|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
alariv
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2005
|
07.12.2005 19:42:14
|
|
|
endal ka siis Sparkle 6600 GT ja varsti plaanin ka uue jahutuse peale osta, arvatavasti Silenceri..
enne oli siin selle üle arutelu, et kumb siis ikkagi on parem, kas Silencer või Zalman? mis te arvate?
ja siis veel selline küsimus, et kust saaks videole uue BIOS versiooni tõmmata?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
07.12.2005 19:57:59
|
|
|
Ma paneks suht kindlalt zalmani,kuna minuarust on parem kvaliteet.See muidugi jub amaitse asi,pane see mida tahad,mõlemad on head jahutused tegelikult.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
07.12.2005 21:08:18
|
|
|
kas keegi saaks öelda mis on singel 6600gt WR
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.12.2005 21:31:49
|
|
|
killer clocks
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
07.12.2005 22:38:57
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
killer clocks  |
core küll aga mälu mitte..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.12.2005 22:39:42
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
killer clocks  |
core küll aga mälu mitte..  |
core ehmataski algul ära
kaardist veits on kahju
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
07.12.2005 22:45:57
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
killer clocks  |
core küll aga mälu mitte..  |
core ehmataski algul ära
kaardist veits on kahju |
no ma varsti surun end 6600GT ga vähemalt single osas esi 5 te sisse kindlalt 8) 660/1350 teeb 01 te regular wateriga, flashisin just biost et twiikida ja temp andur keelata
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylovoitka
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2001
|
07.12.2005 22:53:51
|
|
|
Msi funktsiooniga see draiverite testimine teatud kelladel töötab?
Mul ei luba üle 581 MHz'i RivaTuner core'i panna, temperatuur ei mängi rolli, kuna testimise ajal 31 'C.
Kas nüüd jääb pinget väheks juba?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
07.12.2005 23:18:52
|
|
|
| ylovoitka kirjutas: |
Msi funktsiooniga see draiverite testimine teatud kelladel töötab?
Mul ei luba üle 581 MHz'i RivaTuner core'i panna, temperatuur ei mängi rolli, kuna testimise ajal 31 'C.
Kas nüüd jääb pinget väheks juba? |
rivatuner , power users, nvidia OC all ja sealt paned linnukese ja value 1
just lasin 03e läbi TOAS 1360 mhz mem iga ja pilduil olid mõned vead ainult 8)
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
07.12.2005 23:24:43
|
|
|
ma räägin, sellel kaardil on probleemiks ainult mälu temperatuur - vii ambient sinna 0 kanti, keera veel pisut pinget, ja saad 1500mhz peal benchida
(ma sain selle kaardiga 1500 juures windowsis olla, kuigi mäluradikad kõrvetasid näppe ja 3d jooksis kohe kokku)
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
08.12.2005 01:34:08
|
|
|
| Palju õnne ATF-ile ja Sparkle firmale. Minu temp on defaultis 62. Panin peale puhuma ühe suure toiteka ventilaatori ja kaks mäluradikat. Temp langes 50-ne peale. Klokates läheb temp ikka 80-nele. Väga väga halvasti. Klokid olid siis 550/1000
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
08.12.2005 01:42:03
|
|
|
mul on idle temp 40'C ja alla selle ja seda siis samuti Sparkle 6600GT kaardiga, peal on originaal jahutus ning vahele panin AS5 pasta ja natuke eemale on pandud 80mm vent ka peale puhuma mis teeb ~900rpm-i ja kaardi enda vent on ka suht vaikseks keeratud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
08.12.2005 01:47:06
|
|
|
| No siis on mulle praak kaart sattunud.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
08.12.2005 01:50:25
|
|
|
| bush kirjutas: |
| Palju õnne ATF-ile ja Sparkle firmale. Minu temp on defaultis 62. Panin peale puhuma ühe suure toiteka ventilaatori ja kaks mäluradikat. Temp langes 50-ne peale. Klokates läheb temp ikka 80-nele. Väga väga halvasti. Klokid olid siis 550/1000 |
mäluradikad prose tempi ju ei mõjuta..või kuhu sa need panid? ja kuda sa selle toiteka vendi peale puhuma panid? kas muidu stockjahutus ka küljes? probleem võib hoopis see olla et see jahutus on halvasti peal..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
08.12.2005 01:52:48
|
|
|
mul ka sparkle ja eriti väikese jahutusega, idles ~45C 3dmarki ajal ~80C mängudes isegi veits rohkem. plaanis panna parem jahutus, enne ei hakka klokkima ka.
