Njah enda Club3D 6600GT andis siis täna otsad. Lihsalt üks õhtu varem oli ok, ööseks panin arvuti kinni. Hommikult käima pannes masin enam pilti ei näidanud ja speaker andis veasignaale. Kiiresti selgus siis ka kurb tõsiasi, seni ajutiselt 1MB S3 Trio peal.
Homme tuleb sammud Ordisse seada. Siit küsiks, kel kogemust, kas antakse mingi asendusvideo ka asemele kuni välja vahetatakse video kui just võtta pole?
Hädasti oleks videot vaja, sest RBR ei malda oodata.

Equ

Kui viisin 6800le photopointi garantiisse pakuti küll kohe asendust(muidugi 9550SE näol)

eriti kehv siis ju icon_biggrin.gif
tuttavale anti 9800Pro vastu algul mingi 2MB S3 kaart, hiljem anti poolteiseks kuuks (või oli lausa kaks, kuni ati tehasest kinnitati, et on tõesti praak, ordi garantiiga tegu kusjuures, ostetud läbi fauni, kust sai ka asenduse) 9600Pro kaart...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 20:15:56 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:

eriti kehv siis ju icon_biggrin.gif
tuttavale anti 9800Pro vastu algul mingi 2MB S3 kaart, hiljem anti poolteiseks kuuks (või oli lausa kaks, kuni ati tehasest kinnitati, et on tõesti praak, ordi garantiiga tegu kusjuures, ostetud läbi fauni, kust sai ka asenduse) 9600Pro kaart...


Niih, viisin kaardi siis täna garantiiremonti ära. Alguses öeldi jah, et saab asenduskaardi küll. Siis järsku öeldi juba, et "ei, meie pole kunagi asenduskaarti andnud. Ei saa". Laupäevaks pidavat kätte saama garantiist. Eks näe.

Equ, kuidagi mage on see S3 Trio icon_razz.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lumivalguke
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2002




sõnum 13.12.2005 15:41:50 vasta tsitaadiga

tänud vastuste eest & head jõuluootust kõigile. ostan vist selle isendi:
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=31649

veits kõrgemad klokid juba tehase poolt ja passiivjahutus, peaks hea olema?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 16:01:42 vasta tsitaadiga

lumivalguke, passiivjahutus sellel kaardil pole küll parim lahendus. Kuid, kui vaikus on oluline, miks mitte.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 16:24:44 vasta tsitaadiga

lumivalguke, kui ära ostad, jaga kogemusi ka kindlasti icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 16:43:44 vasta tsitaadiga

lumivalguke kirjutas:
tänud vastuste eest & head jõuluootust kõigile. ostan vist selle isendi:
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=31649

veits kõrgemad klokid juba tehase poolt ja passiivjahutus, peaks hea olema?


oot mis kelladega see siis on? ja 6600gt on küll kaart mida passiivjahutusega ei jooxutax meelsasti..ja ega see hind ka just soodus pole.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 13.12.2005 16:45:33 vasta tsitaadiga

Need kellad on väga vähe ju kõrgemad.On keegi proovinud palju saab nt. võrreldes club3d kaardiga default mõlemad siis?Ise olen vaadanud club3d agp*8 kaardi poole,kuid tartus ei olnud mitte üheskis poes olemas,masenda.Ühes kohas sain tellida MSI toodangut,kuid see pidi olema väga kuum tükk.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lumivalguke
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2002




sõnum 13.12.2005 16:54:26 vasta tsitaadiga

Core Clock 500 MHz
Mem Clock 1120 MHz
yhesõnaga mälu on veidi kiirem, see vist sellest kah et 1,6 ns mälusid kasutatakse..

Hind on nagu ta on tiba kallim jah (300 eeki icon_biggrin.gif) aga vist ikka väärt seda raha`? Kui paari nädala jooksul mingit hinnarevolutsiooni kuskiltpoolt ei tule siis jään vist selle juurde. Eks kommenteerin jah kui kätte saan, praegu otsin netist töötemperatuure tal..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 16:58:53 vasta tsitaadiga

see tiba kallim tuleb jahutuse osast ilmselt.
senised kogemused passiivjahutustega räägivad, et need on kuradi kuumad reeglina. kätt eriti vastas ei hoia radikal igal juhul.

samas ma ei kujuta garantiiasjaajamist sellise kaardiga küll eriti ette. aga kui põleb maha? halvemini ventileeritud kastis ei tohiks just eriti keeruline olla. see radikas ei näe eriti suur ja pädev välja küll icon_sad.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lumivalguke
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2002




sõnum 13.12.2005 17:43:32 vasta tsitaadiga

http://forums.sudhian.com/messageview.aspx?catid=43&threadid=74277&enterthread=y
http://www.techspot.com/vb/all/windows/t-25252-Gigabytes-GVN66T128VP-GForce-6600GT--way-too-hot.html

Kuum on ta küll aga seda on ju kõik selle seeria kaardid, eks kui kätte saan siis näeb et kas oli õnnestunud ost või häving..
Kui korpuses on normaalne õhuringlus siis ei tohiks päris maha põleda ja eks igasugused alarmid saab ju kah tööle panna.
Ma arvan.

best fishes,
lumivalguke
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 14.12.2005 18:36:53 vasta tsitaadiga

Saab alati ka jahutuse ümber meisterdada beer_yum.gif thumbs_up.gif

EDIT:Küsisin ordist 6600gt agp kaarti ja vastati et enam neid vist ei tulegi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.12.2005 19:35:43 vasta tsitaadiga

kas keegi oskaks v6rrelda club3d radeon 9600xt-d ja 6600(nongt) 128mb
n2iteks v6iks kasv6i mingi 3dmarki tulemuse anda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 19:48:10 vasta tsitaadiga

3d mark 03 ja 05 on 6600 etem, kui klokkida, siis ikka kõvasti(ise sain oma 6600 ~7500 03-es), eks mängudes ole ka ikka väike vahe 6600 kasuks. ise valiks kindlasti 6600, väike klokk selga(500 peaks core minema vabalt, ise sain 580 PUHTA pildiga, mälud läksid midagi 670 välja, paigaldatud oli isetehtud jahutus) ja igati norm kaart. aga nüüd paistab enamus olevat mingid 256MB junnid ja hind on ka liiga kõrge, mingi 1,5k uue eest oleks enam-vähem.
ehk siis minu valik oleks kindlalt 6600 128MB thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.12.2005 19:53:43 vasta tsitaadiga

aga kas 9600xt + 250kr v6rdub 6600 on norm diil? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.12.2005 23:52:22 vasta tsitaadiga

kui see 6600 64bit ei ole. üldiselt 6600 on iga nurga pealt kiirem kui 9600 seeria. isegi 64bit 6600 võib pisut kiirem olla icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrekmartin
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 15.12.2005 21:29:46 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada head 6600GT kaarti? Olen siin rihtinud gainwardi oma, kuna kõik on olnud endal selle firma omad. Hinnalaeks võiks olla 2400 vast.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.