aga vaata kas sul termopastat seal on üldse. minu kaardil polnud radikas täitsa vastas corele ja pastat pidi olema suht palju. võid panna ka paremat kui see algne jama.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
08.12.2005 13:01:59
|
|
|
Kui endal pastat vahetasin siis oli üllatus küll päris suur kui seda jama nägin mis seal originaalis vahel oli. Mingi eriti vedel ja imelik mõga aga peale AS5-e vahele väänamist on temp palju madalam ja üldse parem. Mäludele panin ka mingid pisiksed mäluradikad peale mis emaplaadiga kaasa sain ja asi töötab täitsa kenasti. Kõige kõrgem klokk mille peale ise asja testind olen oli 573/1200 aga siis ei olnud mäludel veel radikaid ka peal. Ju mingi pääv peab jälle asja käsile võtma ikka
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
08.12.2005 13:46:30
|
|
|
| Saatsin atf-ile kirja. Vastasid, et nendel kaartidel võib temperatuuri minna kuni 100C. Eks ma pean siis ise midagi sinna peale ostma. Termopastat panin juurde suure hunniku Arctic Coolingut. Kleepisin ka osaliselt mäluradikad peale. Kuna see jahutus võtab enda alla ka mälud siis ei saanud täielikult mäluradikaid peale panna. Peale puhub veel üks suur toiteka vent. Sellel stock jahutusel pole ju üldse seda radikapinda. Mingi üliõhuke ja siis on ventilaator, mis puhub laiali. Väga imelik asi ikka.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.12.2005 14:15:24
|
|
|
muig, lased siis 100+ kraadi peal maha põleda ja garantii...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
08.12.2005 20:37:55
|
|
|
see on OMFGROCKSOR1337 kaart 512 mb mäluga
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
08.12.2005 20:44:17
|
|
|
| ei ole tal hullu midagi, eriti hinda arvestades. tegu peaks olema DDR2 mäludega kaardiga ja mäluklokk on suts parem kui tavalisel nonGT-l. aga 512MB mälu on jah üsna useless.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
09.12.2005 05:07:32
|
|
|
| alariv kirjutas: |
endal ka siis Sparkle 6600 GT ja varsti plaanin ka uue jahutuse peale osta, arvatavasti Silenceri..
enne oli siin selle üle arutelu, et kumb siis ikkagi on parem, kas Silencer või Zalman? mis te arvate?
ja siis veel selline küsimus, et kust saaks videole uue BIOS versiooni tõmmata? |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=218180&highlight=
loe siin lõpus
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
10.12.2005 20:59:04
|
|
|
Opteron 144 cabye 0536 @3,1 GHz 1,66v
2x512mb AM1 @170 mhz 2,5-3-3-7
leadtek 6600gt@680/1350 gpu 1,75v vdim 2,34v
Cooled By Astek Water Chill 8)
@3dmark05 5030
@3dmark03 11568
<-- Orig. screen
viimati muutis Sponge 10.12.2005 23:04:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003

|
10.12.2005 21:01:37
|
|
|
Core ja mem mõlemad suht normid
Oleks miski BH-5 kah veel, siis oleks
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lumivalguke
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2002
|
11.12.2005 00:22:02
|
|
|
neid 6600gt kaarte on päris palju saadaval, millisel on parim default jahutus peal?
et siis tahaks osta, klokkima vaevalt et hakkan tahaks lihtsalt vaikset & jahedat kaarti..
mis firma poole vaatama peaks?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
11.12.2005 00:33:58
|
|
|
| lumivalguke kirjutas: |
neid 6600gt kaarte on päris palju saadaval, millisel on parim default jahutus peal?
et siis tahaks osta, klokkima vaevalt et hakkan tahaks lihtsalt vaikset & jahedat kaarti..
mis firma poole vaatama peaks? |
pci-e või agp? minul agp club3d kaart ja normaalne on. jahutuse vent hakkas plärisema nüüd aint...miski augustis ostsin. Käib suht pinda aga noh alguses pläriseb ja pärast töötab normaalselt.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
11.12.2005 01:10:31
|
|
|
leadtek on hea asus kah, ja gigabyte omad on kah siga head 8)
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
11.12.2005 02:20:05
|
|
|
| lumivalguke kirjutas: |
neid 6600gt kaarte on päris palju saadaval, millisel on parim default jahutus peal?
et siis tahaks osta, klokkima vaevalt et hakkan tahaks lihtsalt vaikset & jahedat kaarti..
mis firma poole vaatama peaks? |
kui viimast välja ei taha pigistada siis osta odavam kaart ja sinna zalman peale.
kui AGP'st jutt, siis nt mina ostsin Beestingust Sparkle 6600gt (2290.-) + Zalman VF700-Cu (490.-)
Kokku hind: 2780.-
ning nt Asuse kaart Beestingus 2750 maksabki
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
11.12.2005 03:24:19
|
|
|
selle Sparkle 6600gt originaal jahutus on küll suht saast kuigi endal peale pasta vahetust lages temp päris palju ja kui ei mängi ja niisama winni all nokkida siis võib selle vendi päris kinni keerata ja temp jääb miski 40 kanti aga kui mängida vaja siis peab jälle põhja väänama. Varsti plaan ka see zalman peale osta ja siis ehk jääb asi mängimise ajal ka müra suhtes talutavuse piiridesse
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
11.12.2005 20:58:49
|
|
|
Tre,
Njah enda Club3D 6600GT andis siis täna otsad. Lihsalt üks õhtu varem oli ok, ööseks panin arvuti kinni. Hommikult käima pannes masin enam pilti ei näidanud ja speaker andis veasignaale. Kiiresti selgus siis ka kurb tõsiasi, seni ajutiselt 1MB S3 Trio peal.
Homme tuleb sammud Ordisse seada. Siit küsiks, kel kogemust, kas antakse mingi asendusvideo ka asemele kuni välja vahetatakse video kui just võtta pole?
Hädasti oleks videot vaja, sest RBR ei malda oodata.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
11.12.2005 21:01:03
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Tre,
Njah enda Club3D 6600GT andis siis täna otsad. Lihsalt üks õhtu varem oli ok, ööseks panin arvuti kinni. Hommikult käima pannes masin enam pilti ei näidanud ja speaker andis veasignaale. Kiiresti selgus siis ka kurb tõsiasi, seni ajutiselt 1MB S3 Trio peal.
Homme tuleb sammud Ordisse seada. Siit küsiks, kel kogemust, kas antakse mingi asendusvideo ka asemele kuni välja vahetatakse video kui just võtta pole?
Hädasti oleks videot vaja, sest RBR ei malda oodata.
Equ |
Kui viisin 6800le photopointi garantiisse pakuti küll kohe asendust(muidugi 9550SE näol)
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.12.2005 19:21:19
|
|
|
| Flab kirjutas: |
| Equinox kirjutas: |
Tre,
Njah enda Club3D 6600GT andis siis täna otsad. Lihsalt üks õhtu varem oli ok, ööseks panin arvuti kinni. Hommikult käima pannes masin enam pilti ei näidanud ja speaker andis veasignaale. Kiiresti selgus siis ka kurb tõsiasi, seni ajutiselt 1MB S3 Trio peal.
Homme tuleb sammud Ordisse seada. Siit küsiks, kel kogemust, kas antakse mingi asendusvideo ka asemele kuni välja vahetatakse video kui just võtta pole?
Hädasti oleks videot vaja, sest RBR ei malda oodata.
Equ |
Kui viisin 6800le photopointi garantiisse pakuti küll kohe asendust(muidugi 9550SE näol) |
eriti kehv siis ju
tuttavale anti 9800Pro vastu algul mingi 2MB S3 kaart, hiljem anti poolteiseks kuuks (või oli lausa kaks, kuni ati tehasest kinnitati, et on tõesti praak, ordi garantiiga tegu kusjuures, ostetud läbi fauni, kust sai ka asenduse) 9600Pro kaart...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
12.12.2005 20:15:56
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
eriti kehv siis ju
tuttavale anti 9800Pro vastu algul mingi 2MB S3 kaart, hiljem anti poolteiseks kuuks (või oli lausa kaks, kuni ati tehasest kinnitati, et on tõesti praak, ordi garantiiga tegu kusjuures, ostetud läbi fauni, kust sai ka asenduse) 9600Pro kaart... |
Niih, viisin kaardi siis täna garantiiremonti ära. Alguses öeldi jah, et saab asenduskaardi küll. Siis järsku öeldi juba, et "ei, meie pole kunagi asenduskaarti andnud. Ei saa". Laupäevaks pidavat kätte saama garantiist. Eks näe.
Equ, kuidagi mage on see S3 Trio
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lumivalguke
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
13.12.2005 16:01:42
|
|
|
| lumivalguke, passiivjahutus sellel kaardil pole küll parim lahendus. Kuid, kui vaikus on oluline, miks mitte.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.12.2005 16:24:44
|
|
|
lumivalguke, kui ära ostad, jaga kogemusi ka kindlasti
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
13.12.2005 16:43:44
|
|
|
oot mis kelladega see siis on? ja 6600gt on küll kaart mida passiivjahutusega ei jooxutax meelsasti..ja ega see hind ka just soodus pole..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
13.12.2005 16:45:33
|
|
|
| Need kellad on väga vähe ju kõrgemad.On keegi proovinud palju saab nt. võrreldes club3d kaardiga default mõlemad siis?Ise olen vaadanud club3d agp*8 kaardi poole,kuid tartus ei olnud mitte üheskis poes olemas,masenda.Ühes kohas sain tellida MSI toodangut,kuid see pidi olema väga kuum tükk.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lumivalguke
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2002
|
13.12.2005 16:54:26
|
|
|
Core Clock 500 MHz
Mem Clock 1120 MHz
yhesõnaga mälu on veidi kiirem, see vist sellest kah et 1,6 ns mälusid kasutatakse..
Hind on nagu ta on tiba kallim jah (300 eeki ) aga vist ikka väärt seda raha`? Kui paari nädala jooksul mingit hinnarevolutsiooni kuskiltpoolt ei tule siis jään vist selle juurde. Eks kommenteerin jah kui kätte saan, praegu otsin netist töötemperatuure tal..
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.12.2005 16:58:53
|
|
|
see tiba kallim tuleb jahutuse osast ilmselt.
senised kogemused passiivjahutustega räägivad, et need on kuradi kuumad reeglina. kätt eriti vastas ei hoia radikal igal juhul.
samas ma ei kujuta garantiiasjaajamist sellise kaardiga küll eriti ette. aga kui põleb maha? halvemini ventileeritud kastis ei tohiks just eriti keeruline olla. see radikas ei näe eriti suur ja pädev välja küll
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lumivalguke
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
14.12.2005 18:36:53
|
|
|
Saab alati ka jahutuse ümber meisterdada
EDIT:Küsisin ordist 6600gt agp kaarti ja vastati et enam neid vist ei tulegi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
14.12.2005 19:35:43
|
|
|
kas keegi oskaks v6rrelda club3d radeon 9600xt-d ja 6600(nongt) 128mb
n2iteks v6iks kasv6i mingi 3dmarki tulemuse anda
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
14.12.2005 19:48:10
|
|
|
3d mark 03 ja 05 on 6600 etem, kui klokkida, siis ikka kõvasti(ise sain oma 6600 ~7500 03-es), eks mängudes ole ka ikka väike vahe 6600 kasuks. ise valiks kindlasti 6600, väike klokk selga(500 peaks core minema vabalt, ise sain 580 PUHTA pildiga, mälud läksid midagi 670 välja, paigaldatud oli isetehtud jahutus) ja igati norm kaart. aga nüüd paistab enamus olevat mingid 256MB junnid ja hind on ka liiga kõrge, mingi 1,5k uue eest oleks enam-vähem.
ehk siis minu valik oleks kindlalt 6600 128MB
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
14.12.2005 19:53:43
|
|
|
aga kas 9600xt + 250kr v6rdub 6600 on norm diil?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
14.12.2005 23:52:22
|
|
|
kui see 6600 64bit ei ole. üldiselt 6600 on iga nurga pealt kiirem kui 9600 seeria. isegi 64bit 6600 võib pisut kiirem olla
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrekmartin
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2002
|
15.12.2005 21:29:46
|
|
|
| Oskab keegi soovitada head 6600GT kaarti? Olen siin rihtinud gainwardi oma, kuna kõik on olnud endal selle firma omad. Hinnalaeks võiks olla 2400 vast.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|